Gdańsk 12.05.2024
I Rzut Ligi U16 Okręgu POMOZLA 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 13.48 MOKŁOWICZ Eliza KL Gdynia 2011 U14 PM -0.2 IV KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata B.D. B.D. , Z/1447/23 , 2024 LDK!
2 s 1 13.86 MARTYŚ Milena MKS GALA Gdańsk 2011 U14 PM -0.2 V B.D. Z/11439/21 2024
3 s 1 14.11 PIECHOWSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2011 U14 PM -0.2 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1081/22 2024 LDK!
4 s 1 14.41 MAZURKIEWICZ Anna ULKS Talex Borzytuchom 2011 U14 PM -0.2 V B.D. RADTKE Marek , Z/1767/23 , 2024 LDK!
5 s 1 14.49 KUBLER Julia RKS Rumia 2011 U14 PM -0.2 V PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1165/22 2024 LDK!
6 s 1 15.05 KWIATKOWSKA Nina LKS Zantyr Sztum 2011 U14 PM -0.2 -- SZPALERSKI Adam Z/3963/22 2024 LDK!
7 s 1 15.12 JAWORSKA Maja LKS Zantyr Sztum 2011 U14 PM -0.2 -- PAPROCKA Dorota B.D. Z/3965/22 2024 LDK!
1 s 2 13.96 KOWSZEWICZ Agata LKS Zantyr Sztum 2011 U14 PM +0.5 V SZPALERSKI Adam Z/2276/21 2024 LDK!
2 s 2 14.52 WANAT Anna MMKS Gdańsk 2012 U14 PM +0.5 -- ADAMCZYK Dariusz B.D. Z/0122/23 2024 LDK!
3 s 2 14.85 ZAJĄC Zofia ULKS Skoczek Pogórze 2012 U14 PM +0.5 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1452/23 2024 LDK!
4 s 2 14.92 GOSTOMSKA Nicola MMKS Gdańsk 2012 U14 PM +0.5 -- ADAMCZYK Dariusz Z/0112/23 2024 LDK!
5 s 2 15.08 SANKOWSKA Patrycja MMKS Gdańsk 2011 U14 PM +0.5 -- ADAMCZYK Dariusz Z/0116/23 2024 LDK!
6 s 2 15.14 PYCHAŃSKA Kinga LKS Zantyr Sztum 2011 U14 PM +0.5 -- PAPROCKA Dorota Z/1788/23 2024 LDK!
1 s 3 13.22 ZACZEK Zuzanna SKLA Sopot 2012 U14 PM +0.3 IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/1077/24 2024
2 s 3 13.92 WĄSOWSKA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2011 U14 PM +0.3 V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/7326/23 2024 LDK!
3 s 3 14.14 GUZMANN Alicja Olimpia Osowa Gdańsk 2011 U14 PM +0.3 V KAŃSKI Norbert Z/6672/22 2024
4 s 3 14.23 BARAŃSKA Alicja LKS Zantyr Sztum 2011 U14 PM +0.3 V SZPALERSKI Adam B.D. Z/2275/21 2024 LDK!
5 s 3 14.56 KARBOWNIK Agata ULKS Skoczek Pogórze 2011 U14 PM +0.3 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1073/22 2024 LDK!
6 s 3 14.68 ADAMCZYK Łucja MMKS Gdańsk 2012 U14 PM +0.3 -- ADAMCZYK Dariusz B.D. Z/0109/23 2024 LDK!
7 s 3 15.09 RYBARCZYK Alicja Olimpia Osowa Gdańsk 2012 U14 PM +0.3 -- B.D. Z/5921/23 2024
1 s 4 13.63 BIELECKA Barbara KL Gdynia 2011 U14 PM +0.1 IV KLIMASZEWSKA Małgorzata KASZUBA Tomasz Z/3569/20 2024 LDK!
2 s 4 14.50 MIELCARZ Nadia LKS Zantyr Sztum 2011 U14 PM +0.1 V PAPROCKA Dorota Z/1317/24 2024 LDK!
3 s 4 14.68 PASZCZYK Wiktoria MMKS Gdańsk 2012 U14 PM +0.1 -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/7574/23 , 2024 LDK!
4 s 4 14.85 KĘDZIERSKA Magdalena Olimpia Osowa Gdańsk 2012 U14 PM +0.1 -- KAŃSKI Norbert Z/6671/22 2024
5 s 4 15.08 DOBKOWSKA Alicja AML Słupsk 2011 U14 PM +0.1 -- SKAPOWICZ Jarosław Z/5223/23 2024
6 s 4 15.25 KŁOSIN Eliza ULKS Skoczek Pogórze 2012 U14 PM +0.1 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1327/23 2024 LDK!
7 s 4 15.37 GADOMSKA Nina Olimpia Osowa Gdańsk 2012 U14 PM +0.1 -- KAŃSKI Norbert B.D. Z/4362/22 2024
1 1 s 5 12.63 GONDEK Maja AML Słupsk 2009 U16 PM -1.6 II DMP U20 DIAK Mateusz Z/14583/21 2024 LDK!  OSU   128
2 2 s 5 12.71 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U16 PM -1.6 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/11406/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 5 13.10 WOJDA Patrycja MMKS Gdańsk 2009 U16 PM -1.6 III ADAMCZYK Dariusz Z/2290/21 2024 LDK!
4 4 s 5 13.40 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U16 PM -1.6 IV SZPALERSKI Adam Z/3559/20 2024 LDK!
5 5 s 5 13.43 KUŁAKOWSKA Natalia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U16 PM -1.6 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1816/20 2024 LDK!
6 6 s 5 13.46 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U16 PM -1.6 IV DIAK Mateusz Z/0683/21 2024 LDK!  OSU  
7 7 s 5 13.59 BRZÓSKA Milena MMKS Gdańsk 2010 U16 PM -1.6 IV SKALSKI Krzysztof B.D. Z/13410/21 2024 LDK!
8 12 s 5 13.87 SIKORSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U16 PM -1.6 V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/2505/20 2024 LDK!
1 8 s 6 13.65 FABISZ Helena ULKS Skoczek Pogórze 2010 U16 PM -1.5 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0775/21 2024 LDK!
2 9 s 6 13.70 JUCHNIEWICZ Dominika Danuta AML Słupsk 2009 U16 PM -1.5 IV DIAK Mateusz Z/0166/21 2024 LDK!  OSU  
3 11 s 6 13.80 JASIŃSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U16 PM -1.5 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0999/21 2024 LDK!
4 15 s 6 14.07 STRUGAŁA Hanna AML Słupsk 2009 U16 PM -1.5 V DIAK Mateusz Z/14578/21 2024 LDK!  OSU  
5 18 s 6 14.39 WOJTYSIAK Lidia KKS Sfora Bojano 2009 U16 PM -1.5 V MAZUR Andrzej Z/5025/21 2024 LDK!
6 27 s 6 15.08 SŁOMSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U16 PM -1.5 -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0948/23 2024 LDK!
1 10 s 7 13.71 PANKAU Pola AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U16 PM +1.0 IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/7327/23 2024 LDK!  OSU  
2 13 s 7 13.99 SKUBICH Alicja MMKS Gdańsk 2010 U16 PM +1.0 V SKALSKI Krzysztof Z/7001/23 2024 LDK!
3 19 s 7 14.45 STENKA Marta AML Słupsk 2010 U16 PM +1.0 V ŁUCZKA Paweł Z/0241/24 2024
4 22 s 7 14.60 RUMIŃSKA Alicja AML Słupsk 2009 U16 PM +1.0 -- DIAK Mateusz # Z/1152/21 2024 LDK!  OSU  
5 24 s 7 14.78 ŁUCZKA Kaja AML Słupsk 2010 U16 PM +1.0 -- ŁUCZKA Paweł Z/3987/23 2024 LDK!
6 28 s 7 15.21 CHRAPKIEWICZ Sandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2010 U16 PM +1.0 -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/1431/24 , 2024 LDK!
7 29 s 7 15.48 KARPIŃSKA Agata ULKS Talex Borzytuchom 2010 U16 PM +1.0 -- RADTKE Marek Z/0280/22 2024 LDK!
8 30 s 7 15.50 MISCHKE Barbara KKS Sfora Bojano 2010 U16 PM +1.0 -- MAZUR Andrzej Z/5035/21 2024 LDK!
1 14 s 8 13.99 ŻABIŃSKA Aleksandra ULKS Talex Borzytuchom 2010 U16 PM +1.0 V RADTKE Marek Z/0622/24 2024 LDK!
2 16 s 8 14.15 DELEWSKA Hanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2009 U16 PM +1.0 V WÓJCICKI Jakub Z/0601/21 2024 LDK!
3 17 s 8 14.20 ŁOSIŃSKA Anna ULKS Talex Borzytuchom 2010 U16 PM +1.0 V RADTKE Marek Z/0279/22 2024 LDK!
4 20 s 8 14.53 MYTKOWSLA Hanna AML Słupsk 2010 U16 PM +1.0 -- SKAPOWICZ Jarosław Z/5543/24 2024
5 21 s 8 14.58 SOSNOWSKA Iwona ULKS Skoczek Pogórze 2010 U16 PM +1.0 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/5552/24 2024
6 23 s 8 14.60 LENZER Sandra LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2010 U16 PM +1.0 -- RÓŻYCKI Ryszard Z/7565/23 2024 LDK!
7 25 s 8 14.78 SZWEDOWSKA Laura LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2010 U16 PM +1.0 -- WÓJCICKI Jakub Z/0604/21 2024 LDK!
8 26 s 8 15.00 KLINKOSZ Laura MKS GALA Gdańsk 2010 U16 PM +1.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/0910/24 2024
1 1 s 9 12.60 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -1.3 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2024
2 3 s 9 12.83 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U18 PM -1.3 III ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!  KN B  
3 4 s 9 12.93 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM -1.3 III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/4662/17 , 2024 LDK!  OSU  
4 6 s 9 13.05 ŻYLLA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U18 PM -1.3 III B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/3017/23 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 7 s 9 13.15 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U20 PM -1.3 III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/2346/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 8 s 9 13.26 KOPYŁEK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U18 PM -1.3 IV B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/0270/23 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 11 s 9 13.87 DADCI Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U18 PM -1.3 -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/1063/22 2024 IV LDK!  OSU  
1 2 s 10 12.77 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U20 PM -0.1 III KASZUBA Tomasz Z/4770/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 5 s 10 12.95 KRASOWSKA Karolina KL Gdynia 2006 U20 PM -0.1 III KLIMASZEWSKA Bogusława Z/3534/23 2024
3 9 s 10 13.42 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U20 PM -0.1 IV KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2024 LDK!  KN B  
4 10 s 10 13.62 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U18 PM -0.1 IV DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 12 s 10 14.27 KUBIK Zuzanna AML Słupsk 2008 U18 PM -0.1 -- CZUBAK Tomasz Z/0438/24 2024
300 m K
1 s 1 43.54 TYPA Blanka ULKS Talex Borzytuchom 2011 U14 PM III RADTKE Marek Z/5917/21 2024 LDK!
2 s 1 44.08 GRUSZKA Lena AML Słupsk 2011 U14 PM III SKAPOWICZ Jarosław Z/5126/23 2024
3 s 1 44.20 KOWSZEWICZ Agata LKS Zantyr Sztum 2011 U14 PM III SZPALERSKI Adam Z/2276/21 2024 LDK!
4 s 1 45.45 WOJTYSIAK Nila KKS Sfora Bojano 2011 U14 PM IV MAZUR Andrzej Z/5026/21 2024 LDK!
5 s 1 47.43 BATURO Adrianna SKLA Sopot 2011 U14 PM V URBANEK Ryszard Z/9640/21 2024 LDK!
6 s 1 49.92 KROLIKOWSKA Zuzanna DKS Powiśle Dzierzgoń 2012 U14 PM -- B.D. Z/3941/23 2024
1 s 2 49.07 PASZCZYK Wiktoria MMKS Gdańsk 2012 U14 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/7574/23 , 2024 LDK!
2 s 2 49.32 TKACZ Julia AML Słupsk 2011 U14 PM -- SKAPOWICZ Jarosław Z/1522/23 2024
3 s 2 51.63 LAZOUSKAYA Yana ULKS Skoczek Pogórze 2012 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1328/23 2024 LDK!
4 s 2 53.00 ŚCISŁOWSKA Zuzanna LKS Zantyr Sztum 2012 U14 PM -- SZPALERSKI Adam B.D. Z/1220/22 2024 LDK!
5 s 2 55.65 WELZANDT Kinga LKB im. Braci Petk Lębork 2012 U14 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. Z/7105/23 2024 LDK!
6 s 2 59.30 ŁYSAK Amelia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2011 U14 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta B.D. Z/5042/24 2024 LDK!
1 s 3 50.12 MISZCZAK Aleksandra RKS Rumia 2011 U14 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/6265/23 2024 LDK!
2 s 3 50.20 SIERANT Tola LKB im. Braci Petk Lębork 2012 U14 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. Z/5829/23 2024 LDK!
3 s 3 53.54 CZECHANOWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2012 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2969/24 2024
4 s 3 57.40 KACZMAREK Magdalena MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2012 U14 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta Z/5041/24 2024 LDK!
1 s 4 42.49 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U16 PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/11405/21 2024 LDK!  OSU  
2 s 4 42.50 BUDZYŃSKA Dominika RKS Rumia 2010 U16 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13412/21 2024 LDK!
3 s 4 43.62 FABISZ Helena ULKS Skoczek Pogórze 2010 U16 PM III NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0775/21 2024 LDK!
4 s 4 43.86 BRZÓSKA Milena MMKS Gdańsk 2010 U16 PM III SKALSKI Krzysztof B.D. Z/13410/21 2024 LDK!
5 s 4 44.17 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U16 PM III DIAK Mateusz Z/0683/21 2024 LDK!  OSU  
6 s 4 45.35 GRZECH Jowita AML Słupsk 2010 U16 PM IV DIAK Mateusz Z/7317/21 2024 LDK!  OSU  
7 s 4 47.38 JASIŃSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U16 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0999/21 2024 LDK!
1 s 5 44.62 ZAJĄCZKOWSKA Zofia SKLA Sopot 2009 U16 PM III URBANEK Ryszard Z/3119/22 2024 LDK!
2 s 5 47.90 ZEMBRZUSKA Anna LKS Zantyr Sztum 2010 U16 PM V SZPALERSKI Adam Z/3962/22 2024 LDK!
3 s 5 47.92 SKUBICH Alicja MMKS Gdańsk 2010 U16 PM V SKALSKI Krzysztof Z/7001/23 2024 LDK!
4 s 5 49.40 JAGIEŁŁO Izabella LKS Zantyr Sztum 2009 U16 PM -- SZPALERSKI Adam Z/0888/23 2024 LDK!
5 s 5 52.88 POŁACZEK Marta MKS Sambor Tczew 2009 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0963/23 2024
1 3 s 6 46.15 DELEWSKA Hanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2009 U16 PM IV WÓJCICKI Jakub Z/0601/21 2024 LDK!
2 4 s 6 47.24 STRUGAŁA Hanna AML Słupsk 2009 U16 PM V DIAK Mateusz Z/14578/21 2024 LDK!  OSU  
3 5 s 6 47.42 ŻMIJA Michalina LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U16 PM V PILARSKA Klaudia B.D. Z/3611/19 2024 LDK!
4 9 s 6 48.79 SEKŚCIŃSKA Liliana RKS Rumia 2010 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0281/22 2024 LDK!
1 7 s 7 47.64 SOBKIEWICZ Olga MKS Sambor Tczew 2009 U16 PM V MARKOWICZ Eugeniusz Z/2849/22 2024
2 10 s 7 49.53 KAMIŃSKA Zofia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2010 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1521/23 2024 LDK!
3 11 s 7 50.03 RUMIŃSKA Alicja AML Słupsk 2009 U16 PM -- DIAK Mateusz # Z/1152/21 2024 LDK!  OSU  
4 12 s 7 51.96 BONISŁAWSKA Kamila RKS Rumia 2010 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0275/23 2024 LDK!
5 14 s 7 54.23 MARKOWSKA Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2010 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/2507/20 2024 LDK!
1 1 s 8 42.48 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0052/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 8 45.54 FOTA Zofia SKLA Sopot 2009 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/7506/23 2024 LDK!  OSU  
3 6 s 8 47.47 ŻABIŃSKA Aleksandra ULKS Talex Borzytuchom 2010 U16 PM V RADTKE Marek Z/0622/24 2024 LDK!
4 8 s 8 48.42 SZWEDOWSKA Laura LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2010 U16 PM V WÓJCICKI Jakub Z/0604/21 2024 LDK!
5 13 s 8 52.41 STEFANKIEWICZ Iga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2010 U16 PM -- B.D. WRÓBLEWSKA Jolanta , Z/0277/24 , 2024 LDK!
6 15 s 8 54.70 SZOPA Marta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2010 U16 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta Z/3183/24 2024 LDK!
1 s 9 38.96 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2024
2 s 9 38.98 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U20 PM -- JASKUŁKA Teresa B.D. Z/3720/17 2024  KNF  
3 s 9 39.81 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP -- RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir B.D. , Z/0895/19 , 2024 LDK!  KN B  
4 s 9 41.04 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!  KN B  
5 s 9 44.59 DADCI Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U18 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/1063/22 2024 IV LDK!  OSU  
6 s 9 45.01 WYSZKOWSKA Malina AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U20 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/0044/18 2024 LDK!  OSU  
400 m K
1 s 1 59.91 ŁUKASIEWICZ Marta SKLA Sopot 2008 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/9661/21 2024 LDK!  OSU  
2 s 1 62.01 BARAN Julia SKLA Sopot 2006 U20 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0346/20 2024 LDK!  OSU  
3 s 1 64.64 BIEGAJ Oliwia KL Gdynia 2004 U23 PM -- BRODOWSKI Wojciech KASZUBA Tomasz , Z/0068/18 , 2024 LDK!
4 s 1 65.95 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2024 BEZ LDK!
5 s 1 67.79 CZECHANOWSKA Liliana MKS Sambor Tczew 2008 U18 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0426/20 2024
6 s 1 68.67 KOTOWSKA Wiktoria MKS Sambor Tczew 2007 U18 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/3200/24 2024
600 m K
1 1 s 1 1:49.43 KRUK Maja SKLA Sopot 2011 U14 PM V URBANEK Ryszard Z/2774/22 2024 LDK!
2 2 s 1 1:49.53 MOTYKA Weronika SKLA Sopot 2011 U14 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0089/24 2024 LDK!
3 3 s 1 1:54.15 CIEŚLIŃSKA Marlena MMKS Gdańsk 2011 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/5946/23 2024 LDK!
4 4 s 1 1:56.46 BRZEZIŃSKA-BAJEROWSKA Roksana KKL Rodło Kwidzyn 2012 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/6627/22 2024
5 5 s 1 1:57.97 SKUBICH Zofia MMKS Gdańsk 2012 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz # Z/7567/23 2024
6 6 s 1 2:00.28 JANKOWSKA Daria MKS GALA Gdańsk 2011 U14 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/14589/21 2024
7 7 s 1 2:01.78 BARAMBAS Julia DKS Powiśle Dzierzgoń 2011 U14 PM -- B.D. Z/7572/23 2024
8 8 s 1 2:03.73 WITOSŁAWSKA Weronika MKS GALA Gdańsk 2011 U14 PM -- KRAWCZAK Tomasz B.D. Z/14576/21 2024
9 9 s 1 2:09.26 GORZKOWSKA Aniela AML Słupsk 2012 U14 PM -- SZEREMETA Mariola Z/7338/21 2024
1 s 2 1:42.16 KŁOSIN Nadia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U16 PM III NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1819/20 2024 LDK!
2 s 2 1:42.38 ŁOSIŃSKA Łucja ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM III RADTKE Marek B.D. Z/0322/20 2024 LDK!
3 s 2 1:44.53 KACZMAREK Maja SKLA Sopot 2009 U16 PM IV URBANEK Ryszard Z/0745/23 2024 LDK!
4 s 2 1:47.13 SOBKIEWICZ Agata MKS Sambor Tczew 2009 U16 PM V MARKOWICZ Eugeniusz Z/2848/22 2024
5 s 2 1:54.25 JABŁOŃSKA Laura DKS Powiśle Dzierzgoń 2009 U16 PM -- B.D. B.D. Z/4377/20 2024
6 s 2 1:57.51 GAIK Weronika SKLA Sopot 2010 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/9645/21 2024 LDK!
7 s 2 2:01.06 CZAJKOWSKA Julia SKLA Sopot 2010 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/6435/23 2024 LDK!
8 s 2 2:04.88 KOKŁOWSKA Alicja MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz B.D. Z/3016/23 2024 LDK!
1 s 3 1:48.08 PACAN Kornelia AML Słupsk 2010 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/6682/22 2024
2 s 3 1:50.13 ŁUCZKA Maja ULKS Skoczek Pogórze 2010 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1076/22 2024 LDK!
3 s 3 2:00.88 SIKORSKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U16 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/7328/23 2024 LDK!  OSU  
4 s 3 2:01.24 KOZAK Lena ULKS Skoczek Pogórze 2010 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/4372/22 2024 LDK!
5 s 3 2:01.76 WÓJCIK Magdalena LKB im. Braci Petk Lębork 2010 U16 PM -- PILARSKA Klaudia Z/1263/23 2024 LDK!
6 s 3 2:03.78 ROMANOWSKA Wiktoria MMKS Gdańsk 2010 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/6433/23 2024 LDK!
7 s 3 2:04.80 GRUCZA Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2010 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/5148/22 2024 LDK!
8 s 3 2:06.29 CEJMAN Zofia MKS GALA Gdańsk 2010 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz B.D. Z/11414/21 2024
9 s 3 2:09.41 PITROCH Lena MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2010 U16 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta B.D. Z/5018/24 2024 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:17.35 KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U20 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 2:18.93 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U20 PM III WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 2:22.91 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U18 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 2:34.47 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:48.62 HAPKA Weronika AML Słupsk 2012 U14 PM -- SKAPOWICZ Jarosław Z/5224/23 2024 LDK!
2 2 s 1 4:02.57 KLOSEK Karolina DKS Powiśle Dzierzgoń 2012 U14 PM -- B.D. Z/3942/23 2024
3 3 s 1 4:10.18 SUCHORZEBSKA Aleksandra SKL Filippides Starogard Gdański 2011 U14 PM -- PETKA Lucyna Z/0252/22 2024
1 s 2 3:10.51 GRYGIANIEC Julia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U16 PM III NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1071/22 2024 LDK!
2 s 2 3:10.80 KAMIŃSKA Pola KKL Rodło Kwidzyn 2010 U16 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0500/22 2024
3 s 2 3:11.93 ŁAGUNA Anna MMKS Gdańsk 2009 U16 PM III SKALSKI Krzysztof B.D. Z/0106/23 2024 LDK!
4 s 2 3:20.98 CIEŚLIŃSKA Magdalena MMKS Gdańsk 2009 U16 PM IV SKALSKI Krzysztof Z/0969/23 2024 LDK!
5 s 2 3:21.58 PIECHOWSKA Renata ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/4904/23 2024  OSU  
6 s 2 3:21.84 STOLTMAN Julia ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/0242/24 2024  OSU  
7 s 2 3:24.25 BORATYŃSKA Maja AML Słupsk 2010 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/14421/21 2024 LDK!  OSU  
8 s 2 3:25.96 KAPAŁA Zuzanna SKLA Sopot 2009 U16 PM V URBANEK Ryszard Z/1049/23 2024 LDK!
9 s 2 3:41.49 RYNKIEWICZ Lena SKLA Sopot 2009 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/0187/22 2024 LDK!
10 s 2 3:46.63 RYBARCZYK Marta ULKS Talex Borzytuchom 2010 U16 PM -- RADTKE Marek Z/3344/24 2024 LDK!
1500 m K
1 s 1 5:02.88 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U20 PM IV KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0055/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 s 1 6:33.78 ACHRAMOWICZ Uliana LKB im. Braci Petk Lębork 2007 U18 PM -- PILARSKA Klaudia Z/2639/23 2024 LDK!
80 pł K
1 s 1 12.28 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U16 PM +0.8 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/11406/21 2024 LDK!  OSU  
2 s 1 12.48 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U16 PM +0.8 III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/11405/21 2024 LDK!  OSU  
3 s 1 13.50 OSTROWSKA Zuzanna AML Słupsk 2010 U16 PM +0.8 IV DIAK Mateusz Z/14420/21 2024 LDK!  OSU  
4 s 1 13.58 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U16 PM +0.8 IV B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3560/20 , 2024 LDK!
5 s 1 13.70 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U16 PM +0.8 IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/8269/21 2024 LDK!  OSU  
6 s 1 14.14 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U16 PM +0.8 V ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2024 LDK!
1 s 2 13.14 KUŁAKOWSKA Natalia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U16 PM +1.8 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1816/20 2024 LDK!
2 s 2 13.70 PIETRZAK Monika SKLA Sopot 2010 U16 PM +1.8 IV URBANEK Ryszard Z/5833/23 2024
3 s 2 14.24 WOJTYSIAK Lidia KKS Sfora Bojano 2009 U16 PM +1.8 V MAZUR Andrzej Z/5025/21 2024 LDK!
4 s 2 14.25 GIEMZA Julia LKS Jantar Ustka 2010 U16 PM +1.8 V MICHALSKI Henryk Z/5701/22 2024 LDK!
  s 2 DNF DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U16 PM +1.8 -- B.D. ADAMCZYK Dariusz , Z/1809/20 , 2024 LDK!
80 m pł ds K
1 s 1 12.54 BIELECKA Barbara KL Gdynia 2011 U14 PM +0.4 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata KASZUBA Tomasz Z/3569/20 2024 LDK!
2 s 1 12.91 MOKŁOWICZ Eliza KL Gdynia 2011 U14 PM +0.4 -- KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata B.D. B.D. , Z/1447/23 , 2024 LDK!
  s 1 DNF WĄSOWSKA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2011 U14 PM +0.4 -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/7326/23 2024 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 44.62 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 47.99 DZIUBA Nella LKS Jantar Ustka 2009 U16 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1916/21 2024 LDK!
3 3 s 1 48.64 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U18 PM -- DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 4 s 1 61.18 EWERT Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2010 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0917/24 2024  OSU  
5 5 s 1 63.34 CIERZAN Aleksandra ULKS Talex Borzytuchom 2010 U16 PM -- WRYCZA Jarosław Z/2333/21 2024 LDK!  OSU  
4x100 m K
1 s 1 50.41 BURCZYC Kinga
PANKAU Pola
SOSLER Lena
JANECZEK Weronika
AZS-AWFiS Gdańsk 2010
2009
2009
2009
U16 POM -- SZYMCZAK Edward B.D.
SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D.
SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna
SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna
Z/6519/22
Z/7327/23
Z/11405/21
Z/11406/21
2024
2024
2024
2024




2 s 1 51.03 JUCHNIEWICZ Dominika Danuta
OSTROWSKA Zuzanna
JABŁOŃSKA Martyna
GONDEK Maja
AML Słupsk 2009
2010
2009
2009
U16 POM -- DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
Z/0166/21
Z/14420/21
Z/0683/21
Z/14583/21
2024
2024
2024
2024




3 s 1 52.99 KACZMAREK Maja
PIETRZAK Monika
CZAJKOWSKA Julia
ZAJĄCZKOWSKA Zofia
SKLA Sopot 2009
2010
2010
2009
U16 POM -- URBANEK Ryszard
URBANEK Ryszard
URBANEK Ryszard
URBANEK Ryszard
Z/0745/23
Z/5833/23
Z/6435/23
Z/3119/22
2024
2024
2024
2024




4 s 1 55.46 GRZECH Jowita
STASIAK Natalia
POZORSKA Zuzanna
SZPIGANOWICZ Lena
AML Słupsk 2010
2009
2010
2009
U16 POM -- DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
RUMIŃSKI Wojciech
KOPEĆ Bernadeta
Z/7317/21
Z/14577/21
Z/7375/21
Z/4845/22
2024
2024
2024
2024




5 s 1 55.70 KLIMASZEWSKA Julia
DYŚ Dominika
MIECZKOWSKA Anastazja
KOWALSKA Natalia
KL Gdynia 2009
2010
2010
2010
U16 POM -- KLIMASZEWSKA Bogusława KLIMASZEWSKA Małgorzata
KLIMASZEWSKA Bogusława KLIMASZEWSKA Małgorzata
KLIMASZEWSKA Bogusława KLIMASZEWSKA Małgorzata
KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata
Z/2239/23
Z/5918/23
Z/3785/23
Z/4232/23
2024
2024
2024
2024




6 s 1 55.82 ŻABIŃSKA Aleksandra
ŁOSIŃSKA Anna
ŁOSIŃSKA Łucja
KARPIŃSKA Agata
ULKS Talex Borzytuchom 2010
2010
2009
2010
U16 POM -- RADTKE Marek
RADTKE Marek
RADTKE Marek B.D.
RADTKE Marek
Z/0622/24
Z/0279/22
Z/0322/20
Z/0280/22
2024
2024
2024
2024




7 s 1 56.54 KLINKOSZ Laura
STENKA Natalia
SZWEDKA Gloria
NOWAKOWSKA Zuzanna
MKS GALA Gdańsk 2010
2010
2009
2009
U16 POM -- RATAJCZAK Maciej
WALCZAK Aleksandra B.D.
RATAJCZAK Maciej B.D.
MAJCHRZAK Katarzyna B.D.
Z/0910/24
Z/11412/21
Z/11444/21
Z/5713/22
2024
2024
2024
2024




8 s 1 57.02 PYCHAŃSKA Kinga
MIELCARZ Nadia
KWIATKOWSKA Nina
BARAŃSKA Alicja
LKS Zantyr Sztum 2011
2011
2011
2011
U14 POM -- PAPROCKA Dorota
PAPROCKA Dorota
SZPALERSKI Adam
SZPALERSKI Adam B.D.
Z/1788/23
Z/1317/24
Z/3963/22
Z/2275/21
2024
2024
2024
2024




1 s 2 46.76 PIOTROWSKA Aleksandra
SOBCZYK Kamila
STEMPKOWSKA Kamila
BELOWSKA Aleksandra
AZS-AWFiS Gdańsk 2004
2002
2004
2002
U23 POM -- RATAJCZAK Maciej B.D.
B.D. RATAJCZAK Maciej
PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard
SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D.
Z/4615/17
, Z/0493/17
, Z/0711/19
Z/0080/17
2024
, 2024
, 2024
2024




2 s 2 52.01 FABISZ Helena
KŁOSIN Nadia
JASIŃSKA Julia
KUŁAKOWSKA Natalia
ULKS Skoczek Pogórze 2010
2009
2009
2010
U16 POM -- NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
Z/0775/21
Z/1819/20
Z/0999/21
Z/1816/20
2024
2024
2024
2024




3 s 2 52.30 ADAMCZYK Emilia
BRZÓSKA Milena
DANCEWICZ Milena
WOJDA Patrycja
MMKS Gdańsk 2009
2010
2009
2009
U16 POM -- ADAMCZYK Dariusz
SKALSKI Krzysztof B.D.
B.D. ADAMCZYK Dariusz
ADAMCZYK Dariusz
Z/2484/21
Z/13410/21
, Z/1809/20
Z/2290/21
2024
2024
, 2024
2024




4 s 2 53.91 IWAŃSKA Anna
JAGIEŁŁO Izabella
WOJTYSIAK Maja
RYGIELSKA Roksana
LKS Zantyr Sztum 2010
2009
2009
2009
U16 POM -- SZPALERSKI Adam B.D.
SZPALERSKI Adam
SZPALERSKI Adam
B.D. SZPALERSKI Adam
Z/1192/22
Z/0888/23
Z/3559/20
, Z/3560/20
2024
2024
2024
, 2024




5 s 2 55.28 TKACZ Julia
KLIMKOWSKA Lena
GRUSZKA Lena
DOBKOWSKA Alicja
AML Słupsk 2011
2011
2011
2011
U14 POM -- SKAPOWICZ Jarosław
SKAPOWICZ Jarosław
SKAPOWICZ Jarosław
SKAPOWICZ Jarosław
Z/1522/23
Z/14581/21
Z/5126/23
Z/5223/23
2024
2024
2024
2024




6 s 2 56.69 RYNKIEWICZ Lena
KAPAŁA Zuzanna
GAIK Weronika
FOTA Zofia
SKLA Sopot 2009
2009
2010
2009
U16 POM -- URBANEK Ryszard
URBANEK Ryszard
URBANEK Ryszard
ANDRZEJCZAK Paweł
Z/0187/22
Z/1049/23
Z/9645/21
Z/7506/23
2024
2024
2024
2024




7 s 2 57.76 SZWEDOWSKA Laura
GRUCZA Agata
LENZER Sandra
DELEWSKA Hanna
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2010
2010
2010
2009
U16 POM -- WÓJCICKI Jakub
WÓJCICKI Jakub
RÓŻYCKI Ryszard
WÓJCICKI Jakub
Z/0604/21
Z/5148/22
Z/7565/23
Z/0601/21
2024
2024
2024
2024




1000 m prz K
1 s 1 3:23.73 ZAKRZEWSKA Maja MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM III KRAWCZAK Tomasz KRAWCZAK Tomasz B.D. Z/1122/22 2024
2 s 1 3:29.93 POZORSKA Zuzanna AML Słupsk 2010 U16 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/7375/21 2024 LDK!  OSU  
2000 m prz K
1 s 1 7:00.71 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U23 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2024 3 LDK!  KN B  
2 s 1 7:28.35 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM II RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
3 s 1 8:23.24 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia 2006 U20 PM IV SZYMAŃSKI Maciej Z/4917/18 2024 LDK!
4 s 1 8:26.43 BUKOWSKA Olga ULKS Talex Borzytuchom 2006 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1376/18 2024  OSU  
Wzwyż K
1 f 1 1.46 DAMPC Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U16 PM IV KAŃSKI Ryszard Z/5933/23 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 1.41 SZPIGANOWICZ Lena AML Słupsk 2009 U16 PM V KOPEĆ Bernadeta Z/4845/22 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 1.36 PAWŁOWICZ Rozalia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1009/24 2024 LDK!
  f 1 NM DYNEK Kaja ULKS Skoczek Pogórze # 2009 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0773/21 2024 LDK!
  f 1 NM JAGIEŁŁO Izabella LKS Zantyr Sztum 2009 U16 PM -- SZPALERSKI Adam Z/0888/23 2024 LDK!
1 f 2 1.66 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM II MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KNS  
2 f 2 1.36 WOJTAS Wiktoria AML Słupsk 2008 U18 PM -- DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/1896/24 2024 63
3 f 2 1.36 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot 2007 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 1.31 SZWICHTENBERG Zofia SKLA Sopot 2007 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/7364/23 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 1.31 KRZESZOWSKA Nina AML Słupsk 2012 U14 PM -- SKAPOWICZ Jarosław Z/2190/22 2024
4 f 2 1.31 BÓJKO Martyna MKS GALA Gdańsk 2011 U14 PM -- B.D. # Z/14592/21 2024
7 f 2 1.31 PIOTROWSKA Agata ULKS Skoczek Pogórze 2012 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1331/23 2024 LDK!
8 f 2 1.26 TYLOCH Paulina AML Słupsk 2011 U14 PM -- SKAPOWICZ Jarosław Z/3340/24 2024
9 f 2 1.26 SZPIGANOWICZ Hanna AML Słupsk 2011 U14 PM -- SKAPOWICZ Jarosław Z/4846/22 2024
Tyczka K
1 f 1 3.50 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U20 PM I JURGA Łukasz Z/0374/18 2024 4 LDK!  KNF  
2 f 1 3.50 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U20 PM I JURGA Łukasz Z/3898/19 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 3.00 WIECZERZAK Kinga SKLA Sopot 2007 U18 PM II JURGA Łukasz Z/12176/21 2024  KN B  
4 f 1 2.90 MELZACKA Lidia AZS-AWFiS Gdańsk 2011 U14 PM III SZYMCZAK Edward Z/1803/23 2024
5 f 1 2.50 BULCZAK Anita WKS Flota Gdynia 2012 U14 PM IV PISKULSKI Paweł Z/4254/24 2024
1 f 2 3.40 KACZKOWSKA Lena SKLA Sopot 2010 U16 PM I JURGA Łukasz # Z/1604/23 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 2.70 MIECZKOWSKA Anastazja KL Gdynia 2010 U16 PM III KLIMASZEWSKA Bogusława KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/3785/23 2024 LDK!
3 f 2 2.60 KOWALSKA Natalia KL Gdynia 2010 U16 PM IV KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/4232/23 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 2.50 KLIMASZEWSKA Julia KL Gdynia 2009 U16 PM IV KLIMASZEWSKA Bogusława KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2239/23 2024 LDK!
5 f 2 2.50 NIEMCZYK Maja KL Gdynia 2009 U16 PM IV KASZUBA Tomasz Z/11031/21 2024 LDK!  OSU  
6 f 2 2.10 SŁABEK Olimpia KL Lechia Gdańsk 2009 U16 PM V B.D. Z/5603/24 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 5.91 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 Sen PM +1.4 I B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNS  
2 f 1 5.30 ŚWIĄTKOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U18 PM +0.9 III PROKOP Wojciech Z/0699/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 5.00 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U23 PM +1.1 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4735/17 , 2024 BEZ LDK!
4 f 1 4.99 MARTYŚ Milena MKS GALA Gdańsk 2011 U14 PM +1.0 IV B.D. Z/11439/21 2024
5 f 1 4.82 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U23 PM +0.8 -- B.D. LEWANDOWSKI Michał KAŃSKI Ryszard , Z/2850/16 , 2024 LDK!
6 f 1 4.60 KLIMKOWSKA Lena AML Słupsk 2011 U14 PM +1.1 V SKAPOWICZ Jarosław Z/14581/21 2024
7 f 1 4.39 KANIOWSKA Amelia AML Słupsk 2011 U14 PM +1.3 -- SZEREMETA Mariola Z/6206/21 2024 LDK!
8 f 1 4.36 ZACZEK Zuzanna SKLA Sopot 2012 U14 PM +0.7 -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/1077/24 2024
9 f 1 4.34 KĘDZIERSKA Magdalena Olimpia Osowa Gdańsk 2012 U14 PM +1.4 -- KAŃSKI Norbert Z/6671/22 2024
10 f 1 4.32 WANAT Anna MMKS Gdańsk 2012 U14 PM +0.5 -- ADAMCZYK Dariusz B.D. Z/0122/23 2024 LDK!
11 f 1 4.31 SHEVCHENKO Alina SKLA Sopot 2007 U18 PM +1.3 -- LEWANDOWSKI Michał Z/7368/23 2024 LDK!  OSU  
12 f 1 4.28 BRATKOWSKA Katarzyna SKLA Sopot 2007 U18 PM +0.5 -- LEWANDOWSKI Michał Z/12853/21 2024 LDK!  OSU  
13 f 1 4.26 BÓJKO Martyna MKS GALA Gdańsk 2011 U14 PM +1.5 -- B.D. # Z/14592/21 2024
14 f 1 4.25 ZAJĄC Zofia ULKS Skoczek Pogórze 2012 U14 PM +0.2 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1452/23 2024 LDK!
15 f 1 4.14 GUZMANN Alicja Olimpia Osowa Gdańsk 2011 U14 PM +1.0 -- KAŃSKI Norbert Z/6672/22 2024
16 f 1 4.03 ADAMCZYK Łucja MMKS Gdańsk 2012 U14 PM +1.3 -- ADAMCZYK Dariusz B.D. Z/0109/23 2024 LDK!
17 f 1 3.97 SIERANT Tola LKB im. Braci Petk Lębork 2012 U14 PM +2.0 -- PILARSKA Klaudia B.D. Z/5829/23 2024 LDK!
18 f 1 3.96 SANKOWSKA Patrycja MMKS Gdańsk 2011 U14 PM +0.8 -- ADAMCZYK Dariusz Z/0116/23 2024 LDK!
19 f 1 3.95 GADOMSKA Nina Olimpia Osowa Gdańsk 2012 U14 PM +1.4 -- KAŃSKI Norbert B.D. Z/4362/22 2024
20 f 1 3.94 GOSTOMSKA Nicola MMKS Gdańsk 2012 U14 PM +1.2 -- ADAMCZYK Dariusz Z/0112/23 2024 LDK!
21 f 1 3.90 RYBARCZYK Alicja Olimpia Osowa Gdańsk 2012 U14 PM +0.4 -- B.D. Z/5921/23 2024
22 f 1 3.40 PYCHAŃSKA Kinga LKS Zantyr Sztum 2011 U14 PM +0.7 -- PAPROCKA Dorota Z/1788/23 2024 LDK!
1 f 2 5.35 BURCZYC Kinga AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U16 PM +2.0 III SZYMCZAK Edward B.D. # Z/6519/22 2024 LDK!
2 f 2 4.96 GRZECH Jowita AML Słupsk 2010 U16 PM +1.3 IV DIAK Mateusz Z/7317/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 4.78 OSTROWSKA Zuzanna AML Słupsk 2010 U16 PM +0.2 V DIAK Mateusz Z/14420/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 4.68 STASIAK Natalia AML Słupsk 2009 U16 PM +0.9 V DMP U20 DIAK Mateusz Z/14577/21 2024 LDK!  OSU   67
5 f 2 4.50 DYŚ Dominika KL Gdynia 2010 U16 PM +1.7 V KLIMASZEWSKA Bogusława KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/5918/23 2024 LDK!
6 f 2 4.41 NOWAKOWSKA Zuzanna MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM +2.0 -- MAJCHRZAK Katarzyna B.D. Z/5713/22 2024 LDK!  OSU  
7 f 2 4.16 GIEMZA Julia LKS Jantar Ustka 2010 U16 PM +0.3 -- MICHALSKI Henryk Z/5701/22 2024 LDK!
8 f 2 4.16 DAMPC Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U16 PM +0.8 -- KAŃSKI Ryszard Z/5933/23 2024 LDK!  OSU  
9 f 2 4.12 ŁOSIŃSKA Anna ULKS Talex Borzytuchom 2010 U16 PM +0.6 -- RADTKE Marek Z/0279/22 2024 LDK!
10 f 2 3.97 KRUPSKA Dominika RKS Rumia 2010 U16 PM +2.0 -- SZYMAŃSKI Maciej Z/1990/23 2024 LDK!
11 f 2 3.91 MAKOWSKA Lena KL Gdynia 2009 U16 PM +1.0 -- KLIMASZEWSKA Bogusława KLIMASZEWSKA Bogusława Z/5545/24 2024
12 f 2 3.70 LENZER Sandra LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2010 U16 PM +2.0 -- RÓŻYCKI Ryszard Z/7565/23 2024 LDK!
13 f 2 3.69 MISCHKE Barbara KKS Sfora Bojano 2010 U16 PM +1.2 -- MAZUR Andrzej Z/5035/21 2024 LDK!
14 f 2 3.61 KARPIŃSKA Agata ULKS Talex Borzytuchom 2010 U16 PM +0.7 -- RADTKE Marek Z/0280/22 2024 LDK!
Trójskok K
1 f 1 13.02 KUBALA Amelia SKLA Sopot 2003 U23 PM +0.7 I LEWANDOWSKI Michał Z/2982/17 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 11.23 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U23 PM +0.9 III DMP KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4735/17 , 2024 BEZ LDK! 79
3 f 1 11.20 JĘCHOREK Kinga AML Słupsk 2007 U18 PM +1.0 III DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/4295/20 2024 LDK!  OSU   KN B   78 110
Kula (2) K
1 f 1 10.25 BARAŃSKA Alicja LKS Zantyr Sztum 2011 U14 PM -- SZPALERSKI Adam B.D. Z/2275/21 2024 LDK!
2 f 1 8.57 ZGARDZIŃSKA Nadia LKS Jantar Ustka 2011 U14 PM -- MICHALSKI Henryk Z/4148/24 2024 LDK!
3 f 1 8.51 WERECKA Martyna AML Słupsk 2012 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/7413/21 2024
4 f 1 8.13 ODIJA Pola AML Słupsk 2012 U14 PM -- SKAPOWICZ Jarosław Z/7365/21 2024
5 f 1 7.92 ZINKA Justyna KL Gdynia 2011 U14 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata KLIMASZEWSKI Andrzej , Z/7095/23 , 2024 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.50 STASIAK Natalia AML Słupsk 2009 U16 PM +0.8 III DIAK Mateusz Z/14577/21 2024 LDK!  OSU  
Kula (3) K
1 f 1 10.89 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U16 PM IV ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2024 LDK!
2 f 1 10.18 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U16 PM IV B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3560/20 , 2024 LDK!
3 f 1 9.77 SZWICHTENBERG Zofia SKLA Sopot 2007 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/7364/23 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 8.69 ZWOLAK Oliwia AML Słupsk 2010 U16 PM -- WITEK Mirosław Z/6205/21 2024 LDK!
5 f 1 8.08 IWAŃSKA Anna LKS Zantyr Sztum 2010 U16 PM -- SZPALERSKI Adam B.D. Z/1192/22 2024 LDK!
6 f 1 7.72 KUKLIŃSKA Agata MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. B.D. Z/4737/22 2024 LDK!
7 f 1 6.99 SZEWCZUK Alicja AML Słupsk 2010 U16 PM -- SKAPOWICZ Jarosław Z/2191/22 2024
8 f 1 6.98 STENKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2010 U16 PM -- WALCZAK Aleksandra B.D. Z/11412/21 2024
Dysk (0.75) K
1 f 1 18.01 BALD Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2010 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0772/21 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 42.07 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U20 PM II WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2024  OSU   KN B  
Młot (2) K
1 f 1 25.46 ZGARDZIŃSKA Nadia LKS Jantar Ustka 2011 U14 PM -- MICHALSKI Henryk Z/4148/24 2024 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 38.54 ZWOLIŃSKA Joanna LKS Jantar Ustka 2009 U16 PM IV MICHALSKI Henryk Z/1957/21 2024 LDK!
Oszczep (400) K
1 f 1 21.66 WERECKA Martyna AML Słupsk 2012 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/7413/21 2024
2 f 1 16.30 DUMICZ Amelia AML Słupsk 2012 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/4250/24 2024
Oszczep (500) K
1 f 1 33.28 ZWOLAK Oliwia AML Słupsk 2010 U16 PM IV DMP U20 WITEK Mirosław Z/6205/21 2024 LDK! 85
2 f 1 30.41 KACPERSKA Aleksandra MMKS Gdańsk 2010 U16 PM V B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/6153/23 , 2024 LDK!
3 f 1 25.54 GNIAŹ Amelia MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/11416/21 2024
4 f 1 22.58 SZWEDKA Gloria MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/11444/21 2024 LDK!
5 f 1 21.35 ZWOLIŃSKA Joanna LKS Jantar Ustka 2009 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1957/21 2024 LDK!
6 f 1 18.00 GROSZEK Gabriela AML Słupsk 2009 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/3630/24 2024
Oszczep (600) K
1 f 1 40.53 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U20 PM II DMP U20 WITEK Mirosław Z/4918/19 2024 LDK! 125
2 f 1 39.97 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM II MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KNS  
3 f 1 39.01 ŁYSZYK Cecylia AML Słupsk 2006 U20 PM III DMP DMP U20 GRECKA Ewa Z/2514/20 2024  KN B   90 120
4 f 1 36.96 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U20 PM III DMP U20 WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2024 5 LDK!  KN B   113
5 f 1 34.11 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U20 PM IV DMP DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B   67 100
6 f 1 23.59 BELKIEWICZ Angelika AML Słupsk 2006 U20 PM -- WITEK Mirosław Z/4722/24 2024
7 f 1 20.17 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot 2007 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!  OSU  
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:25.52 mx GIERASIK Zofia MMKS Gdańsk 2010 U16 PM III SKALSKI Krzysztof Z/2289/21 2024 LDK!
2 2 s 1 16:46.86 mx GLIŃSKA Zofia MMKS Gdańsk 2009 U16 PM III SKALSKI Krzysztof Z/1049/21 2024 LDK!
3 3 s 1 19:59.77 mx CHOJNOWSKA Maja KL Lechia Gdańsk 2010 U16 PM V STASIEWICZ Mirosław Z/4238/24 2024
4 4 s 1 20:52.01 mx KACPERSKA Aleksandra MMKS Gdańsk 2010 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/6153/23 , 2024 LDK!
5 5 s 1 20:53.36 mx ROMANOWSKA Wiktoria MMKS Gdańsk 2010 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/6433/23 2024 LDK!
100 m M
1 s 1 14.08 GOŁASZEWSKI Igor AML Słupsk 2011 U14 PM -0.2 -- SZEREMETA Mariola Z/9213/21 2024
2 s 1 14.15 CZUBAK Aleksander AML Słupsk 2011 U14 PM -0.2 -- SZEREMETA Mariola Z/7309/21 2024 LDK!
3 s 1 14.54 BYKOWSKI Cezary Olimpia Osowa Gdańsk 2011 U14 PM -0.2 -- KAŃSKI Norbert Z/5181/22 2024
4 s 1 16.14 RUNIEWICZ Karol Olimpia Osowa Gdańsk 2011 U14 PM -0.2 -- KAŃSKI Norbert Z/1262/23 2024
1 s 2 13.14 KITA Bartosz AML Słupsk 2011 U14 PM +0.3 -- SKAPOWICZ Jarosław Z/5127/23 2024
2 s 2 14.63 BŁASZCZYK Jakub MMKS Gdańsk 2012 U14 PM +0.3 -- ADAMCZYK Dariusz Z/0110/23 2024 LDK!
3 s 2 14.72 KLAWA Piotr Olimpia Osowa Gdańsk 2011 U14 PM +0.3 -- B.D. Z/4364/22 2024
4 s 2 15.02 CHUDZYŃSKI Antoni ULKS Skoczek Pogórze 2012 U14 PM +0.3 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0691/24 2024 LDK!
1 s 3 12.48 TOKAJ Tomasz KKS Sfora Bojano 2010 U16 PM +0.7 V B.D. MAZUR Andrzej , Z/0808/23 , 2024 LDK!
2 s 3 12.49 KUBICA Piotr ULKS Skoczek Pogórze 2009 U16 PM +0.7 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1050/21 2024 LDK!
3 s 3 13.02 KASZUBA Ksawery ULKS Skoczek Pogórze 2010 U16 PM +0.7 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1089/22 2024 LDK!
4 s 3 13.19 FORMELLA Kacper AML Słupsk 2010 U16 PM +0.7 -- SKAPOWICZ Jarosław Z/0240/24 2024
5 s 3 13.47 KULCZYŃSKI Julian LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2010 U16 PM +0.7 -- WÓJCICKI Jakub Z/2076/23 2024 LDK!
6 s 3 13.68 OKARMUS Jakub KKS Sfora Bojano 2010 U16 PM +0.7 -- MAZUR Andrzej Z/0810/23 2024 LDK!
7 s 3 13.86 FILIPOWICZ Tomasz MMKS Gdańsk 2010 U16 PM +0.7 -- ADAMCZYK Dariusz Z/2682/24 2024 LDK!
1 s 4 12.49 BUCZYŃSKI Oktawian Olimpia Osowa Gdańsk 2009 U16 PM -0.4 V KAŃSKI Norbert Z/2947/24 2024
2 s 4 13.20 WIEREJKO Szymon MMKS Gdańsk 2010 U16 PM -0.4 -- ADAMCZYK Dariusz Z/0123/23 2024 LDK!
3 s 4 13.73 OLSHEVSKYI Arsenii MMKS Gdańsk 2009 U16 PM -0.4 -- KRYSTECKI Krzysztof Z/4609/24 2024
4 s 4 13.94 SZYBALSKI Olivier KL Gdynia 2010 U16 PM -0.4 -- KLIMASZEWSKA Bogusława # Z/2240/23 2024 LDK!
5 s 4 13.98 FRONCZAK Oskar MMKS Gdańsk 2010 U16 PM -0.4 -- KRYSTECKI Krzysztof Z/4608/24 2024
6 s 4 14.29 TOMCZAK Ignacy KL Gdynia 2009 U16 PM -0.4 -- KLIMASZEWSKA Bogusława KLIMASZEWSKA Bogusława Z/5544/24 2024
7 s 4 14.35 CHOJNACKI Miłosz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2010 U16 PM -0.4 -- WÓJCICKI Jakub Z/4889/24 2024 LDK!
1 s 5 12.63 ŻMUDZKI Artur AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U16 PM -0.6 V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/7325/23 2024 LDK!  OSU  
2 s 5 13.09 CHOLEWIŃSKI Michał MKS GALA Gdańsk 2010 U16 PM -0.6 -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4900/24 2024
3 s 5 13.41 WYSOCKI Antoni MMKS Gdańsk 2010 U16 PM -0.6 -- KRYSTECKI Krzysztof Z/4611/24 2024
4 s 5 13.82 MICHALSKI Franciszek LKS Zantyr Sztum 2010 U16 PM -0.6 -- B.D. B.D. , Z/5064/24 , 2024 LDK!
5 s 5 13.99 AUGUŚCIAK Mikołaj MMKS Gdańsk 2010 U16 PM -0.6 -- ADAMCZYK Dariusz Z/2681/24 2024 LDK!
1 s 6 11.65 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U23 PM -0.1 III DIAK Mateusz Z/5097/19 2024
2 s 6 12.17 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U18 PM -0.1 IV DIAK Mateusz Z/7418/21 2024 LDK!  OSU  
3 s 6 12.22 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U20 PM -0.1 -- KLIMASZEWSKA Bogusława Z/2695/20 2024
1 s 7 12.16 JANK Adam KL Gdynia 2006 U20 PM -1.0 IV KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0609/19 2024 BEZ
2 s 7 12.27 WSZELAK Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U18 PM -1.0 -- WÓJCICKI Jakub Z/14658/21 2024 LDK!
300 m M
1 s 1 41.50 KORECKI Michał SKLA Sopot 2011 U14 PM V B.D. LEWANDOWSKI Michał , Z/1263/24 , 2024 LDK!
2 s 1 44.78 KORZENIEWSKI Maciej AML Słupsk 2011 U14 PM -- SKAPOWICZ Jarosław Z/1477/24 2024
3 s 1 46.43 PUDLIŃSKI Mikołaj SKLA Sopot 2012 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0912/24 2024 LDK!
3 s 1 46.43 CZUBAK Aleksander AML Słupsk 2011 U14 PM -- SZEREMETA Mariola Z/7309/21 2024 LDK!
5 s 1 51.40 KOPEĆ Jan MMKS Gdańsk 2011 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz # Z/4660/24 2024
1 1 s 2 37.94 STEINKE Tymoteusz ULKS Skoczek Pogórze 2009 U16 PM III NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0779/21 2024 LDK!
2 2 s 2 39.60 MUCHNICKI Mikołaj LKB im. Braci Petk Lębork 2010 U16 PM IV PILARSKA Klaudia B.D. Z/9585/21 2024 LDK!
3 3 s 2 39.90 GAJ Mateusz KUKS Remus Kościerzyna 2009 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/1271/23 2024 LDK!
4 4 s 2 41.27 KUBICA Piotr ULKS Skoczek Pogórze 2009 U16 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1050/21 2024 LDK!
5 5 s 2 42.27 PIOTROWIAK Karol RKS Rumia 2010 U16 PM V PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0277/23 2024 LDK!
6 8 s 2 44.38 FILIPOWICZ Tomasz MMKS Gdańsk 2010 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2682/24 2024 LDK!
1 6 s 3 42.83 PIWONI Michał AML Słupsk 2010 U16 PM -- SKAPOWICZ Jarosław Z/4723/24 2024
2 7 s 3 44.01 AUGUŚCIAK Mikołaj MMKS Gdańsk 2010 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2681/24 2024 LDK!
3 9 s 3 44.66 OKARMUS Jakub KKS Sfora Bojano 2010 U16 PM -- MAZUR Andrzej Z/0810/23 2024 LDK!
4 10 s 3 44.75 GRZYBOWSKI Maciej SKLA Sopot 2010 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/9646/21 2024 LDK!
5 11 s 3 46.26 LIETZ Kajetan MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2010 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/8430/21 2024 LDK!
1 s 4 39.97 ŻMUDZKI Artur AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U16 PM IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/7325/23 2024 LDK!  OSU  
2 s 4 41.98 CHOLEWIŃSKI Michał MKS GALA Gdańsk 2010 U16 PM V RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4900/24 2024
3 s 4 46.25 GRZESIAK Tomasz RKS Rumia 2010 U16 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/7576/23 2024 LDK!
4 s 4 46.88 MILNER Cyprian LKS Zantyr Sztum 2010 U16 PM -- PAPROCKA Dorota Z/6065/23 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 51.72 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U20 PM III SZYMAŃSKI Maciej Z/4988/19 2024 LDK!
2 2 s 1 52.34 WSZELAK Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U18 PM III WÓJCICKI Jakub Z/14658/21 2024 LDK!
3 3 s 1 52.65 NIEMCZYK Jakub AML Słupsk 2007 U18 PM III DIAK Mateusz Z/12297/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 55.86 IWANIEC Franciszek KKL Rodło Kwidzyn 2008 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/7504/23 2024
600 m M
1 s 1 1:47.42 KARTUSZYŃSKI Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2011 U14 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta B.D. Z/0921/23 2024 LDK!
2 s 1 2:02.02 WIENCZONEK Aleksander ULKS Skoczek Pogórze 2012 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1084/22 2024 LDK!
3 s 1 2:10.69 ADAMOWICZ Bartosz MMKS Gdańsk 2012 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/3629/24 2024 LDK!
1 1 s 2 1:25.04 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U18 PM -- WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 2 1:26.96 ROGIŃSKI Tyberiusz SKLA Sopot 2009 U16 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/5834/23 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 2 1:29.44 ŁUSZCZKI Oliwier GKS Cartusia Kartuzy 2009 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/7553/23 2024
4 4 s 2 1:30.91 KOWNACKI Juliusz AML Słupsk 2009 U16 PM III RUMIŃSKI Wojciech Z/0536/24 2024  OSU  
5 5 s 2 1:34.89 KRYGER Patryk MKS Sambor Tczew 2009 U16 PM IV MARKOWICZ Eugeniusz Z/8035/21 2024
6 6 s 2 1:36.84 KITOWSKI Franciszek SKL Filippides Starogard Gdański 2009 U16 PM V PETKA Lucyna Z/2281/21 2024
7 7 s 2 1:37.13 OSTROWSKI Konrad SKL Filippides Starogard Gdański 2010 U16 PM V PETKA Lucyna Z/5697/22 2024
8 8 s 2 1:46.62 WIŚNIEWSKI Jan GKS Cartusia Kartuzy 2010 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3335/24 2024
10 9 s 2 1:49.92 PAWŁOWSKI Alex ULKS Skoczek Pogórze 2010 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech
11 10 s 2 1:58.21 URBAŃSKI Sebastian MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/14590/21 2024
1000 m M
1 s 1 2:39.71 SERKOWSKI Samuel GKS Cartusia Kartuzy 2009 U16 PM III SERKOWSKI Wojciech Z/5389/21 2024 LDK!
2 s 1 2:51.67 PŚCIUK Konrad SKLA Sopot 2010 U16 PM V URBANEK Ryszard Z/7100/23 2024 LDK!
3 s 1 2:52.88 PODLASIŃSKI Aleksander KKL Rodło Kwidzyn 2009 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/7505/23 2024
4 s 1 2:54.07 METERA Konrad LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U16 PM V PILARSKA Klaudia B.D. Z/3437/19 2024 LDK!
5 s 1 3:04.78 KARGUL Mateusz AML Słupsk 2010 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0323/24 2024
6 s 1 3:06.19 KIELISZCZYK Kuba MMKS Gdańsk 2009 U16 PM -- KRYSTECKI Krzysztof Z/4607/24 2024
7 s 1 3:08.28 FEISTER Jakub LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2009 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/7098/23 2024 LDK!
8 s 1 3:08.32 KOZŁOWSKI Igor MMKS Gdańsk 2011 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2683/24 2024 LDK!
9 s 1 3:15.98 RYBARCZYK Paweł ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM -- RADTKE Marek Z/3343/24 2024 LDK!
10 s 1 3:17.03 FEISTER Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2009 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/7099/23 2024 LDK!
11 s 1 3:22.61 WĘSIERSKI Filip ULKS Talex Borzytuchom 2010 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1045/24 2024  OSU  
12 s 1 3:27.81 PODJACKI Karol LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2010 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/2073/23 2024 LDK!
1500 m M
1 s 1 4:05.92 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot 2007 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 s 1 4:06.69 KRÓL Dominik SKLA Sopot 2005 U20 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0845/22 2024  OSU  
2000 m M
1 1 s 1 6:22.26 CHOSZCZ Bartłomiej UKS Neptun Rokity 2010 U16 PM V ZBLEWSKI Tadeusz Z/1372/23 2024
2 2 s 1 6:26.46 DAWIDOWSKI Tomasz UKS Neptun Rokity 2010 U16 PM V ZBLEWSKI Tadeusz Z/1375/23 2024
3 3 s 1 6:27.90 KOROTKIJ Kirill SKLA Sopot 2010 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/5835/23 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 7:04.31 KRYGER Paweł MKS Sambor Tczew 2010 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/8036/21 2024
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.41 JANKOWSKI Piotr UKS Jedynka Bytów 2009 U16 PM +0.3 IV B.D. Z/2224/23 2024
  s 1 DNF TOKAJ Tomasz KKS Sfora Bojano 2010 U16 PM +0.3 -- B.D. MAZUR Andrzej , Z/0808/23 , 2024 LDK!
300 m pł M
1 s 1 48.70 SOBORSKI Aleksander KL Gdynia 2010 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata KASZUBA Tomasz Z/2359/22 2024 LDK!
4x100 m M
1 s 1 42.05 STOJANOWSKI Piotr
ŁOWICKI Michał
OPUSZEWICZ Damian
SAMULEWICZ Jan
AZS-AWFiS Gdańsk 2004
2004
2003
2003
U23 POM -- RATAJCZAK Maciej B.D.
POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard
RATAJCZAK Maciej B.D.
PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D.
Z/0649/19
, Z/0468/18
Z/4125/19
, Z/1128/17
2024
, 2024
2024
, 2024




2 s 1 52.33 DZIRBA Szymon
PAWŁOWSKI Alex
KRAKOWSKI Mateusz
STEINKE Tymoteusz
ULKS Skoczek Pogórze 2010
2010
2012
2009
U16 POM -- NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
Z/0774/21
Z/5553/24
Z/0779/21
2024
2024
2024




3 s 1 53.05 AUGUŚCIAK Mikołaj
FILIPOWICZ Tomasz
MALINOWSKI Olivier
WIEREJKO Szymon
MMKS Gdańsk 2010
2010
2010
2010
U16 POM -- ADAMCZYK Dariusz
ADAMCZYK Dariusz
SKALSKI Krzysztof
ADAMCZYK Dariusz
Z/2681/24
Z/2682/24
Z/4606/24
Z/0123/23
2024
2024
2024
2024




4 s 1 53.56 WALAS Daniel
CHOLEWIŃSKI Michał
URBAŃSKI Sebastian
BOGDAŃSKI Aleksander
MKS GALA Gdańsk 2009
2010
2009
2009
U16 POM -- KRAWCZAK Tomasz KRAWCZAK Tomasz B.D.
RATAJCZAK Maciej B.D.
WALCZAK Aleksandra
WALCZAK Aleksandra B.D.
Z/6648/21
Z/4900/24
Z/14590/21
Z/3492/23
2024
2024
2024
2024




5 s 1 53.95 KORZENIEWSKI Maciej
KITA Bartosz
CZUBAK Aleksander
GOŁASZEWSKI Igor
AML Słupsk 2011
2011
2011
2011
U14 POM -- SKAPOWICZ Jarosław
SKAPOWICZ Jarosław
SZEREMETA Mariola
SZEREMETA Mariola
Z/1477/24
Z/5127/23
Z/7309/21
Z/9213/21
2024
2024
2024
2024




6 s 1 54.57 ŚPIEWAK Beniamin
SOBORSKI Aleksander
TOMCZAK Ignacy
SZYBALSKI Olivier
KL Gdynia 2010
2010
2009
2010
U16 POM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata KASZUBA Tomasz
KLIMASZEWSKA Małgorzata KASZUBA Tomasz
KLIMASZEWSKA Bogusława KLIMASZEWSKA Bogusława
KLIMASZEWSKA Bogusława
Z/4227/23
Z/2359/22
Z/5544/24
Z/2240/23
2024
2024
2024
2024




1000 m prz M
1 s 1 2:54.31 MIOTK Mateusz GKS Cartusia Kartuzy 2009 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/4969/22 2024 LDK!
2 s 1 2:55.52 WALAS Daniel MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM IV KRAWCZAK Tomasz KRAWCZAK Tomasz B.D. Z/6648/21 2024
2000 m prz J MŁ M
1 s 1 5:57.69 GAJDUS Michał LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U18 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. Z/3545/22 2024 LDK!  KNF  
  s 1 DNF KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U18 PM -- DMP U20 DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2000 m prz M
1 1 s 1 5:42.15 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 2002 U23 WN -- KOSZYK Robert Z/4698/19 2024  KNF  
2 2 s 1 5:45.59 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/1812/18 2024 LDK!  KNF   OSU  
  s 1 DNF SKALSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -- B.D. B.D. SZAŁACH Krzysztof , Z/2827/16 , 2024  KNF   KN B  
Wzwyż M
1 f 1 1.80 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U20 PM IV DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard , Z/0018/18 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU   55 99
2 f 1 1.77 KAŁUŻYŃSKI Marcel AML Słupsk 2009 U16 PM IV DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/4947/22 2024 LDK!  OSU   93
3 f 1 1.66 TOKAJ Tomasz KKS Sfora Bojano 2010 U16 PM V B.D. MAZUR Andrzej , Z/0808/23 , 2024 LDK!
4 f 1 1.61 JANKOWSKI Piotr UKS Jedynka Bytów 2009 U16 PM -- B.D. Z/2224/23 2024
5 f 1 1.61 MALINOWSKI Olivier MMKS Gdańsk 2010 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4606/24 2024 LDK!
6 f 1 1.51 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3558/20 , 2024 LDK!
7 f 1 1.46 BEKISZ Bartosz LKS Zantyr Sztum 2010 U16 PM -- SZPALERSKI Adam Z/5063/24 2024 LDK!
Tyczka M
1 f 1 2.60 GEPTING Boris KL Gdynia 2012 U14 PM -- KASZUBA Tomasz Z/5546/24 2024
  f 1 NM KITSON Oskar SKLA Sopot 2005 U20 PM -- JURGA Łukasz Z/1214/22 2024
1 f 2 3.80 MROWIEC Jakub SKLA Sopot 2009 U16 PM III JURGA Łukasz # Z/1574/24 2024 LDK!
2 f 2 3.00 MAZUROWSKI Szymon SKLA Sopot 2009 U16 PM V ROGOWSKA Anna Z/0616/24 2024
3 f 2 2.90 PODOBA Oskar MKS Sambor Tczew 2009 U16 PM V B.D. Z/2430/22 2024
4 f 2 2.70 ŚPIEWAK Beniamin KL Gdynia 2010 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata KASZUBA Tomasz Z/4227/23 2024 LDK!
W dal M
1 f 1 5.83 PIOTROWIAK Karol RKS Rumia 2010 U16 PM +1.2 V PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0277/23 2024 LDK!
2 f 1 5.56 GÓRSKI Szymon MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM +1.0 -- KOŁAKOWSKA Agata B.D. Z/4899/24 2024 LDK!
3 f 1 5.53 BUCZYŃSKI Oktawian Olimpia Osowa Gdańsk 2009 U16 PM +1.5 -- KAŃSKI Norbert Z/2947/24 2024
4 f 1 5.39 MAŃKOWSKI Mikołaj MMKS Gdańsk 2009 U16 PM -0.3 -- KRYSTECKI Krzysztof Z/4612/24 2024
5 f 1 5.20 KULCZYŃSKI Julian LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2010 U16 PM +1.5 -- WÓJCICKI Jakub Z/2076/23 2024 LDK!
6 f 1 5.20 WIEREJKO Szymon MMKS Gdańsk 2010 U16 PM +0.6 -- ADAMCZYK Dariusz Z/0123/23 2024 LDK!
7 f 1 4.71 RUDOWSKI Hubert MMKS Gdańsk 2009 U16 PM +0.6 -- KRYSTECKI Krzysztof KRYSTECKI Krzysztof , Z/4610/24 , 2024
8 f 1 4.66 FORMELLA Kacper AML Słupsk 2010 U16 PM +0.9 -- SKAPOWICZ Jarosław Z/0240/24 2024
9 f 1 4.54 CHOJNACKI Miłosz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2010 U16 PM +0.3 -- WÓJCICKI Jakub Z/4889/24 2024 LDK!
10 f 1 3.59 SKIELNIK Adrian KL Gdynia 2010 U16 PM +0.7 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/23 2024 LDK!
1 f 2 6.69 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U20 PM -0.5 III DMP DMP U20 DIAK Mateusz Z/0087/21 2024 LDK!  KNF   OSU   71 114
2 f 2 4.66 KRAWCZYKIEWICZ Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2011 U14 PM +0.9 -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/4795/24 2024
3 f 2 4.56 GOŁASZEWSKI Igor AML Słupsk 2011 U14 PM +0.4 -- SZEREMETA Mariola Z/9213/21 2024
4 f 2 4.55 BYKOWSKI Cezary Olimpia Osowa Gdańsk 2011 U14 PM +0.8 -- KAŃSKI Norbert Z/5181/22 2024
5 f 2 4.47 KITA Bartosz AML Słupsk 2011 U14 PM +0.6 -- SKAPOWICZ Jarosław Z/5127/23 2024
6 f 2 4.44 PEK Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2011 U14 PM +1.8 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1080/22 2024 LDK!
7 f 2 4.38 KLAWA Piotr Olimpia Osowa Gdańsk 2011 U14 PM +0.2 -- B.D. Z/4364/22 2024
8 f 2 4.12 KOPEĆ Jan MMKS Gdańsk 2011 U14 PM +0.4 -- ADAMCZYK Dariusz # Z/4660/24 2024
9 f 2 3.93 KORECKI Michał SKLA Sopot 2011 U14 PM +0.2 -- B.D. LEWANDOWSKI Michał , Z/1263/24 , 2024 LDK!
10 f 2 3.82 RUNIEWICZ Karol Olimpia Osowa Gdańsk 2011 U14 PM +0.9 -- KAŃSKI Norbert Z/1262/23 2024
Trójskok M
1 f 1 14.52 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U18 PM +1.6 II DMP DMP U20 DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   94 130
2 f 1 11.95 GOŁASZEWSKI Aleksander AML Słupsk 2008 U18 PM +2.0 -- DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/6518/22 2024 LDK!  OSU   74
Wieloskok M
1 f 1 10.18 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U16 PM -0.7 -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3558/20 , 2024 LDK!
2 f 1 9.82 GOŁASZEWSKI Igor AML Słupsk 2011 U14 PM +2.0 -- SZEREMETA Mariola Z/9213/21 2024
Kula (5) M
1 f 1 11.59 WŁOSZCZYŃSKI Ignacy AML Słupsk 2010 U16 PM V DMP U20 GRECKA Ewa Z/2354/23 2024 83
2 f 1 11.32 RUTKOWSKI Hubert AML Słupsk 2009 U16 PM V WITEK Mirosław Z/5821/23 2024
3 f 1 9.89 WOSZCZYK Adrian ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/5043/24 , 2024
4 f 1 7.88 ŁOJEWSKI Michał KL Gdynia 2009 U16 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/7094/23 2024 LDK!
5 f 1 7.76 TOKAJ Tomasz KKS Sfora Bojano 2010 U16 PM -- B.D. MAZUR Andrzej , Z/0808/23 , 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 48.92 WŁOSZCZYŃSKI Ignacy AML Słupsk 2010 U16 PM II GRECKA Ewa Z/2354/23 2024
2 f 1 26.51 WIŃSKI Miłosz MKS GALA Gdańsk 2010 U16 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/0791/21 2024
Młot (5) M
1 f 1 62.43 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U18 PM II RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 49.74 ZWOLIŃSKI Jan LKS Jantar Ustka 2007 U18 PM IV MICHALSKI Henryk Z/1958/21 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 37.26 WOJTKOWIAK Oliwier LKS Jantar Ustka 2008 U18 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1519/22 2024
1 f 2 35.32 SITKIEWICZ Paweł MKS Sambor Tczew 2009 U16 PM V B.D. Z/2432/22 2024
Młot (6) M
1 f 1 23.36 KAŹMIERCZAK Kacper LKS Jantar Ustka 2006 U20 PM -- MICHALSKI Henryk Z/0570/24 2024
Oszczep (500) M
1 f 1 27.52 KLINKOSZ Filip AML Słupsk 2013 U12 PM -- ŁUCZKA Paweł # Z/7564/23 2024
Oszczep (600) M
1 f 1 45.50 POTYŃSKI Piotr AML Słupsk 2009 U16 PM IV ŁUCZKA Paweł Z/6956/21 2024 LDK!
2 f 1 39.76 RUTKOWSKI Hubert AML Słupsk 2009 U16 PM V WITEK Mirosław Z/5821/23 2024
3 f 1 38.29 BUCEWKA Jakub AML Słupsk 2010 U16 PM V SKAPOWICZ Jarosław Z/3944/23 2024
4 f 1 33.85 BOGDAŃSKI Aleksander MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM -- WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3492/23 2024
5 f 1 23.51 MALINOWSKI Olivier MMKS Gdańsk 2010 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4606/24 2024 LDK!
6 f 1 18.57 URBAŃSKI Sebastian MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/14590/21 2024
Oszczep (800) M
1 f 1 55.34 STASIOŁEK Jan AML Słupsk 2005 U20 PM II DMP U20 GRECKA Ewa Z/5626/18 2024 LDK!  KN B   124
Chód 5 km M
1 1 s 1 24:49.56 GARSKI Kryspin ULKS Talex Borzytuchom 2008 U18 PM -- RADTKE Marek Z/5916/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 29:42.68 DREWNICKI Patryk KL Lechia Gdańsk 2009 U16 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/2192/22 2024
3 3 s 1 30:27.26 WOŁCZYK Filip AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U16 PM V KAŃSKI Ryszard Z/3480/24 2024 LDK!
4 4 s 1 31:15.97 GRINHOLC Wojciech RKS Rumia 2012 U14 PM V GRINHOLC Grzegorz Z/6320/21 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 33.630645036697 sekund