Chorzów 12.05.2024
Mityng kwalifikacyjny w Chorzowie [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.75 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL -0.5 II B.D. Z/12348/21 2024
2 3 s 1 13.02 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL -0.5 III CIUK Marek Z/0938/20 2024 BEZ LDK!
3 4 s 1 13.04 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL -0.5 III B.D. Z/4224/21 2024  KN B  
4 5 s 1 13.11 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL -0.5 III DMP DMP U20 CIUK Marek Z/2265/20 2024 LDK! 67 107
5 7 s 1 13.29 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -0.5 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!  KN B  
6 8 s 1 13.39 SÓWKA Milena CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL -0.5 IV DMP DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/5695/22 2024 LDK! 55 96
7 9 s 1 13.43 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL -0.5 IV STAŚKIEWICZ Jakub Z/14109/21 2024 LDK!
1 2 s 2 12.90 SHATOVA Anastasiia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL +1.2 III B.D. Z/3203/24 2024
2 6 s 2 13.25 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL +1.2 IV RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/12476/21 , 2024 BEZ LDK!
3 10 s 2 13.48 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL +1.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2024 3
4 12 s 2 13.84 WACH Nicole MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U18 SL +1.2 -- DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/1842/23 2024 80
5 13 s 2 13.97 GABRIEL Julia UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL +1.2 V BOJKO Bogdan Z/2506/24 2024
6 16 s 2 14.08 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U16 SL +1.2 V BONK Anna Z/2543/20 2024 LDK!
7 18 s 2 14.29 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U18 MA +1.2 -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2024 LDK!
1 14 s 3 13.99 TARASENKOVA Waleriia KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL -0.2 -- MARMUR Stanisław Z/6032/21 2024 LDK!
2 17 s 3 14.26 SZYMAŃSKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U14 SL -0.2 V PILAREK Sławomir Z/14033/21 2024 LDK!
3 20 s 3 14.45 WAŁĘGA Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U18 SL -0.2 -- B.D. Z/3647/24 2024
4 22 s 3 14.58 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U16 MA -0.2 -- SIERKA Ewa Z/0364/20 2024 LDK!
5 23 s 3 14.59 KOCHEL Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL -0.2 -- B.D. Z/1897/24 2024
1 11 s 4 13.74 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U18 SL 0.0 IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1583/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 15 s 4 14.07 SUCHANEK Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL 0.0 -- SZYJKA Anna Z/1904/22 2024
3 19 s 4 14.39 HERMANOWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U20 SL 0.0 -- SZYJKA Anna Z/0678/22 2024
4 21 s 4 14.51 PAUL Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U18 SL 0.0 -- B.D. Z/3196/24 2024
5 24 s 4 15.18 PRZEBIERAŁA Hanna MOSiR Łaziska Górne 2011 U14 SL 0.0 -- BONK Anna Z/2450/23 2024 LDK!
6 25 s 4 15.95 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U20 SL 0.0 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2024 BEZ
200 m K
1 1 s 1 25.54 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL +1.5 II B.D. Z/12348/21 2024
2 2 s 1 25.73 MUCHA Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +1.5 II DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/3699/19 2024 LDK!  OSU   KN B   95 131
3 3 s 1 25.88 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL +1.5 II MORKA Piotr Z/2816/21 2024 LDK!  KN B  
4 5 s 1 26.05 ABSYL Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL +1.5 II ROLAK Dorota Z/2319/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 11 s 1 27.68 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL +1.5 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2024 3
6 15 s 1 28.62 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL +1.5 -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!  KN B  
1 4 s 2 25.99 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL +0.3 II B.D. Z/4224/21 2024  KN B  
2 6 s 2 26.38 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL +0.3 III CIUK Marek Z/2265/20 2024 LDK!
3 7 s 2 26.65 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL +0.3 III DMP DMP U20 CIUK Marek Z/0938/20 2024 BEZ LDK! 74 113
4 13 s 2 27.87 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL +0.3 IV ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2024 5 LDK!
5 14 s 2 28.18 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +0.3 IV CZYŻ Paweł ROLAK Dorota , Z/0013/20 , 2024 LDK!  OSU  
1 8 s 3 27.34 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL +0.1 IV RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/12476/21 , 2024 BEZ LDK!
2 10 s 3 27.51 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL +0.1 IV ŚNIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2024 LDK!
3 11 s 3 27.68 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL +0.1 IV ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2024 LDK!
4 16 s 3 28.89 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL +0.1 -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2024 LDK!
5 20 s 3 30.25 KEMPNY Wiktoria UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL +0.1 V BOJKO Bogdan Z/3876/20 2024
6 21 s 3 30.31 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U18 MA +0.1 -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2024 LDK!
1 9 s 4 27.35 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL +0.5 IV DMP DMP U20 MARKOWSKI Jacek Z/0961/19 2024 LDK!  KN B   60 101
2 17 s 4 29.14 KOCHEL Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL +0.5 -- B.D. Z/1897/24 2024
3 18 s 4 29.40 SZYMAŃSKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U14 SL +0.5 V PILAREK Sławomir Z/14033/21 2024 LDK!
4 19 s 4 29.83 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U16 MA +0.5 V DMP U20 SIERKA Ewa Z/0364/20 2024 LDK! 72
5 22 s 4 30.36 KONDROT Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL +0.5 -- BOJKO Bogdan Z/4564/19 2024
400 m K
1 4 s 1 62.92 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U20 SL IV DMP DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/1178/20 2024 LDK! 50 92
2 6 s 1 64.52 POTOCZNY Hanna TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2488/23 2024 LDK!
3 8 s 1 66.02 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U18 SL -- B.D. Z/3794/20 2024
4 11 s 1 68.59 BEDNAREK Nicola TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5144/21 2024 LDK!
1 1 s 2 59.49 JURKA Daniela MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL III DUDAŁA Piotr Z/4507/19 2024 LDK!  KN B  
2 5 s 2 64.10 STĘPLEWSKA Kamila MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL IV DUDAŁA Piotr Z/1778/22 2024
3 7 s 2 64.78 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2024 BEZ
4 9 s 2 67.09 MACHULEC Agnieszka MOSiR Łaziska Górne 2009 U16 SL -- BONK Anna Z/5915/22 2024 LDK!
5 10 s 2 67.14 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/3721/19 2024
6 12 s 2 69.10 MYRMUS Karolina LKS Pogórze Skoczów 2008 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5838/23 2024
1 2 s 3 61.17 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL III DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2024 LDK! 105
2 3 s 3 62.67 SZARLEJ Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL IV PODCHUL Krzysztof Z/4390/19 2024 LDK!
3 13 s 3 73.67 PAJKA Karolina MOSiR Łaziska Górne 2011 U14 SL -- BONK Anna Z/6960/23 2024 LDK!
4 14 s 3 73.71 ŚMIGIEL Julia MOSiR Łaziska Górne 2011 U14 SL -- BONK Anna Z/2602/23 2024 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:20.38 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL III DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2024 BEZ LDK!  KN B   114
2 2 s 1 2:21.69 KSINIEWICZ Amelia TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3262/18 2024 BEZ  KN B  
3 3 s 1 2:25.27 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL IV DMP U20 JONDA Czesław Z/4363/19 2024 BEZ LDK! 100
4 4 s 1 2:25.40 HERUD Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U20 SL IV MORKA Piotr Z/0679/22 2024
5 5 s 1 2:26.17 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U20 SL IV BONK Anna Z/3971/18 2024 BEZ
6 6 s 1 2:28.37 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL IV DMP DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/10880/21 2024 LDK! 39 90
7 7 s 1 2:28.44 DZIERBANOWICZ Malwina LKS Pogórze Skoczów 2008 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/6163/23 2024
8 8 s 1 2:32.12 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2024
9 9 s 1 2:46.38 PIETRKIEWICZ Hanna UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/3149/22 2024 LDK!
10 10 s 1 2:47.46 DURLAK Anika KS Victoria Trzebinia 2010 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/6756/23 2024 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:40.28 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL II DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 1 4:51.83 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 Sen SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2024
3 3 s 1 5:00.86 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 5:02.38 CHROMIK Julia KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/2286/16 , 2024
5 5 s 1 5:15.10 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2024 BEZ
6 6 s 1 5:35.74 KOWOL Karolina RMKS Rybnik 2006 U20 SL -- FOJCIK Dorota Z/5016/23 2024
400 m pł K K
1 1 s 1 62.98 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL II ROLAK Dorota Z/1946/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
  s 1 DNF KACZMAREK Gabriela MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/4508/19 2024 LDK!  OSU  
Wzwyż K
1 1 f 1 1.54 CIEŚLA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL IV DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2024
2 2 f 1 1.45 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 1.40 PAPETA Mariia KS AZS AWF Katowice 2008 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/4132/23 2024
W dal K
1 1 f 1 5.12 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL +1.6 III PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 4.58 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U16 SL +0.3 V BONK Anna Z/2543/20 2024 LDK!
3 3 f 1 4.42 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL 0.0 -- MARKOWSKI Jacek Z/3905/20 2024 LDK!
4 4 f 1 4.12 SZYMAŃSKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U14 SL +0.8 -- PILAREK Sławomir Z/14033/21 2024 LDK!
5 5 f 1 3.53 PIETRKIEWICZ Hanna UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U14 SL +1.0 -- PILAREK Sławomir Z/3149/22 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.62 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL III DMP U20 LAMCH Czesław Z/4073/20 2024 LDK!  OSU   KN B   115
2 2 f 1 9.26 CIEŚLA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2024
Kula (4) K
1 1 f 1 10.98 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U20 SL III BOJKO Bogdan Z/4509/18 2024 5  KN B  
Dysk (1) K
1 1 f 1 40.61 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL II DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2024 LDK!  KN B   99 136
2 2 f 1 40.38 SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U23 MA II MICHNIAK Jan B.D. Z/2410/17 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 36.23 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III DMP DMP U20 MARMUR Stanisław Z/4088/20 2024  KN B   81 122
4 4 f 1 32.78 GNIDA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS III KOTWICA Czesław B.D. Z/3736/18 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 32.48 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U20 MA III DMP U20 PATER Agnieszka Z/2224/18 2024 BEZ LDK!  KN B   108
6 6 f 1 31.19 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1398/20 2024  KN B   103
Młot (3) K
1 1 f 1 49.79 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL II KURDZIEL Andrzej # Z/3453/22 2024  KN B  
Młot (4) K
1 1 f 1 40.55 GREGORCZYK Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U20 SL III KURDZIEL Andrzej Z/2917/23 2024  KN B  
2 2 f 1 35.48 GNIDA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS -- DMP KOTWICA Czesław B.D. Z/3736/18 2024 LDK!  KN B   59
Oszczep (500) K
1 1 f 1 42.69 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U18 MA II BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2024  KN B  
2 2 f 1 31.63 PORADA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4251/20 2024 LDK!
3 3 f 1 28.55 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/13554/21 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 40.09 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL II ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
100 m M
1 1 s 1 10.77 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +0.3 I DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2024 LDK!  KNF   OSU   122 152
2 2 s 1 11.24 KOWALIK Szymon CTL ORLĘTA Częstochowa 2007 U18 SL +0.3 II KASIŃSKI Marek Z/1168/24 2024  KN B  
3 3 s 1 11.27 FRĄCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +0.3 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4129/22 2024 LDK!  KN B   82 123
4 4 s 1 11.45 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U20 SL +0.3 III PASZTA Wiesław Z/4282/18 2024 BEZ
5 5 s 1 11.46 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL +0.3 III KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2024
6 6 s 1 11.68 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +0.3 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2024
7 7 s 1 11.72 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U20 SL +0.3 III GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2024
1 8 s 2 11.81 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U23 SL -0.4 -- PASZTA Wiesław Z/3733/17 2024 4
2 9 s 2 11.86 ANDRYSZCZAK Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U18 SL -0.4 IV KASIŃSKI Marek Z/5329/22 2024
3 10 s 2 12.22 PROKOPOWICZ Patryk CKS Budowlani Częstochowa 2001 Sen SL -0.4 -- DMP CIUK Marek Z/2118/17 2024 28
4 11 s 2 12.33 DZIERŻĘGA Igor UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL -0.4 V BOJKO Bogdan Z/6085/21 2024
5 12 s 2 12.71 KOCISZEWSKI Hubert CTL ORLĘTA Częstochowa 2007 U18 SL -0.4 -- KASIŃSKI Marek Z/1169/24 2024
6 13 s 2 13.30 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze 1971 Masters MA -0.4 -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2024
7 14 s 2 13.65 HASIURA Radosław MKS-MOS Katowice 2008 U18 SL -0.4 -- B.D. Z/4520/24 2024
200 m M
1 1 s 1 22.28 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +0.8 II DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2024 LDK!  OSU   KN B   99 135
2 2 s 1 22.50 FRĄCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +0.8 II CIUK Marek Z/4129/22 2024 LDK!  KN B  
3 4 s 1 23.10 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL +0.8 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2024 71 114
4 7 s 1 23.48 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U20 SL +0.8 III GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2024
4 7 s 1 23.48 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL +0.8 III ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2024 LDK!
1 9 s 2 23.98 ANDRYSZCZAK Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U18 SL +1.9 IV KASIŃSKI Marek Z/5329/22 2024
2 10 s 2 24.07 ZASADNI Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +1.9 IV DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/1130/22 2024  OSU   45 93
3 12 s 2 24.62 LEWANDOWICZ Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL +1.9 -- CIUK Marek Z/13989/21 2024 LDK!  KN B  
4 13 s 2 24.81 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL +1.9 -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2024 LDK!
5 15 s 2 26.45 HERLICZKA Dominik GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL +1.9 -- DMP DMP U20 ŚNIEGÓRSKI Adam Z/6276/22 2024 LDK! 7 65
1 3 s 3 23.01 KOWALIK Szymon CTL ORLĘTA Częstochowa 2007 U18 SL -0.3 III KASIŃSKI Marek Z/1168/24 2024  KN B  
2 5 s 3 23.13 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -0.3 III
3 6 s 3 23.45 GÓRECKI Marcin MKS-MOS Katowice 2008 U18 SL -0.3 III BONK Stanisław Z/5289/23 2024
4 11 s 3 24.33 DZIERŻĘGA Igor UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL -0.3 IV BOJKO Bogdan Z/6085/21 2024
5 13 s 3 24.81 PYTKA Hubert MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -0.3 V BONK Stanisław Z/6346/23 2024
400 m M
1 3 s 1 52.60 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U20 SL III CZYŻ Katarzyna B.D. Z/3278/18 2024 LDK!
2 5 s 1 53.55 KOCHANOWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP IV JASIŃSKI Cyprian Z/10831/21 2024 LDK!
3 6 s 1 54.02 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U20 SL IV BOJKO Bogdan Z/2414/20 2024
4 7 s 1 54.08 DZAŁBA Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP IV JASIŃSKI Cyprian Z/10875/21 2024 LDK!
5 9 s 1 60.30 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/9197/21 2024
1 1 s 2 50.68 RYSZKA Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP III DMP U20 JASIŃSKI Cyprian Z/6199/23 2024  KN B   124
2 2 s 2 51.59 STĘPNIOWSKI Kamil MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL III DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/4165/19 2024 LDK! 66 114
3 4 s 2 53.15 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/4366/19 2024 LDK!
4 8 s 2 55.80 DROŻNIEWICZ Paweł TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL -- DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/1721/19 2024 LDK! 76
800 m M
1 1 s 1 1:58.81 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL III DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2024
2 2 s 1 2:00.57 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U18 SL III DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 2:03.76 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. B.D. Z/13015/21 2024
4 4 s 1 2:05.05 JASZCZYK Adam TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL IV DMP DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/3386/22 2024 LDK! 26 83
5 5 s 1 2:06.64 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL IV STAŚKIEWICZ Jakub Z/14110/21 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 2:08.26 TALIK Piotr GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/6997/23 2024
7 7 s 1 2:10.84 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2024
8 8 s 1 2:16.38 ŚWIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 2006 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4097/20 2024
9 9 s 1 2:17.60 WIECZOREK Adrian GKS Piast Gliwice # 2001 Sen SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1379/21 2024
1500 m M
1 1 s 1 4:10.21 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U18 SL III ROLAK Dorota Z/1301/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 4:10.53 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 4:11.44 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U20 SL III MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2024
4 4 s 1 4:14.29 PLEWIK Piotr MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL IV ROLAK Dorota Z/6368/22 2024  OSU  
5 5 s 1 4:27.21 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2006 U20 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/2938/20 2024 LDK!
6 6 s 1 4:29.82 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL -- DMP U20 JONDA Czesław Z/3125/20 2024 73
7 7 s 1 4:39.10 BALCEREK Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2830/21 2024 LDK!
8 8 s 1 5:08.24 TARGOSZ Kamil MUKS SZS Cieszyn 2007 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/3054/24 2024
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.50 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL III DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2024 LDK!  KN B  
400 m pł M
1 1 s 1 57.60 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL III ROLAK Dorota Z/1949/19 2024  OSU  
2 2 s 1 57.88 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U20 SL III B.D. Z/2510/22 2024
3 3 s 1 59.58 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 Sen SL -- KASIŃSKI Marek B.D. Z/2281/16 2024
Wzwyż M
1 1 f 1 1.95 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U23 MA II SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  KN B  
W dal M
1 1 f 1 4.54 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze 1971 Masters MA +0.7 -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2024
Kula (5) M
1 1 f 1 16.07 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL II DMP U20 LAMCH Czesław Z/13694/21 2024 LDK!  OSU   KN B   128
Kula (7.26) M
1 1 f 1 14.34 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Masters SL II B.D. Z/3241/11 2024 BEZ
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 54.74 ZAJĄC Szymon RMKS Rybnik 2008 U18 SL I WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2024  KNF  
2 2 f 1 42.77 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL III LAMCH Czesław Z/13694/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 34.40 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze 1971 Masters MA -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2024
4 4 f 1 30.28 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/0931/19 2024 BEZ LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 40.90 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U23 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2024 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 42.86 GARA Dominik LKS Brzezina Osiek 2007 U18 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/3706/22 2024
2 2 f 1 42.69 LASOTA Przemysław TS AKS Chorzów 2007 U18 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/0230/21 2024
3 3 f 1 34.90 TRÓJCA Franciszek TS AKS Chorzów 2009 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/2852/20 2024 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 56.19 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U20 SL II WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2024  KN B  
Młot (7.26) M
1 1 f 1 50.79 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Masters SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2024 1
2 2 f 1 45.26 GROCHOWALSKI Paweł WKS Wawel Kraków 1981 Masters MA II DMP B.D. Z/3295/22 2024 75
3 3 f 1 39.50 MICHALSKI Jakub TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U23 SL III GRUDZIEŃ Adam Z/2712/22 2024
Oszczep (700) M
1 1 f 1 32.17 MICHALIK Maciej MKS-MOS Katowice 2008 U18 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/4853/23 2024
Oszczep (800) M
1 1 f 1 53.38 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL III DMP KONSTANTYNOWICZ Wiktor B.D. Z/5379/19 2024 71
2 2 f 1 47.62 SADOWSKI Filip KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL III DMP KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/3500/17 2024 II 52
3 3 f 1 41.85 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów 1991 Sen SL -- CZECH Klaus Z/3220/11 2024 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.760619163513 sekund