Nakło nad Notecią 11.05.2024
2. Nakielski Mityng Lekkoatletyczny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 5 e 1 13.04 KOPYSTECKA Maja MKL Toruń 2009 U16 KP -2.4 III WOŹNIAK Jacek Z/5041/22 2024 LDK!
2 8 e 1 13.20 GRABOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 2008 U18 WP -2.4 III CHWAŁEK Jarosław Z/4857/22 2024 LDK!
3 9 e 1 13.22 MYCEK Weronika LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -2.4 IV B.D. Z/5184/22 2024 LDK!
4 24 e 1 14.25 CHALIŃSKA Wirginia KSLZS Kruszwica 2008 U18 KP -2.4 -- LUZAK Andrzej Z/5999/23 2024
5 28 e 1 14.77 MUREK Zuzanna LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -2.4 -- JANKOWSKI Marcin Z/2141/21 2024 LDK!  OSU  
6 32 e 1 15.20 ŚWIEBODA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP -2.4 -- ROJTEK Mikołaj Z/0898/23 2024
1 1 e 2 12.46 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U20 KP +0.8 II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2024 3 LDK!  KNF  
2 6 e 2 13.10 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP +0.8 III LEWANDOWSKI Jacek Z/0036/20 2024 LDK!
3 10 e 2 13.26 DEMBIŃSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP +0.8 IV ROJTEK Mikołaj Z/0618/24 2024
4 13 e 2 13.56 BOGDAŃSKA Weronika KS Gwardia Piła 2010 U16 WP +0.8 IV CHWAŁEK Jarosław Z/1991/22 2024 LDK!
5 14 e 2 13.64 HALICKA Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP +0.8 IV ROJTEK Mikołaj Z/0179/21 2024 LDK!
6 15 e 2 13.66 GRZELAK Klaudia MKL Toruń 2006 U20 KP +0.8 IV MAŃKOWSKI Gabriel # Z/4479/24 2024
1 2 e 3 12.74 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP +0.5 II DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2024 LDK!  KN B   123
2 7 e 3 13.18 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP +0.5 III ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 21 e 3 13.95 DALASIŃSKA Kaja LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP +0.5 V ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/2470/21 2024 BEZ LDK!
4 22 e 3 13.96 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U18 KP +0.5 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2024 LDK!  OSU  
5 23 e 3 14.18 GIOCHEV Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP +0.5 -- ROJTEK Mikołaj Z/3779/18 2024 LDK!
6 26 e 3 14.56 FORTUNIAK Izabela KS Gwardia Piła 2010 U16 WP +0.5 -- CHWAŁEK Jarosław Z/1138/23 2024 LDK!
1 11 e 4 13.40 MULLER Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP +0.7 IV MARCINIAK Roman Z/1971/24 2024
2 12 e 4 13.52 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP +0.7 -- MARCINIAK Roman B.D. B.D. Z/0071/15 2024 LDK!
3 16 e 4 13.73 RUSS Julita LUKS Serock 1992 Sen KP +0.7 -- SCHULZ Stanisław Z/1170/19 2024
4 25 e 4 14.48 ARTERCHUK Polina UKS Czapla Białe Błota 2009 U16 KP +0.7 V KARNAS Kinga Z/6039/23 2024 LDK!
5 27 e 4 14.71 ZIENKIEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP +0.7 -- ROJTEK Mikołaj Z/0450/21 2024 LDK!
1 18 e 5 13.84 MATLAK Nadia PZS Gontyniec Chodzież 2009 U16 WP -1.0 V CHWAŁEK Jarosław Z/2086/21 2024 LDK!
2 19 e 5 13.88 HARĘCKA Weronika MKL Tlen Mogilno 2010 U16 KP -1.0 V KRASICKI Adam Z/2315/21 2024 LDK!
3 29 e 5 14.83 OZDARSKA Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP -1.0 -- ROJTEK Mikołaj Z/3006/24 2024
1 3 e 6 12.86 ZALESIAK Antonina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP +1.0 III DMP U20 ROJTEK Mikołaj Z/6041/23 2024 118
2 4 e 6 12.99 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U18 KP +1.0 III RADTKE Aleksandra KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2024 BEZ LDK!
3 17 e 6 13.78 KACZMAREK Katarzyna LUKS Start Nakło 2010 U16 KP +1.0 IV JANKOWSKI Marcin Z/6042/23 2024 LDK!  OSU  
4 20 e 6 13.91 WALKOWIAK Urszula LUKS Start Nakło 2009 U16 KP +1.0 V JANKOWSKI Marcin Z/6933/21 2024 LDK!  OSU  
5 30 e 6 14.97 KORALEWSKA Lena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP +1.0 -- ROJTEK Mikołaj Z/0259/24 2024
6 31 e 6 15.13 MICHALAK Amelia LUKS Start Nakło 2010 U16 KP +1.0 -- RADTKE Aleksandra Z/2142/21 2024 LDK!
1 f 1 12.43 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U20 KP +0.7 II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2024 3 LDK!  KNF  
2 f 1 12.63 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP +0.7 II DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2024 LDK!  KN B   128
3 f 1 12.84 ZALESIAK Antonina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP +0.7 III DMP U20 ROJTEK Mikołaj Z/6041/23 2024 119
4 f 1 12.94 GRABOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 2008 U18 WP +0.7 III CHWAŁEK Jarosław Z/4857/22 2024 LDK!
5 f 1 13.10 KOPYSTECKA Maja MKL Toruń 2009 U16 KP +0.7 III WOŹNIAK Jacek Z/5041/22 2024 LDK!
6 f 1 13.10 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U18 KP +0.7 III RADTKE Aleksandra KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2024 BEZ LDK!
7 f 1 13.23 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP +0.7 IV ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
8 f 1 13.23 MYCEK Weronika LUKS Start Nakło 2010 U16 KP +0.7 IV B.D. Z/5184/22 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.58 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0024/15 2024 LDK!
2 3 s 1 42.11 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U18 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/5578/22 , 2024 LDK!  KN B  
3 10 s 1 45.26 SPYCHALSKA Iga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -- MARCINIAK Roman Z/0320/19 2024
4 11 s 1 45.48 KRZYMIN Nadia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/5170/23 2024 LDK!
5 15 s 1 48.30 MATUSKA Julia LUKS Serock 2010 U16 KP V RUSS Julita Z/12662/21 2024
1 2 s 2 41.86 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0036/20 2024 LDK!
2 5 s 2 42.60 GRABOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 2008 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/4857/22 2024 LDK!
3 7 s 2 43.37 ŁADOŃ Julia KSLZS Kruszwica 2007 U18 KP -- GOTÓWKA Monika Z/1031/20 2024
4 9 s 2 45.05 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4494/19 2024 LDK!
1 4 s 3 42.54 DOLIŃSKA Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP II MARCINIAK Roman Z/4693/24 2024
2 16 s 3 49.21 PRZYWECKA Natalia LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/5889/22 2024 LDK!  OSU  
3 19 s 3 50.72 JANIK Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- MARCINIAK Roman Z/0408/21 2024
4 21 s 3 52.77 BANAŚ Malena KS Gwardia Piła 2010 U16 WP -- MARCINIAK Roman Z/3220/23 2024
1 6 s 4 42.92 KOTEWICZ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -- B.D. MARCINIAK Roman , Z/0068/20 , 2024 LDK!
2 8 s 4 44.09 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2024 LDK!  KN B  
3 13 s 4 45.65 DALASIŃSKA Kaja LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP IV ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/2470/21 2024 BEZ LDK!
4 14 s 4 46.23 KRZYMIŃSKA Maja BKS Bydgoszcz 2008 U18 KP -- RUDNIK Damian Z/2300/18 2024 LDK!
5 18 s 4 50.61 MICHALAK Amelia LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -- RADTKE Aleksandra Z/2142/21 2024 LDK!
1 12 s 5 45.58 BIELAZIK Maja KS Gwardia Piła 2010 U16 WP IV MARCINIAK Roman Z/3219/23 2024
2 17 s 5 49.51 APPELT Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/3775/22 2024 LDK!
3 20 s 5 52.32 URBANIAK Julia KS Gwardia Piła 2010 U16 WP -- MARCINIAK Roman Z/1504/24 2024
600 m K
1 1 s 1 1:40.14 IGLEWSKA Żaneta MKL Toruń 2003 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/1531/18 2024
2 2 s 1 1:40.33 WITKOWSKA Lena MKL Tlen Mogilno 2010 U16 KP III KRASICKI Adam Z/6880/21 2024 LDK!
3 3 s 1 1:42.72 BALCERZAK Barbara MKL Tlen Mogilno 2008 U18 KP -- KRASICKI Adam Z/6874/21 2024 LDK!
4 4 s 1 1:43.26 MALIŃSKA Zofia MKL Tlen Mogilno 2009 U16 KP IV KRASICKI Adam Z/2311/21 2024 LDK!
5 6 s 1 1:46.65 WODZIŃSKA Agata LUKS Start Nakło 2010 U16 KP V JANKOWSKI Marcin Z/0769/22 2024 LDK!  OSU  
6 7 s 1 1:54.83 JASIŃSKA Nadia LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP -- ZRADA Piotr Z/6913/21 2024 LDK!
7 9 s 1 2:00.12 STRZELIŃSKA Oliwia MKL Tlen Mogilno 2010 U16 KP -- KRASICKI Adam Z/6879/21 2024 LDK!
1 5 s 2 1:46.06 MICHALAK Emilia MKL Tlen Mogilno 2009 U16 KP V KRASICKI Adam Z/0276/24 2024 LDK!
2 8 s 2 1:55.15 SZYMAŃSKA Amelia MKL Tlen Mogilno 2007 U18 KP -- KRASICKI Adam Z/6268/22 2024 LDK!
3 10 s 2 2:05.25 SIECZKOWSKA Monika RKS Lech Rypin 2006 U20 KP -- WYSOCKI Adrian Z/0980/24 2024
4 11 s 2 2:09.51 BERLIK Lilianna LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -- RADTKE Aleksandra Z/3851/23 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:59.95 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 3:00.41 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń 2000 Sen KP -- B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024
3 3 s 1 3:26.03 GÓRECKA Julia MKL Tlen Mogilno 2006 U20 KP -- KRASICKI Adam Z/2316/21 2024 LDK!
4 4 s 1 3:43.08 TUPIKOWSKA Jagna UKS Czapla Białe Błota # 2008 U18 KP -- B.D. Z/0919/19 2024 LDK!
5 5 s 1 3:53.70 JASIŃSKA Zofia RKS Lech Rypin 2007 U18 KP -- WYSOCKI Adrian Z/3524/24 2024
6 6 s 1 3:58.76 WEŁNIAK Zuzanna MKL Tlen Mogilno 2005 U20 KP -- KRASICKI Adam Z/3747/22 2024 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 13.15 SIEDLECKA Lena KSLZS Kruszwica 2010 U16 KP +0.3 IV LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej , Z/1172/21 , 2024 LDK!
2 2 s 1 13.74 KACZMAREK Katarzyna PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP +0.3 IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/1531/20 2023 LDK!
3 3 s 1 15.07 PRZYBYLSKA Lena UKS Wyspiański Szubin 2010 U16 KP +0.3 -- KASZEWSKI Tomasz Z/6396/23 2024
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.20 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U18 KP 0.0 II LUZAK Andrzej Z/2339/20 2024 LDK!
2 2 s 1 15.83 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U18 KP 0.0 III LUZAK Andrzej Z/3917/18 2024 LDK!  KN B  
100 m pł K
1 1 s 1 16.83 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U20 KP 0.0 III MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2024 BEZ LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 56.81 GAŁUSZYŃSKA Nikola UKS Czapla Białe Błota 2010 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/4461/23 2024 LDK!
2 2 s 1 57.13 ARTERCHUK Polina UKS Czapla Białe Błota 2009 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/6039/23 2024 LDK!
3 3 s 1 64.02 PŁACHECKA Aleksandra UKS Czapla Białe Błota 2009 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1175/22 2024 LDK!  OSU  
4x100 m K
1 1 s 1 50.85 KUBIAK Natalia
DEMBIŃSKA Anna
HALICKA Marta
CHWIEDUK Nadia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010
2009
2010
2009
U16 KPO -- KACZOCHA Alina
ROJTEK Mikołaj
ROJTEK Mikołaj
ROJTEK Mikołaj
Z/0183/21
Z/0618/24
Z/0179/21
Z/7637/21
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 51.58 ZALESIAK Antonina
KRZYMIN Nadia
URBAŃSKA Lea
GIOCHEV Martyna
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008
2008
2008
2008
U18 KPO -- ROJTEK Mikołaj
ROJTEK Mikołaj
ROJTEK Mikołaj
ROJTEK Mikołaj
Z/6041/23
Z/5170/23
Z/0183/18
Z/3779/18
2024
2024
2024
2024


BEZ

3 3 s 1 52.17 ŁADOŃ Julia
ZAREMBA Alicja
KORNACKA Zuzanna
CHALIŃSKA Wirginia
KSLZS Kruszwica 2007
2007
2008
2008
U18 KPO -- GOTÓWKA Monika
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
Z/1031/20
Z/2339/20
, Z/5578/22
Z/5999/23
2024
2024
, 2024
2024




4 4 s 1 55.30 WALKOWIAK Urszula
JAKUBCZYK Amelia
KACZMAREK Katarzyna
MYCEK Weronika
LUKS Start Nakło 2009
2010
2010
2010
U16 KPO -- JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
B.D.
Z/6933/21
Z/12805/21
Z/6042/23
Z/5184/22
2024
2024
2024
2024




5 5 s 1 55.94 KUNICKA Weronika
NOWAK Dominika
MUZOLF Agata
PENSKO Zuzanna
LUKS Start Nakło 2007
2007
2007
2007
U18 KPO -- KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz
JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna
, Z/1198/18
Z/5043/22
Z/1391/19
Z/1285/20
, 2024
2024
2024
2024
BEZ

BEZ

Wzwyż K
1 f 1 1.45 ZIÓŁKOWSKA Zuzanna KS Gwardia Piła 2007 U18 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/4858/22 2024
2 f 1 1.45 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U18 KP IV KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 f 1 1.45 POPIIAKOWA Sofiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP IV KACZOCHA Alina Z/4979/22 2024 LDK!
4 f 1 1.45 KENSIK Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP IV DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/1333/21 2024 LDK! 75
5 f 1 1.40 SZKUDLAREK Natalia KSLZS Kruszwica 2010 U16 KP V LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej , Z/2288/21 , 2024 LDK!
6 f 1 1.40 PRZYBYLSKA Lena UKS Wyspiański Szubin 2010 U16 KP V KASZEWSKI Tomasz Z/6396/23 2024
7 f 1 1.30 MUREK Zuzanna LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/2141/21 2024 LDK!  OSU  
8 f 1 1.25 JAKUBCZYK Amelia LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/12805/21 2024 LDK!  OSU  
  f 1 NM BERLIK Lilianna LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -- RADTKE Aleksandra Z/3851/23 2024 LDK!
Tyczka K
1 f 1 4.00 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 Sen PM I ROGOWSKA Anna B.D. B.D. Z/0016/14 2024  KNS  
2 f 1 3.70 BRZEZINSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań 2008 U18 WP I CZERNIAK Przemysław Z/1692/20 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 3.20 MICHNIEWSKA Lukrecja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP II DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/1066/22 2024 140
4 f 1 3.10 ŁOCHYŃSKA Weronika SL Olimpia Poznań 2008 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1696/20 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 3.00 KNIGAWKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP II DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/14513/21 2024  KN B   130
6 f 1 3.00 OLKO Zuzanna SKLA Sopot 2006 U20 PM II ROGOWSKA Anna Z/1972/24 2024
7 f 1 2.90 KOŻUCH Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP III DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/0410/21 2024 LDK! 123
W dal K
1 f 1 5.03 KUBIAK Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP -0.7 IV KACZOCHA Alina Z/0183/21 2024 LDK!
2 f 1 4.90 BOGDAŃSKA Weronika KS Gwardia Piła 2010 U16 WP +1.4 IV CHWAŁEK Jarosław Z/1991/22 2024 LDK!
3 f 1 4.66 MATLAK Nadia PZS Gontyniec Chodzież 2009 U16 WP +1.5 V CHWAŁEK Jarosław Z/2086/21 2024 LDK!
4 f 1 4.52 WALKOWIAK Urszula LUKS Start Nakło 2009 U16 KP +0.3 V JANKOWSKI Marcin Z/6933/21 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 4.47 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U18 KP +1.3 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 4.35 KACZMAREK Katarzyna LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -1.3 -- JANKOWSKI Marcin Z/6042/23 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 4.19 FORTUNIAK Izabela KS Gwardia Piła 2010 U16 WP -0.6 -- CHWAŁEK Jarosław Z/1138/23 2024 LDK!
8 f 1 3.92 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U18 KP -0.2 -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2024 BEZ LDK!
9 f 1 3.73 KOSMALSKA Antonina LUKS Start Nakło 2010 U16 KP +0.3 -- JANKOWSKI Marcin Z/6934/21 2024 LDK!
  f 1 NM PRZYWECKA Natalia LUKS Start Nakło 2010 U16 KP 0.0 -- JANKOWSKI Marcin Z/5889/22 2024 LDK!  OSU  
Wieloskok K
1 f 1 9.49 KRAJEWSKA Wiktoria GKS Olimpia Grudziądz 2010 U16 KP +1.0 -- BADULSKI Tomasz Z/0066/22 2024 LDK!
2 f 1 8.80 NIEĆKO Lena GKS Olimpia Grudziądz 2009 U16 KP +1.1 -- BADULSKI Tomasz Z/1061/20 2024 LDK!
  f 1 NM KSIĄŻEK Daria GKS Olimpia Grudziądz 2010 U16 KP 0.0 -- BADULSKI Tomasz Z/0907/23 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.27 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U18 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2024  KN B  
2 f 1 11.88 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U18 KP III RADTKE Aleksandra KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2024 BEZ LDK!
3 f 1 11.21 ŁAWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/5523/23 2024
4 f 1 9.88 NOWAK Dominika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/5043/22 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 7.27 NOWAK Marika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP -- RADTKE Aleksandra Z/0671/24 2024
6 f 1 5.92 LISTOSZ Kinga LUKS Start Nakło 2007 U18 KP -- RADTKE Aleksandra Z/0670/24 2024
1 f 2 11.28 MICHAŁOWSKA Pola MKL Toruń 2009 U16 KP III HULISZ Robert Z/6236/23 2024 LDK!
2 f 2 10.22 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 2009 U16 KP IV LUZAK Andrzej Z/3919/18 2024 LDK!
3 f 2 7.52 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -- RADTKE Aleksandra Z/2276/20 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 9.80 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U20 KP IV DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/0145/20 2024 LDK!  OSU   KN B   104
2 f 1 7.80 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U20 KP -- RADTKE Aleksandra Z/0533/18 2024 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.09 MICHAŁOWSKA Pola MKL Toruń 2009 U16 KP III HULISZ Robert Z/6236/23 2024 LDK!
2 f 1 25.37 SZKUDLAREK Natalia KSLZS Kruszwica 2010 U16 KP V LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej , Z/2288/21 , 2024 LDK!
3 f 1 25.13 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 2009 U16 KP V LUZAK Andrzej Z/3919/18 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 36.98 DUDZIŃSKA Klaudia MKL Toruń 2005 U20 KP III DMP U20 HULISZ Robert Z/4635/19 2024 125
2 f 1 27.46 NOWAK Dominika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/5043/22 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 25.21 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U20 KP -- RADTKE Aleksandra Z/0530/20 2024 LDK!
4 f 1 21.64 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2024  KN B  
Młot (3) K
1 f 1 44.06 SZAJKOWSKA Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP III DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/1774/22 2024 LDK!  OSU   107
2 f 1 40.65 NOWAK Marika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP IV RADTKE Aleksandra Z/0671/24 2024
3 f 1 27.23 LISTOSZ Kinga LUKS Start Nakło 2007 U18 KP -- RADTKE Aleksandra Z/0670/24 2024
  f 1 NM GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -- DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2024 LDK!  KN B  
1 f 2 32.45 KUCHARSKA Zofia LUKS Start Nakło 2010 U16 KP V JANKOWSKI Marcin Z/2139/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 26.16 FREUND Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP -- DMP U20 GIMIŃSKA Paulina Z/5351/22 2024 LDK! 65
3 f 2 22.43 MACIOSZEK Amelia OŚ AZS Poznań 2011 U14 WP -- BIERNACKI Jacek Z/4896/24 2024
4 f 2 21.74 CZERWIŃSKA Zofia LUKS Start Nakło 2009 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/14821/21 2024 LDK!
  f 2 NM GIMINSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2012 U14 KP -- JUSZCZAK Stanisław Z/5100/23 2024
Młot (4) K
1 f 1 63.06 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I GÓRA Marcin B.D. B.D. Z/6533/15 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 56.52 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP I DMP U20 B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2024 LDK!  KNF   OSU   167
3 f 1 49.72 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP I DMP DMP U20 BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2024  KN B   116 149
4 f 1 46.31 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U20 KP II RADTKE Aleksandra Z/0530/20 2024 LDK!
5 f 1 45.10 POCHOWSKA Lena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP II DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/4101/22 2024 LDK!  OSU   KN B   136
6 f 1 34.22 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U20 KP IV RADTKE Aleksandra Z/0533/18 2024 BEZ LDK!
7 f 1 30.96 DUDZIŃSKA Klaudia MKL Toruń 2005 U20 KP -- HULISZ Robert Z/4635/19 2024
Oszczep (500) K
1 f 1 32.38 ŁUKASZEWICZ Oliwia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U18 KP IV BADULSKI Tomasz Z/6994/23 2024 LDK!
1 f 2 24.41 BRAUER Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- JUSZCZAK Stanisław Z/2993/23 2024  OSU  
2 f 2 22.11 GAŁUSZYŃSKA Nikola UKS Czapla Białe Błota 2010 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/4461/23 2024 LDK!
3 f 2 20.29 PŁACHECKA Aleksandra UKS Czapla Białe Błota 2009 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1175/22 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 18.32 BERLEĆ Julia BKS Bydgoszcz 2009 U16 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/0801/24 2024
Oszczep (600) K
1 f 1 26.75 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U20 KP -- B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2024 4 LDK!
100 m M
1 4 e 1 11.29 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U20 WN +1.3 II B.D. Z/0132/19 2024
2 7 e 1 11.45 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U20 WP +1.3 III CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2024 LDK!  KN B  
3 16 e 1 12.04 MĘTLAK Tomasz KS Gwardia Piła 2008 U18 WP +1.3 IV CHWAŁEK Jarosław Z/1204/22 2024 LDK!
4 17 e 1 12.07 SAWA Mateusz KSLZS Kruszwica 2009 U16 KP +1.3 IV GOTÓWKA Monika Z/4798/23 2024 LDK!
5 24 e 1 12.57 KURJAN Piotr KS Gwardia Piła 2010 U16 WP +1.3 V CHWAŁEK Jarosław Z/1503/24 2024 LDK!
6 28 e 1 13.21 TACZYŃSKI Tymoteusz RKS Lech Rypin 2010 U16 KP +1.3 -- WYSOCKI Adrian Z/0997/24 2024
1 1 e 2 11.08 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP +0.5 II WIELGOSZ Sławomir Z/14383/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 2 11.13 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP +0.5 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/5473/19 2024 LDK!
3 6 e 2 11.44 GRABOWSKI Ksawery MKL Toruń 2007 U18 KP +0.5 III DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/5783/22 2024 70 113
4 8 e 2 11.51 KONDEL Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP +0.5 III LEWANDOWSKI Jacek Z/5410/23 2024 LDK!
5 18 e 2 12.08 GARSTKA Bartłomiej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP +0.5 IV LEWANDOWSKI Jacek Z/14337/21 2024
6 23 e 2 12.54 CEDRO Piotr MKL Toruń 2008 U18 KP +0.5 -- WOŹNIAK Jacek Z/5180/22 2024 LDK!
7 27 e 2 13.10 JABŁOŃSKI Łukasz UKS Czapla Białe Błota 1986 Masters KP +0.5 -- B.D. Z/1195/24 2024 LDK!
1 9 e 3 11.51 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP +1.0 III LEWANDOWSKI Jacek Z/0065/20 2024 LDK!
2 12 e 3 11.67 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP +1.0 III LEWANDOWSKI Jacek Z/0075/20 2024 LDK!
3 13 e 3 11.68 ROBACZEWSKI Nikodem CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP +1.0 III DMP U20 LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek , Z/0892/20 , 2024 LDK! 101
4 20 e 3 12.16 KLEWICZ Oliwier RKS Lech Rypin 2007 U18 KP +1.0 IV WYSOCKI Adrian Z/4981/24 2024
5 22 e 3 12.50 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U18 KP +1.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1178/21 2024 LDK!
6 25 e 3 12.76 ZARZECZNY Jakub GKS Piast Łubowo 2009 U16 WP +1.0 -- KOŚCIAŃSKI Arkadiusz Z/5651/23 2024 LDK!
7 26 e 3 12.99 REJMENT Aleksander UKB Szubin 2009 U16 KP +1.0 -- B.D. KARNAS Zbigniew , Z/2836/22 , 2024 LDK!  OSU  
1 10 e 4 11.57 KUŹBA Jakub KSLZS Kruszwica 2008 U18 KP +0.3 III LUZAK Andrzej Z/5998/23 2024
2 14 e 4 11.87 KOZIEŁ Szymon MKL Toruń 2008 U18 KP +0.3 IV DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/5039/23 2024 LDK! 93
3 e 4 11.94 KRAWCZYK Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP +0.3 IV DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/1575/20 2024 LDK! 90
4 21 e 4 12.44 KALA Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP +0.3 V ROJTEK Mikołaj Z/6758/21 2024 LDK!
1 3 e 5 11.24 BURZYŃSKI Olaf CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -0.2 II LEWANDOWSKI Jacek Z/4441/23 2024
2 5 e 5 11.34 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP -0.2 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/5474/19 2024 LDK!
3 11 e 5 11.65 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U20 WP -0.2 III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/14605/21 2023 LDK!
4 19 e 5 12.11 GDANIEC Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U18 KP -0.2 IV DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0414/24 2024 84
5 29 e 5 13.31 WAJER Karol LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -0.2 -- JANKOWSKI Marcin Z/6044/23 2024 LDK!  OSU  
1 f 1 11.16 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP +0.8 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/5473/19 2024 LDK!
2 f 1 11.20 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP +0.8 II WIELGOSZ Sławomir Z/14383/21 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 11.29 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U20 WN +0.8 II B.D. Z/0132/19 2024
4 f 1 11.34 BURZYŃSKI Olaf CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP +0.8 III LEWANDOWSKI Jacek Z/4441/23 2024
5 f 1 11.44 GRABOWSKI Ksawery MKL Toruń 2007 U18 KP +0.8 III DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/5783/22 2024 70 113
6 f 1 11.46 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP +0.8 III LEWANDOWSKI Jacek Z/0065/20 2024 LDK!
7 f 1 11.63 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP +0.8 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/5474/19 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 33.79 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK!
2 2 s 1 34.15 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U23 KP -- KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman B.D. , Z/4507/17 , 2024 LDK!
3 3 s 1 35.58 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -- MARCINIAK Roman B.D. Z/0440/19 2024 LDK!
4 5 s 1 36.02 KOŚMIDER Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP -- MARCINIAK Roman Z/6365/22 2024
5 20 s 1 42.89 CIEŚLIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/4905/22 2024 LDK!
6 21 s 1 43.54 TRZECIAK Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- MARCINIAK Roman Z/1602/24 2024
1 4 s 2 35.78 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0075/20 2024 LDK!
2 6 s 2 36.11 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U20 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2024 LDK!  KN B  
3 8 s 2 36.65 STYPA Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -- MARCINIAK Roman Z/0569/24 2024
4 12 s 2 37.70 KUŹBA Jakub KSLZS Kruszwica 2008 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/5998/23 2024
1 10 s 3 37.02 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/3915/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 14 s 3 38.19 LEWANDOWSKI Gabriel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0191/18 2024 BEZ LDK!
3 22 s 3 45.74 KĄTNY Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0043/20 2024 LDK!
1 13 s 4 37.93 KRYSIAK Tymoteusz BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP -- RUDNIK Damian Z/9019/21 2024 LDK!
2 15 s 4 38.22 SAWA Mateusz KSLZS Kruszwica 2009 U16 KP III GOTÓWKA Monika Z/4798/23 2024 LDK!
3 16 s 4 39.16 KURJAN Piotr KS Gwardia Piła 2010 U16 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/1503/24 2024 LDK!
4 18 s 4 41.01 REJMENT Aleksander UKB Szubin 2009 U16 KP V B.D. KARNAS Zbigniew , Z/2836/22 , 2024 LDK!  OSU  
1 7 s 5 36.64 OLBIŃSKI Gracjan BKS Bydgoszcz 2005 U20 KP -- RUDNIK Damian Z/0571/24 2024
2 9 s 5 36.89 TOBOLSKI Konrad BKS Bydgoszcz 2005 U20 KP -- DEJEWSKI Michał RUDNIK Damian , Z/3888/18 , 2024 LDK!
3 11 s 5 37.60 GARSTKA Bartłomiej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/14337/21 2024
4 17 s 5 39.90 BRZUCHALSKI Stanisław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP IV ROJTEK Mikołaj Z/3313/21 2024 LDK!
5 19 s 5 41.87 BURZYŃSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/5169/23 2024
600 m M
1 1 s 1 1:22.60 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 1:25.87 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3031/17 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 1:27.22 MIZIKOWSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4891/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 1:30.32 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3138/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 5 s 1 1:33.70 KRZYKAWSKI Nikodem PZS Gontyniec Chodzież 2008 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/5066/19 2024 LDK!
6 6 s 1 1:35.09 KULA Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/5676/23 2024  OSU  
7 7 s 1 1:42.36 KRYSZCZUK Szymon RKS Lech Rypin 2007 U18 KP -- WYSOCKI Adrian Z/1048/24 2024
8 8 s 1 1:44.33 KACHLICKI Bruno UKS Czapla Białe Błota 2010 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/0758/24 2024 LDK!
9 9 s 1 1:44.45 BARTCZAK Filip LUKS Serock 2010 U16 KP -- RUSS Julita Z/6929/23 2024
10 10 s 1 1:44.58 LAMAŃSKI Wiktor LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP -- ZRADA Piotr Z/3571/24 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:36.52 KULPA Michał KS Wda Świecie 1987 Masters KP -- B.D. Z/0781/11 2024 2
2 2 s 1 2:56.95 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona Z/0549/18 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 2:58.15 KOWALSKI Michał MKL Toruń 2008 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4116/24 2024 LDK!
4 4 s 1 2:58.81 JANICKI Jan MKL Tlen Mogilno 2010 U16 KP V KRASICKI Adam Z/7785/21 2024 LDK!
5 5 s 1 2:59.55 MAŁECKI Remigiusz MKL Tlen Mogilno 2010 U16 KP V KRASICKI Adam Z/5888/22 2024 LDK!
6 6 s 1 3:01.95 PYTYŃSKI Igor KS Pro Athlete Grudziądz 2010 U16 KP -- MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof Z/4056/23, Z/4865/24 2024, 2024 LDK!
7 7 s 1 3:52.75 DOLACINSKI Karol LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -- B.D. JANKOWSKI Marcin , Z/5119/23 , 2024
2000 m M
1 1 s 1 5:28.61 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń 1990 Sen KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2024
2 2 s 1 5:30.10 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2024 LDK!
3 3 s 1 5:41.27 GÓRECKI Kuba MKL Tlen Mogilno 2005 U20 KP -- KRASICKI Adam Z/7068/21 2024 LDK!
4 4 s 1 6:17.21 GWIAZDOWSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3132/23 2024 LDK!  OSU  
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.89 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U16 KP +0.1 V JANKOWSKI Marcin Z/2277/20 2024 LDK!  OSU  
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.74 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U18 KP +0.1 II LUZAK Andrzej Z/2327/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 15.22 CEDRO Piotr MKL Toruń 2008 U18 KP +0.1 III DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/5180/22 2024 LDK! 124
3 3 s 1 18.88 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP +0.1 -- KARNAS Zbigniew Z/2479/20 2024 LDK!  OSU  
4x100 m M
1 1 s 1 45.77 KURYŁENKO Lubomyr
SIERANT Olgierd
GLAZA Mikołaj
KORACH Krzysztof
UKS Czapla Białe Błota 2009
2007
2007
2008
U18 KPO -- KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
Z/5366/22
Z/3213/20
Z/3121/18
Z/2479/20
2024
2024
2024
2024


BEZ

2 2 s 1 46.16 KOZIEŁ Szymon
GRABOWSKI Ksawery
CEDRO Piotr
JASIŃSKI Patryk
MKL Toruń 2008
2007
2008
2008
U18 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel
MAŃKOWSKI Gabriel
WOŹNIAK Jacek
MAŃKOWSKI Gabriel
Z/5039/23
Z/5783/22
Z/5180/22
Z/1178/21
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 49.93 CIEŚLIK Piotr
BRZUCHALSKI Stanisław
KĄTNY Ryszard
KALA Bartosz
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010
2010
2009
2010
U16 KPO -- ROJTEK Mikołaj
ROJTEK Mikołaj
ROJTEK Mikołaj
ROJTEK Mikołaj
Z/4905/22
Z/3313/21
Z/0043/20
Z/6758/21
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
1 f 1 2.20 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP I KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. , Z/3296/17 , 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 1.55 DUTKOWSKI Mikołaj KSLZS Kruszwica 2010 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/11774/21 2024 LDK!
3 f 1 1.40 WAJER Karol LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/6044/23 2024 LDK!  OSU  
Tyczka M
1 f 1 4.70 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2024
2 f 1 4.50 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP I DMP U20 KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0333/19 , 2024 LDK! 142
3 f 1 4.40 KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U20 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2024 LDK!  KNF  
4 f 1 4.40 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP II DMP U20 KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech , Z/1072/19 , 2024 LDK!  KNF   KN B   138
5 f 1 4.20 WESOŁOWSKI Maksymilian SL Olimpia Poznań 2007 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/5170/19 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 4.00 GÓRSKI Maciej SL Olimpia Poznań 2009 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/14719/21 2024 LDK!
7 f 1 3.40 JAZDON Szymon SL Olimpia Poznań 2009 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1428/23 2024 LDK!
8 f 1 3.00 KONIECZNY Wojciech SL Olimpia Poznań 2008 U18 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/4702/23 2024 LDK!
  f 1 NM WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U18 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/3722/19 2024 LDK!  KNF  
W dal M
1 f 1 6.94 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP +1.0 II DMP SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/1055/19 2024 BEZ  KN B   87
2 f 1 6.19 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP +0.7 IV KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 6.16 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP +2.6 IV KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 5.82 MĘTLAK Tomasz KS Gwardia Piła 2008 U18 WP +1.4 -- CHWAŁEK Jarosław Z/1204/22 2024 LDK!
5 f 1 5.37 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzież 2006 U20 WP +1.5 -- CHWAŁEK Jarosław Z/3445/20 2024 LDK!
6 f 1 5.26 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U18 KP +0.7 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1178/21 2024 LDK!
7 f 1 4.89 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U16 KP +0.6 -- JANKOWSKI Marcin Z/2277/20 2024 LDK!  OSU  
8 f 1 4.77 STANNY Adrian KSLZS Kruszwica 2009 U16 KP -0.1 -- LUZAK Andrzej Z/0987/24 2024 LDK!
  f 1 NM DOLACINSKI Karol LUKS Start Nakło 2010 U16 KP 0.0 -- B.D. JANKOWSKI Marcin , Z/5119/23 , 2024
Wieloskok M
  f 1 10.11 DUTKOWSKI Mikołaj KSLZS Kruszwica 2010 U16 KP +0.7 -- LUZAK Andrzej Z/11774/21 2024 LDK!
1 f 1 12.15 RYSIEWSKI Filip KS Gwardia Piła 2009 U16 WP +1.6 III CHWAŁEK Jarosław Z/5750/23 2024 LDK!
2 f 1 10.25 DUTKOWSKI Mikołaj KSLZS Kruszwica 2010 U16 KP +2.8 -- LUZAK Andrzej Z/11774/21 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.30 STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń 2007 U18 KP II DMP U20 HULISZ Robert Z/3168/19 2024 130
2 f 1 9.06 KOSSEDA Lawrence BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/0970/24 2024
1 f 2 10.63 BARTOSZ Dominik KS Gwardia Piła 2009 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/6231/23 2024
Kula (6) M
1 f 1 12.62 SANTYSIAK Konrad KSLZS Kruszwica 2005 U20 KP IV ZIELIŃSKI Sylwester Z/0673/23 2024
2 f 1 12.23 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U20 KP IV KSOBIECH Bartosz RADTKE Aleksandra , Z/1376/19 , 2024 BEZ LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 17.42 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 Sen KP I GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2024 2
2 f 1 15.10 WIEWIÓRSKI Aleksander CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I B.D.
Dysk (1) M
1 f 1 40.06 SZMAJDZIAK Filip KSLZS Kruszwica 2009 U16 KP IV ZIELIŃSKI Sylwester Z/6000/23 2024
2 f 1 37.82 KURYŁENKO Lubomyr UKS Czapla Białe Błota 2009 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/5366/22 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 34.89 JASIŃSKI Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP V JUSZCZAK Stanisław Z/0180/21 2024 LDK!
4 f 1 28.64 SKIBOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP -- JUSZCZAK Stanisław Z/7430/23 2024  OSU  
Dysk (1.5) M
1 f 1 32.76 KOSSEDA Lawrence BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/0970/24 2024
2 f 1 32.67 NOWAK Mateusz LUKS Start Nakło 2007 U18 KP -- RADTKE Aleksandra Z/2917/22 2024 LDK!
3 f 1 31.54 DORNOWSKI Mateusz LUKS Start Nakło 2008 U18 KP -- RADTKE Aleksandra Z/2916/22 2024 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 40.62 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U20 KP III KSOBIECH Bartosz RADTKE Aleksandra , Z/1376/19 , 2024 BEZ LDK!
2 f 1 28.17 SANTYSIAK Konrad KSLZS Kruszwica 2005 U20 KP -- ZIELIŃSKI Sylwester Z/0673/23 2024
3 f 1 26.61 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzież 2006 U20 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/3445/20 2024 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 39.00 WIEWIÓRSKI Aleksander CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP III B.D.
Młot (5) M
1 f 1 63.43 FEDEJKO Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP II DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/10868/21 2024 LDK!  OSU   KN B   139
2 f 1 60.08 SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP II DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2024 LDK!  OSU   KN B   132
3 f 1 59.63 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP II DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2024 LDK!  OSU   KN B   131
4 f 1 56.13 MICHALSKI Bartłomiej LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/0978/23 2024 LDK!  OSU   KN B   124
5 f 1 53.87 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 50.55 DORNOWSKI Mateusz LUKS Start Nakło 2008 U18 KP III RADTKE Aleksandra Z/2916/22 2024 LDK!
7 f 1 45.31 NOWAK Mateusz LUKS Start Nakło 2007 U18 KP IV RADTKE Aleksandra Z/2917/22 2024 LDK!
8 f 1 38.96 NICOWSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1549/22 2024 LDK!  OSU  
9 f 1 34.23 KAPŁON Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP -- DMP U20 GIMIŃSKA Paulina Z/6510/23 2024 78
  f 1 NM STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń 2007 U18 KP -- HULISZ Robert Z/3168/19 2024
Młot (6) M
1 f 1 62.47 KLUSZCZYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP I DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/3021/17 2024 LDK!  OSU   KN B   152
2 f 1 44.90 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP III DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2024 LDK!  OSU   110
Młot (7.26) M
1 f 1 58.09 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP I DMP BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2024 4  KN B   120
2 f 1 41.89 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 2003 U23 KP III RADTKE Aleksandra Z/0278/17 2024 5 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 44.27 BADZIŃSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP IV JUSZCZAK Stanisław Z/0171/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 35.34 KURYŁENKO Lubomyr UKS Czapla Białe Błota 2009 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/5366/22 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 20.75 KORACH Kajetan UKS Czapla Białe Błota 2010 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/0375/20 2024 LDK!
  f 1 NM STAŃCZYK Hubert LUKS Start Nakło 2009 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/2273/20 2024 LDK!  OSU  
  f 1 NM GRZEGOREK Michał LUKS Start Nakło 2009 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/2251/21 2024 LDK!  OSU  
Oszczep (700) M
1 f 1 49.06 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP IV KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 42.60 TADYCH Karol LUKS Start Nakło 2007 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/4011/22 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 32.72 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
Oszczep (800) M
1 f 1 74.18 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 Sen KP M WALCZAK Leszek Z/0021/15 2024 1  KNS  
2 f 1 67.68 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD I DMP HULISZ Robert B.D. Z/2049/16 2024 122
3 f 1 55.02 PTASIŃSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/2720/20 2024
4 f 1 41.58 SCHOLL Maciej KSLZS Kruszwica 1999 Sen KP -- B.D. GOTÓWKA Monika , Z/5573/22 , 2024
5 f 1 27.75 JABŁOŃSKI Łukasz UKS Czapla Białe Błota 1986 Masters KP -- B.D. Z/1195/24 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 18.894156217575 sekund