Bielsko-Biała 11.05.2024
Drużynowe Mistrzostwa ¦l±ska U16 2024 (I rzut, grupa A) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.67 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL -0.2 II JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 12.69 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.2 II DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2024 LDK!
3 3 s 1 13.03 SŁOWIŃSKA Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL -0.2 III DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/13999/21 2024 LDK! 110
4 3 s 1 13.03 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U18 SL -0.2 III KRUPA Iwona Z/2684/20 2024 LDK!
5 6 s 1 13.18 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.2 III RU¦NIAK Stefan Z/4562/19 2024 LDK!
6 9 s 1 13.27 KUBICA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.2 IV DĘBOWSKI Michał Z/4617/22 2024 LDK!
7 10 s 1 13.42 KRUCZEK Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL -0.2 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2983/18 2024 LDK! 95
8 11 s 1 13.54 STANIA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2010 U16 SL -0.2 IV BIELA Monika Z/7263/21 2024 LDK!
1 5 s 2 13.09 KRUPA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.5 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/5533/21 2024 LDK! 108
2 7 s 2 13.20 FRANCUZ Marianna KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL +1.5 III DMP DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/4054/20 2024 LDK! 63 104
3 12 s 2 13.67 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U18 SL +1.5 IV JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2024 LDK!
4 14 s 2 13.75 KRZEMPEK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +1.5 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1320/23 2024 LDK! 83
5 16 s 2 13.78 PAJKIERT Weronika MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U16 SL +1.5 IV MORKA Piotr Z/2817/21 2024 LDK!
6 27 s 2 14.14 JAWORSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL +1.5 -- DMP DOBIJA Katarzyna Z/5014/22 2024 LDK! 28
1 19 s 3 14.00 KALISZ Milena MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U14 SL +0.6 V MORKA Piotr Z/2331/22 2024 LDK!
2 20 s 3 14.01 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL +0.6 V DMP STA¦KIEWICZ Jakub Z/2987/21 2024 LDK! 32
3 20 s 3 14.01 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U14 SL +0.6 V FIJAK Krystyna Z/4037/20 2024 LDK!
4 23 s 3 14.06 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL +0.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2024 LDK!
5 24 s 3 14.07 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U16 SL +0.6 V STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2024 LDK!
6 29 s 3 14.30 ZAMARLIK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4688/22 2024 LDK!
7 31 s 3 14.33 MATYSIAK Aleksandra MUKS SZS Cieszyn 2009 U16 SL +0.6 V WERNER Mirosław Z/4109/23 2024
8 33 s 3 14.35 DZIERZA Maria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL +0.6 V JUSTYNIAK Joanna Z/3673/24 2024 LDK!
1 17 s 4 13.80 MIKOŁAJCZYK Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL 0.0 IV DĘBOWSKI Michał Z/2017/22 2024 LDK!
2 25 s 4 14.10 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2024 LDK!
3 26 s 4 14.12 KRÓL Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U14 SL 0.0 V JUSTYNIAK Joanna Z/14101/21 2024 LDK!
4 31 s 4 14.33 HAŁAT Wiktoria MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL 0.0 V KWA¦NIAK Oliwia Z/5348/23 2024 LDK!
5 39 s 4 14.60 ZDOLSKA Marika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6811/23 2024 LDK!
6 41 s 4 14.70 KULIGOWSKA Zofia RMKS Rybnik 2010 U16 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/12759/21 2024 LDK!
7 42 s 4 14.76 DˇBROWSKA Hanna TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL 0.0 -- DMP STA¦KIEWICZ Jakub Z/2985/21 2024 LDK! 12
1 30 s 5 14.32 OKRZESZOWSKA Emma KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL -0.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/6131/23 2024 LDK!
2 34 s 5 14.40 WO¬NIAK Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -0.8 V DĘBOWSKI Michał Z/0697/23 2024 LDK!
3 37 s 5 14.55 ADAMUS Hanna KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -0.8 -- DOBIJA Katarzyna Z/2539/23 2024 LDK!
4 38 s 5 14.56 DOBISZ Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/2441/23 2024 LDK!
5 46 s 5 14.90 KURASZ Zofia TL ROW Rybnik 2011 U14 SL -0.8 -- OLSZAR Michał Z/0654/24 2024
6 59 s 5 15.46 JURECZKO Milena TL ROW Rybnik 2012 U14 SL -0.8 -- OLSZAR Michał Z/2668/23 2024 LDK!
7 60 s 5 15.52 JANOSZ Zuzanna TL ROW Rybnik 2012 U14 SL -0.8 -- OLSZAR Michał Z/2661/23 2024 LDK!
8 64 s 5 16.08 MARSZAŁEK Milena KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.8 -- DOBIJA Katarzyna Z/2266/22 2024 LDK!
1 7 s 6 13.20 BˇK Anna MKS Iskra Pszczyna 2008 U18 SL +1.0 III BIELA Marek # Z/0563/24 2024
2 14 s 6 13.75 BIAŁAS Maja MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U16 SL +1.0 IV SZYJKA Beata Z/1447/24 2024 LDK!
3 44 s 6 14.88 PIASECKA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL +1.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/0969/24 2024
4 51 s 6 15.04 JAWORSKA Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.0 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9241/21 2024 LDK!
5 53 s 6 15.13 BOEHM Daria RMKS Rybnik 2009 U16 SL +1.0 -- FOJCIK Dorota Z/1198/24 2024
6 55 s 6 15.19 NEUMANN Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL +1.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/3338/23 2024 LDK!
7 61 s 6 15.64 DYDYŃSKA Adrianna KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL +1.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/6799/23 2024 LDK!
8 63 s 6 15.97 JAWOR Julia RMKS Rybnik 2009 U16 SL +1.0 -- FOJCIK Dorota Z/1199/24 2024
1 18 s 7 13.99 POROSŁO Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U16 SL +0.5 V MORKA Piotr Z/7559/23 2024 LDK!
2 28 s 7 14.27 KUBAŃDA Hanna KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL +0.5 V DĘBOWSKI Michał Z/6798/23 2024 LDK!
3 35 s 7 14.44 DRAJEWICZ Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U16 SL +0.5 V SZYJKA Beata Z/1448/24 2024 LDK!
4 43 s 7 14.85 RASIŃSKA Iga MUKS SZS Cieszyn 2010 U16 SL +0.5 -- WERNER Mirosław Z/2192/23 2024
5 45 s 7 14.89 DĘBOWSKA Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL +0.5 -- DĘBOWSKI Michał Z/0277/21 2024 LDK!
6 52 s 7 15.05 KRZYŻOK Paulina UKS Diament Godów 2010 U16 SL +0.5 -- KALINOWSKI Stefan Z/1690/24 2024 LDK!
7 54 s 7 15.15 PRYMULA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL +0.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3250/23 2024 LDK!
8 65 s 7 16.25 FERFECKA Małgorzata SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U16 SL +0.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6812/23 2024 LDK!
1 13 s 8 13.70 SMOLEC Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL +1.2 IV DOBIJA Katarzyna Z/5629/23 2024
2 22 s 8 14.05 ZYGMA Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL +1.2 V HOMA Wioleta Z/2604/24 2024 LDK!
3 36 s 8 14.47 BURCZYK Hanna LKS Pogórze Skoczów 2011 U14 SL +1.2 V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4341/22 2024 LDK!
4 49 s 8 15.02 GORGOŃ Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U14 SL +1.2 -- MORKA Piotr Z/3497/23 2024 LDK!
5 58 s 8 15.42 KĘDZIOREK Monika RMKS Rybnik 2011 U14 SL +1.2 -- FOJCIK Dorota Z/5008/24 2024 LDK!
6 62 s 8 15.72 BYRA Alicja MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL +1.2 -- BIELA Monika Z/2128/24 2024 LDK!
7 66 s 8 16.80 SIWEK Anna TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL +1.2 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4923/24 2024 LDK!
1 40 s 9 14.65 PUSTÓWKA Marta LKS Pogórze Skoczów 2012 U14 SL -0.1 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4656/23 2024 LDK!
2 46 s 9 14.90 ARKULARY Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL -0.1 -- DOBIJA Katarzyna Z/4621/22 2024 LDK!
3 48 s 9 15.00 ZDZIEBŁO Lena UKS Czwórka Żory 2012 U14 SL -0.1 -- KRUPA Iwona Z/2672/23 2024
4 49 s 9 15.02 SAKREJDA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL -0.1 -- DOBIJA Katarzyna Z/4718/24 2024 LDK!
5 56 s 9 15.36 KASZA Karina MKS Żywiec 2014 U12 SL -0.1 -- FIJAK Krystyna Z/2507/23 2024
6 57 s 9 15.40 ANUS Marta KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL -0.1 -- DOBIJA Katarzyna Z/2421/24 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.52 KUBICA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL II DĘBOWSKI Michał Z/4617/22 2024 LDK!
2 2 s 1 43.43 MADEJ Zofia LKS Pogórze Skoczów 2011 U14 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3932/21 2024 LDK!
3 3 s 1 43.79 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U16 SL III KALINOWSKI Stefan Z/2087/20 2024 LDK!
4 4 s 1 43.83 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/4562/19 2024 LDK!
5 5 s 1 43.99 GARNYSZ Alicja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2634/23 2024 LDK!
6 6 s 1 44.42 WEIGEL Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/2000/22 2024 LDK!
7 7 s 1 44.69 PERNA Alicja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/4034/22 2024 LDK!
1 8 s 2 45.34 BECK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/5142/21 2024 LDK!
2 9 s 2 45.42 KOTELUK Kamila MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U16 SL IV MORKA Piotr Z/6268/23 2024 LDK!
3 10 s 2 45.43 LICHNOWSKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL IV JONDA Czesław Z/2231/22 2024
4 15 s 2 46.63 GWIZDOŃ Barbara LKS Pogórze Skoczów 2010 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1547/22 2024
5 16 s 2 46.79 POLAK Marta MUKS SZS Cieszyn 2009 U16 SL V WERNER Mirosław Z/13852/21 2024
6 19 s 2 47.48 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2024 LDK!
1 17 s 3 46.98 SZEWCZYK Julita LKS Pogórze Skoczów 2010 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5424/22 2024
2 20 s 3 47.69 RZYTKI Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U16 SL V KĘDZIOR Paweł Z/4539/23 2024
3 21 s 3 47.95 WIEJA Dagmara SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL V ŻUK Bartłomiej Z/5576/21 2024 LDK!
4 22 s 3 48.11 PODSKARBI Halszka MUKS SZS Cieszyn 2009 U16 SL V WERNER Mirosław Z/2191/23 2024
5 25 s 3 48.88 GOŁDA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 2012 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/1846/22 2024
6 27 s 3 49.52 SUKHINA Kateryna MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U14 SL -- MORKA Piotr Z/3685/23 2024 LDK!
7 35 s 3 51.35 JAWORSKA Milena MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3318/20 2024 LDK!
1 11 s 4 45.58 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL -- KOS Kamil Z/1993/18 2024 LDK!
2 24 s 4 48.71 GŁOWACKA Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/2535/22 2024
3 28 s 4 50.01 KLE¦TA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2734/20 2024 LDK!
4 32 s 4 50.57 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2089/20 2024 LDK!
5 37 s 4 51.57 PRZYBYLSKA Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14085/21 2024 LDK!
6 38 s 4 52.34 JEREMIAS Paulina RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6938/23 2024
1 30 s 5 50.34 CHMIELEWSKA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/14100/21 2024 LDK!
2 33 s 5 51.21 KĘDZIERSKA Marta UKS Diament Godów 2012 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/6558/23 2024 LDK!
3 34 s 5 51.29 MOJŻYSZ Emilia RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6937/23 2024
4 36 s 5 51.38 KOWOL Magdalena RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6150/22 2024
5 40 s 5 53.85 DYBCZYŃSKA Oliwia MKS Brenna Górki 2013 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2529/24 2024
1 12 s 6 45.77 NOWAK Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/14081/21 2024 LDK!
2 14 s 6 46.22 LUKASEK Zofia MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL IV BIELA Monika Z/2354/24 2024 LDK!
3 26 s 6 49.34 NIEDZIELSKA Hanna MUKS SZS Cieszyn 2010 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/4684/24 2024
4 29 s 6 50.28 SUŁKOWSKA Natalia MOSM Tychy 2010 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/3885/24 2024
5 41 s 6 53.87 FULEK Magda RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6939/23 2024
6 42 s 6 57.17 WOLNY Anna RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6941/23 2024
7 44 s 6 61.36 BUCHTA Jagoda UKS Diament Godów 2013 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/1689/24 2024
1 13 s 7 45.87 WO¬NIAK Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL IV DĘBOWSKI Michał Z/0697/23 2024 LDK!
2 18 s 7 47.46 BRZÓSKA Hanna MOSM Tychy 2010 U16 SL V GAWLINA Józef Z/4912/24 2024 LDK!
3 23 s 7 48.25 FLASZA Olga MKS Iskra Pszczyna 2012 U14 SL V BIELA Monika Z/4256/24 2024 LDK!
4 31 s 7 50.55 KACZMARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2011 U14 SL -- GAWLINA Józef Z/2104/24 2024
5 39 s 7 53.38 RADZIK Aleksandra MOSM Tychy 2011 U14 SL -- GAWLINA Józef Z/2106/24 2024
6 43 s 7 61.32 BOREK Karolina UKS Diament Godów 2014 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/1688/24 2024
600 m K
1 1 s 1 1:38.65 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki 2005 U20 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5738/21 2024
2 2 s 1 1:40.31 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U16 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2024 LDK!
3 3 s 1 1:43.15 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki 2008 U18 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2024  KN B  
4 4 s 1 1:43.49 DYBCZYŃSKA Amelia MKS Brenna Górki 2010 U16 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/6321/22 2024
5 5 s 1 1:44.41 JANYSEK Paulina MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U16 SL IV MORKA Piotr Z/6267/23 2024 LDK!
6 6 s 1 1:44.55 RAKUS Antonina LKS Pogórze Skoczów 2009 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4098/20 2024 LDK!
7 7 s 1 1:45.26 GAIK Zuzanna LKS Orzeł Kozy 2010 U16 SL IV HARAT Beata Z/1569/22 2024 LDK!
8 9 s 1 1:49.67 CZYŻ Marlena MUKS SZS Cieszyn 2010 U16 SL V WERNER Mirosław Z/4444/22 2024
9 10 s 1 1:50.63 MROWIEC Wiktoria MKS Żywiec 2011 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2176/22 2024 LDK!
1 8 s 2 1:49.46 TKOCZ Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/2735/20 2024 LDK!
2 11 s 2 1:51.29 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2991/21 2024 LDK!
3 15 s 2 1:54.21 GUCIK Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U16 SL -- MORKA Piotr Z/3686/23 2024 LDK!
4 16 s 2 1:54.49 OLEARCZYK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1321/23 2024 LDK!
5 17 s 2 1:54.68 RYBARSKA Amelia MKS Żywiec 2009 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/5166/23 2024
6 19 s 2 1:55.35 RYSZKA Lena MKS Iskra Pszczyna 2012 U14 SL -- BIELA Monika Z/12573/21 2024 LDK!
7 20 s 2 1:55.43 KACPERSKA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/12392/21 2024 LDK!
8 22 s 2 1:56.06 PUSTELNIK Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/6610/22 2024 LDK!
9 23 s 2 1:57.11 TREBEL Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/13998/21 2024 LDK!
1 12 s 3 1:51.60 KONIECZNA Liliana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- KOS Kamil Z/4724/24 2024 LDK!
2 25 s 3 1:58.00 WILCZEK Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U14 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/2831/23 2024 LDK!
3 28 s 3 2:00.50 GRZESIOWSKA Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- KOS Kamil Z/3294/20 2024 LDK!
4 29 s 3 2:01.11 KWIATOŃ Agata UKS Diament Godów 2012 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/12175/21 2024 LDK!
5 30 s 3 2:01.19 FILAPEK Liliana MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/6612/22 2024 LDK!
6 31 s 3 2:06.69 ZUPOK Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2012 U14 SL -- BIELA Monika Z/6215/23 2024 LDK!
7 32 s 3 2:07.06 BANKO Zuzanna UKS Diament Godów 2010 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/7668/21 2024 LDK!
8 33 s 3 2:16.52 SMOLORZ Weronika UKS Diament Godów 2012 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/7673/21 2024 LDK!
1 13 s 4 1:53.47 SIUDAK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2441/24 2024 LDK!
2 14 s 4 1:53.61 KUBICA Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/4618/22 2024 LDK!
3 18 s 4 1:55.22 KUDRYS Milena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- KOS Kamil Z/4305/24 2024 LDK!
4 21 s 4 1:55.78 SIWIEC Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/0073/24 2024 LDK!
5 24 s 4 1:57.42 SKOWRON Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1553/24 2024 LDK!
6 26 s 4 1:58.45 GÓRECKA Zuzanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U14 SL -- KOS Kamil Z/1901/24 2024 LDK!
7 27 s 4 2:00.30 HOMA Łucja KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/1166/24 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:58.20 TARĘD¬ Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL II LACHOWSKA Magdalena Z/2538/22 2024 LDK!
2 2 s 1 3:00.32 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 3:10.12 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL III JARCZOK Miłosz Z/3575/18 2024 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:15.86 SOBU¦ Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/4063/20 2024 LDK!
5 5 s 1 3:22.40 BARTECZKO Dagmara MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/2068/22 2024 LDK!
6 6 s 1 3:22.63 BIEGUN Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL V JARCZOK Miłosz Z/14004/21 2024 LDK!
7 7 s 1 3:24.49 BOLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/5145/21 2024 LDK!
8 8 s 1 3:32.51 KUZKA Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/14000/21 2024 LDK!
9 9 s 1 3:36.53 MAGUDA Natalia UKS Diament Godów 2012 U14 SL -- B.D. Z/5869/23 2024 LDK!
10 10 s 1 3:42.13 GUZDEK Natalia MUKS SZS Cieszyn 2013 U12 SL -- WERNER Mirosław Z/2376/24 2024
11 11 s 1 3:43.38 SIKORA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/12391/21 2024 LDK!
  s 1 DNF OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice # 2004 U23 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2024 3 LDK!
  s 1 DNF FILAPEK Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/12803/21 2024 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.47 BIESZCZAD Tamara MKS Iskra Pszczyna 2010 U16 SL +0.6 III BIELA Monika Z/1711/20 2024 LDK!
2 2 s 1 13.88 MRUGALSKA Blanka RMKS Rybnik 2011 U14 SL +0.6 V FOJCIK Dorota Z/1899/22 2024 LDK!
3 3 s 1 13.96 FORENDA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL +0.6 V DĘBOWSKI Michał Z/5934/22 2024 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 51.13 KUBICA Alicja
MIKOŁAJCZYK Maja
FRANCUZ Marianna
PASIERBEK Zofia
KS Sprint Bielsko-Biała 2009
2009
2010
2009
U16 SLK -- DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
Z/4617/22
Z/2017/22
Z/4054/20
Z/2112/20
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 53.17 STANIA Natalia
BIESZCZAD Tamara
SAJDOK Martyna
STUDENCKA Emilia
MKS Iskra Pszczyna 2010
2010
2009
2009
U16 SLK -- BIELA Monika
BIELA Monika
BIELA Monika
BIELA Monika
Z/7263/21
Z/1711/20
Z/1715/20
Z/2510/23
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 53.35 JURASZCZYK Lena
WOJDYŁO Milena
STELMACH Lena
WASELA Patrycja
TL ROW Rybnik 2012
2012
2011
2012
U14 SLK -- OLSZAR Michał
OLSZAR Michał
OLSZAR Michał
OLSZAR Michał
Z/0650/24
Z/8126/21
Z/0653/24
Z/1030/23
2024
2024
2024
2024




4 5 s 1 54.07 SZYJKA Maja
GRZEMPA Oliwia
WEIGEL Karolina
PERNA Alicja
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009
2009
2009
2009
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/1276/22
Z/4631/19
Z/2000/22
Z/4034/22
2024
2024
2024
2024




5 7 s 1 54.91 CZYŻ Marlena
POLAK Marta
PODSKARBI Halszka
MATYSIAK Aleksandra
MUKS SZS Cieszyn 2010
2009
2009
2009
U16 SLK -- WERNER Mirosław
WERNER Mirosław
WERNER Mirosław
WERNER Mirosław
Z/4444/22
Z/13852/21
Z/2191/23
Z/4109/23
2024
2024
2024
2024




6 9 s 1 55.85 WIEJA Dagmara
WOJCIESZCZAK Emilia
KRÓL Magdalena
DZIERZA Maria
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011
2009
2012
2011
U16 SLK -- ŻUK Bartłomiej
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/5576/21
Z/5578/21
Z/14101/21
Z/3673/24
2024
2024
2024
2024




7 15 s 1 57.52 JURECZKO Milena
KURASZ Zofia
JANOSZ Zuzanna
MAROSZEK Marta
TL ROW Rybnik 2012
2011
2012
2010
U16 SLK -- OLSZAR Michał
OLSZAR Michał
OLSZAR Michał
OLSZAR Michał
Z/2668/23
Z/0654/24
Z/2661/23
Z/6026/23
2024
2024
2024
2024




1 4 s 2 54.01 NOWAK Oliwia
BECK Anna
BOLIK Anna
TKOCZ Maja
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010
2010
2010
2010
U16 SLK -- CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
Z/14081/21
Z/5142/21
Z/5145/21
Z/2735/20
2024
2024
2024
2024




2 6 s 2 54.35 PAJKIERT Weronika
BIAŁAS Maja
RZYTKI Anna
KALISZ Milena
MKS-SMS Victoria Racibórz 2009
2009
2010
2011
U16 SLK -- MORKA Piotr
SZYJKA Beata
KĘDZIOR Paweł
MORKA Piotr
Z/2817/21
Z/1447/24
Z/4539/23
Z/2331/22
2024
2024
2024
2024




3 11 s 2 56.34 CZECH Daria
SERWOTKA Marcelina
MARCINIAK Nikola
KABATA Alicja
TL Athletics Jastrzębie 2010
2010
2009
2010
U16 SLK -- CIEMAŁA Krystian
CIEMAŁA Krystian
STA¦KIEWICZ Jakub
CIEMAŁA Krystian
Z/1945/22
Z/4965/22
Z/3124/22
Z/4966/22
2024
2024
2024
2024




4 13 s 2 57.07 WACIĘGA Martyna
TOKARCZYK Jadwiga
MROWIEC Wiktoria
KONIECZNA Maja
MKS Żywiec 2011
2011
2011
2011
U14 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/2168/22
Z/2169/22
Z/2176/22
Z/4037/20
2024
2024
2024
2024




5 16 s 2 57.82 SIWEK Anna
ZAWIERUCHA Blanka
DˇBROWSKA Hanna
MUSIAŁ Maja
TL Athletics Jastrzębie 2011
2011
2011
2011
U14 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
Z/4923/24
Z/2991/21
Z/2985/21
Z/2987/21
2024
2024
2024
2024




6 18 s 2 59.84 GAJDA Klaudia
BANKO Zuzanna
KRZYŻOK Paulina
ZICHLARZ Zofia
UKS Diament Godów 2010
2010
2010
2010
U16 SLK -- KALINOWSKI Stefan
KALINOWSKI Stefan
KALINOWSKI Stefan
KALINOWSKI Stefan
Z/2089/20
Z/7668/21
Z/1690/24
Z/2087/20
2024
2024
2024
2024




1 8 s 3 55.56 GWIZDOŃ Barbara
RAKUS Antonina
SZEWCZYK Julita
MACIEICZEK Amelia
LKS Pogórze Skoczów 2010
2009
2010
2009
U16 SLK -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
Z/1547/22
Z/4098/20
Z/5424/22
Z/5729/19
2024
2024
2024
2024




2 10 s 3 56.29 ARKULARY Jagoda
SAKREJDA Alicja
ADAMUS Hanna
SMOLEC Zofia
KS Sprint Bielsko-Biała 2012
2012
2011
2012
U14 SLK -- DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/4621/22
Z/4718/24
Z/2539/23
Z/5629/23
2024
2024
2024
2024




3 12 s 3 56.87 PŁAWECKA Antonina
FLASZA Olga
RYSZKA Lena
LUKASEK Zofia
MKS Iskra Pszczyna 2012
2012
2012
2009
U16 SLK -- BIELA Monika
BIELA Monika
BIELA Monika
BIELA Monika
Z/4940/24
Z/4256/24
Z/12573/21
Z/2354/24
2024
2024
2024
2024




4 14 s 3 57.46 DRAJEWICZ Julia
GUCIK Oliwia
SUKHINA Kateryna
POROSŁO Wiktoria
MKS-SMS Victoria Racibórz 2010
2010
2011
2010
U16 SLK -- SZYJKA Beata
MORKA Piotr
MORKA Piotr
MORKA Piotr
Z/1448/24
Z/3686/23
Z/3685/23
Z/7559/23
2024
2024
2024
2024




5 17 s 3 57.91 LICHNOWSKA Zuzanna
ŁˇCZKA Nikola
PRZYBYLSKA Emilia
KLE¦TA Maja
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009
2010
2010
2010
U16 SLK -- JONDA Czesław
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
Z/2231/22
Z/14076/21
Z/14085/21
Z/2734/20
2024
2024
2024
2024




6 19 s 3 60.27 FULEK Magda
MOJŻYSZ Emilia
WOLNY Anna
JEREMIAS Paulina
RMKS Rybnik 2012
2012
2012
2012
U14 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
Z/6939/23
Z/6937/23
Z/6941/23
Z/6938/23
2024
2024
2024
2024




7 20 s 3 61.89 SMOLORZ Weronika
MAGUDA Natalia
KĘDZIERSKA Marta
KWIATOŃ Agata
UKS Diament Godów 2012
2012
2012
2012
U14 SLK -- KALINOWSKI Stefan
B.D.
KALINOWSKI Stefan
KALINOWSKI Stefan
Z/7673/21
Z/5869/23
Z/6558/23
Z/12175/21
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 1 f 1 1.53 STROK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1275/22 2024 LDK! 98
2 2 f 1 1.45 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2024 LDK! 75
3 3 f 1 1.30 WACIĘGA Martyna MKS Żywiec 2011 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2168/22 2024 LDK!
3 3 f 1 1.30 TOKARCZYK Jadwiga MKS Żywiec 2011 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2169/22 2024 LDK!
3 3 f 1 1.30 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2024 LDK!
6 6 f 1 1.25 PŁAWECKA Antonina MKS Iskra Pszczyna 2012 U14 SL -- BIELA Monika Z/4940/24 2024 LDK!
7 7 f 1 1.20 ŁˇCZKA Nikola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14076/21 2024
Tyczka K
1 1 f 1 3.31 CHRAPEK Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL I DMP DMP U20 KUBALA Magdalena Z/2212/20 2024 LDK!  KN B   109 145
2 2 f 1 2.91 STROŃSKA Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2009 U16 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/5758/21 2024 LDK!
3 3 f 1 2.81 MA¦LANKA Amelia UKS Olimp Mazańcowice 2009 U16 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/5756/21 2024 LDK!
3 3 f 1 2.81 STROŃSKA Jagoda UKS Olimp Mazańcowice 2010 U16 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/13845/21 2024 LDK!
5 5 f 1 2.41 SKÓRA Emilia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/3915/22 2024 LDK!
6 6 f 1 2.31 KOPOCZEK Marta UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/4856/23 2024 LDK!
7 7 f 1 2.31 MACIEJ Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/3912/22 2024 LDK!
8 8 f 1 2.31 ROMAN Wiktoria MKS Ustroń 2011 U14 SL V KUBALA Magdalena Z/3997/22 2024 LDK!
8 8 f 1 2.31 KWA¦NY Julia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/3910/22 2024 LDK!
10 10 f 1 2.11 DWORAK Klaudia MKS Ustroń 2012 U14 SL V KUBALA Magdalena Z/3865/23 2024 LDK!
11 11 f 1 2.11 GOLICZ Gloria UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/3909/22 2024 LDK!
12 12 f 1 2.01 NOWAK Julia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/3913/22 2024 LDK!
13 13 f 1 2.01 BUCHCIK Julia UKS Olimp Mazańcowice 2013 U12 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/6807/23 2024 LDK!
14 14 f 1 1.71 TARANOWSKA Martyna UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3916/22 2024 LDK!
14 14 f 1 1.71 TOMASZKO Natalia MKS Ustroń 2012 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/3869/23 2024 LDK!
16 16 f 1 1.71 SEMINOWICZ Martyna UKS Olimp Mazańcowice 2013 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/6808/23 2024
17 17 f 1 1.71 KARASIEWICZ Hanna MKS Ustroń 2012 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/6704/23 2024 LDK!
17 17 f 1 1.71 ¦LUSARCZYK Wiktoria UKS Olimp Mazańcowice 2012 U14 SL -- B.D. Z/4909/24 2024
19 19 f 1 1.61 MISIURA Emilia UKS Olimp Mazańcowice 2013 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4911/24 2024
20 20 f 1 1.51 DANEL Natalia UKS Olimp Mazańcowice 2014 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4904/24 2024 LDK!
21 21 f 1 1.41 JURZAK Kinga UKS Olimp Mazańcowice 2013 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4906/24 2024
22 22 f 1 1.41 MOTYL Julia UKS Olimp Mazańcowice 2013 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4910/24 2024
23 23 f 1 1.31 IWAŃSKA Blanka UKS Olimp Mazańcowice 2014 U12 SL -- B.D. Z/4905/24 2024 LDK!
24 24 f 1 1.21 KWIĘDACZ Julia UKS Olimp Mazańcowice 2013 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4908/24 2024
  f 1 NM KUPISZ Wiktoria UKS Olimp Mazańcowice 2010 U16 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/10934/21 2024 LDK!
  f 1 NM PASTERNY Maja MKS Ustroń 2012 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/3868/23 2024 LDK!
  f 1 NM SZCZOTKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- KUBALA Magdalena Z/0699/23 2024 LDK!
W dal K
  f 1 3.60 SUCHOROWSKA Zofia RMKS Rybnik 2009 U16 SL -1.5 -- FOJCIK Dorota Z/6933/23 2024
  f 1 4.02 WOJDYŁO Milena TL ROW Rybnik 2012 U14 SL +0.6 -- OLSZAR Michał Z/8126/21 2024 LDK!
  f 1 4.88 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U18 SL +1.2 IV JUSTYNIAK Joanna Z/5577/21 2024 LDK!
1 1 f 1 4.95 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U18 SL +2.9 IV JUSTYNIAK Joanna Z/5577/21 2024 LDK!
2 2 f 1 4.87 STUDENCKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL +1.1 IV BIELA Monika Z/2510/23 2024 LDK!
3 3 f 1 4.62 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL +0.9 -- DMP DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2024 LDK! 38
4 4 f 1 4.54 LIGOCKA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.5 V DĘBOWSKI Michał Z/0693/23 2024 LDK!
5 5 f 1 4.44 NYCZ Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL +1.5 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3892/24 2024 LDK!
6 6 f 1 4.35 JAWORSKA Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.2 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9241/21 2024 LDK!
7 7 f 1 4.32 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL +0.6 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2024 LDK!
8 8 f 1 4.32 STELMACH Lena TL ROW Rybnik 2011 U14 SL +2.4 -- OLSZAR Michał Z/0653/24 2024 LDK!
9 9 f 1 4.31 WOJDYŁO Milena TL ROW Rybnik 2012 U14 SL +2.2 -- OLSZAR Michał Z/8126/21 2024 LDK!
10 10 f 1 4.24 FORENDA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL +0.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/5934/22 2024 LDK!
11 11 f 1 4.15 SAJDOK Martyna MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL -0.5 -- BIELA Monika Z/1715/20 2024 LDK!
12 12 f 1 3.76 SUCHOROWSKA Zofia RMKS Rybnik 2009 U16 SL +2.8 -- FOJCIK Dorota Z/6933/23 2024
Wieloskok K
  f 1 8.83 SERWOTKA Marcelina TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL +0.7 -- CIEMAŁA Krystian Z/4965/22 2024
  f 1 8.91 MAROSZEK Marta TL ROW Rybnik 2010 U16 SL +0.7 -- OLSZAR Michał Z/6026/23 2024 LDK!
  f 1 9.00 SAJDOK Martyna MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL +0.8 -- BIELA Monika Z/1715/20 2024 LDK!
  f 1 9.40 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2024 LDK!
1 1 f 1 10.08 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.8 IV DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2024 LDK!
2 2 f 1 9.93 KABATA Alicja TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL +0.5 V CIEMAŁA Krystian Z/4966/22 2024
3 3 f 1 9.80 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL +0.6 V CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2024 LDK!
4 4 f 1 9.78 STUDENCKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL +1.5 V BIELA Monika Z/2510/23 2024 LDK!
5 5 f 1 9.74 CZYŻ Maja TL ROW Rybnik 2010 U16 SL +1.9 V OLSZAR Michał Z/5862/22 2024 LDK!
6 6 f 1 9.74 WASELA Patrycja TL ROW Rybnik 2012 U14 SL -0.5 V OLSZAR Michał Z/1030/23 2024 LDK!
7 7 f 1 9.72 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +2.1 V JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2024 LDK!
8 8 f 1 9.36 SERWOTKA Marcelina TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL +2.9 -- CIEMAŁA Krystian Z/4965/22 2024
9 9 f 1 9.15 MAROSZEK Marta TL ROW Rybnik 2010 U16 SL +3.4 -- OLSZAR Michał Z/6026/23 2024 LDK!
10 10 f 1 9.02 SAJDOK Martyna MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL +2.6 -- BIELA Monika Z/1715/20 2024 LDK!
11 11 f 1 8.53 FRYZOWICZ Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2013 U12 SL +0.9 -- CIEMAŁA Krystian Z/0235/24 2024
Kula (3) K
1 1 f 1 7.40 SABLIK Matylda KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/5657/24 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 23.02 ZAWOJSKA Malwina MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U14 SL -- SZYJKA Beata Z/9533/21 2024 LDK!
2 2 f 1 22.05 KUCZERA Nadia Dorota RMKS Rybnik 2011 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3975/24 2024
3 3 f 1 21.29 TOKARCZYK Nina RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/6935/23 2024 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 30.98 MARONA Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL V DMP U20 GRUDZIEŃ Adam Z/4656/19 2024 LDK! 74
Oszczep (500) K
1 1 f 1 35.62 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U18 SL IV DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/3319/20 2024 BEZ LDK!  KN B   92
2 2 f 1 26.84 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2024 LDK!
3 3 f 1 17.81 BALCAREK Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3894/22 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.07 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL +1.8 II DMP DĘBOWSKI Michał Z/2984/18 2024 BEZ LDK! 97
2 2 s 1 11.62 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.8 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2024 LDK! 104
3 3 s 1 11.87 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U20 SL +1.8 IV DMP U20 KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2531/18 , 2024 BEZ LDK! 93
4 5 s 1 12.20 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +1.8 IV DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2024 LDK! 81
5 8 s 1 12.27 KOWALCZYK Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL +1.8 -- RU¦NIAK Stefan Z/2785/19 2024 BEZ
6 9 s 1 12.42 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U18 SL +1.8 -- HOMA Wioleta Z/3316/20 2024 LDK!
1 6 s 2 12.22 SINGH Rajwindes KS Sprint Bielsko-Biała 1993 Sen SL -0.6 -- DOBIJA Katarzyna Z/3461/23 2024
2 7 s 2 12.26 GAIK Teodor KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL -0.6 -- DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/0701/23 2024 79
3 11 s 2 12.81 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2024 LDK!
4 12 s 2 12.93 ANUS Maksymilian KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL -0.6 -- DOBIJA Katarzyna Z/2129/20 2024 LDK!
5 13 s 2 13.17 FENDER Filip SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3581/23 2024 LDK!
1 4 s 3 12.14 PRZˇDKA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL -2.0 IV BIELA Monika Z/6090/22 2024 LDK!
2 10 s 3 12.77 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL -2.0 -- BIELA Monika Z/13689/21 2024 LDK!
3 14 s 3 13.47 NIKIEL Kacper KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL -2.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/5628/23 2024 LDK!
4 15 s 3 14.14 SZKOTAK Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -2.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/13930/21 2024 LDK!
5 16 s 3 14.23 ZAPAŁOWSKI Krystian TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL -2.0 -- DMP DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/2013/24 2024 LDK! 0 41
6 17 s 3 15.77 KROLICZEK Miłosz TL Athletics Jastrzębie 2012 U14 SL -2.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4329/23 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.30 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U20 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
2 2 s 1 36.71 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2024
3 4 s 1 39.34 TWARDAK Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/5015/22 2024 LDK!
4 5 s 1 39.39 MIKOŁAJCZAK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/4060/20 2024 LDK!
5 7 s 1 40.36 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL IV BIELA Monika Z/13689/21 2024 LDK!
6 8 s 1 40.74 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL V DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2024 LDK!
7 10 s 1 41.16 CHRAPEK Wiktor MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U16 SL V MORKA Piotr Z/1910/22 2024 LDK!
8 17 s 1 45.60 KURZYCA Wiktor MUKS SZS Cieszyn 2010 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/2193/23 2024
1 3 s 2 39.28 KOWALCZYK Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2785/19 2024 BEZ
2 6 s 2 39.88 LEPSKI Franciszek KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/5187/22 2024 LDK!
3 9 s 2 40.90 SILNY Dominik MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U16 SL V MORKA Piotr Z/6269/23 2024 LDK!
4 11 s 2 41.24 SZYJKA Jakub MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U16 SL V SZYJKA Beata Z/2821/21 2024 LDK!
5 12 s 2 41.58 HAŁAS Kamil MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/7038/23 2024 LDK!
6 13 s 2 41.94 STAWINOGA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL V JONDA Czesław Z/3124/20 2024
7 22 s 2 54.47 CIURAJ Mikołaj UKS Diament Godów 2013 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/4452/24 2024
1 14 s 3 42.50 MEINICKE Ryszard KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/4714/24 2024
2 15 s 3 43.29 WADAS Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U14 SL -- JONDA Czesław Z/2571/24 2024
3 16 s 3 43.76 BAD¬MIEROWSKI Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2010 U16 SL -- BIELA Monika Z/4213/24 2024 LDK!
4 18 s 3 46.15 ¦WIACZNY Alex MOSM Tychy 2010 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/2103/24 2024
5 19 s 3 47.74 SAMEK Wiktor MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2626/23 2024 LDK!
6 20 s 3 50.87 ŻBIKOWSKI Jakub RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6936/23 2024
7 20 s 3 50.87 LASOTA Kacper RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/2282/24 2024
600 m M
1 1 s 1 1:29.23 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2024
2 2 s 1 1:33.72 PIECHOTA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/5569/21 2024 LDK!
3 3 s 1 1:34.46 SOBOTA Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/2067/22 2024 LDK!
4 4 s 1 1:34.47 WRÓBEL Maciej UKS Czwórka Żory 2008 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/1178/23 2024
5 5 s 1 1:36.87 MARYJOSZ Przemysław UKS Czwórka Żory 2008 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/2128/22 2024
6 6 s 1 1:37.31 HERBU¦ Bartłomiej MKS Żywiec 2010 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/2166/22 2024 LDK!
7 7 s 1 1:39.00 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/4057/20 2024 LDK!
8 8 s 1 1:40.31 WALASZEK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- KOS Kamil Z/4467/22 2024 LDK!
9 9 s 1 1:40.76 MACHAŁA Tomasz MUKS SZS Cieszyn 2010 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/1847/22 2024
10 10 s 1 1:46.57 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1177/20 2024 LDK!
11 11 s 1 1:48.21 PASOWICZ Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/0442/21 2024
12 16 s 1 1:53.50 LACH Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0911/23 2024 LDK!
1 12 s 2 1:48.80 OWCZARZ Nikodem MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/5305/23 2024 LDK!
2 13 s 2 1:49.91 BARZYCKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2606/24 2024 LDK!
3 14 s 2 1:52.06 POGORZELSKI Miłosz TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4925/24 2024
4 15 s 2 1:53.08 SZPERKA Wiktor MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/7039/23 2024 LDK!
5 17 s 2 1:53.91 WI¦NIEWSKI Franciszek KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/6099/22 2024 LDK!
6 18 s 2 1:56.05 PATOŁA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/0443/21 2024
7 19 s 2 1:58.99 KOWALSKI Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/4513/23 2024
8 20 s 2 2:00.34 BUDKA Wojciech MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2607/24 2024 LDK!
9 21 s 2 2:13.57 KˇKOL Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/2422/24 2024
1000 m M
1 1 s 1 2:56.63 SZYMURA Franciszek MKS Iskra Pszczyna 2010 U16 SL V BIELA Monika Z/7264/21 2024 LDK!
2 2 s 1 2:59.12 PAWLIK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3314/20 2024 LDK!
3 3 s 1 3:05.38 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2024 LDK!
4 4 s 1 3:17.42 WILKOWICZ Paweł RMKS Rybnik 2009 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5933/22 2024 LDK!
5 5 s 1 3:23.62 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0983/18 2024 BEZ
6 6 s 1 3:40.51 HETMANIOK Karol TL Athletics Jastrzębie 2012 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1851/22 2024 LDK!
7 7 s 1 3:45.83 RUSINEK Krystian TL Athletics Jastrzębie 2012 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0803/23 2024 LDK!
8 8 s 1 3:48.03 PIKORSKI Wiktor TL Athletics Jastrzębie 2012 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0801/23 2024 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:53.85 BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2024 LDK!
2 2 s 1 7:41.93 BALCEREK Błażej MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U14 SL -- MORKA Piotr Z/2330/22 2024 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.20 FABJAŃSKI Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL +1.4 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2738/23 2024 LDK!
2 2 s 1 19.15 BUZDEREWICZ Filip KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.4 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/5936/22 2024 LDK!
3 3 s 1 19.81 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.4 -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2024 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 51.60 MIKOŁAJEC Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U14 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/2333/22 2024 LDK!
2 2 s 1 52.16 HONKISZ Karol KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2267/22 2024 LDK!
3 3 s 1 60.02 GOLONKA Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/14097/21 2024 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 48.16 WORMICZEK Gabriel
FENDER Filip
SKOCZYLAS Mateusz
OWCZARCZYK Oskar
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011
2009
2009
2009
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/3576/23
Z/3581/23
Z/4340/22
Z/4031/22
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 49.04 BUZDEREWICZ Filip
FABJAŃSKI Adam
LEPSKI Franciszek
TWARDAK Mateusz
KS Sprint Bielsko-Biała 2009
2010
2010
2009
U16 SLK -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata
CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/5936/22
Z/2738/23
Z/5187/22
Z/5015/22
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 51.18 SOJKA Nikodem
KITA Mateusz
BAD¬MIEROWSKI Mateusz
PRZˇDKA Jakub
MKS Iskra Pszczyna 2011
2011
2010
2011
U16 SLK -- BIELA Monika
BIELA Monika
BIELA Monika
BIELA Monika
Z/2737/23
Z/13689/21
Z/4213/24
Z/6090/22
2024
2024
2024
2024




4 4 s 1 55.85 POGORZELSKI Miłosz
BRÓZDA Szymon
WOJACZEK Tymoteusz
ZAPAŁOWSKI Krystian
TL Athletics Jastrzębie 2010
2010
2010
2010
U16 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
Z/4925/24
Z/1177/20
Z/4643/19
Z/2013/24
2024
2024
2024
2024




5 5 s 1 64.47 RUSINEK Krystian
PIKORSKI Wiktor
KROLICZEK Miłosz
HETMANIOK Karol
TL Athletics Jastrzębie 2012
2012
2012
2012
U14 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
Z/0803/23
Z/0801/23
Z/4329/23
Z/1851/22
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
1 1 f 1 1.70 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3447/22 2024 LDK! 81
2 2 f 1 1.70 DAMASIEWICZ Damian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/5584/23 2024 LDK!
3 3 f 1 1.65 FABJAŃSKI Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL V DMP DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2738/23 2024 LDK! 29 73
4 4 f 1 1.65 WORMICZEK Gabriel SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/3576/23 2024 LDK!
5 5 f 1 1.55 WORMICZEK Wiktor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3575/23 2024 LDK! 63
6 6 f 1 1.40 ¦LUSARCZYK Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/2264/22 2024 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 3.61 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 f 1 3.51 CHRAPEK Franciszek MKS Ustroń 2008 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/1610/23 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 2.61 KUBALA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- KUBALA Magdalena KUBALA Magdalena Z/8277/21, Z/0698/23 2022, 2024 LDK!
4 4 f 1 2.31 CHRAPEK Artur MKS Ustroń 2012 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/3864/23 2024 LDK!
5 5 f 1 2.31 MALINOWSKI Franciszek MKS Ustroń 2012 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/3867/23 2024 LDK!
6 6 f 1 2.21 CHRAPEK Antoni MKS Ustroń 2012 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/3863/23 2024 LDK!
7 7 f 1 2.01 TOMASZKO Paweł MKS Ustroń 2011 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/6701/23 2024 LDK!
W dal M
1 1 f 1 5.96 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL -1.3 IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2024 LDK! 33 79
2 2 f 1 5.78 GURDEK Filip MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U20 SL -1.7 -- KOBĘDZA Jan Z/1172/24 2024
3 3 f 1 5.71 PRZˇDKA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL -1.1 V BIELA Monika Z/6090/22 2024 LDK!
4 4 f 1 5.06 SKOCZYLAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -1.2 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4340/22 2024 LDK! 55
5 5 f 1 4.50 SOJKA Nikodem MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL +1.5 -- BIELA Monika Z/2737/23 2024 LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 12.25 KEMPA Igor TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL +1.8 -- CIEMAŁA Krystian Z/4399/23 2024  KN B  
2 2 f 1 10.62 BUZDEREWICZ Filip KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL +0.5 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/5936/22 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.27 GIŻYCKI Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL IV DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/0279/21 2024 LDK!  KN B   100
2 2 f 1 12.49 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/12307/21 2024 LDK! 94
3 3 f 1 11.67 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2024 LDK! 84
4 4 f 1 7.20 MUSIOLIK Dominik MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U14 SL -- SZYJKA Beata Z/3608/23 2024 LDK!
5 5 f 1 6.85 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2024 LDK!
6 6 f 1 4.36 BARCHAŃSKI Jan TL Athletics Jastrzębie 2013 U12 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/4924/24 2024
Młot (5) M
1 1 f 1 37.24 SZAFRANEK Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL V DMP U20 GRUDZIEŃ Adam Z/5186/21 2024 87
Oszczep (600) M
1 1 f 1 26.24 LIPA Krystian TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/2359/23 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 25.174607992172 sekund