Warszawa 11 - 12.05.2024
Mazowieckie Otwarcie Sezonu Lekkoatletycznego 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.66 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB +0.9 M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2024  KNS  
2 2 e 1 11.74 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +0.9 M DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2024 146
3 3 e 1 11.89 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.9 I B.D. Z/2037/16 2024 2
4 4 e 1 12.11 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD +0.9 I JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. Z/2583/16 2024 LDK!  KN B  
5 5 e 1 12.15 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +0.9 I RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024
6 6 e 1 12.21 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN +0.9 II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
7 7 e 1 12.34 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2004 U23 MZ +0.9 II MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  KN B  
8 12 e 1 12.73 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U16 LD +0.9 II SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2024 LDK!
1 8 e 2 12.46 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +1.1 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2024 LDK!  OSU   KN B   136
2 9 e 2 12.56 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ +1.1 II GRALEWSKI Wojciech B.D. Z/2947/17 2024  KN B  
3 10 e 2 12.68 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +1.1 II GRALEWSKI Wojciech Z/3415/21 2024  KN B  
4 11 e 2 12.70 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +1.1 II BOROŃ Adam Z/5561/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 13 e 2 12.85 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw 1997 Sen MZ +1.1 III MALANOWSKI Łukasz Z/1639/13 2024 LDK!
6 15 e 2 12.96 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ +1.1 III WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2024  KN B  
7 17 e 2 13.01 BĄK Julia LKS EkoSport Siedlce 2009 U16 MZ +1.1 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/12797/21, Z/0298/24 , 2024 LDK!
8 19 e 2 13.09 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ +1.1 III KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. , Z/5260/15 , 2024 LDK!
1 16 e 3 12.99 ŁUKASZEWICZ Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB +1.3 III SASKA Tomasz Z/10607/21 2024 LDK!
2 20 e 3 13.14 LESZCZYŃSKA Agata KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +1.3 III DZICZEK Szymon Z/4726/19 2024
3 21 e 3 13.20 OSICKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP +1.3 III ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2474/21 2024 LDK!
4 23 e 3 13.29 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +1.3 IV KRAWCZYK Michał Z/1095/22 2024
5 25 e 3 13.36 RYBACZEWSKA Zofia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2009 U16 MZ +1.3 IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2059/22 2024 LDK!
6 26 e 3 13.41 DĘBEK Michalina MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ +1.3 IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2057/22 2024 LDK!
7 27 e 3 13.43 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U20 MZ +1.3 IV RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
8 39 e 3 13.59 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ +1.3 IV CZYŻ Maciej Z/3226/21 2024 LDK!  OSU  
1 18 e 4 13.03 DZIĘCIOŁOWSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +0.8 III GOGOŁEK Marcin Z/0886/21 2024 LDK!
2 30 e 4 13.46 BŁUŚ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.8 IV GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2024
3 34 e 4 13.51 BECZAK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U18 MZ +0.8 IV WITKOWSKI Bartosz Z/1802/21 2024 LDK!
4 36 e 4 13.53 KRUSZEWSKA Barbara OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +0.8 IV BALCERZAK Piotr Z/3762/22 2024  OSU  
5 43 e 4 13.65 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U16 SK +0.8 IV KUBIEC Dawid Z/8867/21 2024 LDK!  OSU  
6 45 e 4 13.69 SIROCKA Maria KS Sprintwarsaw 2002 U23 MZ +0.8 -- DMP MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/3511/22 2024 43
7 48 e 4 13.80 DRĄGOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.8 IV ŻEWŁAKOW Kamil RADKIEWICZ Przemysław , Z/10452/21 , 2024 LDK!  OSU  
8 56 e 4 13.95 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ +0.8 -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2024 LDK!
1 14 e 5 12.85 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +1.2 III SULWIRSKI Rafał Z/5585/15 2024
2 28 e 5 13.44 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.2 IV GRALEWSKI Wojciech Z/2683/22 2024
3 33 e 5 13.50 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ +1.2 IV DMP U20 BOROŃ Aldona Z/4362/20 2024 LDK! 92
4 35 e 5 13.52 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +1.2 IV OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4061/21 2024 LDK!
5 37 e 5 13.57 PRZYBYŁOWSKA Natalia MUKS Płock 2006 U20 MZ +1.2 IV DOBRZENIAK Jarosław Z/2672/20 2024
6 47 e 5 13.71 NOWAK Nadia LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP +1.2 IV ZIÓŁKOWSKI Marek Z/6265/22 2024 LDK!  OSU  
7 62 e 5 13.99 NUÑEZ-KRAJEWSKA Anika KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +1.2 -- GOGOŁEK Marcin Z/3768/22 2024
1 40 e 6 13.62 DĄBROWSKA Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ +0.7 IV OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKI Maksymilian , Z/3706/20 , 2024 LDK!
2 44 e 6 13.69 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.7 IV DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2024 85
3 51 e 6 13.87 FAMULSKA Maria SKS Feniks Siedlce 2010 U16 MZ +0.7 V WYSOCKI Rafał Z/1589/23 2024
4 55 e 6 13.94 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP +0.7 V ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 61 e 6 13.99 GĄSIOR Julia UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ +0.7 V B.D. BOGUCKI Michał , Z/0572/23 , 2024 LDK!
6 65 e 6 14.02 TROJANOWSKA Maja UKS Gimnazjon Płońsk 2010 U16 MZ +0.7 V ADAMSKI Robert TROJANOWSKA Monika Z/0468/24 2024 LDK!
7 68 e 6 14.09 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ +0.7 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2024 LDK!
8 69 e 6 14.12 DROGOŃ Weronika MUKS Płock 2010 U16 MZ +0.7 V DOBRZENIAK Jarosław Z/5174/22 2024 LDK!
1 50 e 7 13.84 NOWOSIELSKA Laura SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ +0.3 V WYSOCKI Rafał Z/6323/23 2024
2 63 e 7 14.00 CHALABA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ +0.3 V BOGUCKI Michał Z/0569/22 2024 LDK!
3 70 e 7 14.15 PARZĘCKA Amelia PTT Delta Płock 2007 U18 MZ +0.3 -- KĄPIŃSKI Sławomir KĄPIŃSKI Sławomir Z/3305/22 2024
4 73 e 7 14.17 KULA Angelika KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2008 U18 SK +0.3 -- KUBIEC Dawid Z/6238/22 2024 LDK!  OSU  
5 87 e 7 14.61 BEREDA Weronika UKS Herkules Sulejówek 2008 U18 MZ +0.3 -- CZYŻ Maciej Z/3222/21 2024 LDK!  OSU  
6 90 e 7 14.75 DRABIK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ +0.3 -- BOROŃ Aldona Z/1189/23 2024 LDK!
7 95 e 7 14.97 SKROK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ +0.3 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1595/23 2024
8 96 e 7 15.05 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ +0.3 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2024
1 53 e 8 13.92 BRODOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ +1.2 V DMP U20 RONEK-GLIWA Aneta Z/1594/23 2024 LDK! 77
2 57 e 8 13.96 KWIATKOWSKA Łucja MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ +1.2 -- PODRAŻKO Marian PODRAŻKO Marian , Z/4897/21 , 2024 LDK!
3 59 e 8 13.98 PRZYBYSZ Weronika KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +1.2 V OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1803/24 2024
4 75 e 8 14.34 PROCENKO Victoria KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +1.2 V OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4903/24 2024
5 76 e 8 14.36 JAROSZEK Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U16 SK +1.2 V KUBIEC Dawid Z/5197/21 2024 LDK!  OSU  
6 79 e 8 14.38 GOLUCH Łucja SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ +1.2 V WYSOCKI Rafał Z/6322/23 2024
7 85 e 8 14.58 WOJTASIK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U16 MZ +1.2 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4335/20 2024 LDK!
8 98 e 8 15.44 ŁAZARSKA Alicja MKS Pułtusk 2009 U16 MZ +1.2 -- KRYSIAK Sławomir Z/4109/22 2024
1 42 e 9 13.64 DENEKA Hanna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.9 IV BOROŃ Adam Z/3505/22 2024 LDK!  OSU  
2 58 e 9 13.97 MATEUSIAK Oliwia SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ +0.9 V WYSOCKI Rafał Z/6324/23 2024
3 84 e 9 14.57 BRODOWSKA Nina UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.9 -- BOROŃ Adam Z/4469/23 2024  OSU  
4 92 e 9 14.87 KAMIŃSKA Natalia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ +0.9 -- MRÓZ Katarzyna Z/4236/24 2024
5 93 e 9 14.91 FIDELUS Kalina KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ +0.9 -- GRALEWSKI Wojciech Z/9222/21 2024
6 94 e 9 14.95 BYCUL Marta KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.9 -- B.D. Z/3928/24 2024
7 99 e 9 15.44 MAŚLAK Natasza UKS Vis Skierniewice 2010 U16 LD +0.9 -- KORWEK Joanna Z/0907/22 2024 LDK!
8 100 e 9 15.57 FELCZAK Amelia PTT Delta Płock 2007 U18 MZ +0.9 -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/1410/24 2024
1 64 e 10 14.01 MIKULSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +1.6 V OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4812/24 2024
2 67 e 10 14.06 GÓRA Julia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U16 SK +1.6 V KUBIEC Dawid Z/3470/24 2024 LDK!
3 72 e 10 14.16 KUCHCIK Barbara KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +1.6 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4721/24 2024
4 81 e 10 14.49 MROWIEC Iga KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +1.6 V RADKIEWICZ Przemysław Z/1152/24 2024  OSU  
5 86 e 10 14.59 KOCHAŃSKA Jagoda KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ +1.6 -- ZIMNY Emanuel Z/0017/24 2024 LDK!
6 101 e 10 15.62 PAWŁOWSKA Agnieszka PTT Delta Płock 2008 U18 MZ +1.6 --
7 102 e 10 15.80 CZAJKA Zofia AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ +1.6 -- B.D. Z/3351/23 2024
8 103 e 10 16.37 REKUS Zuzanna PTT Delta Płock 2010 U16 MZ +1.6 -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/1642/24 2024
1 31 e 11 13.47 ROSIAK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +2.1 IV DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/7480/23 2024 93
2 38 e 11 13.59 WIĘCEK Zofia OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +2.1 IV BALCERZAK Piotr Z/4753/23 2024  OSU  
3 78 e 11 14.37 WUJEC Krystyna OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ +2.1 V ZAWADZKI Jacek Z/0968/21 2024
4 80 e 11 14.39 WOJCIECHOWSKA Maria UKS Gimnazjon Płońsk 2009 U16 MZ +2.1 V ADAMSKI Robert Z/0469/24 2024
5 88 e 11 14.68 GLIWKA Wiktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ +2.1 -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/4499/23 2024
6 91 e 11 14.77 VAJO Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +2.1 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/2295/24 2024  OSU  
7 97 e 11 15.28 MACIASZEK Aleksandra ULKS Józefina 2007 U18 MZ +2.1 -- B.D. Z/0977/24 2024
1 22 e 12 13.22 JÓŹWICKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +3.0 IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0419/24 2024  OSU   103
2 49 e 12 13.81 HARASIMOWICZ Julia KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +3.0 V KRAWCZYK Michał Z/1150/24 2024
3 52 e 12 13.87 KULIŃSKA Blanka OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +3.0 V ZAWADZKI Jacek Z/4528/24 2024
4 60 e 12 13.98 KACZOR Maja OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +3.0 -- ZAWADZKI Jacek Z/1894/24 2024
5 66 e 12 14.03 ZAJDEL Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +3.0 V DMP U20 OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/0445/24 2024 74
6 74 e 12 14.31 KORLIŃSKA Klara UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ +3.0 V BOGUCKI Michał Z/0141/24 2024 LDK!
7 104 e 12 17.32 SANIKOWSKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U16 MZ +3.0 -- SZEWCZYK Stanisław Z/4367/23 2024
1 24 e 13 13.32 GROCHOWSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +2.0 IV OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1913/24 2024
2 32 e 13 13.49 REDA Oliwia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2009 U16 MZ +2.0 IV JĘDRZEJCZYK Dominika Z/1839/23 2024
3 46 e 13 13.71 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +2.0 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2024 LDK!
4 54 e 13 13.94 PARADUKHA Viktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ +2.0 V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1157/23 2024 LDK!
5 77 e 13 14.36 MAJ Magdalena Anna UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ +2.0 V BOGUCKI Michał Z/0139/24 2024 LDK!
6 89 e 13 14.72 GRABOWIECKA Barbara LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2009 U16 MZ +2.0 -- MRÓZ Katarzyna Z/4993/24 2024
1 29 e 14 13.46 MARKOWICZ Lena KS AZS AWF Warszawa # 2010 U16 MZ +2.3 IV OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1159/24 2024
2 41 e 14 13.63 NOWAK Matylda UKS Gepard Warszawa 2010 U16 MZ +2.3 IV JANCIK Mariusz Z/5523/21 2024
3 71 e 14 14.16 JACKOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +2.3 V OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1151/24 2024
4 82 e 14 14.52 PAWLAK Zuzanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ +2.3 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0935/22 2024
5 83 e 14 14.52 ZAMBROWSKA Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +2.3 -- GOGOŁEK Marcin Z/4377/23 2024
1 f 1 11.68 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB +2.6 M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2024  KNS  
2 f 1 11.94 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +2.6 I B.D. Z/2037/16 2024 2
3 f 1 12.01 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +2.6 I RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024
4 f 1 12.19 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD +2.6 II JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. Z/2583/16 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 12.29 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2004 U23 MZ +2.6 II MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  KN B  
6 f 1 13.69 SIROCKA Maria KS Sprintwarsaw 2002 U23 MZ +2.6 -- DMP MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/3511/22 2024 43
1 f 2 12.13 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN +1.8 I LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 f 2 12.50 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +1.8 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2024 LDK!  OSU   KN B   134
3 f 2 12.91 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ +1.8 III WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2024  KN B  
4 f 2 13.00 ŁUKASZEWICZ Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB +1.8 III SASKA Tomasz Z/10607/21 2024 LDK!
5 f 2 13.22 JÓŹWICKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +1.8 IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0419/24 2024  OSU   103
1 f 3 12.57 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U16 LD +2.6 II SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2024 LDK!
2 f 3 13.05 BĄK Julia LKS EkoSport Siedlce 2009 U16 MZ +2.6 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/12797/21, Z/0298/24 , 2024 LDK!
3 f 3 13.12 DZIĘCIOŁOWSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +2.6 III GOGOŁEK Marcin Z/0886/21 2024 LDK!
4 f 3 13.26 OSICKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP +2.6 IV ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2474/21 2024 LDK!
5 f 3 13.33 GROCHOWSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +2.6 IV OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1913/24 2024
6 f 3 13.54 MARKOWICZ Lena KS AZS AWF Warszawa # 2010 U16 MZ +2.6 IV OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1159/24 2024
200 m K
1 1 s 1 23.48 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB +1.6 M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2024  KNS  
2 2 s 1 23.56 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD +1.6 M DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1209/14 2024 156
3 3 s 1 23.74 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +1.6 M DMP KĘDZIORA Robert B.D. Z/2676/16 2024 151
4 4 s 1 23.97 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP +1.6 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  KNF   144
5 5 s 1 24.07 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN +1.6 I LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
6 6 s 1 24.08 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +1.6 I DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2024 LDK!  KNF   140
7 7 s 1 24.89 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN +1.6 I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  KN B  
8 10 s 1 25.50 GAJKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +1.6 II B.D. KĘDZIORA Robert , Z/3000/17 , 2024
1 8 s 2 25.18 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U20 LU +0.5 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/0401/19 2024 LDK! 109 142
2 11 s 2 25.53 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw 1997 Sen MZ +0.5 II MALANOWSKI Łukasz Z/1639/13 2024 LDK!
3 12 s 2 25.75 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ +0.5 II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2024
4 13 s 2 25.82 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.5 II GRALEWSKI Wojciech Z/3415/21 2024  KN B  
5 15 s 2 26.18 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN +0.5 II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 18 s 2 27.33 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ +0.5 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
7 23 s 2 27.65 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ +0.5 IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/4356/20 2024 LDK!  OSU   97
1 9 s 3 25.45 ULIKOWSKA Sandra LUKS Hańcza Suwałki 2009 U16 PD +0.8 II SAWICKA Izabela Z/1670/23 2024 LDK!
2 14 s 3 26.08 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +0.8 II BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 17 s 3 27.02 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +0.8 III RZEPKA Marek Z/3192/21 2024 LDK!
4 25 s 3 27.81 JUSZCZUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ +0.8 IV WOLIŃSKI Michał Z/1328/22 2024 LDK!
5 30 s 3 28.00 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U20 MZ +0.8 IV RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
6 29 s 3 28.00 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ +0.8 IV BOGUCKI Michał Z/0680/22 2024 LDK!
7 35 s 3 28.19 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ +0.8 IV SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B  
8 37 s 3 28.21 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.8 IV DMP OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2024 LDK! 45
1 16 s 4 27.01 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ +0.4 III BOGUCKI Michał Z/5809/22 2024 LDK!
2 21 s 4 27.39 ŁUKASZEWICZ Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB +0.4 IV SASKA Tomasz Z/10607/21 2024 LDK!
3 22 s 4 27.59 GIEJBATOW Julia RLTL GGG Radom # 2008 U18 MZ +0.4 IV BŁASIŃSKI Artur Z/1569/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 32 s 4 28.05 BORKOWSKA Patrycja PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ +0.4 IV WOLIŃSKI Michał Z/1329/22 2024 LDK!
5 36 s 4 28.21 KRUSZEWSKA Barbara OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +0.4 IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3762/22 2024  OSU   89
6 38 s 4 28.39 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP +0.4 IV NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
7 39 s 4 28.64 ORZOŁEK Maria KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.4 -- TWOREK Urszula Z/2516/22 2024
8 53 s 4 29.65 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ +0.4 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/13312/21 2024
1 28 s 5 27.95 SZYMAŃSKA Joanna OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ +0.4 IV ZAWOJEK Michał Z/7826/21 2024 LDK!
2 33 s 5 28.09 GĄSIOR Julia UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ +0.4 IV B.D. BOGUCKI Michał , Z/0572/23 , 2024 LDK!
3 40 s 5 28.71 PAWLAK Zuzanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ +0.4 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0935/22 2024
4 43 s 5 28.80 WOŹNIAK Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ +0.4 V ZAWOJEK Michał Z/7837/21 2024 LDK!
5 47 s 5 29.10 CHALABA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ +0.4 V BOGUCKI Michał Z/0569/22 2024 LDK!
6 58 s 5 30.11 ŁUKASIEWICZ Maja UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ +0.4 -- MISZTAL Janusz Z/1384/22 2024 LDK!
1 19 s 6 27.34 JÓŹWICKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +2.1 IV BALCERZAK Piotr Z/0419/24 2024  OSU  
2 27 s 6 27.87 PERZANOWSKA Lena UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +2.1 IV BOROŃ Adam Z/0185/22 2024 LDK!  OSU  
3 41 s 6 28.79 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +2.1 V RZEPKA Marek Z/3193/21 2024 LDK!
4 49 s 6 29.18 NUÑEZ-KRAJEWSKA Anika KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +2.1 -- DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/3768/22 2024 78
5 52 s 6 29.51 WUJEC Krystyna OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ +2.1 V ZAWADZKI Jacek Z/0968/21 2024
6 54 s 6 29.90 DAŃKOWSKA Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2010 U16 MZ +2.1 V ZAWOJEK Michał Z/7830/21 2024 LDK!
7 63 s 6 30.78 MARCINKOWSKA Lilla UKS MTE Milanówek # 2010 U16 MZ +2.1 -- DMP SOBIERAJ Aneta Z/3242/21 2024 LDK! 14
8 66 s 6 31.68 MACIASZEK Aleksandra ULKS Józefina 2007 U18 MZ +2.1 -- B.D. Z/0977/24 2024
1 24 s 7 27.67 KOZŁOWSKA Adrianna OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2009 U16 MZ +0.6 IV ZAWOJEK Michał Z/2690/22 2024 LDK!
2 26 s 7 27.85 ROSIAK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.6 IV GOGOŁEK Marcin Z/7480/23 2024
3 31 s 7 28.01 BUDA Idalia AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ +0.6 IV B.D. Z/6596/22 2024
4 50 s 7 29.28 WACHOL Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ +0.6 -- KOZERA Piotr Z/5913/23 2024
5 51 s 7 29.47 BANASZEWSKA Wiktoria LUKS Hańcza Suwałki 2007 U18 PD +0.6 -- PIEKARSKA Monika Z/3523/24 2024
6 57 s 7 30.10 FURMAN Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ +0.6 V ZAWOJEK Michał Z/7824/21 2024 LDK!
7 64 s 7 30.96 PAWŁOWSKA Ewelina PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ +0.6 -- SZYMCZUK Dariusz Z/1327/22 2024 LDK!
8 65 s 7 31.09 DRABIK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ +0.6 -- BOROŃ Aldona Z/1189/23 2024 LDK!
1 34 s 8 28.16 REDA Oliwia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2009 U16 MZ +0.3 IV JĘDRZEJCZYK Dominika Z/1839/23 2024
2 42 s 8 28.80 MAJ Magdalena Anna UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ +0.3 V BOGUCKI Michał Z/0139/24 2024 LDK!
3 44 s 8 28.82 KACZOR Maja OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +0.3 -- ZAWADZKI Jacek Z/1894/24 2024
4 45 s 8 28.85 KORLIŃSKA Klara UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ +0.3 V BOGUCKI Michał Z/0141/24 2024 LDK!
5 48 s 8 29.14 KULIŃSKA Blanka OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +0.3 V ZAWADZKI Jacek Z/4528/24 2024
6 55 s 8 29.92 GRABOWSKA Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ +0.3 V ZAWOJEK Michał Z/7838/21 2024 LDK!
7 59 s 8 30.15 ROMANIUK Hanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ +0.3 V SZYMCZUK Dariusz Z/2219/23 2024 LDK!
1 20 s 9 27.35 WIĘCEK Zofia OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +0.2 IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4753/23 2024  OSU   101
2 46 s 9 29.06 SKOMRA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U16 MZ +0.2 V JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3335/22 2024
3 56 s 9 29.93 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ +0.2 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2024 LDK!
4 60 s 9 30.24 ANUSZEWSKA Antonina MKS Polonia Warszawa 2010 U16 MZ +0.2 V PODRAŻKO Marian Z/0107/24 2024 LDK!
5 61 s 9 30.34 TRAUT Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U16 MZ +0.2 -- MAREK Zofia Z/3359/23 2024
6 62 s 9 30.46 GRABOWSKA Karolina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U16 MZ +0.2 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/10153/21 2024
300 m K
1 1 s 1 37.64 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. Z/2676/16 2024
2 2 s 1 37.90 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom 1999 Sen MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. B.D. Z/0633/15 2024  KNS  
3 3 s 1 39.40 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/2277/11 2024
4 4 s 1 40.12 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 Sen LU -- KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert Z/2074/15 2024
5 5 s 1 40.15 GAJKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- B.D. KĘDZIORA Robert , Z/3000/17 , 2024
6 6 s 1 40.89 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3227/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 s 1 41.78 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U23 LD -- WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!
8 8 s 1 41.91 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5561/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 9 s 2 41.93 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ II RADKIEWICZ Przemysław Z/3669/20 2024 LDK!  OSU  
2 10 s 2 42.10 SOCHACKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ II BOROŃ Aldona Z/0749/24 2024 LDK!
3 12 s 2 42.61 DĘBEK Michalina MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ II NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2057/22 2024 LDK!
4 13 s 2 42.62 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ II BOGUCKI Michał Z/5809/22 2024 LDK!
5 14 s 2 43.19 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. Z/0848/20 2024
6 15 s 2 43.55 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U23 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2024 4 LDK!
7 16 s 2 43.75 WIŚNIEWSKA Emilia KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN III BORYSEWICZ Magdalena Z/2024/23 2024 LDK!
1 11 s 3 42.46 DZIĘCIOŁOWSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ II GOGOŁEK Marcin Z/0886/21 2024 LDK!
2 17 s 3 43.92 PARADUKHA Viktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1157/23 2024 LDK!
3 18 s 3 43.97 GURBSKA Edyta LKS Osuchów 2006 U20 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/5652/22 2024
4 20 s 3 44.03 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2024 LDK!
5 23 s 3 44.54 ZABOROWSKA Lena Mazovia ProActiv Ciechanów 2010 U16 MZ III B.D. Z/5441/22 2024
6 38 s 3 46.49 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U16 SK IV KUBIEC Dawid Z/8867/21 2024 LDK!  OSU  
7 45 s 3 47.03 TROJANOWSKA Maja UKS Gimnazjon Płońsk 2010 U16 MZ V ADAMSKI Robert TROJANOWSKA Monika Z/0468/24 2024 LDK!
8 46 s 3 47.14 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2024
1 21 s 4 44.06 BUDA Idalia AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ III B.D. Z/6596/22 2024
2 24 s 4 44.59 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 28 s 4 44.93 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ III BOGUCKI Michał Z/2790/20 2024 LDK!
4 29 s 4 45.22 NIEWIADOMSKA Magdalena LKS Mazowsze Teresin 2008 U18 MZ -- CIERECH Bogusław Z/12900/21 2024
5 31 s 4 45.82 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/6731/21 2024 LDK!  OSU  
6 34 s 4 46.26 PIEKUT Aleksandra LUKS Boguszyce 2010 U16 LD IV SUPEŁ Dorota Z/0358/20 2024
7 43 s 4 46.74 WINNICKA Hanna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/1503/21 2024 LDK!
8 48 s 4 47.83 SKROK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1595/23 2024
1 22 s 5 44.48 USS Maryna RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ III STELMASZCZYK Joanna Z/5508/21 2024
2 27 s 5 44.87 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2024
3 36 s 5 46.37 PRZYBYSZ Weronika KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1803/24 2024
4 39 s 5 46.62 DENEKA Hanna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3505/22 2024 LDK!  OSU  
5 41 s 5 46.71 KULA Angelika KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2008 U18 SK -- KUBIEC Dawid Z/6238/22 2024 LDK!  OSU  
6 44 s 5 46.84 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ V BOGUCKI Michał Z/0567/22 2024 LDK!
7 47 s 5 47.77 STRUŻYŃSKA Aleksandra Akademia Sportu Otwock 2006 U20 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/4020/21 2024 LDK!
8 57 s 5 51.26 STACHYRA Gabriela UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/14689/21 2024 LDK!  OSU  
1 26 s 6 44.73 KOPER Zuzanna Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ III KALINOWSKA Paulina Z/0120/24 2024
2 30 s 6 45.63 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ IV BOROŃ Aldona Z/4362/20 2024 LDK!
3 33 s 6 46.18 BRODOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ IV RONEK-GLIWA Aneta Z/1594/23 2024 LDK!
4 37 s 6 46.44 ERTMAN Natalia LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0776/23 2024 LDK!
5 49 s 6 47.85 RADZIECKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2012 U14 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek Z/6264/22 2024 LDK!
6 52 s 6 48.48 TALAREK Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U16 MZ V BIŃKOWSKA Marlena Z/14288/21 2024 LDK!
7 54 s 6 49.10 ZAMBROWSKA Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/4377/23 2024
8 s 6 52.38 KOŻUCHOWSKA Zuzanna RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/4378/23 2024
1 40 s 7 46.69 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2024 LDK!
2 50 s 7 48.02 PICKOVA Gabriela AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ V B.D. Z/1879/24 2024
3 53 s 7 48.78 KARAŚ Liliana LKS Mazowsze Teresin 2010 U16 MZ -- CIERECH Bogusław Z/3351/22 2024 LDK!
4 56 s 7 50.34 KAMIŃSKA Natalia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/4236/24 2024
5 58 s 7 51.38 GLIWKA Wiktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/4499/23 2024
6 59 s 7 51.73 CAŁA Lena LUKS Boguszyce 2010 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/2526/23 2024
7 60 s 7 51.84 JAKUBOWSKA Julia OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna # Z/11484/21 2024
8 61 s 7 52.42 DRABIK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1189/23 2024 LDK!
1 19 s 8 44.01 BIELAWSKA Natalia MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1437/23 2024
2 25 s 8 44.71 SMYCZEK Nadia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD III WASIAK Jarosław Z/1502/21 2024 LDK!
3 32 s 8 46.05 ANTONIAK Alicja UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ IV TYBOROWSKI Stanisław Z/0598/24 2024 LDK!
4 35 s 8 46.36 MAJ Magdalena Anna UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ IV BOGUCKI Michał Z/0139/24 2024 LDK!
5 42 s 8 46.72 WOJTYLAK Wiktoria UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/14694/21 2024 LDK!  OSU  
6 51 s 8 48.27 ULBRYCH Helena UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2938/24 2024
7 55 s 8 49.68 PARADUKHA Anna MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1981/24 2024
1 s 9 46.20 KONIECZNY Zuzanna OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/4527/24 2024
2 s 9 47.13 GÓRA Julia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U16 SK V KUBIEC Dawid Z/3470/24 2024 LDK!
3 s 9 47.26 TRZASKOWSKA Hanna Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ V B.D. Z/4773/24 2024
4 s 9 47.79 ALBERSKA Viktoria LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2007 U18 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/5031/23 2024
5 s 9 48.00 CHODOWIEC Julia IKS Siedlce 2010 U16 MZ V B.D. Z/11155/21 2024
6 s 9 49.04 TRACZYK Nina KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/0149/24 2024
7 s 9 50.51 GRABOWIECKA Barbara LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2009 U16 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/4993/24 2024
400 m K
1 s 1 53.54 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M DMP OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2024 149
2 s 1 53.59 GRYC Anna KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3062/15 2024  KNS  
3 s 1 54.24 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU M DMP JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2024 LDK! 140
4 s 1 57.57 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U23 WN II ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
5 s 1 57.64 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2024 100
6 s 1 62.85 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2024 LDK!  KN B  
1 s 2 60.49 DUSIEWICZ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ III DMP DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0874/23 2024  KN B   71 110
2 s 2 61.29 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/8008/21 2024 LDK!  KN B  
3 s 2 62.82 BŁUŚ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ IV DMP DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2024 51 93
4 s 2 63.81 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U18 SK IV WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2024 LDK!  OSU  
5 s 2 63.86 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ IV BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
1 s 3 64.42 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ IV DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2024 LDK! 82
2 s 3 66.29 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2024 LDK!
3 s 3 66.41 SPYCHALSKA Nicola LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0263/24 2024 LDK!  OSU  
4 s 3 67.25 MILIŃSKA-TYMENDORF Anna KS Lemiesz Team Warszawa 1970 Masters MZ -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/1457/23 , 2024
5 s 3 69.28 RADZIECKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/6267/22 2024 LDK!  OSU  
6 s 3 70.97 PLAWGO Julia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0441/24 2024
600 m K
1 s 1 1:27.59 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2024 M  KNS  
2 s 1 1:29.17 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/2389/15 2024 LDK!
3 s 1 1:29.24 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2024
4 s 1 1:30.52 JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024  KNF  
5 s 1 1:32.70 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2024  KNF  
6 s 1 1:32.81 SUCHOWOLAK Lena RLTL GGG Radom # 2005 U20 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej BŁASIŃSKI Artur , Z/3276/17 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
7 s 1 1:39.41 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2024
8 s 1 1:41.40 KALINOWSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2009 U16 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14718/21 2024
9 s 1 1:41.55 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2024 LDK!  OSU  
10 s 1 1:42.42 BIELAWSKA Natalia MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1437/23 2024
11 s 1 1:42.47 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ III OBŁĘKOWSKA Izabella DURAJ Marek Z/3138/20 2024 LDK!
  s 1 DNF LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa # 1981 Masters MZ -- TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2024
1 s 2 1:43.50 NOCEŃ Hanna LKS EkoSport Siedlce 2010 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1382/22, Z/0303/24 , 2024
2 s 2 1:44.04 WASĄŻNIK Zofia LKS EkoSport Siedlce 2010 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3241/21, Z/0305/24 , 2024 LDK!
3 s 2 1:46.69 MAŁECKA Karina LKS Osuchów 2009 U16 MZ V ZDUNEK Stanisław Z/3573/22 2024
4 s 2 1:47.81 JAKUBIAK Zofia UKS Diamond Athletics Białołęka 2010 U16 MZ V GLINICKI Jarosław Z/2844/21 2024
5 s 2 1:47.83 BĘTKOWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ V RACZYŁO Damian Z/9150/21 2024
6 s 2 1:47.90 TŁOCZKOWSKA Natalia LKS Maków Mazowiecki 2007 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1806/21 2024 LDK!
7 s 2 1:48.07 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U16 LD V SUPEŁ Dorota Z/0485/20 2024 LDK!
8 s 2 1:49.14 JANAS Marianna KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ -- DZICZEK Szymon Z/11657/21 2024 LDK!
9 s 2 1:49.48 TŁOCZKOWSKA Marta OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ V ZAWOJEK Michał Z/7831/21 2024 LDK!
10 s 2 1:49.64 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2024
11 s 2 1:50.57 TOBOŁA-PERTKIEWICZ Zofia MKS Polonia Warszawa 2010 U16 MZ -- TARASIUK Paweł Z/9080/21 2024
12 s 2 1:50.62 MAŁECKA Dominika LKS Osuchów 2008 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3572/22 2024
1 s 3 1:49.47 KONIECZNY Zuzanna OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/4527/24 2024
2 s 3 1:49.49 SENDEROWICZ Justyna KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. DZIUBA Szymon , Z/1585/22 , 2024
3 s 3 1:50.64 LUBOWIEDZKA Nadia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ -- ZAWOJEK Michał B.D. Z/7834/21 2024 LDK!
4 s 3 1:52.69 HAŁACIŃSKA Natalia KS Czempion Warszawa 2009 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/14811/21 2024
5 s 3 1:53.74 PICKOVA Gabriela AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ -- B.D. Z/1879/24 2024
6 s 3 1:54.01 KRUSZEWSKA Anna KS Czempion Warszawa 2009 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/3611/22 2024
7 s 3 1:54.38 KAJAK Agata ULKS Józefina 2010 U16 MZ -- B.D. Z/6616/23 2024
8 s 3 1:54.80 LUDWICKA Emilia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ -- ZAWOJEK Michał B.D. Z/7828/21 2024 LDK!
9 s 3 1:57.03 PROCENKO Victoria KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4903/24 2024
10 s 3 2:00.36 JAKUBOWSKA Julia OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna # Z/11484/21 2024
11 s 3 2:02.01 WOJCIECHOWSKA Aleksandra UKS Diamond Athletics Białołęka 2010 U16 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4814/24 2024
12 s 3 2:08.96 MICHALAK Patrycja KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1806/24 2024
800 m K
1 1 s 1 2:12.54 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2024  KNS  
2 2 s 1 2:19.36 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2024 3
3 4 s 1 2:27.46 SZLAGA Lena RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ IV GAJDUS Grzegorz Z/6476/22 2024
4 5 s 1 2:29.61 WOJTKOWIAK Marta KS Czempion Warszawa 1985 Masters MZ -- B.D. Z/5127/22 2024
5 9 s 1 2:37.61 NIEMIEC Gabriela MKS Juvenia Białystok 2007 U18 PD -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/2532/20 2024
6 11 s 1 2:44.21 WRÓBLEWSKA Maria LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP -- DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka Z/1768/20 2024 LDK!  OSU   64
1 3 s 2 2:27.34 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U18 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4343/20 2024 LDK!
2 6 s 2 2:31.64 BORKOWSKA Pola RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ IV GAJDUS Grzegorz Z/14216/21 2024
3 7 s 2 2:32.00 PRZEŹDZIECKA Weronika OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/4522/24 2024
4 8 s 2 2:33.85 SIEŃCZYK Zofia KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -- DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/1352/22 2024 75
5 10 s 2 2:38.44 JADACHOWSKA Liliana KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/5389/23 2024
6 12 s 2 2:51.73 GOŁĘBIOWSKA Joanna MKS Juvenia Białystok 2007 U18 PD -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/2531/20 2024
7 13 s 2 3:02.89 CZÓŁNOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/1154/24 2024
1000 m K
1 1 s 1 2:43.29 JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024  KNF  
2 2 s 1 2:43.54 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2024  KNF  
3 3 s 1 2:44.26 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/3372/16 2024
4 4 s 1 2:47.31 KOPEĆ Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2690/21 2024  KNF  
5 5 s 1 2:48.70 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. , Z/0479/13 , 2024  KNS  
6 6 s 1 2:48.79 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2024  KNS  
7 7 s 1 2:50.39 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2004 U23 SK -- KUBIEC Dawid Z/5354/18 2024 4 LDK!  KN B  
8 8 s 1 2:51.69 WOJTKOWIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/1891/19 2024 LDK!
9 9 s 1 2:54.30 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2024 3
10 10 s 1 2:54.73 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2024 LDK!  KN B  
11 11 s 1 3:00.96 SZYMAŃSKA Dominika RLTL GGG Radom 2002 U23 MZ -- B.D. LEBIODA Stanisław , Z/6559/15 , 2024
1 s 2 2:54.31 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/1927/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 s 2 2:54.62 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/2853/19 2024  KN B  
3 s 2 2:56.21 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U16 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2024
4 s 2 2:57.73 ZAWADZKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/0979/23 2024
5 s 2 3:01.20 DUDEK Natasza MKS Polonia Warszawa 2010 U16 MZ II TARASIUK Paweł Z/12993/21 2024
6 s 2 3:04.19 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4305/20 2024
7 s 2 3:07.96 SZCZYGIELSKA Anita MKS Pogoń Siedlce 2008 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/14498/21 2024  KN B  
8 s 2 3:08.95 NIEMYJSKA Alexandra MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1156/23 2024 LDK!
9 s 2 3:09.92 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0836/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
10 s 2 3:11.17 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2024 LDK!  OSU  
11 s 2 3:19.58 KAŁASKA Karolina GKS Wilga Garwolin 2007 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4282/20 2024
1 s 3 3:06.24 ŚWIĄTKOWSKA Zofia RLTL GGG Radom 1998 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0074/14 2024 1
2 s 3 3:13.06 NOWAK Michalina KKL Kielce 2009 U16 SK IV JÓŹWIK Krzysztof Z/4215/19 2024 LDK!  OSU  
3 s 3 3:13.06 MAKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0723/24 2024 LDK!
4 s 3 3:13.40 PRZEŹDZIECKA Weronika OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/4522/24 2024
5 s 3 3:13.73 MARYL Łucja Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/6607/22 2024
6 s 3 3:16.03 STOŻEK Julia UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/1359/23 2024 LDK!  OSU  
7 s 3 3:16.08 ŁACZMAŃSKA Natalia UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0936/22 2024 LDK!  OSU  
8 s 3 3:17.73 ZIMOWICZ Alicja Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/2683/21 2024
9 s 3 3:22.42 PAJOR Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/5805/22 2024
10 s 3 3:29.66 TRZCIŃSKA Anna UKS Orzełki Warszawa 2009 U16 MZ V BOGUCKI Michał Z/6570/23 2024 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:54.33 KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 2001 Sen ZP III SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/0642/16 2024
2 2 s 1 4:54.47 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U18 LD III MAJCHER Elżbieta GÓRSKI Mariusz , Z/0484/20 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 4:56.42 GUSKA Karolina LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU III JAMROZ Mieczysław Z/3263/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 5:01.12 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ IV GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2024 LDK!
5 5 s 1 5:11.78 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2024 BEZ
3000 m K
1 1 s 1 11:48.07 HAŚKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0342/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 2 s 1 12:02.54 SZOJDA Maria LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -- DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0165/24 2024 LDK!  OSU   73
80 pł K
1 1 e 1 12.03 KARYŚ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ +0.8 II BOROŃ Aldona Z/4360/20 2024 LDK!
2 2 e 1 12.43 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +0.8 III OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4061/21 2024 LDK!
3 3 e 1 13.27 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +0.8 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0898/21 2024 LDK!
4 4 e 1 13.41 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ +0.8 IV RODOWALD Olaf Z/2051/21 2024 LDK!
5 5 e 1 13.46 USS Maryna RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ +0.8 IV STELMASZCZYK Joanna Z/5508/21 2024
6 6 e 1 13.66 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ +0.8 IV BOGUCKI Michał Z/2790/20 2024 LDK!
7 7 e 1 14.00 DĄBROWSKA Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ +0.8 V OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKI Maksymilian , Z/3706/20 , 2024 LDK!
8 8 e 1 14.96 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ +0.8 -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2024
1 f 1 12.01 KARYŚ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ +0.3 II BOROŃ Aldona Z/4360/20 2024 LDK!
2 f 1 12.33 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +0.3 II OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4061/21 2024 LDK!
3 f 1 13.21 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +0.3 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0898/21 2024 LDK!
4 f 1 13.40 USS Maryna RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ +0.3 IV STELMASZCZYK Joanna Z/5508/21 2024
5 f 1 13.59 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ +0.3 IV RODOWALD Olaf Z/2051/21 2024 LDK!
6 f 1 13.76 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ +0.3 IV BOGUCKI Michał Z/2790/20 2024 LDK!
7 f 1 14.16 DĄBROWSKA Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ +0.3 V OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKI Maksymilian , Z/3706/20 , 2024 LDK!
8 f 1 14.82 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ +0.3 -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2024
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 17.04 ADACH Weronika UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ +0.4 IV RODOWALD Olaf Z/6248/23 2024
2 2 e 1 17.13 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ +0.4 IV RODOWALD Olaf Z/0687/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 e 1 17.38 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U18 MZ +0.4 IV BOGUCKI Michał Z/3921/19 2024 LDK!
1 f 1 16.46 ADACH Weronika UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ +0.3 III RODOWALD Olaf Z/6248/23 2024
2 f 1 17.01 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U18 MZ +0.3 IV BOGUCKI Michał Z/3921/19 2024 LDK!
3 f 1 17.12 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ +0.3 IV RODOWALD Olaf Z/0687/20 2024 LDK!  KN B  
100 m pł K
1 e 1 13.72 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM +1.6 I MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KNS  
2 e 1 14.48 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +1.6 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024 118
3 e 1 15.01 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.6 II WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KN B  
4 e 1 15.25 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U20 MZ +1.6 II RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
5 e 1 15.61 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ +1.6 II TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
6 e 1 16.07 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.6 III DMP KRAWCZYK Michał B.D. Z/0757/15 2024 67
1 f 1 14.18 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ -1.2 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024 130
2 f 1 15.08 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -1.2 II WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 15.17 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U20 MZ -1.2 II RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
4 f 1 15.95 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ -1.2 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
5 f 1 16.56 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -1.2 III DMP KRAWCZYK Michał B.D. Z/0757/15 2024 54
300 m pł K
1 1 s 1 40.99 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom 1999 Sen MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. B.D. Z/0633/15 2024  KNS  
2 2 s 1 48.84 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 4 s 1 51.77 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ IV BOGUCKI Michał Z/2790/20 2024 LDK!
4 9 s 1 58.45 WIŚNIEWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2009 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/2968/22 2024 LDK!
  s 1 DNF CHOJNOWSKA Helena KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0406/24 2024 LDK!  OSU  
1 3 s 2 50.54 BADER-STRZAŁA Adrianna MKS Polonia Warszawa 2010 U16 MZ IV PODRAŻKO Marian Z/0019/24 2024 LDK!
2 5 s 2 51.78 PUŁAWSKA Natalia MKS Polonia Warszawa 2009 U16 MZ IV PODRAŻKO Marian Z/2079/24 2024 LDK!
3 6 s 2 52.33 STAŃCZAK Urszula MKS Polonia Warszawa 2010 U16 MZ V PODRAŻKO Marian Z/0021/24 2024 LDK!
4 7 s 2 53.87 POCIEJEWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ V RACZYŁO Damian Z/2067/20 2024
5 8 s 2 54.39 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ V BOGUCKI Michał Z/0567/22 2024 LDK!
400 m pł K K
1 s 1 57.70 GRYC Anna KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3062/15 2024  KNS   159
2 s 1 68.39 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 s 1 69.77 ARCISZ Katarzyna MKS Juvenia Białystok 2008 U18 PD IV GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/14399/21 2024
4 s 1 73.98 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2024 LDK!
4x100 m K
1 s 1 49.64 JÓŹWICKA Hanna
WIĘCEK Zofia
KRUSZEWSKA Barbara
WROTEK Hanna
OKS Skra Warszawa 2008
2007
2007
2008
U18 MAZ -- BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
Z/0419/24
Z/4753/23
Z/3762/22
Z/0952/21
2024
2024
2024
2024




2 s 1 50.89 DENEKA Hanna
JAKUBIAK Paulina
PAWLAK Adrianna
NAWROCKA Zofia
UKS LA Basket Warszawa 2008
2007
2008
2008
U18 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
ZAKRZEWSKI Dariusz
Z/3505/22
Z/2600/20
Z/5561/22
Z/5218/22
2024
2024
2024
2024




3 s 1 52.06 TYMOSZCZUK Maja
DRĄGOWSKA Martyna
MACIEJEWSKA Antonina
DUSIEWICZ Hanna
KS AZS AWF Warszawa 2008
2007
2007
2008
U18 MAZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella
ŻEWŁAKOW Kamil RADKIEWICZ Przemysław
OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
Z/0908/21
, Z/10452/21
Z/2616/22
Z/0874/23
2024
, 2024
2024
2024




1 s 2 50.01 BRODOWSKA Zuzanna
TARAS Kalina
SOCHACKA Aleksandra
KARYŚ Hanna
UKS LA Basket Warszawa 2010
2009
2009
2010
U16 MAZ -- RONEK-GLIWA Aneta
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
Z/1594/23
Z/4362/20
Z/0749/24
Z/4360/20
2024
2024
2024
2024




2 s 2 52.28 CHALABA Zofia
KOWALCZYK Natalia
MAJ Magdalena Anna
LUTOMIRSKA Joanna
UKS Orzełki Warszawa 2010
2010
2010
2010
U16 MAZ -- BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
Z/0569/22
Z/5809/22
Z/0139/24
Z/2790/20
2024
2024
2024
2024




3 s 2 53.46 DAŃKOWSKA Maja
KOZŁOWSKA Adrianna
SZYMAŃSKA Joanna
WOŹNIAK Maja
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010
2009
2010
2010
U16 MAZ -- ZAWOJEK Michał
ZAWOJEK Michał
ZAWOJEK Michał
ZAWOJEK Michał
Z/7830/21
Z/2690/22
Z/7826/21
Z/7837/21
2024
2024
2024
2024




4 s 2 54.39 FAMULSKA Maria
GOLUCH Łucja
MATEUSIAK Oliwia
NOWOSIELSKA Laura
SKS Feniks Siedlce 2010
2009
2009
2009
U16 MAZ -- WYSOCKI Rafał
WYSOCKI Rafał
WYSOCKI Rafał
WYSOCKI Rafał
Z/1589/23
Z/6322/23
Z/6324/23
Z/6323/23
2024
2024
2024
2024




5 s 2 54.51 BADER-STRZAŁA Adrianna
PUŁAWSKA Natalia
ANUSZEWSKA Antonina
STAŃCZAK Urszula
MKS Polonia Warszawa 2010
2009
2010
2010
U16 MAZ -- PODRAŻKO Marian
PODRAŻKO Marian
PODRAŻKO Marian
PODRAŻKO Marian
Z/0019/24
Z/2079/24
Z/0107/24
Z/0021/24
2024
2024
2024
2024




6 s 2 54.53 OLEKSIUK-ARCZEWSKA Julia
BORKOWSKA Patrycja
ROMANIUK Hanna
JUSZCZUK Zuzanna
PUKS Jedynka Łosice 2009
2010
2010
2010
U16 MAZ -- WOLIŃSKI Michał
WOLIŃSKI Michał
SZYMCZUK Dariusz
WOLIŃSKI Michał
Z/3910/21
Z/1329/22
Z/2219/23
Z/1328/22
2024
2024
2024
2024




7 s 2 55.09 NOWAKOWSKA Malina
MOZGA Eliza
GIŁKA Hanna
KRAJEWSKA Julia
UKS Vis Skierniewice 2010
2010
2009
2010
U16 LDZ -- KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
Z/9753/21
Z/4552/24
Z/9752/21
Z/5210/22
2024
2024
2024
2024




2000 m prz K
1 1 s 1 6:29.86 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U23 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 1 7:14.35 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2024 2 LDK!
3 3 s 1 7:56.69 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2024 LDK!  OSU  
Wzwyż K
1 f 1 1.65 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ II DMP RODOWALD Olaf Z/0687/20 2024 LDK!  KN B   93
2 f 1 1.60 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U20 MZ III SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 1.55 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ III SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 f 1 1.55 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 f 1 1.50 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ IV DMP DMP U20 SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B   56 92
6 f 1 1.45 ADACH Weronika UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ IV DMP RODOWALD Olaf Z/6248/23 2024 46
7 f 1 1.40 PODLASIEWSKA Joanna MKS Pułtusk 2007 U18 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/10890/21 2024
8 f 1 1.35 BRODOWSKA Nina UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- DMP U20 BOROŃ Adam Z/4469/23 2024  OSU   62
1 f 2 1.55 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ III DMP DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław Z/3669/20 2024 LDK!  OSU   68 103
2 f 2 1.55 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ III DMP RODOWALD Olaf Z/2051/21 2024 LDK! 68
3 f 2 1.45 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ IV DMP U20 RZEPKA Marek Z/3193/21 2024 LDK! 75
4 f 2 1.35 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3192/21 2024 LDK!
5 f 2 1.35 GLINKA Renata MKS Pułtusk 2010 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12532/21 2024
6 f 2 1.35 ULATOWSKA Maria MKS Pułtusk 2010 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/2048/24 2024
7 f 2 1.35 WŁODARCZYK Sandra MKS Pułtusk 2010 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12533/21 2024
Tyczka K
1 f 1 4.00 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 Sen KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. Z/0082/15 2024
2 f 1 2.30 HARASIMOWICZ Julia KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ V KRAWCZYK Michał Z/1150/24 2024
3 f 1 2.30 KOMARNICKA Lena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/4615/24 2024
W dal K
  f 1 3.57 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.5 -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KN B  
  f 1 4.95 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ +0.1 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
  f 1 6.30 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL +1.2 M DMP RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/0398/12 2024  KNS   149
1 f 1 6.30 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL +3.4 M DMP RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/0398/12 2024  KNS   149
2 f 1 5.49 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +4.0 II WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 5.20 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +1.9 III RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. , Z/0311/18 , 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 5.03 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ +2.3 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
5 f 1 4.73 PRZYBYŁOWSKA Natalia MUKS Płock 2006 U20 MZ -0.3 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2672/20 2024
6 f 1 4.54 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.6 -- KRAWCZYK Michał B.D. Z/0757/15 2024
  f 2 2.83 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ +0.6 -- DMP U20 BOROŃ Adam Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B   6
  f 2 4.60 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -0.9 -- DMP SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B   37
  f 2 4.66 KUSIŃSKA Julia GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ +0.6 -- BUSZTA Stanisław Z/3367/22 2024
1 f 2 5.22 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ +2.4 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B   98
2 f 2 5.19 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.6 III DMP ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B   72
3 f 2 4.93 DOBKOWSKA Daria OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U18 MZ +1.4 IV SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/1808/21 , 2024 LDK!
4 f 2 4.84 KUSIŃSKA Julia GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ +2.4 IV BUSZTA Stanisław Z/3367/22 2024
5 f 2 4.76 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ +1.8 -- WOLIŃSKI Michał Z/5578/19 2024 LDK!
6 f 2 4.75 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ +2.2 -- DMP SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B   45
7 f 2 4.64 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ +1.7 -- WOLIŃSKI Michał Z/3909/21 2024 LDK!
8 f 2 4.46 WACHOL Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ +1.0 -- KOZERA Piotr Z/5913/23 2024
9 f 2 4.05 GRODECKA Dominika KS Ciechan Ciechanów 2008 U18 MZ +0.1 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3337/23 2024
10 f 2 3.94 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -1.3 -- BOROŃ Aldona Z/1183/22 2024 LDK!
11 f 2 3.24 MISIUKIEWICZ Marta LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ +0.2 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3356/23 2024
  f 3 3.81 VAJO Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +1.2 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/2295/24 2024  OSU  
  f 3 4.45 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +0.7 -- RZEPKA Marek Z/3193/21 2024 LDK!
1 f 3 5.63 SOCHACKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ -0.1 II DMP U20 BOROŃ Aldona Z/0749/24 2024 LDK! 132
2 f 3 5.17 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +0.5 III RZEPKA Marek Z/3192/21 2024 LDK!
3 f 3 4.88 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +1.8 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0898/21 2024 LDK!
4 f 3 4.55 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +2.9 V RZEPKA Marek Z/3193/21 2024 LDK!
5 f 3 4.44 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ +1.1 -- RODOWALD Olaf Z/2051/21 2024 LDK!
6 f 3 4.22 TRAUT Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U16 MZ +1.3 -- MAREK Zofia Z/3359/23 2024
7 f 3 4.18 JACKOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +1.0 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1151/24 2024
8 f 3 4.15 GRZELAK Patrycja MKS Bank BS Płońsk 2010 U16 MZ +1.6 -- KOZERA Piotr Z/0841/24 2024
9 f 3 4.05 KRZYWKOWSKA Alicja MKS Bank BS Płońsk 2010 U16 MZ -0.1 -- KOZERA Piotr Z/3681/24 2024
10 f 3 4.04 VAJO Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +3.8 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/2295/24 2024  OSU  
11 f 3 4.03 MROWIEC Iga KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +0.9 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/1152/24 2024  OSU  
12 f 3 4.03 GOŁOFIT Idalia OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ -0.1 -- PAWŁOWSKA Maria Z/4757/24 2024 LDK!
13 f 3 4.02 PÓŁTORAK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2010 U16 MZ +0.6 -- DĄBROWSKI Dariusz Z/1743/20 2024 LDK!
14 f 3 3.94 JAKUBIAK Zofia UKS Diamond Athletics Białołęka 2010 U16 MZ +0.7 -- GLINICKI Jarosław Z/2844/21 2024
15 f 3 3.94 CZAJKA Zofia AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ +1.6 -- B.D. Z/3351/23 2024
16 f 3 3.63 KOCHAŃSKA Jagoda KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ +0.3 -- ZIMNY Emanuel Z/0017/24 2024 LDK!
17 f 3 3.60 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ +1.4 -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2024
18 f 3 3.00 SANIKOWSKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U16 MZ +0.7 -- SZEWCZYK Stanisław Z/4367/23 2024
Trójskok K
1 f 1 11.72 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -0.7 II DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2024 LDK!  KN B   96
2 f 1 11.17 SZEMPLIŃSKA Aleksandra KS Ciechan Ciechanów 2004 U23 MZ +0.7 III MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2355/19 2024  KN B  
3 f 1 10.59 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ -0.1 IV WOLIŃSKI Michał Z/5441/19 2024 LDK!
4 f 1 10.34 ORZOŁEK Maria KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.8 IV DMP U20 TWOREK Urszula Z/2516/22 2024 84
5 f 1 10.30 KWIATKOWSKA Łucja MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ +0.9 IV PODRAŻKO Marian PODRAŻKO Marian , Z/4897/21 , 2024 LDK!
6 f 1 10.15 GIŁKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD +1.0 V KORWEK Joanna Z/9752/21 2024 LDK!
7 f 1 9.25 ZALEWSKA Weronika UKS Filipides Teresin 2008 U18 MZ +1.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Inga Z/5514/21 2024 LDK!  OSU  
8 f 1 9.07 KAMASZEWSKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -0.3 -- KOZERA Piotr Z/8061/21 2024 LDK!
Wieloskok K
  f 1 9.44 GOŁOFIT Idalia OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +0.2 -- PAWŁOWSKA Maria Z/4757/24 2024 LDK!
  f 1 10.68 JASIELON Julia LUKS Hańcza Suwałki 2009 U16 PD +1.2 III STACHURSKA Agnieszka Z/0139/20 2024 LDK!
1 f 1 10.97 JASIELON Julia LUKS Hańcza Suwałki 2009 U16 PD +2.7 II STACHURSKA Agnieszka Z/0139/20 2024 LDK!
2 f 1 9.92 ULIKOWSKA Sandra LUKS Hańcza Suwałki 2009 U16 PD +1.7 V SAWICKA Izabela Z/1670/23 2024 LDK!
3 f 1 9.82 KRAJEWSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2010 U16 LD +1.8 V KORWEK Joanna Z/5210/22 2024 LDK!
4 f 1 9.78 OCHOCIŃSKA Alicja LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP +0.5 V NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0260/24 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 9.52 GOŁOFIT Idalia OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +3.3 -- PAWŁOWSKA Maria Z/4757/24 2024 LDK!
6 f 1 9.44 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U16 LD +1.5 -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2024 LDK!
7 f 1 9.05 MOZGA Eliza UKS Vis Skierniewice 2010 U16 LD -0.2 -- KORWEK Joanna Z/4552/24 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 16.06 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 10.87 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD IV KORWEK Joanna Z/2813/20 2024 LDK!
3 f 1 10.32 CAŁKA Maria GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/1039/23 2024
4 f 1 9.60 SZYMAŃSKA Hanna MKS Syrena Warszawa 2007 U18 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/12445/21 2024 LDK!
5 f 1 6.30 SZYSZKA Julia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2507/24 2024
1 f 2 14.69 IKE Amanda KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ I DMP U20 OLSZEWSKI Radosław Z/5932/23 2024 144
2 f 2 8.96 WŁOSZEK Aleksandra KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ V BIŃKOWSKA Marlena Z/1167/23 2024
3 f 2 8.13 KOPYT Amelia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6881/23 2024 LDK!
4 f 2 7.29 MAŚLAK Natasza UKS Vis Skierniewice 2010 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0907/22 2024 LDK!
5 f 2 7.21 DROGOŃ Weronika MUKS Płock 2010 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5174/22 2024 LDK!
6 f 2 6.40 CHĄDZYŃSKA Małgorzata UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ -- B.D. Z/0181/24 2024
Kula (4) K
1 f 1 12.95 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 12.72 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U20 WN I KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 8.41 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B  
4 f 1 8.03 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 6.32 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 46.52 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 35.06 NOWAK Natalia AKL Ursynów Warszawa 2009 U16 MZ III LEMIESZEWSKA Marta Z/0173/24 2024
3 3 f 1 33.78 LEWANDOWSKA Nikola MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3857/22 2024 LDK!
4 4 f 1 31.26 LUŚNIA Maja GKS Wilga Garwolin 2009 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/1042/23 2024
5 5 f 1 25.82 CHODYRA Klaudia GKS Wilga Garwolin 2009 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/5218/23 2024
6 6 f 1 25.43 OLSZEWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ V LEMIESZEWSKA Marta Z/0174/24 2024
7 7 f 1 23.59 PŁYWACZEWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2009 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/3800/24 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 43.80 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 37.81 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 37.47 LEMANOWICZ Oliwia KS Ciechan Ciechanów 2006 U20 MZ II GRODECKI Tomasz Z/5522/23 2024
4 f 1 33.24 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U23 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. , Z/0372/17 , 2024 LDK!
5 f 1 28.20 CAŁKA Maria GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/1039/23 2024
6 f 1 27.29 SZYMAŃSKA Hanna MKS Syrena Warszawa 2007 U18 MZ IV LEWANDOWSKA Dorota Z/12445/21 2024 LDK!
7 f 1 23.08 PODLASIEWSKA Joanna MKS Pułtusk 2007 U18 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/10890/21 2024
Młot (3) K
1 f 1 56.76 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2024  OSU   KN B  
2 f 1 55.44 PRACHARCZYK Maria OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ I DMP U20 ROSA Mikołaj Z/3237/22 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   144
3 f 1 52.34 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD II SZEWCZYK Maciej Z/0542/21 2024  KN B  
4 f 1 44.29 ŚMIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2024  OSU   KN B  
5 f 1 42.87 CHMIELEWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ III DMP U20 TUZ Damian Z/3760/22 2024  KN B   103
6 f 1 33.97 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/5438/19 2024 LDK!
7 f 1 33.20 ROMANIUK Julia PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/2698/22 2024 LDK!
8 f 1 32.00 KRUKOWSKA Sonia KS Warszawianka W-wa 2009 U16 MZ V KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał Z/4106/23 2024
9 f 1 29.89 LESIUK Nikola PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ V SZYMCZUK Dariusz Z/2216/23 2024 LDK!
10 f 1 26.66 KLIMASZEWSKA Anita PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/1644/24 2024 LDK!
11 f 1 24.60 GAIK Julia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6545/22 2024 LDK!
12 f 1 24.26 WRÓBLEWSKA Julia PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/2218/23 2024 LDK!
  f 1 NM DENISIUK Lena PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/1842/24 2024 LDK!
  f 1 NM DENISIUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/5579/19 2024 LDK!
  f 1 NM KLIMASZEWSKA Daria PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/1645/24 2024 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 52.79 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I DMP TUZ Damian B.D. Z/2464/20 2024  KN B   130
2 f 1 49.84 PRACHARCZYK Maria OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ I ROSA Mikołaj Z/3237/22 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
3 f 1 38.08 KAMIŃSKA Monika AKL Ursynów Warszawa 1984 Masters MZ III LEMIESZEWSKA Marta Z/5129/22 2024
Oszczep (500) K
1 f 1 36.95 ADAMCZYK Nadia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ IV B.D. # Z/2054/20 2024 LDK!
2 f 1 32.72 DĘBECKA Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0780/22 2024  KN B  
3 f 1 30.44 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 f 1 16.58 SZYSZKA Julia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2507/24 2024
1 f 2 30.07 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD V KORWEK Joanna Z/2813/20 2024 LDK!
2 f 2 28.65 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD V KORWEK Joanna Z/3812/19 2024 LDK!
3 f 2 23.00 PŁYWACZEWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2009 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/3800/24 2024 LDK!
4 f 2 18.15 KOPYT Amelia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6881/23 2024 LDK!
5 f 2 16.69 CHĄDZYŃSKA Małgorzata UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ -- B.D. Z/0181/24 2024
6 f 2 12.62 KOCHAŃSKA Jagoda KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0017/24 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 48.68 ANDRUKONIS Gabriela KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD I DMP B.D. WOJNA Cezary , Z/3069/17 , 2024  KNF   131
2 f 1 40.54 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU II B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 f 1 38.33 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U20 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 36.32 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U20 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 35.26 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP III DMP U20 MARCINÓW Ryszard B.D. Z/0851/20 2024 LDK! 106
1 f 2 38.45 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KN B  
2 f 2 31.18 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- KRAWCZYK Michał B.D. Z/0757/15 2024
100 m M
1 1 e 1 10.81 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +1.7 I DMP GRANASZEWSKI Artur Z/1800/13 2024 1 119
2 2 e 1 10.86 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ +1.7 I WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  KNF  
3 5 e 1 11.09 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U23 MZ +1.7 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2024 LDK!
4 7 e 1 11.20 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD +1.7 II DMP GRANASZEWSKI Artur Z/0849/12 2024 3 87
5 8 e 1 11.20 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD +1.7 II WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!  KN B  
6 9 e 1 11.22 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok 2000 Sen PD +1.7 II B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2024
7 10 e 1 11.22 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.7 II MERWA Janusz Z/0376/22 2024 LDK!  KNF  
8 24 e 1 11.74 GIŻYŃSKI Jakub UKS Gimnazjon Płońsk 1990 Sen MZ +1.7 III B.D. Z/2756/11 2024
1 3 e 2 10.88 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ +1.6 I RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  KN B  
2 4 e 2 11.02 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ +1.6 II WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2024
3 6 e 2 11.17 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U23 MZ +1.6 II ODOLIŃSKI Sebastian B.D. Z/1107/18 2024 LDK!  KN B  
4 11 e 2 11.37 KUREK Maciej KS Sprintwarsaw 1994 Sen MZ +1.6 III MALANOWSKI Łukasz Z/0868/22 2024
5 12 e 2 11.44 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok 2000 Sen PD +1.6 III B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2024
6 15 e 2 11.45 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +1.6 III TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2024
7 17 e 2 11.46 DEMSKI Sebastian KS Sprintwarsaw 1991 Sen MZ +1.6 III DMP MALANOWSKI Łukasz Z/0867/22 2024 68
8 23 e 2 11.71 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 1991 Sen MZ +1.6 III B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2024 3
1 13 e 3 11.44 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ +2.5 III ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2024 LDK!  KNF   KN B  
2 14 e 3 11.45 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD +2.5 III KORWEK Joanna Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  KNF   KN B  
3 16 e 3 11.46 KRUPA Rafał KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +2.5 III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/11747/21 2024 112
4 31 e 3 11.84 WOLSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +2.5 IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/6138/23 2024  OSU   94
5 34 e 3 11.91 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw 1982 Masters MZ +2.5 -- MALANOWSKI Łukasz Z/2038/21 2024
6 37 e 3 11.95 SZTABNIK Mateusz KS Sprintwarsaw 2000 Sen MZ +2.5 -- MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/4057/23 2024
1 18 e 4 11.47 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ +0.9 III RĄCZKA Paweł B.D. Z/0070/19 2024 LDK!
2 19 e 4 11.57 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.9 III TWOREK Urszula Z/6331/22 2024
3 22 e 4 11.62 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +0.9 III ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2024
4 26 e 4 11.76 ZEMBRZUSKI Antoni UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.9 IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/6353/23 2024  OSU   98
5 29 e 4 11.83 BIENIECKI Stefan KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.9 IV MASTALERZ Janusz GOGOŁEK Marcin , Z/14744/21 , 2024 LDK!
6 30 e 4 11.83 KRAWCZYK Patryk KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.9 IV DMP U20 GĘBSKI Adam Z/6333/22 2024 95
7 43 e 4 12.06 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.9 IV BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 47 e 4 12.14 SAŁAPSKI Patryk UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U16 MZ +0.9 IV GLINICKI Jarosław Z/4117/20 2024 LDK!
1 28 e 5 11.80 ROSOŁOWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +1.1 IV WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka Z/3970/23 2024
2 33 e 5 11.86 BOGUSZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +1.1 IV SASKA Tomasz Z/14822/21 2024 LDK!
3 36 e 5 11.92 TYSZKA Maciej MKS Pogoń Siedlce 2009 U16 MZ +1.1 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/5931/23 2024
4 44 e 5 12.06 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ +1.1 IV ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2024
5 45 e 5 12.11 CZYŻ Jacek MKS Bank BS Płońsk 2010 U16 MZ +1.1 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3660/23 2024 LDK!
6 51 e 5 12.27 WOJTUNIK Filip RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ +1.1 -- LEBIODA Stanisław Z/4159/22 2024 LDK!
7 52 e 5 12.33 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ +1.1 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK!
8 57 e 5 12.45 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U18 LD +1.1 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2024 LDK!  OSU  
1 25 e 6 11.75 ANDRZEJEWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ +1.5 III RACZYŁO Damian Z/3225/22 2024
2 35 e 6 11.92 KUŚMIERCZYK Filip PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ +1.5 IV WOLIŃSKI Michał Z/3911/21 2024 LDK!
3 38 e 6 11.99 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +1.5 IV BOROŃ Adam Z/5695/23 2024 LDK!  OSU  
4 40 e 6 12.03 BRYZEK Aleksander MKS Pogoń Siedlce 2009 U16 MZ +1.5 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/1119/23 2024
5 41 e 6 12.04 SNOPEK Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +1.5 IV GOGOŁEK Marcin Z/3880/21 2024 LDK!
6 46 e 6 12.13 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U18 MZ +1.5 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3201/21 2024 LDK!
7 53 e 6 12.36 ANDRZEJCZAK Marceli UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD +1.5 V BARSKA Jolanta Z/3567/22 2024 LDK!
8 63 e 6 12.80 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ +1.5 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2024
1 42 e 7 12.04 ZARĘBA Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +2.1 IV GOGOŁEK Marcin Z/11493/21 2024
2 48 e 7 12.15 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +2.1 IV GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2024 LDK!
3 54 e 7 12.38 CHOJNACKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ +2.1 V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0377/22 2024 LDK!
4 58 e 7 12.50 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U18 MZ +2.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2024 LDK!
5 60 e 7 12.62 KALISZ Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +2.1 -- GOGOŁEK Marcin Z/3881/21 2024
6 64 e 7 12.83 KARDA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ +2.1 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0684/22 2024 LDK!
7 65 e 7 12.85 POPOWSKI Jakub PTT Delta Płock 2008 U18 MZ +2.1 --
8 74 e 7 13.59 KOTFAS Oskar LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP +2.1 -- KACPRZAK Marcin # Z/7299/21 2024 LDK!
1 27 e 8 11.76 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2007 U18 LD +0.8 IV BARSKA Jolanta Z/0409/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 49 e 8 12.18 PROCNER Franciszek RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ +0.8 IV JENDRYCH Marek Z/3255/21 2024
3 55 e 8 12.38 ZADRĄG Karol OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +0.8 V ZAWADZKI Jacek Z/1067/21 2024
4 62 e 8 12.72 BEDNARSKI Oktawian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +0.8 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3953/23 2024
5 67 e 8 13.26 BEKIESZA Dawid SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ +0.8 -- WYSOCKI Rafał Z/5367/21 2024
6 68 e 8 13.31 ROMAN Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ +0.8 -- WYSOCKI Rafał Z/0875/23 2024
7 70 e 8 13.47 SOBCZAK Jan KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +0.8 -- GOGOŁEK Marcin # Z/11498/21 2024
1 20 e 9 11.59 KRAKOWIAK Szymon SKSG Korona Szczecin 2007 U18 ZP +1.5 III ŚLIWKA Rafał Z/1958/24 2024
2 21 e 9 11.60 FRĄSZCZAK Rafał OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2009 U16 MZ +1.5 III WITKOWSKI Bartosz Z/0452/24 2024 LDK!
3 32 e 9 11.85 VIEUXMAIRE Aleksander KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +1.5 IV GRALEWSKI Wojciech Z/0721/24 2024
4 39 e 9 12.00 MAŃKA Franciszek UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U16 MZ +1.5 IV GLINICKI Jarosław Z/4315/20 2024 LDK!
5 56 e 9 12.41 OSTROWSKI Tobiasz Rafał UKS Melo Błonie 2009 U16 MZ +1.5 V GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3894/24 2024
6 66 e 9 13.06 STELMASZCZYK Tomasz KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ +1.5 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4336/20 2024 LDK!
7 76 e 9 14.11 KARASIŃSKI Rafał KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U16 MZ +1.5 -- BONIOWSKA Karolina Z/1973/24 2024
8 77 e 9 16.43 LISOWSKI Mateusz UKS Otrębusy 2010 U16 MZ +1.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/4785/23 2024 LDK!
1 50 e 10 12.25 CHARDYKOW Nikolas KS Czempion Warszawa # 2005 U20 MZ +1.4 -- DZICZEK Szymon Z/5058/24 2024
2 59 e 10 12.52 OSTROWSKI Jerzy OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +1.4 -- ZAWADZKI Jacek Z/1895/24 2024
3 61 e 10 12.65 HAZANCHIIAN Riza KS Czempion Warszawa 2010 U16 MZ +1.4 V DZICZEK Szymon Z/6628/22 2024
4 69 e 10 13.36 DEHNEL Antoni Piotr MKS Polonia Warszawa 2009 U16 MZ +1.4 -- PODRAŻKO Marian Z/1702/24 2024
5 72 e 10 13.49 BORUTA Krystian PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ +1.4 -- WOLIŃSKI Michał Z/1843/24 2024 LDK!
6 71 e 10 13.49 KULIŃSKI Oskar OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +1.4 -- ZAWADZKI Jacek Z/4529/24 2024
7 73 e 10 13.54 KOPYT Kamil KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +1.4 -- GOGOŁEK Marcin Z/0893/21 2024 LDK!
8 75 e 10 13.90 OLSZEWSKI Oliwier UKS Gimnazjon Płońsk 2010 U16 MZ +1.4 -- ADAMSKI Robert Z/6016/23 2024
1 f 1 10.69 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +2.0 I DMP GRANASZEWSKI Artur Z/1800/13 2024 1 130
2 f 1 10.74 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ +2.0 I WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  KNF  
3 f 1 11.00 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U23 MZ +2.0 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2024 LDK!
4 f 1 11.04 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U23 MZ +2.0 II ODOLIŃSKI Sebastian B.D. Z/1107/18 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 11.07 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD +2.0 II DMP GRANASZEWSKI Artur Z/0849/12 2024 3 97
6 f 1 11.16 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok 2000 Sen PD +2.0 II B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2024
7 f 1 11.17 KUREK Maciej KS Sprintwarsaw 1994 Sen MZ +2.0 II MALANOWSKI Łukasz Z/0868/22 2024
1 f 2 11.07 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD +1.5 II WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 f 2 11.34 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +1.5 III ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2024
3 f 2 11.38 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +1.5 III TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2024
4 f 2 11.61 KRUPA Rafał KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.5 III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/11747/21 2024 105
5 f 2 11.67 KRAKOWIAK Szymon SKSG Korona Szczecin 2007 U18 ZP +1.5 III ŚLIWKA Rafał Z/1958/24 2024
1 f 3 11.01 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ +1.4 II WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2024
2 f 3 11.58 FRĄSZCZAK Rafał OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2009 U16 MZ +1.4 III WITKOWSKI Bartosz Z/0452/24 2024 LDK!
3 f 3 11.81 ANDRZEJEWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ +1.4 IV RACZYŁO Damian Z/3225/22 2024
4 f 3 11.93 TYSZKA Maciej MKS Pogoń Siedlce 2009 U16 MZ +1.4 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/5931/23 2024
5 f 3 12.23 BRYZEK Aleksander MKS Pogoń Siedlce 2009 U16 MZ +1.4 V MACIEJEWSKI Janusz Z/1119/23 2024
200 m M
1 1 s 1 21.45 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP +1.9 M DMP B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2024 132
2 2 s 1 21.69 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ +1.9 I WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  KNF  
3 3 s 1 21.94 ŚLIWA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN +1.9 II NIESTATEK Szymon B.D. Z/0226/18 2024  KN B  
4 5 s 1 22.18 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U23 MZ +1.9 II BOROŃ Adam Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
5 6 s 1 22.30 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U23 MZ +1.9 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2024 LDK!
6 11 s 1 22.74 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok 2000 Sen PD +1.9 II B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2024
7 21 s 1 23.61 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok 2000 Sen PD +1.9 -- B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2024
8 24 s 1 23.86 DOBEK Paweł KS Sprintwarsaw 1987 Masters MZ +1.9 -- MALANOWSKI Łukasz Z/0125/24 2024
1 4 s 2 22.01 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.3 II MERWA Janusz Z/0376/22 2024 LDK!  KNF  
2 8 s 2 22.52 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ +0.3 II WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2024
3 9 s 2 22.65 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD +0.3 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
4 12 s 2 22.77 KUREK Maciej KS Sprintwarsaw 1994 Sen MZ +0.3 II MALANOWSKI Łukasz Z/0868/22 2024
5 14 s 2 22.99 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +0.3 III RADKE Karol B.D. Z/2698/17 2024  KN B  
6 16 s 2 23.17 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ +0.3 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024
7 18 s 2 23.53 DEMSKI Sebastian KS Sprintwarsaw 1991 Sen MZ +0.3 III MALANOWSKI Łukasz Z/0867/22 2024
8 23 s 2 23.71 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw 1990 Sen MZ +0.3 -- MALANOWSKI Łukasz Z/11732/21 2024
1 10 s 3 22.70 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U20 WN +0.3 II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 13 s 3 22.78 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +0.3 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  KN B  
3 17 s 3 23.30 MAKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ +0.3 III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/4152/19 2024
4 20 s 3 23.60 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ +0.3 III KĘDZIORA Robert Z/3764/19 2024
6 26 s 3 23.91 BOGUSZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +0.3 IV SASKA Tomasz Z/14822/21 2024 LDK!
7 29 s 3 24.29 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ +0.3 IV B.D. B.D. # Z/0302/19 2024 LDK!
8 30 s 3 24.36 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U23 MZ +0.3 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2024 BEZ LDK!
  s 3 DQ BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U20 MZ +0.3 -- B.D. Z/10886/21 2024
1 15 s 4 23.02 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +1.1 III DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2024 116
2 19 s 4 23.58 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN +1.1 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 22 s 4 23.67 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +1.1 IV TWOREK Urszula Z/6331/22 2024
4 25 s 4 23.90 ROSOŁOWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +1.1 IV WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka Z/3970/23 2024
5 27 s 4 24.04 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ +1.1 IV ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2024
6 32 s 4 24.78 SAŁEK Adam UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ +1.1 -- MISZTAL Janusz Z/2313/23 2024 LDK!
7 36 s 4 25.17 KĘPSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.1 -- GOGOŁEK Marcin Z/3551/21 2024
8 38 s 4 25.63 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ +1.1 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2024 LDK!
1 7 s 5 22.37 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.4 II MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 31 s 5 24.47 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.4 -- DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK! 87
4 34 s 5 24.91 KRAWCZYK Kacper UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ +1.4 -- MISZTAL Janusz Z/3761/24 2024 LDK!
5 35 s 5 24.99 CHARDYKOW Nikolas KS Czempion Warszawa # 2005 U20 MZ +1.4 -- DZICZEK Szymon Z/5058/24 2024
1 28 s 6 24.17 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ +1.3 IV ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2024 LDK!  KNF   KN B  
2 33 s 6 24.88 KAROLEWSKI Filip LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2009 U16 MZ +1.3 V JĘDRZEJCZYK Dominika Z/5079/23 2024
3 37 s 6 25.52 ZADRĄG Karol OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +1.3 V ZAWADZKI Jacek Z/1067/21 2024
4 39 s 6 25.69 BEDNARSKI Oktawian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +1.3 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3953/23 2024
5 40 s 6 25.71 OSTROWSKI Jerzy OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +1.3 -- ZAWADZKI Jacek Z/1895/24 2024
6 41 s 6 26.75 ZALEWSKI Wiktor OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +1.3 -- PAWŁOWSKA Maria Z/3185/21 2024
300 m M
1 34 s 1 39.32 CHARDYKOW Nikolas KS Czempion Warszawa # 2005 U20 MZ -- DZICZEK Szymon Z/5058/24 2024
2 40 s 1 40.84 NOSARZEWSKI Franciszek OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna # Z/2035/21 2024
3 43 s 1 42.12 MILCZAREK Antoni LUKS Boguszyce 2009 U16 LD V SUPEŁ Dorota Z/1039/21 2024
4 46 s 1 43.29 SOBCZAK Jan KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/11498/21 2024
5 50 s 1 44.58 CYPARSKI Marcel MUKS Płock 2010 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2599/22 2024 LDK!
6 51 s 1 44.79 JAWORSKI Oskar MUKS Płock 2009 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2594/22 2024 LDK!
7 52 s 1 44.84 TRZASKOWSKI Nikodem Akademia Sportu Otwock 2010 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/5131/23 2024 LDK!
8 56 s 1 48.11 JĘDRZEJEWSKI Szymon LKS Vectra Włocławek 2012 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/4010/22 2024 LDK!
1 1 s 2 33.57 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U20 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 2 34.03 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2024 1
3 3 s 2 34.36 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP -- WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/2341/21 2024  KNS  
4 4 s 2 34.71 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2876/19 2024 LDK!  KNF  
5 5 s 2 34.91 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U23 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2024 LDK!
6 7 s 2 35.49 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1101/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
7 8 s 2 35.67 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U23 MZ -- TARASIUK Paweł Z/4501/18 2024 BEZ  KN B  
8 17 s 2 37.38 GRUSZFELD Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD II WASIAK Jarosław Z/5201/22 2024 LDK!
1 6 s 3 35.46 ZAWAL Maciej UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0759/23 2024 LDK!  OSU  
2 12 s 3 36.44 BASAJ Kazimierz Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ II KALINOWSKA Paulina Z/0867/21 2024 LDK!
3 14 s 3 37.01 DWORCZYK Antoni Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ II KALINOWSKA Paulina Z/4103/22 2024 LDK!
4 20 s 3 37.69 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2024 3
5 23 s 3 37.96 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 25 s 3 38.19 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprintwarsaw 2000 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/2052/15 2024
7 26 s 3 38.21 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0546/20 2024 LDK!  OSU  
8 30 s 3 38.46 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ -- B.D. B.D. # Z/0302/19 2024 LDK!
1 13 s 4 36.96 ROMANIUK Klaudiusz OKS Start Otwock 2005 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3972/22 2024
2 15 s 4 37.04 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3764/19 2024
3 18 s 4 37.41 SAŁAPSKI Patryk UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U16 MZ II GLINICKI Jarosław Z/4117/20 2024 LDK!
4 19 s 4 37.54 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3615/20 2024 LDK!  OSU  
5 21 s 4 37.80 TYBOROWSKI Antoni UKS Herkules Sulejówek 2008 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3221/21 2024 LDK!  OSU  
6 27 s 4 38.41 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK!
7 31 s 4 38.51 LEWICKI Witold UKS Melo Błonie 2008 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/5705/22 2024
8 32 s 4 39.08 MAŃKA Franciszek UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U16 MZ IV GLINICKI Jarosław Z/4315/20 2024 LDK!
1 16 s 5 37.31 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2024 LDK!
2 33 s 5 39.18 KALISZ Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3881/21 2024
3 36 s 5 39.96 ŚLUSARSKI Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/3774/20 2024 LDK!
4 38 s 5 40.70 KARDA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0684/22 2024 LDK!
5 39 s 5 40.74 LIS Mateusz OKS Start Otwock 2009 U16 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2742/24 2024
6 41 s 5 41.22 KOPCIEJEWSKI Piotr MUKS Płock 2010 U16 MZ V DOBRZENIAK Jarosław Z/1745/23 2024
1 10 s 6 36.19 PRACHNIO Patryk WLKS Nowe Iganie 2007 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/2752/21 2024 LDK!
2 42 s 6 41.62 KOPYT Kamil KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ V GOGOŁEK Marcin Z/0893/21 2024 LDK!
3 44 s 6 42.39 DĄBROWSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/3239/21 2024 LDK!  OSU  
4 47 s 6 43.59 ROKITA Bruno RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/3251/21 2024
5 48 s 6 43.91 RASZYK Patryk RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14787/21 2024
6 49 s 6 44.57 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/5825/21 2024 LDK!
  s 6 DNF PLEJZNEROWSKI Jakub Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3776/20 2024 LDK!
1 11 s 7 36.23 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 Sen MZ -- CZYŻ Maciej B.D. Z/2133/17 2024
2 24 s 7 38.10 KRAKOWIAK Szymon SKSG Korona Szczecin 2007 U18 ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/1958/24 2024
3 28 s 7 38.43 BUDEK Adrian UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/4791/24 2024
4 37 s 7 40.55 OSTROWSKI Tobiasz Rafał UKS Melo Błonie 2009 U16 MZ V GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3894/24 2024
5 45 s 7 43.22 OBCZYŃSKI Batłomiej MUKS Płock 2009 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/0953/20 2024 LDK!
6 54 s 7 47.63 BIEŃ Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ -- BOGUCKI Michał B.D. Z/0138/24 2024 LDK!
7 57 s 7 52.83 DUDZIAK Maks OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna # Z/0969/21 2024
1 9 s 8 35.71 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2024
2 22 s 8 37.92 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5695/23 2024 LDK!  OSU  
3 29 s 8 38.45 PIOTROWSKI Franciszek MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1761/23 2024
4 35 s 8 39.93 WOJTUNIK Filip RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ -- LEBIODA Stanisław Z/4159/22 2024 LDK!
5 53 s 8 45.25 BIS Sebastian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U16 MZ -- MAREK Zofia Z/1123/23 2024
6 55 s 8 48.03 SMOLARCZYK William UKS Falenica Warszawa 2010 U16 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0391/23 2024 LDK!
400 m M
1 s 1 50.24 MAKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/4152/19 2024
2 s 1 50.60 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024
3 s 1 52.73 BIENIECKI Stefan KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MASTALERZ Janusz GOGOŁEK Marcin , Z/14744/21 , 2024 LDK!
4 s 1 53.49 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2024 LDK!
5 s 1 53.64 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw 1990 Sen MZ -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/11732/21 2024 42
6 s 1 54.16 DOBEK Paweł KS Sprintwarsaw 1987 Masters MZ -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/0125/24 2024 36
7 s 1 55.42 BŁASZCZYK Kamil KS Ciechan Ciechanów # 2003 U23 MZ -- B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/3056/17 , 2024
1 s 2 52.49 PILICHOWSKI Szymon KM Aktywni Sochaczew 2007 U18 MZ III ZIMNY Emanuel Z/2129/22 2024 LDK!
2 s 2 54.70 NOWAKOWSKI Adam PTT Delta Płock 2005 U20 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3672/23 2024
3 s 2 56.38 ROZKOSZ Wiktor PTT Delta Płock 2007 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5319/22 2024
4 s 2 58.04 ŁĘGOSZ Stanisław LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5684/22 2024 LDK!  OSU  
5 s 2 58.51 SIEJKA Mariusz KS Sprintwarsaw 1977 Masters MZ -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/1683/20 2024 7
6 s 2 59.85 URBAN Kamil SSON START Siedlce 2005 U20 MZ -- B.D. Z/11056/21 2024 LDK!
7 s 2 61.43 KOCERKA Jacek KS Lemiesz Team Warszawa 1976 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1824/21 2024
1 s 3 53.41 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2024 LDK!
2 s 3 53.84 BAJRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0884/20 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 s 3 53.93 ZARĘBA Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ IV DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/11493/21 2024 92
4 s 3 55.93 GOŹDZIECKI Hubert LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0804/19 2024 LDK!  OSU  
5 s 3 56.33 JĘDRZEJEWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek Z/1155/22 2024 LDK!  OSU  
6 s 3 57.42 ŁYZIŃSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP -- DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2473/21 2024 LDK!  OSU   69
7 s 3 58.34 KORPOWSKI Sebastian LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/9020/21 2024 LDK!  OSU  
8 s 3 59.79 JASIORSKI Błażej MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ -- KOZERA Piotr Z/4482/23 2024
600 m M
1 s 1 1:16.52 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/0185/13 , 2024  KNS  
2 s 1 1:17.06 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2024  KNF  
3 s 1 1:19.91 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024
4 s 1 1:20.98 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U23 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  KN B  
5 s 1 1:21.32 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 Sen MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2024
6 s 1 1:21.67 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U23 MZ -- TARASIUK Paweł Z/4501/18 2024 BEZ  KN B  
7 s 1 1:24.48 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0800/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 s 1 1:25.29 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U20 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2024 LDK!
9 s 1 1:25.68 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3556/22 2024 LDK!  KN B  
10 s 1 1:26.13 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U23 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. Z/1926/18 2024
11 s 1 1:26.59 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprintwarsaw 2000 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/2052/15 2024
12 s 1 1:42.16 JAWORSKI Marcin UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/2697/22 2024 LDK!
  s 1 DNF MAKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/4152/19 2024
1 s 2 1:27.77 PIOTROWSKI Franciszek MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1761/23 2024
2 s 2 1:34.46 WIŚNIEWSKI Filip MKL Myszyniec 2010 U16 MZ IV MICHAJŁOW Robert Z/5273/22 2024
3 s 2 1:35.61 KOSMOWSKI Bartosz BKS Wataha Warszawa 2010 U16 MZ V B.D. Z/3353/23 2024
4 s 2 1:35.92 PUSZCZ Mateusz RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ V RACZYŁO Damian Z/1544/22 2024
5 s 2 1:36.60 NOSARZEWSKI Franciszek OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna # Z/2035/21 2024
6 s 2 1:37.48 ZYŚK Paweł MKL Myszyniec 2009 U16 MZ V MICHAJŁOW Robert Z/6166/23 2024
7 s 2 1:37.80 KILEN Marcin KS Czempion Warszawa 2010 U16 MZ V DZICZEK Szymon Z/14814/21 2024
8 s 2 1:39.50 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2024
9 s 2 1:46.91 BIEŃ Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ -- BOGUCKI Michał B.D. Z/0138/24 2024 LDK!
10 s 2 1:46.97 DUDZIAK Maks OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna # Z/0969/21 2024
11 s 2 1:47.31 KOPIŃSKI Witold KS Czempion Warszawa 2010 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/3363/23 2024
800 m M
1 1 s 1 1:54.82 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2024 3 LDK!
2 2 s 1 1:56.54 PIGIEL Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2006 U20 PD II SAWICKA Izabela Z/13110/21 2024  KN B  
3 3 s 1 1:56.97 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U18 MZ II KOSIERADZKI Łukasz Z/0780/20 2024  KNF  
4 4 s 1 1:57.04 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 1:59.09 BRODOWSKI Sasha LUKS Hańcza Suwałki 2005 U20 PD III SAWICKA Izabela Z/3879/19 2024 LDK!
6 6 s 1 1:59.33 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD III DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/0473/22 2024 LDK!  OSU   KN B   54
7 7 s 1 1:59.57 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU III DMP NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2024 2 53
8 8 s 1 2:00.91 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 1987 Masters LU III B.D. Z/5039/19 2024
9 9 s 1 2:01.61 SUSTOWSKI Szymon LUKS Hańcza Suwałki 2009 U16 PD III SAWICKA Izabela Z/14437/21 2024 LDK!
10 10 s 1 2:04.14 BŁASZCZYK Kamil KS Ciechan Ciechanów # 2003 U23 MZ -- B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/3056/17 , 2024
11 11 s 1 2:07.04 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2024 LDK!
  s 1 DNF WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0866/11 2024 2
1 s 2 2:02.46 PEK Daniel UKS Olimpijczyk Skorzewo 1991 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3509/11 2024 BEZ
2 s 2 2:05.64 PODBIELSKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan Z/1783/23 2024
3 s 2 2:05.94 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ IV DMP DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/5834/19 , 2024 LDK! 22 79
4 s 2 2:07.74 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1596/19 2024 LDK!  OSU  
5 s 2 2:10.37 KOSNO Olaf RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/14708/21 2024
6 s 2 2:10.48 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2024 LDK!
7 s 2 2:11.22 STEFAŃSKI Michał RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ V GAJDUS Grzegorz Z/4309/20 2024
8 s 2 2:13.91 BUJKOWSKI Filip LUKS Hańcza Suwałki 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/13200/21 2024 LDK!
9 s 2 2:17.54 LEBIODA Jan Tomasz LUKS Hańcza Suwałki 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/5165/23 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:27.03 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U20 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2024  KNF  
2 2 s 1 2:31.85 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0863/15 2024
3 3 s 1 2:32.61 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U23 SK -- JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2024
4 4 s 1 2:33.44 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2024  KN B  
5 6 s 1 2:33.64 SZEWCZYK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- SZADKOWSKI Witold WRONA Grzegorz , Z/2043/19 , 2024 LDK!
6 5 s 1 2:34.66 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U20 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2024
7 7 s 1 2:35.66 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2024
8 8 s 1 2:38.48 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/2850/19 2024
9 9 s 1 2:39.04 DZICZEK Szymon KS Czempion Warszawa 1995 Sen MZ -- B.D. Z/3054/22 2024
10 10 s 1 2:40.39 NOWAK Kosma KS Czempion Warszawa 2003 U23 MZ -- DZICZEK Szymon Z/5380/19 2024
11 14 s 1 2:42.85 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2002 U23 MZ -- KALINOWSKA Paulina B.D. B.D. Z/1325/21 2024
12 18 s 1 2:47.04 CELIŃSKI Robert KS AZS AWF Warszawa 1973 Masters MZ -- WĄSOWSKI Janusz Z/2688/11 2024 BEZ
13 19 s 1 2:47.96 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 Sen MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2024
1 11 s 2 2:40.51 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4201/19 2024
2 12 s 2 2:40.92 LUBOIŃSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/4754/23 2024
3 13 s 2 2:41.99 RULKA Igor MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/5943/23 2024
4 15 s 2 2:44.10 PIEŃKOWSKI Damian MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U18 MZ -- B.D. Z/1393/24 2024
5 16 s 2 2:45.60 MAGIERA Wiktor LUKS Boguszyce 2009 U16 LD IV SUPEŁ Dorota Z/12211/21 2024
6 17 s 2 2:45.96 SZWAJKOWSKI Tomasz KKL Kielce 2009 U16 SK IV JÓŹWIK Krzysztof Z/0501/21 2024 LDK!  OSU  
7 20 s 2 2:48.68 BRZEZIŃSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD -- BARSKA Jolanta Z/0401/23 2024 LDK!  OSU  
8 21 s 2 2:51.08 MACHCIŃSKI Ignacy MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2009 U16 KP V ŻYWICA Wojciech Z/5115/22 2024 LDK!
9 22 s 2 2:53.00 BERFT Borys KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -- DZICZEK Szymon Z/14813/21 2024
10 23 s 2 2:53.87 PYRA Bartosz UKS Melo Błonie 2008 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8922/21 2024
11 24 s 2 2:54.66 CHACHURSKI Mieszko AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/10779/21 2024
12 25 s 2 3:00.26 KUTA Adrian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/6218/23 2024 LDK!
  s 2 DNF RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 Sen MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/1769/15 2024
1 s 3 2:52.72 CHROMIŃSKI Kacper LKS EkoSport Siedlce 2009 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0246/24 2024
2 s 3 2:57.59 KOSMOWSKI Bartosz BKS Wataha Warszawa 2010 U16 MZ V B.D. Z/3353/23 2024
3 s 3 2:57.84 BORZYM Stanisław UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/3240/21 2024
4 s 3 2:58.59 SADŁOŃ Ignacy UKS 48 Warszawa 2010 U16 MZ V MIŁKOWSKI Karol Z/4201/23 2024
5 s 3 3:01.32 PAUL Benedykt UKS Falenica Warszawa 2010 U16 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0610/22 2024 LDK!
6 s 3 3:01.48 ROLEWICZ Jakub KS Lemiesz Team Warszawa 2006 U20 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3901/24 2024
7 s 3 3:02.38 PRACHNIO Franciszek UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3232/21 2024 LDK!
8 s 3 3:04.31 ADAMSKI Jan UKS Gimnazjon Płońsk 2011 U14 MZ -- ADAMSKI Robert Z/5313/22 2024
9 s 3 3:05.49 BIELECKI Oskar MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ -- B.D. NAPIÓRKOWSKI Adam , Z/1151/23 , 2024 LDK!
10 s 3 3:12.59 WAŁKUSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/0161/24 2024
11 s 3 3:24.87 KLIMCZAK Hubert RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -- JENDRYCH Marek Z/4102/21 2024
12 s 3 3:32.11 JĘDRZEJEK Mateusz RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- B.D. # Z/4307/20 2024
1500 m M
1 s 1 4:15.26 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2024 LDK!  KN B  
2 s 1 4:24.89 ZIORKIEWICZ Błażej RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/3660/20 2024
3 s 1 4:30.71 KLIŚ Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. Z/5527/22 2024
4 s 1 4:38.35 ZAWADKA Jakub LKS EkoSport Siedlce 2010 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0304/24 2024
5 s 1 4:42.80 MAZIEWSKI Marcel LUKS Hańcza Suwałki 2009 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/6409/22 2024 LDK!
6 s 1 4:45.47 ARRAS Francesco RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/0578/24 2024
7 s 1 5:03.79 WALUKIEWICZ Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/6458/22 2024 LDK!
8 s 1 5:03.93 BOURAS Maximos Georgios KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/0873/23 2024
9 s 1 5:20.99 KOS-NOWICKI Mikołaj KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U16 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/0591/24 2024
3000 m M
1 s 1 9:01.89 PIMPICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4423/19 2024
2 s 1 9:11.18 WITOWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ III GAJDUS Grzegorz Z/4381/23 2024 LDK!
3 s 1 9:19.10 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ IV WRONA Grzegorz B.D. Z/0271/19 2024
4 s 1 9:53.87 WIŚNIEWSKI Bartłomiej MKL Myszyniec 2008 U18 MZ IV MICHAJŁOW Robert Z/5272/22 2024
5 s 1 9:53.91 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2024 LDK!  OSU  
6 s 1 9:59.74 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik Augustów 2008 U18 PD IV SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/2420/21 , 2024 LDK!
7 s 1 10:09.78 MAJER Bartosz KS Czempion Warszawa 2010 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3613/22 2024
8 s 1 10:22.38 HOLAK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3288/22 2024 LDK!  OSU  
110 m pł MŁ M
1 s 1 19.04 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U16 MZ +1.7 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11154/21 2024 LDK!
2 s 1 19.42 CHOJNACKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ +1.7 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0377/22 2024 LDK!
3 s 1 20.40 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ +1.7 -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.64 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.4 II MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 2 e 1 14.69 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ +0.4 II RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B  
3 3 e 1 16.22 NAZAROWICZ Hubert UKS Sokół Węgorzewo 2008 U18 WN +0.4 IV PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0906/19 2024 LDK!
4 4 e 1 16.35 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD +0.4 IV KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU  
5 5 e 1 16.93 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.4 -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK!
6 6 e 1 17.65 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U18 MZ +0.4 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2024 LDK!
1 f 1 14.77 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ 0.0 II RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 16.05 NAZAROWICZ Hubert UKS Sokół Węgorzewo 2008 U18 WN 0.0 IV PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0906/19 2024 LDK!
3 f 1 16.64 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 17.28 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U18 MZ 0.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2024 LDK!
  f 1 DNF GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ 0.0 -- MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 13.99 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD +1.6 I KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  OSU   KN B  
2 e 1 14.92 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U20 PD +1.6 II WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B  
3 e 1 14.98 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD +1.6 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
4 e 1 15.59 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ +1.6 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2024
5 e 1 15.83 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U20 LD +1.6 III KUBIAK Robert Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
5 10 e 2 16.29 DUBIEL Adam KS AZS AWF Warszawa 1979 Masters MZ +1.3 -- RĄCZKA Paweł Z/4366/21 2024
1 f 1 14.20 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U20 PD +3.5 I WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B  
2 f 1 14.88 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD +3.5 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
3 f 1 15.11 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U20 LD +3.5 II KUBIAK Robert Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
4 f 1 15.41 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ +3.5 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2024
5 f 1 16.30 DUBIEL Adam KS AZS AWF Warszawa 1979 Masters MZ +3.5 -- RĄCZKA Paweł Z/4366/21 2024
6 f 1 18.07 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD +3.5 -- KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  OSU   KN B  
110 m pł M
1 1 e 1 13.42 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD 0.0 MM DMP JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2024 MM  KNS   189
2 2 e 1 13.55 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM 0.0 MM WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024  KNF  
3 4 e 1 14.45 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD 0.0 I DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024 132
4 6 e 1 14.86 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ 0.0 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  KN B   112
5 7 e 1 15.22 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ 0.0 II MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1605/14 2024  KNS  
1 3 e 2 14.04 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U23 MZ +1.3 M BOROŃ Adam Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
2 5 e 2 14.59 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U23 MZ +1.3 I ODOLIŃSKI Sebastian B.D. Z/1107/18 2024 LDK!  KN B  
3 8 e 2 15.43 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ +1.3 II DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/0070/19 2024 LDK! 88
4 9 e 2 15.98 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD +1.3 III DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1518/15 2024 68
1 f 1 13.27 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD +0.9 MM DMP JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2024 MM  KNS   198
2 f 1 13.45 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM +0.9 MM WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024  KNF  
3 f 1 14.05 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U23 MZ +0.9 M BOROŃ Adam Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
4 f 1 14.42 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD +0.9 I DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024 133
5 f 1 14.53 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U23 MZ +0.9 I ODOLIŃSKI Sebastian B.D. Z/1107/18 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 14.85 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +0.9 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  KN B   113
7 f 1 15.64 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ +0.9 II DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/0070/19 2024 LDK! 80
8 f 1 16.07 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD +0.9 III DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1518/15 2024 65
300 m pł M
1 1 s 1 42.77 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan MKS Polonia Warszawa 2010 U16 MZ III PODRAŻKO Marian Z/0002/24 2024 LDK!
2 2 s 1 44.23 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2024 LDK!
3 3 s 1 46.29 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ V RODOWALD Olaf Z/0688/20 2024 LDK!
4 4 s 1 47.41 BEKIESZA Dawid SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5367/21 2024
5 5 s 1 47.90 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2024 LDK!
6 6 s 1 49.56 DEHNEL Antoni Piotr MKS Polonia Warszawa 2009 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/1702/24 2024
400 m pł J MŁ M
1 s 1 59.59 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
400 m pł M
1 s 1 54.35 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2024 LDK!  KN B  
2 s 1 57.35 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 Sen DS III B.D. Z/3667/15 2024
3 s 1 57.68 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U20 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!  KN B  
4x100 m M
1 1 s 1 44.61 SAMUL Jan
ZEMBRZUSKI Antoni
WOLSKI Jakub
HOROSZKO Rafał
UKS LA Basket Warszawa 2008
2008
2008
2008
U18 MAZ -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
Z/3042/20
Z/6353/23
Z/6138/23
Z/5695/23
2024
2024
2024
2024




  s 1 DNF WYKOWSKI Maciej
RUSIŃSKI Filip
PLEBAN Bartłomiej
KERMICHE KIEŁCZEWSKI Kamil
KS Prefbet-Sonarol 2008
2008
2008
2006
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/3386/24
Z/6361/23
Z/3506/23
2024
2024
2024



2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 6:36.61 KĄCKI Konstanty RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/3814/20 2024
2 2 s 1 7:04.47 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/0860/21 2024 LDK!
3 3 s 1 8:33.09 KWAŚNY Franciszek UKS Clan Ostrołęka 2008 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3926/24 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.88 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 1.83 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U18 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2024 BEZ LDK!
3 f 1 1.78 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
4 f 1 1.63 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U18 MZ -- DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3201/21 2024 LDK! 71
5 f 1 1.63 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U23 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2024 4
6 f 1 1.53 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK!
7 f 1 1.53 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024
8 f 1 1.48 BRODOWSKI Karol UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -- B.D. Z/3821/24 2024
9 f 1 1.28 MIELCAREK Marek CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1948 Masters KP -- GOWORSKI Tomasz Z/0345/19 2024
1 f 2 1.80 ŁASIŃSKI Patryk MKS Pułtusk 2009 U16 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/1870/23 2024
2 f 2 1.75 MĄCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław Z/2046/24 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 1.70 DZIWISZEK Filip UKS Melo Błonie 2009 U16 MZ V GAWRYJOŁEK Sławomir Z/4002/20 2024
4 f 2 1.70 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ V DMP RODOWALD Olaf Z/0688/20 2024 LDK! 37
5 f 2 1.55 OSTROWSKI Filip UKS Melo Błonie 2010 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8914/21 2024
6 f 2 1.50 TARNICKI Antoni KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/5046/24 2024 LDK!
7 f 2 1.30 KARCZEWSKI Leszek UKS Melo Błonie 2010 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/5760/23 2024
Tyczka M
1 f 1 4.30 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ II RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 4.10 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U20 LD II KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 4.10 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ II WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2024
4 f 1 3.80 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U20 LD III KUBIAK Robert Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
5 f 1 3.30 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3023/20 2024
6 f 1 2.70 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 2.60 KLEPACKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce 2013 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/8690/21 2024
8 f 1 2.10 CHERNIK Michał SKS Feniks Siedlce 2013 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/1590/23 2024
  f 1 NM KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
  f 1 NM KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B  
  f 1 NM TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B  
W dal M
  f 1 5.51 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ +1.4 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
  f 1 6.35 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD +1.2 III KORWEK Joanna Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  KNF   KN B  
1 f 1 7.04 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ +0.7 II DMP RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  KN B   94
2 f 1 7.02 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ +0.5 II DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/0628/15 2024 92
3 f 1 6.82 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ +0.7 II MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1605/14 2024  KNS  
4 f 1 6.49 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ +1.3 III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2024
5 f 1 6.39 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD +2.2 III KORWEK Joanna Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  KNF   KN B  
6 f 1 6.30 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U23 MZ +0.6 III WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2024 BEZ LDK!
7 f 1 6.01 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ +0.9 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2024
8 f 1 5.88 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw 1996 Sen MZ +0.4 -- MALANOWSKI Łukasz Z/3997/15 2024
9 f 1 5.72 ŁOMŻYŃSKI Jan OKS Skra Warszawa 2004 U23 MZ +2.0 -- PAWŁOWSKA Maria Z/5751/23 2024
10 f 1 5.65 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ +2.6 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
  f 2 5.62 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U18 MZ +1.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2024 LDK!
  f 2 6.12 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.5 IV TWOREK Urszula Z/6331/22 2024
  f 2 6.26 CIEPLIŃSKI Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB +1.5 IV SASKA Tomasz Z/4264/22 2024 LDK!
1 f 2 6.48 CIEPLIŃSKI Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB +2.8 III SASKA Tomasz Z/4264/22 2024 LDK!
2 f 2 6.28 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +2.6 IV TWOREK Urszula Z/6331/22 2024
3 f 2 5.63 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U18 MZ +2.7 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2024 LDK!
1 f 3 5.49 WRÓBEL Piotr MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ +0.8 -- KOZERA Piotr Z/5806/23 2024 LDK!
2 f 3 4.66 PROCNER Franciszek RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ +1.1 -- JENDRYCH Marek Z/3255/21 2024
3 f 3 3.40 LISOWSKI Mateusz UKS Otrębusy 2010 U16 MZ -0.4 -- KOŃCZAK Sebastian Z/4785/23 2024 LDK!
Trójskok M
1 f 1 15.45 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom 2000 Sen MZ 0.0 I DMP BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNS   125
2 f 1 13.81 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ +1.8 III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2024
3 f 1 12.07 TROCKI Piotr LUKS Hańcza Suwałki 2008 U18 PD +0.4 -- PIEKARSKA Monika Z/1262/22 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 12.02 CIEPLIŃSKI Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB +0.8 -- SASKA Tomasz Z/4264/22 2024 LDK!
5 f 1 11.99 PĘDZICH Patryk KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD +0.1 -- DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2693/22 2024 LDK! 74
6 f 1 11.40 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw 1996 Sen MZ +2.0 -- MALANOWSKI Łukasz Z/3997/15 2024
Wieloskok M
1 1 f 1 10.46 ZALEWSKI Wiktor OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +0.6 -- PAWŁOWSKA Maria Z/3185/21 2024
2 2 f 1 10.08 KULESZA Wiktor LUKS Hańcza Suwałki 2010 U16 PD 0.0 -- SAWICKA Izabela Z/3543/24 2024
3 3 f 1 9.89 GÓRKO Maciej OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +0.8 -- PAWŁOWSKA Maria Z/4872/24 2024
Kula (5) M
1 f 1 17.06 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM II KOWNATKE Rafał Z/1045/21 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 14.83 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 14.48 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
4 f 1 13.83 KARPIUK Franciszek KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MAZUR Szymon Z/1223/22 2024  KN B  
5 f 1 13.21 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2024 LDK!
6 f 1 10.98 SAWICKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/0436/24 2024
1 f 2 12.37 STRZEMIECZNY Antoni MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej Z/2776/22 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 11.32 MĄCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ V RADKIEWICZ Przemysław Z/2046/24 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 10.94 BĄKOWSKI Oleg MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0073/23 2024 LDK!
4 f 2 10.33 RUCHENCHYN Roman KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- DMP U20 MAZUR Szymon Z/6135/23 2024 68
5 f 2 10.25 WYRZYKOWSKI Jan UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ -- DMP U20 BOROŃ Adam Z/0182/24 2024 LDK!  OSU   67
6 f 2 7.98 ZAJDLER Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/0176/24 2024 LDK!
7 f 2 7.05 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2024 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 13.00 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2024
2 f 1 12.54 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U20 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B  
3 f 1 12.15 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 f 1 11.74 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
5 f 1 11.59 KRUKOWSKI Igor AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ IV LEMIESZEWSKA Marta Z/3972/24 2024
Kula (7.26) M
1 1 f 1 17.54 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 Sen WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2024 LDK!  KNS  
Dysk (1) M
1 f 1 33.18 RUCHENCHYN Roman KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ V MAZUR Szymon Z/6135/23 2024
2 f 1 27.83 WYRZYKOWSKI Jan UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/0182/24 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 22.59 ZAJDLER Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/0176/24 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 43.02 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U18 WN III CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 41.12 FORMELLA Marcel UKS Samochodówka Wejherowo 2007 U18 PM III WALCZAK Mariusz Z/4616/24 2024
3 f 1 40.54 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM III KOWNATKE Rafał Z/1045/21 2024 LDK!  KNF  
4 f 1 40.16 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
5 f 1 38.79 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U18 WN IV BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 37.93 SAWICKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ IV LEMIESZEWSKA Marta Z/0436/24 2024
7 f 1 34.72 KARPIUK Franciszek KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MAZUR Szymon Z/1223/22 2024  KN B  
8 f 1 31.07 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2024 LDK!
9 f 1 30.12 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK!
10 f 1 28.79 PIETRZYK Jerzy AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/12350/21 2024
11 f 1 19.19 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024
  f 1 NM KWIATKOWSKI Przemysław UKS Clan Ostrołęka 2008 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/6514/22 2024 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 37.47 KRUKOWSKI Igor AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ IV LEMIESZEWSKA Marta Z/3972/24 2024
2 2 f 1 36.72 PYRKO Adam KS Podlasie Białystok 2006 U20 PD IV DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/8074/21 2024 102
Dysk (2) M
1 1 f 1 36.44 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B  
2 2 f 1 31.84 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KN B  
Młot (5) M
1 f 1 70.34 PRACHARCZYK Jan OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ I DMP U20 ROSA Mikołaj Z/3238/22 2024 LDK!  OSU   KN B   154
2 f 1 40.97 MARCINIUK Franciszek PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ IV SZYMCZUK Dariusz Z/1330/22 2024 LDK!
3 f 1 38.29 MIKICIUK Aleksander PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/1331/22 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 28.57 LEVI Charles OKS Skra Warszawa 1957 Masters MZ -- B.D. Z/3563/18 2024
Młot (6) M
1 f 1 68.06 PRACHARCZYK Jakub OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ I DMP U20 ROSA Mikołaj Z/5101/19 2024 LDK!  OSU   KN B   161
2 f 1 62.97 WALCZAK Mariusz KS AZS AWF Warszawa 1971 Masters MZ -- GÓRA Marcin Z/4412/11 2024 1
3 f 1 62.62 PRACHARCZYK Jan OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ I ROSA Mikołaj Z/3238/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 58.70 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2024  OSU   KN B  
5 f 1 53.78 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
Młot (7.26) M
1 f 1 65.57 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 1993 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2024 M 145
2 f 1 61.22 PRACHARCZYK Jakub OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ I ROSA Mikołaj Z/5101/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
Oszczep (600) M
1 1 f 1 42.45 ANDRZEJCZAK Marceli UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD IV BARSKA Jolanta Z/3567/22 2024 LDK!
2 2 f 1 35.77 ROMAN Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0875/23 2024
3 3 f 1 29.86 LUTSENKO Danylo UKS Vis Skierniewice 2010 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/1622/23 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 41.89 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 40.13 KWIATKOWSKI Przemysław UKS Clan Ostrołęka 2008 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/6514/22 2024 LDK!
3 3 f 1 39.34 DROZD Michał AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/3928/22 2024
4 4 f 1 27.26 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024
Oszczep (800) M
1 f 1 73.80 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I KRUKOWSKI Michał B.D. Z/0033/15 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 71.34 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ I KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2024 BEZ  KNF  
3 f 1 65.15 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2024 1 113
4 f 1 63.24 GIEREK Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ I DMP B.D. B.D. , Z/0444/12 , 2024 M 105
5 f 1 60.84 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U23 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2024  KN B  
6 f 1 50.51 POMALEIKO Nikita AKL Ursynów Warszawa 2004 U23 MZ III DAMSZEL Tomasz Z/0411/24 2024
7 f 1 45.21 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 2002 U23 MZ -- DAMSZEL Tomasz B.D. Z/1943/17 2024
8 f 1 44.92 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ IV DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2024 BEZ
9 f 1 44.23 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ <