Piaseczno 11.05.2024
Mazovia Track Cup 2024. Memoriał Kusocińskiego i Kostrzewskiego [DMP] [DMP U20]
100 m K
2 6 s 1 14.65 MICHALAK Marta niest. Warszawa 1978 Masters MZ +1.4 --
3 7 s 1 14.95 GÓRSKA Agnieszka UKS Rusiec 2009 U16 MZ +1.4 -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1818/23 2024 LDK!
5 10 s 1 15.31 GÓRSKA Karolina UKS Rusiec 2009 U16 MZ +1.4 -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1819/23 2024 LDK!
1 1 s 2 13.22 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U23 MZ +1.7 -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2024 5
2 2 s 2 14.04 PAZURA Iga SRS Kondycja Piaseczno 2010 U16 MZ +1.7 V PARADOWSKA Renata Z/0579/23 2024 LDK!
3 4 s 2 14.41 SĘKOWSKA Katarzyna UKS Otrębusy 1982 Masters MZ +1.7 -- GOLJANEK Janusz Z/3081/20 2024
1 1 s 3 14.05 IZDEBSKA Hanna UKS Olimp Kozienice 2013 U12 MZ +1.6 V MISZTAL Janusz Z/1602/23 2024 LDK!
3 3 s 3 17.51 ROŻEJ Zuzanna SRS Kondycja Piaseczno 2014 U12 MZ +1.6 -- PARADOWSKI Wiesław Z/0575/23 2024 LDK!
6 6 s 3 18.19 BEDNARSKA Maria UKS MILA Nowa Iwiczna 2013 U12 MZ +1.6 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3861/24 2024
1 2 s 4 14.74 NAPIÓRKOWSKA Anna UKS Rusiec 2011 U14 MZ +1.8 -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1827/23 2024 LDK!
2 3 s 4 14.90 KYRYCHENKO Vladyslava UKS Rusiec 2011 U14 MZ +1.8 -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1824/23 2024 LDK!
3 5 s 4 15.30 ROZDZYŃSKA-STAŃCZYK Blanka SRS Kondycja Piaseczno 2011 U14 MZ +1.8 -- PARADOWSKA Renata Z/4686/23 2024 LDK!
4 7 s 4 16.98 TOMASZEWSKA Maria UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ +1.8 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3281/23 2024
5 9 s 4 18.32 NOWICKA Antonina UKS MILA Nowa Iwiczna 2012 U14 MZ +1.8 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/2061/24 2024
7 11 s 4 19.48 ZUREK Nicole UKS Rusiec 2011 U14 MZ +1.8 -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1833/23 2023 LDK!
1 1 s 5 13.90 DOMERADZKA Lena UKS Olimp Kozienice 2011 U14 MZ +1.4 V MISZTAL Janusz Z/7472/23 2024 LDK!
2 4 s 5 15.09 KĘDZIOR Nela UKS Rusiec 2012 U14 MZ +1.4 -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1822/23 2024 LDK!
3 6 s 5 15.34 KORDEL Maja UKS MILA Nowa Iwiczna 2012 U14 MZ +1.4 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/2055/24 2024
400 m K
1 1 s 1 64.21 WOJTKOWIAK Marta KS Czempion Warszawa 1985 Masters MZ -- B.D. Z/5127/22 2024
2 2 s 1 66.67 ŁUKASIEWICZ Maja UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1384/22 2024 LDK!
4 7 s 1 72.42 KOWALIK Gabriela SRS Kondycja Piaseczno 2008 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0577/23 2024 LDK!
1 3 s 2 69.57 STRĄG Oliwia UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1386/22 2024 LDK!
3 5 s 2 71.58 MAIOROVA Tetiana UKS Olimp Kozienice 2010 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/7473/23 2024 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 9:54.03 mx BERNARDELLI Iwona KS Prefbet-Sonarol 1985 Masters PD +9.9 I B.D. Z/1932/11 2024  KNS  
10000 m K
1 1 s 1 39:59.77 MEJKA Małgorzata SKSG Korona Szczecin 1986 Masters ZP II ŚLIWKA Rafał Z/3940/23 2024
100 m M
1 3 s 1 13.30 PIECHAL Paweł PZWLA Toruń 1972 Masters KP +0.6 -- B.D. B.D. KOŃCZAK Sebastian , Z/1611/19, Z/1611/19 , 2019,
1 1 s 2 12.33 KRAWCZYK Kacper UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ +1.1 -- MISZTAL Janusz Z/3761/24 2024 LDK!
2 2 s 2 12.94 GÓRNY Jacek UKS Otrębusy 1971 Masters MZ +1.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/0773/19 2024
3 4 s 2 13.61 GRODNER Maurycy SRS Kondycja Piaseczno 2010 U16 MZ +1.1 -- PARADOWSKA Renata Z/5771/23 2024 LDK!
2 2 s 4 14.85 JABŁOŃSKI Wojciech MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2012 U14 KP +0.5 -- ŻYWICA Wojciech Z/6582/22 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 58.08 WNOROWSKI Stefan SRS Kondycja Piaseczno 1978 Masters MZ -- B.D. Z/6395/21 2024
2 2 s 1 60.96 CZERWOŃSKI Artur KS Lemiesz Team Warszawa 1968 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/4419/18 2024
3 3 s 1 62.09 GÓRNY Jacek UKS Otrębusy 1971 Masters MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/0773/19 2024
800 m M
1 1 s 1 2:05.78 mx ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U20 MZ +9.9 IV PARADOWSKI Wiesław Z/1596/19 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 2:13.06 mx PAŁDYNA Tomasz SRS Kondycja Piaseczno 2008 U18 MZ +9.9 -- PARADOWSKA Renata Z/1426/22 2024 LDK!
5 5 s 1 2:24.94 mx SYGUŁA Kacper Fit Camp Warszawa # 2011 U14 MZ +9.9 -- B.D. Z/4462/21 2021
9 9 s 1 3:43.90 mx MICHALAK Jerzy niestowarzyszony 1948 Masters +9.9 --
3000 m M
1 1 s 1 9:31.89 SOPOĆKO Krystian KU AZS UMCS w Lublinie 1999 Sen LU -- B.D.
2 2 s 1 9:44.22 KALINOWSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2006 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/0759/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 9:44.55 ZABŁOŃSKI Rafał SRS Kondycja Piaseczno 2004 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/4902/23 2024
4 4 s 1 9:50.07 KALBARCZYK Mateusz MKS Pogoń Siedlce 1993 Sen MZ --
6 6 s 1 11:07.14 SYGUŁA Aleksander Fit Camp Warszawa 2009 U16 MZ -- B.D. Z/4461/21 2021
13 13 s 1 13:06.38 RUTKOWSKI Michał niest. Łódź 1975 Masters LD --
10000 m M
1 1 s 1 38:05.55 STANKOWSKI Rafał MKS Unia Hrubieszów 1981 Masters LU -- B.D. Z/12985/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1993260383606 sekund