Gliwice 11.05.2024
Drużynowe Mistrzostwa ¦l±ska U16 2024 (I rzut, grupa B) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.39 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL -0.4 II ZAJˇC Adam Z/4905/19 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 1 12.53 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice 2009 U16 SL -0.4 II MARMUR Stanisław # Z/13233/21 2024 LDK!
3 3 s 1 12.94 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -0.4 III ROLAK Dorota Z/5588/19 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 13.22 GŁUCH Malwina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL -0.4 IV PASZTA Anna Z/3909/20 2024 LDK!
5 5 s 1 13.33 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -0.4 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2024 LDK!
6 8 s 1 13.39 ZASTAWNY Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL -0.4 IV PASZTA Anna Z/1253/22 2024 LDK!
7 11 s 1 13.60 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -0.4 IV DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2024 LDK!
8 15 s 1 13.71 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U14 SL -0.4 IV PASZTA Anna Z/10255/21 2024 LDK!
1 6 s 2 13.36 SPYRA Maja CKS Budowlani Częstochowa 2012 U14 SL -0.7 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/6911/23 2024 LDK!
2 9 s 2 13.42 TARNAWSKA Julia MKS-MOS Katowice 2010 U16 SL -0.7 IV ROLAK Dorota Z/1971/23 2024 LDK!
3 10 s 2 13.47 KOZIEŁ Emilia MCKiS Jaworzno 2010 U16 SL -0.7 IV KUZAK Piotr Z/5996/22 2024 LDK!
4 11 s 2 13.60 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL -0.7 IV PASZTA Anna Z/2147/20 2024 LDK!
5 14 s 2 13.67 KOZAŃSKA Paulina UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL -0.7 IV PROKSA Robert Z/6425/23 2024
6 15 s 2 13.71 KIERMASZ Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -0.7 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0831/24 2024 LDK!
7 17 s 2 13.75 KOŁDON Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -0.7 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5468/22 2024 LDK!
1 13 s 3 13.65 STECZKOWSKA Maja WLKS Wrocław 2010 U16 DS -1.2 IV SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2804/24 2024 LDK!
2 19 s 3 14.00 MOĆKO Sonia MCKiS Jaworzno 2009 U16 SL -1.2 V KUZAK Piotr Z/2327/22 2024 LDK!
3 20 s 3 14.10 SZCZʦNIAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -1.2 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0832/24 2024 LDK!
4 21 s 3 14.11 MACHAJ Julita UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL -1.2 V PASZTA Anna Z/2519/23 2024
5 23 s 3 14.16 STOLARCZYK Emilia MCKiS Jaworzno 2008 U18 SL -1.2 -- KUZAK Piotr Z/4617/24 2024 LDK!
6 26 s 3 14.27 GRZYWNOWICZ Magda MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -1.2 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0804/24 2024 LDK!
7 27 s 3 14.28 RODZIM Pola UKS Trójka Mikołów 2012 U14 SL -1.2 V WAJDA Aleksandra Z/1910/23 2024 LDK!
8 29 s 3 14.39 IGAŃSKA Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -1.2 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0834/24 2024 LDK!
1 24 s 4 14.20 SZCZYPUŁA Emilia GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL +0.4 V RAMUS Józef Z/5409/23 2024 LDK!
2 29 s 4 14.39 KOSIOREK Oliwia KS ADEA Team Gliwice 2011 U14 SL +0.4 V DARLIŃSKI Artur Z/4876/23 2024
3 31 s 4 14.40 TOMŻYŃSKA Pola CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL +0.4 V MICHALSKA Alicja Z/6892/23 2024 LDK!
4 33 s 4 14.55 KA¬MIERCZUK Blanka MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL +0.4 -- ROLAK Dorota Z/1029/21 2024 LDK!  OSU  
5 36 s 4 14.62 KHELOUF Malika UKS Trójka Mikołów 2010 U16 SL +0.4 -- WAJDA Aleksandra Z/0562/22 2024 LDK!
6 42 s 4 14.95 STROKOSZ Martyna KS ADEA Team Gliwice 2011 U14 SL +0.4 -- DARLIŃSKI Artur Z/4810/23 2024
7 47 s 4 15.13 KORGEL Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL +0.4 -- RAMUS Józef Z/0120/21 2023 LDK!
8 52 s 4 15.33 MALIG Amelia MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL +0.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/3364/24 2024
1 39 s 5 14.83 KASPRZAK Michalina UKS Trójka Mikołów 2010 U16 SL -0.5 -- WAJDA Aleksandra Z/1906/23 2024 LDK!
2 40 s 5 14.91 GÓRA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U14 SL -0.5 -- B.D. Z/6030/22 2024
3 43 s 5 14.97 BRODA Jagoda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U14 SL -0.5 -- B.D. Z/6031/22 2024
4 45 s 5 15.10 PIETLUCH Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -0.5 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0807/24 2024 LDK!
5 45 s 5 15.10 KOSAK Laura KS AZS AWF Katowice 2011 U14 SL -0.5 -- CHRIST Marek Z/2014/23 2024 LDK!
6 50 s 5 15.22 MAZUREK Kamila KS ADEA Team Gliwice 2010 U16 SL -0.5 -- DARLIŃSKI Artur Z/4811/23 2024
7 53 s 5 15.39 KOBYŁKA Kamila MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -0.5 -- SZCZYRK Janusz Z/5779/22 2024
8 54 s 5 15.40 OLEJNIK Aleksandra MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U16 SL -0.5 -- B.D. Z/2515/23 2024
1 44 s 6 15.01 CZERWIŃSKA Magdalena GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -0.8 -- RAMUS Józef Z/5466/23 2024 LDK!
2 47 s 6 15.13 WˇSIK Antonina CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL -0.8 -- CIUK Marek Z/3133/22 2024 LDK!
3 49 s 6 15.19 JARZˇBEK Agata KS AZS AWF Katowice 2011 U14 SL -0.8 -- CHRIST Marek Z/2011/23 2024 LDK!
4 51 s 6 15.27 POŁĘTEK Laura Pola MCKiS Jaworzno 2011 U14 SL -0.8 -- KUZAK Piotr Z/12226/21 2024 LDK!
5 56 s 6 15.44 STACHOWIAK Julia MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -0.8 -- PEROŃ Katarzyna Z/5772/22 2024
6 62 s 6 16.00 KOLANYK Alicja MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -0.8 -- PEROŃ Katarzyna Z/2298/22 2024
7 64 s 6 16.13 MASTALERZ Natalia KS AZS AWF Katowice 2011 U14 SL -0.8 -- CHRIST Marek Z/2017/23 2024 LDK!
8 65 s 6 16.18 GOŁUCH Oliwia KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL -0.8 -- DARLIŃSKI Artur Z/6658/22 2024
1 6 s 7 13.36 KUBAK Blanka MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U18 SL -0.5 IV DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0733/24 2024 56 97
2 18 s 7 13.98 BŁASZCZYK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2009 U16 SL -0.5 V WAJDA Aleksandra Z/2471/24 2024
3 25 s 7 14.26 SPURA Amelia GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL -0.5 V B.D.
4 32 s 7 14.51 ŻYŁA Milena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U16 SL -0.5 -- B.D. Z/4742/24 2024
5 33 s 7 14.55 FIGIEL Aleksandra UKS Trójka Mikołów 2009 U16 SL -0.5 -- WAJDA Aleksandra Z/2472/24 2024
6 38 s 7 14.76 GORZELA Jagoda MKS-MOS Katowice 2012 U14 SL -0.5 -- DUDAŁA Piotr Z/2514/23 2024
7 61 s 7 15.85 MILBAUER Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U16 SL -0.5 -- B.D. Z/2462/24 2024
1 22 s 8 14.14 ¦LESZYŃSKA Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL -1.2 V MICHALSKA Alicja Z/2483/23 2024 LDK!  OSU  
2 28 s 8 14.36 KRAWCZYK Marta CTL ORLĘTA Częstochowa 2011 U14 SL -1.2 V ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1324/24 2024
3 35 s 8 14.58 GRELLA Julia MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -1.2 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0706/24 2024
4 37 s 8 14.73 KLAWIKOWSKA Lena KS AZS AWF Katowice 2010 U16 SL -1.2 -- CHRIST Marek Z/7086/23 2024
5 55 s 8 15.43 MATUSZCZAK Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -1.2 -- RUSZEL Piotr Z/7292/23 2024 LDK!
6 59 s 8 15.56 WÓJCIAK Alina KS AZS AWF Katowice 2011 U14 SL -1.2 -- CHRIST Marek Z/7079/23 2024
7 60 s 8 15.61 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL -1.2 -- MARMUR Stanisław Z/3901/20 2024 LDK!
1 41 s 9 14.92 JON Magdalena MKS-MOS Katowice 2012 U14 SL -1.0 -- ROLAK Dorota Z/4648/22 2024 LDK!
2 57 s 9 15.49 KOZYRA Zofia UKS Trójka Mikołów 2012 U14 SL -1.0 -- WAJDA Aleksandra Z/1907/23 2024 LDK!
3 58 s 9 15.55 SIKORA Anastazja CTL ORLĘTA Częstochowa 2011 U14 SL -1.0 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1319/24 2024
4 63 s 9 16.08 ANTONIK Agata KS AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -1.0 -- CHRIST Marek Z/7077/23 2024
5 66 s 9 16.19 KOŁODZIEJ Natasza MKS Pałac Młodzieży Katowice 2012 U14 SL -1.0 -- B.D. Z/2458/24 2024
6 67 s 9 17.20 RY¦ Monika MCKiS Jaworzno 2013 U12 SL -1.0 -- KUZAK Piotr Z/4736/24 2024 LDK!
7 68 s 9 17.24 WÓJCIAK Marta KS AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -1.0 -- CHRIST Marek Z/7080/23 2024
300 m K
1 1 s 1 41.84 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/3699/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 3 s 1 43.16 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL III TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2024 BEZ LDK!
3 4 s 1 43.66 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2024 LDK!
4 5 s 1 44.59 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2024 5 LDK!
5 7 s 1 44.63 SIMON Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U14 SL III PASZTA Anna Z/7396/23 2024 LDK!
6 22 s 1 47.76 BURTAN Liliana WLKS Wrocław 2011 U14 DS V SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2805/24 2024 LDK!
1 2 s 2 42.62 RAKOWSKA Jessica CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL II TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5693/22 2024 LDK!
2 5 s 2 44.59 RÓŻANKOWSKA Monika GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1639/23 2024 LDK!
3 8 s 2 45.00 MI¦TA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL III PASZTA Wiesław Z/3451/22 2024 LDK!  OSU  
4 10 s 2 45.49 KOWALSKA Maja UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2241/23 2024 LDK!
5 12 s 2 45.96 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2024 LDK!
1 11 s 3 45.65 ZIELSKA Gloria CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL IV RUSZEL Piotr Z/0311/23 2024 LDK!
2 16 s 3 46.35 GDALA Eliza MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/6465/23 2024 LDK!
3 17 s 3 46.58 ZELEK Lena GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14128/21 2024 LDK!
4 19 s 3 47.22 SZCZĘSNA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/13462/21 2024 LDK!
5 20 s 3 47.43 SOBIERAJSKA Honorata UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL V PASZTA Anna Z/2499/23 2024
6 23 s 3 48.08 LEWICKA Dorota TS AKS Chorzów 2009 U16 SL V B.D. Z/3939/23 2024
1 13 s 4 46.05 DZBIK Zuzanna UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL IV PROKSA Robert Z/2766/23 2024
2 14 s 4 46.18 GRZESICZEK Aleksandra UKS Trójka Mikołów 2007 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/13950/21 2024
3 18 s 4 47.21 WÓJCIK Alicja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL V PASZTA Anna Z/2497/23 2024 LDK!
4 24 s 4 48.44 GRABOWSKA Aleksandra UKS Olimpia Zabrze 2009 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/3437/24 2024 LDK!
5 27 s 4 49.01 KUSZKA Magdalena UKS Trójka Mikołów 2010 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1908/23 2024 LDK!
1 9 s 5 45.37 MISIARCZYK Laura UKS Chromik Mysłowice 2011 U14 SL IV PASZTA Anna Z/6424/23 2024
2 21 s 5 47.65 ADAMIK Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1419/20 2024 LDK!
3 25 s 5 48.51 OSTROWSKA Maja MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/7926/21 2024 LDK!
4 29 s 5 49.54 PRZYBYŁA Lena UKS Trójka Mikołów 2010 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1909/23 2024 LDK!
5 30 s 5 49.64 JAROSZ Paulina UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL -- PASZTA Anna Z/1920/22 2024 LDK!
6 31 s 5 49.79 GRUSZKA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2011 U14 SL -- PASZTA Anna Z/1919/22 2024 LDK!
1 15 s 6 46.19 MERMER Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/2378/24 2024 LDK!
2 35 s 6 50.42 PATAŁˇG Ewa UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL -- PASZTA Anna Z/2501/23 2024
3 39 s 6 52.70 ZAJˇC Paulina UKS Trójka Mikołów 2010 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/5713/23 2024 LDK!
4 41 s 6 53.43 RATAJ Emilia MCKiS Jaworzno 2011 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/5325/23 2024 LDK!
5 46 s 6 54.52 IMIOŁCZYK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL -- PASEK Magdalena Z/2294/22 2024 LDK!
1 48 s 7 55.55 GAJEWSKA Aniela UKS Olimpia Zabrze 2013 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/6608/23 2024 LDK!
2 49 s 7 55.92 LESZCZYŃSKA Michalina MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/2646/24 2024
3 50 s 7 56.43 KRAWCZYK Nadia MCKiS Jaworzno 2012 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/4400/22 2024 LDK!
4 51 s 7 56.80 SARKOWICZ Iga MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/8305/21 2024
5 52 s 7 57.35 NIEWIADOMSKA Marcelina MKS-MOSM Bytom 2013 U12 SL -- PASEK Magdalena Z/6896/23 2024
6 55 s 7 58.59 BOBROWSKA Hanna MCKiS Jaworzno 2011 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/12214/21 2024 LDK!
1 32 s 8 49.96 RYCHLEWSKA Helena GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/6550/23 2024 LDK!
2 40 s 8 52.71 SKOP Rozalia GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5471/23 2024 LDK!
3 44 s 8 54.33 RZˇSIŃSKA Emilia UKS Olimpia Zabrze 2009 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3620/24 2024 LDK!
4 54 s 8 57.92 DAMASIEWICZ Natalia MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/2862/23 2024
5 58 s 8 65.86 TOKARCZYK Zofia MCKiS Jaworzno 2013 U12 SL -- KUZAK Piotr Z/4604/23 2024 LDK!
1 26 s 9 48.63 BUCKA Lena MKS-MOS Katowice 2011 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/2639/24 2024
2 33 s 9 50.29 RZˇSIŃSKA Amelia UKS Olimpia Zabrze 2010 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3621/24 2024 LDK!
3 37 s 9 51.22 WOLAK Alicja MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U14 SL -- B.D. Z/4708/22 2024
4 38 s 9 52.27 NESKA Milena GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/7137/23 2024 LDK!
1 34 s 10 50.32 SOLIK Urszula MKS-MOS Katowice 2012 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/4901/24 2024 LDK!
2 36 s 10 50.76 KRYPCIAK Milena UKS Olimpia Zabrze 2012 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/6615/23 2024 LDK!
1 28 s 11 49.43 NAJDER Zofia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2013 U12 SL -- B.D. Z/2459/24 2024
2 42 s 11 53.62 PIEKARCZYK Wiktoria KS AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- CHRIST Marek Z/7082/23 2024
3 47 s 11 55.24 KOSIŃSKA Alicja MCKiS Jaworzno 2012 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/1221/24 2024 LDK!
1 43 s 12 54.32 PAJOR Milena MKS-MOSM Bytom 2013 U12 SL -- PASEK Magdalena Z/8300/21 2024
2 45 s 12 54.47 STACHERA Martyna MKS-MOSM Bytom 2013 U12 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/6467/23 2024 LDK!
3 53 s 12 57.72 FAJER Weronika KS AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- CHRIST Marek Z/7084/23 2024
4 56 s 12 59.57 CIELECKA Alicja MKS-MOSM Bytom 2013 U12 SL -- PASEK Magdalena Z/10755/21 2024
5 57 s 12 62.98 NOWICKA Alicja MKS-MOSM Bytom 2013 U12 SL -- PASEK Magdalena Z/8299/21 2024
600 m K
1 1 s 1 1:40.49 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1413/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 1:42.41 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL III PASEK Magdalena Z/1418/20 2024 LDK!
3 3 s 1 1:42.74 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2024 LDK!
4 4 s 1 1:42.99 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/3919/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 1:46.15 LABISKO Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0838/24 2024  OSU  
6 8 s 1 1:49.66 GÓRNIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2011 U14 SL V PROKSA Robert Z/4141/23 2024
7 10 s 1 1:51.05 ¦WIERKOWICZ Kamila GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14133/21 2024 LDK!
8 11 s 1 1:51.38 PIETRASIŃSKA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0837/24 2024 LDK!  OSU  
9 13 s 1 1:53.15 MATYSIAK Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2024/22 2024 LDK!
1 6 s 2 1:47.73 ZIÓŁKOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL V PASZTA Anna Z/2498/23 2024 LDK!
2 7 s 2 1:48.62 GAŻA Julia MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/13458/21 2024 LDK!
3 12 s 2 1:51.95 OGOS Kamila MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/2584/23 2024 LDK!
4 14 s 2 1:53.25 TOMASZEK Dominika MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/5775/22 2024 LDK!
5 15 s 2 1:54.94 LASKOWSKA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL -- PASZTA Anna Z/7395/23 2024
6 17 s 2 1:59.95 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2024 LDK!
7 20 s 2 2:04.15 BRYSZ Emilia UKS Trójka Mikołów 2012 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1738/21 2024 LDK!
8 22 s 2 2:06.72 WALCZAK Wiktoria GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5472/23 2024 LDK!
9 24 s 2 2:10.79 ŻYWANOWSKA Oliwia KS ADEA Team Gliwice 2013 U12 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/2431/24 2024
1 9 s 3 1:49.94 STAWINOGA Milena MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL V JACYSZYN Lechosław Z/0704/24 2024 LDK!
2 16 s 3 1:57.01 MATYSIAK Aleksandra GKS Piast Gliwice 2012 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1513/24 2024 LDK!
3 18 s 3 2:00.86 GOSK Amelia MKS-MOSM Bytom 2014 U12 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/2558/24 2024 LDK!
4 19 s 3 2:02.74 BˇK Paulina UKS Trójka Mikołów 2010 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2114/21 2024 LDK!
5 21 s 3 2:06.68 ORATOWSKA Ewelina MCKiS Jaworzno 2010 U16 SL -- KUZAK Piotr Z/2129/24 2024 LDK!
6 23 s 3 2:07.97 KHELOUF Aliyah UKS Trójka Mikołów 2014 U12 SL -- WAJDA Aleksandra Z/0561/22 2024 LDK!
7 25 s 3 2:12.11 BRZOZOWSKA Małgorzata GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5116/24 2024
8 26 s 3 2:14.10 PAŁYS Kinga GKS Piast Gliwice 2015 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/2628/24 2024 LDK!
9 27 s 3 2:24.62 SUROWIAK Nel MKS Pałac Młodzieży Katowice 2014 U12 SL -- B.D. Z/2464/24 2024
1000 m K
1 1 s 1 3:05.83 KUBISZ Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/5459/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 3:08.42 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U20 SL -- PASZTA Wiesław Z/3090/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 3:12.69 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2024 LDK!
4 4 s 1 3:14.38 KACZMARCZYK Matylda MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/13990/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 3:16.33 DUBIEL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U20 SL -- PASZTA Wiesław # Z/11744/21 2024
6 6 s 1 3:19.08 ¦WIERCZYNA Maja MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/2180/22 2024 LDK!  OSU  
7 7 s 1 3:20.36 PAPROTA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3320/20 2024 LDK!  OSU  
8 8 s 1 3:21.25 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2024 LDK!
9 9 s 1 3:32.83 JEDZINA Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 2010 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3391/23 2024 LDK!
10 10 s 1 3:33.04 BUJOCZEK Milena MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0656/21 2024 LDK!
11 11 s 1 3:48.46 FILIP Julia KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/1318/23 2024
80 pł K
1 1 s 1 12.53 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -0.8 III MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 13.18 STECZKOWSKA Maja WLKS Wrocław 2010 U16 DS -0.8 IV SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2804/24 2024 LDK!
3 3 s 1 15.50 KOLMAN Zuzanna UKS Trójka Mikołów 2010 U16 SL -0.8 -- WAJDA Aleksandra Z/13957/21 2024 LDK!
4 4 s 1 17.31 BOŻEK Hanna MCKiS Jaworzno 2009 U16 SL -0.8 -- KUZAK Piotr Z/4735/24 2024 LDK!
300 m pł K
1 2 s 1 48.18 STEC Hanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/2179/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 3 s 1 48.19 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2024 LDK!
3 4 s 1 49.62 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2024 LDK!
1 1 s 2 48.06 MESSYASZ Lena WLKS Wrocław 2011 U14 DS III SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2582/24 2024 LDK!
2 5 s 2 51.94 MATCZUK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL IV ROLAK Dorota Z/14025/21 2024  OSU  
3 6 s 2 52.53 MEJSNER Juliana MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/4852/23 2024
4 7 s 2 52.82 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL V PASZTA Anna Z/6377/21 2024 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 50.77 BORKOWSKA Hanna
RAKOWSKA Jessica
MAJEWSKA Emilia
MŁYNARCZYK Amelia
CKS Budowlani Częstochowa 2010
2009
2010
2011
U16 SLK -- MICHALSKA Alicja
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
Z/3680/22
Z/5693/22
Z/3936/20
Z/14034/21
2024
2024
2024
2024


BEZ

2 2 s 1 51.21 SYCHLA Emilia
GŁUCH Malwina
GROSS Julia
ZASTAWNY Agata
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009
2010
2011
2010
U16 SLK -- PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
Z/2147/20
Z/3909/20
Z/10255/21
Z/1253/22
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 52.19 TUCKA Emilia
FORTUNA Oliwia
KIERMASZ Oliwia
KOLMAN Martyna
MOS CSiR D±browa Górnicza 2009
2009
2009
2010
U16 SLK -- RZEWNICKI Wiktor
RZEWNICKI Wiktor
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/1589/21
Z/5913/22
Z/0831/24
Z/1449/22
2024
2024
2024
2024




4 4 s 1 52.28 MEJSNER Juliana
KOTOWICZ Hanna
TARNAWSKA Julia
ŁASZEWICZ Violetta
MKS-MOS Katowice 2009
2009
2010
2009
U16 SLK -- DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
Z/4852/23
Z/4448/19
Z/1971/23
Z/5588/19
2024
2024
2024
2024




5 8 s 1 54.68 POŁĘTEK Laura Pola
BOŻEK Hanna
MOĆKO Sonia
KOZIEŁ Emilia
MCKiS Jaworzno 2011
2009
2009
2010
U16 SLK -- KUZAK Piotr
KUZAK Piotr
KUZAK Piotr
KUZAK Piotr
Z/12226/21
Z/4735/24
Z/2327/22
Z/5996/22
2024
2024
2024
2024




6 12 s 1 56.23 PRZYBYŁA Lena
KHELOUF Malika
KUSZKA Magdalena
KOLMAN Zuzanna
UKS Trójka Mikołów 2010
2010
2010
2010
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/1909/23
Z/0562/22
Z/1908/23
Z/13957/21
2024
2024
2024
2024




1 5 s 2 53.50 SPYRA Maja
KOŁDON Emilia
¦LESZYŃSKA Gabriela
MERMER Weronika
CKS Budowlani Częstochowa 2012
2011
2009
2010
U16 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
MICHALSKA Alicja
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
Z/6911/23
Z/5468/22
Z/2483/23
Z/2378/24
2024
2024
2024
2024




2 7 s 2 54.18 IGAŃSKA Agata
BETLEJA Natalia
SZCZʦNIAK Maja
GRZYWNOWICZ Magda
MOS CSiR D±browa Górnicza 2009
2009
2009
2009
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
RZEWNICKI Wiktor
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/0834/24
Z/12341/21
Z/0832/24
Z/0804/24
2024
2024
2024
2024




3 9 s 2 54.99 KASPRZAK Michalina
BŁASZCZYK Magdalena
FIGIEL Aleksandra
RODZIM Pola
UKS Trójka Mikołów 2010
2009
2009
2012
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/1906/23
Z/2471/24
Z/2472/24
Z/1910/23
2024
2024
2024
2024




4 10 s 2 55.05 DUŻY Melania
DZBIK Zuzanna
SOBIERAJSKA Honorata
KOZAŃSKA Paulina
UKS Chromik Mysłowice 2009
2010
2009
2010
U16 SLK -- SZRENIAWA Paweł
PROKSA Robert
PASZTA Anna
PROKSA Robert
Z/2448/24
Z/2766/23
Z/2499/23
Z/6425/23
2024
2024
2024
2024




5 13 s 2 56.25 CZERWIŃSKA Magdalena
SZCZYPUŁA Emilia
GAJDA Anna
ZELEK Lena
GKS Piast Gliwice 2011
2011
2010
2011
U16 SLK -- RAMUS Józef
RAMUS Józef
RAMUS Józef
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/5466/23
Z/5409/23
Z/6143/22
Z/14128/21
2024
2024
2024
2024




6 19 s 2 58.84 MAZUREK Kamila
STROKOSZ Martyna
¦LIWIŃSKA Zoja
KOSIOREK Oliwia
KS ADEA Team Gliwice 2010
2011
2012
2011
U16 SLK -- DARLIŃSKI Artur
DARLIŃSKI Artur
DARLIŃSKI Artur
DARLIŃSKI Artur
Z/4811/23
Z/4810/23
Z/4809/23
Z/4876/23
2024
2024
2024
2024




1 6 s 3 53.64 WˇSEK Hanna
¦WIERCZYNA Maja
KACZMARCZYK Matylda
LESZCZYŃSKA Oliwia
MKS-MOSM Bytom 2011
2009
2009
2009
U16 SLK -- PASEK Magdalena
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/1418/20
Z/2180/22
Z/13990/21
Z/1413/20
2024
2024
2024
2024




2 14 s 3 56.34 MACHAJ Julita
FIK Marta
PATAŁˇG Ewa
MISIARCZYK Laura
UKS Chromik Mysłowice 2010
2009
2010
2011
U16 SLK -- PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
Z/2519/23
Z/6377/21
Z/2501/23
Z/6424/23
2024
2024
2024
2024




3 15 s 3 57.10 GRELLA Julia
OGOS Kamila
GAŻA Julia
SZCZĘSNA Wiktoria
MKS-MOSM Bytom 2009
2012
2011
2010
U16 SLK -- KOTUŁA Krzysztof
PEROŃ Katarzyna
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/0706/24
Z/2584/23
Z/13458/21
Z/13462/21
2024
2024
2024
2024




4 16 s 3 57.33 PIECHOTA Zofia
BRODA Jagoda
GÓRA Emilia
SZOTA Agata
MKS Pałac Młodzieży Katowice 2010
2011
2011
2009
U16 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/2517/23
Z/6031/22
Z/6030/22
Z/2461/24
2024
2024
2024
2024




5 18 s 3 58.83 WALCZAK Wiktoria
RYCHLEWSKA Helena
¦WIERKOWICZ Kamila
NESKA Milena
GKS Piast Gliwice 2010
2010
2010
2011
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/5472/23
Z/6550/23
Z/14133/21
Z/7137/23
2024
2024
2024
2024




6 23 s 3 66.55 ANTONIK Agata
PIEKARCZYK Wiktoria
FAJER Weronika
OLBIŃSKA Lena
KS AZS AWF Katowice 2013
2013
2013
2013
U12 SLK -- CHRIST Marek
CHRIST Marek
CHRIST Marek
CHRIST Marek
Z/7077/23
Z/7082/23
Z/7084/23
Z/7081/23
2024
2024
2024
2024




1 11 s 4 55.10 LABISKO Maja
PAPROTA Julia
KA¬MIERCZUK Blanka
PIETRASIŃSKA Zuzanna
MOS CSiR D±browa Górnicza 2009
2009
2010
2010
U16 SLK -- PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
ROLAK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/0838/24
Z/3320/20
Z/1029/21
Z/0837/24
2024
2024
2024
2024




2 17 s 4 57.84 SOLIK Urszula
JON Magdalena
BUCKA Lena
GORZELA Jagoda
MKS-MOS Katowice 2012
2012
2011
2012
U14 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
Z/4901/24
Z/4648/22
Z/2639/24
Z/2514/23
2024
2024
2024
2024




3 20 s 4 59.32 ZIENKIEWICZ Roksana
SKRZYPULEC Paulina
KLAWIKOWSKA Lena
JARZˇBEK Agata
KS AZS AWF Katowice 2010
2010
2010
2011
U16 SLK -- CHRIST Marek
CHRIST Marek
CHRIST Marek
CHRIST Marek
Z/2023/23
Z/2020/23
Z/7086/23
Z/2011/23
2024
2024
2024
2024




4 21 s 4 60.63 FILIP Julia
TKACZUK Natalia
SŁOMKA Agata Julia
SROCZYŃSKA Ewa
KS ADEA Team Gliwice 2012
2010
2012
2012
U16 SLK -- DARLIŃSKI Artur
DARLIŃSKI Artur
DARLIŃSKI Artur
DARLIŃSKI Artur
Z/1318/23
Z/3434/22
Z/6877/23
Z/1317/23
2024
2024
2024
2024




5 22 s 4 62.65 WÓJCIAK Alina
BEKSA Nadia
KONIECZNA Karmen
KOSAK Laura
KS AZS AWF Katowice 2011
2011
2011
2011
U14 SLK -- CHRIST Marek
CHRIST Marek
CHRIST Marek
CHRIST Marek
Z/7079/23
Z/2009/23
Z/2013/23
Z/2014/23
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL IV RAMUS Józef Z/0121/21 2024 LDK!
2 2 f 1 1.45 GUZIŃSKA Sara MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1850/23 2024 LDK!
3 3 f 1 1.40 GAJDA Anna GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL V DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/6143/22 2024 LDK! 36 68
4 4 f 1 1.30 PAPETA Olha KS AZS AWF Katowice 2010 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/6559/23 2024
5 5 f 1 1.25 ZIENKIEWICZ Roksana KS AZS AWF Katowice 2010 U16 SL -- CHRIST Marek Z/2023/23 2024 LDK!
6 6 f 1 1.20 JEŻ Lena KS AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -- CHRIST Marek Z/2012/23 2024 LDK!
W dal K
1 1 f 1 4.98 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL +0.2 IV RAMUS Józef Z/0122/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 4.87 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +1.2 IV RZEWNICKI Wiktor Z/1589/21 2024 LDK!
3 3 f 1 4.59 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL -0.7 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2024 3
4 4 f 1 4.53 FORTUNA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +0.1 V RZEWNICKI Wiktor Z/5913/22 2024
5 5 f 1 4.39 SZCZYPUŁA Emilia GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL +1.6 -- DMP RAMUS Józef Z/5409/23 2024 LDK! 26
6 6 f 1 4.19 SZOTA Agata MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U16 SL +0.6 -- B.D. Z/2461/24 2024
7 7 f 1 4.00 PIECHOTA Zofia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2010 U16 SL +1.0 -- B.D. Z/2517/23 2024
8 8 f 1 3.93 KRAWCZYK Marta CTL ORLĘTA Częstochowa 2011 U14 SL +1.5 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1324/24 2024
9 9 f 1 3.83 ¦LIWIŃSKA Zoja KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL +0.7 -- DARLIŃSKI Artur Z/4809/23 2024
10 10 f 1 3.73 TOMŻYŃSKA Pola CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja Z/6892/23 2024 LDK!
11 11 f 1 3.60 SROCZYŃSKA Ewa KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL +1.1 -- DARLIŃSKI Artur Z/1317/23 2024
12 12 f 1 3.33 OLBIŃSKA Lena KS AZS AWF Katowice 2013 U12 SL +0.7 -- CHRIST Marek Z/7081/23 2024
13 13 f 1 3.32 SIKORA Anastazja CTL ORLĘTA Częstochowa 2011 U14 SL -0.5 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1319/24 2024
14 14 f 1 3.25 BUCZEK Hanna KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL +1.3 -- DARLIŃSKI Artur Z/0991/23 2024
Wieloskok K
1 1 f 1 10.12 MOĆKO Sonia MCKiS Jaworzno 2009 U16 SL +1.2 IV KUZAK Piotr Z/2327/22 2024 LDK!
2 2 f 1 9.40 SKRZYPULEC Paulina KS AZS AWF Katowice 2010 U16 SL +0.2 -- CHRIST Marek Z/2020/23 2024 LDK!
3 3 f 1 9.35 BETLEJA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +0.9 -- RZEWNICKI Wiktor Z/12341/21 2024 LDK!
4 4 f 1 8.73 BEKSA Nadia KS AZS AWF Katowice 2011 U14 SL +0.5 -- CHRIST Marek Z/2009/23 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.90 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL III RAMUS Józef Z/3206/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 8.16 KWIECIŃSKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1030/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 6.71 KULETA Jagoda KS ADEA Team Gliwice 2010 U16 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/2502/23 2024
4 4 f 1 6.48 SŁOMKA Agata Julia KS ADEA Team Gliwice 2012 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/6877/23 2024
5 5 f 1 5.82 KISZKOWSKA Julia KS ADEA Team Gliwice 2009 U16 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3853/22 2024
6 6 f 1 5.41 TKACZUK Natalia KS ADEA Team Gliwice 2010 U16 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3434/22 2024
7 7 f 1 5.32 KONIECZNA Karmen KS AZS AWF Katowice 2011 U14 SL -- CHRIST Marek Z/2013/23 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 27.03 GOŁDY Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/2484/23 2024 LDK!
2 2 f 1 22.32 WRÓBEL Julia CKS Budowlani Częstochowa 2012 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/1684/24 2024 LDK!
3 3 f 1 17.79 JANDA Karolina MKS-MOS Katowice 2011 U14 SL -- BONK Stanisław Z/2130/24 2024
4 4 f 1 15.93 OLCZAK Zuzanna MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -- BONK Stanisław Z/2641/24 2024
5 5 f 1 15.66 CZAJER Julia MKS-MOS Katowice 2011 U14 SL -- BONK Stanisław Z/3867/24 2024
Młot (3) K
1 1 f 1 44.47 OLAS Lena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL III KURDZIEL Andrzej # Z/2805/23 2024
Oszczep (500) K
1 1 f 1 28.22 KOLANYK Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL V DMP U20 MARMUR Stanisław Z/2297/22 2024 68
2 2 f 1 16.80 MATUSZCZAK Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/7292/23 2024 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 18:07.62 LUBCZYŃSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/0036/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 19:06.32 BEDNARZ Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/2244/20 2024 LDK!  OSU  
100 m M
1 1 s 1 11.43 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL 0.0 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2024 2
2 2 s 1 11.97 SZCZEPANIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL 0.0 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/2494/24 2024 LDK!
3 3 s 1 12.05 PYTKA Hubert MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL 0.0 IV BONK Stanisław Z/6346/23 2024
4 5 s 1 12.26 WˇSACZ Szymon MCKiS Jaworzno 2007 U18 SL 0.0 -- KUZAK Piotr Z/4615/23 2024
5 6 s 1 12.28 KLIMCZAK Nikodem UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL 0.0 V SZRENIAWA Paweł Z/4139/23 2024
6 10 s 1 12.68 KOZIOŁ Adam MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL 0.0 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0810/24 2024 LDK!
7 13 s 1 12.82 KADZIMIERZ Alex MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/7992/21 2024 LDK!
1 4 s 2 12.14 KARKUS Maksymilian GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -1.0 IV RAMUS Józef Z/6144/22 2024 LDK!
2 7 s 2 12.47 SOKOLIŃSKI Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -1.0 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0809/24 2024 LDK!
3 8 s 2 12.50 OPAŁA Piotr GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL -1.0 -- DMP U20 RAMUS Józef Z/2574/23 2024 73
4 9 s 2 12.61 NIEDZIELAK Franciszek GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL -1.0 -- RAMUS Józef Z/5295/24 2024
5 11 s 2 12.75 JOŃCZYK Alan MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -1.0 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/2476/24 2024 LDK!
6 12 s 2 12.76 BRACHANIEC Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL -1.0 -- ROLAK Dorota Z/1023/21 2024 LDK!  OSU  
7 15 s 2 13.01 CHŁOND Maksymilian GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -1.0 -- RAMUS Józef Z/6145/22 2024 LDK!
1 16 s 3 13.12 JUREK Franciszek UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -1.1 -- SZRENIAWA Paweł Z/2518/23 2024
2 17 s 3 13.16 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL -1.1 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2024 LDK!
3 19 s 3 14.28 ZGHUIEVYCH Maksym GKS Piast Gliwice 2012 U14 SL -1.1 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/7868/21 2024 LDK!
4 20 s 3 14.85 ROŻNIEWSKI Leon MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -1.1 -- PEROŃ Katarzyna Z/14051/21 2024 LDK!
5 21 s 3 14.93 KOWAL Jakub MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -1.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/6464/23 2024
6 23 s 3 16.25 KRAKOWIAN Brunon CTL ORLĘTA Częstochowa 2013 U12 SL -1.1 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/12340/21 2024
1 14 s 4 12.91 SATERNUS Bartłomiej MKS-MOS Katowice 2010 U16 SL +0.4 -- ROLAK Dorota Z/2131/24 2024
2 18 s 4 14.00 MAKUCH Aleks MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U14 SL +0.4 -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0932/24 2024
3 22 s 4 15.38 MIGOŃ Fryderyk MKS-MOS Katowice 2011 U14 SL +0.4 -- DUDAŁA Piotr Z/2642/24 2024
4 24 s 4 16.50 MY¦LIWIEC Mikołaj MCKiS Jaworzno 2014 U12 SL +0.4 -- KUZAK Piotr Z/1222/24 2024 LDK!
5 25 s 4 18.35 SOŁTANOWICZ Jakub MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL +0.4 -- PEROŃ Katarzyna Z/2645/24 2024
300 m M
1 2 s 1 36.69 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2024 LDK!
2 3 s 1 38.14 ROLECKI Mikołaj GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL III RAMUS Józef Z/2337/22 2024 LDK!
3 4 s 1 38.87 PIECHOTA Maciej MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U18 SL -- B.D. Z/0839/22 2024
4 6 s 1 39.21 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2024 LDK!
5 9 s 1 40.39 MISZTAL Bruno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL IV GÓRECKA Małgorzata Z/8282/21 2024
  s 1 DQ CZERNIK Jakub UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4502/24 2024
1 5 s 2 39.01 ROSÓŁ Konrad MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL IV KOTUŁA Krzysztof Z/1409/20 2024 LDK!
2 8 s 2 40.34 JANKOWSKI Aleksander UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3393/23 2024 LDK!
3 9 s 2 40.39 LIS Jakub MCKiS Jaworzno 2010 U16 SL IV KUZAK Piotr Z/4398/22 2024 LDK!
4 11 s 2 41.72 LEDWOŃ Aleks GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3361/24 2024
5 13 s 2 42.11 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/13530/21 2024 LDK!
6 14 s 2 42.49 HERLICZKA Dominik GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/6276/22 2024 LDK!
1 7 s 3 39.65 PORAWSKI Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U16 SL IV ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1304/20 2024
2 15 s 3 42.74 PĘDZIWIATR Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14036/21 2024 LDK!
3 17 s 3 43.63 PIASECKI Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14106/21 2024 LDK!
4 18 s 3 44.03 CAŁKO Ignacy CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14038/21 2024 LDK!
5 19 s 3 44.66 WˇSACZ Jakub MCKiS Jaworzno 2011 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/0934/24 2024 LDK!
6 21 s 3 46.13 RÓŻYCKI Miłosz UKS Trójka Mikołów 2011 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1745/21 2024 LDK!
1 22 s 4 46.79 JĘDRZEJEC Michał GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/6852/23 2024 LDK!
2 23 s 4 47.67 BRYSZ Bartosz UKS Trójka Mikołów 2010 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1902/23 2024 LDK!
3 24 s 4 48.91 LICHAŃSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/8295/21 2024
4 25 s 4 49.81 GURGUL Szymon MCKiS Jaworzno 2012 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/4399/22 2024 LDK!
5 26 s 4 50.34 ZIÓŁKOWSKI Tymon MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/3651/23 2024
6 27 s 4 50.66 STOLA Maksymilian GKS Piast Gliwice 2012 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5732/23 2024
1 1 s 5 35.56 ZEMBATY Jakub GKS Piast Gliwice 2005 U20 SL -- RAMUS Józef Z/5602/24 2024
2 11 s 5 41.72 WÓJTOWICZ Szymon MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U16 SL V B.D. Z/0395/24 2024
3 16 s 5 43.57 TOMCZAK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U14 SL -- PASZTA Wiesław Z/5001/24 2024
4 20 s 5 45.50 JANKOWSKI Mikołaj MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U16 SL -- B.D. Z/2516/23 2024
5 29 s 5 53.10 SOBOTA Jakub MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/2797/23 2024
6 31 s 5 54.34 TURBAJ Michał MKS-MOSM Bytom 2013 U12 SL -- PASEK Magdalena Z/10772/21 2024
1 28 s 6 51.88 MALCHARCZYK Leon MKS-MOSM Bytom 2013 U12 SL -- PASEK Magdalena Z/8296/21 2024
2 30 s 6 54.28 RADZIKOWSKI Jakub MKS-MOSM Bytom 2013 U12 SL -- PASEK Magdalena Z/8301/21 2024
3 32 s 6 56.32 NIKITIN Tymur MKS-MOSM Bytom 2013 U12 SL -- PASEK Magdalena Z/3644/23 2024
4 33 s 6 56.71 KĘCIK Nikodem GKS Piast Gliwice 2013 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5120/24 2024
5 34 s 6 59.78 BARYŁKA Alan MKS-MOSM Bytom 2013 U12 SL -- PASEK Magdalena Z/1227/24 2024
600 m M
1 2 s 1 1:34.26 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2024 LDK!
2 3 s 1 1:34.60 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/6089/23 2024 LDK!
3 4 s 1 1:35.13 KAPU¦CIŃSKI Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL V LAMCH Czesław Z/5550/23 2024 LDK!  OSU  
4 5 s 1 1:35.24 OCHNIO Szymon MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL V JACYSZYN Lechosław Z/2303/22 2024 LDK!
5 6 s 1 1:37.78 FURMANIUK Piotr MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/6468/23 2024 LDK!  OSU  
6 7 s 1 1:37.85 CYGANEK Damian GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2473/20 2024 LDK!
7 9 s 1 1:42.24 STOLA Mateusz GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5733/23 2024
8 10 s 1 1:43.04 PYTEL Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/14027/21 2024 LDK!
9 13 s 1 1:51.31 KARPAŁA Adrian MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/14029/21 2024 LDK!
1 1 s 2 1:31.98 WIECZOREK Adrian GKS Piast Gliwice # 2001 Sen SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1379/21 2024
2 8 s 2 1:41.01 KREGULEWSKI Fabian CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/2379/24 2024 LDK!
3 11 s 2 1:43.89 SZUFLA Daniel MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/5453/23 2024 LDK!
4 12 s 2 1:47.54 POLOCZEK Jakub MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/0703/24 2024 LDK!
5 14 s 2 1:56.25 ZACZYK Piotr MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3172/20 2024 LDK!
6 15 s 2 1:56.88 STASIAK Piotr GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/7861/21 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:36.34 KUROWSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/6505/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 2:37.13 GAWEŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/3452/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 2:46.71 TALIK Piotr GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/6997/23 2024
4 4 s 1 2:52.23 HAJDUK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0836/24 2024  OSU  
5 5 s 1 2:54.12 PAWŁOWSKI Wojciech MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0806/24 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 2:55.53 BRATKOWSKI Fabio UKS Trójka Mikołów 2007 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1566/23 2024
7 7 s 1 3:02.55 KSIˇŻEK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL -- PASZTA Wiesław Z/2145/20 2024 LDK!  OSU  
8 8 s 1 3:08.96 RYŁ Julian MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/8303/21 2024
9 9 s 1 3:09.36 NOWAK Karol MKS-MOS Katowice 2010 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/2243/24 2024
10 10 s 1 3:11.20 POLCZAK Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3340/22 2024  OSU  
11 11 s 1 3:11.81 ŻOGAŁA Jan GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1644/23 2024 LDK!
12 12 s 1 3:12.64 RYŁ Kacper MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/8304/21 2024
13 13 s 1 3:19.24 SUWALSKI Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/14026/21 2024 LDK!
14 14 s 1 3:20.43 SZUMSKI Krzysztof UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/6614/23 2024 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 45.19 SU¦LIK Jakub CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U16 SL V ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/4223/19 2024
2 2 s 1 46.17 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL V ROLAK Dorota Z/1031/21 2024 LDK!  OSU  
4x100 m M
1 1 s 1 47.25 JOŃCZYK Alan
KOZIOŁ Adam
SZCZEPANIK Kacper
SOKOLIŃSKI Paweł
MOS CSiR D±browa Górnicza 2009
2009
2009
2009
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/2476/24
Z/0810/24
Z/2494/24
Z/0809/24
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 48.20 OPAŁA Adam
ROLECKI Mikołaj
CHŁOND Maksymilian
KARKUS Maksymilian
GKS Piast Gliwice 2010
2010
2011
2011
U16 SLK -- MICHAŁOWSKI Roman
RAMUS Józef
RAMUS Józef
RAMUS Józef
Z/2401/23
Z/2337/22
Z/6145/22
Z/6144/22
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 50.12 KUTYBA Kacper
OCHNIO Szymon
KADZIMIERZ Alex
ROSÓŁ Konrad
MKS-MOSM Bytom 2010
2009
2010
2009
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz
JACYSZYN Lechosław
JACYSZYN Lechosław
KOTUŁA Krzysztof
Z/13530/21
Z/2303/22
Z/7992/21
Z/1409/20
2024
2024
2024
2024




4 5 s 1 52.51 PĘDZIWIATR Mateusz
CAŁKO Ignacy
PIASECKI Miłosz
KAPU¦CIŃSKI Krzysztof
CKS Budowlani Częstochowa 2011
2011
2011
2010
U16 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
LAMCH Czesław
Z/14036/21
Z/14038/21
Z/14106/21
Z/5550/23
2024
2024
2024
2024




1 4 s 2 51.99 HAJDUK Kacper
POLCZAK Jakub
PAWŁOWSKI Wojciech
LUBOŃ Albert
MOS CSiR D±browa Górnicza 2009
2010
2009
2010
U16 SLK -- PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
ROLAK Dorota
Z/0836/24
Z/3340/22
Z/0806/24
Z/1031/21
2024
2024
2024
2024




2 6 s 2 53.90 ZGHUIEVYCH Maksym
LEDWOŃ Aleks
CYGANEK Damian
MAZIK Franciszek
GKS Piast Gliwice 2012
2009
2009
2010
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/7868/21
Z/3361/24
Z/2473/20
Z/2678/20
2024
2024
2024
2024




3 7 s 2 54.82 ZIÓŁKOWSKI Tymon
WOJCIESZEK Jakub
RYŁ Julian
RYŁ Kacper
MKS-MOSM Bytom 2012
2011
2012
2012
U14 SLK -- PASEK Magdalena
PASEK Magdalena
PASEK Magdalena
PASEK Magdalena
Z/3651/23
Z/10773/21
Z/8303/21
Z/8304/21
2024
2024
2024
2024




4 8 s 2 54.89 PŁAZA Bruno
JANKOWSKI Mikołaj
NOWAKOWSKI Jan
WÓJTOWICZ Szymon
MKS Pałac Młodzieży Katowice 2010
2009
2010
2009
U16 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/2460/24
Z/2516/23
Z/3969/22
Z/0395/24
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
1 1 f 1 1.55 KAMPE Kacper GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- RAMUS Józef Z/6853/23 2024 LDK!
2 2 f 1 1.50 PIECH Adam CKS Budowlani Częstochowa 2012 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/6670/23 2024 LDK!
3 3 f 1 1.45 WOJCIESZEK Jakub MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/10773/21 2024
W dal M
  f 1 4.00 ANDRZEJCZAK-SOLARZ Jakub GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL +0.2 -- B.D.
  f 1 4.58 SZEWCZYK Igor MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL +1.1 -- RZEWNICKI Wiktor Z/3341/22 2024
1 1 f 1 5.52 KLIMCZAK Nikodem UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL +0.4 -- SZRENIAWA Paweł Z/4139/23 2024
2 2 f 1 4.77 WRÓBLEWSKI Tymoteusz MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL +0.6 -- JACYSZYN Lechosław Z/13687/21 2024 LDK!
3 3 f 1 4.60 SZEWCZYK Igor MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL +3.0 -- RZEWNICKI Wiktor Z/3341/22 2024
4 4 f 1 4.35 ĆWIKLIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL +2.2 -- PASZTA Anna Z/3916/20 2024 LDK!
5 5 f 1 4.32 PŁAZA Bruno MKS Pałac Młodzieży Katowice 2010 U16 SL +0.9 -- B.D. Z/2460/24 2024
6 6 f 1 4.27 NOWAKOWSKI Jan MKS Pałac Młodzieży Katowice 2010 U16 SL +0.7 -- B.D. Z/3969/22 2024
7 7 f 1 4.27 ANDRZEJCZAK-SOLARZ Jakub GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL +2.2 -- B.D.
8 8 f 1 4.26 MITO¦ Kamil MKS-MOS Katowice 2011 U14 SL +0.2 -- ROLAK Dorota Z/5906/22 2024 LDK!
9 9 f 1 4.22 ĆWIERTNIA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL +1.5 -- PASZTA Anna Z/14145/21 2024 LDK!
10 10 f 1 4.09 KALISZ Hubert MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U14 SL +0.5 -- B.D. Z/6032/22 2024
11 11 f 1 3.34 KRAKOWIAN Brunon CTL ORLĘTA Częstochowa 2013 U12 SL +0.4 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/12340/21 2024
Kula (5) M
1 1 f 1 12.38 TUTAJ Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/5559/23 2024
2 2 f 1 10.57 GĘBALA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/1791/24 2024
Dysk (1) M
1 1 f 1 44.48 TUTAJ Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL III KURDZIEL Andrzej Z/5559/23 2024
2 2 f 1 40.67 KRZYCHAŁA Igor MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5908/22 2024 LDK!
3 3 f 1 35.41 KORCZAK Bartosz GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL V MICHAŁOWSKI Roman Z/4829/23 2024
4 4 f 1 33.48 GĘBALA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/1791/24 2024
5 5 f 1 27.05 ŁĘTKOWSKI Krzysztof MKS-MOS Katowice 2010 U16 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5907/22 2024 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 36.55 SOBCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/4168/23 2024
2 2 f 1 32.47 TRÓJCA Franciszek TS AKS Chorzów 2009 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/2852/20 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 41.59 OPAŁA Adam GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL V MICHAŁOWSKI Roman Z/2401/23 2024
2 2 f 1 38.48 SPICH Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/1790/24 2024 LDK!
3 3 f 1 27.45 KRZEMIŃSKI Przemysław GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/2400/23 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 25.243851900101 sekund