Piła 10.05.2024
Mistrzostwa Wielkopolski LZS Młodzieży Szkolnej 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.02 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U20 WP +1.3 III ŁUCZAK Bernadeta Z/0814/22 2024  OSU   KN B  
2 2 s 1 13.55 BOROWIK Dominika MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP +1.3 IV ZIELIŃSKA Janina Z/2727/22 2024
3 3 s 1 14.27 KUBIŚ Oktawia PLKS Gwda Piła 2006 U20 WP +1.3 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4887/22 2024
1 2 e 1 13.14 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U18 WP -0.7 III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2024 LDK!
2 5 e 1 13.41 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.7 IV DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2024 BEZ LDK!  OSU   95
3 8 e 1 13.44 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.7 IV JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 13 e 1 14.23 RATAJCZAK Zuzanna K.S.S.Kotwica Kórnik 2009 U16 WP -0.7 V BYTNIEWSKA Magdalena JAGACIAK Jarosław Z/8698/21 2023
5 14 e 1 14.60 GREFLING Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP -0.7 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3558/22 2024  OSU  
1 1 e 2 12.96 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.7 III JUNIEWICZ Jakub Z/5053/22 2024 LDK!  OSU  
2 4 e 2 13.38 PAWELA Sylwia MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -0.7 IV ŁUCZAK Bernadeta Z/5268/22 2024
3 7 e 2 13.44 GRZEŚKOWIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -0.7 IV ŁUCZAK Bernadeta Z/5606/22 2024  OSU   KN B  
4 11 e 2 14.04 MATLAK Nadia PZS Gontyniec Chodzież 2009 U16 WP -0.7 V CHWAŁEK Jarosław Z/2086/21 2024 LDK!
5 12 e 2 14.17 MLECZAK Natalia PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -0.7 V SOBKOWSKI Przemysław Z/1688/23 2024 LDK!
7 19 e 2 16.11 PYTLAK Nikola PZS Gontyniec Chodzież 2007 U18 WP -0.7 -- LDK!
1 3 e 3 13.20 KAŁAJAK Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +2.9 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/0251/20 2024 LDK! 104
2 6 e 3 13.41 SÓWKA Lena PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP +2.9 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2597/21 2024 LDK!  OSU  
3 9 e 3 13.46 DROBNIKOWSKA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +2.9 IV DMP U20 WALCZAK Marek Z/0868/23 2024 93
4 10 e 3 13.86 FUTERSKA Hanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +2.9 -- JUNIEWICZ Jakub Z/5963/23 2024 LDK!
1 1 f 1 12.92 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U18 WP -0.9 III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2024 LDK!
2 2 f 1 13.28 KAŁAJAK Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -0.9 IV DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/0251/20 2024 LDK! 100
3 3 f 1 13.59 DROBNIKOWSKA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -0.9 IV DMP U20 WALCZAK Marek Z/0868/23 2024 88
4 4 f 1 13.76 SÓWKA Lena PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -0.9 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2597/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 13.93 MATLAK Nadia PZS Gontyniec Chodzież 2009 U16 WP -0.9 V CHWAŁEK Jarosław Z/2086/21 2024 LDK!
6 6 f 1 14.59 GREFLING Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP -0.9 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3558/22 2024  OSU  
200 m K
1 2 s 1 26.93 SABIŁŁO Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U16 WP +1.8 III CHMIELARZ Lucyna Z/5260/22 2024 LDK!
2 4 s 1 27.38 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP +1.8 IV ZAWORSKI Marek Z/0302/20 2024 LDK!
3 5 s 1 27.78 MENCH Paulina LUKS Orkan Września 2007 U18 WP +1.8 IV PAWLAK Przemysław Z/12066/21 2024 LDK!  OSU  
4 7 s 1 28.42 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP +1.8 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2024  OSU  
5 8 s 1 29.02 RATAJCZAK Zuzanna K.S.S.Kotwica Kórnik 2009 U16 WP +1.8 V BYTNIEWSKA Magdalena JAGACIAK Jarosław Z/8698/21 2023
1 1 s 2 26.59 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U18 WP +1.3 III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2024 LDK!
2 3 s 2 27.00 KAŹMIERCZAK Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +1.3 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/0181/22 2024 LDK! 107
3 6 s 2 28.13 GÓRSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +1.3 IV WALCZAK Katarzyna Z/0250/20 2024 LDK!
4 10 s 2 30.18 KRÓL Patrycja PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP +1.3 V ŁAPACZ Zbigniew Z/1524/21 2024 LDK!
5 12 s 2 31.08 GORDUS Yelizaveta PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP +1.3 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1682/23 2024 LDK!
1 9 s 3 29.69 MLECZAK Julia PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP +2.3 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/11315/21 2023 LDK!
3 13 s 3 31.57 HAN Maja UKS Junior Nietążkowo # 2007 U18 WP +2.3 -- B.D. Z/5753/23 2023
1 1 s 4 26.98 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U20 WP +1.7 III ŁUCZAK Bernadeta Z/0814/22 2024  OSU   KN B  
2 2 s 4 28.30 BIENIASZEK Karolina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP +1.7 IV WALCZAK Michał Z/0484/22 2024
3 3 s 4 28.52 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U20 WP +1.7 -- NALEPA Marek Z/1812/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 4 28.85 MICHALAK Zuzanna LUKS Orkan Września 2006 U20 WP +1.7 -- PUJDAK Andrzej Z/1881/22 2024
400 m K
6 11 s 1 72.57 FUTERSKA Hanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5963/23 2024 LDK!
1 1 s 2 62.01 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 2 63.81 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP IV PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2024 LDK!
3 3 s 2 64.26 URBANIAK Nikola LUKS Orkan Września 2007 U18 WP IV PUJDAK Andrzej Z/13265/21 2024 LDK!
4 5 s 2 65.03 WIĘCEK Ewa LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U16 WP V NALEPA Marek Z/1068/24 2024  OSU  
5 8 s 2 67.57 PAWELA Sylwia MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/5268/22 2024
3 3 s 3 83.75 SZULC Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2006 U20 KP --
800 m K
1 4 s 2 2:34.99 KRAWCZYK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1205/22 2024  OSU  
4 7 s 2 2:44.60 KAROLAK Martyna KS Stal Pleszew 2008 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5569/22 2024 LDK!
5 10 s 2 3:01.11 MICHALAK Lidia LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4432/24 2024
1 1 s 3 2:24.24 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2024 LDK!
2 2 s 3 2:24.95 STAWSKA Natalia UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U20 WP III ZAWORSKI Marek Z/0865/23 2024
3 3 s 3 2:27.05 PRUCHNIEWICZ Olga UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP IV ZAWORSKI Marek Z/3085/21 2024 LDK!
4 9 s 3 2:50.68 KWIETNIEWSKA Elena UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/12646/21 2024 LDK!
5 11 s 3 3:02.18 WYRWA Kinga PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3852/24 2024
8 21 s 3 3:19.32 HELPA Sandra MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/2928/24 2024
1500 m K
1 1 s 1 4:42.02 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP II DMP GRZEGOROWSKA Kamila Z/0271/20 2024 LDK!  KN B   80
2 2 s 1 4:56.53 GRZELCZAK Dominika UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP III BERLIŃSKI Florian Z/0689/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 5:16.51 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2024 LDK!
4 4 s 1 5:29.56 KARYTA Oliwia KS Pro Athlete Grudziądz 2006 U20 KP -- MIRA Krzysztof Z/3749/22 2024
5 5 s 1 5:38.59 CYBAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U20 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/2975/19 2024
6 6 s 1 5:38.62 PIECHOCKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/1033/23 2024 LDK!
7 7 s 1 5:59.92 GRONEK Paula MKS Baszta Szamotuły 2009 U16 WP -- LDK!
8 8 s 1 6:00.92 KELICH Aleksandra PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2810/23 2024
10 10 s 1 7:00.09 SZALEWSKA Roksana UKS Junior Nietążkowo 2006 U20 WP -- B.D.
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.45 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +0.2 II DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5053/22 2024 LDK!  OSU   130
2 4 s 1 16.78 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.2 III JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2024 LDK!  OSU  
3 6 s 1 18.90 CZWORDON Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U16 WP +0.2 -- NALEPA Marek Z/0503/23 2024 LDK!  OSU  
1 2 s 2 16.04 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.1 III JUNIEWICZ Jakub Z/4867/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 3 s 2 16.42 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U18 WP -0.1 III NALEPA Marek Z/2648/21 2024 LDK!  OSU  
3 5 s 2 16.81 BIADAŁA Julia LUKS Orkan Września 2007 U18 WP -0.1 III PAWLAK Przemysław Z/13285/21 2024 LDK!  OSU  
4 7 s 2 19.10 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.1 -- JUNIEWICZ Jakub Z/4138/19 2024 LDK!
  s 2 DNF KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.1 -- DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
100 m pł K
1 1 s 1 16.37 BOROWIK Dominika MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP -0.5 III ZIELIŃSKA Janina Z/2727/22 2024
2 2 s 1 16.72 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U20 WP -0.5 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2024  OSU  
3 3 s 1 26.46 GRONOSTAJ Emilia UKS Junior Nietążkowo 2006 U20 WP -0.5 -- B.D.
4x100 m K
1 1 s 1 51.33 LOSY Zofia
KAŹMIERCZAK Maja
KAŁAJAK Wiktoria
DROBNIKOWSKA Maja
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007
2008
2008
2007
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Marek
Z/1062/18
Z/0181/22
Z/0251/20
Z/0868/23
2024
2024
2024
2024
BEZ



2 2 s 1 52.86 HEINRICH Zofia
GREFLING Wiktoria
KUBALA Maria
DWORCZAK Malwina
WMLKS Nadodrze Powodowo 2006
2007
2007
2004
U23 WLP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
Z/5144/19
Z/3558/22
Z/3085/22
Z/5343/19
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 53.33 MICHALAK Zuzanna
URBANIAK Nikola
MENCH Paulina
BIADAŁA Julia
LUKS Orkan Września 2006
2007
2007
2007
U20 WLP -- PUJDAK Andrzej
PUJDAK Andrzej
PAWLAK Przemysław
PAWLAK Przemysław
Z/1881/22
Z/13265/21
Z/12066/21
Z/13285/21
2024
2024
2024
2024




4 4 s 1 53.60 JAŃCZAK Jadwiga
PRUCHNIEWICZ Amelia
ZALEWSKA Katarzyna
PISARCZYK Vanessa
UKS Orkan Środa Wlkp. 2008
2008
2007
2007
U18 WLP -- ZAWORSKI Marek
PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina
ZAWORSKI Marek
ZAWORSKI Marek
Z/0302/20
Z/2390/20
Z/0866/23
Z/13506/21
2024
2024
2024
2024




5 5 s 1 53.95 STASIERSKA Weronika
WIĘCEK Ewa
CZWORDON Martyna
MAZURKIEWICZ Kornelia
LKS Orkan Ostrzeszów 2008
2009
2009
2006
U20 WLP -- NALEPA Marek
NALEPA Marek
NALEPA Marek
NALEPA Marek
Z/2648/21
Z/1068/24
Z/0503/23
Z/1812/21
2024
2024
2024
2024




1 6 s 2 55.38 KELICH Aleksandra
KRÓL Patrycja
KUBIŚ Oktawia
SÓWKA Lena
PLKS Gwda Piła 2008
2009
2006
2008
U20 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy
ŁAPACZ Zbigniew
KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy
Z/2810/23
Z/1524/21
Z/4887/22
Z/2597/21
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 1 f 1 1.54 ZALEWSKA Katarzyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP IV ZAWORSKI Marek Z/0866/23 2024
2 2 f 1 1.51 KOZIELSKA Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP IV KACZOR Mieczysław Z/3086/21 2024 LDK!
3 3 f 1 1.51 OLEJNICZAK Julia LUKS Orkan Września 2008 U18 WP IV PUJDAK Andrzej Z/11894/21 2024 LDK!
4 4 f 1 1.48 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP IV ŁUCZAK Bernadeta Z/0605/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 1 1.45 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U18 WP IV NALEPA Marek Z/2648/21 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 1.45 PISARCZYK Vanessa UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP IV ZAWORSKI Marek Z/13506/21 2024
8 8 f 1 1.40 SYPNIEWSKA Amelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5396/22 2024  OSU  
9 9 f 1 1.35 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
11 11 f 1 1.35 ASTAPCZYK Aleksandra PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/1671/20 2022 LDK!
15 15 f 1 1.25 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U16 WP -- ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2024 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.23 GRZEŚKOWIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP +1.5 III ŁUCZAK Bernadeta Z/5606/22 2024  OSU   KN B  
2 2 f 1 5.03 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP +0.4 IV ŁUCZAK Bernadeta Z/0605/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 4.95 HOROWSKA Iga WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP +0.1 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12418/21 2024  OSU   KN B  
4 4 f 1 4.94 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP 0.0 IV PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/2390/20 2024 LDK!
5 5 f 1 4.86 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +0.3 IV JUNIEWICZ Jakub Z/4867/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 1 4.78 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.3 -- JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
7 7 f 1 4.73 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +0.3 -- DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/4138/19 2024 LDK! 69
10 10 f 1 3.95 MATUSZAK Wiktoria MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U16 WP +0.6 -- JAGACIAK Jarosław Z/1819/24 2024
11 11 f 1 3.88 KURZAWA Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U16 WP 0.0 -- MIESZAŁA Monika Z/3214/23 2024 LDK!
1 1 f 3 5.42 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP +1.2 II ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2024 LDK!  KN B  
Kula (3) K
1 1 f 1 10.93 DOBAK Natasza MKS Baszta Szamotuły 2009 U16 WP IV TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0746/22 2024 LDK!
2 2 f 1 9.66 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U18 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 9.38 BIŃKOWSKA Jagoda PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/1683/23 2024 LDK!
4 4 f 1 8.99 ŚWIAT Maja UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP V PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/4784/22 2024
5 5 f 1 8.93 CZELADZKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -- SWANCAR Kamil Z/0282/20 2024 LDK!
8 8 f 1 7.05 ŚLIWKA Olga WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4375/24 2024
Kula (4) K
1 1 f 2 12.13 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Września 2006 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 2 9.92 NOWICKA Marcelina LUKS Orkan Września 2006 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/3642/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 2 8.78 BANAŚ Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U20 WP -- NALEPA Marek Z/1159/22 2024  OSU  
Dysk (1) K
1 1 f 1 31.58 BRÓDKA Michalina UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP IV GÓRSKA Hanna Z/0033/23 2024 LDK!
2 2 f 1 30.14 WÓJCIK Wiktoria PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4864/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 26.60 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U18 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 22.53 WIERTEL Olimpia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/3082/22 2024 LDK!
5 5 f 1 20.11 KAMIŃSKA Roksana PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/5156/19 2024 LDK!
6 6 f 1 19.59 KOŹLIK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4376/24 2024
7 7 f 1 17.60 KOŁODZIEJSKA Wioleta PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/3070/22 2024 LDK!
1 1 f 2 40.45 NOWICKA Marcelina LUKS Orkan Września 2006 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/3642/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 2 27.80 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Września 2006 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 1 f 3 32.80 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2024
Oszczep (500) K
1 1 f 1 41.50 WÓJCIK Wiktoria PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4864/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 28.33 SZCZEPANIAK Iga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -- KOBIERSKI Andrzej Z/2505/24 2024
3 3 f 1 24.49 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 22.44 OTREMBA Jessica LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U18 WP -- NALEPA Marek Z/4162/23 2023
5 5 f 1 19.83 MACZKOWIAK Maja WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/0300/23 , 2024 LDK!
  f 1 NM WALCZAK Marta LKS Orkan Ostrzeszów # 2007 U18 WP -- LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 35.40 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U20 WP III NALEPA Marek Z/1812/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 17.90 DRASZCZYK Magdalena MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/2929/24 2024
4 4 f 1 14.79 ZARZYŃSKA Julia MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/2930/24 2024
100 m M
1 3 e 1 11.53 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U20 WP +1.6 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 5 e 1 12.01 HUT Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U20 WP +1.6 IV KACZOR Mieczysław Z/4901/23 2024
3 8 e 1 12.41 MUSIAŁ Szymon PZS Gontyniec Chodzież 2006 U20 WP +1.6 --
1 1 e 2 11.13 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP +0.5 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/2369/20 2024  OSU   131
2 2 e 2 11.49 DOKTOR Kajetan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP +0.5 III WALCZAK Michał Z/0416/24 2024
3 4 e 2 11.67 GOŚĆ Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP +0.5 III WALCZAK Michał Z/0417/24 2024
4 6 e 2 12.20 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzież 2006 U20 WP +0.5 IV CHWAŁEK Jarosław Z/3445/20 2024 LDK!
1 4 e 3 11.37 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -1.1 III DMP WALCZAK Michał Z/0477/21 2024 LDK!  OSU   74
4 16 e 3 12.92 TRAWIŃSKI Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP -1.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2090/21 2024 LDK!  OSU  
5 17 e 3 13.01 NOWAK Witold PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP -1.1 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4860/22 2024
1 1 e 4 11.21 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +0.6 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/2370/20 2024 LDK!  OSU   KN B   126
2 2 e 4 11.24 RUMIŃSKI Michał STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.6 II DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5061/22 2024 LDK!  OSU   124
3 6 e 4 11.73 NOWAK Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +0.6 III WALCZAK Michał Z/0932/23 2024 LDK!
4 8 e 4 11.92 WOŹNIAK Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +0.6 IV WALCZAK Marek Z/0418/24 2024
5 11 e 4 12.16 DEMSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP +0.6 IV SOBKOWSKI Przemysław Z/6202/23 2024
1 3 e 5 11.27 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +0.8 II WALCZAK Michał Z/3103/19 2024 LDK!  OSU  
2 5 e 5 11.44 BARTKOWIAK Stanisław MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP +0.8 III ŁUCZAK Bernadeta Z/1027/23 2024  OSU   KN B  
3 9 e 5 12.09 KOZŁOWSKI Radosław PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP +0.8 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4217/24 2024
4 10 e 5 12.13 GÓRECKI Maksymilian STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.8 IV JUNIEWICZ Andrzej Z/0412/24 2024 LDK!
5 12 e 5 12.18 RUTKOWSKI Dawid STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.8 IV JUNIEWICZ Jakub Z/5062/22 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 1 11.30 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -0.1 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/2369/20 2024  OSU   121
2 2 f 1 11.52 DOKTOR Kajetan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP -0.1 III WALCZAK Michał Z/0416/24 2024
3 3 f 1 11.69 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U20 WP -0.1 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 4 f 1 11.81 GOŚĆ Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -0.1 IV WALCZAK Michał Z/0417/24 2024
5 5 f 1 12.15 HUT Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U20 WP -0.1 IV KACZOR Mieczysław Z/4901/23 2024
7 7 f 1 12.53 MUSIAŁ Szymon PZS Gontyniec Chodzież 2006 U20 WP -0.1 --
8 8 f 1 12.54 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzież 2006 U20 WP -0.1 -- CHWAŁEK Jarosław Z/3445/20 2024 LDK!
1 1 f 2 10.96 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -0.4 II WALCZAK Michał Z/3103/19 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 2 11.13 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -0.4 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/2370/20 2024 LDK!  OSU   KN B   131
3 3 f 2 11.23 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -0.4 II DMP WALCZAK Michał Z/0477/21 2024 LDK!  OSU   84
4 4 f 2 11.77 NOWAK Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -0.4 IV WALCZAK Michał Z/0932/23 2024 LDK!
5 5 f 2 11.99 WOŹNIAK Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -0.4 IV WALCZAK Marek Z/0418/24 2024
6 6 f 2 12.17 DEMSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -0.4 IV SOBKOWSKI Przemysław Z/6202/23 2024
7 7 f 2 12.38 KOZŁOWSKI Radosław PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -0.4 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4217/24 2024
200 m M
1 1 s 1 21.82 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U20 WP +0.4 I NALEPA Marek Z/0601/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 22.25 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U20 WP +0.4 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 22.68 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U20 WP +0.4 II FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 22.79 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U20 WP +0.4 II CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 24.62 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP +0.4 -- LDK!
1 1 s 2 22.94 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP +2.0 III ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka Z/0300/20 2024 LDK!
2 3 s 2 23.32 JANUSZEWSKI Sebastian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +2.0 III WALCZAK Marek Z/4922/22 2024
3 4 s 2 23.39 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP +2.0 III ZAWORSKI Marek Z/3084/21 2024 LDK!
4 5 s 2 23.89 METELSKIY Maxim UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP +2.0 IV KACZOR Mieczysław Z/4867/22 2024
5 6 s 2 24.33 MIROFORIDIS Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP +2.0 IV PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/13153/21 2024 LDK!
6 11 s 2 25.65 GRABOWSKI Witold UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP +2.0 -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/13322/21 2024 LDK!
1 2 s 3 22.98 OLSZEWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP +1.7 III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1142/23 2024 LDK!  OSU  
2 7 s 3 24.39 PAŁATYŃSKI Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +1.7 IV WALCZAK Katarzyna Z/4260/23 2024
3 8 s 3 24.91 MIEDZIANOWSKI Bartek KS Pro Athlete Grudziądz 2008 U18 KP +1.7 -- MIRA Krzysztof Z/7482/23 2024
4 9 s 3 24.99 PIWOŃSKI Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +1.7 -- WALCZAK Marek Z/1196/22 2024 LDK!
5 10 s 3 25.64 LENKIEWICZ Jakub PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP +1.7 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4861/22 2024 LDK!  OSU  
400 m M
1 1 s 1 51.58 GOWGIEL Kacper UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP III ZAWORSKI Marek Z/3132/19 2024 LDK!
2 2 s 1 51.91 SIKORSKI Cyprian PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5585/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 53.54 GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2024
4 4 s 1 53.59 GRZEŚKOWIAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U20 WP IV ŁUCZAK Bernadeta Z/14640/21 2024  OSU  
5 5 s 1 54.21 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 54.71 NOLBERT Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U18 WP IV SIPURZYŃSKA Ewa Z/3211/23 2024 LDK!
7 10 s 1 57.70 KRZYKAWSKI Nikodem PZS Gontyniec Chodzież 2008 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/5066/19 2024 LDK!
8 11 s 1 58.06 KOWALEWSKI Nikodem MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/3271/23 2024
1 7 s 2 57.55 RUTKOWSKI Dawid STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5062/22 2024 LDK!  OSU   68
2 8 s 2 57.57 GÓRECKI Maksymilian STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/0412/24 2024 LDK!
3 9 s 2 57.61 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2024 LDK!  OSU  
800 m M
1 1 s 1 2:00.35 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U23 WP III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2024
2 2 s 1 2:01.83 CHRABĄSZCZ Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/4283/20 2024  OSU   KN B  
3 3 s 1 2:02.52 GÓRECKI Wiktor MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U20 WP IV ŁUCZAK Bernadeta Z/14639/21 2024  OSU  
5 5 s 1 2:44.58 HEJDYSZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0575/24 2024
1 1 s 2 2:17.55 SMURAWA Franciszek MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/0787/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 2 2:20.90 LANGNER Jan PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP -- SOBKOWSKI Przemysław
4 4 s 2 2:27.95 MICHALAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U16 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/2983/24 2024 LDK!
6 6 s 2 2:28.27 RYCZEK Szymon PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -- ŁAPACZ Zbigniew Z/2972/24 2024
8 8 s 2 2:30.11 GRZESIAK Jan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0974/24 2024
1500 m M
1 1 s 1 3:59.67 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U20 WP II NALEPA Marek Z/1829/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 4:01.93 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP II DMP DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2024  KN B   64 120
3 3 s 1 4:22.91 SZYMCZAK Łukasz KS Stal Pleszew 2005 U20 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3059/20 2024 LDK!
4 4 s 1 4:33.33 BEDNARCZYK Igor KS Pro Athlete Grudziądz 2006 U20 KP -- MIRA Krzysztof Z/3885/18 2024 LDK!
9 9 s 1 4:55.22 RIEMER Krzysztof KS Pro Athlete Grudziądz 2006 U20 KP -- MIRA Krzysztof Z/4336/23 2024
1 1 s 2 4:07.06 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP III BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 2 4:11.85 KULPA Jakub PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4863/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 2 4:24.67 LACHOWSKI Krzysztof KS Pro Athlete Grudziądz 2007 U18 KP -- MIRA Krzysztof Z/7399/23 2024
4 4 s 2 4:25.82 KADECKI Konrad PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/12062/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 2 4:41.72 PUDLISZEWSKI Ignacy UKS Czwórka Kościan 2007 U18 WP -- MIKOŁAJCZAK Piotr Z/3812/22 2024
12 12 s 2 5:12.97 ŚLIWA Igor KS Stal Pleszew 2008 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5290/22 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.81 WICZYŃSKI Franciszek UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -0.5 IV ZAWORSKI Marek Z/13321/21 2024 LDK!
2 2 s 1 15.88 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -0.5 IV DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5124/22 2024 LDK!  OSU   107
3 3 s 1 15.93 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP -0.5 IV BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 5 s 1 16.47 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U18 WP -0.5 IV WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2024 LDK!  OSU  
5 6 s 1 16.92 RZYSKI Albert WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP -0.5 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/6261/23 2024  OSU  
6 8 s 1 17.01 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.5 -- DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2024 LDK!  OSU   73
110 m pł M (99.1) M
1 4 s 2 16.15 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U20 WP -0.6 III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/14605/21 2023 LDK!
2 7 s 2 16.96 MIKOŁAJCZYK Marcin LUKS Orkan Września 2006 U20 WP -0.6 IV PAWLAK Przemysław Z/1243/22 2024 LDK!  OSU  
4x100 m M
1 4 s 1 45.72 RAUHUT Patryk
GRABOWSKI Witold
GOWGIEL Kacper
METELSKIY Maxim
UKS Orkan Środa Wlkp. 2009
2009
2007
2007
U18 WLP -- ZAWORSKI Marek
PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina
ZAWORSKI Marek
KACZOR Mieczysław
Z/3084/21
Z/13322/21
Z/3132/19
Z/4867/22
2024
2024
2024
2024




2 5 s 1 45.97 MELER Mateusz
GLINKA Jakub
MIKOŁAJCZYK Marcin
WRÓBEL Paweł
LUKS Orkan Września 2006
2006
2006
2005
U20 WLP -- PAWLAK Przemysław
PAWLAK Przemysław
PAWLAK Przemysław
PAWLAK Przemysław
Z/0915/20
Z/2607/20
Z/1243/22
Z/4795/19
2024
2024
2024
2024




3 6 s 1 46.50 PERSKI Dawid
NOWAK Witold
KOZŁOWSKI Radosław
OLSZEWSKI Hubert
PLKS Gwda Piła 2008
2007
2008
2008
U18 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy
Z/5875/23
Z/4860/22
Z/4217/24
Z/1142/23
2024
2024
2024
2024




4 7 s 1 46.58 NOLBERT Wiktor
BŁAŻEJEWSKI Bartosz
WRÓBEL Wiktor
GARNCAREK Wojciech
LKS Orkan Ostrzeszów 2008
2007
2005
2006
U20 WLP -- SIPURZYŃSKA Ewa

NALEPA Marek
NALEPA Marek
Z/3211/23
Z/0601/22
Z/4247/22
2024
2024
2024



5 8 s 1 47.78 SADOWSKI Oskar
TRAWIŃSKI Bartosz
RZYSKI Albert
WILK Bartosz
WMLKS Nadodrze Powodowo 2005
2008
2008
2007
U20 WLP -- FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
, Z/3720/20
Z/2090/21
Z/6261/23
Z/5149/19
, 2024
2024
2024
2024




  s 1 DNF KRAKOWSKI Eryk
WOJTASIK Aleksander
ZIMNIAK Nikodem
ŁUCZAK Bartłomiej
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008
2007
2007
2007
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/2370/20
Z/3103/19
Z/0477/21
Z/0262/20
2024
2024
2024
2024




1 1 s 2 42.30 KRAKOWSKI Eryk
WOJTASIK Aleksander
ZIMNIAK Nikodem
ŁUCZAK Bartłomiej
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008
2007
2007
2007
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/2370/20
Z/3103/19
Z/0477/21
Z/0262/20
2024
2024
2024
2024




2 2 s 2 44.62 NOWAK Tymoteusz
ADAMEK Jakub
JANUSZEWSKI Sebastian
ZIMNIAK Nikodem
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008
2008
2007
2007
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Marek
WALCZAK Michał
Z/0932/23
Z/0475/21
Z/4922/22
Z/0477/21
2024
2024
2024
2024




3 3 s 2 44.83 RAUHUT Damian
IDZIASZEK Jakub
WICZYŃSKI Franciszek
MIROFORIDIS Piotr
UKS Orkan Środa Wlkp. 2007
2007
2008
2008
U18 WLP -- ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka
ZAWORSKI Marek
ZAWORSKI Marek
PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina
Z/0300/20
Z/4150/22
Z/13321/21
Z/13153/21
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
1 1 f 1 1.60 MAŃKOWSKI Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U23 WP -- WALCZAK Marek Z/4524/24 2024
1 1 f 2 1.85 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 2006 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1643/19 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 2 1.80 FIBNER Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U20 WP IV CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław , Z/2830/18 , 2024 BEZ LDK!
1 1 f 3 1.70 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/4150/22 2024 LDK!
2 2 f 3 1.65 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5124/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 3 1.65 DOBBER Gabriel PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8630/21 2023 LDK!
7 7 f 3 1.50 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2024 LDK!  OSU  
W dal M
1 1 f 1 5.92 GARNCAREK Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U20 WP -0.3 IV NALEPA Marek Z/4247/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 5.55 SOBIERAJSKI Oskar PLKS Gwda Piła 2005 U20 WP +0.1 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1645/19 2024 BEZ
4 4 f 1 5.41 CALIŃSKI Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U20 WP +1.1 -- LDK!
5 5 f 1 5.40 KAMIŃSKI Kacper PZS Gontyniec Chodzież 2006 U20 WP -0.1 --
1 1 f 2 6.85 BARTKOWIAK Stanisław MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP +1.4 II ŁUCZAK Bernadeta Z/1027/23 2024  OSU   KN B  
3 3 f 2 5.45 KEMPA Dawid LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U18 WP 0.0 --
Kula (5) M
1 1 f 1 13.83 SROCZYŃSKI Adam PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3074/22 2023
2 2 f 1 13.78 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U18 WP III NALEPA Marek Z/0127/22 2024  OSU  
4 4 f 1 10.52 MARCINKOWSKI Filip STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- KOZIOŁ Patryk Z/4518/23 2023 LDK!
7 7 f 1 10.09 BUDNY Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/6260/23 2024
8 8 f 1 9.23 KANIGOWSKI Oliwier PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/1686/23 2024 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 14.75 GLINKA Jakub LUKS Orkan Września 2006 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/2607/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 11.40 ANDRZEJAK Bartosz LUKS Orkan Września 2006 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/4280/24 2024
4 4 f 1 9.91 SZYMKOWIAK Sergiusz PLKS Gwda Piła 2006 U20 WP -- LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 15.91 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września 2003 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/4273/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 14.97 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U23 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2024 LDK!  KN B  
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 59.62 RODZIAK Jakub LUKS Orkan Września 2007 U18 WP I PAWLAK Przemysław Z/2586/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 1 46.30 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12140/21 2024  OSU   KN B  
3 3 f 1 39.18 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U18 WP III NALEPA Marek Z/0127/22 2024  OSU  
4 4 f 1 35.81 GŁOGOWSKI Antoni MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U18 WP IV ŁUCZAK Bernadeta Z/1882/23 2024  OSU  
5 5 f 1 32.84 GOŻDZIK Albert MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/3983/23 2024  OSU  
6 6 f 1 29.07 SZYSZKA Nikodem STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/6302/23 2024 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 43.84 GLINKA Jakub LUKS Orkan Września 2006 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2607/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
Dysk (2) M
1 1 f 1 53.30 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września 2003 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/4273/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 44.08 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 42.44 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U23 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2024 LDK!  KN B  
Oszczep (700) M
1 1 f 1 57.23 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5149/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 56.13 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP III ZAWORSKI Marek Z/2634/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 52.61 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/8628/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 29.60 PERZ Piotr PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP V SOBKOWSKI Przemysław Z/6204/23 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.364612102509 sekund