Kraków 12.05.2024
Małopolski Memoriał Trenerów 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.82 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL +0.8 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024 141
2 6 e 1 12.33 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL +0.8 II DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5604/18 2024 5 LDK!  KN B   142
3 8 e 1 12.59 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +0.8 II KUKLA Rafał Z/0313/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 16 e 1 12.95 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA +0.8 III CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024  KN B  
5 26 e 1 13.36 PIOTROWICZ Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA +0.8 IV WAŁASZEK Jarosław Z/0331/24 2024 LDK!
6 27 e 1 13.38 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.8 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/6458/21 2024 LDK!
7 34 e 1 13.69 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA +0.8 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2024
1 4 e 2 12.10 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -0.3 I B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024
2 14 e 2 12.91 DZIADZIA Anna KS AZS AWF Katowice 2004 U23 SL -0.3 III DMP ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/3294/18 , 2024 LDK! 77
3 19 e 2 13.05 KRYSTYAN Laura TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U18 MA -0.3 III WÓJCIK Teodor Z/5431/22 2024
4 28 e 2 13.39 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -0.3 IV GUJA Marta Z/5715/23 2024 LDK!  OSU  
5 29 e 2 13.45 LIS Monika KU AZS PWSZ w Tarnowie 2006 U20 MA -0.3 IV WAŁASZEK Jarosław Z/5560/19 2024 LDK!
6 30 e 2 13.46 JAKUBIEC Hanna MOSM Tychy 2008 U18 SL -0.3 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/0218/24 2024
1 5 e 3 12.22 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL +2.3 II DMP CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2024 4 LDK!  KN B   115
2 7 e 3 12.57 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +2.3 II DMP U20 GUJA Marta Z/13945/21 2024 LDK!  KN B   131
3 13 e 3 12.90 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +2.3 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2024 BEZ 116
4 22 e 3 13.25 PUZIO Aleksandra KS Sprinterzy.com Kraków # 1985 Masters MA +2.3 -- B.D. Z/5118/22 2024
5 23 e 3 13.26 KOŁACZ-BUCKA Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 1987 Masters MA +2.3 -- B.D. Z/5612/23 2024
6 37 e 3 14.36 SZERSZEŃ Zofia KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2007 U18 MA +2.3 -- KUCZEK Piotr Z/1671/23 2024
1 2 e 4 11.84 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP +2.7 M WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!  KNF   OSU  
2 9 e 4 12.61 ŚLIWA Julia MOSM Tychy 2003 U23 SL +2.7 II PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!
3 11 e 4 12.76 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U20 MA +2.7 III KUKLA Rafał Z/1983/21 2024 LDK!  OSU  
4 15 e 4 12.94 KANIA Justyna WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA +2.7 III CZYŻ Radosław Z/4581/23 2024 LDK!
5 20 e 4 13.19 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +2.7 III GUJA Marta Z/5714/23 2024 LDK!  OSU  
6 35 e 4 13.83 NOGA Wiktoria WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA +2.7 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6357/23 2024  OSU  
7 38 e 4 14.37 TOKARZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 2001 Sen MA +2.7 --
1 12 e 5 12.88 WESTENHOLC Paulina niestowarzyszona 2006 U20 +1.0 III SIERKA Ewa B.D. Z/2614/19, Z/2614/19 , 2024 LDK!
2 17 e 5 13.00 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA +1.0 III CZYŻ Radosław Z/3797/22 2024 LDK!
3 21 e 5 13.25 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U18 SL +1.0 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2024 LDK!
4 25 e 5 13.33 KLECKA Patrycja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA +1.0 IV WAŁASZEK Jarosław Z/0520/24 2024
5 33 e 5 13.55 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL +1.0 IV CHRIST Marek Z/0820/18 2024 3 LDK!  KN B  
6 36 e 5 14.03 LAŃDA Ewa KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA +1.0 -- MUNIAK Michał B.D. Z/10884/21 2024
1 3 e 6 12.10 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +1.5 I B.D. Z/1316/21 2024
2 10 e 6 12.67 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA +1.5 II CZYŻ Radosław Z/0186/22 2024 LDK!
3 18 e 6 13.04 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +1.5 III KUKLA Rafał Z/1990/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 24 e 6 13.27 IWANIEC Nikola KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA +1.5 IV WAŁASZEK Jarosław Z/4632/24 2024 LDK!
5 31 e 6 13.50 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA +1.5 IV WAŁASZEK Jarosław Z/10079/21 2024 LDK!
6 32 e 6 13.55 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA +1.5 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/7703/21 2024
7 39 e 6 14.59 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U18 MA +1.5 -- WÓJCIK Weronika Z/0820/21 2024 LDK!
1 f 1 11.78 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL +0.4 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024 144
2 f 1 11.99 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +0.4 I B.D. Z/1316/21 2024
3 f 1 12.11 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL +0.4 I B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024
4 f 1 12.36 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL +0.4 II DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5604/18 2024 5 LDK!  KN B   140
5 f 1 12.41 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL +0.4 II DMP CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2024 4 LDK!  KN B   104
6 f 1 12.57 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +0.4 II KUKLA Rafał Z/0313/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 f 1 12.71 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +0.4 II DMP U20 GUJA Marta Z/13945/21 2024 LDK!  KN B   125
200 m K
1 1 s 1 23.69 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA +2.4 M DMP SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. , Z/5293/15 , 2024 LDK!  KN B   152
2 2 s 1 24.14 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP +2.4 I DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!  KNF   OSU   138 164
3 3 s 1 24.18 LESIEWICZ Kornelia KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL +2.4 I MATUSIŃSKI Aleksander Z/0863/17 2024 LDK!  KNF  
4 4 s 1 24.34 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +2.4 I ROŻEJ Marek Z/1435/11 2024 M  KNS  
5 5 s 1 24.96 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA +2.4 II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024
6 6 s 1 25.08 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +2.4 II GIZA Maciej B.D. Z/1799/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 s 1 25.51 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL +2.4 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2024 5 LDK!  KN B  
8 11 s 1 26.61 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków 1989 Masters MA +2.4 III B.D. Z/2405/15 2024
1 8 s 2 25.73 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA +0.7 II CZYŻ Radosław Z/0186/22 2024 LDK!
2 9 s 2 26.46 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +0.7 III GUJA Marta Z/13945/21 2024 LDK!  KN B  
3 12 s 2 26.62 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U20 MA +0.7 III KUKLA Rafał Z/1983/21 2024 LDK!  OSU  
4 16 s 2 27.17 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +0.7 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2024 BEZ
5 18 s 2 27.37 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA +0.7 IV GUJA Marta Z/5715/23 2024 LDK!  OSU  
6 22 s 2 27.64 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA +0.7 IV DMP U20 CZYŻ Radosław Z/3142/20 2024 LDK! 97
1 14 s 3 26.69 KRYSTYAN Laura TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U18 MA +0.7 III WÓJCIK Teodor Z/5431/22 2024
2 15 s 3 27.06 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.7 III DMP U20 GUJA Marta Z/5714/23 2024 LDK!  OSU   106
3 23 s 3 27.68 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.7 IV GUJA Marta Z/3997/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 24 s 3 27.74 ŁUKASIK Marta WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA +0.7 IV GAJ Paulina Z/2751/20 2024 LDK!
5 30 s 3 28.46 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA +0.7 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/7703/21 2024
1 20 s 4 27.45 CZYŻ Hanna TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL +2.0 IV DMP U20 PRENCEL Piotr Z/2486/23 2024 100
2 26 s 4 28.00 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +2.0 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/6458/21 2024 LDK!
3 29 s 4 28.19 LIS Monika KU AZS PWSZ w Tarnowie 2006 U20 MA +2.0 IV WAŁASZEK Jarosław Z/5560/19 2024 LDK!
4 32 s 4 28.59 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA +2.0 -- WÓJCIK Teodor Z/3498/19 2024 LDK!
5 31 s 4 28.59 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U20 SL +2.0 -- B.D. Z/5858/21 2024
6 33 s 4 29.37 LAŃDA Ewa KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA +2.0 -- MUNIAK Michał B.D. Z/10884/21 2024
7 35 s 4 30.29 RYCHTARCZYK Gabriela UKS Gimpel Nowy Targ 2007 U18 MA +2.0 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3675/23 2024 68
1 21 s 5 27.48 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA +1.6 IV WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 27 s 5 28.11 IWANIEC Nikola KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA +1.6 IV WAŁASZEK Jarosław Z/4632/24 2024 LDK!
3 36 s 5 30.50 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U18 MA +1.6 -- WÓJCIK Weronika Z/0820/21 2024 LDK!
4 37 s 5 30.80 TOKARZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 2001 Sen MA +1.6 --
5 38 s 5 30.88 KOPYCKA Julia UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA +1.6 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3640/24 2024 64
6 39 s 5 31.62 JANIK Lena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA +1.6 -- WAŁASZEK Jarosław Z/4633/24 2024 LDK!
7 40 s 5 32.00 PYTLIK Paulina MOSM Tychy 2009 U16 SL +1.6 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3884/24 2024
1 10 s 6 26.53 KANIA Justyna WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA +2.2 III CZYŻ Radosław Z/4581/23 2024 LDK!
2 13 s 6 26.68 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +2.2 III KUKLA Rafał Z/1990/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 17 s 6 27.36 PIOTROWICZ Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA +2.2 IV WAŁASZEK Jarosław Z/0331/24 2024 LDK!
4 19 s 6 27.45 JAKUBIEC Hanna MOSM Tychy 2008 U18 SL +2.2 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/0218/24 2024
5 25 s 6 27.91 KLECKA Patrycja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA +2.2 IV WAŁASZEK Jarosław Z/0520/24 2024
6 28 s 6 28.12 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA +2.2 IV WAŁASZEK Jarosław Z/10079/21 2024 LDK!
7 34 s 6 29.69 SZERSZEŃ Zofia KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2007 U18 MA +2.2 -- KUCZEK Piotr Z/1671/23 2024
300 m K
1 1 s 1 38.40 LESIEWICZ Kornelia KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/0863/17 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 1 39.52 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -- B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2024 LDK!
3 3 s 1 40.72 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024  KN B  
4 4 s 1 40.89 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024  KN B  
5 5 s 1 42.54 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U16 SL II PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2024
1 6 s 2 43.73 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 7 s 2 45.20 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0947/19 2024 BEZ LDK!
3 8 s 2 47.30 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2024
400 m K
1 1 s 1 57.92 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 58.67 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!
3 3 s 1 58.78 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U20 MA II ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2024 4 LDK!
4 4 s 1 59.27 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2024  OSU   KN B   83 119
5 5 s 1 61.97 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/0509/16 2024
6 6 s 1 62.70 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL IV CHRIST Marek Z/1533/19 2024 LDK!  KN B  
7 7 s 1 63.15 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1955/17 2024
8 8 s 1 65.93 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2024  KN B  
1 9 s 2 66.81 KUKLA Dominika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/2010/21 2024 LDK!  OSU  
2 10 s 2 68.22 PIĄTKOWSKA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7690/21 2024
3 11 s 2 68.76 MĘDRALA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U18 SL -- B.D. Z/4076/20 2024
4 12 s 2 70.80 RUTKOWSKA Kamila KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/5419/22 2024
5 13 s 2 72.20 MAMOŃ Małgorzata UKS Gimpel Nowy Targ 2008 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3300/24 2024 54
6 14 s 2 72.82 STAFIRA Karolina UKS Gimpel Nowy Targ 2008 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3636/23 2024 52
7 15 s 2 81.82 WYGRECKA Alicja UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3643/24 2024 25
800 m K
1 1 s 1 2:21.92 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA III DMP U20 MIREK Wacław Z/1888/18 2024 5 LDK!  KN B   110
2 2 s 1 2:22.81 JAWORSKA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/1358/16 2024 LDK!
3 3 s 1 2:23.96 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U20 MA III PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2024 LDK!
4 4 s 1 2:24.07 DUDEK Agnieszka KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/1853/18 2024 LDK!
5 5 s 1 2:36.11 WÓJCIK Martyna KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/6556/23 2024
6 6 s 1 2:36.15 ULIDOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -- DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/7789/21 2024 72
7 7 s 1 2:37.58 BARON Antonina KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL -- CHRIST Marek Z/1173/24 2024
8 8 s 1 2:52.33 KRAKOWSKA Amelia KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1403/24 2024
1500 m K
1 1 s 1 4:30.03 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U23 MA I ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. Z/3915/16 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 4:40.94 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL II ZAJĄC Bartosz Z/1002/11 2024 BEZ
3 3 s 1 4:41.01 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL II DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2024 LDK!  OSU   KN B   82 125
4 4 s 1 4:41.89 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2024
5 5 s 1 4:43.44 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA II B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
6 6 s 1 4:53.00 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2024 BEZ LDK!
7 7 s 1 4:58.32 KOZIK Karolina KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -- DMP B.D. B.D. , Z/2138/17 , 2024 LDK! 46
8 8 s 1 5:03.09 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U23 MA -- KARAŚ Stanisław B.D. Z/1199/18 2024
9 9 s 1 5:04.61 ROZKRUT Łucja KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA IV DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/6485/22 2024 87
10 10 s 1 5:06.03 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/3284/19 2024 LDK!
11 11 s 1 5:20.45 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2024 LDK!
12 12 s 1 6:10.11 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/3613/20 2024 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 2 s 1 14.48 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U18 MA +1.3 I JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
2 3 s 1 14.86 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +1.3 II DMP U20 GUJA Marta Z/3997/20 2024 LDK!  OSU   KN B   141
1 1 s 2 14.41 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U18 MA +1.3 I JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
1 1 s 2 21.36 SIUTA Zuzanna UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA +1.3 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3642/24 2024 26
2 4 s 2 15.11 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +1.3 II DMP U20 GUJA Marta Z/3997/20 2024 LDK!  OSU   KN B   136
100 m pł K
1 2 s 1 13.12 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA +2.4 MM SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. , Z/5293/15 , 2024 LDK!  KN B  
2 4 s 1 13.44 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +2.4 M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0137/14 2024 MM  KNS   162
3 7 s 1 13.61 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +2.4 I GIZA Maciej B.D. Z/1799/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 8 s 1 13.69 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA +2.4 I DMP GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024 151
5 10 s 1 14.32 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +2.4 I GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
6 11 s 1 15.17 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +2.4 II DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   94 136
7 12 s 1 15.18 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +2.4 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 1 s 2 13.07 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA +1.8 MM SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. , Z/5293/15 , 2024 LDK!  KN B  
2 3 s 2 13.19 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +1.8 MM DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0137/14 2024 MM  KNS   174
3 5 s 2 13.45 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA +1.8 M DMP GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024 162
4 6 s 2 13.57 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +1.8 M GIZA Maciej B.D. Z/1799/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 9 s 2 14.27 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +1.8 I GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
6 13 s 2 15.20 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +1.8 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 14 s 2 15.52 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +1.8 II DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   83 129
400 m pł K K
1 1 s 1 60.28 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA I DMP SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!  KN B   131
2 2 s 1 62.02 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona 2001 Sen I B.D. CZYŻ Radosław , Z/2577/15 , 2024
3 3 s 1 69.61 GRUCHLIK Julia SKL Sucha Beskidzka 2008 U18 MA IV GRUCHLIK Bartłomiej Z/0847/23 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 73.03 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U18 SL -- B.D. Z/4079/20 2024
4x100 m K
1 1 s 1 57.35 mx LIGAS Anna
SIUTA Zuzanna
STAFIRA Karolina
RYCHTARCZYK Gabriela
UKS Gimpel Nowy Targ 2009
2009
2008
2007
U18 MLP +9.9 -- JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
Z/3638/24
Z/3642/24
Z/3636/23
Z/3675/23
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 64.66 mx PAWLIK Olivia
WYGRECKA Alicja
KOPYCKA Julia
MAMOŃ Małgorzata
UKS Gimpel Nowy Targ 2007
2009
2009
2008
U18 MLP +9.9 -- JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
Z/3392/24
Z/3643/24
Z/3640/24
Z/3300/24
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 f 1 1.60 PŁONKA Anna KS AZS AWF Kraków 1982 Masters MA III ZAPART Stanisław Z/4980/24 2024
2 f 1 1.50 KOCHANOWSKA Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U20 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/14801/21 2024 LDK!
W dal K
  f 1 3.99 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA -1.9 -- MUNIAK Michał Z/0363/16 2024 BEZ
  f 1 5.13 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +1.2 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
  f 1 5.24 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL +1.8 III CHRIST Marek Z/0820/18 2024 3 LDK!  KN B  
  f 1 5.27 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +1.3 III KUKLA Rafał Z/0313/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 f 1 5.68 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +0.7 II DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2024 104
2 f 1 5.42 WILGOCKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +2.5 II B.D. ZAPART Stanisław , Z/5533/23 , 2024
3 f 1 5.36 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL +3.1 III CHRIST Marek Z/0820/18 2024 3 LDK!  KN B  
4 f 1 5.28 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +2.2 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 5.27 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +2.3 III KUKLA Rafał Z/0313/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 5.22 KUSIAK Maja KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +1.1 III B.D. ZAPART Stanisław , Z/4487/24 , 2024
7 f 1 5.19 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA +1.2 III WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2024 LDK!
8 f 1 4.72 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA +0.8 -- WÓJCIK Teodor Z/3498/19 2024 LDK!
9 f 1 4.37 LIGAS Anna UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA +1.4 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3638/24 2024 57
10 f 1 4.28 ŚLIWA Julia MOSM Tychy 2003 U23 SL -2.9 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!
11 f 1 4.12 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA +2.9 -- MUNIAK Michał Z/0363/16 2024 BEZ
12 f 1 3.91 PAWLIK Olivia UKS Gimpel Nowy Targ 2007 U18 MA +1.5 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3392/24 2024 42
  f 1 NM STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U18 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2024 BEZ  KNF   KN B  
Trójskok K
1 f 1 12.19 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U18 MA +1.3 I ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2024 BEZ  KNF   KN B  
2 f 1 10.87 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U16 MA +1.4 III ŁYSEK Tadeusz Z/4466/18 2024 BEZ
3 f 1 10.72 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U20 MA +1.3 IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2024 BEZ LDK!
4 f 1 9.62 NOGA Wiktoria WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA +0.6 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6357/23 2024  OSU  
Wieloskok K
1 f 1 10.72 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U16 MA +0.1 III ŁYSEK Tadeusz Z/4466/18 2024 BEZ
2 f 1 9.87 LAMPA Karolina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2010 U16 MA +1.8 V KUBICZ Wojciech Z/3197/22 2024
3 f 1 9.82 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +1.8 V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2024 LDK!
4 f 1 9.58 TERLECKA Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.8 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1595/22 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.85 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 1972 Masters MA -- SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2024 2
2 f 1 9.17 STOLARCZYK Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/3978/24 2024
3 f 1 9.07 TENDERA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław Z/11624/21 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 20.64 TENDERA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11624/21 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 34.20 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 1972 Masters MA III SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2024 2
Oszczep (500) K
1 f 1 34.29 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U18 SL IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2024 LDK!
2 f 1 23.79 MADEJ Olga WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/4652/23 2024
Oszczep (600) K
1 f 1 40.40 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA II DMP DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5237/19 2024  KN B   96 124
100 m M
1 4 e 1 10.60 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 Sen WP +0.8 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNS  
2 8 e 1 10.98 MATULSKI Hubert KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +0.8 II DMP DMP U20 SZKOŁA Sebastian Z/0867/23 2024  KN B   104 139
3 26 e 1 11.49 GORCZYCA Jakub KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +0.8 III B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/3868/16 , 2024
4 30 e 1 11.55 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +0.8 III CZYŻ Radosław Z/4108/19 2024 LDK!  KN B  
5 31 e 1 11.58 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL +0.8 III DMP U20 PRENCEL Piotr Z/1713/19 2024 BEZ LDK! 106
6 47 e 1 12.18 PRACUCH Kajetan KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.8 IV GUJA Marta Z/1411/24 2024 LDK!  OSU  
7 50 e 1 12.24 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA +0.8 -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2024
8 60 e 1 13.58 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA +0.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/1948/22 2024 LDK!
1 3 e 2 10.58 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL 0.0 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  KNS   140
2 18 e 2 11.30 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA 0.0 II KUKLA Rafał Z/2001/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 27 e 2 11.50 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U23 MA 0.0 III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!
4 33 e 2 11.65 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL 0.0 III DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5151/21 2024 103
5 38 e 2 11.86 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA 0.0 IV WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2024 LDK!
6 48 e 2 12.19 POLAK Konrad UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U18 MA 0.0 IV KUKLA Rafał Z/2008/21 2024 LDK!  OSU  
7 54 e 2 12.36 GOCAL Aleksander MOSM Tychy 2008 U18 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0219/24 2024
8 61 e 2 14.13 ŠULO Milo KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA 0.0 -- KURYLINA Volha Z/4744/22 2024 LDK!
1 1 e 3 10.42 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +2.6 M B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024
2 9 e 3 10.98 KOSELA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +2.6 II DMP U20 GUJA Marta Z/5747/22 2024 LDK!  OSU   KN B   139
3 12 e 3 11.10 POZYCHANIUK Vladyslav KS Sprinterzy.com Kraków 2007 U18 MA +2.6 II B.D. Z/6123/23 2024
4 25 e 3 11.47 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +2.6 III ZAPART Stanisław B.D. Z/3050/18 2024
5 32 e 3 11.65 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +2.6 III GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!  OSU  
6 45 e 3 12.16 PIÓRECKI Karol KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +2.6 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/6335/23 2024
7 46 e 3 12.17 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U23 MA +2.6 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2023
8 49 e 3 12.21 SIĘKA Łukasz Jan UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U23 MA +2.6 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/9183/21 2024
1 6 e 4 10.80 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -1.1 I DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2024 120
2 20 e 4 11.40 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U20 SL -1.1 III PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2024
3 34 e 4 11.67 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -1.1 III CZYŻ Radosław Z/1763/22 2024  KN B  
4 35 e 4 11.69 KRUPA Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA -1.1 III KUCZEK Piotr Z/4727/21 2024
5 53 e 4 12.31 TARKOWSKI Kamil KS Sprinterzy.com Kraków 1987 Masters MA -1.1 -- B.D. Z/0221/24 2024
6 55 e 4 12.43 MENDOZA TORRES Jan Ferrer TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -1.1 V SKOCZEŃ Marcin Z/5757/23 2024 LDK!
7 59 e 4 12.78 FILICIAK Antoni KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -1.1 -- ZIĘBA Jakub Z/2682/22 2024
1 5 e 5 10.76 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL +0.6 I DMP KOTUŁA Krzysztof Z/4779/15 2024 II 123
2 14 e 5 11.15 SARLEJ Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +0.6 II KUKLA Rafał Z/6007/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 15 e 5 11.20 SHTUTSA Maksym KS AZS AWF Katowice 2004 U23 SL +0.6 II MARMUR Stanisław Z/3454/23 2024
4 28 e 5 11.51 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 Sen MA +0.6 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2024 3
5 43 e 5 11.92 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA +0.6 IV CZYŻ Radosław Z/4111/19 2024  KN B  
6 52 e 5 12.26 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA +0.6 -- B.D. Z/0147/19 2024
7 57 e 5 12.50 MATOGA Franciszek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA +0.6 V SKOCZEŃ Marcin Z/6254/23 2024 LDK!
1 2 e 6 10.56 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +2.0 M B.D. Z/0984/20 2024
2 13 e 6 11.13 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +2.0 II MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2024 LDK!
3 17 e 6 11.21 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA +2.0 II KUKLA Rafał Z/1284/12 2024 1
4 23 e 6 11.46 KEMPF Jan KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +2.0 III SZKOŁA Sebastian Z/0656/24 2024
5 36 e 6 11.76 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +2.0 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2024  OSU   50 98
6 37 e 6 11.78 SIRIACHENKO Dmytro KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL +2.0 IV MARMUR Stanisław Z/3456/23 2024
7 51 e 6 12.25 KWACZAŁA Oliwier MKS Tempo Kęty 2005 U20 MA +2.0 -- SYSAK Tomasz Z/4164/23 2024
8 58 e 6 12.75 IRZYKOWSKI Maciej KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA +2.0 V KURYLINA Volha Z/4711/23 2024 LDK!
1 7 e 7 10.82 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U23 WP +2.1 I WALCZAK Michał Z/5024/19 2024 LDK!
2 11 e 7 11.06 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA +2.1 II WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2024
3 22 e 7 11.45 TEREMBUŁA Maciej KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +2.1 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2024
4 24 e 7 11.46 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +2.1 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2024
5 29 e 7 11.53 TOBIASZ Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U18 MA +2.1 III KUCZEK Piotr Z/4284/24 2024
6 39 e 7 11.89 WCISŁO Kacper TZSN Start Tarnów 2005 U20 MA +2.1 IV KUCZEK Piotr Z/11110/21 2024
7 44 e 7 12.05 LUDYGA Bryan MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +2.1 IV DMP KOTUŁA Krzysztof Z/5778/22 2024 36
8 56 e 7 12.47 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U18 MA +2.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/10092/21 2024 LDK!
1 10 e 8 11.00 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA +2.7 II DMP SZKOŁA Sebastian B.D. Z/5579/15 2024 102
2 16 e 8 11.20 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +2.7 II WĄSOWICZ Marek Z/3174/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 19 e 8 11.34 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA +2.7 III CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK!
4 21 e 8 11.42 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +2.7 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2024 LDK!
5 40 e 8 11.91 SZOPA Piotr MKS Tempo Kęty 2008 U18 MA +2.7 IV SYSAK Tomasz Z/4173/23 2024
6 41 e 8 11.91 SZYMOCHA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA +2.7 IV SZKOŁA Sebastian SZKOŁA Sebastian Z/4926/24 2024
7 42 e 8 11.92 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA +2.7 IV CZYŻ Radosław Z/5497/19 2024 LDK!  KN B  
8 62 e 8 14.27 BURNS Stefan TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U16 MA +2.7 -- WÓJCIK Weronika Z/5836/22 2024
1 f 1 10.54 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -0.2 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  KNS   144
2 f 1 10.63 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL -0.2 M B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024
3 f 1 10.63 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -0.2 M B.D. Z/0984/20 2024
4 f 1 10.74 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -0.2 I DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2024 125
5 f 1 10.82 MATULSKI Hubert KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -0.2 I DMP DMP U20 SZKOŁA Sebastian Z/0867/23 2024  KN B   118 148
200 m M
1 1 s 1 20.77 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 Sen WP +0.3 M DMP WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNS   163
2 2 s 1 21.31 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.3 M B.D. Z/0984/20 2024
3 3 s 1 21.31 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +0.3 M DMP B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024 138
4 4 s 1 21.64 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U23 WP +0.3 I DMP WALCZAK Michał Z/5024/19 2024 LDK! 124
5 6 s 1 22.03 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL +0.3 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024
6 10 s 1 22.53 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U23 MA +0.3 II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!
7 13 s 1 22.94 GORCZYCA Jakub KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +0.3 III DMP B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/3868/16 , 2024 76
8 19 s 1 23.33 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U20 SL +0.3 III PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2024
1 5 s 2 21.93 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL 0.0 II PRENCEL Piotr Z/13349/21 2024 LDK!  KNF   KN B  
2 7 s 2 22.14 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL 0.0 II DMP MARMUR Stanisław B.D. Z/0991/20 2024 104
3 8 s 2 22.25 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA 0.0 II SZKOŁA Sebastian B.D. Z/5579/15 2024
4 9 s 2 22.39 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA 0.0 II WĄSOWICZ Marek Z/3174/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 12 s 2 22.78 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA 0.0 II WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2024
6 25 s 2 24.07 KEMPF Jan KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA 0.0 IV SZKOŁA Sebastian Z/0656/24 2024
7 27 s 2 24.46 TEREMBUŁA Maciej KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA 0.0 -- DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2024 87
8 29 s 2 24.67 KOSELA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5747/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 11 s 3 22.66 POZYCHANIUK Vladyslav KS Sprinterzy.com Kraków 2007 U18 MA +1.0 II B.D. Z/6123/23 2024
2 14 s 3 23.00 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +1.0 III MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2024 LDK!
3 15 s 3 23.06 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U18 SL +1.0 III B.D. Z/4074/20 2024
4 16 s 3 23.14 BIGAJ Dawid KS Pointer Siercza 2007 U18 MA +1.0 III B.D. Z/5754/21 2024 LDK!
5 20 s 3 23.57 KRUPA Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA +1.0 III KUCZEK Piotr Z/4727/21 2024
6 22 s 3 23.59 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +1.0 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2024 LDK!
1 18 s 4 23.24 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +0.7 III GIZA Maciej Z/3996/20 2024 LDK!  KN B  
2 21 s 4 23.58 PŁAZA Maksymilian MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U20 SL +0.7 III B.D. Z/0636/23 2024
3 23 s 4 23.89 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.7 IV GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!  OSU  
4 24 s 4 24.06 PILAWA Piotr TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL +0.7 IV DMP U20 PRENCEL Piotr Z/2487/23 2024 93
5 26 s 4 24.34 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA +0.7 -- B.D. Z/13737/21 2024
6 33 s 4 24.99 COULIBALY David KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +0.7 -- ZAPART Stanisław Z/4435/23 2024
7 36 s 4 25.05 PRACUCH Kajetan KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.7 -- GUJA Marta Z/1411/24 2024 LDK!  OSU  
8 37 s 4 25.05 WCISŁO Kacper TZSN Start Tarnów 2005 U20 MA +0.7 -- KUCZEK Piotr Z/11110/21 2024
1 28 s 5 24.52 PIÓRECKI Karol KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/6335/23 2024
2 31 s 5 24.84 SZOPA Piotr MKS Tempo Kęty 2008 U18 MA +0.5 -- SYSAK Tomasz Z/4173/23 2024
3 32 s 5 24.87 TARKOWSKI Kamil KS Sprinterzy.com Kraków 1987 Masters MA +0.5 -- B.D. Z/0221/24 2024
4 34 s 5 25.03 BIERNAT Franciszek WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA +0.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3962/24 2024
5 40 s 5 25.40 KWACZAŁA Oliwier MKS Tempo Kęty 2005 U20 MA +0.5 -- SYSAK Tomasz Z/4164/23 2024
6 43 s 5 26.82 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA +0.5 -- WAŁASZEK Jarosław Z/1948/22 2024 LDK!
7 44 s 5 28.97 ŠULO Milo KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA +0.5 -- KURYLINA Volha Z/4744/22 2024 LDK!
1 17 s 6 23.23 TOBIASZ Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U18 MA +1.3 III KUCZEK Piotr Z/4284/24 2024
2 30 s 6 24.69 GOCAL Aleksander MOSM Tychy 2008 U18 SL +1.3 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0219/24 2024
3 35 s 6 25.03 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U18 MA +1.3 -- WAŁASZEK Jarosław Z/10092/21 2024 LDK!
4 38 s 6 25.08 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U23 MA +1.3 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2023
5 39 s 6 25.28 SZYMOCHA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA +1.3 V SZKOŁA Sebastian SZKOŁA Sebastian Z/4926/24 2024
6 41 s 6 25.71 SZCZUREK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA +1.3 -- GAJ Paulina Z/0793/24 2024 LDK!
7 42 s 6 26.78 IRZYKOWSKI Maciej KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA +1.3 -- KURYLINA Volha Z/4711/23 2024 LDK!
300 m M
1 s 1 33.27 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP -- ROŻEJ Marek Z/0690/19 2024  KNF  
2 s 1 34.18 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024
3 s 1 34.96 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK!
4 s 1 35.68 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -- CZYŻ Radosław Z/4108/19 2024 LDK!  KN B  
5 s 1 36.01 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2024  KN B  
6 s 1 36.62 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2024 LDK!  KN B  
7 s 1 36.90 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1763/22 2024  KN B  
1 s 2 38.28 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2024
2 s 2 39.13 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2024
3 s 2 40.32 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -- B.D. Z/0147/19 2024
4 s 2 41.18 FILICIAK Antoni KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2682/22 2024
400 m M
1 1 s 1 48.64 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2024
2 2 s 1 51.03 BIZOŃ Marcin KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA III GIZA Maciej B.D. Z/2318/19 2024 LDK!
3 3 s 1 51.60 ĆWIKŁA Hubert KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA III SUDOŁ Grzegorz Z/1403/19 2024
4 4 s 1 53.22 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 54.37 GÓRKA Eryk KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA IV MIREK Wacław Z/4470/24 2024
6 6 s 1 55.87 KANTYKA Kacper Kraków Athletics Team # 2007 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/8554/21 2024
7 7 s 1 56.00 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL -- DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2024 LDK!  OSU   21 75
800 m M
1 1 s 1 1:59.28 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2024
2 2 s 1 2:02.11 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 2:02.62 KRAIEVSKYI Andrii KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/2751/23 2024 LDK!
4 4 s 1 2:03.44 FORYŚ Mateusz KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/4584/17 2024 LDK!
5 5 s 1 2:04.60 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 2:05.67 KACZMARCZYK Seweryn KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/13564/21 2024
7 7 s 1 2:06.55 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2024 LDK!  KN B  
8 8 s 1 2:06.75 KIELJAN Bartosz MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/5532/19 2024 LDK!  OSU  
1500 m M
1 1 s 1 3:56.11 SUŁKOWSKI Rafał Kraków Athletics Team 1999 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2363/20 2024
2 2 s 1 3:59.01 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL II DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   73 125
3 3 s 1 4:00.44 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL II DMP SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2024 LDK!  KN B   68
4 4 s 1 4:04.42 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 2004 U23 MA III WŁODARCZYK Mirosław B.D. Z/3432/18 2024
5 5 s 1 4:07.87 KILIAN Piotr KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA III DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/6484/22 2024  KN B   108
6 6 s 1 4:08.65 BONDARCHUK Oleh Kraków Athletics Team 1996 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz Z/1967/20 2024
7 7 s 1 4:11.83 OGÓREK Rafał MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2000 Sen MA III BUŹNIAK Arkadiusz B.D. Z/3702/23 2024
8 8 s 1 4:15.12 ŚWIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
9 9 s 1 4:19.88 WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/3199/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
10 10 s 1 4:19.95 PIWOWARCZYK Dominik UKS Lider Siercza 1988 Masters MA -- B.D. Z/2166/19 2024
11 11 s 1 4:22.93 KALEMBKA Kamil KS Olkusz 2000 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/6017/15 2024
12 12 s 1 4:34.15 BARTYZEL Michał UKS Lider Siercza 1984 Masters MA -- B.D. Z/1231/23 2024
  s 1 DNF ŁĘSKI Bruno Kraków Athletics Team 2003 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1154/17 2024 LDK!  KN B  
110 m pł J MŁ M
1 2 s 1 14.90 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +2.5 II DMP U20 GIZA Maciej Z/3996/20 2024 LDK!  KN B   132
1 1 f 1 14.81 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +0.3 II DMP U20 GIZA Maciej Z/3996/20 2024 LDK!  KN B   134
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.91 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +2.5 II DMP U20 SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej , Z/3285/19 , 2024 LDK!  KNF   143
1 f 1 14.30 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +0.3 I DMP U20 SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej , Z/3285/19 , 2024 LDK!  KNF   159
110 m pł M
1 1 s 1 13.63 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ +2.5 MM DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  KNS   176
400 m pł J MŁ M
1 s 1 63.87 SZELIGA Szymon UKS Romer Rabka-Zdrój 2007 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/2465/23 2024
400 m pł M
1 1 s 1 52.95 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024 127
2 2 s 1 60.56 WITOS Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/4249/17 2024 LDK!  KN B  
4x100 m M
1 s 1 43.23 mx ADAMCZYK Bartłomiej
BRUNER Adrian
FEDKOW Michał
PILAWA Piotr
TL Pogoń Ruda Śląska 2007
2007
2007
2008
U18 SLK +9.9 -- PRENCEL Piotr
PRENCEL Piotr
PRENCEL Piotr
PRENCEL Piotr
Z/13349/21
Z/1713/19
Z/5151/21
Z/2487/23
2024
2024
2024
2024

BEZ


2000 m prz M
1 s 1 5:40.31 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2024  KNF  
2 s 1 5:54.87 KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz 1996 Sen KP -- RUDNIK Damian Z/0819/12 2024
3 s 1 6:19.36 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Masters PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2024 2 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.95 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA II DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  OSU   KN B   87 125
1 f 1 1.95 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024 87
3 f 1 1.70 KUROWSKI Adrian KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/12696/21 , 2024
4 f 1 1.65 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2024
5 f 1 1.65 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3050/18 2024
6 f 1 1.50 MLECZKO Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/2589/22 2024 LDK!
W dal M
  f 1 6.07 BANIA Nikodem UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U23 MA +0.5 -- KUKLA Rafał Z/3733/22 2024 LDK!
  f 1 6.40 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 Sen MA +1.2 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2024 3
1 f 1 7.17 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U20 SL -0.2 II FIJAK Krystyna Z/4169/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 f 1 6.48 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 Sen MA +3.8 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2024 3
3 f 1 6.48 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +1.3 III KUKLA Rafał Z/2001/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 6.46 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U20 SL +1.9 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2024 4  KN B  
5 f 1 6.34 BANIA Nikodem UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U23 MA +2.2 III KUKLA Rafał Z/3733/22 2024 LDK!
6 f 1 6.29 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U18 SL +2.3 IV FIJAK Krystyna Z/4171/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
7 f 1 5.52 MATOGA Franciszek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA +1.6 -- SKOCZEŃ Marcin Z/6254/23 2024 LDK!
8 f 1 5.50 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA +0.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2024 LDK!
9 f 1 4.13 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA +0.5 -- B.D. Z/14448/21 2024
Trójskok M
  f 1 13.89 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA +1.5 III DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2024 74
1 f 1 15.32 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA +2.0 I KUKLA Rafał Z/1284/12 2024 1
2 f 1 15.30 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA +1.9 I DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2024  KN B   120
3 f 1 13.98 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA +2.1 III DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2024 77
4 f 1 12.87 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U20 SL +2.0 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2024 4  KN B  
5 f 1 9.39 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA +0.7 -- B.D. Z/14448/21 2024
Kula (5) M
1 f 1 12.85 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA IV B.D. Z/2763/20 2024
2 f 1 12.53 BURCHYK Dmytro WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA IV MICHNIAK Jan Z/2455/24 2024
3 f 1 12.20 GUGUŁA Radosław KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -- DMP U20 MUNIAK Michał Z/4707/18 2024 LDK! 92
4 f 1 11.88 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/0315/22 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 11.65 CĄBER Wiktor WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA V B.D. Z/4836/24 2024
Kula (6) M
1 f 1 14.26 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U20 MA II PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2024 LDK!
2 f 1 10.56 FILIPEK Piotr WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -- MICHNIAK Jan Z/2747/20 2024
Kula (7.26) M
1 f 1 16.00 GĄSIOROWSKI Marcin KS AZS AWF Kraków 1981 Masters MA I B.D. Z/3880/20 2024 1
2 f 1 10.75 SIĘKA Łukasz Jan UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U23 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/9183/21 2024
Dysk (1) M
1 f 1 33.37 CĄBER Wiktor WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA V B.D. Z/4836/24 2024
Dysk (1.5) M
1 f 1 41.73 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA III DMP U20 B.D. Z/2763/20 2024 115
Dysk (2) M
1 f 1 37.03 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA III NIERODA Renata Z/4052/17 2024
Oszczep (600) M
1 f 1 33.83 BURNS Stefan TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U16 MA -- WÓJCIK Weronika Z/5836/22 2024
Oszczep (700) M
1 f 1 25.28 RUSIN Oliwier SKL Sucha Beskidzka 2007 U18 MA -- BALCER Marcin Z/0229/24 2024
Oszczep (800) M
1 f 1 49.09 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 2000 Sen MA III DMP MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2024 56
2 f 1 20.34 FILIPEK Piotr WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -- MICHNIAK Jan Z/2747/20 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 25.281136035919 sekund