Leszno 11.05.2024
Mityng Ogólnopolski Leszno 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 5 e 1 13.01 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary 2009 U16 LB +1.9 III URSZULAK Marcin Z/13558/21 2024 LDK!
2 23 e 1 13.99 HIBNER Emilia UKS Sprint Przeźmierowo 2012 U14 WP +1.9 V BEBEJEWSKI Michał Z/1513/21 2024 LDK!
3 33 e 1 14.48 KUBIS Agata MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP +1.9 V RATAJCZAK Maciej Z/0217/23 2024 LDK!
4 48 e 1 15.35 TATAREK Oliwia MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +1.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/3188/23 2024
1 3 e 2 12.80 BRANDT Antonina LUKS Orkan Września 2010 U16 WP -1.9 III B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/0926/23 , 2024 LDK!
2 28 e 2 14.34 GRYGIEL Alicja UKS Przełaj Żerków 2012 U14 WP -1.9 V WYDUBA Roman Z/0388/23 2024 LDK!
3 37 e 2 14.55 RATAJCZAK Maja MUKS Szok Bojanowo 2011 U14 WP -1.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/0216/23 2024 LDK!
4 52 e 2 16.49 RATAJCZAK Lena MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP -1.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/3805/22 2024 LDK!
1 1 e 3 12.54 MASTALERZ Amelia UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP +2.0 II GÓRSKA Hanna Z/6008/23 2024 LDK!
2 15 e 3 13.80 CZARNECKA Iga UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP +2.0 IV CZARNECKI Mateusz Z/12443/21 2024 LDK!
3 24 e 3 14.03 MUCHA Malwina MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP +2.0 V RATAJCZAK Maciej Z/0394/24 2024 LDK!
4 30 e 3 14.37 ANGIER Iga MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP +2.0 V RATAJCZAK Maciej Z/0393/24 2024 LDK!
5 36 e 3 14.50 BABULA Julia MKS Piast Głogów 2011 U14 DS +2.0 V KARPOWICZ Tadeusz Z/2401/24 2024 LDK!
6 42 e 3 14.65 KUCHARZ Gabriela Akademia Biegowa Żary 2010 U16 LB +2.0 -- URSZULAK Marcin Z/13769/21 2024 LDK!
1 2 e 4 12.79 KOSMOWSKA Aleksandra LUKS Orkan Września 2010 U16 WP +1.8 III B.D. B.D. PUJDAK Andrzej , Z/0924/23 , 2024 LDK!
2 10 e 4 13.59 ZGRAJA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS +1.8 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/1151/22 2024 LDK!
3 12 e 4 13.61 ŚWIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U14 LB +1.8 IV URSZULAK Marcin Z/13763/21 2024 LDK!
4 19 e 4 13.89 DUDZIŃSKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2009 U16 WP +1.8 V ŚWITAŁA Aldona Z/4292/23 2024 LDK!
5 45 e 4 15.11 KOŚCIAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +1.8 -- RATAJCZAK Maciej Z/3808/22 2024
6 50 e 4 15.64 KARPIŃSKA Dominika MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +1.8 -- RATAJCZAK Maciej Z/0237/23 2024
1 6 e 5 13.09 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP +1.6 III BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2024 LDK!
2 17 e 5 13.85 DANEK Daria MUKS Kadet Rawicz 2010 U16 WP +1.6 V ŚWITAŁA Aldona Z/5637/21 2024 LDK!
3 25 e 5 14.23 ROBAK Marcelina UKS Przełaj Żerków 2012 U14 WP +1.6 V BIERŁA Dawid Z/4941/23 2024 LDK!
4 47 e 5 15.14 GRĘDZIŃSKA Maja Akademia Biegowa Żary 2010 U16 LB +1.6 -- URSZULAK Marcin Z/6632/23 2024 LDK!
5 53 e 5 16.79 MIKOŁAJCZAK Iga MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +1.6 -- RATAJCZAK Maciej Z/3189/23 2024
6 54 e 5 19.82 TWARDOWSKA Oliwia MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +1.6 -- RATAJCZAK Maciej Z/3191/23 2024
1 4 e 6 12.92 BAWOROWSKA Anna Akademia Biegowa Żary 2010 U16 LB +1.8 III SKORUPA Krzysztof Z/13754/21 2024 LDK!
2 26 e 6 14.26 SZUMNA Nikola MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +1.8 V RATAJCZAK Maciej Z/12438/21 2024 LDK!
3 27 e 6 14.30 LIS Michalina UKS Achilles Leszno 2010 U16 WP +1.8 V GÓRSKA Hanna Z/0034/23 2024 LDK!
4 29 e 6 14.35 HRAB Milena UMKS Iskra Wolsztyn 2009 U16 WP +1.8 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0309/23 2024 LDK!
5 41 e 6 14.64 PACZEŚNIAK Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS +1.8 -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/3796/21 2024 63
1 9 e 7 13.58 ANDRZEJEWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2009 U16 LB +2.7 IV URSZULAK Marcin Z/13753/21 2024 LDK!
2 16 e 7 13.84 WOSIŃSKA Aleksandra UKS Przełaj Żerków 2012 U14 WP +2.7 V BIERŁA Dawid Z/6574/23 2024 LDK!
3 20 e 7 13.92 SZCZEPANIAK Amelia MKS-MOS Śrem 2010 U16 WP +2.7 V OKONIEWSKI Zbigniew Z/1508/24 2024
4 21 e 7 13.93 RUNOWSKA Antonina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS +2.7 V DMP U20 MAKUCH Beata Z/3797/21 2024 77
5 31 e 7 14.39 BOGACKA Paulina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS +2.7 V STOLARCZYK Grzegorz Z/2974/22 2024 LDK!
6 35 e 7 14.49 CHORĄŻAK Aleksandra UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP +2.7 V GÓRSKA Hanna Z/0029/23 2024 LDK!
1 7 e 8 13.36 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP +2.5 IV GÓRSKA Hanna Z/2011/20 2024 LDK!
2 8 e 8 13.41 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP +2.5 IV GÓRSKA Hanna Z/4026/21 2024 LDK!
3 22 e 8 13.93 ŚWISTOWSKA Elena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS +2.5 V STOLARCZYK Grzegorz Z/1150/22 2024 LDK!
4 40 e 8 14.57 SKRZYPCZAK Marta OŚ AZS Poznań 2011 U14 WP +2.5 --
5 46 e 8 15.14 SKONIECZNA Iga OŚ AZS Poznań 2012 U14 WP +2.5 -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/4897/24 2024 LDK!
6 49 e 8 15.45 LACH Klaudia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +2.5 -- MAKUCH Beata Z/4524/22 2024 LDK!
1 11 e 9 13.59 KNAFLEWSKA Kinga UKS Achilles Leszno 2010 U16 WP +3.0 IV GÓRSKA Hanna Z/4027/21 2024 LDK!
2 13 e 9 13.70 ZIELIŃSKA Lidia Akademia Biegowa Żary 2009 U16 LB +3.0 IV URSZULAK Marcin Z/5064/22 2024 LDK!
3 32 e 9 14.41 MAĆKOWIAK Maya MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +3.0 V RATAJCZAK Maciej Z/3190/23 2024
4 34 e 9 14.48 PEISERT Julia UKS Achilles Leszno 2011 U14 WP +3.0 V GÓRSKA Hanna Z/0496/24 2024 LDK!
5 38 e 9 14.55 PASZKIEWICZ Wiktoria UKS Przełaj Żerków 2011 U14 WP +3.0 -- BIERŁA Dawid Z/0456/23 2024 LDK!
6 51 e 9 15.79 LAMBOVA Veronika Akademia Biegowa Żary 2012 U14 LB +3.0 -- URSZULAK Marcin Z/1080/24 2024 LDK!
1 14 e 10 13.78 DOROŻAŁA Alicja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP +1.9 IV WEISS Elżbieta Z/0296/23 2024 LDK!
2 18 e 10 13.85 SZPACZEK Anna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS +1.9 V STOLARCZYK Grzegorz Z/6044/22 2024 LDK!
3 39 e 10 14.56 BERNAD Hanna MUKS Kadet Rawicz 2010 U16 WP +1.9 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1085/21 2024 LDK!
4 43 e 10 14.78 RUDYŃSKA Lena MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +1.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/3806/22 2024 LDK!
5 44 e 10 15.03 CELA Gabriela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +1.9 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6039/22 2024
1 2 e 11 12.38 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP +1.2 II DMP U20 OSIK Tadeusz Z/2740/22 2024 139
2 3 e 11 12.42 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +1.2 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2024 2
3 5 e 11 12.54 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +1.2 II STOLARCZYK Grzegorz Z/0737/18 2024 LDK!  KN B  
4 16 e 11 14.20 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +1.2 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2024
1 1 e 12 12.25 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz 2000 Sen WP +1.9 II ŚWITAŁA Aldona Z/0590/15 2024
2 6 e 12 12.68 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +1.9 II STOLARCZYK Grzegorz Z/0820/19 2024  KN B  
3 9 e 12 13.07 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U23 WP +1.9 III ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024  KN B  
4 11 e 12 13.16 GŁOWACKA Hanna UKS Achilles Leszno 2008 U18 WP +1.9 III GÓRSKI Dariusz Z/5263/22 2024 LDK!
5 17 e 12 14.21 KRĘŻEL Maria OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP +1.9 -- BIEDERMANN Roman Z/4542/23 2024
1 8 e 13 13.05 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Masters WP -1.0 III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2024 2
2 12 e 13 13.24 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 Sen DS -1.0 -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
3 14 e 13 13.56 BIEDNA Alicja SKSG Korona Szczecin 2001 Sen ZP -1.0 -- ŚLIWKA Rafał Z/2103/20 2024
4 15 e 13 13.69 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U20 WP -1.0 IV GÓRSKI Dariusz Z/4277/19 2024 LDK!
5 19 e 13 14.33 SKRZYPCZAK Anna UKS Achilles Leszno 2008 U18 WP -1.0 -- GÓRSKI Dariusz Z/2665/24 2024
6 21 e 13 14.97 FIRGANEK Teresa Akademia Biegowa Żary 2008 U18 LB -1.0 -- URSZULAK Marcin Z/13764/21 2024 LDK!
1 4 e 14 12.51 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U18 WP +2.8 II RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 7 e 14 12.81 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +2.8 III B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1
3 10 e 14 13.15 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U18 WP +2.8 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 13 e 14 13.25 MALCZYK Maria UKS Achilles Leszno 2008 U18 WP +2.8 IV GÓRSKI Dariusz Z/14485/21 2024 LDK!
5 18 e 14 14.26 CZARNECKA Marianna UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP +2.8 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/12419/21 2024 LDK!
6 20 e 14 14.43 KABACIŃSKA Nikola OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP +2.8 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/4478/24 2024
1 1 f 1 12.37 MASTALERZ Amelia UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP +4.1 II GÓRSKA Hanna Z/6008/23 2024 LDK!
2 2 f 1 12.41 BRANDT Antonina LUKS Orkan Września 2010 U16 WP +4.1 II B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/0926/23 , 2024 LDK!
3 3 f 1 12.68 BAWOROWSKA Anna Akademia Biegowa Żary 2010 U16 LB +4.1 II SKORUPA Krzysztof Z/13754/21 2024 LDK!
4 4 f 1 12.70 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary 2009 U16 LB +4.1 II URSZULAK Marcin Z/13558/21 2024 LDK!
5 5 f 1 12.78 KOSMOWSKA Aleksandra LUKS Orkan Września 2010 U16 WP +4.1 III B.D. B.D. PUJDAK Andrzej , Z/0924/23 , 2024 LDK!
6 6 f 1 13.03 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP +4.1 III BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2024 LDK!
1 1 f 2 12.09 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz 2000 Sen WP +3.0 I ŚWITAŁA Aldona Z/0590/15 2024
2 2 f 2 12.30 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +3.0 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2024 2
3 3 f 2 12.32 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP +3.0 II DMP U20 OSIK Tadeusz Z/2740/22 2024 142
4 4 f 2 12.44 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +3.0 II STOLARCZYK Grzegorz Z/0737/18 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 2 12.61 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U18 WP +3.0 II RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
200 m K
1 1 s 1 25.50 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +2.2 II STOLARCZYK Grzegorz Z/0737/18 2024 LDK!  KN B  
2 3 s 1 25.52 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP +2.2 II OSIK Tadeusz Z/2740/22 2024
3 6 s 1 26.45 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 Sen DS +2.2 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
1 2 s 2 25.51 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U18 WP +2.4 II RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 4 s 2 26.14 BAWOROWSKA Anna Akademia Biegowa Żary 2010 U16 LB +2.4 II SKORUPA Krzysztof Z/13754/21 2024 LDK!
3 5 s 2 26.36 GÓRNIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP +2.4 III DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/5604/22 2024 118
4 10 s 2 27.33 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U20 WP +2.4 IV DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2024 LDK! 102
5 12 s 2 27.59 BIEDNA Alicja SKSG Korona Szczecin 2001 Sen ZP +2.4 -- ŚLIWKA Rafał Z/2103/20 2024
1 7 s 3 26.78 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP +1.0 III CIEŚLICKA Elżbieta Z/5894/21 2024 LDK!  OSU  
2 8 s 3 26.95 WRÓBLEWSKA Zosia LKS Atleta Gniezno 2009 U16 WP +1.0 III KARMELITA Mariusz Z/0093/22 2024 LDK!
3 13 s 3 27.65 RATAJCZAK Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS +1.0 IV DMP U20 MAKUCH Beata Z/2701/22 2024 LDK! 97
4 22 s 3 29.28 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U23 DS +1.0 -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/0730/18 2024
1 11 s 4 27.53 GŁOWACKA Hanna UKS Achilles Leszno 2008 U18 WP -0.2 IV GÓRSKI Dariusz Z/5263/22 2024 LDK!
2 16 s 4 28.77 KRĘŻEL Maria OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP -0.2 -- BIEDERMANN Roman Z/4542/23 2024
3 30 s 4 29.90 RATAJCZAK Maja MUKS Szok Bojanowo 2011 U14 WP -0.2 V RATAJCZAK Maciej Z/0216/23 2024 LDK!
4 39 s 4 30.50 MAGDZIAK Justyna OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP -0.2 -- BIEDERMANN Roman Z/5261/22 2024
1 15 s 5 28.18 ZGRAJA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS +0.7 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/1151/22 2024 LDK!
2 27 s 5 29.76 ZIELIŃSKA Lidia Akademia Biegowa Żary 2009 U16 LB +0.7 V URSZULAK Marcin Z/5064/22 2024 LDK!
3 29 s 5 29.84 ANGIER Iga MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP +0.7 V RATAJCZAK Maciej Z/0393/24 2024 LDK!
4 35 s 5 30.37 LIS Michalina UKS Achilles Leszno 2010 U16 WP +0.7 -- GÓRSKA Hanna Z/0034/23 2024 LDK!
5 37 s 5 30.42 FIRGANEK Teresa Akademia Biegowa Żary 2008 U18 LB +0.7 -- URSZULAK Marcin Z/13764/21 2024 LDK!
6 40 s 5 30.66 MAĆKOWIAK Maya MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +0.7 -- RATAJCZAK Maciej Z/3190/23 2024
1 23 s 6 29.41 ŚWISTOWSKA Elena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS +1.9 V STOLARCZYK Grzegorz Z/1150/22 2024 LDK!
2 28 s 6 29.80 SZUMNA Nikola MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +1.9 V RATAJCZAK Maciej Z/12438/21 2024 LDK!
3 34 s 6 30.24 SKRZYPCZAK Anna UKS Achilles Leszno 2008 U18 WP +1.9 -- GÓRSKI Dariusz Z/2665/24 2024
4 41 s 6 30.67 KUCHARZ Gabriela Akademia Biegowa Żary 2010 U16 LB +1.9 -- URSZULAK Marcin Z/13769/21 2024 LDK!
5 44 s 6 30.87 RUDYŃSKA Lena MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +1.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/3806/22 2024 LDK!
1 9 s 7 27.31 MALCZYK Maria UKS Achilles Leszno 2008 U18 WP +1.6 IV GÓRSKI Dariusz Z/14485/21 2024 LDK!
2 20 s 7 29.10 MUCHA Malwina MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP +1.6 V RATAJCZAK Maciej Z/0394/24 2024 LDK!
3 21 s 7 29.27 ANDRZEJEWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2009 U16 LB +1.6 V URSZULAK Marcin Z/13753/21 2024 LDK!
4 32 s 7 30.17 MATUSZEWSKA Nadia MKS Słupca 2010 U16 WP +1.6 V B.D. B.D. , Z/5061/23 , 2024
1 14 s 8 27.95 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP +1.4 IV BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2024 LDK!
2 19 s 8 28.91 SZPACZEK Anna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS +1.4 V STOLARCZYK Grzegorz Z/6044/22 2024 LDK!
3 26 s 8 29.73 HOLAS Zofia MKS Słupca 2011 U14 WP +1.4 V B.D. Z/0499/24 2024
4 38 s 8 30.47 SKRZYPCZAK Marta OŚ AZS Poznań 2011 U14 WP +1.4 --
5 42 s 8 30.80 PEISERT Julia UKS Achilles Leszno 2011 U14 WP +1.4 -- GÓRSKA Hanna Z/0496/24 2024 LDK!
1 17 s 9 28.78 JASTRZĘBSKA Pola UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP 0.0 V BEBEJEWSKI Michał Z/6717/22 2024 LDK!
2 24 s 9 29.59 BRZEZIŃŚKA Ilona MKS Słupca 2011 U14 WP 0.0 V B.D. Z/0498/24 2024
3 31 s 9 29.93 BOGACKA Paulina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS 0.0 V STOLARCZYK Grzegorz Z/2974/22 2024 LDK!
4 36 s 9 30.38 PASZKIEWICZ Wiktoria UKS Przełaj Żerków 2011 U14 WP 0.0 -- BIERŁA Dawid Z/0456/23 2024 LDK!
5 47 s 9 34.07 LACH Klaudia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/4524/22 2024 LDK!
6 48 s 9 34.58 KARPIŃSKA Dominika MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/0237/23 2024
1 18 s 10 28.89 WOSIŃSKA Aleksandra UKS Przełaj Żerków 2012 U14 WP +3.0 V BIERŁA Dawid Z/6574/23 2024 LDK!
2 25 s 10 29.66 GRYGIEL Alicja UKS Przełaj Żerków 2012 U14 WP +3.0 V WYDUBA Roman Z/0388/23 2024 LDK!
3 33 s 10 30.20 RAŚNIEWSKA Inez MKS Słupca # 2012 U14 WP +3.0 V B.D. Z/5642/23 2024
4 43 s 10 30.86 ROBAK Marcelina UKS Przełaj Żerków 2012 U14 WP +3.0 -- BIERŁA Dawid Z/4941/23 2024 LDK!
5 45 s 10 32.17 CELA Gabriela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +3.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6039/22 2024
6 46 s 10 32.96 TATAREK Oliwia MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +3.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/3188/23 2024
400 m K
1 1 s 1 58.74 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U18 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 58.84 MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 2010 U16 WP II GRENDA Jan Z/14237/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 59.88 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2024
4 4 s 1 60.63 MATUSZCZAK Gabriela OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP III GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin REJEWSKI Robert B.D. , Z/0300/17 , 2024 LDK!
5 5 s 1 60.66 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2024
6 6 s 1 61.87 MATROKHINA Dora Agneta KS Energetyk Poznań 2010 U16 WP III GRENDA Jan Z/0426/24 2024 LDK!  OSU  
1 7 s 2 62.23 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 2008 U18 WP IV DMP U20 GRENDA Jan Z/1365/21 2024 LDK!  OSU   97
2 9 s 2 65.24 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 2007 U18 WP -- GRENDA Jan Z/13050/21 2024 LDK!  OSU  
3 10 s 2 65.55 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 2008 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0171/19 2024 LDK!  OSU  
4 12 s 2 66.56 KRAWCZAK Antonina OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/10966/21 2024 LDK!  OSU  
5 14 s 2 67.37 SOBCZAK Nikola KS Energetyk Poznań 2009 U16 WP -- DMP U20 GRENDA Jan Z/3984/23 2024 LDK!  OSU   69
6 15 s 2 69.25 SKRZYPCZAK Zuzanna UKS Jedynka Gostyń 2008 U18 WP -- B.D. Z/8271/21 2024
1 8 s 3 62.59 SABIŁŁO Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U16 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/5260/22 2024 LDK!
2 11 s 3 66.01 ROSIŃSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/11895/21 2024 LDK!
3 13 s 3 66.91 ROZENKOWSKA Wiktoria SKS Unia Swarzędz 2008 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0709/21 2024 LDK!
4 16 s 3 71.00 JUSZKIEWICZ Oliwia UKS Jedynka Gostyń 2007 U18 WP -- B.D. Z/2411/20 2024
5 17 s 3 71.15 SZAFRAN Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0726/23 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:43.34 DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/2469/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 1:44.02 KRAWIECKA Marianna OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0348/23 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 1:45.85 GIRTLER Aleksandra UKS Achilles Leszno 2010 U16 WP IV ZDONEK Filip Z/0699/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 1:46.10 CHAŁUPNICZAK Julia LUKS Orkan Września 2009 U16 WP V PUJDAK Andrzej Z/0922/23 2024
5 5 s 1 1:46.99 BARTZ Ewa OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/2799/20 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 1:49.39 HIBNER Emilia UKS Sprint Przeźmierowo 2012 U14 WP V BEBEJEWSKI Michał Z/1513/21 2024 LDK!
7 8 s 1 1:51.09 MARCINIAK Marianna UKS Achilles Leszno 2011 U14 WP -- NIEMCZAL Karolina Z/0949/23 2024 LDK!
8 11 s 1 1:53.43 WŁODARCZAK Amelia MKS-MOS Śrem 2010 U16 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/5378/22 2024
1 7 s 2 1:50.77 BURCHACKA Maria UKS Przełaj Żerków 2009 U16 WP -- WYDUBA Roman Z/1649/19 2024 LDK!
2 9 s 2 1:52.59 MRÓWCZYŃSKA Małgorzata UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/0031/23 2024 LDK!  OSU  
3 10 s 2 1:53.33 JURKIEWICZ Zofia LUKS Orkan Września 2011 U14 WP -- PUJDAK Andrzej Z/0925/23 2024 LDK!
4 12 s 2 1:55.83 DANYLENKO Iryna UKS Przełaj Żerków 2011 U14 WP -- BIERŁA Dawid Z/0385/23 2024 LDK!
5 13 s 2 1:57.69 BOROWIAK Patrycja UKS Achilles Leszno 2011 U14 WP -- ZDONEK Filip Z/4050/21 2024 LDK!
6 14 s 2 1:58.25 MISIAK Lena UKS Przełaj Żerków 2011 U14 WP -- BIERŁA Dawid Z/0455/23 2024 LDK!
7 15 s 2 2:01.64 SKALSKA Lena OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP -- OSTROWSKI Ryszard Z/12458/21 2024 LDK!
8 16 s 2 2:02.35 KOŚCIAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/3808/22 2024
9 17 s 2 2:12.66 GEMBALSKA Karolina UKS Przełaj Żerków 2012 U14 WP -- WYDUBA Roman Z/3193/23 2024 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:08.57 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U23 WP I GRENDA Jan Z/1642/18 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 2:16.58 SZŁAPKA Faustyna MKS-MOS Śrem 2007 U18 WP II OKONIEWSKI Zbigniew Z/1824/19 2024  KN B  
3 3 s 1 2:17.46 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U20 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/12439/21 2024 LDK!  OSU   KN B   122
4 4 s 1 2:22.20 ROLNIK Patrycja UKS Jedynka Gostyń 1997 Sen WP III B.D. Z/4231/24 2024
5 5 s 1 2:32.58 MOHYLINA Anna KS Energetyk Poznań 2006 U20 WP -- GRENDA Jan Z/3768/23 2024 LDK!  OSU  
1500 m K
1 1 s 1 4:38.09 JĘDRZEJCZYK Anna Marianna KS Energetyk Poznań 2008 U18 WP II GRENDA Jan Z/5810/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 4:40.18 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U18 WP II ZDONEK Filip Z/2007/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 4:43.45 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U23 WP II CHMIELARZ Lucyna B.D. Z/1944/19 2024 LDK!
4 4 s 1 4:46.58 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 4:56.11 BARTECKA Wiktoria OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP III GRENDA Jan Z/0606/22 2024 LDK!
6 6 s 1 4:57.50 NASKRĘT Zuzanna KS Energetyk Poznań 2007 U18 WP III GRENDA Jan Z/3257/23 2024 LDK!  OSU  
7 7 s 1 5:00.90 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 2008 U18 WP IV DMP U20 GRENDA Jan Z/2279/21 2024 LDK!  OSU   KN B   91
8 8 s 1 5:01.25 PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U18 WP IV ZDONEK Filip Z/2009/20 2024 LDK!  OSU  
9 9 s 1 5:06.09 NASKRĘT Julia KS Energetyk Poznań 2009 U16 WP IV GRENDA Jan Z/3139/23 2024 LDK!  OSU  
10 10 s 1 5:18.17 JASKULSKA Gabriela MKS-MOS Śrem 2009 U16 WP V OKONIEWSKI Zbigniew Z/10968/21 2024
11 11 s 1 5:19.90 WASZAK Julia MKS Słupca 2010 U16 WP V B.D. B.D. , Z/5063/23 , 2024
12 12 s 1 5:45.27 FABISIAK Agata MKS-MOS Śrem 2008 U18 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/5376/22 2024
80 pł K
1 3 e 1 12.74 RATAJCZAK Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS +0.8 III MAKUCH Beata Z/2701/22 2024 LDK!
2 4 e 1 12.85 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP +0.8 III GÓRSKA Hanna Z/2011/20 2024 LDK!
3 8 e 1 13.16 GRUDZIEŃ Maja MKS Piast Głogów 2010 U16 DS +0.8 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2781/21 2024 LDK!
4 13 e 1 15.29 STASIAK Amelia UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP +0.8 -- GÓRSKA Hanna Z/0492/24 2024 LDK!
5 14 e 1 15.80 JASTRZĘBSKA Pola UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP +0.8 -- BEBEJEWSKI Michał Z/6717/22 2024 LDK!
1 1 e 2 12.53 ANTCZAK Oliwia UKS Przełaj Żerków 2009 U16 WP +1.5 III BIERŁA Dawid Z/0386/23 2024 LDK!
2 5 e 2 12.86 GUZMAN Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP +1.5 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0298/23 2024 LDK!
3 9 e 2 13.80 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP +1.5 IV GÓRSKA Hanna Z/4026/21 2024 LDK!
4 11 e 2 14.79 ZUTER Małgorzata MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP +1.5 V RATAJCZAK Maciej Z/7141/21 2024 LDK!
5 12 e 2 15.25 RUNOWSKA Antonina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS +1.5 -- MAKUCH Beata Z/3797/21 2024
1 2 e 3 12.68 KOSMOWSKA Aleksandra LUKS Orkan Września 2010 U16 WP +1.6 III B.D. B.D. PUJDAK Andrzej , Z/0924/23 , 2024 LDK!
2 6 e 3 12.88 JĘCZMIONKA Anna LUKS Orkan Września 2009 U16 WP +1.6 III PUJDAK Andrzej Z/3873/23 2024 LDK!
3 7 e 3 12.92 DZIEKAN Agata LUKS Orkan Września 2009 U16 WP +1.6 III PUJDAK Andrzej Z/4097/22 2024 LDK!
4 10 e 3 14.62 ŚWIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U14 LB +1.6 V URSZULAK Marcin Z/13763/21 2024 LDK!
5 15 e 3 16.26 PACZEŚNIAK Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS +1.6 -- MAKUCH Beata Z/3796/21 2024
1 1 f 1 12.47 ANTCZAK Oliwia UKS Przełaj Żerków 2009 U16 WP +1.8 III BIERŁA Dawid Z/0386/23 2024 LDK!
2 2 f 1 12.76 RATAJCZAK Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS +1.8 III MAKUCH Beata Z/2701/22 2024 LDK!
3 3 f 1 12.84 GUZMAN Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP +1.8 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0298/23 2024 LDK!
4 4 f 1 12.85 JĘCZMIONKA Anna LUKS Orkan Września 2009 U16 WP +1.8 III PUJDAK Andrzej Z/3873/23 2024 LDK!
5 5 f 1 12.89 KOSMOWSKA Aleksandra LUKS Orkan Września 2010 U16 WP +1.8 III B.D. B.D. PUJDAK Andrzej , Z/0924/23 , 2024 LDK!
6 6 f 1 14.05 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP +1.8 V GÓRSKA Hanna Z/2011/20 2024 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.19 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +2.1 I DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0820/19 2024  KN B   155
2 2 e 1 14.90 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +2.1 II DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2024 BEZ  KN B   140
3 3 e 1 16.72 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +2.1 III DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2024 103
4 4 e 1 16.81 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U18 WP +2.1 III GÓRSKI Dariusz Z/2285/22 2024 LDK!
5 5 e 1 18.17 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +2.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0819/19 2024
1 1 f 1 14.28 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +1.5 I DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0820/19 2024  KN B   153
2 2 f 1 15.03 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +1.5 II DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2024 BEZ  KN B   138
3 3 f 1 16.63 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +1.5 III DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2024 106
4 4 f 1 16.94 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U18 WP +1.5 IV GÓRSKI Dariusz Z/2285/22 2024 LDK!
5 5 f 1 18.13 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +1.5 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0819/19 2024
100 m pł K
1 1 e 1 19.28 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U23 DS +2.1 -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/0730/18 2024
1 1 f 1 18.81 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U23 DS +1.5 -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/0730/18 2024
300 m pł K
1 1 s 1 42.77 WINOGRODZKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U23 KP -- B.D. Z/2279/16 2024 LDK!
2 2 s 1 47.60 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U20 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/4277/19 2024 LDK!
3 3 s 1 48.14 MASTALERZ Amelia UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP III GÓRSKA Hanna Z/6008/23 2024 LDK!
4 4 s 1 52.43 STASIAK Amelia UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP V GÓRSKA Hanna Z/0492/24 2024 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 50.15 FELIKS Oliwia
LONGOSZ Aleksandra
PAJĘCKA Lena
KARSZNIA Dominika
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007
2007
2007
2007
U18 DOL -- STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
Z/0819/19
Z/0820/19
Z/0737/18
Z/2424/18
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 50.62 JĘCZMIONKA Anna
DZIEKAN Agata
KOSMOWSKA Aleksandra
BRANDT Antonina
LUKS Orkan Września 2009
2009
2010
2010
U16 WLP -- PUJDAK Andrzej
PUJDAK Andrzej
B.D. B.D. PUJDAK Andrzej
B.D. PAWLAK Przemysław
Z/3873/23
Z/4097/22
, Z/0924/23
, Z/0926/23
2024
2024
, 2024
, 2024




3 4 s 1 51.63 ANDRZEJEWSKA Hanna
BAWOROWSKA Anna
ZIELIŃSKA Lidia
URSZULAK Blanka
Akademia Biegowa Żary 2009
2010
2009
2009
U16 LBU -- URSZULAK Marcin
SKORUPA Krzysztof
URSZULAK Marcin
URSZULAK Marcin
Z/13753/21
Z/13754/21
Z/5064/22
Z/13558/21
2024
2024
2024
2024




4 5 s 1 52.08 MALCZYK Maria
ANDRZEJAK Zuzanna
GŁOWACKA Hanna
SKRZYPCZAK Anna
UKS Achilles Leszno 2008
2008
2008
2008
U18 WLP -- GÓRSKI Dariusz
GÓRSKI Dariusz
GÓRSKI Dariusz
GÓRSKI Dariusz
Z/14485/21
Z/2285/22
Z/5263/22
Z/2665/24
2024
2024
2024
2024




5 6 s 1 52.76 BARTKOWIAK Amelia
CZERWIŃSKA Helena
JASTRZĘBSKA Pola
KRZYŻAŃSKA Zofia
UKS Sprint Przeźmierowo 2010
2010
2011
2010
U16 WLP -- BEBEJEWSKI Michał
BEBEJEWSKI Michał
BEBEJEWSKI Michał
BEBEJEWSKI Michał
Z/1256/22
Z/0367/21
Z/6717/22
Z/6720/22
2024
2024
2024
2024




1 3 s 2 51.62 DOPIERAŁA Anna
MASTALERZ Amelia
KNAFLEWSKA Kinga
KAZAŁO Paulina
UKS Achilles Leszno 2009
2009
2010
2009
U16 WLP -- GÓRSKA Hanna
GÓRSKA Hanna
GÓRSKA Hanna
GÓRSKA Hanna
Z/4026/21
Z/6008/23
Z/4027/21
Z/2011/20
2024
2024
2024
2024




2 7 s 2 53.66 BOGACKA Paulina
SZPACZEK Anna
ŚWISTOWSKA Elena
ZGRAJA Natalia
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011
2011
2011
2011
U14 DOL -- STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
Z/2974/22
Z/6044/22
Z/1150/22
Z/1151/22
2024
2024
2024
2024




3 8 s 2 53.85 DOROŻAŁA Alicja
CZARNECKA Iga
GUZMAN Maja
HRAB Milena
UMKS Iskra Wolsztyn 2010
2010
2010
2009
U16 WLP -- WEISS Elżbieta
CZARNECKI Mateusz
SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
Z/0296/23
Z/12443/21
Z/0298/23
Z/0309/23
2024
2024
2024
2024




4 9 s 2 56.23 STASIAK Amelia
LIS Michalina
CHORĄŻAK Aleksandra
KACZMAREK Zuzanna
UKS Achilles Leszno 2009
2010
2009
2010
U16 WLP -- GÓRSKA Hanna
GÓRSKA Hanna
GÓRSKA Hanna
GÓRSKA Hanna
Z/0492/24
Z/0034/23
Z/0029/23
Z/0493/24
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U18 DS III KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2024 BEZ LDK!
2 2 f 1 1.40 ZUTER Małgorzata MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP V RATAJCZAK Maciej Z/7141/21 2024 LDK!
3 3 f 1 1.35 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2024 LDK!
4 4 f 1 1.30 HAJDUK Anastazja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0299/23 2024 LDK!
5 5 f 1 1.25 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U16 WP -- ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2024 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.85 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +1.1 I DMP JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2024 2 116
2 2 f 1 5.85 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz 2000 Sen WP +1.2 I ŚWITAŁA Aldona Z/0590/15 2024
3 3 f 1 5.40 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U23 WP +0.3 II ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024  KN B  
4 4 f 1 5.23 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U18 WP +0.2 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 5 f 1 4.89 GUZMAN Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP -0.4 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0298/23 2024 LDK!
6 6 f 1 4.71 DUDZIŃSKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2009 U16 WP +1.6 V ŚWITAŁA Aldona Z/4292/23 2024 LDK!
7 7 f 1 4.67 GRUDZIEŃ Maja MKS Piast Głogów 2010 U16 DS +0.2 V KARPOWICZ Tadeusz Z/2781/21 2024 LDK!
8 8 f 1 4.35 DANEK Daria MUKS Kadet Rawicz 2010 U16 WP -1.0 -- ŚWITAŁA Aldona Z/5637/21 2024 LDK!
9 9 f 1 4.32 KUBIS Agata MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP +0.6 -- RATAJCZAK Maciej Z/0217/23 2024 LDK!
10 10 f 1 4.32 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0819/19 2024
11 11 f 1 4.27 KACZMAREK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2010 U16 WP +1.9 -- GÓRSKA Hanna Z/0493/24 2024 LDK!
12 12 f 1 4.22 CHORĄŻAK Aleksandra UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP +0.6 -- GÓRSKA Hanna Z/0029/23 2024 LDK!
13 13 f 1 4.11 MACIEJEWICZ Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +1.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/4766/24 2024
14 14 f 1 3.67 BABULA Julia MKS Piast Głogów 2011 U14 DS +0.7 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2401/24 2024 LDK!
15 15 f 1 3.65 BERNAD Hanna MUKS Kadet Rawicz 2010 U16 WP -0.5 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1085/21 2024 LDK!
Trójskok K
  f 1 11.56 GRZEŚKOWIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP 0.0 II ŁUCZAK Bernadeta Z/5606/22 2024  OSU   KN B  
1 1 f 1 12.30 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U23 WP +0.3 I ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024  KN B  
2 2 f 1 11.76 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1998 Sen WP +0.1 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0309/14 2024
3 3 f 1 11.73 GRZEŚKOWIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP +2.3 II ŁUCZAK Bernadeta Z/5606/22 2024  OSU   KN B  
Wieloskok K
1 1 f 1 10.63 DUDZIŃSKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2009 U16 WP +0.5 III ŚWITAŁA Aldona Z/4292/23 2024 LDK!
2 2 f 1 9.90 GRUDZIEŃ Maja MKS Piast Głogów 2010 U16 DS +0.6 V KARPOWICZ Tadeusz Z/2781/21 2024 LDK!
3 3 f 1 9.88 KNAFLEWSKA Kinga UKS Achilles Leszno 2010 U16 WP +0.4 V GÓRSKA Hanna Z/4027/21 2024 LDK!
4 4 f 1 9.87 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U16 WP +1.7 V ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2024 LDK!
5 5 f 1 9.47 KALICIŃSKA Anna MKS Piast Głogów 2010 U16 DS +0.4 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14225/21 2024 LDK!
6 6 f 1 8.95 BERNAD Hanna MUKS Kadet Rawicz 2010 U16 WP +1.0 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1085/21 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.29 ROSZKIEWICZ Alicja UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP IV GÓRSKA Hanna Z/5648/21 2024 LDK!
2 2 f 1 6.77 ZUTER Małgorzata MUKS Szok Bojanowo 2010 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/7141/21 2024 LDK!
1 1 f 2 12.20 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U18 WP III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 f 2 8.55 CZELADZKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -- SWANCAR Kamil Z/0282/20 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 36.32 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 21.84 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U18 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/2285/22 2024 LDK!
1 1 f 2 26.53 KACZMAREK Estera UMKS Iskra Wolsztyn 2009 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0293/23 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 28.40 TYRAKOWSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 2006 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4114/20 2024
2 2 f 1 27.71 KULUS Daria UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U20 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/2828/19 2024 LDK!
100 m M
1 4 e 1 11.91 SIUDA Krzysztof OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP +0.6 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/4419/23 2024 LDK!  OSU  
2 12 e 1 13.11 GABRYELSKI Marcel UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS +0.6 -- MAKUCH Beata Z/0725/23 2024
3 15 e 1 14.10 LEŚKIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +0.6 -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2024 LDK!
4 21 e 1 14.89 MAJKA Jan UKS Sprint Przeźmierowo 2012 U14 WP +0.6 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0359/21 2024 LDK!
5 23 e 1 15.17 URSZULAK Maksymilian Akademia Biegowa Żary 2012 U14 LB +0.6 -- URSZULAK Marcin Z/13770/21 2024 LDK!
1 2 e 2 11.58 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP +2.7 III BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2024 LDK!
2 9 e 2 12.94 MAJEWSKI Marcel UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP +2.7 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0360/21 2024 LDK!
3 24 e 2 15.18 LALIK Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 2010 U16 WP +2.7 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1088/21 2024 LDK!
4 26 e 2 16.92 FIRGANEK Dominik Akademia Biegowa Żary 2012 U14 LB +2.7 -- URSZULAK Marcin Z/1810/23 2024 LDK!
1 3 e 3 11.72 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U16 WP +1.5 III RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2024 LDK!
2 8 e 3 12.81 PYZIO Mateusz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS +1.5 -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/3941/24 2024 67
3 11 e 3 13.08 MICHALAK Piotr UKS Przełaj Żerków 2013 U12 WP +1.5 -- BIERŁA Dawid Z/0220/23 2024 LDK!
4 16 e 3 14.17 MAĆKOWIAK Marcel UKS Achilles Leszno 2012 U14 WP +1.5 -- GÓRSKA Hanna Z/0495/24 2024 LDK!
5 20 e 3 14.63 MAŁECKI Bruno UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP +1.5 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2024 LDK!
1 1 e 4 11.38 PRZEWOŹNIAK Piotr UKS Achilles Leszno 2010 U16 WP +3.3 III GÓRSKA Hanna Z/6010/23 2024 LDK!
2 5 e 4 12.27 MATIASZEWSKI Tomasz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS +3.3 V DMP U20 MAKUCH Beata Z/6420/22 2024 79
3 14 e 4 14.00 PASZKIEWICZ Aleksander UKS Przełaj Żerków 2012 U14 WP +3.3 -- WYDUBA Roman Z/0599/24 2024 LDK!
4 19 e 4 14.38 ALEKSANDRZAK Michał MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +3.3 -- B.D. Z/4787/24 2024
5 22 e 4 15.16 NICKEL Jakub Akademia Biegowa Żary 2012 U14 LB +3.3 -- URSZULAK Marcin Z/4320/24 2024 LDK!
6 25 e 4 15.31 KARPIŃSKI Mateusz MUKS Szok Bojanowo 2011 U14 WP +3.3 -- RATAJCZAK Maciej Z/0236/23 2024 LDK!
1 6 e 5 12.40 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U16 LB +1.5 V URSZULAK Marcin Z/13629/21 2024 LDK!
2 7 e 5 12.63 JACKOWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP +1.5 V CIEŚLICKA Elżbieta Z/1345/24 2024 LDK!  OSU  
3 10 e 5 12.96 SZKUDLAREK Alan LKS Sana Kościan 2011 U14 WP +1.5 -- TALIKADZE Roman Z/3985/24 2024
4 13 e 5 13.64 WOJCIECHOWSKI Rafał MUKS Szok Bojanowo 2011 U14 WP +1.5 -- RATAJCZAK Maciej Z/5168/22 2024 LDK!
5 17 e 5 14.22 GRZEŚKOWIAK Jan LKS Sana Kościan 2011 U14 WP +1.5 -- TALIKADZE Roman Z/3984/24 2024
6 18 e 5 14.31 KNIE Wojciech UKS Przełaj Żerków 2012 U14 WP +1.5 -- WYDUBA Roman Z/0600/24 2024
1 4 e 6 11.41 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +1.1 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2024 LDK!  KN B  
2 7 e 6 11.59 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +1.1 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2024 2
3 10 e 6 11.87 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U20 WP +1.1 IV GÓRSKI Dariusz Z/4025/21 2024 LDK!
4 14 e 6 12.05 JAŁOSZYŃSKI Gerard OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP +1.1 -- REJEWSKI Robert B.D. Z/3537/23 2024
5 15 e 6 12.35 SZCZEPANOWSKI Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +1.1 -- DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/5429/22 2024 76
1 2 e 7 11.24 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP +1.7 II DMP BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2024 84
2 5 e 7 11.47 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U18 WP +1.7 III ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 6 e 7 11.56 PRACZYK Szymon OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP +1.7 III DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/5603/22 2024 107
4 8 e 7 11.72 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +1.7 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2024 LDK!
5 12 e 7 12.01 STEC Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP +1.7 IV BIEDERMANN Roman Z/4547/23 2024
6 13 e 7 12.05 MARCINIAK Bartłomiej UKS Achilles Leszno 2008 U18 WP +1.7 IV GÓRSKI Dariusz Z/3518/24 2024
1 1 e 8 11.20 MARIASZ Konrad Akademia Biegowa Żary 2008 U18 LB +0.9 II BONIŚNIAK Dawid Z/6685/22 2024 LDK!  KN B  
2 3 e 8 11.36 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP +0.9 III DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2024 118
3 9 e 8 11.86 WALKOWIAK Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP +0.9 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/4655/23 2024
4 11 e 8 11.89 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U20 WP +0.9 IV RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 16 e 8 12.79 BOREK Jan KS Energetyk Poznań 2006 U20 WP +0.9 -- DMP U20 GRENDA Jan Z/1598/24 2024 LDK!  OSU   67
6 17 e 8 13.32 WOŹNICZAK Mikołaj UKS Achilles Leszno 2006 U20 WP +0.9 -- GÓRSKI Dariusz Z/2768/18 2024 LDK!
1 1 f 1 11.40 PRZEWOŹNIAK Piotr UKS Achilles Leszno 2010 U16 WP +2.5 III GÓRSKA Hanna Z/6010/23 2024 LDK!
2 2 f 1 11.43 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP +2.5 III BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2024 LDK!
3 3 f 1 11.58 SIUDA Krzysztof OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP +2.5 III CIEŚLICKA Elżbieta Z/4419/23 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 11.76 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U16 WP +2.5 IV RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2024 LDK!
5 5 f 1 12.33 MATIASZEWSKI Tomasz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS +2.5 V DMP U20 MAKUCH Beata Z/6420/22 2024 77
6 6 f 1 12.41 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U16 LB +2.5 V URSZULAK Marcin Z/13629/21 2024 LDK!
1 1 f 2 10.96 MARIASZ Konrad Akademia Biegowa Żary 2008 U18 LB +5.1 II BONIŚNIAK Dawid Z/6685/22 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 2 11.09 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP +5.1 II DMP BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2024 95
3 3 f 2 11.25 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +5.1 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 2 11.31 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP +5.1 III DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2024 120
5 5 f 2 11.39 PRACZYK Szymon OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP +5.1 III DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/5603/22 2024 116
200 m M
1 1 s 1 22.29 ROZENKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP +1.5 II BYTNIEWSKI Szymon Z/3859/23 2024
2 2 s 1 22.74 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP +1.5 II CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 6 s 1 23.78 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP +1.5 IV DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta Z/0015/21 2024 LDK!  OSU   99
4 8 s 1 24.03 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP +1.5 IV DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2024 LDK! 94
1 3 s 2 23.02 MARIASZ Konrad Akademia Biegowa Żary 2008 U18 LB +2.0 III BONIŚNIAK Dawid Z/6685/22 2024 LDK!  KN B  
2 5 s 2 23.66 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U16 WP +2.0 IV RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2024 LDK!
3 9 s 2 24.03 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U20 WP +2.0 IV GÓRSKI Dariusz Z/4025/21 2024 LDK!
4 10 s 2 24.30 JAŁOSZYŃSKI Gerard OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP +2.0 -- REJEWSKI Robert B.D. Z/3537/23 2024
1 7 s 3 23.92 STEC Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP +1.4 IV BIEDERMANN Roman Z/4547/23 2024
2 12 s 3 25.22 KAŹMIERCZAK Maciej OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP +1.4 -- BIEDERMANN Roman Z/5605/22 2024
3 13 s 3 25.28 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U16 LB +1.4 V URSZULAK Marcin Z/13629/21 2024 LDK!
4 14 s 3 25.28 KARMELITA Franek LKS Atleta Gniezno 2007 U18 WP +1.4 -- KARMELITA Mariusz Z/5817/22 2024
5 15 s 3 25.44 MALESZKA Mateusz LUKS Orkan Września 2009 U16 WP +1.4 V PUJDAK Andrzej Z/13264/21 2024 LDK!
6 16 s 3 25.60 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U20 WP +1.4 -- TALIKADZE Roman Z/4225/20 2024
1 4 s 4 23.48 PRZEWOŹNIAK Piotr UKS Achilles Leszno 2010 U16 WP +2.4 III GÓRSKA Hanna Z/6010/23 2024 LDK!
2 11 s 4 25.11 SZCZEPANOWSKI Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +2.4 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/5429/22 2024
3 17 s 4 25.77 MATIASZEWSKI Tomasz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS +2.4 -- MAKUCH Beata Z/6420/22 2024
4 18 s 4 27.21 PYZIO Mateusz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS +2.4 -- MAKUCH Beata Z/3941/24 2024
5 19 s 4 27.41 MAJEWSKI Marcel UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP +2.4 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0360/21 2024 LDK!
6 21 s 4 28.30 LEŚKIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +2.4 -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2024 LDK!
1 20 s 5 28.06 MICHALAK Piotr UKS Przełaj Żerków 2013 U12 WP +2.7 -- BIERŁA Dawid Z/0220/23 2024 LDK!
2 22 s 5 28.95 MAGDZIAK Kajetan OŚ AZS Poznań 2012 U14 WP +2.7 -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/7229/23 2024 LDK!
3 23 s 5 29.53 PASZKIEWICZ Aleksander UKS Przełaj Żerków 2012 U14 WP +2.7 -- WYDUBA Roman Z/0599/24 2024 LDK!
4 24 s 5 30.15 ALEKSANDRZAK Michał MUKS Szok Bojanowo 2012 U14 WP +2.7 -- B.D. Z/4787/24 2024
5 25 s 5 30.53 KNIE Wojciech UKS Przełaj Żerków 2012 U14 WP +2.7 -- WYDUBA Roman Z/0600/24 2024
400 m M
1 1 s 1 50.02 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U18 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 1 50.14 KOSMACZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS II STOLARCZYK Grzegorz Z/0511/22 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 51.61 PRZYBYLSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/4274/18 2024 LDK!
4 4 s 1 51.85 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U20 WP III BIERŁA Dawid Z/0094/20 2024
5 6 s 1 53.60 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS IV STOLARCZYK Grzegorz Z/1011/20 2024
6 13 s 1 55.51 GOGOLEWSKI Mikołaj MKS-MOS Śrem 2008 U18 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/9328/21 2024
1 7 s 2 54.24 HANDKE Mikołaj UKS Jedynka Gostyń 2004 U23 WP -- B.D. Z/1073/19 2024
2 8 s 2 55.10 RATAJCZAK Eryk UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0674/23 2024
3 10 s 2 55.31 RATKOWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0303/21 2024 LDK!  OSU  
4 11 s 2 55.33 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U20 WP -- TALIKADZE Roman Z/4225/20 2024
5 12 s 2 55.43 PĄPKA Jakub OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP V BIEDERMANN Roman Z/4418/23 2024
6 14 s 2 57.38 KARMELITA Mariusz LKS Atleta Gniezno 1979 Masters WP -- KARMELITA Mariusz Z/6174/23 2024
1 5 s 3 52.52 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/12441/21 2024 LDK!
2 9 s 3 55.28 KONOPKA Oskar UKS Achilles Leszno 2008 U18 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0030/23 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:22.09 MAĆKOWSKI Marcel UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP II ZDONEK Filip Z/4276/19 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 1:27.00 STANISŁAWIAK Wojciech MKS-MOS Śrem 2009 U16 WP II OKONIEWSKI Zbigniew Z/9062/21 2024
3 3 s 1 1:27.78 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP II CIEŚLICKA Elżbieta Z/2384/20 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 1:30.39 SZYMCZAK Stanisław OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/0016/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 1:30.62 PRZYBYLSKI Jan UKS Przełaj Żerków 2010 U16 WP III BIERŁA Dawid Z/3982/23 2024 LDK!
6 6 s 1 1:31.32 SZŁAPKA Tymoteusz MKS-MOS Śrem 2009 U16 WP III OKONIEWSKI Zbigniew Z/9329/21 2024
7 7 s 1 1:32.70 MIKOŁAJCZAK Leon UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP IV BEBEJEWSKI Michał Z/0164/22 2024 LDK!
8 11 s 1 1:40.59 PIECHOWIAK Szymon OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0354/23 2024 LDK!
1 8 s 2 1:33.15 KAŁMUCKI Emil KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2009 U16 WP IV MACIEJEWSKI Dariusz Z/7270/23 2024 LDK!
2 9 s 2 1:37.57 MIASKOWSKI Antoni UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP V ZDONEK Filip Z/0761/24 2024 LDK!  OSU  
3 10 s 2 1:40.17 KOWALEWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2011 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0267/21 2024 LDK!
4 12 s 2 1:40.90 WOJCIECHOWSKI Rafał MUKS Szok Bojanowo 2011 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5168/22 2024 LDK!
5 13 s 2 1:43.34 CHĘCIŃSKI Wojciech UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/6690/22 2024 LDK!
6 14 s 2 1:45.07 RATAJ Franciszek OŚ AZS Poznań 2011 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/5925/22 2024 LDK!
7 15 s 2 1:45.27 MAĆKOWIAK Bruno UKS Achilles Leszno 2010 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/0760/24 2024 LDK!  OSU  
800 m M
1 1 s 1 1:53.13 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U23 LB II DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 1 1:55.05 SZAFRANEK Marcel KS Energetyk Poznań 2005 U20 WP II GRENDA Jan Z/0076/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 1:58.00 SKRZYPCZAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 2006 U20 WP III B.D. Z/1505/20 2024  KN B  
4 4 s 1 2:01.75 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2023
5 5 s 1 2:22.88 SZYMCZAK Wojciech OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0017/21 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 2:33.70 MACIEJEWSKI Eryk UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/0506/22 2024 44
1500 m M
1 1 s 1 3:58.80 TWARDOŃ Szymon OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP II GRENDA Jan GRENDA Jan Z/4315/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 4:10.23 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U20 WP III TALIKADZE Roman Z/1765/20 2024  KN B  
3 3 s 1 4:10.70 WAWRZYNIAK Jakub KS Energetyk Poznań 2009 U16 WP III GRENDA Jan Z/4872/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 4:34.47 JANIAK Tomasz UKS Achilles Leszno 2007 U18 WP -- ZDONEK Filip Z/14484/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 4:39.50 BOREK Tymoteusz KS Energetyk Poznań 2009 U16 WP -- GRENDA Jan Z/0425/24 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 4:49.62 WOJCIECHOWSKI Oskar UKS Achilles Leszno 2008 U18 WP -- ZDONEK Filip Z/14483/21 2024 LDK!  OSU  
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 15.94 MUSIELEWSKI Kacper LUKS Orkan Września 2009 U16 WP +2.4 III PAWLAK Przemysław # Z/5649/23 2024
1 1 f 1 15.92 MUSIELEWSKI Kacper LUKS Orkan Września 2009 U16 WP +1.3 III PAWLAK Przemysław # Z/5649/23 2024
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 15.14 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U18 DS +2.4 III BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 1 15.98 GRYS Andrzej MKS Piast Głogów 2007 U18 DS +2.4 IV BIELAWA Przemysław Z/0987/21 2024 LDK!
1 1 f 1 15.04 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U18 DS +1.3 III BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 16.52 GRYS Andrzej MKS Piast Głogów 2007 U18 DS +1.3 -- BIELAWA Przemysław Z/0987/21 2024 LDK!
110 m pł M
1 1 e 1 15.53 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U23 DS +2.4 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 1 15.78 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 Sen WP +2.4 III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024
1 1 f 1 15.43 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U23 DS +1.3 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2024 LDK!  KN B  
300 m pł M
1 1 s 1 44.09 WAWRZYŃSKI Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 2009 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2420/23 2024 LDK!
2 2 s 1 44.27 MUSIELEWSKI Kacper LUKS Orkan Września 2009 U16 WP IV PAWLAK Przemysław # Z/5649/23 2024
3 3 s 1 50.59 ŚMIAŁEK Artur UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/12442/21 2024 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 43.96 BECELA Piotr
KRAMSKI Norbert
SADZA Filip
JĄDER Wiktor
UMKS Iskra Wolsztyn 2007
2007
2008
2007
U18 WLP -- SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
Z/0025/21
Z/13125/21
Z/12441/21
Z/0027/21
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 51.53 GABRYELSKI Marcel
MACIEJEWSKI Eryk
MATIASZEWSKI Tomasz
PYZIO Mateusz
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009
2010
2009
2010
U16 DOL -- MAKUCH Beata
MAKUCH Beata
MAKUCH Beata
MAKUCH Beata
Z/0725/23
Z/0506/22
Z/6420/22
Z/3941/24
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 52.85 MAJKA Jan
MAJEWSKI Marcel
MAŁECKI Bruno
MĄCZKOWIAK Adam
UKS Sprint Przeźmierowo 2012
2011
2010
2010
U16 WLP -- BEBEJEWSKI Michał
BEBEJEWSKI Michał
BEBEJEWSKI Michał
BEBEJEWSKI Michał
Z/0359/21
Z/0360/21
Z/0168/22
Z/0715/20
2024
2024
2024
2024




  s 1 DNF TKACZYK Filip
DUDA Tymon
PRACZYK Szymon
SIUDA Mateusz
OŚ AZS Poznań 2007
2007
2008
2007
U18 WLP -- BIEDERMANN Roman
CIEŚLICKA Elżbieta
BIEDERMANN Roman
CIEŚLICKA Elżbieta
Z/1416/22
Z/2367/20
Z/5603/22
Z/0015/21
2024
2024
2024
2024




  s 1 DQ SZCZEPANOWSKI Kacper
KOSMACZ Filip
PYZIK Szymon
RATAJCZAK Eryk
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007
2007
2007
2007
U18 DOL -- STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
Z/5429/22
Z/0511/22
Z/1011/20
Z/0674/23
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
1 1 f 1 1.89 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0027/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 1.80 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 Sen WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024
3 3 f 1 1.75 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP IV DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2024 LDK!  OSU   90
4 4 f 1 1.55 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3135/22 2024 LDK!
5 5 f 1 1.45 POPRAWSKI Tymoteusz MKS Piast Głogów 2010 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/0370/23 2024 LDK!
6 6 f 1 1.35 LESZCZYŃSKI Krzysztof MKS Piast Głogów 2010 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2778/21 2024 LDK!
7 7 f 1 1.25 IONESI Julian MKS Piast Głogów 2013 U12 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2403/24 2024 LDK!
W dal M
  f 1 6.01 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +0.3 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0027/21 2024 LDK!  KN B  
  f 1 6.16 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U20 WP +0.8 IV RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
1 1 f 1 6.34 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +2.2 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0027/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 6.20 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U20 WP +2.6 IV RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 3 f 1 6.18 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U20 WP +0.5 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 4 f 1 5.37 LANGE Filip MKS Piast Głogów 2007 U18 DS +0.5 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2782/21 2024 BEZ LDK!
5 5 f 1 5.18 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +0.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2024 LDK!
6 6 f 1 5.16 GABRYELSKI Marcel UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS +0.5 -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/0725/23 2024 57
7 7 f 1 4.65 ALEKSANDROWICZ Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2010 U16 WP -0.2 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1084/21 2024 LDK!
8 8 f 1 4.44 LALIK Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 2010 U16 WP +0.7 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1088/21 2024 LDK!
9 9 f 1 4.17 MAŁECKI Bruno UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U16 WP +0.1 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2024 LDK!
10 10 f 1 3.91 IONESI Julian MKS Piast Głogów 2013 U12 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2403/24 2024 LDK!
  f 1 NM ZAORSKI Marcin MKS Piast Głogów 2013 U12 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2406/24 2024 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 16.08 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Masters DS +1.6 I JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2024 1  KNS  
2 2 f 1 14.47 PIŁAT Oscar OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP +2.0 II DMP JAGACIAK Jarosław B.D. Z/5358/19 2024 LDK! 92
3 3 f 1 12.63 BARTKOWIAK Stanisław MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP +1.3 IV ŁUCZAK Bernadeta Z/1027/23 2024  OSU   KN B  
4 4 f 1 11.34 LANGE Filip MKS Piast Głogów 2007 U18 DS +0.7 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2782/21 2024 BEZ LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 11.18 MALESZKA Mateusz LUKS Orkan Września 2009 U16 WP +0.2 V PUJDAK Andrzej Z/13264/21 2024 LDK!
2 2 f 1 10.60 ALEKSANDROWICZ Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2010 U16 WP -0.7 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1084/21 2024 LDK!
3 3 f 1 9.80 LALIK Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 2010 U16 WP +0.2 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1088/21 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 12.23 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 10.35 BARCZAK Paweł UKS Achilles Leszno 2008 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/5346/23 2024 LDK!
3 3 f 1 9.00 LANGE Bartosz MKS Piast Głogów 2011 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14226/21 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 36.78 BRODZIAK Jan UKS Achilles Leszno 2010 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/7256/23 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 61.29 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0026/21 2024 LDK!  KN B  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 30.416977882385 sekund