Bia造stok 11.05.2024
Podlaskie Wojew鏚zkie Zawody LDK! 2024 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 2 s 1 9.44 RE鬢O Matylda KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +2.3 -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4031/24 2024 LDK!
2 3 s 1 9.70 ΣKASZUK Iga KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +2.3 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2877/24 2024 LDK!
3 5 s 1 9.78 KRYSIEWICZ Kamila KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +2.3 -- PODLE吉Y Piotr Z/4587/24 2024 LDK!
4 7 s 1 9.83 玆NEL Julia KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +2.3 -- PODLE吉Y Piotr Z/4590/24 2024 LDK!
5 8 s 1 9.90 SZYMA垶KA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +2.3 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/3574/24 2024 LDK!
6 10 s 1 10.19 HOΜWNIA Hanna KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +2.3 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/3575/24 2024 LDK!
1 1 s 2 8.74 WAWRZYNIAK Aleksandra LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2013 U12 PD +1.6 -- STACHURSKA Agnieszka Z/4821/24 2024 LDK!
2 4 s 2 9.77 CZYSZPAK Hanna KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +1.6 -- 名IDERSKI Pawe Z/4042/24 2024 LDK!
3 6 s 2 9.79 OLESIUK Klaudia KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +1.6 -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4027/24 2024 LDK!
4 9 s 2 9.92 D、ROWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +1.6 -- PODLE吉Y Piotr Z/5155/24 2024 LDK!
5 11 s 2 10.86 SZOTKO Aurelia KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +1.6 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2599/23 2024 LDK!
6 12 s 2 11.43 STASIEWICZ Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +1.6 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/3579/24 2024 LDK!
7 13 s 2 12.00 ZEMBROWSKA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +1.6 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2870/24 2024 LDK!
100 m K
1 1 s 1 13.01 URYNOWICZ Maja KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +1.0 III GRYNIEWICZ Wiktor Z/6367/22 2024 LDK!
2 4 s 1 14.64 AMBRO涔O Hanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +1.0 -- PIASECKI Marcin Z/2692/23 2024 LDK!
3 5 s 1 14.65 ZAJKOWSKA Anna KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +1.0 -- PIASECKI Marcin Z/4400/23 2024 LDK!
4 9 s 1 15.22 PUGACEWICZ Matylda KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +1.0 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14557/21 2024 LDK!
1 3 s 2 14.57 BIAxSZEWSKA Oliwia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -0.1 -- STACHURSKA Agnieszka Z/6393/22 2024 LDK!
2 6 s 2 14.89 PAWLUCZUK Milena KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -0.1 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/4079/23 2024 LDK!
3 11 s 2 15.35 CZARNECKA Amelia KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -0.1 -- 名IDERSKI Pawe Z/3111/24 2024 LDK!
4 15 s 2 15.71 BIEDRZYCKA Magdalena KS Prefbet-Sonarol 2011 U14 PD -0.1 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/1771/24 2024 LDK!
5 19 s 2 16.21 BUΘOWSKA Laura KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -0.1 -- CHODZIUTKO Agnieszka B.D. Z/7347/23 2024 LDK!
1 2 s 3 14.24 GNIAZDOWSKA Lena Oliwia KS Prefbet-Sonarol 2012 U14 PD +0.2 V KORYTKOWSKA Justyna Z/1772/24 2024 LDK!
2 7 s 3 15.03 DMOCHOWSKA Adrianna KS Prefbet-Sonarol 2011 U14 PD +0.2 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4473/23 2024 LDK!
3 8 s 3 15.09 SIENKIEWICZ Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.2 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14541/21 2024 LDK!
4 25 s 3 19.19 KUNDA Dominika KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.2 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/7346/23 2024 LDK!
1 13 s 4 15.52 MOROZ Julianna Michalina KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +0.5 -- KARΣK Marek Z/6395/22 2024 LDK!
2 14 s 4 15.53 KOWALCZYK Pola KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +0.5 -- KARΣK Marek Z/2350/24 2024 LDK!
3 16 s 4 15.90 KOSSAKOWSKA Karolina LKS Narew υm瘸 2012 U14 PD +0.5 -- G紑SKI Andrzej Z/1062/23 2024 LDK!
4 21 s 4 16.40 DROZDOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +0.5 -- 名IDERSKI Pawe Z/2842/24 2024 LDK!
5 22 s 4 16.62 KUCZKO Luiza KS Parkiet Hajn闚ka 2012 U14 PD +0.5 -- GRYGORUK Andrzej Z/1565/24 2024 LDK!
6 23 s 4 16.84 RESKA Alicja LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2012 U14 PD +0.5 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/6149/22 2024 LDK!
1 10 s 5 15.30 DOMORADZKA Wiktoria LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2011 U14 PD +2.8 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4369/21 2024 LDK!
2 12 s 5 15.41 KOZYRSKA Natalia KS Podlasie Bia造stok # 2012 U14 PD +2.8 -- PIASECKI Marcin Z/6397/22 2024 LDK!
3 17 s 5 16.05 ROJSZYK Emilia GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD +2.8 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/7243/23 2024 LDK!
4 18 s 5 16.14 BUJNOWSKA Amelia KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +2.8 -- 名IDERSKI Pawe Z/2847/24 2024 LDK!
5 20 s 5 16.37 BUJNOWSKA Adela KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +2.8 -- 名IDERSKI Pawe Z/2848/24 2024 LDK!
6 24 s 5 17.48 ZAJKO Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +2.8 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/7348/23 2024 LDK!
1 1 s 6 12.79 ULIKOWSKA Sandra LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -0.1 III SAWICKA Izabela Z/1670/23 2024 LDK!
2 2 s 6 13.75 PIASECKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.1 IV DMP U20 PIASECKI Marcin Z/0688/22 2024 LDK! 83
3 3 s 6 13.84 NIEGOWSKA Kinga KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.1 V PIASECKI Marcin Z/2345/22 2024 LDK!
4 6 s 6 14.25 GAWRYLUK Alicja KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -0.1 V PIASECKI Marcin Z/1188/24 2024 LDK!
5 11 s 6 14.95 KOSEWICZ Maja KS Prefbet-Sonarol 2010 U16 PD -0.1 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4326/23 2024 LDK!
1 5 s 7 14.18 PUTRA Inga LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +2.2 V STACHURSKA Agnieszka Z/3037/24 2024 LDK!
2 8 s 7 14.71 ROSZKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok # 2010 U16 PD +2.2 -- 名IDERSKI Pawe Z/2855/24 2024 LDK!
3 10 s 7 14.86 NIERODA Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +2.2 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1185/24 2024
4 13 s 7 15.66 CZARNAK Klaudia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD +2.2 -- KOZIARSKI Cezary Z/1072/23 2024 LDK!
5 14 s 7 17.29 CZOPUR Agata KS Podlasie Bia造stok # 2010 U16 PD +2.2 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/2609/24 2024 LDK!
1 4 s 8 14.15 SIE堲O Patrycja KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD +2.1 V 名IDERSKI Pawe Z/2839/24 2024 LDK!
2 7 s 8 14.43 RYNKIEWICZ Oliwia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +2.1 V STACHURSKA Agnieszka Z/6638/21 2024 LDK!
3 9 s 8 14.76 CHARUBIN Aleksandra KS Prefbet-Sonarol # 2009 U16 PD +2.1 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/1559/23 2024 LDK!
4 12 s 8 15.06 KLEWINOWSKA Daria KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD +2.1 -- KARΣK Marek Z/3246/23 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 47.93 BIAxSZEWSKA Oliwia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD V STACHURSKA Agnieszka Z/6393/22 2024 LDK!
2 3 s 1 48.09 PAWELCZYK Lidia KS Prefbet-Sonarol 2012 U14 PD V KORYTKOWSKA Justyna Z/4257/23 2024 LDK!
3 4 s 1 48.60 GLINIECKA Pola UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/1680/23 2024 LDK!
4 8 s 1 51.59 SAWICKA Zofia KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14540/21 2024 LDK!
5 10 s 1 52.48 AMBRO涔O Hanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- PIASECKI Marcin Z/2692/23 2024 LDK!
6 11 s 1 52.55 MASALSKA Laura UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/1679/23 2024 LDK!
1 6 s 2 51.10 JAKONIUK Joanna KS Parkiet Hajn闚ka 2011 U14 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0240/23 2024 LDK!
2 7 s 2 51.52 DMOCHOWSKA Adrianna KS Prefbet-Sonarol 2011 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4473/23 2024 LDK!
3 14 s 2 56.00 RESKA Alicja LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2012 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/6149/22 2024 LDK!
4 15 s 2 56.62 PRAWDZIK Melania UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/4781/24 2024 LDK!
5 17 s 2 57.35 KUCZKO Luiza KS Parkiet Hajn闚ka 2012 U14 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/1565/24 2024 LDK!
6 19 s 2 58.38 KARWOWSKA Milena LKS Narew υm瘸 2012 U14 PD -- G紑SKI Andrzej Z/1060/23 2024 LDK!
1 2 s 3 48.07 GNIAZDOWSKA Lena Oliwia KS Prefbet-Sonarol 2012 U14 PD V KORYTKOWSKA Justyna Z/1772/24 2024 LDK!
2 5 s 3 50.95 RZEMIENIECKA Maja KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/3049/24 2024 LDK!
3 9 s 3 51.90 ZAJKOWSKA Anna KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -- PIASECKI Marcin Z/4400/23 2024 LDK!
4 12 s 3 55.44 KOSSAKOWSKA Zofia LKS Narew υm瘸 2011 U14 PD -- G紑SKI Andrzej Z/1063/23 2024 LDK!
5 13 s 3 55.61 BUΘOWSKA Laura KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka B.D. Z/7347/23 2024 LDK!
6 16 s 3 56.63 SOKOΜWSKA Antonina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2012 U14 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/3044/24 2024 LDK!
7 18 s 3 57.38 KOSSAKOWSKA Karolina LKS Narew υm瘸 2012 U14 PD -- G紑SKI Andrzej Z/1062/23 2024 LDK!
8 20 s 3 58.61 BUDUKIEWICZ Maja KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/3825/24 2024 LDK!
1 1 s 4 46.62 NIEGOWSKA Kinga KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V PIASECKI Marcin Z/2345/22 2024 LDK!
2 2 s 4 47.76 GAWRYLUK Alicja KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD V PIASECKI Marcin Z/1188/24 2024 LDK!
3 3 s 4 48.08 PIASECKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V PIASECKI Marcin Z/0688/22 2024 LDK!
4 4 s 4 48.11 玆NEL Emilia KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD V 名IDERSKI Pawe Z/3112/24 2024 LDK!
5 5 s 4 48.42 ZDU哸ZYK Lidia Danuta KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD V KORYTKOWSKA Justyna Z/4921/24 2024 LDK!
6 6 s 4 51.93 B。ZEK Ma貪orzata Lena KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/1558/23 2024 LDK!
  s 4 DNF NEJFERT Aleksandra LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/3038/24 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 2:03.57 KURZAWA Milena KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- PODLE吉Y Piotr Z/4588/24 2024 LDK!
2 2 s 1 2:04.97 CIMOCHOWSKA Olivia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2013 U12 PD -- SAWICKA Izabela Z/6392/22 2024 LDK!
3 3 s 1 2:05.78 SZCZOTKA Blanka KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4033/24 2024 LDK!
4 4 s 1 2:06.50 ZA邘KA Amelia KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4036/24 2024 LDK!
5 5 s 1 2:06.75 PAUL Oliwia UKS Technik August闚 2013 U12 PD -- GUTOWSKA Iwona Z/4780/24 2024 LDK!
6 6 s 1 2:20.31 MIECZKOWSKA Paulina KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2876/24 2024 LDK!
7 7 s 1 2:21.31 TUSZY垶KA Barbara KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4035/24 2024 LDK!
8 8 s 1 2:23.51 MΧ垶KA Antonina KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/3573/24 2024 LDK!
9 9 s 1 2:24.30 RZEPECKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2874/24 2024 LDK!
10 10 s 1 2:25.38 BOROWSKA Hanna KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4018/24 2024 LDK!
11 11 s 1 2:27.44 PERKOWSKA Krystyna KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4028/24 2024 LDK!
  s 1 DNF PODLE吉A Maria KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- PODLE吉Y Piotr Z/4589/24 2024 LDK!
  s 1 DNF PRUSZY垶KA Pola KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/3358/24 2024 LDK!
1 1 s 2 1:46.04 SIE堲OWSKA Nikola KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD V PODLE吉Y Piotr Z/6338/22 2024 LDK!
2 2 s 2 1:49.46 DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik August闚 2009 U16 PD V SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2413/21 , 2024 LDK!
3 3 s 2 1:58.35 SZULC Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- KARΣK Marek Z/4684/21 2024 LDK!
4 4 s 2 1:58.80 JAGΜWSKA Marcelina UKS Technik August闚 2010 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/1673/23 2024 LDK!
5 5 s 2 2:01.30 JUREWICZ Oliwia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- PIEKARSKA Monika Z/0333/24 2024
6 6 s 2 2:03.77 BYCUL Ma貪orzata KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- PIASECKI Marcin PIASECKI Marcin , Z/1063/24 , 2024 LDK!
7 7 s 2 2:08.46 RZEPECKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- KARΣK Marek Z/4683/21 2024 LDK!
8 8 s 2 2:10.60 OSTASZEWSKA Julia KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0739/22 2024 LDK!
9 9 s 2 2:12.22 KRAJNA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- KARΣK Marek Z/3454/24 2024 LDK!
10 10 s 2 2:13.80 SMOCZEK Michalina UKS Technik August闚 2010 U16 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/4151/23 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:28.08 CHABASI垶KA Nikola UKS Technik August闚 2011 U14 PD V SOW粌 Bogus豉w Z/4311/23 2024 LDK!
2 2 s 1 3:29.59 DROZDOWSKA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD V KOZIKOWSKI Zbigniew Z/3381/22 2024 LDK!
3 3 s 1 3:42.48 ZALEWSKA Julia UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/3420/22 2024 LDK!
4 4 s 1 3:43.39 BxSZKIEWICZ Aleksandra UKS Technik August闚 2012 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/3421/22 2024 LDK!
5 5 s 1 3:45.97 RA昧IEWSKA Alicja LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2012 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/4236/23 2024 LDK!
6 6 s 1 3:47.35 PAULAKOWSKA Maja LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/6459/22 2024 LDK!
7 7 s 1 3:49.24 KICZKAJΜ Nikola KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14560/21 2024 LDK!
8 8 s 1 3:49.63 KOWALCZYK Wiktoria UKS Technik August闚 2012 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/4316/23 2024 LDK!
9 9 s 1 3:49.84 KRASZEWSKA Gabriela KS Prefbet-Sonarol 2011 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/1770/24 2024 LDK!
10 10 s 1 3:50.78 RUBA Urszula UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/4314/23 2024 LDK!
11 11 s 1 3:52.58 OKR:x Maja UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/1571/24 2024 LDK!
12 12 s 1 3:54.97 MATYSIUK Maja KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14545/21 2024 LDK!
13 13 s 1 3:57.52 OCHRYMIUK Amelia KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- KARΣK Marek Z/2348/24 2024 LDK!
80 p K
1 3 s 1 15.33 NIERODA Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +0.7 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1185/24 2024
2 5 s 1 16.20 OΜWNIUK Agnieszka LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +0.7 -- LIPI垶KA Magdalena Z/6258/21 2024 LDK!
3 7 s 1 16.72 UxNOWICZ Wiktoria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +0.7 -- LIPI垶KA Magdalena Z/6260/21 2024 LDK!
4 9 s 1 17.09 CZAPLEJEWICZ Anna KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD +0.7 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4094/21 2024 LDK!
1 1 s 2 13.34 HERMANOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD 0.0 IV GRYNIEWICZ Wiktor Z/1602/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 2 15.29 PxCZEK Natalia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD 0.0 -- STACHURSKA Agnieszka Z/6408/22 2024 LDK!
3 4 s 2 16.18 WASZCZUK Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD 0.0 -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/4088/22 , 2024 LDK!
4 6 s 2 16.60 PAΣSKA Wiktoria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD 0.0 -- PIEKARSKA Monika Z/0334/24 2024
5 8 s 2 16.79 PUL Justyna KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/5895/21 2024 LDK!  OSU  
80 m p ds K
1 1 s 1 14.02 MALINOWSKA Wiktoria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD +1.2 -- STACHURSKA Agnieszka Z/6032/23 2024 LDK!
2 2 s 1 14.46 SAWICKA Zofia KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +1.2 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14540/21 2024 LDK!
3 4 s 1 16.92 SUCHOCKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +1.2 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/2608/24 2024 LDK!
4 5 s 1 16.98 SIENKIEWICZ Magdalena GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD +1.2 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0121/23 2024 LDK!
5 6 s 1 16.99 BAJERSKA Dominika KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +1.2 -- STOJAK Danuta Daria Z/2648/24 2024 LDK!
1 3 s 2 14.60 WISZOWATA Julia KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.1 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/5908/21 2024 LDK!
2 7 s 2 17.67 WR笅LEWSKA Hanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.1 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/4592/24 2024 LDK!
3 8 s 2 17.79 BYKU Oliwia GOKSiT Suchowola 2012 U14 PD +0.1 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/7238/23 2024 LDK!
4 9 s 2 18.20 BUSΜWSKA Patrycja GOKSiT Suchowola 2012 U14 PD +0.1 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/5618/23 2024 LDK!
5 10 s 2 18.61 KISZΜ Maja GOKSiT Suchowola 2012 U14 PD +0.1 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/7239/23 2024 LDK!
300 m p K
1 1 s 1 49.90 HERMANOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor Z/1602/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 54.67 OΜWNIUK Agnieszka LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD V LIPI垶KA Magdalena Z/6258/21 2024 LDK!
3 3 s 1 55.16 KONIECKO Izabela UKS Technik August闚 2010 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/1675/23 2024 LDK!
4 4 s 1 59.01 PAΣSKA Wiktoria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- PIEKARSKA Monika Z/0334/24 2024
5 5 s 1 59.94 砠OBIKOWSKA Dominika KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek Z/4686/21 2024 LDK!
6 6 s 1 62.48 WASZCZUK Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/4088/22 , 2024 LDK!
7 7 s 1 65.45 MURAWSKA Milena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- LIPI垶KA Magdalena Z/6640/21 2024 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 4:08.80 MELLER Martyna KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- PODLE吉Y Piotr Z/6337/22 2024 LDK!
2 2 s 1 4:15.24 ZAMBRZYCKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek Z/4685/21 2024 LDK!
Wzwy K
1 f 1 1.45 MALINOWSKA Wiktoria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD IV STACHURSKA Agnieszka Z/6032/23 2024 LDK!
2 f 1 1.40 SKINDZIER Zuzanna LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD V STACHURSKA Agnieszka Z/6394/22 2024 LDK!
3 f 1 1.40 WARAKOMSKA Joanna LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD V LIPI垶KA Magdalena Z/6403/22 2024 LDK!
4 f 1 1.35 GILEWSKA Joanna GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0115/23 2024 LDK!
5 f 1 1.35 SAWICKA Hanna GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0120/23 2024 LDK!
6 f 1 1.25 狹KOWSKA Emilia GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0117/23 2024 LDK!
7 f 1 1.25 KARWOWSKA Milena LKS Narew υm瘸 2012 U14 PD -- G紑SKI Andrzej Z/1060/23 2024 LDK!
8 f 1 1.25 MARCHEL Kornelia GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0125/23 2024 LDK!
9 f 1 1.20 SIENKIEWICZ Magdalena GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0121/23 2024 LDK!
9 f 1 1.20 BUSΜWSKA Patrycja GOKSiT Suchowola 2012 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/5618/23 2024 LDK!
11 f 1 1.20 KISZΜ Maja GOKSiT Suchowola 2012 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/7239/23 2024 LDK!
12 f 1 1.20 KOSSAKOWSKA Zofia LKS Narew υm瘸 2011 U14 PD -- G紑SKI Andrzej Z/1063/23 2024 LDK!
13 f 1 1.10 ROJSZYK Emilia GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/7243/23 2024 LDK!
  f 1 NM BYKU Oliwia GOKSiT Suchowola 2012 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/7238/23 2024 LDK!
1 f 2 1.65 JASIELON Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD II STACHURSKA Agnieszka Z/0139/20 2024 LDK!
2 f 2 1.55 ULIKOWSKA Sandra LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD III SAWICKA Izabela Z/1670/23 2024 LDK!
3 f 2 1.40 MILEWSKA Lena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD V LIPI垶KA Magdalena Z/6257/21 2024 LDK!
4 f 2 1.40 MILEWSKA Amelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD V LIPI垶KA Magdalena Z/6256/21 2024 LDK!
5 f 2 1.40 UxNOWICZ Wiktoria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD V LIPI垶KA Magdalena Z/6260/21 2024 LDK!
6 f 2 1.40 SMORCZEWSKA Pola KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1845/23 2024 LDK!  OSU   36 68
W dal K
1 f 1 5.00 JASIELON Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD +1.8 IV STACHURSKA Agnieszka Z/0139/20 2024 LDK!
2 f 1 4.19 RYNKIEWICZ Oliwia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -0.2 -- STACHURSKA Agnieszka Z/6638/21 2024 LDK!
3 f 1 4.19 PUTRA Inga LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +0.6 -- STACHURSKA Agnieszka Z/3037/24 2024 LDK!
4 f 1 4.16 SIE堲O Patrycja KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD 0.0 -- 名IDERSKI Pawe Z/2839/24 2024 LDK!
5 f 1 4.12 SMORCZEWSKA Pola KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +0.4 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1845/23 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 4.12 MILEWSKA Lena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -1.5 -- LIPI垶KA Magdalena Z/6257/21 2024 LDK!
7 f 1 3.98 MILEWSKA Amelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +0.2 -- LIPI垶KA Magdalena Z/6256/21 2024 LDK!
8 f 1 3.87 砠OBIKOWSKA Dominika KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.7 -- KARΣK Marek Z/4686/21 2024 LDK!
9 f 1 3.49 CZARNAK Klaudia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -0.5 -- KOZIARSKI Cezary Z/1072/23 2024 LDK!
10 f 1 3.40 SOKOΜWSKA Patrycja UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -0.1 -- KOZIARSKI Cezary Z/1069/23 2024 LDK!
  f 1 NM NEJFERT Aleksandra LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD 0.0 -- STACHURSKA Agnieszka Z/3038/24 2024 LDK!
  f 1 NM KOSEWICZ Maja KS Prefbet-Sonarol 2010 U16 PD 0.0 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4326/23 2024 LDK!
1 f 2 5.18 URYNOWICZ Maja KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.1 III GRYNIEWICZ Wiktor Z/6367/22 2024 LDK!
2 f 2 4.42 PAWELCZYK Lidia KS Prefbet-Sonarol 2012 U14 PD +0.4 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4257/23 2024 LDK!
3 f 2 4.23 WISZOWATA Julia KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -0.5 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/5908/21 2024 LDK!
4 f 2 4.12 PAWLUCZUK Milena KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -1.7 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/4079/23 2024 LDK!
5 f 2 3.78 MOROZ Julianna Michalina KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +0.1 -- KARΣK Marek Z/6395/22 2024 LDK!
6 f 2 3.75 BIEDRZYCKA Magdalena KS Prefbet-Sonarol 2011 U14 PD -0.6 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/1771/24 2024 LDK!
7 f 2 3.66 DOMORADZKA Wiktoria LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2011 U14 PD +0.2 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4369/21 2024 LDK!
8 f 2 3.59 CZARNECKA Amelia KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -0.2 -- 名IDERSKI Pawe Z/3111/24 2024 LDK!
9 f 2 3.44 DROZDOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +0.1 -- 名IDERSKI Pawe Z/2842/24 2024 LDK!
10 f 2 3.40 BUJNOWSKA Amelia KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +0.4 -- 名IDERSKI Pawe Z/2847/24 2024 LDK!
11 f 2 3.36 BUJNOWSKA Adela KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -0.5 -- 名IDERSKI Pawe Z/2848/24 2024 LDK!
12 f 2 3.30 RZEMIENIECKA Maja KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -0.1 -- STOJAK Danuta Daria Z/3049/24 2024 LDK!
13 f 2 3.23 BAJERSKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -0.2 -- STOJAK Danuta Daria Z/2649/24 2024 LDK!
14 f 2 3.20 BAJERSKA Dominika KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.2 -- STOJAK Danuta Daria Z/2648/24 2024 LDK!
15 f 2 2.97 KIRYLUK Sara KS Parkiet Hajn闚ka 2012 U14 PD +0.2 -- GRYGORUK Andrzej Z/1564/24 2024 LDK!
16 f 2 2.77 BUDUKIEWICZ Maja KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +0.1 -- STOJAK Danuta Daria Z/3825/24 2024 LDK!
17 f 2 2.57 ZAJKO Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.4 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/7348/23 2024 LDK!
18 f 2 2.42 NIEMCUNOWICZ Nikola KS Parkiet Hajn闚ka 2012 U14 PD +0.7 -- GRYGORUK Andrzej Z/1568/24 2024 LDK!
19 f 2 2.19 KOWALCZYK Pola KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +0.1 -- KARΣK Marek Z/2350/24 2024 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.05 WAWRZYNIAK Aleksandra LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2013 U12 PD 0.0 -- STACHURSKA Agnieszka Z/4821/24 2024 LDK!
2 f 1 3.75 玆NEL Julia KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- PODLE吉Y Piotr Z/4590/24 2024 LDK!
3 f 1 3.69 RE鬢O Matylda KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4031/24 2024 LDK!
4 f 1 3.65 CZYSZPAK Hanna KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- 名IDERSKI Pawe Z/4042/24 2024 LDK!
5 f 1 3.50 D、ROWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- PODLE吉Y Piotr Z/5155/24 2024 LDK!
6 f 1 3.45 HOΜWNIA Hanna KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/3575/24 2024 LDK!
7 f 1 3.30 KRYSIEWICZ Kamila KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- PODLE吉Y Piotr Z/4587/24 2024 LDK!
8 f 1 3.29 ΣKASZUK Iga KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2877/24 2024 LDK!
9 f 1 2.90 SZOTKO Aurelia KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2599/23 2024 LDK!
10 f 1 2.58 ZEMBROWSKA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2870/24 2024 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 8.27 GRYSZKIEWICZ Beata GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/7241/23 2024 LDK!
2 f 1 6.43 TUREL Natalia GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1841/23 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.80 ONISZCZUK Oksana KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD IV DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/6366/22 2024 LDK! 94
1 f 2 8.43 MASΜWSKA Klara KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14552/21 2024 LDK!
2 f 2 8.04 KOSSAKOWSKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4073/23 2024 LDK!
3 f 2 7.82 NAUMOWICZ Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek Z/4323/23 2024 LDK!
4 f 2 7.60 KRY垶KA Zuzanna UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5154/22 2024 LDK!
5 f 2 6.90 ZANIEWSKA Amelia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/4633/21 2024 LDK!
6 f 2 6.86 SIELAWA Milena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/3381/23 2024 LDK!
7 f 2 6.65 AKONOM Weronika UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1279/23 2024 LDK!
8 f 2 6.36 狹BROWICZ Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9836/21 , 2024 LDK!
9 f 2 6.21 ZAGUBIE Izabela UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/7305/23 2024 LDK!
10 f 2 5.87 CHOMKO Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/2610/24 2024 LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 23.50 STASIEWICZ Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/3579/24 2024 LDK!
2 f 1 19.00 SZYMA垶KA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/3574/24 2024 LDK!
3 f 1 19.00 OLESIUK Klaudia KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4027/24 2024 LDK!
4 f 1 18.00 MILEWSKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4025/24 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 29.75 MALINOWSKA Monika KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V DMP U20 KARΣK Marek Z/5988/23 2024 LDK! 73
2 f 1 26.67 KUDLAK Laura KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0239/23 2024 LDK!
3 f 1 25.38 MURAWSKA Milena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- LIPI垶KA Magdalena Z/6640/21 2024 LDK!
4 f 1 23.63 WI吉IEWSKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- KARΣK Marek Z/1562/24 2024 LDK!
5 f 1 22.36 ΣCZAJ Martyna KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- DMP U20 KARΣK Marek Z/6396/22 2024 LDK! 49
6 f 1 16.88 KRYSZTOPOWICZ Laura KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- KARΣK Marek Z/0157/24 2024 LDK!
7 f 1 16.87 CZOΜMIEJ Oliwia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/4294/24 2024 LDK!
8 f 1 12.56 SIELAWA Milena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/3381/23 2024 LDK!
  f 1 NM NIEMYJSKA Emilia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/4293/24 2024 LDK!
1 f 2 30.06 CZAUSZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V DMP U20 WOJNA Cezary Z/6388/22 2024 LDK! 74
2 f 2 28.49 MAZURCZYK Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/4280/21 2024 LDK! 69
3 f 2 25.47 SADOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- ROSZKOWSKI Mariusz Z/4282/21 2024 LDK!
4 f 2 23.72 PRZYMIERSKA Michalina KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/3828/24 2024 LDK! 54
Ch鏚 2 km K
1 1 s 1 17:55.03 mx KRYSTOWCZYK Anna LKS Narew υm瘸 2011 U14 PD -- G紑SKI Andrzej Z/1066/23 2024
2 2 s 1 18:25.36 mx RYDZEWSKA Maja LKS Narew υm瘸 2011 U14 PD -- G紑SKI Andrzej Z/1067/23 2024 LDK!
60 m M
1 1 s 1 8.98 CIUCHTA Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +2.0 -- 名IDERSKI Pawe Z/4037/24 2024 LDK!
2 2 s 1 9.20 SAWICKI Mi這sz KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +2.0 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/3577/24 2024 LDK!
3 4 s 1 9.53 KOZΜWSKI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +2.0 -- STOJAK Danuta Daria Z/3108/24 2024 LDK!
4 5 s 1 9.61 JAWORUCKI Hubert KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +2.0 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/3576/24 2024 LDK!
5 7 s 1 9.78 KRY垶KI Aleksander UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2013 U12 PD +2.0 -- KOZIARSKI Cezary Z/3464/24 2024 LDK!
6 14 s 1 10.63 FRANKOWSKI Dominik KS Podlasie Bia造stok 2014 U12 PD +2.0 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2879/24 2024 LDK!
7 16 s 1 11.24 BUCZKO Micha KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +2.0 -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4019/24 2024 LDK!
1 6 s 2 9.71 NOWICKI Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +0.3 -- 名IDERSKI Pawe Z/4041/24 2024 LDK!
2 8 s 2 9.80 MINKIEWICZ Ksawier KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +0.3 -- 名IDERSKI Pawe Z/4291/24 2024 LDK!
3 11 s 2 10.05 CHOMKO Jan KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +0.3 -- STOJAK Danuta Daria Z/4594/24 2024 LDK!
4 15 s 2 10.97 MANCEWICZ Marcel KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +0.3 -- STOJAK Danuta Daria Z/2890/24 2024 LDK!
5 17 s 2 11.31 JEDLI垶KI Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +0.3 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/3051/24 2024 LDK!
6 18 s 2 11.37 NOS Filip KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +0.3 -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4026/24 2024 LDK!
7 19 s 2 11.63 SZAMRUCHNIEWICZ Micha KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +0.3 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2873/24 2024 LDK!
1 3 s 3 9.21 GOCΜWSKI Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +0.3 -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4023/24 2024 LDK!
2 9 s 3 9.80 FIΜNOWICZ Szymon KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +0.3 -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4021/24 2024 LDK!
3 10 s 3 9.96 BURZY垶KI Piotr KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +0.3 -- 名IDERSKI Pawe Z/4290/24 2024 LDK!
4 12 s 3 10.38 DAWIDZIUK Micha KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +0.3 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2690/23 2024 LDK!
5 13 s 3 10.46 TUROWSKI Jan KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD +0.3 -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4034/24 2024 LDK!
6 20 s 3 13.26 CHOMKO Stanis豉w KS Podlasie Bia造stok 2014 U12 PD +0.3 -- STOJAK Danuta Daria Z/4591/24 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 13.22 PARZYCH Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +2.9 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14551/21 2024 LDK!
2 2 s 1 13.32 FAΡYNOWICZ Adam LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD +2.9 -- STACHURSKA Agnieszka Z/0734/22 2024 LDK!
3 3 s 1 13.97 SIEMION Pawe KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +2.9 -- KARΣK Marek Z/14388/21 2024 LDK!
4 5 s 1 14.29 ZA邘KI Tymon KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +2.9 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/3247/23 2024 LDK!
5 8 s 1 15.05 JANKOWSKI Marcel KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +2.9 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14546/21 2024 LDK!
6 11 s 1 15.32 MONACH Miko豉j KS Parkiet Hajn闚ka 2012 U14 PD +2.9 -- GRYGORUK Andrzej Z/1600/24 2024 LDK!
7 12 s 1 15.75 WOΜSEWICZ Szymon KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +2.9 -- STOJAK Danuta Daria Z/3046/24 2024 LDK!
1 4 s 2 14.16 D、ROWSKI Aleksander LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD +1.9 -- STACHURSKA Agnieszka Z/3456/22 2024 LDK!
2 6 s 2 14.46 BIELAWSKI Hubert KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +1.9 -- KARΣK Marek Z/14298/21 2024 LDK!
3 7 s 2 14.82 狹KOWSKI Karol KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +1.9 -- 名IDERSKI Pawe Z/2844/24 2024 LDK!
4 9 s 2 15.22 MONACH ㄆkasz KS Parkiet Hajn闚ka 2012 U14 PD +1.9 -- GRYGORUK Andrzej Z/1599/24 2024 LDK!
5 10 s 2 15.25 GOGOL Bart這miej KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +1.9 -- 名IDERSKI Pawe Z/2849/24 2024 LDK!
6 13 s 2 16.96 KUZEBSKI Kornel KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +1.9 -- KARΣK Marek Z/2349/24 2024 LDK!
1 1 s 3 12.03 GUTOWSKI Kuba KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +0.9 IV DMP DMP U20 KARΣK Marek GRYNIEWICZ Wiktor , Z/4198/21 , 2024 LDK!  OSU   36 87
2 2 s 3 12.61 M.RY Kamil UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD +0.9 V KOZIARSKI Cezary Z/1283/23 2024 LDK!
3 3 s 3 12.62 JUZIUK Damian KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD +0.9 V JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9822/21 , 2024 LDK!
4 7 s 3 13.05 印IWKA Pawe KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD +0.9 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1186/24 2024 LDK!
1 4 s 4 12.72 KARWOWSKI ㄆkasz LKS Narew υm瘸 2010 U16 PD +0.5 V G紑SKI Andrzej Z/7142/23 2024
2 5 s 4 12.80 KORSAK Marcel KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD +0.5 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4945/22 2024 LDK!
3 6 s 4 12.96 TOCZYDΜWSKI Adam KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD +0.5 -- 名IDERSKI Pawe Z/14586/21 2024 LDK!
4 8 s 4 14.05 RACZKOWSKI Krzysztof LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +0.5 -- STACHURSKA Agnieszka Z/3036/24 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 42.97 PARZYCH Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14551/21 2024 LDK!
2 2 s 1 44.52 GRABOWSKI Filip KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/2657/24 2024 LDK!
3 3 s 1 45.56 WILCZEWSKI Jakub KS Prefbet-Sonarol 2012 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4327/23 2024 LDK!
4 5 s 1 49.39 KURYΜ Natan LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2012 U14 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/7528/23 2024 LDK!
5 6 s 1 52.41 JANKOWSKI Marcel KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14546/21 2024 LDK!
1 4 s 2 46.74 SZYMA垶KI Krzysztof UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2011 U14 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3462/24 2024 LDK!
2 7 s 2 53.21 JUREWICZ Tomasz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/3035/24 2024 LDK!
3 8 s 2 55.35 MONACH ㄆkasz KS Parkiet Hajn闚ka 2012 U14 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/1599/24 2024 LDK!
4 9 s 2 60.44 POPxWSKI Antoni KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/2651/24 2024 LDK!
1 1 s 3 42.00 JUZIUK Damian KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD V JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9822/21 , 2024 LDK!
2 2 s 3 43.76 SZCZUBEΒK Adrian KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/3516/23 2024 LDK!
3 3 s 3 45.47 KARWOWSKI ㄆkasz LKS Narew υm瘸 2010 U16 PD -- G紑SKI Andrzej Z/7142/23 2024
4 4 s 3 46.16 印IWKA Pawe KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1186/24 2024 LDK!
5 5 s 3 47.34 涉BI垶KI Gabriel KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0743/22 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 2:01.23 POLAK Ignacy KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4030/24 2024 LDK!
2 2 s 1 2:04.02 KMIECIK Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4022/24 2024 LDK!
3 3 s 1 2:26.50 ZAMBRZYCKI Maciej KS Podlasie Bia造stok 2014 U12 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2871/24 2024 LDK!
4 4 s 1 2:37.49 TYNIEWICKI Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2014 U12 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2872/24 2024 LDK!
1 1 s 2 1:28.18 SUSTOWSKI Szymon LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD III SAWICKA Izabela Z/14437/21 2024 LDK!
2 2 s 2 1:33.94 BUJKOWSKI Filip LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD IV SAWICKA Izabela Z/13200/21 2024 LDK!
3 3 s 2 1:35.27 LEBIODA Jan Tomasz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD V SAWICKA Izabela Z/5165/23 2024 LDK!
4 4 s 2 1:43.03 KAMI垶KI Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- 名IDERSKI Pawe Z/2841/24 2024 LDK!
5 5 s 2 1:45.44 SPYCHAx Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/4045/24 2024 LDK!
6 6 s 2 1:46.16 ARASIM Filip LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- LIPI垶KA Magdalena Z/3040/24 2024 LDK!
7 7 s 2 1:46.30 ANDRUSZKIEWICZ Mateusz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/4237/23 2024 LDK!
8 8 s 2 1:57.48 SKIBICKI Adrian GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/0261/23 2024 LDK!
9 9 s 2 1:59.97 SOK茛 Samuel LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2009 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/11798/21 2024 LDK!
10 10 s 2 2:10.05 RODAKIEWICZ Oskar KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9830/21 , 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 3:21.84 CHILICKI Miko豉j UKS Technik August闚 2012 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/1570/24 2024 LDK!
2 2 s 1 3:24.49 SAWICKI Ksawery LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/0461/22 2024 LDK!
3 3 s 1 3:29.13 CHOJNOWSKI Wojciech LKS Narew υm瘸 2011 U14 PD -- G紑SKI Andrzej Z/1068/23 2024 LDK!
4 4 s 1 3:36.40 BIAΧ Jan KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -- 名IDERSKI Pawe Z/2850/24 2024 LDK!
5 5 s 1 3:41.67 BUCZKO Szymon KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14547/21 2024 LDK!
6 6 s 1 3:46.47 LUTY B豉瞠j GOKSiT Suchowola 2012 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/7148/23 2024 LDK!
7 7 s 1 3:48.15 JAKUCEWICZ Jan UKS Technik August闚 2012 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/4778/24 2024 LDK!
8 8 s 1 3:52.67 MA堲OWSKI Krystian KS Parkiet Hajn闚ka 2012 U14 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/1566/24 2024 LDK!
9 9 s 1 4:17.50 SKIBICKI Daniel GOKSiT Suchowola 2012 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/0152/24 2024
100 m p M
1 1 s 1 20.47 KOZIO B豉瞠j KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +1.2 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14556/21 2024 LDK!
2 2 s 1 22.66 ORΜWSKI Adam LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD +1.2 -- LIPI垶KA Magdalena Z/2069/24 2024 LDK!
3 3 s 1 23.21 JASIELON Sebastian LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2012 U14 PD +1.2 -- LIPI垶KA Magdalena Z/2073/24 2024 LDK!
4 4 s 1 24.73 KOMOROWSKI Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2012 U14 PD +1.2 -- LIPI垶KA Magdalena Z/2075/24 2024 LDK!
300 m p M
1 1 s 1 45.89 GUTOWSKI Kuba KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V KARΣK Marek GRYNIEWICZ Wiktor , Z/4198/21 , 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 49.25 WIERZBIΜ Bartosz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/6319/23 2024 LDK!
3 3 s 1 50.35 JUREWICZ Miko豉j LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/0458/22 2024 LDK!
4 4 s 1 50.84 KULESZA Wiktor LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/3543/24 2024
1000 m prz M
1 1 s 1 3:07.57 KALINOWSKI Dawid KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD V KORYTKOWSKA Justyna # Z/3024/24 2024 LDK!
2 2 s 1 3:08.45 MAZIEWSKI Marcel LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD V SAWICKA Izabela Z/6409/22 2024 LDK!
3 3 s 1 3:20.12 DELEGACZ Beniamin LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- LIPI垶KA Magdalena Z/3039/24 2024 LDK!
4 4 s 1 3:22.75 MOCZULSKI Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1284/23 2024 LDK!
5 5 s 1 3:26.18 RUCZAJ Miko豉j KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14553/21 2024 LDK!
6 6 s 1 3:30.25 WALUKIEWICZ Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/6458/22 2024 LDK!
7 7 s 1 3:38.96 MISIEWICZ Damian GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/0070/22 2024 LDK!
8 8 s 1 3:43.08 AMBROSIEWICZ Szymon LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/1744/22 2024 LDK!
Wzwy M
1 f 1 1.40 KOZIO B豉瞠j KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14556/21 2024 LDK!
2 f 1 1.25 ZA邘KI Tymon KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/3247/23 2024 LDK!
1 f 2 1.75 NOWI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD IV DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/8870/21 2024 LDK!  OSU   46 90
2 f 2 1.73 BANACH Aleksander KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD V KORYTKOWSKA Justyna Z/6371/23 2024 LDK!
3 f 2 1.65 ZANIEWSKI Wiktor GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD V PO同IECH Anna Z/4755/21 2024 LDK!
4 f 2 1.60 OSZKINIS Andrzej LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- LIPI垶KA Magdalena Z/2072/24 2024 LDK!
5 f 2 1.40 TRZASKA Szymon LKS Narew υm瘸 2010 U16 PD -- G紑SKI Andrzej Z/7144/23 2024
6 f 2 1.30 KURASZOW Erik KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9839/21 , 2024 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.36 NOWI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +1.3 III GRYNIEWICZ Wiktor Z/8870/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 5.62 TRZASKA Wiktor LKS Narew υm瘸 2009 U16 PD +1.1 V G紑SKI Andrzej Z/12913/21 2024 LDK!
3 3 f 1 5.50 BANACH Aleksander KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD -0.2 -- DMP KORYTKOWSKA Justyna Z/6371/23 2024 LDK! 16
4 4 f 1 5.49 TOCZYDΜWSKI Adam KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -0.5 -- 名IDERSKI Pawe Z/14586/21 2024 LDK!
5 5 f 1 5.11 TRZASKA Szymon LKS Narew υm瘸 2010 U16 PD +0.6 -- G紑SKI Andrzej Z/7144/23 2024
6 6 f 1 5.04 M.RY Kamil UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD +1.8 -- KOZIARSKI Cezary Z/1283/23 2024 LDK!
7 7 f 1 4.69 KORSAK Marcel KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD +1.1 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4945/22 2024 LDK!
8 8 f 1 4.58 WIERZBIΜ Bartosz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -0.3 -- SAWICKA Izabela Z/6319/23 2024 LDK!
9 9 f 1 4.57 S艼AL Igor UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD +0.7 -- KOZIARSKI Cezary Z/1285/23 2024 LDK!
10 10 f 1 4.57 JUREWICZ Miko豉j LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +1.3 -- SAWICKA Izabela Z/0458/22 2024 LDK!
11 11 f 1 4.30 KULESZA Wiktor LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +0.2 -- SAWICKA Izabela Z/3543/24 2024
12 12 f 1 3.91 MOWEL Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -0.1 -- KOZIARSKI Cezary Z/3463/24 2024 LDK!
13 13 f 1 3.75 OSZKINIS Andrzej LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD +0.5 -- LIPI垶KA Magdalena Z/2072/24 2024 LDK!
1 f 2 5.18 FAΡYNOWICZ Adam LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD 0.0 -- STACHURSKA Agnieszka Z/0734/22 2024 LDK!
2 f 2 4.62 D、ROWSKI Aleksander LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD +0.4 -- STACHURSKA Agnieszka Z/3456/22 2024 LDK!
3 f 2 4.42 SIEMION Pawe KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD 0.0 -- KARΣK Marek Z/14388/21 2024 LDK!
4 f 2 4.35 GRABOWSKI Filip KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -1.0 -- STOJAK Danuta Daria Z/2657/24 2024 LDK!
5 f 2 4.21 JUREWICZ Tomasz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD 0.0 -- STACHURSKA Agnieszka Z/3035/24 2024 LDK!
6 f 2 4.17 狹KOWSKI Karol KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +0.2 -- 名IDERSKI Pawe Z/2844/24 2024 LDK!
7 f 2 4.16 ORΜWSKI Adam LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U14 PD -0.5 -- LIPI垶KA Magdalena Z/2069/24 2024 LDK!
8 f 2 3.93 SZYMA垶KI Krzysztof UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2011 U14 PD +0.9 -- KOZIARSKI Cezary Z/3462/24 2024 LDK!
9 f 2 3.81 BIELAWSKI Hubert KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD 0.0 -- KARΣK Marek Z/14298/21 2024 LDK!
10 f 2 3.79 JASIELON Sebastian LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2012 U14 PD 0.0 -- LIPI垶KA Magdalena Z/2073/24 2024 LDK!
11 f 2 3.77 KURYΜ Natan LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2012 U14 PD 0.0 -- STACHURSKA Agnieszka Z/7528/23 2024 LDK!
12 f 2 3.52 WOΜSEWICZ Szymon KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD 0.0 -- STOJAK Danuta Daria Z/3046/24 2024 LDK!
13 f 2 3.46 GOGOL Bart這miej KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD 0.0 -- 名IDERSKI Pawe Z/2849/24 2024 LDK!
14 f 2 3.33 KOMOROWSKI Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2012 U14 PD 0.0 -- LIPI垶KA Magdalena Z/2075/24 2024 LDK!
15 f 2 3.31 MONACH Miko豉j KS Parkiet Hajn闚ka 2012 U14 PD 0.0 -- GRYGORUK Andrzej Z/1600/24 2024 LDK!
16 f 2 3.28 KUZEBSKI Kornel KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD 0.0 -- KARΣK Marek Z/2349/24 2024 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.34 CIUCHTA Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- 名IDERSKI Pawe Z/4037/24 2024 LDK!
2 f 1 3.80 DAWIDZIUK Micha KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2690/23 2024 LDK!
3 f 1 3.73 MINKIEWICZ Ksawier KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- 名IDERSKI Pawe Z/4291/24 2024 LDK!
4 f 1 3.54 KRY垶KI Aleksander UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2013 U12 PD 0.0 -- KOZIARSKI Cezary Z/3464/24 2024 LDK!
5 f 1 3.50 BURZY垶KI Piotr KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- 名IDERSKI Pawe Z/4290/24 2024 LDK!
6 f 1 3.49 JAWORUCKI Hubert KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/3576/24 2024 LDK!
7 f 1 3.40 KOZΜWSKI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- STOJAK Danuta Daria Z/3108/24 2024 LDK!
8 f 1 3.07 MANCEWICZ Marcel KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- STOJAK Danuta Daria Z/2890/24 2024 LDK!
9 f 1 3.04 FRANKOWSKI Dominik KS Podlasie Bia造stok 2014 U12 PD 0.0 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2879/24 2024 LDK!
10 f 1 2.58 名IDERSKI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD 0.0 -- 名IDERSKI Pawe Z/4043/24 2024 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 8.45 KALINOWSKI Piotr GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/0259/23 2024 LDK!
2 f 1 7.55 JANKOWSKI Krystian UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2011 U14 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1073/23 2024 LDK!
3 f 1 6.54 OSKALDOWICZ Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -- KARΣK Marek Z/6389/22 2024 LDK!
4 f 1 6.49 MATYSKIEL Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14549/21 2024 LDK!
5 f 1 4.31 DOMA垶KI Daniel KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/3050/24 2024 LDK!
6 f 1 4.16 MA堲OWSKI Krzysztof KS Parkiet Hajn闚ka 2012 U14 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/1567/24 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.17 KARPOWICZ Bart這miej GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD V PO同IECH Anna Z/0071/22 2024 LDK!
2 f 1 9.92 KULAK Wladys豉w GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/4771/21 2024 LDK!
3 f 1 9.48 ZENAISHVILI Zauri GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/0258/23 2024 LDK!
4 f 1 9.30 TYMI垶KI Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/7303/23 2024 LDK!
5 f 1 9.27 TRZASKA Wiktor LKS Narew υm瘸 2009 U16 PD -- G紑SKI Andrzej Z/12913/21 2024 LDK!
6 f 1 8.08 RACZKOWSKI Krzysztof LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/3036/24 2024 LDK!
7 f 1 7.89 KRZEBIETKE Hubert KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/1563/24 2024 LDK!
8 f 1 6.96 JENIEC Filip KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/4715/23 2024 LDK!
9 f 1 6.37 PERESTRET Wincent KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/1569/24 2024 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 39.00 GOCΜWSKI Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4023/24 2024 LDK!
2 f 1 38.50 SAWICKI Mi這sz KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/3577/24 2024 LDK!
3 f 1 33.00 FIΜNOWICZ Szymon KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4021/24 2024 LDK!
4 f 1 31.50 NOWICKI Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- 名IDERSKI Pawe Z/4041/24 2024 LDK!
5 f 1 27.00 CHOMKO Jan KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/4594/24 2024 LDK!
6 f 1 27.00 名IDERSKI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- 名IDERSKI Pawe Z/4043/24 2024 LDK!
7 f 1 27.00 BUCZKO Micha KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4019/24 2024 LDK!
8 f 1 26.00 JEDLI垶KI Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/3051/24 2024 LDK!
9 f 1 23.00 TUROWSKI Jan KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4034/24 2024 LDK!
10 f 1 21.00 CHOMKO Stanis豉w KS Podlasie Bia造stok 2014 U12 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/4591/24 2024 LDK!
11 f 1 18.00 NOS Filip KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4026/24 2024 LDK!
12 f 1 15.00 SZAMRUCHNIEWICZ Micha KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/2873/24 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 41.99 PIASZCZYK Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V 名IDERSKI Pawe WOJNA Cezary , Z/4778/21 , 2024 LDK!
1 f 2 31.82 S艼AL Igor UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1285/23 2024 LDK!
2 f 2 23.31 KOPRAS Juliusz KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9824/21 , 2024 LDK!
3 f 2 22.52 TYMI垶KI Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/7303/23 2024 LDK!
4 f 2 20.01 KARPOWICZ Bart這miej GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/0071/22 2024 LDK!
5 f 2 16.06 PUL Jakub KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- KARΣK Marek # Z/4292/24 2024 LDK!
Ch鏚 2 km M
1 1 s 1 15:28.57 mx KONOPKA Adam LKS Narew υm瘸 2011 U14 PD -- G紑SKI Andrzej Z/1061/23 2024 LDK!
2 2 s 1 15:36.42 mx GO牞IEWSKI Kacper LKS Narew υm瘸 2011 U14 PD -- G紑SKI Andrzej Z/1057/23 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 23.664355993271 sekund