Oleśnica 11.05.2024
Dolnośląska Inaugracja Sezonu LA 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.36 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS -0.8 II MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 12.81 DUROWA Olena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -0.8 III STYŚ Janusz Z/2398/22 2024 LDK!
3 3 s 1 12.82 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U20 DS -0.8 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 12.83 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS -0.8 III ROSTEK William Z/0442/20 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 13.09 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U16 DS -0.8 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2024 LDK!
6 7 s 1 13.17 STEC Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U16 DS -0.8 III MARKOWSKA Małgorzata Z/14256/21 2024 LDK!
7 10 s 1 13.41 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U18 DS -0.8 IV BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2024 LDK!  OSU  
8 12 s 1 13.54 HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS -0.8 IV STYŚ Janusz Z/1248/21 2024 LDK!
1 6 s 2 13.14 KNICHNICKA Lilianna WLKS Wrocław 2009 U16 DS -1.0 III SKÓRZEWSKA Patrycja Z/1346/24 2024 LDK!
2 11 s 2 13.51 GENDERA Antonina GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -1.0 IV BENKOWSKI Henryk Z/0500/23 2024 LDK!  OSU  
3 14 s 2 13.74 MORZYK Antonina Katarzyna RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS -1.0 IV KRZAK Grzegorz Z/0266/24 2024
4 17 s 2 13.82 JAROSZ Daria MKL 12 Jelenia Góra 2010 U16 DS -1.0 V PRZEORSKI Marek Z/4674/22 2024 LDK!
5 19 s 2 13.85 BEREZOWSKA Ida MKS MOS Wrocław 2009 U16 DS -1.0 V SZOMBURG Tomasz Z/5240/22 2024 LDK!
6 20 s 2 13.87 STRZELECKA Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS -1.0 V MARKOWSKA Małgorzata Z/0132/23 2024 LDK!
7 22 s 2 13.99 IRZABEK Joanna MKS Siechnice 2012 U14 DS -1.0 V SOBCZYK Tomasz Z/1087/23 2024
8 25 s 2 14.07 POLACZEK Milena KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS -1.0 V SKRZYPACZ Adrian Z/3109/22 2024
1 8 s 3 13.33 SZLAPIŃSKA Milena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -1.8 IV JANECZEK Jarosław Z/1224/23 2024 LDK!
2 9 s 3 13.37 AMBROZIK Hanna WLKS Wrocław 2010 U16 DS -1.8 IV SKÓRZEWSKA Patrycja Z/5546/23 2024 LDK!
3 16 s 3 13.78 SMOLIŃSKA Daria GKS Start Długołęka 2010 U16 DS -1.8 IV BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/2433/21 , 2024 LDK!  OSU  
4 23 s 3 13.99 URBAŃSKA Kaja KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS -1.8 V B.D. Z/3111/22 2024
5 28 s 3 14.16 ADAMIEC Oliwia GKS Start Długołęka 2011 U14 DS -1.8 V B.D. Z/4140/24 2024 LDK!
6 48 s 3 14.81 PANEK Lena GKS Start Długołęka 2010 U16 DS -1.8 -- BENKOWSKA Nina TRACZYŃSKI Krystian , Z/8247/21 , 2024 LDK!
7 50 s 3 14.83 NOWAK Hanna GKS Start Długołęka 2010 U16 DS -1.8 -- B.D. Z/0610/24 2024
  s 3 DNF PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS -1.8 -- MARKOWSKI Tomasz Z/0202/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 27 s 4 14.13 GRĄDALSKA Magdalena GKS Start Długołęka 2011 U14 DS -1.4 V BENKOWSKA Nina Z/4721/23 2024 LDK!
2 34 s 4 14.36 WILK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS -1.4 V SKRZYPACZ Adrian Z/4388/24 2024
3 36 s 4 14.45 BÓB Aleksandra niest. Wrocław 2010 U16 DS -1.4 V SASKA Tomasz
4 40 s 4 14.57 SEMENIUK Gabriela LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS -1.4 -- STYŚ Janusz Z/14738/21 2024 LDK!
5 44 s 4 14.67 KRZESIŃSKA Maja RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS -1.4 -- KRZAK Grzegorz Z/5867/23 2024
6 54 s 4 14.99 BÓB Joanna niest. Wrocław 2012 U14 DS -1.4 -- SASKA Tomasz
7 58 s 4 15.32 KUCHARSKA Maja RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS -1.4 -- KRZAK Grzegorz Z/5494/23 2024
8 68 s 4 15.71 BURCZYŃSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -1.4 -- STYŚ Janusz Z/4130/22 2024 LDK!
1 13 s 5 13.71 GRZYBOWSKA Karina MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS -1.0 IV ROSTEK William Z/3202/24 2024
2 18 s 5 13.83 KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS -1.0 -- ROSTEK William Z/0149/22 2024 LDK!  OSU  
3 30 s 5 14.26 MAŃKO Nikola MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS -1.0 -- ROSTEK William Z/0167/24 2024  OSU  
4 31 s 5 14.30 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U23 WP -1.0 -- NALEPA Marek B.D. Z/3363/18 2024 LDK!
5 33 s 5 14.34 OLEJARZ Zofia MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS -1.0 -- KORDASIEWICZ Damian Z/5763/23 2024 LDK!  OSU  
6 35 s 5 14.37 JANIAK Karolina MKS MOS Wrocław 2006 U20 DS -1.0 -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1594/24 , 2024 LDK!
7 61 s 5 15.35 ZAMOJCIN Lena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U18 DS -1.0 -- FIT Wiktor Z/4982/24 LDK!
8 65 s 5 15.51 JASKULSKA Kornelia MKS Siechnice 2010 U16 DS -1.0 -- SOBCZYK Tomasz Z/4385/24 2024
1 52 s 6 14.92 BUZAŁA Emilia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -1.0 -- STYŚ Janusz Z/4183/22 2024 LDK!
2 55 s 6 15.00 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKS MOS Wrocław 2009 U16 DS -1.0 -- ROSTEK William Z/1352/24 2024 LDK!  OSU  
3 59 s 6 15.33 BŁASZCZYK Hanna RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS -1.0 -- KRZAK Grzegorz Z/0264/24 2024
4 60 s 6 15.34 NOWAK Magdalena RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS -1.0 -- KRZAK Grzegorz Z/0507/23 2024
5 66 s 6 15.60 RESZKA Adrianna LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS -1.0 -- KOTYNIA Hanna Z/5646/22 2024 LDK!
6 67 s 6 15.66 DERZA Oliwia RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS -1.0 -- KRZAK Grzegorz Z/3154/23 2024
7 73 s 6 17.14 MULARSKA Anastazja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -1.0 -- KOTYNIA Hanna Z/6411/23 2024 LDK!
8 74 s 6 17.49 KOWALSKA Nicola WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -1.0 -- FIT Wiktor Z/4932/24 2024 LDK!
1 26 s 7 14.13 KUNAJ Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS -1.8 V FIT Wiktor Z/5949/23 2024 LDK!
2 41 s 7 14.59 PYTA Michalina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -1.8 -- JANECZEK Jarosław Z/7130/23 2024 LDK!
3 49 s 7 14.83 MASARCZYK Marta UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS -1.8 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6417/22 2024
4 57 s 7 15.10 BANAŚ Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -1.8 -- FIT Wiktor Z/0433/24 2024 LDK!
5 62 s 7 15.47 OWCZARCZAK Malwina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -1.8 -- FIT Wiktor Z/1349/24 2024 LDK!
6 71 s 7 16.88 STEFAŃSKA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS -1.8 -- KOTYNIA Hanna Z/7047/23 2024 LDK!
7 75 s 7 17.60 LEŚNIAK Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -1.8 -- KOTYNIA Hanna Z/6410/23 2024 LDK!
1 37 s 8 14.47 ŚCIBURA Gabriela WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -0.8 V FIT Wiktor Z/4961/22 2024 LDK!
2 39 s 8 14.56 KRZESIŃSKA Kaja RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS -0.8 -- KRZAK Grzegorz Z/5765/23 2024
3 45 s 8 14.68 KLIMEK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -0.8 -- STYŚ Janusz Z/3588/22 2024 LDK!
4 46 s 8 14.69 TEMPES Maria LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -0.8 -- KOTYNIA Hanna Z/6054/22 2024 LDK!
5 63 s 8 15.49 STROUHAL Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS -0.8 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6418/22 2024
6 64 s 8 15.49 MATSKIV Amaliia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -0.8 -- FIT Wiktor Z/4933/24 2024 LDK!
7 70 s 8 16.35 DURYŃ Magdalena UKS przy SP Międzybórz 2012 U14 DS -0.8 --
1 15 s 9 13.76 PROCHERA Katarzyna MKS MOS Wrocław 2010 U16 DS +1.3 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/5644/22 2024 LDK!
2 21 s 9 13.90 WOŁOSZCZUK Maja WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS +1.3 V SIERADZKI Andrzej Z/0830/23 2024 LDK!
3 24 s 9 14.03 LORKIEWICZ Lena MKS Siechnice 2011 U14 DS +1.3 V SOBCZYK Tomasz Z/5044/24 2024
4 29 s 9 14.19 WADYCKA Liliana LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS +1.3 V KOTYNIA Hanna Z/14156/21 2024 LDK!
5 42 s 9 14.59 RACKO Lena WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS +1.3 -- SIERADZKI Andrzej Z/0833/23 2024
6 43 s 9 14.63 SIERSZYŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +1.3 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6042/22 2024
7 51 s 9 14.89 MUZYKA Maria RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS +1.3 -- KRZAK Grzegorz Z/6399/23 2024
1 32 s 10 14.33 MARCINIAK Oliwia WKS Śląsk Wrocław 2010 U16 DS -0.5 V KRAWCZUK Łukasz Z/0831/23 2024
2 38 s 10 14.52 CHODOROWSKA Nina RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS -0.5 -- KRZAK Grzegorz Z/3627/23 2024
3 47 s 10 14.74 DYBKA Zuzanna MKS Siechnice 2013 U12 DS -0.5 -- SOBCZYK Tomasz
4 53 s 10 14.93 CHUPTYŚ Alicja WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS -0.5 -- KRAWCZUK Łukasz Z/6434/23 2024
5 56 s 10 15.09 GÓRA Wiktoria WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS -0.5 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0821/23 2024
6 69 s 10 15.97 SIEMIENIAKO Maja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -0.5 -- STYŚ Janusz Z/2701/23 2024 LDK!
7 72 s 10 16.92 MATIASZEWSKA Joanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS -0.5 -- MAKUCH Beata Z/1347/24 2024
200 m K
1 2 s 1 25.80 DUROWA Olena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS +0.8 II STYŚ Janusz Z/2398/22 2024 LDK!
2 4 s 1 26.36 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U20 DS +0.8 III DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2024 LDK!  OSU   KN B   81 118
3 5 s 1 26.57 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U20 DS +0.8 III BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
4 9 s 1 27.39 KNICHNICKA Lilianna WLKS Wrocław 2009 U16 DS +0.8 IV SKÓRZEWSKA Patrycja Z/1346/24 2024 LDK!
5 10 s 1 27.43 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U18 DS +0.8 IV BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2024 LDK!  OSU  
1 7 s 2 27.08 WARZECHA Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS +0.8 III FIT Wiktor Z/3048/22 2024 LDK!
2 8 s 2 27.14 SADOWSKA Wiktoria KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS +0.8 III B.D. Z/1117/20 2024 LDK!
3 11 s 2 28.01 HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS +0.8 IV STYŚ Janusz Z/1248/21 2024 LDK!
4 28 s 2 29.33 OMASTA Marta MKS Siechnice 2009 U16 DS +0.8 V SOBCZYK Tomasz Z/0453/22 2024
5 29 s 2 29.37 POLACZEK Milena KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS +0.8 V SKRZYPACZ Adrian Z/3109/22 2024
6 38 s 2 30.11 WILK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS +0.8 V SKRZYPACZ Adrian Z/4388/24 2024
1 15 s 3 28.51 SZLAPIŃSKA Milena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS +0.7 V JANECZEK Jarosław Z/1224/23 2024 LDK!
2 21 s 3 28.88 IRZABEK Joanna MKS Siechnice 2012 U14 DS +0.7 V SOBCZYK Tomasz Z/1087/23 2024
3 30 s 3 29.51 POTYRAŁA Małgorzata MLKS Echo Twardogóra 2011 U14 DS +0.7 V WODNICKI Łukasz Z/5927/21 2024 LDK!
4 43 s 3 30.29 GRABARZ Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS +0.7 -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0761/21 2024 LDK!
5 52 s 3 31.64 ADAMSKA Martyna MLKS Echo Twardogóra 2011 U14 DS +0.7 -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/5935/21 2024 LDK!
6 61 s 3 32.64 JASKULSKA Kornelia MKS Siechnice 2010 U16 DS +0.7 -- SOBCZYK Tomasz Z/4385/24 2024
1 20 s 4 28.78 GOLEC Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS +0.9 V STYŚ Janusz Z/1246/21 2024 LDK!
2 22 s 4 28.90 BEREZOWSKA Ida MKS MOS Wrocław 2009 U16 DS +0.9 V SZOMBURG Tomasz Z/5240/22 2024 LDK!
3 45 s 4 30.44 CHODOROWSKA Nina RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS +0.9 -- KRZAK Grzegorz Z/3627/23 2024
4 51 s 4 31.62 KLIMEK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS +0.9 -- STYŚ Janusz Z/3588/22 2024 LDK!
5 58 s 4 32.42 KUCHARSKA Maja RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS +0.9 -- KRZAK Grzegorz Z/5494/23 2024
6 65 s 4 33.81 DERZA Oliwia RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS +0.9 -- KRZAK Grzegorz Z/3154/23 2024
1 1 s 5 25.80 CZUPRYŃSKA Julia MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS -0.7 II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4181/19 2024 LDK!  KN B  
2 3 s 5 26.22 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS -0.7 II ROSTEK William Z/0442/20 2024 LDK!  OSU  
3 19 s 5 28.70 GRZYBOWSKA Karina MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS -0.7 -- ROSTEK William Z/3202/24 2024
4 26 s 5 29.21 KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS -0.7 -- ROSTEK William Z/0149/22 2024 LDK!  OSU  
5 39 s 5 30.17 ALEKSIUŃ Tamara KS AZS AWF Wrocław 2006 U20 DS -0.7 -- B.D. Z/3185/22 2024 BEZ
6 59 s 5 32.47 ZAMOJCIN Lena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U18 DS -0.7 -- FIT Wiktor Z/4982/24 LDK!
1 23 s 6 29.01 JAROSZ Daria MKL 12 Jelenia Góra 2010 U16 DS +1.1 V PRZEORSKI Marek Z/4674/22 2024 LDK!
2 33 s 6 29.89 MAŃKO Nikola MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS +1.1 -- ROSTEK William Z/0167/24 2024  OSU  
3 41 s 6 30.26 PYTA Michalina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS +1.1 -- JANECZEK Jarosław Z/7130/23 2024 LDK!
4 56 s 6 32.07 OWCZARCZAK Malwina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS +1.1 -- FIT Wiktor Z/1349/24 2024 LDK!
5 66 s 6 34.27 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKS MOS Wrocław 2009 U16 DS +1.1 -- ROSTEK William Z/1352/24 2024 LDK!  OSU  
6 67 s 6 34.34 MATSKIV Amaliia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS +1.1 -- FIT Wiktor Z/4933/24 2024 LDK!
1 25 s 7 29.10 WADYCKA Liliana LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS +0.9 V KOTYNIA Hanna Z/14156/21 2024 LDK!
2 27 s 7 29.29 BIELECKA Nina UKS Sprint Legnica 2011 U14 DS +0.9 V KUBERSKI Mirosław Z/2706/23 2023
3 37 s 7 30.08 ŚCIBURA Gabriela WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS +0.9 V FIT Wiktor Z/4961/22 2024 LDK!
4 53 s 7 31.74 BANAŚ Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS +0.9 -- FIT Wiktor Z/0433/24 2024 LDK!
5 60 s 7 32.53 RESZKA Adrianna LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS +0.9 -- KOTYNIA Hanna Z/5646/22 2024 LDK!
1 42 s 8 30.28 DRAHAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS +1.3 -- KŁOSOWSKI Daniel Z/2548/22 2024 LDK!
2 48 s 8 31.26 MASARCZYK Marta UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +1.3 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6417/22 2024
3 62 s 8 32.65 STROUHAL Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +1.3 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6418/22 2024
4 68 s 8 34.53 MONASTYRSKA Daria UKS przy SP Międzybórz 2012 U14 DS +1.3 --
5 69 s 8 34.87 ROPUSZYŃSKA Alicja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS +1.3 -- FIT Wiktor Z/6686/22 2024 LDK!
1 14 s 9 28.50 STRZELECKA Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS +0.8 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0132/23 2024 LDK!
2 49 s 9 31.42 ŁUKSIN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS +0.8 -- KŁOSOWSKI Daniel Z/4063/23 2024 LDK!
3 50 s 9 31.49 SIERSZYŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +0.8 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6042/22 2024
4 55 s 9 31.89 RYŚ Aleksandra UKS przy SP Międzybórz 2011 U14 DS +0.8 -- B.D.
5 63 s 9 33.07 KLEPACZ Anna UKS przy SP Międzybórz 2011 U14 DS +0.8 -- B.D.
1 6 s 10 26.73 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U16 DS -0.7 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2024 LDK!
2 12 s 10 28.19 NIEDZIELA Lena KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS -0.7 IV B.D. Z/4722/23 2024
3 18 s 10 28.65 MORZYK Antonina Katarzyna RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS -0.7 V KRZAK Grzegorz Z/0266/24 2024
4 54 s 10 31.84 NOWAK Magdalena RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS -0.7 -- KRZAK Grzegorz Z/0507/23 2024
1 13 s 11 28.33 WOŁOSZCZUK Maja WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS +1.1 IV SIERADZKI Andrzej Z/0830/23 2024 LDK!
2 17 s 11 28.56 CZERWIŃSKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS +1.1 V
3 34 s 11 29.95 RACKO Lena WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS +1.1 V SIERADZKI Andrzej Z/0833/23 2024
4 36 s 11 30.08 KRZESIŃSKA Kaja RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS +1.1 V KRZAK Grzegorz Z/5765/23 2024
5 40 s 11 30.22 KRZESIŃSKA Maja RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS +1.1 V KRZAK Grzegorz Z/5867/23 2024
1 16 s 12 28.54 SMOLIŃSKA Daria GKS Start Długołęka 2010 U16 DS -0.5 V BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/2433/21 , 2024 LDK!  OSU  
2 31 s 12 29.77 GRĄDALSKA Magdalena GKS Start Długołęka 2011 U14 DS -0.5 V BENKOWSKA Nina Z/4721/23 2024 LDK!
3 46 s 12 30.65 BRONISZEWSKA Milena MKS Siechnice 2012 U14 DS -0.5 -- SOBCZYK Tomasz Z/4449/24 2024
4 57 s 12 32.40 JUSZCZYSZYN Nina MKS Siechnice 2014 U12 DS -0.5 -- B.D. Z/6376/23 2024
5 70 s 12 35.74 STEFAŃSKA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS -0.5 -- KOTYNIA Hanna Z/7047/23 2024 LDK!
6 71 s 12 37.98 KOWALSKA Nicola WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -0.5 -- FIT Wiktor Z/4932/24 2024 LDK!
1 24 s 13 29.06 OLEJNICZAK Bianka LKS Orkan Ostrzeszów 2011 U14 WP +0.5 V NALEPA Marek Z/0782/23 2024 LDK!
2 32 s 13 29.78 SZYDŁO Zuzanna WLKS Wrocław 2009 U16 DS +0.5 V SKÓRZEWSKA Patrycja Z/6446/22 2024 LDK!
3 35 s 13 30.07 URBAŃSKA Kaja KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS +0.5 V B.D. Z/3111/22 2024
4 44 s 13 30.38 ADAMIEC Oliwia GKS Start Długołęka 2011 U14 DS +0.5 -- B.D. Z/4140/24 2024 LDK!
5 47 s 13 30.91 PANEK Lena GKS Start Długołęka 2010 U16 DS +0.5 -- BENKOWSKA Nina TRACZYŃSKI Krystian , Z/8247/21 , 2024 LDK!
6 64 s 13 33.80 PAWLIK Zofia MLKS Echo Twardogóra 2011 U14 DS +0.5 -- WODNICKI Łukasz LDK!
400 m K
1 1 s 1 58.09 KOPEĆ Gabriela SMKS Parasol Wrocław 2006 U20 DS II B.D. MILANOWICZ Aleksandra , Z/0519/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 3 s 1 62.08 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U20 DS IV DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2024 LDK!  OSU   57 98
3 4 s 1 62.44 DŻUGAJ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS IV WODNICKI Łukasz Z/0150/21 2024 LDK!
4 9 s 1 65.69 DRĄŻEK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -- STYŚ Janusz Z/1244/21 2024 LDK!
5 10 s 1 65.94 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/0161/21 2024 LDK!
1 2 s 2 60.33 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U20 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2024  OSU   KN B  
2 5 s 2 64.61 GOLEC Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS V STYŚ Janusz Z/1246/21 2024 LDK!
3 11 s 2 65.95 KOWALCZYK Weronika SMKS Parasol Wrocław 1999 Sen DS -- B.D. Z/5198/24 2024
4 15 s 2 69.35 PISKOROWSKA Dagmara MKS MOS Wrocław 2006 U20 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William , Z/0438/20 , 2024 LDK!  OSU  
5 16 s 2 70.19 GRABOWIECKA Kamila KL Ziemia Kłodzka 2007 U18 DS -- WOŚ Michał Z/1893/21 2024 BEZ LDK!
6 23 s 2 76.03 WYSZYŃSKA Patrycja LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/4064/23 2024
1 6 s 3 64.72 SMOLIS Lena MLKS Echo Twardogóra 2010 U16 DS V WODNICKI Łukasz Z/14248/21 2024 LDK!
2 7 s 3 65.08 GŁÓD Maria SMKS Parasol Wrocław 2009 U16 DS V GOLEC Dominik Z/4937/21 2024 LDK!  OSU  
3 8 s 3 65.60 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2024  OSU  
4 12 s 3 67.65 ZAWADZKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2010 U16 DS -- WOŚ Michał Z/10264/21 2024 LDK!
5 14 s 3 68.35 SIPURZYŃSKA Lena LKS Orkan Ostrzeszów 2011 U14 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5630/21 2024 LDK!
6 17 s 3 71.67 KITA Sonia RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS -- KRZAK Grzegorz Z/4574/23 2024
1 13 s 4 67.67 KUCHARCZYK Oliwia MKS MOS Wrocław 2012 U14 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1545/24 2024 LDK!
2 18 s 4 71.79 POCZĄTEK Lena UKS przy SP Międzybórz 2012 U14 DS -- B.D. Z/4881/23 2023
3 24 s 4 76.55 BORKOWSKA Julia UKS przy SP Międzybórz 2010 U16 DS -- B.D.
4 25 s 4 78.22 KACZMAREK Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/0457/23 2024 LDK!
5 26 s 4 80.00 KRZYSZTOFIK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1201/23 2024 LDK!
6 27 s 4 80.85 RYŚ Magdalena UKS przy SP Międzybórz 2011 U14 DS -- B.D. Z/4884/23 2023
1 19 s 5 72.50 MOROZ Martyna SMKS Parasol Wrocław 2009 U16 DS -- KOKOT Zdzisław Z/6888/23 2024
2 20 s 5 72.98 BARGŁOWSKA Maja RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS -- KRZAK Grzegorz Z/0768/23 2024
3 21 s 5 75.36 ROMAN Natalia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/3839/22 2024 LDK!
4 22 s 5 75.92 KOŁODZIEJ Maja RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS -- KRZAK Grzegorz Z/0079/23 2024
5 28 s 5 84.44 STEFANIUK Michalina LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/0840/24 2024 LDK!
6 29 s 5 85.09 PODGÓRSKA Aleksandra UKS przy SP Międzybórz 2012 U14 DS --
800 m K
1 1 s 1 2:13.65 KUKUŁA Alicja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U23 DS II JANECZEK Jarosław B.D. Z/5885/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 2:18.97 CIECIERSKA Amelia UKS Orlica Domaniów 2008 U18 DS III MIKODA Lilla Z/9473/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 2:26.50 BANASIAK Joanna MKS Siechnice # 2004 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. # Z/1031/19 2024 LDK!
4 4 s 1 2:27.12 KARNAŚ Anna SMKS Parasol Wrocław 2008 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/5662/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 2:31.10 BUDZYŃ Martyna SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/6053/22 2024  OSU  
6 6 s 1 2:32.23 BOGACZ Patrycja MKS Siechnice 2001 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz Z/1323/23 2024
7 10 s 1 2:41.07 KOZIARSKA Emilia MLKS Polonia Środa Śląska 2008 U18 DS -- KUCZA Izabela Z/2446/22 2024 LDK!
1 7 s 2 2:32.57 MUSIAŁA Zuzanna WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS V FIT Wiktor Z/3814/23 2024 LDK!
2 8 s 2 2:36.24 KACZMARCZYK Wiktoria KL Ziemia Kłodzka 2009 U16 DS -- WOŚ Michał Z/1081/23 2024 LDK!
3 9 s 2 2:39.94 KRZAK Natasza RUN4FUN Oleśnica 2010 U16 DS -- KRZAK Grzegorz Z/0081/23 2024 LDK!
4 11 s 2 2:54.55 MATYSIK Hanna UKS przy SP Międzybórz 2010 U16 DS -- B.D.
5 12 s 2 3:03.42 TRACZ Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1997/19 2024 LDK!
6 13 s 2 3:09.50 BARTNICKA Klaudia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2012 U14 DS -- JANECZEK Jarosław Z/7128/23 2024 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:19.35 ZDOBYLAK Zofia SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS II GOLEC Dominik Z/0215/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 10:19.91 BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/0280/15 2024 LDK!
3 3 s 1 10:23.02 PIETRAS Kinga KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/3399/17 2024
4 4 s 1 10:26.08 BOROWSKA Kinga SMKS Parasol Wrocław 2006 U20 DS III GOLEC Dominik Z/0521/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 11:13.63 KURKA Wiktoria SMKS Parasol Wrocław 2008 U18 DS IV B.D. Z/0732/24 2024
80 pł K
1 1 s 1 12.65 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -1.0 III BANASZEK Grzegorz Z/14154/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 12.77 WĄS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS -1.0 III KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2024 LDK!
3 4 s 1 13.41 PROCHERA Katarzyna MKS MOS Wrocław 2010 U16 DS -1.0 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/5644/22 2024 LDK!
4 7 s 1 15.29 CZWORDON Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U16 WP -1.0 -- NALEPA Marek Z/0503/23 2024 LDK!  OSU  
5 8 s 1 15.68 JASTRZĘBSKA Magda KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS -1.0 -- KUSTRA Mateusz MIKOŁAJCZYK Wiesława MIKOŁAJCZYK Wiesława Z/10297/21, Z/10070/21 2024, 2021 LDK!
1 3 s 2 12.99 GAWRYŁO Vanessa MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS +0.7 III KORDASIEWICZ Damian # Z/4677/22 2024 LDK!
2 5 s 2 13.57 WARZECHA Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS +0.7 IV FIT Wiktor Z/3048/22 2024 LDK!
3 6 s 2 13.85 PALUCH Maja MKS Osa Zgorzelec 2010 U16 DS +0.7 V KUBALA Łukasz Z/4298/24 2024 LDK!
4 9 s 2 17.94 CIEPLIK Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2011 U14 WP +0.7 -- MIESZAŁA Monika Z/1047/24 2024 LDK!
5 10 s 2 17.97 RORAT Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2013 U12 WP +0.7 -- MIESZAŁA Monika Z/3903/24 2024 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.66 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U18 DS -0.9 II ROSTEK William Z/2436/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 14.96 CZUPRYŃSKA Julia MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS -0.9 II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4181/19 2024 LDK!  KN B  
3 4 s 1 16.54 JANUSZEWSKA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -0.9 III KORDASIEWICZ Damian Z/8260/21 2024 LDK!  OSU  
4 6 s 1 17.79 CZUBALA Maria LKS Ziębice 2008 U18 DS -0.9 -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/1435/23 2024 LDK!
  s 1 DNF MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS +0.7 -- DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2024 LDK!  KN B  
100 m pł K
1 3 s 1 15.31 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U20 DS +0.7 II BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 5 s 1 17.42 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U20 DS +0.7 IV WOCHNA Robert Z/0436/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 7 s 1 17.80 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U20 WP +0.7 -- NALEPA Marek Z/1812/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
300 m pł K
1 1 s 1 48.34 WĄS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS III KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2024 LDK!
2 2 s 1 50.93 POMONICKA Natalia MKS Osa Zgorzelec 2010 U16 DS IV KUBALA Łukasz Z/1745/24 2024 LDK!
3 3 s 1 53.39 CZWORDON Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U16 WP V NALEPA Marek Z/0503/23 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 53.66 MISZKIEŁO Aleksandra WLKS Wrocław 2009 U16 DS V SKÓRZEWSKA Patrycja Z/1562/23 2024 LDK!
5 5 s 1 54.29 KUNAJ Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS V FIT Wiktor Z/5949/23 2024 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 64.83 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS II DMP DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/2898/20 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   91 128
2 2 s 1 64.91 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U18 DS II ROSTEK William Z/2436/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 67.17 JANUSZEWSKA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/8260/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 75.80 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U23 WP -- NALEPA Marek B.D. Z/3363/18 2024 LDK!
  s 1 DNF HURYN Julia MLKS Echo Twardogóra 2008 U18 DS -- WODNICKI Łukasz Z/4021/22 2024 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:53.63 ICIASZEK Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2008 U18 DS IV B.D. Z/1250/21 2024 LDK!
2 2 s 1 6:18.12 PIETRASZEWSKA Olimpia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2944/20 2024 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 KADYS Klaudia KL Ziemia Kłodzka 2008 U18 DS IV WOŚ Michał Z/1395/23 2024 LDK!
2 2 f 1 1.50 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS IV DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0202/21 2024 LDK!  OSU   KN B   56 92
3 3 f 1 1.45 HUBICA Barbara GKS Start Długołęka 2010 U16 DS IV BENKOWSKA Nina Z/0766/23 2024 LDK!
4 4 f 1 1.35 GAWRYŁO Vanessa MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian # Z/4677/22 2024 LDK!
5 5 f 1 1.30 CIUĆMAN Anna WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/0892/23 2024
6 6 f 1 1.20 CZUBALA Maria LKS Ziębice 2008 U18 DS -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/1435/23 2024 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 4.20 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS M DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2024  KNS   171
2 2 f 1 2.90 BARTOSIEWICZ Łucja MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/10700/21 2024  KN B  
  f 1 NM LICHOTA Laura MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/1076/21 2024  KN B  
  f 1 NM FITRZYK Hanna MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/3197/24 2024 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.09 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -1.1 IV BANASZEK Grzegorz Z/14154/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 5.06 STEC Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U16 DS -0.7 IV DMP MARKOWSKA Małgorzata Z/14256/21 2024 LDK! 64
3 3 f 1 4.78 NIEDZIELA Lena KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS -0.9 V B.D. Z/4722/23 2024
4 4 f 1 4.70 OLEJNICZAK Bianka LKS Orkan Ostrzeszów 2011 U14 WP +0.4 V NALEPA Marek Z/0782/23 2024 LDK!
5 5 f 1 4.59 CZERWIŃSKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2010 U16 DS -0.8 V
6 6 f 1 4.35 SZYDŁO Zuzanna WLKS Wrocław 2009 U16 DS -1.6 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/6446/22 2024 LDK!
7 7 f 1 4.34 PŁONKA Natalia UKS Sprint Legnica 2006 U20 DS +0.7 -- KUBERSKI Mirosław Z/5816/23 2024
8 8 f 1 4.27 CHUPTYŚ Alicja WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS -0.6 -- KRAWCZUK Łukasz Z/6434/23 2024
9 9 f 1 4.19 BINIASZ Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2011 U14 WP -1.2 -- NALEPA Marek Z/1046/24 2024
10 10 f 1 4.18 GÓRA Wiktoria WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS -1.1 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0821/23 2024
11 11 f 1 4.16 SEMENIUK Gabriela LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS -0.9 -- STYŚ Janusz Z/14738/21 2024 LDK!
12 12 f 1 4.13 KUBIACZYK Aleksandra LKS Orkan Ostrzeszów 2011 U14 WP 0.0 -- NALEPA Marek Z/6134/23 2024 LDK!
13 13 f 1 4.12 LORKIEWICZ Lena MKS Siechnice 2011 U14 DS +1.2 -- SOBCZYK Tomasz Z/5044/24 2024
14 14 f 1 4.12 SPENDOWSKA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS +1.6 -- KUBALA Łukasz Z/2142/23 2024 LDK!
15 15 f 1 4.08 GOŁAŚ Michalina LKS Orkan Ostrzeszów 2012 U14 WP -0.8 -- NALEPA Marek Z/4894/23 2024 LDK!
16 16 f 1 3.99 BUZAŁA Emilia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS +1.4 -- STYŚ Janusz Z/4183/22 2024 LDK!
17 17 f 1 3.93 NOWAK Hanna GKS Start Długołęka 2010 U16 DS -0.6 -- B.D. Z/0610/24 2024
18 18 f 1 3.82 MARCINIAK Oliwia WKS Śląsk Wrocław 2010 U16 DS +0.3 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0831/23 2024
19 19 f 1 3.77 TEMPES Maria LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -1.3 -- KOTYNIA Hanna Z/6054/22 2024 LDK!
20 20 f 1 3.71 MISIAK Karolina GKS Start Długołęka 2012 U14 DS +1.0 -- BENKOWSKA Nina Z/4784/21 2024 LDK!
21 21 f 1 3.70 BURCZYŃSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -1.3 -- STYŚ Janusz Z/4130/22 2024 LDK!
22 22 f 1 3.68 KACZMAREK Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -2.5 -- STYŚ Janusz Z/0457/23 2024 LDK!
23 23 f 1 3.41 SPENDOWSKA Kornelia MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS -0.5 -- KUBALA Łukasz Z/2143/23 2024 LDK!
24 24 f 1 3.24 MATUSIAK Marcelina MLKS Echo Twardogóra 2010 U16 DS -1.6 -- WODNICKI Łukasz Z/0163/21 2024 LDK!
25 25 f 1 3.22 LEŚNIAK Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -1.0 -- KOTYNIA Hanna Z/6410/23 2024 LDK!
26 26 f 1 3.20 MULARSKA Anastazja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -0.8 -- KOTYNIA Hanna Z/6411/23 2024 LDK!
27 27 f 1 3.04 SIEMIENIAKO Maja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -0.3 -- STYŚ Janusz Z/2701/23 2024 LDK!
  f 1 NM NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U18 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
Trójskok K
1 1 f 1 11.56 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U18 DS -1.0 II BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 2 f 1 10.13 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -1.5 -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2645/17 2024
3 3 f 1 9.43 MOROZ Martyna SMKS Parasol Wrocław 2009 U16 DS -0.3 -- KOKOT Zdzisław Z/6888/23 2024
Kula (2) K
1 1 f 1 7.55 MUZYKA Maria RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS -- KRZAK Grzegorz Z/6399/23 2024
2 2 f 1 5.81 BŁASZCZYK Hanna RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS -- KRZAK Grzegorz Z/0264/24 2024
Wieloskok K
1 1 f 1 10.40 BINIASZ Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2011 U14 WP -0.8 III NALEPA Marek Z/1046/24 2024
2 2 f 1 10.28 KUBIACZYK Aleksandra LKS Orkan Ostrzeszów 2011 U14 WP -1.5 IV NALEPA Marek Z/6134/23 2024 LDK!
3 3 f 1 10.05 GOŁAŚ Michalina LKS Orkan Ostrzeszów 2012 U14 WP +0.5 IV NALEPA Marek Z/4894/23 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.00 GŁÓD Laura LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/1931/22 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 10.90 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS IV KARPIŃSKI Franciszek Z/2945/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 10.81 SROKA Maja LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek Z/1269/21 2024 LDK!
4 4 f 1 9.35 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/4056/20 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 8.85 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U18 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2024 LDK!  OSU  
6 6 f 1 6.17 FORNALIK Marcelina UKS Orlica Domaniów 2010 U16 DS -- MIKODA Lilla Z/4619/23 2024 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.69 MIOSKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS I DMP KOTWICA Czesław B.D. Z/0540/19 2024  KN B   104
2 2 f 1 10.59 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U20 DS III KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 9.07 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U20 WP IV NALEPA Marek Z/1812/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
Dysk (0.60) K
1 1 f 1 20.25 ŁUKSIN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/4063/23 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 37.35 KONDYCKA Kornelia MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS III WOCHNA Robert Z/3066/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 34.15 SROKA Maja LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/1269/21 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 41.29 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U20 DS II KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 37.99 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U20 DS II WOCHNA Robert Z/0436/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 36.00 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/2945/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 34.53 GŁÓD Laura LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/1931/22 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 33.46 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/4056/20 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 26.83 NOWACKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2006 U20 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/1149/19 2024 LDK!
7 7 f 1 24.71 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U18 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2024 LDK!  OSU  
8 8 f 1 24.59 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/2080/21 2024 LDK!  KN B  
Oszczep (500) K
1 1 f 1 40.48 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS III DMP U20 ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   112
2 2 f 1 29.81 KORDASIEWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/8261/21 , 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 27.79 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/2080/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 25.25 LIZAK Martyna MLKS Echo Twardogóra 2010 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/7202/23 2024 LDK!
5 5 f 1 22.89 JASTRZĘBSKA Magda KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS -- KUSTRA Mateusz MIKOŁAJCZYK Wiesława MIKOŁAJCZYK Wiesława Z/10297/21, Z/10070/21 2024, 2021 LDK!
6 6 f 1 18.38 RABIEGA Hanna UKS przy SP Międzybórz 2010 U16 DS --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 34.57 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U20 WP III NALEPA Marek Z/1812/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 24.90 JANIAK Karolina MKS MOS Wrocław 2006 U20 DS -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1594/24 , 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.08 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS +1.8 II MARKOWSKA Małgorzata # Z/0717/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 11.44 WOLAŃSKI Piotr MLKS Echo Twardogóra # 2007 U18 DS +1.8 III SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2024 LDK!
3 3 s 1 11.51 PAWŁOWSKI Szymon UKS Sprint Legnica 2006 U20 DS +1.8 III KUBERSKI Mirosław Z/2674/21 2024
4 5 s 1 11.78 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U20 DS +1.8 IV KAŁWA Adam Z/10000/21 2024 LDK!
5 7 s 1 11.84 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U18 DS +1.8 IV WOŚ Michał Z/1892/21 2024 LDK!
6 8 s 1 11.84 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +1.8 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2024 LDK!
7 9 s 1 11.93 ZEFIRIAN Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS +1.8 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/6358/23 2024 LDK!
8 11 s 1 12.06 WŁADYKA Michał MKS Siechnice 2008 U18 DS +1.8 IV SOBCZYK Tomasz Z/5360/21 2024
1 10 s 2 11.94 ROMANEK Adam GKS Start Długołęka 2008 U18 DS +1.2 IV BENKOWSKI Henryk Z/13959/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 13 s 2 12.13 WILCZYŃSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS +1.2 IV STYŚ Janusz Z/1275/21 2024 LDK!
3 15 s 2 12.24 MIODYŃSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS +1.2 V KOTYNIA Hanna Z/5077/22 2024 LDK!
4 17 s 2 12.30 ROSTEK William MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS +1.2 -- ROSTEK William Z/0758/23 2024 LDK!  OSU  
5 20 s 2 12.36 DZIUBA Aleksander GKS Start Długołęka 2009 U16 DS +1.2 V BENKOWSKI Henryk Z/0499/23 2024  OSU  
6 22 s 2 12.50 MYJKOWSKI Sebastian RUN4FUN Oleśnica 2010 U16 DS +1.2 V KRZAK Grzegorz Z/0265/24 2024
7 24 s 2 12.64 RUDYK Bartosz LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS +1.2 V KOTYNIA Hanna Z/5225/23 2024 LDK!
8 25 s 2 12.72 KIEŁB Kacper KL Ziemia Kłodzka 2007 U18 DS +1.2 -- WOŚ Michał Z/5083/21 2024 LDK!
1 19 s 3 12.36 HRECZUCH Gracjan WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS +1.8 V FIT Wiktor Z/5609/23 2024 LDK!
2 21 s 3 12.38 HRECZUCH Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS +1.8 V FIT Wiktor Z/5610/23 2024 LDK!
3 26 s 3 12.84 NOWAK Kacper RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS +1.8 -- KRZAK Grzegorz Z/0082/23 2024
4 31 s 3 13.84 KRAWCZYK Hubert WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS +1.8 -- FIT Wiktor Z/4934/24 2024 LDK!
5 33 s 3 14.03 SAFIAN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS +1.8 -- FIT Wiktor Z/4936/24 2024 LDK!
6 37 s 3 14.58 RUDYK Grzegorz LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS +1.8 -- KOTYNIA Hanna Z/5539/23 2024 LDK!
1 4 s 4 11.60 SŁOWIK Mikołaj MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS -1.1 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4667/22 2024 LDK!  KN B  
2 6 s 4 11.83 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U20 DS -1.1 IV ROSTEK William Z/11177/21 2024  OSU  
3 12 s 4 12.07 NOWAK Maksymilian MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS -1.1 IV ROSTEK William Z/0471/23 2024 LDK!  OSU  
4 16 s 4 12.29 RAJEWSKI Jan WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U18 DS -1.1 -- B.D. SZAŁEK Andrzej , Z/0801/21 , 2024 LDK!
5 18 s 4 12.35 LASECKI Kornel WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U18 DS -1.1 -- JANECZEK Jarosław Z/14318/21 2024 LDK!
6 23 s 4 12.58 KALICIŃSKI Aleksander MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS -1.1 -- ROSTEK William Z/0166/24 2024  OSU  
7 28 s 4 13.23 BOROWSKI Maksymilian GKS Start Długołęka 2008 U18 DS -1.1 -- BENKOWSKI Henryk Z/4881/24 2024
8 29 s 4 13.33 NOWAK Kacper WLKS Wrocław 2008 U18 DS -1.1 -- SKÓRZEWSKA Patrycja LDK!
1 30 s 5 13.61 KIELAR Mateusz RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS +0.6 -- KRZAK Grzegorz Z/3811/24 2024
2 34 s 5 14.07 WOZNIAK Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS +0.6 -- MALCZEWSKI Jacek Z/0816/23 2024 LDK!
3 35 s 5 14.21 SAFIAN Bartłomiej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS +0.6 -- FIT Wiktor Z/4935/24 2024 LDK!
4 36 s 5 14.34 BRODZISZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS +0.6 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0827/23 2024
5 39 s 5 14.68 KRET Benjamin KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS +0.6 --
6 41 s 5 16.98 SŁOWIK Jan WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS +0.6 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0736/24 2024
7 42 s 5 18.17 BAJBAK Borys WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS +0.6 -- KRAWCZUK Łukasz Z/4144/24 2024
1 14 s 6 12.19 MARKUSZEWSKI Szymon MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS +1.0 IV KORDASIEWICZ Damian # Z/1627/23 2024 LDK!
2 27 s 6 12.93 GRÓDECKI Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U14 DS +1.0 -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/14257/21 2024 LDK!
3 32 s 6 14.03 DUDZIK Jan WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS +1.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0823/23 2024
4 38 s 6 14.66 KULA Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS +1.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0837/23 2024
5 40 s 6 15.97 GAJDZIS Adam WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS +1.0 -- KRAWCZUK Łukasz Z/1787/24 2024
200 m M
1 1 s 1 22.13 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U20 DS +1.5 II BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 22.46 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS +1.5 II DMP DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata # Z/0717/22 2024 LDK!  OSU   93 131
3 3 s 1 22.47 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS +1.5 II BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2024 3
4 4 s 1 23.25 WOLAŃSKI Piotr MLKS Echo Twardogóra # 2007 U18 DS +1.5 III SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2024 LDK!
5 5 s 1 23.51 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U18 DS +1.5 III B.D. FIT Wiktor , Z/14748/21 , 2024 LDK!  KN B  
6 9 s 1 23.98 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U18 DS +1.5 IV WOŚ Michał Z/1892/21 2024 LDK!
1 11 s 2 24.49 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS +1.0 -- BANASZEK Grzegorz Z/0642/22 2024 LDK!  OSU  
2 14 s 2 24.58 WILCZYŃSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS +1.0 V STYŚ Janusz Z/1275/21 2024 LDK!
3 15 s 2 24.72 ZEFIRIAN Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS +1.0 -- DMP DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/6358/23 2024 LDK! 31 83
4 20 s 2 25.18 MIODYŃSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS +1.0 V KOTYNIA Hanna Z/5077/22 2024 LDK!
5 25 s 2 25.63 RUDYK Bartosz LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS +1.0 -- KOTYNIA Hanna Z/5225/23 2024 LDK!
6 29 s 2 26.28 KIEŁB Kacper KL Ziemia Kłodzka 2007 U18 DS +1.0 -- WOŚ Michał Z/5083/21 2024 LDK!
1 7 s 3 23.76 KISSLER Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U23 DS -0.8 -- FIT Wiktor Z/1591/22 2024 LDK!
2 8 s 3 23.96 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U18 DS -0.8 IV PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2024
3 12 s 3 24.49 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U20 DS -0.8 -- ROSTEK William Z/11177/21 2024  OSU  
4 21 s 3 25.44 KALICIŃSKI Aleksander MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS -0.8 -- ROSTEK William Z/0166/24 2024  OSU  
5 26 s 3 25.70 ROSTEK William MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS -0.8 -- ROSTEK William Z/0758/23 2024 LDK!  OSU  
6 30 s 3 26.55 HRECZUCH Gracjan WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS -0.8 -- FIT Wiktor Z/5609/23 2024 LDK!
1 10 s 4 24.32 PRZEPIÓRSKI Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS +1.1 IV BANASZEK Grzegorz B.D. Z/1280/21 2024 LDK!  OSU  
2 13 s 4 24.53 NOWAK Maksymilian MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS +1.1 -- ROSTEK William Z/0471/23 2024 LDK!  OSU  
3 16 s 4 24.76 LASECKI Kornel WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U18 DS +1.1 -- JANECZEK Jarosław Z/14318/21 2024 LDK!
4 17 s 4 25.04 ROMANOWSKI Filip WKS Śląsk Wrocław 2004 U23 DS +1.1 -- SIERADZKI Andrzej B.D. Z/0732/18 2024
5 24 s 4 25.62 VYNNYK Oleh WKS Śląsk Wrocław 2008 U18 DS +1.1 -- SIERADZKI Andrzej Z/0822/23 2024
6 32 s 4 27.35 BOROWSKI Maksymilian GKS Start Długołęka 2008 U18 DS +1.1 -- BENKOWSKI Henryk Z/4881/24 2024
1 6 s 5 23.68 SŁOWIK Mikołaj MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS +1.5 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4667/22 2024 LDK!  KN B  
2 18 s 5 25.06 TURKIEWICZ Antoni WKS Śląsk Wrocław 2008 U18 DS +1.5 -- SIERADZKI Andrzej Z/0832/23 2024
3 22 s 5 25.50 MARKUSZEWSKI Szymon MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS +1.5 V KORDASIEWICZ Damian # Z/1627/23 2024 LDK!
4 27 s 5 25.94 HRECZUCH Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS +1.5 -- FIT Wiktor Z/5610/23 2024 LDK!
5 35 s 5 29.42 KRAWCZYK Hubert WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS +1.5 -- FIT Wiktor Z/4934/24 2024 LDK!
6 38 s 5 30.27 SZYNKAROWSKI Tomasz GKS Start Długołęka 2012 U14 DS +1.5 -- BENKOWSKA Nina Z/9347/21 2024 LDK!
1 28 s 6 26.03 MYJKOWSKI Sebastian RUN4FUN Oleśnica 2010 U16 DS +1.2 -- KRZAK Grzegorz Z/0265/24 2024
2 34 s 6 29.12 KIELAR Mateusz RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS +1.2 -- KRZAK Grzegorz Z/3811/24 2024
3 37 s 6 29.76 SAFIAN Bartłomiej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS +1.2 -- FIT Wiktor Z/4935/24 2024 LDK!
4 39 s 6 30.97 RUDYK Grzegorz LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS +1.2 -- KOTYNIA Hanna Z/5539/23 2024 LDK!
5 40 s 6 32.12 KUSTRA Jan KS AZS AWF Wrocław 2015 U12 DS +1.2 -- B.D. Z/3112/22 2024
1 19 s 7 25.06 RONCZEWSKI Leon WLKS Wrocław 2009 U16 DS -0.6 V SKÓRZEWSKA Patrycja Z/6338/23 2024 LDK!
2 23 s 7 25.53 DZIUBA Aleksander GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -0.6 V BENKOWSKI Henryk Z/0499/23 2024  OSU  
3 31 s 7 26.98 NOWAK Kacper RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS -0.6 -- KRZAK Grzegorz Z/0082/23 2024
4 33 s 7 29.10 WOZNIAK Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS -0.6 -- MALCZEWSKI Jacek Z/0816/23 2024 LDK!
5 36 s 7 29.66 SAFIAN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -0.6 -- FIT Wiktor Z/4936/24 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 51.72 KISSLER Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U23 DS III FIT Wiktor Z/1591/22 2024 LDK!
2 3 s 1 52.40 SZCZERCZOWSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2006 U20 DS III OLSZAŃSKI Paweł B.D. Z/10653/21 2024 LDK!
3 4 s 1 53.41 PILARCZYK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 2008 U18 DS IV ADAMEK Marek Z/6083/22 2024  KN B  
4 5 s 1 54.20 OBERTANIEC Dominik WKS Śląsk Wrocław 2007 U18 DS IV ADAMEK Marek Z/7588/23 2024 LDK!
5 6 s 1 54.92 LAJKS Michał WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS V ADAMEK Marek Z/7429/23 2024
1 2 s 2 51.93 JANAS Grzegorz MLKS Echo Twardogóra 2008 U18 DS III CZAJKOWSKI Waldemar Z/0152/21 2024 LDK!  KN B  
2 7 s 2 55.53 OSAJDA Michał LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS V STYŚ Janusz Z/1263/21 2024 LDK!
3 8 s 2 56.02 DUKIEL Łukasz WLKS Wrocław 2009 U16 DS V SKÓRZEWSKA Patrycja Z/6447/22 2024 LDK!
4 9 s 2 56.76 ŁOJCZUK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS V KRAWCZUK Łukasz Z/0836/23 2024
5 10 s 2 76.63 PUK Maciej MKS Siechnice 2013 U12 DS -- B.D. Z/6374/23 2023
800 m M
1 1 s 1 2:00.28 MALIK Jakub SMKS Parasol Wrocław 2001 Sen DS III B.D. B.D. Z/1355/20 2024
2 2 s 1 2:04.39 DOMAGAŁA Kacper SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/6443/22 2024  OSU  
3 3 s 1 2:06.94 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U20 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0664/19 2024 BEZ LDK!
4 7 s 1 2:22.69 KARPIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS -- DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł Z/3002/20 2024 LDK! 56
5 13 s 1 2:30.57 TOMCZYK Rafał KS AZS AWF Wrocław 1983 Masters DS -- WOSIEK Jacek Z/4549/23 2024
6 14 s 1 2:32.99 GRAB Seweryn WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1298/23 2024 LDK!
1 4 s 2 2:12.79 LITWIN Jakub GKS Start Długołęka 2010 U16 DS -- BENKOWSKA Nina Z/3041/21 2024 LDK!
2 6 s 2 2:21.13 WIETESKA Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1299/23 2024 LDK!
3 8 s 2 2:23.15 GÓRSKI Michał GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- TRACZYŃSKI Krystian Z/3043/21 2024 LDK!
4 9 s 2 2:24.43 VLASOV Artem WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS -- FIT Wiktor Z/4350/23 2024 LDK!
5 11 s 2 2:24.94 WYSZYŃSKI Daniel WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/4415/23 2024 LDK!
6 12 s 2 2:26.30 SKRZYPCZYŃSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2010 U16 DS -- WODNICKI Łukasz Z/7193/23 2024 LDK!
7 19 s 2 2:52.44 PONIEWIERSKI Piotr WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -- FIT Wiktor Z/0429/24 2024 LDK!
1 5 s 3 2:20.79 KARP Antoni MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/6645/21 2024 LDK!
2 10 s 3 2:24.44 ZAŁUBSKI Jakub WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS -- ADAMEK Marek Z/7428/23 2024
3 15 s 3 2:36.96 SIEDNIENKO Miłosz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -- FIT Wiktor Z/5495/23 2024 LDK!
4 16 s 3 2:38.03 PYIZ Imran WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej
5 17 s 3 2:45.86 GAJOS Ferdynand WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -- JANECZEK Jarosław Z/4938/24 2024 LDK!
6 18 s 3 2:48.65 CHODOR Marcin WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS -- KRAWCZUK Łukasz Z/0820/23 2024
7 20 s 3 3:20.98 LEŚNIAK Patryk GKS Start Długołęka 2012 U14 DS -- BENKOWSKA Nina Z/3783/21 2024 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.76 KANTECKI Wiktor WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS +1.7 V ADAMEK Marek Z/0834/23 2024
2 2 s 1 19.52 BOIKO Nazar WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS +1.7 -- FIT Wiktor Z/1348/24 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.27 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U18 DS +1.7 III PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2024
2 2 s 1 16.24 TURKIEWICZ Antoni WKS Śląsk Wrocław 2008 U18 DS +1.7 IV SIERADZKI Andrzej Z/0832/23 2024
3 3 s 1 20.46 WASIELEWSKI Filip MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS +1.7 -- WOCHNA Robert Z/8258/21 2024 LDK!  OSU  
110 m pł M
1 1 s 1 14.98 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS +1.7 I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1347/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 1 15.68 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS +1.7 II KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  KN B  
300 m pł M
1 1 s 1 42.28 BARAŃSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U16 DS III WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/6644/21 , 2024 LDK!
2 2 s 1 47.74 KANTECKI Wiktor WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS -- ADAMEK Marek Z/0834/23 2024
3 3 s 1 48.39 BOIKO Nazar WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -- FIT Wiktor Z/1348/24 2024 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.49 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 61.15 NOLBERT Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U18 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/3211/23 2024 LDK!
3 3 s 1 61.48 SMARDZ Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U18 WP -- NALEPA Marek Z/0126/22 2024 LDK!  OSU  
400 m pł M
1 1 s 1 59.74 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U20 DS IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2024 LDK!
2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 6:34.00 KOWALSKI Stanisław LKS Górnik Wałbrzych 2006 U20 DS -- STYŚ Janusz Z/1698/22 2024 LDK!
2 2 s 1 6:54.37 CHADZIKONSTANDINU Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -- STYŚ Janusz Z/1242/21 2024 LDK!
3 3 s 1 6:58.04 PAJĄK Oliwer MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS -- ŚLIWIŃSKA Danuta KORDASIEWICZ Damian , Z/4733/22 , 2024 LDK!  OSU  
Wzwyż M
1 1 f 1 2.01 REBEJKO Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2006 U20 DS II KORDASIEWICZ Damian Z/1895/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 1 1.85 ROMANOWSKI Filip WKS Śląsk Wrocław 2004 U23 DS III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/0732/18 2024
3 3 f 1 1.85 BARAŃSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U16 DS III DMP WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/6644/21 , 2024 LDK! 66
4 4 f 1 1.75 WITKOWSKI Piotr WLKS Wrocław 2009 U16 DS IV SKÓRZEWSKA Patrycja Z/1250/23 2024 LDK!
5 5 f 1 1.75 KUREK Mikołaj WLKS Wrocław 2010 U16 DS IV SKÓRZEWSKA Patrycja Z/1357/24 2024 LDK!
6 6 f 1 1.60 VYNNYK Oleh WKS Śląsk Wrocław 2008 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/0822/23 2024
7 7 f 1 1.55 GRÓDECKI Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U14 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/14257/21 2024 LDK!
8 8 f 1 1.50 KOŻAK Filip UKS Orlica Domaniów 2010 U16 DS -- MIKODA Lilla Z/0630/22 2024 LDK!
9 9 f 1 1.30 HNITECKI Mikołaj UKS Orlica Domaniów 2011 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/7028/23 2024 LDK!
10 10 f 1 1.30 MISIAK Fabian UKS Orlica Domaniów 2012 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/2978/23 2024 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 4.40 BIAŁOBRZEWSKI Kacper MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS II BEDNAREK Agata ŁOŚ Dariusz , Z/10699/21 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 4.20 PEITLER Antoni KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/4760/19 2024
3 4 f 1 3.40 NIEŚCIEROWICZ Bartosz MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/4654/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 5 f 1 3.30 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/0874/22 2024 LDK!  OSU  
5 6 f 1 3.10 ONYSZKO Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- ŚLIWIŃSKA Danuta KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz , Z/10930/21 , 2024 LDK!  OSU  
6 7 f 1 3.10 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2024 LDK!  OSU  
  f 1 NM NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS -- DMP ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2024
  f 1 NM FILUŚ Szymon MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/5450/22 2024  OSU  
W dal M
1 1 f 1 5.95 JAMUŁA Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS -0.3 IV KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/2159/20 , 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 5.87 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -1.4 -- BANASZEK Grzegorz Z/0642/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 5.81 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U20 DS -0.2 -- KAŁWA Adam Z/10000/21 2024 LDK!
4 4 f 1 5.64 REBEJKO Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2006 U20 DS -0.4 -- KORDASIEWICZ Damian Z/1895/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
5 5 f 1 5.46 KUREK Mikołaj WLKS Wrocław 2010 U16 DS -1.1 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/1357/24 2024 LDK!
6 6 f 1 5.28 KRAWICZ Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2008 U18 DS -0.6 -- PRZEORSKI Marek Z/5078/22 2024 LDK!
7 7 f 1 5.05 RONCZEWSKI Leon WLKS Wrocław 2009 U16 DS -1.3 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/6338/23 2024 LDK!
8 8 f 1 4.47 DUDZIK Jan WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS -0.4 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0823/23 2024
9 9 f 1 4.42 BRODZISZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS -0.4 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0827/23 2024
10 10 f 1 4.41 SZYNKAROWSKI Tomasz GKS Start Długołęka 2012 U14 DS -0.7 -- BENKOWSKA Nina Z/9347/21 2024 LDK!
11 11 f 1 4.16 KULA Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS -0.9 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0837/23 2024
12 12 f 1 4.14 KRET Benjamin KS AZS AWF Wrocław 2011 U14 DS -0.2 --
13 13 f 1 4.08 KAMIŃSKI Michał LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -1.9 -- KOTYNIA Hanna Z/14234/21 2024 LDK!
14 14 f 1 3.82 KUSTRA Jan KS AZS AWF Wrocław 2015 U12 DS -0.9 -- B.D. Z/3112/22 2024
15 15 f 1 3.63 GAJDZIS Adam WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS -0.9 -- KRAWCZUK Łukasz Z/1787/24 2024
16 16 f 1 3.31 SŁOWIK Jan WKS Śląsk Wrocław 2012 U14 DS -1.4 -- KRAWCZUK Łukasz Z/0736/24 2024
Trójskok M
1 1 f 1 12.43 OSIKA Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS -0.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3264/23 2024
2 2 f 1 12.30 ZARÓD Kajetan WLKS Wrocław 2008 U18 DS -1.0 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/1045/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 11.64 KRAWICZ Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2008 U18 DS -2.5 -- PRZEORSKI Marek Z/5078/22 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 14.22 RZEPA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/14235/21 2024 LDK!
2 2 f 1 13.65 BUKAŁA Łukasz MLKS Polonia Środa Śląska 2009 U16 DS III KUCZA Roman Z/5228/23 2024 LDK!
3 3 f 1 13.62 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U18 WP III NALEPA Marek Z/0127/22 2024  OSU  
Kula (6) M
1 1 f 1 12.00 STANIO Kacper UKS Sprint Legnica 2006 U20 DS IV KUBERSKI Mirosław Z/6685/21 2024
Dysk (1) M
1 1 f 1 51.10 RZEPA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS II KARPIŃSKI Franciszek Z/14235/21 2024 LDK!
2 2 f 1 30.73 BUKAŁA Łukasz MLKS Polonia Środa Śląska 2009 U16 DS -- KUCZA Roman Z/5228/23 2024 LDK!
3 3 f 1 26.44 BARAN Jakub MLKS Echo Twardogóra 2010 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/6464/22 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 35.93 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U18 WP IV NALEPA Marek Z/0127/22 2024  OSU  
2 2 f 1 30.33 SKRZYŃSKI Bartosz MLKS Echo Twardogóra 2008 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/2575/22 2024 LDK!
3 3 f 1 29.96 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0874/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 26.41 ONYSZKO Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- ŚLIWIŃSKA Danuta KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz , Z/10930/21 , 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 26.38 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2024 LDK!  OSU  
6 6 f 1 22.77 FILUŚ Szymon MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/5450/22 2024  OSU  
Dysk (2) M
1 1 f 1 41.89 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław Z/3676/19 2024 2
2 2 f 1 39.48 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS III ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1347/18 2024 LDK!  KNF  
3 3 f 1 38.21 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS III KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  KN B  
Oszczep (500) M
3 3 f 1 39.37 GRÓDECKI Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U14 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/14257/21 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 37.21 ZAKRZEWSKI Wojciech GKS Start Długołęka 2009 U16 DS V BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/3044/21 , 2024 LDK!
2 2 f 1 29.29 PUCHALSKI Błażej MLKS Echo Twardogóra 2010 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/7203/23 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 45.54 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2024 LDK!  OSU   KN B   93
2 2 f 1 35.75 ROSIEK Jan MLKS Echo Twardogóra 2008 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/4568/24 2024 LDK!
3 3 f 1 34.79 PADEWSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/6297/23 2024 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 49.40 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 2005 U20 DS III TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela KOZANECKA Anna , Z/2961/19 , 2024 LDK!  KN B  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 30.607148885727 sekund