Warszawa 11.05.2024
Mistrzostwa Warszawy Dzieci
60 m K
1 2 e 1 8.93 ROGOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -0.5 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1751/22 2024 LDK!
2 3 e 1 9.14 NOWAK Martyna UKS Gepard Warszawa 2013 U12 MZ -0.5 -- JANCIK Mariusz Z/12173/21 2024
3 5 e 1 9.18 PRZYCHODZIEŃ Olga UKS Sporting Zielonki 2013 U12 MZ -0.5 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/6086/23 2024
4 7 e 1 9.37 IWANEK Alicja UKS Sporting Zielonki 2013 U12 MZ -0.5 -- B.D. WIELECHOWSKA Magdalena , Z/4396/23 , 2024
5 9 e 1 9.41 MOSAKOWSKA Adela KS AZS AWF Warszawa 2013 U12 MZ -0.5 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/4229/24 2024
6 10 e 1 9.41 MROZEK Zofia UKS Clan Ostrołęka 2013 U12 MZ -0.5 -- PIERZCHAŁA Halina Z/5315/22 2024 LDK!
7 21 e 1 9.85 PAUL Lucyna UKS Falenica Warszawa 2014 U12 MZ -0.5 -- GAWENDA Małgorzata Z/1075/23 2024
8 22 e 1 9.86 BARYŁKA Blanka OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -0.5 -- ZAWADZKI Jacek Z/3615/22 2024 LDK!
1 12 e 2 9.57 KRAWCZYK Natalia UKS MTE Milanówek 2013 U12 MZ +1.5 -- RODOWALD Olaf Z/0012/24 2024 LDK!
2 17 e 2 9.78 TRZEBIENIAK Kaja UKS Falenica Warszawa 2014 U12 MZ +1.5 -- GAWENDA Małgorzata Z/1037/23 2024
3 18 e 2 9.82 CZORNIEJ Marianna KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ +1.5 -- GOGOŁEK Marcin Z/0578/22 2024
4 19 e 2 9.83 PULCYN Jadwiga UKS 48 Warszawa 2013 U12 MZ +1.5 -- MIŁKOWSKI Karol Z/3967/23 2024
5 27 e 2 10.04 DUTKOWSKA Julia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ +1.5 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/1923/24 2024
6 28 e 2 10.04 GMAJ-WOREK Maria LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ +1.5 -- ¦LEPOWROŃSKA Maja Z/12385/21 2024
1 25 e 3 10.02 SŁOWIŃSKA Helena OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -0.4 -- TUZ Damian Z/1866/23 2024 LDK!
2 32 e 3 10.18 SKURZAK Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2015 U12 MZ -0.4 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3646/22 2024 LDK!
3 36 e 3 10.54 KROPIEWNICKA Lena AKL Ursynów Warszawa 2013 U12 MZ -0.4 -- B.D. Z/14768/21 2024
4 37 e 3 10.55 SKOLIMOWSKA Dominika OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -0.4 -- ZAWADZKI Jacek Z/2230/24 2024
5 41 e 3 10.72 WŁOSTOWSKA Olga UKS LA Basket Warszawa 2014 U12 MZ -0.4 -- B.D. Z/1605/23 2024
6 49 e 3 11.42 ZIELONKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ -0.4 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3256/22 2024
1 8 e 4 9.40 MIKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ +0.4 -- ¦LEPOWROŃSKA Maja Z/1868/24 2024
2 44 e 4 10.85 ZALEWSKA Zuzanna UKS Clan Ostrołęka 2013 U12 MZ +0.4 -- PIERZCHAŁA Halina Z/3248/23 2024 LDK!
3 50 e 4 11.58 GARWOLIŃSKA Oliwia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2017 U12 MZ +0.4 -- ¦LEPOWROŃSKA Maja Z/2185/24 2024
4 51 e 4 11.61 RZEPKA Barbara KS Atak Agrykola Warszawa 2014 U12 MZ +0.4 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4860/24 2024
5 53 e 4 11.83 ORDON Gloria RK Athletics Warszawa 2015 U12 MZ +0.4 -- CHROBOT Daniel Z/2768/24 2024
6 54 e 4 12.05 BŁOŃSKA Róża LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2016 U12 MZ +0.4 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/2190/24 2024
1 1 e 5 8.85 KHRAMTSOWA Michel RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -0.5 -- ROKITA Mariusz # Z/2121/24 2024
2 23 e 5 9.87 KUKIEŁA Michalina RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -0.5 -- DROZDEK Marcelina Z/2115/24 2024
3 26 e 5 10.03 ORDON Carla RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -0.5 -- CHROBOT Daniel Z/2769/24 2024
4 34 e 5 10.40 SUTOWICZ Rita OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -0.5 -- TUZ Damian Z/2235/24 2024
5 45 e 5 10.85 PŁACHCIŃSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2014 U12 MZ -0.5 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/2205/24 2024
6 46 e 5 10.91 WCI¦LIK Zofia RK Athletics Warszawa 2015 U12 MZ -0.5 -- DROZDEK Marcelina Z/1304/24 2024
1 4 e 6 9.14 NALIWKO Wiktoria OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +1.0 -- TUZ Damian Z/2220/24 2024
2 11 e 6 9.47 KRAJ Zoja KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ +1.0 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/1147/24 2024
3 13 e 6 9.61 KAMIŃSKA Sonia KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ +1.0 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/1157/24 2024
4 15 e 6 9.74 KU¦ Wiktoria KS Atleta Warszawa 2013 U12 MZ +1.0 -- B.D. Z/4695/24 2024
5 33 e 6 10.25 WŁODARCZYK Helena KS AZS AWF Warszawa 2013 U12 MZ +1.0 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/0794/24 2024
6 39 e 6 10.65 DOROSZEWSKA Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ +1.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/2206/24 2024
1 6 e 7 9.23 PAWELEC Apolonia RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -1.9 -- DROZDEK Marcelina # Z/2771/24 2024
2 16 e 7 9.76 GRZELKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -1.9 -- POULAIN Kamil Z/2263/24 2024
3 31 e 7 10.14 MALINOWSKA Maja KS Atak Agrykola Warszawa 2016 U12 MZ -1.9 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/5002/24 2024 LDK!
4 38 e 7 10.55 ZAKRZEWSKA Izabela KS AZS AWF Warszawa 2015 U12 MZ -1.9 --
5 42 e 7 10.80 DZIENDZIKOWSKA Anna UKS MTE Milanówek 2013 U12 MZ -1.9 -- RODOWALD Olaf Z/4438/24 2024
6 47 e 7 10.94 ¦WIKSZCZ Małgorzata KS Atak Agrykola Warszawa 2014 U12 MZ -1.9 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4861/24 2024
1 29 e 8 10.06 MICHALAK Amelia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -1.9 -- POULAIN Kamil Z/2266/24 2024
2 30 e 8 10.13 MICKIEWICZ Łucja UKS Sporting Zielonki 2013 U12 MZ -1.9 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/4955/24 2024
3 40 e 8 10.67 KONOPACKA Julia UKS Sporting Zielonki 2013 U12 MZ -1.9 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/4599/24 2024
4 52 e 8 11.68 SZCZUKA Karolina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ -1.9 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0889/24 2024
5 55 e 8 12.37 MICHALAK Hanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -1.9 -- POULAIN Kamil Z/2267/24 2024
1 14 e 9 9.72 GODUN Helena UKS Sporting Zielonki 2013 U12 MZ +0.6 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/2002/24 2024
2 20 e 9 9.85 SURTEL Pola UKS Gepard Warszawa 2013 U12 MZ +0.6 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4680/23 2024
3 24 e 9 9.88 TREPKA Zofia RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ +0.6 -- CHROBOT Daniel Z/3034/24 2024
4 35 e 9 10.49 DRUCIAREK Michalina KS LA Senk Team Warszawa 2014 U12 MZ +0.6 -- KOŁODZIEJCZAK Kinga Z/4797/24 2024
5 43 e 9 10.83 PEŁSZYŃSKA Alicja KS AZS AWF Warszawa 2016 U12 MZ +0.6 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/0956/24 2024
6 48 e 9 11.02 GNIŁA Maria UKS Diamond Athletics Białołęka 2014 U12 MZ +0.6 -- GLINICKI Jarosław Z/4879/24 2024
1 f 1 8.71 ROGOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +1.0 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1751/22 2024 LDK!
2 f 1 8.76 KHRAMTSOWA Michel RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ +1.0 -- ROKITA Mariusz # Z/2121/24 2024
3 f 1 8.88 NALIWKO Wiktoria OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +1.0 -- TUZ Damian Z/2220/24 2024
4 f 1 8.96 NOWAK Martyna UKS Gepard Warszawa 2013 U12 MZ +1.0 -- JANCIK Mariusz Z/12173/21 2024
5 f 1 9.04 PAWELEC Apolonia RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ +1.0 -- DROZDEK Marcelina # Z/2771/24 2024
6 f 1 9.12 MIKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ +1.0 -- ¦LEPOWROŃSKA Maja Z/1868/24 2024
7 f 1 9.47 KRAJ Zoja KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ +1.0 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/1147/24 2024
100 m K
1 1 e 1 13.01 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +0.8 III ZAWADZKI Jacek Z/11780/21 2024 LDK!
2 2 e 1 13.11 OLSZÓWKA Antonina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +0.8 III MAREK Zofia Z/1129/23 2024
3 3 e 1 13.27 RADECKA Łucja AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ +0.8 IV B.D. Z/3527/22 2024
4 5 e 1 13.36 WI¦NIEWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +0.8 IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4589/23 2024 LDK!
5 7 e 1 13.73 BANY Monika UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ +0.8 IV JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3276/23 2024
6 18 e 1 14.00 ROGOWSKA Amelia OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +0.8 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/5404/22 2024 LDK!
1 11 e 2 13.86 GˇSIOR Julia UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ 0.0 V B.D. BOGUCKI Michał , Z/0572/23 , 2024 LDK!
2 13 e 2 13.91 KOCHAŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ 0.0 V SULWIRSKI Rafał Z/1804/24 2024
3 14 e 2 13.91 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ 0.0 V SOBIERAJ Aneta Z/0570/22 2024 LDK!
4 16 e 2 13.96 TROCHONOWICZ Ida MKS Polonia Warszawa 2011 U14 MZ 0.0 V PODRAŻKO Marian Z/0004/24 2024 LDK!
5 21 e 2 14.13 KU¦MIERSKA Zofia UKS Sporting Zielonki 2011 U14 MZ 0.0 V WIELECHOWSKA Magdalena Z/3770/22 2024
6 35 e 2 14.48 KORPOWSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ 0.0 V BIŃKOWSKA Marlena Z/1848/23 2024
7 45 e 2 14.88 NOWAK Urszula UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ 0.0 -- GLINICKI Jarosław Z/4526/23 2024
1 15 e 3 13.93 JEŻEWSKA Natalia UKS MTE Milanówek 2012 U14 MZ +1.4 V RODOWALD Olaf Z/3855/22 2024 LDK!
2 19 e 3 14.08 KARABELA-ŁOPACKA Michalina OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +1.4 V ZAWADZKI Jacek Z/1588/23 2024
3 24 e 3 14.14 SZYDLIK Adrianna UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +1.4 V GLINICKI Jarosław Z/0870/23 2024
4 23 e 3 14.14 SZAJKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ +1.4 V RADKIEWICZ Przemysław Z/3199/21 2024 LDK!
5 25 e 3 14.18 KRÓLAK Karolina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +1.4 V KOŃCZAK Sebastian Z/5464/21 2024 LDK!
6 38 e 3 14.58 CHMURA Dominika LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +1.4 -- MRÓZ Katarzyna Z/1886/24 2024
7 40 e 3 14.68 LASKUS Kamila AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ +1.4 -- B.D. Z/3532/22 2024
8 44 e 3 14.87 BIELECKA Blanka UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ +1.4 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3390/23 2024
1 22 e 4 14.13 FURS Kaja UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +0.9 V KOŃCZAK Sebastian Z/1611/23 2024 LDK!
2 30 e 4 14.30 UGODZIŃSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 2012 U14 MZ +0.9 V ZIMNY Emanuel Z/6153/22 2024 LDK!
3 51 e 4 15.05 KUBICKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ +0.9 -- SULWIRSKI Rafał Z/1805/24 2024
4 70 e 4 15.51 AMBROZIAK Łucja KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ +0.9 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/1795/24 2024
5 72 e 4 15.61 JOACHIMIAK Amelia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +0.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2313/22 2024 LDK!
6 79 e 4 15.71 SIERADZKA Lea UKS 48 Warszawa 2012 U14 MZ +0.9 -- MIŁKOWSKI Karol Z/6536/22 2024
7 87 e 4 16.04 SŁOWIŃSKA Liliana OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +0.9 -- ZAWADZKI Jacek Z/1867/23 2024
1 47 e 5 14.97 ANDRUK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2012 U14 MZ +1.4 -- RODOWALD Olaf Z/1336/23 2024 LDK!
2 56 e 5 15.17 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U14 MZ +1.4 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2024 LDK!
3 81 e 5 15.80 KAROLAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +1.4 -- BOROŃ Aldona Z/4407/23 2024 LDK!
4 97 e 5 16.25 ZAWOROWSKA Matylda LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +1.4 -- MRÓZ Katarzyna Z/1887/24 2024
5 99 e 5 16.35 MALIK Helena RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +1.4 -- B.D. # Z/14852/21 2024
6 114 e 5 17.15 LESZCZYŃSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +1.4 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/4405/23 2024 LDK!
1 20 e 6 14.09 DEJA Joanna KS Atleta Warszawa 2012 U14 MZ +2.3 V WÓJCIK Krzysztof Z/2033/24 2024
2 39 e 6 14.63 STEFANIUK Elżbieta Akademia Sportu Otwock # 2011 U14 MZ +2.3 -- KALINOWSKA Dominika Z/4772/24 2024
3 41 e 6 14.80 ŻOŁEK Sandra UKS LA Basket Warszawa # 2012 U14 MZ +2.3 -- B.D. Z/1180/22 2024
4 60 e 6 15.24 MISZTAL Natalia Akademia Sportu Otwock 2011 U14 MZ +2.3 -- KALINOWSKA Paulina Z/13633/21 2024 LDK!
5 63 e 6 15.38 OCHMAŃSKA Kaja KS Atak Agrykola Warszawa # 2011 U14 MZ +2.3 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3652/22 2024
6 69 e 6 15.51 ZIÓŁKOWSKA Kamila UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +2.3 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0159/24 2024
1 6 e 7 13.55 STĘPNIAK Laura RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +1.3 IV RACZYŁO Damian # Z/4170/22 2024
2 32 e 7 14.33 KORLIŃSKA Klara UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ +1.3 V BOGUCKI Michał Z/0141/24 2024 LDK!
3 57 e 7 15.20 ŁAZICKA Julia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ +1.3 -- SZUSTER Konrad Z/4760/24 2024 LDK!
4 85 e 7 15.99 CHRABˇSZCZ Franciszka UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +1.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2551/24 2024 LDK!
5 94 e 7 16.22 ŁATA-RUZICKA Konstancja OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +1.3 -- ZAWADZKI Jacek Z/11483/21 2024 LDK!
1 29 e 8 14.28 DUMA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ +2.3 V RADKIEWICZ Przemysław Z/1794/24 2024
2 52 e 8 15.12 CZAJKOWSKA Patrycja UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ +2.3 -- B.D. RONEK-GLIWA Aneta , Z/2305/24 , 2024 LDK!
3 53 e 8 15.13 GORDZIEJUK Amelia KS AZS AWF Warszawa # 2011 U14 MZ +2.3 -- GOGOŁEK Marcin Z/4582/23 2024
4 58 e 8 15.23 PEŁSZYŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ +2.3 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/0957/24 2024
5 92 e 8 16.17 KOSZELAK Lena KM Aktywni Sochaczew 2011 U14 MZ +2.3 -- ZIMNY Emanuel Z/4854/24 2024 LDK!
6 107 e 8 16.73 SITARCZUK Łucja KS AZS AWF Warszawa # 2011 U14 MZ +2.3 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/1340/24 2024
7 120 e 8 17.87 GŁOWIAK Malwina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2012 U14 MZ +2.3 -- ¦LEPOWROŃSKA Maja Z/1922/24 2024
1 36 e 9 14.51 KEMBROWSKA Nadia UKS Otrębusy 2012 U14 MZ +1.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5518/23 2024
2 48 e 9 14.98 MACIEJEC Patrycja KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ +1.5 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4902/24 2024
3 67 e 9 15.48 RAFALSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ +1.5 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0891/21 2024 LDK!
4 75 e 9 15.64 KLYMENKO Uliana UKS Otrębusy 2012 U14 MZ +1.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2164/24 2024
5 76 e 9 15.65 WALAS Helena UKS Otrębusy 2012 U14 MZ +1.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10307/21 2024
6 80 e 9 15.77 CALAK Julia UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ +1.5 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/0183/24 2024 LDK!
7 91 e 9 16.10 SOSNOWSKA Kalina Maria UKS Orzełki Warszawa 2012 U14 MZ +1.5 -- BOGUCKI Michał Z/0140/24 2024 LDK!
1 8 e 10 13.75 PISOTSKA Svitlana UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ +2.2 IV RODOWALD Olaf Z/4437/24 2024
2 46 e 10 14.92 BANK Lena UKS MTE Milanówek 2012 U14 MZ +2.2 -- RODOWALD Olaf Z/0011/24 2024 LDK!
3 64 e 10 15.40 OLKOWSKA Nikola UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U14 MZ +2.2 -- GLINICKI Jarosław Z/0459/24 2024
4 86 e 10 16.03 OPILSKA Zofia KM Aktywni Sochaczew 2011 U14 MZ +2.2 -- ZIMNY Emanuel Z/0231/24 2024 LDK!
5 103 e 10 16.55 MARZYŃSKA Weronika UKS MTE Milanówek # 2012 U14 MZ +2.2 -- SOBIERAJ Aneta Z/0013/24 2024 LDK!
6 115 e 10 17.16 STANKEVYCH Karina KM Aktywni Sochaczew # 2012 U14 MZ +2.2 -- ZIMNY Emanuel Z/0016/24 2024 LDK!
7 119 e 10 17.76 JAROSZ Natalia KM Aktywni Sochaczew 2012 U14 MZ +2.2 -- ZIMNY Emanuel Z/0042/24 2024 LDK!
1 9 e 11 13.79 PRZESMYCKA Gabriela UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +2.7 IV RONEK-GLIWA Aneta Z/1368/24 2024 LDK!
2 10 e 11 13.85 JASKUŁKA Kalina KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ +2.7 V OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/0148/24 2024
3 34 e 11 14.43 SZRAJNERT Justyna KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ +2.7 V OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/0698/24 2024
4 43 e 11 14.81 CHIKVEM Amanda UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +2.7 -- B.D. Z/0178/24 2024
5 50 e 11 15.02 CICHOCKA Weronika UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +2.7 -- BOROŃ Aldona Z/1179/22 2024
6 66 e 11 15.45 FARCINKIEWICZ Elżbieta UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U14 MZ +2.7 -- GLINICKI Jarosław Z/4311/24 2024
7 101 e 11 16.49 JEZIERSKA Dagna UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ +2.7 -- BOROŃ Aldona Z/0742/24 2024 LDK!
8 122 e 11 22.29 BORUCKA Olga UKS LA Basket Warszawa # 2012 U14 MZ +2.7 -- B.D. Z/4406/23 2024
1 4 e 12 13.29 DUDEK Małgorzata RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +2.1 IV RACZYŁO Damian Z/7464/23 2024
2 28 e 12 14.27 KWACZEK Maria UKS 48 Warszawa 2011 U14 MZ +2.1 V MIŁKOWSKI Karol Z/3211/22 2024
3 31 e 12 14.32 WALKIEWICZ Lena KM Aktywni Sochaczew 2012 U14 MZ +2.1 V ZIMNY Emanuel Z/6973/23 2024 LDK!
4 33 e 12 14.39 SKRZYPCZYŃSKA Patrycja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +2.1 V ŻEWŁAKOW Kamil Z/2175/24 2024
5 37 e 12 14.57 BAŁABAN Zofia UKS 48 Warszawa 2012 U14 MZ +2.1 -- MIŁKOWSKI Karol Z/3406/20 2024
6 84 e 12 15.98 BOGUSŁAWSKA Nina UKS 48 Warszawa 2012 U14 MZ +2.1 -- MIŁKOWSKI Karol Z/3654/23 2024
7 96 e 12 16.23 CHABINKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +2.1 -- BONIOWSKA Karolina Z/0590/24 2024
8 112 e 12 16.93 KABAŁA Marta UKS 48 Warszawa 2011 U14 MZ +2.1 -- MIŁKOWSKI Karol Z/1724/20 2024
1 54 e 13 15.14 PATYK Maja MKS Polonia Warszawa 2012 U14 MZ +0.5 -- PODRAŻKO Marian PODRAŻKO Marian , Z/1429/24 , 2024 LDK!
2 61 e 13 15.31 WITEK Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ +0.5 -- B.D. RONEK-GLIWA Aneta , Z/2314/24 , 2024 LDK!
3 73 e 13 15.61 KLIMASZYŃSKA Zofia UKS Zielonka 2012 U14 MZ +0.5 -- B.D. B.D. Z/5477/24, Z/4960/24 , 2024
4 98 e 13 16.33 DUDZIŃSKA Dagmara UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ +0.5 -- JANCIK Mariusz Z/3837/23 2024
5 100 e 13 16.43 TSISELSKA Karolina UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ +0.5 -- B.D. RONEK-GLIWA Aneta , Z/2329/24 , 2024 LDK!
6 106 e 13 16.66 KWIECIEŃ Antonina UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ +0.5 -- JANCIK Mariusz Z/4791/23 2024
7 113 e 13 17.14 CHABIERA Hanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U14 MZ +0.5 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/2619/24 2024
1 49 e 14 15.01 KRÓL Maja OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +0.4 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4758/24 2024
2 71 e 14 15.58 MIERZEJEWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ +0.4 -- SZUSTER Konrad Z/1956/23 2024 LDK!
3 74 e 14 15.62 ROLKA Małgorzata UKS Clan Ostrołęka 2012 U14 MZ +0.4 -- PIERZCHAŁA Halina Z/3480/22 2024 LDK!
4 89 e 14 16.07 SROCZYŃSKA Alicja UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ +0.4 -- B.D. RONEK-GLIWA Aneta , Z/2311/24 , 2024 LDK!
5 121 e 14 19.23 CIEPŁA Barbara UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +0.4 -- B.D. Z/5210/24 2024
1 17 e 15 13.98 FIGACZ Katarzyna UKS Sporting Zielonki 2011 U14 MZ +2.3 V WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4958/24 2024
2 26 e 15 14.22 ZEYER Laura RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +2.3 V DROZDEK Marcelina # Z/1306/24 2024
3 65 e 15 15.42 URBAŃSKA Daria UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +2.3 -- B.D. Z/5219/24 2024
4 90 e 15 16.09 JARZĘBOWICZ Julia AKL Ursynów Warszawa 2012 U14 MZ +2.3 -- B.D. Z/6604/22 2024
5 118 e 15 17.66 GUMOŁOWSKA Nikola UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +2.3 -- B.D. Z/5215/24 2024
1 12 e 16 13.88 ORŁOWSKA Adrianna UKS Sporting Zielonki 2011 U14 MZ -0.1 V WIELECHOWSKA Magdalena Z/4956/24 2024
2 62 e 16 15.34 KACZMARSKA Natalia UKS Sporting Zielonki 2012 U14 MZ -0.1 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/4731/23 2024
3 102 e 16 16.54 KOWALSKA Iga UKS Zielonka 2012 U14 MZ -0.1 -- B.D. Z/4970/24 2024
4 104 e 16 16.60 SITKOWSKA Zofia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U14 MZ -0.1 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/2273/24 2024
5 105 e 16 16.61 OLEJNIK Nela UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ -0.1 -- JANCIK Mariusz Z/3921/23 2024
6 111 e 16 16.88 CALAK Maja UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -0.1 -- B.D. Z/5208/24 2024
7 117 e 16 17.32 BAŁDYGA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -0.1 -- B.D. Z/5007/24 2024
1 27 e 17 14.27 KOWALSKA Olga UKS Sporting Zielonki 2012 U14 MZ +2.3 V WIELECHOWSKA Magdalena Z/4076/22 2024
2 59 e 17 15.23 MYSZOR Amelia MKS Pułtusk 2012 U14 MZ +2.3 -- KRYSIAK Sławomir Z/4867/23 2024
3 78 e 17 15.70 PIˇTKOWSKA Malwina MKS Pułtusk 2012 U14 MZ +2.3 -- KRYSIAK Sławomir KRYSIAK Sławomir Z/4872/23 2024
4 83 e 17 15.96 PIOTROWSKA Alicja UKS Sporting Zielonki 2012 U14 MZ +2.3 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/5387/22 2024
5 88 e 17 16.05 ROSIECKA Zuzanna UKS Sporting Zielonki 2012 U14 MZ +2.3 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/3747/23 2024
6 95 e 17 16.22 JAREMEK Magdalena UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ +2.3 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/2326/24 2024 LDK!
7 109 e 17 16.77 KUCHARSKA Kinga KS LA Senk Team Warszawa 2011 U14 MZ +2.3 -- B.D. Z/4806/24 2024
8 110 e 17 16.79 MODZELEWSKA Jadwiga UKS Sporting Zielonki 2012 U14 MZ +2.3 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/4735/23 2024
1 42 e 18 14.81 ZYCH Hanna KS LA Senk Team Warszawa 2012 U14 MZ +2.2 -- KOŁODZIEJCZAK Kinga Z/4774/24 2024
2 55 e 18 15.16 STRZESZEWSKA Zuzanna OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ +2.2 -- SZUSTER Konrad Z/1637/24 2024 LDK!
3 68 e 18 15.51 BUJALSKA Patrycja UKS Sporting Zielonki 2012 U14 MZ +2.2 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/5097/23 2024
4 77 e 18 15.65 RAKOCZY Oliwia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2012 U14 MZ +2.2 -- SZUSTER Konrad Z/1957/23 2024 LDK!
5 82 e 18 15.93 PIOTROWSKA Anita KS LA Senk Team Warszawa 2012 U14 MZ +2.2 -- KOŁODZIEJCZAK Kinga Z/4775/24 2024
6 93 e 18 16.21 RACZKO Agata KS LA Senk Team Warszawa 2011 U14 MZ +2.2 -- B.D. Z/4803/24 2024
7 108 e 18 16.76 BRUTKOWSKA Anna KS LA Senk Team Warszawa # 2011 U14 MZ +2.2 -- B.D. Z/4805/24 2024
8 116 e 18 17.25 JABŁECKA Lena UKS Sporting Zielonki 2012 U14 MZ +2.2 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/4732/23 2024
1 f 1 13.03 OLSZÓWKA Antonina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +0.6 III MAREK Zofia Z/1129/23 2024
2 f 1 13.06 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +0.6 III ZAWADZKI Jacek Z/11780/21 2024 LDK!
3 f 1 13.29 RADECKA Łucja AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ +0.6 IV B.D. Z/3527/22 2024
4 f 1 13.34 WI¦NIEWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +0.6 IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4589/23 2024 LDK!
5 f 1 13.40 DUDEK Małgorzata RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +0.6 IV RACZYŁO Damian Z/7464/23 2024
6 f 1 13.46 STĘPNIAK Laura RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +0.6 IV RACZYŁO Damian # Z/4170/22 2024
7 f 1 13.92 PRZESMYCKA Gabriela UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +0.6 V RONEK-GLIWA Aneta Z/1368/24 2024 LDK!
8 f 1 13.95 JASKUŁKA Kalina KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ +0.6 V OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/0148/24 2024
300 m K
1 s 1 45.33 GˇSIOR Julia UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ IV B.D. BOGUCKI Michał , Z/0572/23 , 2024 LDK!
2 s 1 45.49 OLSZÓWKA Antonina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ IV MAREK Zofia Z/1129/23 2024
3 s 1 45.65 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ IV SOBIERAJ Aneta Z/0570/22 2024 LDK!
4 s 1 46.18 CZAJA Weronika RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ IV RACZYŁO Damian Z/3576/22 2024
5 s 1 47.45 KOŁAKOWSKA Gabriela MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2012 U14 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1153/23 2024 LDK!
6 s 1 48.12 PISOTSKA Svitlana UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ V RODOWALD Olaf Z/4437/24 2024
7 s 1 49.38 KACZOROWSKA Pola Małgorzata UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/0871/23 2024
1 s 2 46.49 LASKUS Kamila AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ IV B.D. Z/3532/22 2024
2 s 2 47.30 ZIĘTEK Iga UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ V GLINICKI Jarosław Z/3405/23 2024
3 s 2 47.42 KOWALSKA Olga UKS Sporting Zielonki 2012 U14 MZ V WIELECHOWSKA Magdalena Z/4076/22 2024
4 s 2 48.45 JAWORSKA Małgorzata UKS MTE Milanówek 2012 U14 MZ V SOBIERAJ Aneta Z/2695/22 2024 LDK!
5 s 2 49.25 ¦MIGIERA Natalia KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ -- SULWIRSKI Rafał Z/1802/24 2024
6 s 2 52.92 WILCZEK Milena UKS MILA Nowa Iwiczna 2012 U14 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3277/23 2024
1 s 3 49.49 JAMIOŁA Aleksandra UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/1012/23 2024 LDK!
2 s 3 49.94 JÓZEFECKA Maja UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD -- B.D. KORWEK Joanna Z/14478/21, Z/4861/23 2022, 2024 LDK!
3 s 3 50.25 JARSKA Teresa RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/4169/22 2024
4 s 3 51.09 KRUGLIŃSKA Lena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3260/22 2024
5 s 3 51.20 DUDEK Magdalena LKS Mazowsze Teresin 2012 U14 MZ -- B.D. Z/7213/23 2024
6 s 3 52.09 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2024 LDK!
7 s 3 53.25 BUJALSKA Patrycja UKS Sporting Zielonki 2012 U14 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/5097/23 2024
1 s 4 48.45 MALINOWSKA Amelia KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U14 MZ V BIŃKOWSKA Marlena Z/3643/22 2024 LDK!
2 s 4 51.62 WALAS Helena UKS Otrębusy 2012 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10307/21 2024
3 s 4 52.18 AMBROZIAK Łucja KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/1795/24 2024
4 s 4 52.63 BORSUK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1463/23 2024 LDK!
5 s 4 53.15 ZIÓŁKOWSKA Kamila UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0159/24 2024
6 s 4 54.64 MARKOWSKA Zofia UKS MILA Nowa Iwiczna 2012 U14 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3287/23 2024
1 s 5 49.82 DUMA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/1794/24 2024
2 s 5 50.25 CICHOCKA Weronika UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1179/22 2024
3 s 5 50.70 PEŁSZYŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/0957/24 2024
4 s 5 52.34 ROLKA Małgorzata UKS Clan Ostrołęka 2012 U14 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3480/22 2024 LDK!
5 s 5 53.12 ROGACEWICZ Matylda LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U14 MZ -- ¦LEPOWROŃSKA Maja Z/0893/24 2024
6 s 5 54.06 KOWALCZYK Jagoda LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1883/24 2024
7 s 5 56.14 JOACHIMIAK Amelia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2313/22 2024 LDK!
8 s 5 59.64 CHRABˇSZCZ Franciszka UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2551/24 2024 LDK!
1 s 6 45.97 PRZESMYCKA Gabriela UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ IV RONEK-GLIWA Aneta Z/1368/24 2024 LDK!
2 s 6 47.79 SKRZYPCZYŃSKA Patrycja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ V ŻEWŁAKOW Kamil Z/2175/24 2024
3 s 6 52.61 JEZIERSKA Dagna UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0742/24 2024 LDK!
4 s 6 54.20 SŁOWIŃSKA Liliana OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/1867/23 2024
5 s 6 54.24 ROSSOWSKA Joanna RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- DROZDEK Marcelina Z/7526/23 2024
6 s 6 55.24 OBUCHOWICZ Aleksandra RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- DROZDEK Marcelina Z/1311/24 2024
1 s 7 43.97 IZDEBSKA Gabriela RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ III RACZYŁO Damian # Z/7460/23 2024
2 s 7 46.99 KORLIŃSKA Klara UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ V BOGUCKI Michał Z/0141/24 2024 LDK!
3 s 7 50.09 ŁUKASIK Alicja RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/2351/24 2024
4 s 7 56.49 CHABINKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BONIOWSKA Karolina Z/0590/24 2024
5 s 7 56.82 FARCINKIEWICZ Elżbieta UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4311/24 2024
1 s 8 49.39 ZAWODNIAK Zuzanna RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/4114/24 2024
2 s 8 50.40 WITEK Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. RONEK-GLIWA Aneta , Z/2314/24 , 2024 LDK!
3 s 8 50.51 NOWOSZEWSKA Lidia KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U14 MZ -- BONIOWSKA Karolina Z/1774/24 2024
4 s 8 52.41 WRZESZCZ Hanna RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/6155/22 2024
5 s 8 54.05 KOJRO Maria AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/6597/22 2024
1 s 9 46.09 ORŁOWSKA Adrianna UKS Sporting Zielonki 2011 U14 MZ IV WIELECHOWSKA Magdalena Z/4956/24 2024
2 s 9 49.81 KEMBROWSKA Nadia UKS Otrębusy 2012 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5518/23 2024
3 s 9 51.75 CZAJKOWSKA Patrycja UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. RONEK-GLIWA Aneta , Z/2305/24 , 2024 LDK!
4 s 9 53.88 FABISIAK Helena UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- RONEK-GLIWA Aneta Z/2307/24 2024 LDK!
5 s 9 61.30 GIŻYŃSKA Nikola UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/5842/24 2024
6 s 9 63.12 CALAK Maja UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. Z/5208/24 2024
7 s 9 65.56 GALIŃSKA Michalina UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. Z/5843/24 2024
1 s 10 45.57 OSIŃSKA Kaja MKS Polonia Warszawa 2011 U14 MZ IV B.D. PODRAŻKO Marian , Z/2241/24 , 2024
2 s 10 49.14 CHIKVEM Amanda UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/0178/24 2024
3 s 10 52.44 JARZĘBOWICZ Julia AKL Ursynów Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. Z/6604/22 2024
4 s 10 53.62 ZYCH Hanna KS LA Senk Team Warszawa 2012 U14 MZ -- KOŁODZIEJCZAK Kinga Z/4774/24 2024
5 s 10 53.77 RUTKOWSKA Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1872/24 2024 LDK!
6 s 10 54.23 CALAK Julia UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -- RONEK-GLIWA Aneta Z/0183/24 2024 LDK!
7 s 10 55.43 SROCZYŃSKA Alicja UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. RONEK-GLIWA Aneta , Z/2311/24 , 2024 LDK!
1 s 11 50.70 OPILSKA Zofia KM Aktywni Sochaczew 2011 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0231/24 2024 LDK!
2 s 11 51.64 KRÓL Maja OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4758/24 2024
3 s 11 52.68 SZEWCZENKO Mirosława MKS Pułtusk 2011 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4092/24 2024
4 s 11 55.38 JAREMEK Magdalena UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -- RONEK-GLIWA Aneta Z/2326/24 2024 LDK!
1 1 s 12 47.88 ROGOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1751/22 2024 LDK!
2 2 s 12 49.21 KOJRO Zofia AKL Ursynów Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/6598/22 2024
3 4 s 12 49.47 PRZYCHODZIEŃ Olga UKS Sporting Zielonki 2013 U12 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/6086/23 2024
4 6 s 12 51.21 OLSZEWSKA Zofia RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- ROKITA Mariusz Z/14785/21 2024
5 11 s 12 53.77 VASILEVA Lea KS AZS AWF Warszawa 2013 U12 MZ -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/4180/21 2024
1 7 s 13 52.35 KU¦ Wiktoria KS Atleta Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/4695/24 2024
2 13 s 13 54.45 GODUN Helena UKS Sporting Zielonki 2013 U12 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/2002/24 2024
3 15 s 13 55.00 BIELA Irena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -- MAREK Zofia Z/6159/21 2024
4 17 s 13 56.20 CZORNIEJ Marianna KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0578/22 2024
5 22 s 13 58.06 PAUL Lucyna UKS Falenica Warszawa 2014 U12 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/1075/23 2024
6 24 s 13 59.39 RAK Zofia KS AZS AWF Warszawa 2013 U12 MZ -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/1412/24 2024
7 29 s 13 61.10 SŁOWIŃSKA Helena OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -- TUZ Damian Z/1866/23 2024 LDK!
1 3 s 14 49.28 KHRAMTSOWA Michel RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- ROKITA Mariusz # Z/2121/24 2024
2 8 s 14 52.82 KOBLOWSKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -- MAREK Zofia Z/1473/23 2024
3 16 s 14 55.04 KUVIVCHAK Solomiia LKS Mazowsze Teresin 2013 U12 MZ -- CIERECH Bogusław Z/4699/24 2024
4 18 s 14 56.80 GOZDALSKA Klara KS AZS AWF Warszawa 2015 U12 MZ -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/3700/24 2024
5 21 s 14 57.73 KUKIEŁA Michalina RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- DROZDEK Marcelina Z/2115/24 2024
6 27 s 14 59.57 POKROPEK Olga OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -- TUZ Damian Z/2226/24 2024
7 30 s 14 64.73 AUGUSTYNIAK Eliza LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ -- KUCHARSKI Tomasz Z/2285/24 2024
1 5 s 15 49.97 PAWELEC Apolonia RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- DROZDEK Marcelina # Z/2771/24 2024
2 14 s 15 54.82 MALINOWSKA Maja KS Atak Agrykola Warszawa 2016 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/5002/24 2024 LDK!
3 19 s 15 57.58 ZAKRZEWSKA Izabela KS AZS AWF Warszawa 2015 U12 MZ --
4 20 s 15 57.68 LENKIEWICZ Barbara LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0901/24 2024
5 23 s 15 59.37 DUCKA Oliwia UKS Zielonka 2013 U12 MZ -- B.D. Z/4824/24 2024
6 25 s 15 59.49 PEŁSZYŃSKA Alicja KS AZS AWF Warszawa 2016 U12 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/0956/24 2024
1 9 s 16 53.20 IZDEBSKA Barbara RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- CHROBOT Daniel Z/1940/24 2024
2 10 s 16 53.26 TREPKA Zofia RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- CHROBOT Daniel Z/3034/24 2024
3 12 s 16 53.82 MICKIEWICZ Łucja UKS Sporting Zielonki 2013 U12 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/4955/24 2024
4 26 s 16 59.52 DRUCIAREK Michalina KS LA Senk Team Warszawa 2014 U12 MZ -- KOŁODZIEJCZAK Kinga Z/4797/24 2024
5 28 s 16 60.69 ANTCZAK Urszula RK Athletics Warszawa 2015 U12 MZ -- CHROBOT Daniel Z/2113/24 2024
600 m K
1 1 s 1 1:47.02 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ V SOBIERAJ Aneta Z/0571/22 2024 LDK!
2 2 s 1 1:48.42 MADZIAR Nadia UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ V BOROŃ Aldona Z/3627/22 2024 LDK!
3 3 s 1 1:49.08 KORDEL Amelia UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ V DˇBROWSKI Dariusz Z/1370/23 2024 LDK!
4 4 s 1 1:50.92 KAROLAK Laura AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/14767/21 2024
5 5 s 1 1:53.17 DOMAŃSKA Lena OKS Skra Warszawa 2012 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4790/23 2024 LDK!
6 6 s 1 1:57.04 KNAP Natalia UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. JANCIK Mariusz Z/10335/21, Z/3919/23 2021, 2024
7 7 s 1 1:57.17 MYSZOR Amelia MKS Pułtusk 2012 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4867/23 2024
8 11 s 1 2:03.43 JASTRZĘBSKA Alicja RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/9146/21 2024
9 14 s 1 2:05.06 TALAGA Natalia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/4728/23 2024 LDK!
10 15 s 1 2:05.26 FURS Kaja UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/1611/23 2024 LDK!
11 22 s 1 2:08.92 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3702/20 2024 LDK!
12 23 s 1 2:11.10 ¦MIECH Helena OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/0957/21 2024 LDK!
1 8 s 2 1:57.65 SAŁACIŃSKA Urszula KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/1793/24 2024
2 10 s 2 1:58.41 RYMARCZUK Alicja AKL Ursynów Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. Z/2250/24 2024
2 9 s 2 1:58.41 DYBOWSKA Bianka LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U14 MZ -- ¦LEPOWROŃSKA Maja Z/2028/24 2024
4 12 s 2 2:04.23 ŁOPOCIŃSKA Pola KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1836/23 2024 LDK!
5 13 s 2 2:04.89 PONCZYŃSKA Anna KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4859/24 2024
6 16 s 2 2:05.29 KUCHARSKA Kinga KS LA Senk Team Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/4806/24 2024
7 17 s 2 2:05.42 KRASIŃSKA Maria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2012 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1978/24 2024
8 18 s 2 2:05.52 PIOTROWSKA Anita KS LA Senk Team Warszawa 2012 U14 MZ -- KOŁODZIEJCZAK Kinga Z/4775/24 2024
9 19 s 2 2:06.06 ZUB Suzanne RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. Z/6205/24 2024
10 20 s 2 2:06.58 SZOPA Nadia RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0716/22 2024
11 21 s 2 2:08.07 OLSZEWSKA Pola AKL Ursynów Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. Z/4853/24 2024
12 24 s 2 2:12.12 JARYMOWICZ Klara KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U14 MZ -- BONIOWSKA Karolina Z/4355/23 2024
1 1 s 3 1:54.86 GŁUCHOWSKA Nela OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/5806/22 2024 LDK!
2 2 s 3 1:57.35 WILCZEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1766/23 2024 LDK!
3 3 s 3 1:58.78 PULCYN Jadwiga UKS 48 Warszawa 2013 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3967/23 2024
4 4 s 3 2:00.80 ŁUKOWSKA Maja Ducla Academy Warszawa 2014 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2677/21 2024
5 5 s 3 2:06.39 RO¦CISZEWSKA Róża MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2013 U12 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1984/24 2024
6 6 s 3 2:06.99 BARAN Pola Ducla Academy Warszawa 2014 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2628/23 2024
7 7 s 3 2:07.00 MILEWSKA Natalia Ducla Academy Warszawa 2013 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/1775/24 2024
8 8 s 3 2:07.66 WŁODARCZYK Wanda KS AZS AWF Warszawa 2013 U12 MZ -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/0795/24 2024
9 9 s 3 2:23.00 KOPROWSKA Dobromiła OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -- TUZ Damian Z/2223/24 2024
10 10 s 3 2:26.17 GNIŁA Maria UKS Diamond Athletics Białołęka 2014 U12 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4879/24 2024
1000 m K
1 1 s 1 3:06.28 KWACZEK Maria UKS 48 Warszawa 2011 U14 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/3211/22 2024
2 2 s 1 3:08.80 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/2679/21 2024
3 3 s 1 3:09.26 BAŁABAN Zofia UKS 48 Warszawa 2012 U14 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/3406/20 2024
4 4 s 1 3:17.25 LIS Hanna Ducla Academy Warszawa 2012 U14 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/2688/21 2024
5 5 s 1 3:17.74 ZABOROWSKA Antonina Ducla Academy Warszawa 2012 U14 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/2687/21 2024
6 6 s 1 3:19.03 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ IV SOBIERAJ Aneta Z/0571/22 2024 LDK!
7 9 s 1 3:26.84 SIERADZKA Lea UKS 48 Warszawa 2012 U14 MZ V MIŁKOWSKI Karol Z/6536/22 2024
8 10 s 1 3:31.22 GRZONEK Hela LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ V JĘDRZEJCZYK Dominika Z/4064/21 2024
9 16 s 1 3:53.35 BŁU¦ Helena KS Atleta Warszawa 2012 U14 MZ -- WÓJCIK Krzysztof Z/2038/24 2024
10 17 s 1 3:54.24 KRULAK Gabriela RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/2117/24 2024
1 7 s 2 3:24.88 KOŁAKOWSKA Ola KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U14 MZ V BIŃKOWSKA Marlena Z/3444/23 2024 LDK!
2 8 s 2 3:26.30 ŁUCZAK Liliana OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10576/21 2024 LDK!
3 11 s 2 3:32.13 KABAŁA Marta UKS 48 Warszawa 2011 U14 MZ V MIŁKOWSKI Karol Z/1724/20 2024
4 12 s 2 3:36.81 JABŁOŃSKA Nikola KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/2204/24 2024
5 13 s 2 3:37.14 GIEJBATOW Pola RLTL GGG Radom 2012 U14 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1113/24 2024 LDK!
6 14 s 2 3:43.28 BOGUSŁAWSKA Nina UKS 48 Warszawa 2012 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3654/23 2024
7 15 s 2 3:44.72 RACZKO Agata KS LA Senk Team Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/4803/24 2024
8 18 s 2 4:07.33 BIEGAJ Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- SZUSTER Konrad Z/1959/23 2024 LDK!
9 19 s 2 4:59.02 PIOTROWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- SZUSTER Konrad Z/4761/24 2024 LDK!
80 m pł ds K
1 e 1 13.88 UCHMAŃSKA Anna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +0.5 -- BOROŃ Aldona Z/1194/23 2024 LDK!
2 e 1 13.94 LASKOWSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ +0.5 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/2296/24 2024
3 e 1 15.06 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +0.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2024 LDK!
4 e 1 16.10 NOWAK Urszula UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +0.5 -- GLINICKI Jarosław Z/4526/23 2024
5 e 1 16.18 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +0.5 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3702/20 2024 LDK!
6 e 1 17.66 JASTRZĘBSKA Alicja RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +0.5 -- JENDRYCH Marek Z/9146/21 2024
1 e 2 13.36 KROPIEWNICKA Lilianna AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ +1.7 -- B.D. Z/14793/21 2024
2 e 2 13.38 DUDEK Małgorzata RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +1.7 -- RACZYŁO Damian Z/7464/23 2024
3 e 2 16.29 GOLAŃSKA Hanna KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +1.7 -- BONIOWSKA Karolina Z/1417/22 2024 LDK!
4 e 2 16.41 PROCNER Nina RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +1.7 -- JENDRYCH Marek Z/3256/21 2024
5 e 2 17.35 LISTOPADZKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +1.7 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/5493/21 2024
6 e 2 18.47 KRUGLIŃSKA Lena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +1.7 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3260/22 2024
1 f 1 13.14 DUDEK Małgorzata RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +0.3 -- RACZYŁO Damian Z/7464/23 2024
2 f 1 13.15 KROPIEWNICKA Lilianna AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ +0.3 -- B.D. Z/14793/21 2024
3 f 1 13.56 UCHMAŃSKA Anna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +0.3 -- BOROŃ Aldona Z/1194/23 2024 LDK!
4 f 1 15.30 PROCNER Nina RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +0.3 -- JENDRYCH Marek Z/3256/21 2024
5 f 1 16.02 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +0.3 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3702/20 2024 LDK!
6 f 1 16.28 NOWAK Urszula UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +0.3 -- GLINICKI Jarosław Z/4526/23 2024
7 f 1 16.63 LASKOWSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ +0.3 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/2296/24 2024
Wzwyż K
1 f 1 1.40 JÓZEFECKA Maja UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD V B.D. KORWEK Joanna Z/14478/21, Z/4861/23 2022, 2024 LDK!
2 f 1 1.40 OSIŃSKA Kaja MKS Polonia Warszawa 2011 U14 MZ V B.D. PODRAŻKO Marian , Z/2241/24 , 2024
3 f 1 1.35 CZAJA Weronika RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3576/22 2024
4 f 1 1.35 ¦LIWIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2011 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3937/22 2024
5 f 1 1.35 KOZŁOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa 2012 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/0244/24 2024 LDK!
6 f 1 1.35 TALAGA Natalia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/4728/23 2024 LDK!
7 f 1 1.30 SIWKIEWICZ Alicja MKS Pułtusk 2011 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4096/24 2024
8 f 1 1.30 KOCHAŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ -- SULWIRSKI Rafał Z/1804/24 2024
9 f 1 1.30 JARSKA Teresa RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/4169/22 2024
10 f 1 1.25 WALIGÓRSKA Klara UKS Zielonka 2011 U14 MZ -- B.D. Z/4963/24 2024
10 f 1 1.25 NIESIOBĘDZKA Hanna MKS Pułtusk 2011 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4095/24 2024
10 f 1 1.25 MALITKA Emilia UKS Zielonka 2012 U14 MZ -- B.D. Z/4959/24 2024
13 f 1 1.20 JAMIOŁA Aleksandra UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/1012/23 2024 LDK!
14 f 1 1.20 KAROLAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4407/23 2024 LDK!
15 f 1 1.10 GRABALSKA Maria KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U14 MZ -- BONIOWSKA Karolina Z/4857/24 2024
16 f 1 1.10 ZBROCH Natalia UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. Z/2304/24 2024
  f 1 NM MARZYŃSKA Weronika UKS MTE Milanówek # 2012 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/0013/24 2024 LDK!
1 f 2 1.25 MROZEK Zofia UKS Clan Ostrołęka 2013 U12 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/5315/22 2024 LDK!
2 f 2 1.21 KOBLOWSKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -- MAREK Zofia Z/1473/23 2024
3 f 2 1.10 LUDWICZUK Zofia RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- DROZDEK Marcelina Z/7462/23 2024
4 f 2 1.05 BORYS Gabriela LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -- SZEWCZYK Stanisław Z/1430/23 2024
5 f 2 1.05 DZIENDZIKOWSKA Anna UKS MTE Milanówek 2013 U12 MZ -- RODOWALD Olaf Z/4438/24 2024
W dal strefa K
1 f 1 4.13 MROZEK Zofia UKS Clan Ostrołęka 2013 U12 MZ +1.8 -- PIERZCHAŁA Halina Z/5315/22 2024 LDK!
2 f 1 4.12 GŁUCHOWSKA Nela OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +0.6 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/5806/22 2024 LDK!
3 f 1 3.82 SURTEL Pola UKS Gepard Warszawa 2013 U12 MZ +0.3 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4680/23 2024
4 f 1 3.78 IWANEK Alicja UKS Sporting Zielonki 2013 U12 MZ +0.1 -- B.D. WIELECHOWSKA Magdalena , Z/4396/23 , 2024
5 f 1 3.77 KOJRO Zofia AKL Ursynów Warszawa 2013 U12 MZ +1.3 -- B.D. Z/6598/22 2024
6 f 1 3.75 VASILEVA Lea KS AZS AWF Warszawa 2013 U12 MZ +3.2 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/4180/21 2024
7 f 1 3.74 WŁODARCZYK Wanda KS AZS AWF Warszawa 2013 U12 MZ +0.1 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/0795/24 2024
8 f 1 3.63 KRAJ Zoja KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ +2.7 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/1147/24 2024
9 f 1 3.62 MICHALAK Amelia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ +1.3 -- POULAIN Kamil Z/2266/24 2024
10 f 1 3.51 BARYŁKA Blanka OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ +0.1 -- ZAWADZKI Jacek Z/3615/22 2024 LDK!
11 f 1 3.48 KRAWCZYK Natalia UKS MTE Milanówek 2013 U12 MZ -0.1 -- RODOWALD Olaf Z/0012/24 2024 LDK!
12 f 1 3.46 TRZEBIENIAK Kaja UKS Falenica Warszawa 2014 U12 MZ +1.4 -- GAWENDA Małgorzata Z/1037/23 2024
13 f 1 3.42 KROPIEWNICKA Lena AKL Ursynów Warszawa 2013 U12 MZ +2.2 -- B.D. Z/14768/21 2024
14 f 1 3.40 POKROPEK Olga OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ +2.6 -- TUZ Damian Z/2226/24 2024
15 f 1 3.39 BORYS Gabriela LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ +1.0 -- SZEWCZYK Stanisław Z/1430/23 2024
16 f 1 3.38 DOROSZEWSKA Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ +0.9 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/2206/24 2024
17 f 1 3.33 BOBROWSKA Lena KS AZS AWF Warszawa 2013 U12 MZ +1.5 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/0774/22 2024
18 f 1 3.32 GRZELKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ +1.4 -- POULAIN Kamil Z/2263/24 2024
19 f 1 3.30 BIELA Irena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ +1.7 -- MAREK Zofia Z/6159/21 2024
20 f 1 3.30 WŁODARCZYK Helena KS AZS AWF Warszawa 2013 U12 MZ -0.2 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/0794/24 2024
21 f 1 3.22 ZALEWSKA Zuzanna UKS Clan Ostrołęka 2013 U12 MZ +2.5 -- PIERZCHAŁA Halina Z/3248/23 2024 LDK!
22 f 1 3.20 LENKIEWICZ Barbara LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ +1.6 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0901/24 2024
23 f 1 3.12 GMAJ-WOREK Maria LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ +2.3 -- ¦LEPOWROŃSKA Maja Z/12385/21 2024
24 f 1 3.10 RAK Zofia KS AZS AWF Warszawa 2013 U12 MZ +1.1 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/1412/24 2024
25 f 1 3.06 WŁOSTOWSKA Olga UKS LA Basket Warszawa 2014 U12 MZ -1.6 -- B.D. Z/1605/23 2024
26 f 1 2.97 PIOTROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/0896/21 2024
27 f 1 2.93 SUTOWICZ Rita OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ +1.1 -- TUZ Damian Z/2235/24 2024
28 f 1 2.87 PŁACHCIŃSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2014 U12 MZ +1.6 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/2205/24 2024
1 1 f 2 4.85 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +1.8 -- ZAWADZKI Jacek Z/11780/21 2024 LDK!
2 2 f 2 4.64 ZIĘTEK Iga UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +0.6 -- GLINICKI Jarosław Z/3405/23 2024
3 3 f 2 4.62 WI¦NIEWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +1.8 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4589/23 2024 LDK!
4 4 f 2 4.60 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +0.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2024 LDK!
5 5 f 2 4.58 BANY Monika UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ +1.4 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3276/23 2024
6 6 f 2 4.41 UCHMAŃSKA Anna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +0.2 -- BOROŃ Aldona Z/1194/23 2024 LDK!
7 7 f 2 4.29 SZAJKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ +0.1 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3199/21 2024 LDK!
8 8 f 2 4.29 SZRAJNERT Justyna KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ +0.3 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/0698/24 2024
9 9 f 2 4.29 NIESIOBĘDZKA Hanna MKS Pułtusk 2011 U14 MZ +0.1 -- KRYSIAK Sławomir Z/4095/24 2024
10 10 f 2 4.28 STĘPNIAK Laura RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +0.4 -- RACZYŁO Damian # Z/4170/22 2024
11 11 f 2 4.25 LASKOWSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ +0.7 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/2296/24 2024
12 12 f 2 4.23 ¦MIGIERA Natalia KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ +1.0 -- SULWIRSKI Rafał Z/1802/24 2024
13 13 f 2 4.21 SIWKIEWICZ Alicja MKS Pułtusk 2011 U14 MZ -0.2 -- KRYSIAK Sławomir Z/4096/24 2024
14 14 f 2 4.20 MADZIAR Nadia UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ +0.7 -- BOROŃ Aldona Z/3627/22 2024 LDK!
15 15 f 2 4.18 WALKIEWICZ Lena KM Aktywni Sochaczew 2012 U14 MZ +1.0 -- ZIMNY Emanuel Z/6973/23 2024 LDK!
16 16 f 2 4.17 JASKUŁKA Kalina KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ +0.7 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/0148/24 2024
17 17 f 2 4.15 ZEJER Julia Akademia Sportu Otwock 2012 U14 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Dominika Z/4768/24 2024 LDK!
18 18 f 2 4.14 SZYDLIK Adrianna UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +1.3 -- GLINICKI Jarosław Z/0870/23 2024
19 19 f 2 4.13 WILCZEK Milena UKS MILA Nowa Iwiczna 2012 U14 MZ +0.8 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3277/23 2024
20 20 f 2 4.07 KRÓLAK Karolina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +1.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5464/21 2024 LDK!
21 21 f 2 4.07 BIELECKA Blanka UKS MILA Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ +0.3 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3390/23 2024
22 22 f 2 4.06 NOWOSZEWSKA Lidia KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U14 MZ +0.1 -- BONIOWSKA Karolina Z/1774/24 2024
23 23 f 2 4.02 ZEYER Laura RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +0.6 -- DROZDEK Marcelina # Z/1306/24 2024
24 24 f 2 4.02 CHMURA Dominika LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +0.3 -- MRÓZ Katarzyna Z/1886/24 2024
25 25 f 2 4.00 PATYK Maja MKS Polonia Warszawa 2012 U14 MZ +0.3 -- PODRAŻKO Marian PODRAŻKO Marian , Z/1429/24 , 2024 LDK!
26 26 f 2 3.98 NIZIELSKA Lena MKS Pułtusk 2012 U14 MZ +0.1 -- KRYSIAK Sławomir Z/4875/23 2024
27 27 f 2 3.97 GRZONEK Hela LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +1.1 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/4064/21 2024
28 28 f 2 3.97 MISZTAL Natalia Akademia Sportu Otwock 2011 U14 MZ +1.9 -- KALINOWSKA Paulina Z/13633/21 2024 LDK!
29 29 f 2 3.95 DEJA Joanna KS Atleta Warszawa 2012 U14 MZ +0.4 -- WÓJCIK Krzysztof Z/2033/24 2024
30 30 f 2 3.92 MARKOWSKA Zofia UKS MILA Nowa Iwiczna 2012 U14 MZ +1.0 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3287/23 2024
31 31 f 2 3.91 SZOPA Nadia RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ +0.9 -- JENDRYCH Marek Z/0716/22 2024
32 32 f 2 3.89 ANDRUK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2012 U14 MZ +0.3 -- RODOWALD Olaf Z/1336/23 2024 LDK!
33 33 f 2 3.88 ŁAZICKA Julia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ +0.5 -- SZUSTER Konrad Z/4760/24 2024 LDK!
34 34 f 2 3.87 RAFALSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ +0.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0891/21 2024 LDK!
35 35 f 2 3.87 ROLKA Małgorzata UKS Clan Ostrołęka 2012 U14 MZ +0.9 -- PIERZCHAŁA Halina Z/3480/22 2024 LDK!
36 36 f 2 3.81 RAKOCZY Oliwia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2012 U14 MZ 0.0 -- SZUSTER Konrad Z/1957/23 2024 LDK!
37 37 f 2 3.78 MALINOWSKA Amelia KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U14 MZ +0.7 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3643/22 2024 LDK!
38 38 f 2 3.74 JAWORSKA Małgorzata UKS MTE Milanówek 2012 U14 MZ +0.5 -- SOBIERAJ Aneta Z/2695/22 2024 LDK!
39 39 f 2 3.72 MIERZEJEWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ 0.0 -- SZUSTER Konrad Z/1956/23 2024 LDK!
40 40 f 2 3.71 PROCNER Nina RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ +1.1 -- JENDRYCH Marek Z/3256/21 2024
41 41 f 2 3.68 OLKOWSKA Nikola UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U14 MZ +1.4 -- GLINICKI Jarosław Z/0459/24 2024
42 42 f 2 3.68 ROSIECKA Zuzanna UKS Sporting Zielonki 2012 U14 MZ +0.9 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/3747/23 2024
43 43 f 2 3.66 KNAP Natalia UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ +1.9 -- B.D. JANCIK Mariusz Z/10335/21, Z/3919/23 2021, 2024
44 44 f 2 3.65 GOLAŃSKA Hanna KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +0.1 -- BONIOWSKA Karolina Z/1417/22 2024 LDK!
45 45 f 2 3.63 BORSUK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U14 MZ +0.2 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1463/23 2024 LDK!
46 46 f 2 3.60 WIELOCHA Nikola UKS Zielonka 2012 U14 MZ +0.2 -- B.D. Z/4822/24 2024
47 47 f 2 3.59 STRZESZEWSKA Zuzanna OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ 0.0 -- SZUSTER Konrad Z/1637/24 2024 LDK!
48 48 f 2 3.52 KOWALCZYK Jagoda LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U14 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1883/24 2024
49 49 f 2 3.48 RYMARCZUK Alicja AKL Ursynów Warszawa 2012 U14 MZ -0.1 -- B.D. Z/2250/24 2024
50 50 f 2 3.43 ZAWOROWSKA Matylda LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +2.1 -- MRÓZ Katarzyna Z/1887/24 2024
51 51 f 2 3.40 PIˇTKOWSKA Malwina MKS Pułtusk 2012 U14 MZ +0.6 -- KRYSIAK Sławomir KRYSIAK Sławomir Z/4872/23 2024
52 52 f 2 3.39 CHABIERA Hanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U14 MZ +2.2 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/2619/24 2024
53 53 f 2 3.39 JABŁECKA Lena UKS Sporting Zielonki 2012 U14 MZ +1.6 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/4732/23 2024
54 54 f 2 3.34 STANKEVYCH Karina KM Aktywni Sochaczew # 2012 U14 MZ +2.4 -- ZIMNY Emanuel Z/0016/24 2024 LDK!
55 55 f 2 3.33 OLSZEWSKA Pola AKL Ursynów Warszawa 2012 U14 MZ +0.2 -- B.D. Z/4853/24 2024
56 56 f 2 3.31 PIOTROWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ +0.1 -- SZUSTER Konrad Z/4761/24 2024 LDK!
57 57 f 2 3.30 ŁATA-RUZICKA Konstancja OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +1.9 -- ZAWADZKI Jacek Z/11483/21 2024 LDK!
58 58 f 2 3.30 JAROSZ Natalia KM Aktywni Sochaczew 2012 U14 MZ -0.1 -- ZIMNY Emanuel Z/0042/24 2024 LDK!
59 59 f 2 3.25 ¦MIECH Helena OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +0.7 -- ZAWADZKI Jacek Z/0957/21 2024 LDK!
60 60 f 2 3.22 ZBROCH Natalia UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -1.0 -- B.D. Z/2304/24 2024
61 61 f 2 3.17 LESZCZYŃSKA Emilia UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -0.2 -- B.D. Z/5844/24 2024
62 62 f 2 3.17 LISTOPADZKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +2.0 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/5493/21 2024
63 63 f 2 3.13 DUDZIŃSKA Dagmara UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ +1.3 -- JANCIK Mariusz Z/3837/23 2024
64 64 f 2 3.10 URBAŃSKA Daria UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -0.2 -- B.D. Z/5219/24 2024
65 65 f 2 3.09 PIETRZYK Julia AKL Ursynów Warszawa 2012 U14 MZ +0.3 -- B.D. Z/3311/22 2024
66 66 f 2 3.08 OLEJNIK Nela UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ -0.5 -- JANCIK Mariusz Z/3921/23 2024
67 67 f 2 3.07 KOSZELAK Lena KM Aktywni Sochaczew 2011 U14 MZ +0.4 -- ZIMNY Emanuel Z/4854/24 2024 LDK!
68 68 f 2 2.98 SIEŃKO-LE Zorza KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U14 MZ -0.4 -- B.D. BIŃKOWSKA Marlena Z/8780/21, Z/1837/23 2021, 2024
69 69 f 2 2.98 GUMOŁOWSKA Nikola UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -0.2 -- B.D. Z/5215/24 2024
70 70 f 2 2.93 BAŁDYGA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ +0.3 -- B.D. Z/5007/24 2024
71 71 f 2 2.92 MODZELEWSKA Jadwiga UKS Sporting Zielonki 2012 U14 MZ +1.6 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/4735/23 2024
72 72 f 2 2.74 SITARCZUK Wiktoria UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ +0.2 -- JANCIK Mariusz Z/4877/24 2024
73 73 f 2 2.47 KWIECIEŃ Antonina UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ +1.3 -- JANCIK Mariusz Z/4791/23 2024
  f 2 NM KORDOWSKA Marcelina MKS Pułtusk # 2012 U14 MZ 0.0 -- KRYSIAK Sławomir Z/4093/24 2024
  f 2 NM KUBICKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ 0.0 -- SULWIRSKI Rafał Z/1805/24 2024
Kula (2) K
1 f 1 8.81 UGODZIŃSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 2012 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6153/22 2024 LDK!
2 f 1 8.60 FLOREK Weronika UKS MILA Nowa Iwiczna 2012 U14 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3591/23 2024
3 f 1 8.56 SITKOWSKA Zofia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U14 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/2273/24 2024
4 f 1 8.17 SAMORAJ Julia UKS Zielonka 2012 U14 MZ -- B.D. Z/4962/24 2024
5 f 1 7.73 JABŁOŃSKA Maria UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1873/24 2024 LDK!
6 f 1 7.71 RUTKOWSKA Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1872/24 2024 LDK!
7 f 1 7.62 PIETRZYK Julia AKL Ursynów Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. Z/3311/22 2024
8 f 1 7.43 KLYMENKO Uliana UKS Otrębusy 2012 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2164/24 2024
9 f 1 7.02 KOWALCZYK Klaudia UKS Zielonka 2012 U14 MZ -- B.D. Z/4961/24 2024
10 f 1 6.89 POLEJ Aleksandra UKS Zielonka 2012 U14 MZ -- B.D. Z/4827/24 2024
11 f 1 6.88 KACZANOWSKA Justyna UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2167/24 2024 LDK!
12 f 1 6.66 KOJRO Maria AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/6597/22 2024
Ppal (80) K
1 f 1 31.50 DUCKA Oliwia UKS Zielonka 2013 U12 MZ -- B.D. Z/4824/24 2024
2 f 1 31.40 ZALEWSKA Zuzanna UKS Clan Ostrołęka 2013 U12 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3248/23 2024 LDK!
3 f 1 29.80 KOŁEK Zuzanna UKS Zielonka 2013 U12 MZ -- B.D. Z/4826/24 2024
4 f 1 29.70 TURULSKA Aleksandra KS LA Senk Team Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/4808/24 2024
5 f 1 15.40 DUTKOWSKA Julia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/1923/24 2024
Chód 1 km K
1 1 s 1 7:09.95 SZUDER Emilia RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/14855/21 2024
2 2 s 1 7:56.15 ORDON Carla RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- CHROBOT Daniel Z/2769/24 2024
3 3 s 1 8:07.28 ORDON Gloria RK Athletics Warszawa 2015 U12 MZ -- CHROBOT Daniel Z/2768/24 2024
Chód 2 km K
1 1 s 1 11:15.31 mx MURAWSKA Róża RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14214/21 2024
2 2 s 1 11:31.73 mx SIWIŃSKA Jagoda RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/2059/20 2024
3 3 s 1 13:55.87 mx JAKUBOWSKA Helena Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/3143/23 2024
60 m M
1 1 e 1 8.84 MARKOWSKI Szymon MKS Polonia Warszawa 2013 U12 MZ -0.7 -- PODRAŻKO Marian Z/0003/24 2024 LDK!
2 4 e 1 9.56 BARYŁKA Karol OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -0.7 -- ZAWADZKI Jacek Z/1587/23 2024 LDK!
3 7 e 1 9.70 SOŁTAN Stanisław KS LA Senk Team Warszawa 2014 U12 MZ -0.7 -- B.D. Z/4996/24 2024
4 11 e 1 10.26 VINOTHKUMAR Arwik RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -0.7 -- KORZENIOWSKI Robert Z/1869/23 2024
5 13 e 1 10.48 CHMURA Krzysztof LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ -0.7 -- MRÓZ Katarzyna Z/2258/24 2024
6 22 e 1 11.03 GRABOWSKI Kuba LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ -0.7 -- SZEWCZYK Stanisław Z/3264/22 2024
1 15 e 2 10.74 JÓ¬WIAK Piotr LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -0.5 -- MAREK Zofia Z/2173/24 2024
2 17 e 2 10.81 ŁEŁYK Piotr Franciszek UKS MILA Nowa Iwiczna 2015 U12 MZ -0.5 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3299/23 2024
3 20 e 2 10.87 MILESZCZYK Tadeusz OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -0.5 -- ZAWADZKI Jacek Z/4388/23 2024
4 21 e 2 10.88 LYPIVSKYY Oleg LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ -0.5 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4863/24 2024
5 23 e 2 11.03 KORYCIŃSKI Kamil LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -0.5 -- BUCZEK Weronika Z/1932/24 2024
6 26 e 2 12.19 RADZIMIRSKI Albert LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2017 U12 MZ -0.5 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/2195/24 2024
7 27 e 2 12.39 MILESZCZYK Roch OKS Skra Warszawa 2017 U12 MZ -0.5 -- TUZ Damian Z/2231/24 2024
1 3 e 3 9.24 PODOLSKI Marcel RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ +0.3 -- RACZYŁO Damian Z/4885/24 2024
2 6 e 3 9.65 ¦CIUBA Adrian KS Atleta Warszawa 2014 U12 MZ +0.3 -- WÓJCIK Krzysztof Z/2036/24 2024
3 8 e 3 9.78 SAWICKI Adam UKS MILA Nowa Iwiczna 2014 U12 MZ +0.3 -- B.D. Z/4442/24 2024
4 9 e 3 9.95 ORACZ Maciej RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ +0.3 -- RACZYŁO Damian Z/4112/24 2024
5 12 e 3 10.44 BŁOŃSKI Jakub LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ +0.3 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/2191/24 2024
6 24 e 3 11.06 STATKIEWICZ Patryk KS AZS AWF Warszawa 2015 U12 MZ +0.3 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/4811/24 2024
1 2 e 4 9.06 SUSZYŃSKI Szymon KS Atleta Warszawa 2013 U12 MZ +0.4 -- WÓJCIK Krzysztof Z/2034/24 2024
2 10 e 4 10.14 GOZDEK Michał UKS Diamond Athletics Białołęka 2014 U12 MZ +0.4 -- GLINICKI Jarosław Z/1970/24 2024
3 19 e 4 10.84 RACZKO Jerzy KS LA Senk Team Warszawa 2014 U12 MZ +0.4 -- B.D. Z/4802/24 2024
1 5 e 5 9.61 POLUSHYN Mykyta OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +0.2 --
2 14 e 5 10.51 BISKUPSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2015 U12 MZ +0.2 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/5045/24 2024
3 16 e 5 10.75 SENK Krzysztof KS LA Senk Team Warszawa 2013 U12 MZ +0.2 -- KOŁODZIEJCZAK Kinga Z/4796/24 2024
4 18 e 5 10.83 MADEJSKI Leon LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ +0.2 -- MAREK Zofia Z/3360/23 2024
5 25 e 5 11.45 WASIEWICZ Wiktor LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2016 U12 MZ +0.2 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/4969/24 2024
1 f 1 8.80 MARKOWSKI Szymon MKS Polonia Warszawa 2013 U12 MZ +0.8 -- PODRAŻKO Marian Z/0003/24 2024 LDK!
2 f 1 9.02 SUSZYŃSKI Szymon KS Atleta Warszawa 2013 U12 MZ +0.8 -- WÓJCIK Krzysztof Z/2034/24 2024
3 f 1 9.31 PODOLSKI Marcel RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ +0.8 -- RACZYŁO Damian Z/4885/24 2024
4 f 1 9.59 POLUSHYN Mykyta OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +0.8 --
5 f 1 9.61 SOŁTAN Stanisław KS LA Senk Team Warszawa 2014 U12 MZ +0.8 -- B.D. Z/4996/24 2024
6 f 1 9.87 ¦CIUBA Adrian KS Atleta Warszawa 2014 U12 MZ +0.8 -- WÓJCIK Krzysztof Z/2036/24 2024
7 f 1 9.88 SAWICKI Adam UKS MILA Nowa Iwiczna 2014 U12 MZ +0.8 -- B.D. Z/4442/24 2024
8 f 1 9.91 BARYŁKA Karol OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +0.8 -- ZAWADZKI Jacek Z/1587/23 2024 LDK!
100 m M
1 1 e 1 12.28 SAFINOWSKI Tymon KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +2.0 V BIŃKOWSKA Marlena Z/3647/22 2024 LDK!
2 8 e 1 13.60 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ +2.0 -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2024 LDK!
3 10 e 1 13.85 DRABIK Ignacy UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ +2.0 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/0184/24 2024
4 11 e 1 13.98 ADACH Mikołaj UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +2.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/4727/23 2024 LDK!
5 15 e 1 14.23 KAMIŃSKI Marcel OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +2.0 -- ZAWADZKI Jacek Z/1865/23 2024
6 36 e 1 15.89 PIETRZYK Piotr AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ +2.0 -- B.D. Z/3310/22 2024
7 37 e 1 15.92 MORAWSKI Franciszek UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U14 MZ +2.0 -- GLINICKI Jarosław Z/3955/23 2024
1 6 e 2 13.48 DŁUGOSIELSKI Bartosz KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ +0.6 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/4703/21 2024 LDK!
2 7 e 2 13.54 CIAK Piotr UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +0.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2166/24 2024
3 24 e 2 14.90 KRZEWSKI Julian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +0.6 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/2289/24 2024
4 28 e 2 15.30 WOJTKOWSKI Stanisław UKS Sporting Zielonki 2012 U14 MZ +0.6 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/4730/23 2024
5 29 e 2 15.39 CZERNY Jan KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ +0.6 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/1810/22 2024
6 40 e 2 16.57 FELIŃSKI Julian Akademia Sportu Otwock 2012 U14 MZ +0.6 -- B.D. Z/4770/24 2024
7 46 e 2 17.50 SZULIK Dawid UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ +0.6 -- B.D.
1 3 e 3 12.75 FELIŃSKI Antoni Akademia Sportu Otwock 2011 U14 MZ +0.7 V KALINOWSKA Paulina Z/5132/23 2024 LDK!
2 20 e 3 14.63 PAPIEROWSKI Jan KM Aktywni Sochaczew 2012 U14 MZ +0.7 -- ZIMNY Emanuel Z/4855/24 2024 LDK!
3 21 e 3 14.68 DOBROGOJSKI Piotr OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +0.7 -- ZAWADZKI Jacek Z/2238/24 2024
4 33 e 3 15.54 WIĘCEK Kacper UKS Falenica Warszawa 2012 U14 MZ +0.7 -- GAWENDA Małgorzata Z/1705/24 2024
5 35 e 3 15.88 LASKUS Paweł AKL Ursynów Warszawa 2012 U14 MZ +0.7 -- B.D. Z/2251/24 2024
6 42 e 3 16.74 SIŁUCH Dawid OKS Skra Warszawa 2012 U14 MZ +0.7 -- ZAWADZKI Jacek Z/4820/24 2024
1 13 e 4 14.13 CHEŁKOWSKI Antoni UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta Z/3594/23 2024
2 14 e 4 14.21 BRYCZYŃSKI Maksymilian UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U14 MZ 0.0 -- GLINICKI Jarosław Z/0869/23 2024
3 19 e 4 14.55 JEŻEWSKI Piotr UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta Z/1013/23 2024 LDK!
4 26 e 4 14.94 PULCYN Tadeusz UKS 48 Warszawa 2012 U14 MZ 0.0 -- MIŁKOWSKI Karol Z/3396/23 2024
5 32 e 4 15.53 GOŁO¦ Antoni UKS MTE Milanówek 2012 U14 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta Z/0015/24 2024 LDK!
6 47 e 4 18.16 ZAGRODA Julian OKS Skra Warszawa 2012 U14 MZ 0.0 -- ZAWADZKI Jacek Z/4819/24 2024
1 2 e 5 12.44 SOTOMSKI Olivier UKS Sporting Zielonki 2011 U14 MZ +1.6 V WIELECHOWSKA Magdalena Z/4957/24 2024
2 4 e 5 13.11 GRANIAK Jakub KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ +1.6 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/4704/21 2024 LDK!
3 18 e 5 14.46 LUDWICZAK Mateusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U14 MZ +1.6 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/2272/24 2024
4 30 e 5 15.41 BULASIŃSKI Mikołaj RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ +1.6 -- ROKITA Mariusz Z/4115/24 2024
5 34 e 5 15.58 SOBOLEWSKI Oskar KS Czempion Warszawa 2012 U14 MZ +1.6 -- B.D. Z/4992/24 2024
6 41 e 5 16.73 WRÓBEL Bartosz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U14 MZ +1.6 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/2274/24 2024
7 43 e 5 17.27 HILARUK Michał UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U14 MZ +1.6 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/2269/24 2024
1 5 e 6 13.32 WÓJCICKI Maciej UKS Sporting Zielonki 2012 U14 MZ -0.1 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/2353/24 2024
2 9 e 6 13.79 SZCZUDŁO Ignacy OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -0.1 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0456/24 2024
3 16 e 6 14.39 MOSTEK Tymek UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ -0.1 -- JANCIK Mariusz Z/1363/22 2024
4 25 e 6 14.92 MOSTEK Szymon UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ -0.1 -- JANCIK Mariusz Z/1364/22 2024
5 27 e 6 15.19 FARA¦ Tytus UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ -0.1 -- JANCIK Mariusz Z/3916/23 2024
6 44 e 6 17.37 PTAK Alan UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -0.1 -- B.D. Z/5218/24 2024
7 45 e 6 17.43 MIZERNY Krzysztof UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ -0.1 -- JANCIK Mariusz Z/3839/23 2024
1 12 e 7 13.98 SENK Jan KS LA Senk Team Warszawa 2011 U14 MZ -1.1 -- B.D. Z/4776/24 2024
2 17 e 7 14.41 SIWIŁO Maciej KS LA Senk Team Warszawa 2011 U14 MZ -1.1 -- B.D. Z/4800/24 2024
3 22 e 7 14.71 SZEWCZYK Michał UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ -1.1 -- JANCIK Mariusz Z/3763/23 2024
4 23 e 7 14.85 ŻMIJEWSKI Stanisław KS LA Senk Team Warszawa 2011 U14 MZ -1.1 -- B.D. Z/4804/24 2024
5 31 e 7 15.51 LASOTA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -1.1 -- B.D. RONEK-GLIWA Aneta , Z/2310/24 , 2024 LDK!
6 38 e 7 16.01 TURULSKI Filip KS LA Senk Team Warszawa 2011 U14 MZ -1.1 -- KOŁODZIEJCZAK Kinga Z/4798/24 2024
7 39 e 7 16.50 SZACHNA Szymon UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -1.1 -- B.D.
1 f 1 12.51 SAFINOWSKI Tymon KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -0.1 V BIŃKOWSKA Marlena Z/3647/22 2024 LDK!
2 f 1 13.14 GRANIAK Jakub KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -0.1 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/4704/21 2024 LDK!
3 f 1 13.41 DŁUGOSIELSKI Bartosz KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ -0.1 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/4703/21 2024 LDK!
4 f 1 13.62 SZCZUDŁO Ignacy OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -0.1 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0456/24 2024
5 f 1 13.67 SĘK Jan UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ -0.1 -- JANCIK Mariusz Z/3840/23 2024
6 f 1 14.00 DRABIK Ignacy UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -0.1 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/0184/24 2024
300 m M
1 1 s 1 40.82 ŁABĘCKI Bartosz UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ V GLINICKI Jarosław Z/2841/21 2024
2 2 s 1 42.70 TOMICZAK Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/1078/23 2024
3 3 s 1 43.66 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2024 LDK!
4 8 s 1 45.06 ZAWIERUCHA Nikodem UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4146/22 2024
5 9 s 1 46.50 DOMAŃSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 2012 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10578/21 2024 LDK!
6 10 s 1 47.48 KAMIONEK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4361/20 2024 LDK!
1 5 s 2 44.49 DŁUGOSIELSKI Bartosz KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/4703/21 2024 LDK!
2 7 s 2 44.87 CZERWIŃSKI Karol Akademia Sportu Otwock 2011 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/6074/21 2024 LDK!
3 14 s 2 48.64 RYDZIKOWSKI Karol UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/0574/23 2024 LDK!
4 17 s 2 50.70 GOLAŃSKI Jan KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BONIOWSKA Karolina Z/1418/22 2024 LDK!
5 27 s 2 58.77 WOLSKI Gabriel KS Atleta Warszawa 2012 U14 MZ -- WÓJCIK Krzysztof Z/2040/24 2024
1 6 s 3 44.81 GRANIAK Jakub KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/4704/21 2024 LDK!
2 20 s 3 51.40 ORCZYKOWSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/3330/23 2024
3 25 s 3 53.32 SĘK Jan UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ -- JANCIK Mariusz Z/3840/23 2024
4 26 s 3 53.70 CZERNY Jan KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/1810/22 2024
1 11 s 4 47.76 CZEBŁAKOW Kacper UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/5212/24 2024
2 13 s 4 48.57 SZEWCZYK Tymon Jakub KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -- SULWIRSKI Rafał Z/2045/24 2024
3 18 s 4 51.10 KRZEWSKI Julian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/2289/24 2024
4 19 s 4 51.39 BAGIŃSKI Antoni LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U14 MZ -- MAREK Zofia Z/0903/24 2024
1 16 s 5 50.30 LASOTA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. RONEK-GLIWA Aneta , Z/2310/24 , 2024 LDK!
2 23 s 5 52.50 MOTYCZYŃSKI Kacper UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ -- JANCIK Mariusz Z/4101/23 2024
3 28 s 5 73.80 ZAGRODA Julian OKS Skra Warszawa 2012 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/4819/24 2024
1 4 s 6 43.98 WÓJCICKI Maciej UKS Sporting Zielonki 2012 U14 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/2353/24 2024
2 12 s 6 48.49 KOTECKI Oliwier UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/5217/24 2024
3 15 s 6 48.94 CZEBŁAKOW Filip UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/5211/24 2024
4 21 s 6 51.96 MUNDZIK Ksawery LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/4966/24 2024
5 22 s 6 52.18 DARNIA Gabriel UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U14 MZ -- B.D. Z/1061/24 2024
6 24 s 6 53.20 CICEK Alan UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/5841/24 2024
1 1 s 7 46.93 BRODOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2013 U12 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1593/23 2024 LDK!
2 2 s 7 47.34 MUSIALIK Aleks RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/3654/22 2024
3 6 s 7 52.67 ¦CIUBA Adrian KS Atleta Warszawa 2014 U12 MZ -- WÓJCIK Krzysztof Z/2036/24 2024
1 3 s 8 48.06 SZANIAWSKI Antoni Ducla Academy Warszawa 2013 U12 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/1878/24 2024
2 5 s 8 51.58 SUSZYŃSKI Szymon KS Atleta Warszawa 2013 U12 MZ -- WÓJCIK Krzysztof Z/2034/24 2024
3 8 s 8 55.17 WOJCIECHOWSKI Marcel OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -- TUZ Damian Z/2221/24 2024
4 12 s 8 57.33 PIELAK Filip LKS Mazowsze Teresin 2014 U12 MZ -- CIERECH Bogusław Z/3092/24 2024
5 13 s 8 57.58 KRUK Aleksander OKS Skra Warszawa 2015 U12 MZ -- TUZ Damian Z/2224/24 2024
6 14 s 8 57.75 KULESZA Maciej OKS Skra Warszawa 2015 U12 MZ -- TUZ Damian Z/2225/24 2024
7 20 s 8 62.66 BŁOŃSKI Jakub LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/2191/24 2024
8 21 s 8 62.80 OBRĘBOWSKI Przemysław RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- DROZDEK Marcelina Z/1346/23 2024
1 4 s 9 50.52 WOJCIECHOWSKI Aleksander UKS Diamond Athletics Białołęka 2014 U12 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/1969/24 2024
2 7 s 9 53.18 ŻOŁˇDEK Krzysztof KS Atak Agrykola Warszawa 2015 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1466/23 2024 LDK!
3 10 s 9 56.34 WASIEWICZ Tymon LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0894/24 2024
4 24 s 9 74.18 MILESZCZYK Roch OKS Skra Warszawa 2017 U12 MZ -- TUZ Damian Z/2231/24 2024
1 11 s 10 56.98 RYTEL Adam MKS Polonia Warszawa 2013 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/2341/24 2024
2 17 s 10 60.32 VASILEV Ivo KS AZS AWF Warszawa 2016 U12 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/1149/24 2024
3 18 s 10 61.26 BISKUPSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2015 U12 MZ -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/5045/24 2024
4 19 s 10 61.70 STATKIEWICZ Patryk KS AZS AWF Warszawa 2015 U12 MZ -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/4811/24 2024
5 23 s 10 69.19 BIELA Ignacy LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2016 U12 MZ -- MAREK Zofia Z/2186/24 2024
1 9 s 11 55.23 SAWICKI Adam UKS MILA Nowa Iwiczna 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4442/24 2024
2 15 s 11 58.19 JURCZAK Leon RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- DROZDEK Marcelina Z/2112/24 2024
3 16 s 11 59.77 ŻUREK Tadeusz UKS MILA Nowa Iwiczna 2013 U12 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3590/23 2024
4 22 s 11 68.43 ŁEŁYK Piotr Franciszek UKS MILA Nowa Iwiczna 2015 U12 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3299/23 2024
600 m M
1 1 s 1 1:45.68 DˇBROWSKI Franciszek UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/5704/22 2024
2 2 s 1 1:46.08 SOŁTAN Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U14 MZ -- BONIOWSKA Karolina Z/1589/24 2024
3 4 s 1 1:46.70 SENK Jan KS LA Senk Team Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/4776/24 2024
4 5 s 1 1:47.30 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4014/21 2024 LDK!
5 10 s 1 1:56.67 SZADKOWSKI Michał LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U14 MZ -- KAPAŁA Patrycja Z/1867/24 2024
6 11 s 1 1:59.88 SROKA Szymon OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/4523/23 2024
7 12 s 1 2:06.23 WI¦NIEWSKI Miłosz UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/3956/23 2024
8 16 s 1 2:18.78 WALKIEWICZ Szymon OKS Skra Warszawa 2012 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/4387/23 2024
1 3 s 2 1:46.31 TRĘBICKI Wiktor RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- DROZDEK Marcelina # Z/1303/24 2024
2 6 s 2 1:48.15 DOBROGOJSKI Piotr OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/2238/24 2024
3 7 s 2 1:50.31 CIAK Piotr UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2166/24 2024
4 8 s 2 1:52.75 TRYPENS-LEWANDOWSKI Józef Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/1876/24 2024
5 9 s 2 1:53.24 TURULSKI Filip KS LA Senk Team Warszawa 2011 U14 MZ -- KOŁODZIEJCZAK Kinga Z/4798/24 2024
6 13 s 2 2:07.65 WYPYCH Krzysztof LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U14 MZ -- MAREK Zofia Z/2595/24 2024
7 14 s 2 2:08.85 RECK Tomasz KS Czempion Warszawa 2011 U14 MZ -- DZICZEK Szymon Z/3365/23 2024
8 15 s 2 2:16.37 PIOTROWSKI Wojciech KS Czempion Warszawa 2011 U14 MZ -- DZICZEK Szymon Z/3412/23 2024
9 17 s 2 2:19.51 BROŃSKI Czesław KS Czempion Warszawa 2011 U14 MZ -- DZICZEK Szymon Z/3361/23 2024
1 1 s 3 1:54.94 LIS-WOŁOSZYK Mateusz RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- JENDRYCH Marek Z/2773/24 2024
2 2 s 3 2:00.10 SOŁTAN Stanisław KS LA Senk Team Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4996/24 2024
3 3 s 3 2:00.23 STRZELCZYK Witold UKS Falenica Warszawa 2013 U12 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/2279/24 2024
4 4 s 3 2:02.47 RACIBORSKI Mateusz MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2013 U12 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1982/24 2024
5 5 s 3 2:02.96 DAJNOWICZ Piotr MKS Syrena Warszawa 2013 U12 MZ -- BIELAWSKA Paula Z/4190/21 2024 LDK!
6 6 s 3 2:05.64 GOZDEK Michał UKS Diamond Athletics Białołęka 2014 U12 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/1970/24 2024
7 7 s 3 2:11.03 BOROWSKI Igor KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/1156/24 2024
8 8 s 3 2:12.20 CELIŃSKI Karol RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- ROKITA Mariusz Z/4384/23 2024
9 9 s 3 2:15.33 RACZKO Jerzy KS LA Senk Team Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4802/24 2024
10 10 s 3 2:16.85 ZAWADA Ryszard KS LA Senk Team Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4807/24 2024
11 11 s 3 2:17.40 MAJKOWSKI Stanisław KS LA Senk Team Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4801/24 2024
12 12 s 3 2:26.44 MILESZCZYK Tadeusz OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/4388/23 2024
1000 m M
1 1 s 1 3:11.61 KOMOREK Jan Ducla Academy Warszawa 2012 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/5792/22 2024
2 2 s 1 3:11.93 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/2681/21 2024
3 3 s 1 3:14.14 MAŁOWIEJSKI Paweł RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14789/21 2024
4 4 s 1 3:15.72 DˇBROWSKI Franciszek UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/5704/22 2024
5 8 s 1 3:30.55 KRAWCZYK Kacper Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/2676/21 2024
6 9 s 1 3:30.58 GALIŃSKI Andrzej RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- DROZDEK Marcelina # Z/14700/21 2024
7 11 s 1 3:34.20 JEDLIŃSKI Julius UKS 48 Warszawa 2012 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/5675/23 2024
8 14 s 1 3:39.87 TURŻAŃSKI Stanisław KS Czempion Warszawa 2012 U14 MZ -- DZICZEK Szymon Z/2793/24 2024
9 15 s 1 3:43.18 ZARZECZNY Mateusz RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. Z/1939/24 2024
10 17 s 1 3:58.93 SIŁUCH Dawid OKS Skra Warszawa 2012 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/4820/24 2024
1 5 s 2 3:17.40 PULCYN Tadeusz UKS 48 Warszawa 2012 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3396/23 2024
2 6 s 2 3:19.86 SZEWCZYK Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. RONEK-GLIWA Aneta , Z/2313/24 , 2024 LDK!
3 7 s 2 3:27.74 KUCHARSKI Karol KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1166/23 2024 LDK!
4 10 s 2 3:32.67 SZEWCZYK Bartosz UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. RONEK-GLIWA Aneta , Z/2312/24 , 2024 LDK!
5 12 s 2 3:34.88 SIWIŁO Maciej KS LA Senk Team Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/4800/24 2024
6 13 s 2 3:39.46 SROKA Szymon OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/4523/23 2024
7 16 s 2 3:48.35 LASKUS Paweł AKL Ursynów Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. Z/2251/24 2024
8 18 s 2 4:09.97 MAŁOWIEJSKI Krzysztof RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- CHROBOT Daniel Z/1308/24 2024
9 19 s 2 4:10.52 BOŻYK Aleksander UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U14 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/2618/24 2024
100 m pł M
1 s 1 17.07 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ +0.2 -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2024 LDK!
2 s 1 18.13 SKNADAJ Łukasz MKS Polonia Warszawa 2011 U14 MZ +0.2 -- PODRAŻKO Marian Z/0020/24 2024 LDK!
3 s 1 18.67 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ +0.2 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/0890/21 2024 LDK!
4 s 1 20.33 WOLSKI Gabriel KS Atleta Warszawa 2012 U14 MZ +0.2 -- WÓJCIK Krzysztof Z/2040/24 2024
5 s 1 23.28 GOLAŃSKI Jan KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +0.2 -- BONIOWSKA Karolina Z/1418/22 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.50 BRYCZYŃSKI Maksymilian UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/0869/23 2024
2 f 1 1.45 JEŻEWSKI Piotr UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/1013/23 2024 LDK!
3 f 1 1.30 SZWEJK Igor MKS Pułtusk 2012 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/2372/24 2024
3 f 1 1.30 KAMIONEK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4361/20 2024 LDK!
5 f 1 1.30 LE¦NIK Kacper MKS Pułtusk 2012 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/2417/24 2024
6 f 1 1.25 MOSTEK Szymon UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ -- JANCIK Mariusz Z/1364/22 2024
7 f 1 1.25 ZAWISZA Jakub UKS Zielonka 2012 U14 MZ -- B.D. Z/4971/24 2024
  f 1 NM MAŁOWIEJSKI Paweł RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14789/21 2024
1 f 2 1.23 KOWALEWSKI Tymon MKS Pułtusk 2014 U12 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4097/24 2024
2 f 2 1.23 STAŃKOWSKI Aleksander MKS Pułtusk 2013 U12 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4870/23 2024
3 f 2 1.10 PODOLSKI Marcel RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/4885/24 2024
4 f 2 1.10 WASIEWICZ Tymon LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0894/24 2024
5 f 2 1.05 ORACZ Maciej RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/4112/24 2024
W dal strefa M
1 f 1 5.25 SAFINOWSKI Tymon KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -0.7 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3647/22 2024 LDK!
2 f 1 5.15 SOTOMSKI Olivier UKS Sporting Zielonki 2011 U14 MZ -0.3 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/4957/24 2024
3 f 1 5.15 FELIŃSKI Antoni Akademia Sportu Otwock 2011 U14 MZ +1.5 -- KALINOWSKA Paulina Z/5132/23 2024 LDK!
4 f 1 5.10 TOMICZAK Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +0.3 -- GLINICKI Jarosław Z/1078/23 2024
5 f 1 4.96 ŁABĘCKI Bartosz UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +0.1 -- GLINICKI Jarosław Z/2841/21 2024
6 f 1 4.45 SZEWCZYK Tymon Jakub KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ +1.3 -- SULWIRSKI Rafał Z/2045/24 2024
7 f 1 4.32 TURŻAŃSKI Stanisław KS Czempion Warszawa 2012 U14 MZ -0.5 -- DZICZEK Szymon Z/2793/24 2024
8 f 1 4.32 RYDZIKOWSKI Karol UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -0.8 -- SOBIERAJ Aneta Z/0574/23 2024 LDK!
9 f 1 4.31 KAMIŃSKI Marcel OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ +0.3 -- ZAWADZKI Jacek Z/1865/23 2024
10 f 1 4.30 MOSTEK Tymek UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ -0.2 -- JANCIK Mariusz Z/1363/22 2024
11 f 1 4.30 DRABIK Ignacy UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ +0.5 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/0184/24 2024
12 f 1 4.28 CHEŁKOWSKI Antoni UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -0.1 -- SOBIERAJ Aneta Z/3594/23 2024
13 f 1 4.27 SZEWCZYK Michał UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ -1.1 -- JANCIK Mariusz Z/3763/23 2024
14 f 1 4.27 ORCZYKOWSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U14 MZ +1.1 -- GLINICKI Jarosław Z/3330/23 2024
15 f 1 4.13 CZERWIŃSKI Karol Akademia Sportu Otwock 2011 U14 MZ +0.1 -- KALINOWSKA Paulina Z/6074/21 2024 LDK!
16 f 1 4.12 ŻMIJEWSKI Stanisław KS LA Senk Team Warszawa 2011 U14 MZ -0.1 -- B.D. Z/4804/24 2024
17 f 1 4.07 SZADKOWSKI Michał LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U14 MZ -0.1 -- KAPAŁA Patrycja Z/1867/24 2024
18 f 1 4.05 ZAWIERUCHA Nikodem UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ +0.8 -- GLINICKI Jarosław Z/4146/22 2024
19 f 1 4.02 MACIEJKO Gustaw KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ +0.1 -- BONIOWSKA Karolina Z/1420/22 2024 LDK!
20 f 1 3.96 MORAWSKI Franciszek UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U14 MZ -1.2 -- GLINICKI Jarosław Z/3955/23 2024
21 f 1 3.88 FARA¦ Tytus UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ -0.5 -- JANCIK Mariusz Z/3916/23 2024
22 f 1 3.85 WOJTKOWSKI Stanisław UKS Sporting Zielonki 2012 U14 MZ +0.9 -- WIELECHOWSKA Magdalena Z/4730/23 2024
23 f 1 3.81 LUDWICZAK Mateusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U14 MZ +0.3 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/2272/24 2024
24 f 1 3.81 GOŁO¦ Antoni UKS MTE Milanówek 2012 U14 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta Z/0015/24 2024 LDK!
25 f 1 3.75 MUNDZIK Ksawery LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U14 MZ -0.6 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/4966/24 2024
26 f 1 3.75 EL MOGHRABI EL MARINI Yussef Matthew AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ +0.2 -- B.D. Z/4697/24 2024
27 f 1 3.75 BAGIŃSKI Antoni LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U14 MZ +0.2 -- MAREK Zofia Z/0903/24 2024
28 f 1 3.70 MOTYCZYŃSKI Kacper UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ +0.7 -- JANCIK Mariusz Z/4101/23 2024
29 f 1 3.61 FELIŃSKI Julian Akademia Sportu Otwock 2012 U14 MZ +0.8 -- B.D. Z/4770/24 2024
30 f 1 3.52 PIOTROWSKI Wojciech KS Czempion Warszawa 2011 U14 MZ -0.3 -- DZICZEK Szymon Z/3412/23 2024
31 f 1 3.48 SĘK Jan UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ +1.1 -- JANCIK Mariusz Z/3840/23 2024
32 f 1 3.48 PAPIEROWSKI Jan KM Aktywni Sochaczew 2012 U14 MZ +0.7 -- ZIMNY Emanuel Z/4855/24 2024 LDK!
33 f 1 3.46 JEDLIŃSKI Julius UKS 48 Warszawa 2012 U14 MZ +1.1 -- MIŁKOWSKI Karol Z/5675/23 2024
34 f 1 3.44 WALKIEWICZ Szymon OKS Skra Warszawa 2012 U14 MZ +0.9 -- ZAWADZKI Jacek Z/4387/23 2024
35 f 1 3.40 SOBOLEWSKI Oskar KS Czempion Warszawa 2012 U14 MZ -0.3 -- B.D. Z/4992/24 2024
36 f 1 3.38 RECK Tomasz KS Czempion Warszawa 2011 U14 MZ +0.8 -- DZICZEK Szymon Z/3365/23 2024
37 f 1 3.26 REMISZEWSKI Sebastian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ +0.2 -- ¦LEPOWROŃSKA Maja Z/1885/24 2024
38 f 1 3.16 WRÓBEL Bartosz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U14 MZ +0.7 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/2274/24 2024
39 f 1 2.96 HILARUK Michał UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U14 MZ +0.8 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/2269/24 2024
40 f 1 2.67 BOŻYK Aleksander UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2012 U14 MZ +0.3 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/2618/24 2024
1 f 2 4.54 BRODOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2013 U12 MZ +1.6 -- BOROŃ Aldona Z/1593/23 2024 LDK!
2 f 2 3.74 MARKOWSKI Szymon MKS Polonia Warszawa 2013 U12 MZ -0.6 -- PODRAŻKO Marian Z/0003/24 2024 LDK!
3 f 2 3.74 WOJCIECHOWSKI Aleksander UKS Diamond Athletics Białołęka 2014 U12 MZ +0.4 -- GLINICKI Jarosław Z/1969/24 2024
4 f 2 3.68 RYTEL Adam MKS Polonia Warszawa 2013 U12 MZ +0.1 -- PODRAŻKO Marian Z/2341/24 2024
5 f 2 3.56 ZAWADA Ryszard KS LA Senk Team Warszawa 2014 U12 MZ -0.4 -- B.D. Z/4807/24 2024
6 f 2 3.53 ŻUREK Tadeusz UKS MILA Nowa Iwiczna 2013 U12 MZ -0.4 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna Z/3590/23 2024
7 f 2 3.50 POLUSHYN Mykyta OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +0.7 --
8 f 2 3.44 WOJCIECHOWSKI Marcel OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +0.8 -- TUZ Damian Z/2221/24 2024
9 f 2 3.24 JÓ¬WIAK Piotr LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -1.4 -- MAREK Zofia Z/2173/24 2024
10 f 2 2.84 GRABOWSKI Kuba LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ -0.3 -- SZEWCZYK Stanisław Z/3264/22 2024
11 f 2 2.46 KUCA-WARNAWIN Jerzy LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -1.4 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3302/22 2024
Kula (4) M
1 f 1 7.34 LE¦NIK Kacper MKS Pułtusk 2012 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/2417/24 2024
2 f 1 6.77 PIETRZYK Piotr AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/3310/22 2024
3 f 1 6.20 MIZERNY Krzysztof UKS Gepard Warszawa 2012 U14 MZ -- JANCIK Mariusz Z/3839/23 2024
4 f 1 6.14 EL MOGHRABI EL MARINI Yussef Matthew AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/4697/24 2024
5 f 1 6.12 ŁUKASZUK Wojciech Przemysław UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4708/24 2024
6 f 1 5.66 CZAPKOWSKI Jakub UKS Zielonka 2012 U14 MZ -- B.D. Z/4964/24 2024
7 f 1 3.83 MAŁOWIEJSKI Krzysztof RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- CHROBOT Daniel Z/1308/24 2024
Ppal (80) M
1 f 1 36.10 ROMAŃCZUK Mateusz UKS Zielonka 2013 U12 MZ -- B.D. Z/4823/24 2024
2 f 1 24.90 BOROWSKI Igor KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/1156/24 2024
3 f 1 24.20 SENK Krzysztof KS LA Senk Team Warszawa 2013 U12 MZ -- KOŁODZIEJCZAK Kinga Z/4796/24 2024
4 f 1 15.50 KUR Juliusz KS Atak Agrykola Warszawa 2014 U12 MZ -- BONIOWSKA Karolina Z/4858/24 2024
5 f 1 14.10 KORYCIŃSKI Kamil LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -- BUCZEK Weronika Z/1932/24 2024
Chód 1 km M
1 1 s 1 5:44.50 WAGLOWSKI Wiktor RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- ROKITA Mariusz Z/9143/21 2024
2 2 s 1 6:12.56 WAGLOWSKI Juliusz RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- ROKITA Mariusz Z/9144/21 2024
Chód 3 km M
1 1 s 1 17:43.60 mx RADZKI Stanisław RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/14784/21 2024
2 2 s 1 17:51.58 mx USS Franciszek RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. Z/2934/21 2024
3 3 s 1 18:09.34 mx KORZENIOWSKI Xawery RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/2066/20 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.8293399810791 sekund