Tarnów 04 - 05.05.2024
1. Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s FR 19.30 KAŁUCKA Zofia Frame Running Poland 2002 U23 WP +0.9 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/11218/21 2024
2 2 s FR 20.65 ŁUCZKA Agata AKSON Zamość 2008 U18 LU +0.9 -- KLIMEK Ireneusz Z/5707/23 2024 72
3 3 s FR 24.42 DOMINIKOWSKA Miriam Rekord Poznań 2001 Sen WP +0.9 -- B.D. Z/11208/21 2024
4 4 s FR 40.31 WALIŁKO Zofia UKS Szóstka Rzeszów 2014 U12 PK +0.9 -- B.D.
1 3 s 1 13.58 GRACA Antonina RSSiRON Start Radom 2010 U16 MZ -0.2 IV SZCZYGIEŁ Jacek Z/3860/24 2024 LDK!
2 4 s 1 14.12 GONTARZ Magdalena RSSiRON Start Radom 2006 U20 MZ -0.2 -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/11079/21 2024
3 6 s 1 14.19 LAŃDA Ewa KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -0.2 -- MUNIAK Michał B.D. Z/10884/21 2024
4 7 s 1 23.07 PARADZIŃSKA Aleksandra ICSiR Start Lublin 1999 Sen LU -0.2 -- HOŁUB Beata Z/5298/24 2024
1 1 s 2 15.23 KIBIL Jagoda RSSiRON Start Radom 1999 Sen MZ -0.2 -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/11053/21 2024
2 5 s 2 15.48 WAŁASZEK Milena TZSN Start Tarnów 2010 U16 MA -0.2 -- GAWRON Anna Z/3500/23 2024
3 2 s 2 15.49 RENECKA Ingrid TZSN Start Tarnów 2004 U23 MA -0.2 -- GAWRON Anna Z/11183/21 2024
200 m K
1 1 s FR 39.85 KAŁUCKA Zofia Frame Running Poland 2002 U23 WP -0.2 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/11218/21 2024
2 2 s FR 42.32 ŁUCZKA Agata AKSON Zamość 2008 U18 LU -0.2 -- KLIMEK Ireneusz Z/5707/23 2024 72
3 3 s FR 54.20 DOMINIKOWSKA Miriam Rekord Poznań 2001 Sen WP -0.2 -- B.D. Z/11208/21 2024
1 1 s 1 32.36 KIBIL Jagoda RSSiRON Start Radom 1999 Sen MZ -2.2 -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/11053/21 2024
2 2 s 1 33.01 RENECKA Ingrid TZSN Start Tarnów 2004 U23 MA -2.2 -- GAWRON Anna Z/11183/21 2024
3 3 s 1 29.38 GRACA Antonina RSSiRON Start Radom 2010 U16 MZ -2.2 V SZCZYGIEŁ Jacek Z/3860/24 2024 LDK!
4 4 s 1 33.93 WAŁASZEK Milena TZSN Start Tarnów 2010 U16 MA -2.2 -- GAWRON Anna Z/3500/23 2024
5 5 s 1 29.88 LAŃDA Ewa KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -2.2 -- MUNIAK Michał B.D. Z/10884/21 2024
400 m K
1 1 s 1 62.46 KISIEL Katarzyna RSSiRON Start Radom 2004 U23 MZ -- SZCZERBA Mariusz SZCZYGIEŁ Jacek , Z/0314/17 , 2024 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 8:35.00 SABA Małgorzata ICSiR Start Lublin 1993 Sen LU -- HOŁUB Beata Z/5302/24 2024
W dal K
1 1 f 1 4.40 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA +2.0 -- MUNIAK Michał Z/0363/16 2024 BEZ
2 2 f 1 4.20 GONTARZ Magdalena RSSiRON Start Radom 2006 U20 MZ +1.2 -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/11079/21 2024
3 3 f 1 3.22 WAŁASZEK Milena TZSN Start Tarnów 2010 U16 MA +0.8 -- GAWRON Anna Z/3500/23 2024
4 4 f 1 1.82 PARADZIŃSKA Aleksandra ICSiR Start Lublin 1999 Sen LU +1.3 -- HOŁUB Beata Z/5298/24 2024
Kula (2) K
1 f 2 7.36 KOZAKOWSKA Róża TZSN Start Tarnów 1989 Masters MA -- KUCZEK Piotr Z/11175/21 2024
Kula (3) K
1 1 f 1 7.74 KOPROWSKA Iwona GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3045/20 2024
1 f 2 5.21 MARCHEWKA Martyna RSSiRON Start Radom 2004 U23 MZ -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/11055/21 2024
2 f 2 4.38 BORKOWSKA Zuzanna SRS Szansa-Start Gdańsk 2007 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/4367/22 2024
3 f 2 3.11 KOSZELAK Zuzanna SRS Szansa-Start Gdańsk 2006 U20 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/4812/22 2024
4 f 2 2.83 GRĘZIAK Anna TZSN Start Tarnów 1989 Masters MA --
5 f 2 2.19 MAGDZIAK Monika AKSON Zamość 1996 Sen LU -- B.D. Z/6093/24 2024
Kula (4) K
1 1 f 1 9.31 ADAMCZYK Kornelia WSSiRN Start Katowice 2001 Sen SL -- B.D. Z/11098/21 2024
Dysk (1) K
1 1 f 1 25.13 ADAMCZYK Kornelia WSSiRN Start Katowice 2001 Sen SL -- B.D. Z/11098/21 2024
2 2 f 1 17.59 KOPROWSKA Iwona GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3045/20 2024
Oszczep (600) K
1 1 f 1 11.88 SEWERYN Zofia TZSN Start Tarnów 1985 Masters MA -- TOTT Bartłomiej Z/11178/21 2024
2 2 f 1 4.81 MAGDZIAK Monika AKSON Zamość 1996 Sen LU -- B.D. Z/6093/24 2024
1 1 f 2 26.74 ADAMCZYK Kornelia WSSiRN Start Katowice 2001 Sen SL -- B.D. Z/11098/21 2024
100 m M
1 3 s FR1 21.28 KRZYŻEK Artur Frame Running Poland 2000 Sen WP -0.5 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/11214/21 2024
2 6 s FR1 23.43 WOŁOS Bartosz AKSON Zamość 2009 U16 LU -0.5 -- B.D. Z/4815/22 2024 R3
3 7 s FR1 25.97 KRAUSE Patryk Frame Running Poland 1993 Sen WP -0.5 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/11269/21 2024
4 9 s FR1 28.05 MATOGA Damian Frame Running Poland 1995 Sen WP -0.5 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/5001/23 2024
5 10 s FR1 31.38 GAWLAK Kacper UKS Szóstka Rzeszów 2005 U20 PK -0.5 -- B.D. Z/5046/23 2024 R1
1 4 s FR2 22.51 NOWOSADOWSKI Michał AKSON Zamość 1996 Sen LU +1.1 -- B.D. Z/4880/22 2024 RR
2 5 s FR2 23.27 PORĘBSKI Krystian UKS Szóstka Rzeszów 2000 Sen PK +1.1 -- B.D. Z/4973/22 2024 FR
3 8 s FR2 26.58 HAMERLA Filip UKS Szóstka Rzeszów 2012 U14 PK +1.1 -- B.D. Z/5026/23 2024 R1
4 11 s FR2 36.49 POCHETOWSKI Ivan UKS Szóstka Rzeszów 2010 U16 PK +1.1 --
5 12 s FR2 37.58 MIGAŁA Mikołaj UKS Szóstka Rzeszów 2000 Sen PK +1.1 -- B.D.
1 1 s FR3 16.74 KUKIEŁKA Wojciech AKSON Zamość 2007 U18 LU +0.2 -- B.D. Z/4814/22 2024 RR
2 2 s FR3 20.65 NIEMIEC Patrik UKS Szóstka Rzeszów 1995 Sen PK +0.2 -- B.D. Z/4974/22 2024 FR
1 5 s 1 14.09 FREIWALD Marek IKS Cieszyn 2007 U18 SL -0.7 -- B.D. Z/5007/23 2024
2 4 s 1 14.49 SIKORSKI Tomasz TZSN Start Tarnów 1984 Masters MA -0.7 -- KUCZEK Piotr Z/11180/21 2024 BEZ
3 7 s 1 16.21 KUTYŁA Szymon KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -0.7 -- MUNIAK Michał
4 s 1 25.49 WIERZCHOLSKI Jakub WSSiRN Start Katowice 1992 Sen SL -0.7 -- B.D. Z/4163/24 2024
1 1 s 2 10.78 DERUS Michał TZSN Start Tarnów 1990 Sen MA +0.5 I WAŁASZEK Jarosław Z/1201/12 2024
2 s 2 11.87 KRUPA Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA +0.5 -- KUCZEK Piotr Z/4727/21 2024
3 s 2 11.96 TOBIASZ Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U18 MA +0.5 IV KUCZEK Piotr Z/4284/24 2024
4 3 s 2 12.26 WCISŁO Kacper TZSN Start Tarnów 2005 U20 MA +0.5 -- KUCZEK Piotr Z/11110/21 2024
5 2 s 2 13.10 IVANOV Kyrylo TZSN Start Tarnów 2001 Sen MA +0.5 -- GAWRON Anna Z/1960/24 2024
6 6 s 2 13.95 JUREK Maksymilian TZSN Start Tarnów 2004 U23 MA +0.5 --
200 m M
1 5 s FR1 46.19 KRZYŻEK Artur Frame Running Poland 2000 Sen WP -0.2 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/11214/21 2024
2 6 s FR1 53.03 WOŁOS Bartosz AKSON Zamość 2009 U16 LU -0.2 -- B.D. Z/4815/22 2024 R3
3 7 s FR1 64.00 HAMERLA Filip UKS Szóstka Rzeszów 2012 U14 PK -0.2 -- B.D. Z/5026/23 2024 R1
4 9 s FR1 67.14 MATOGA Damian Frame Running Poland 1995 Sen WP -0.2 -- OLSZEWSKI Remigiusz Z/5001/23 2024
1 4 s FR2 46.03 NOWOSADOWSKI Michał AKSON Zamość 1996 Sen LU -1.2 -- B.D. Z/4880/22 2024 RR
2 8 s FR2 65.98 GAWLAK Kacper UKS Szóstka Rzeszów 2005 U20 PK -1.2 -- B.D. Z/5046/23 2024 R1
3 10 s FR2 69.14 POCHETOWSKI Ivan UKS Szóstka Rzeszów 2010 U16 PK -1.2 --
4 11 s FR2 80.62 MIGAŁA Mikołaj UKS Szóstka Rzeszów 2000 Sen PK -1.2 -- B.D.
1 1 s FR3 34.22 KUKIEŁKA Wojciech AKSON Zamość 2007 U18 LU -1.3 -- B.D. Z/4814/22 2024 RR
2 2 s FR3 42.67 NIEMIEC Patrik UKS Szóstka Rzeszów 1995 Sen PK -1.3 -- B.D. Z/4974/22 2024 FR
3 3 s FR3 43.51 PORĘBSKI Krystian UKS Szóstka Rzeszów 2000 Sen PK -1.3 -- B.D. Z/4973/22 2024 FR
1 s 1 23.73 TOBIASZ Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U18 MA +0.8 IV KUCZEK Piotr Z/4284/24 2024
2 s 1 23.87 KRUPA Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA +0.8 -- KUCZEK Piotr Z/4727/21 2024
3 1 s 1 26.50 IVANOV Kyrylo TZSN Start Tarnów 2001 Sen MA +0.8 -- GAWRON Anna Z/1960/24 2024
4 2 s 1 28.77 FREIWALD Marek IKS Cieszyn 2007 U18 SL +0.8 -- B.D. Z/5007/23 2024
5 4 s 1 29.03 JUREK Maksymilian TZSN Start Tarnów 2004 U23 MA +0.8 --
6 3 s 1 30.06 SIKORSKI Tomasz TZSN Start Tarnów 1984 Masters MA +0.8 -- KUCZEK Piotr Z/11180/21 2024 BEZ
400 m M
1 1 s FR3 75.10 KUKIEŁKA Wojciech AKSON Zamość 2007 U18 LU -- B.D. Z/4814/22 2024 RR
2 2 s FR3 89.64 PORĘBSKI Krystian UKS Szóstka Rzeszów 2000 Sen PK -- B.D. Z/4973/22 2024 FR
3 3 s FR3 91.39 NIEMIEC Patrik UKS Szóstka Rzeszów 1995 Sen PK -- B.D. Z/4974/22 2024 FR
1 1 s 1 57.99 IVANOV Kyrylo TZSN Start Tarnów 2001 Sen MA -- GAWRON Anna Z/1960/24 2024
2 2 s 1 60.33 GIL Paweł TZSN Start Tarnów 1998 Sen MA --
3 3 s 1 71.56 KWIATKOWSKI Karol SRS Szansa-Start Gdańsk 1999 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/4162/24 2024
4 4 s 1 75.54 KUTYŁA Szymon KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- MUNIAK Michał
1500 m M
1 1 s 1 4:21.60 ROGOWSKI Michał WSSiRN Start Katowice 1991 Sen SL -- B.D. Z/11094/21 2024
2 2 s 1 5:07.53 GIL Paweł TZSN Start Tarnów 1998 Sen MA --
W dal M
1 1 f 1 5.34 WACHOWIAK Sławomir GZSN START Gorzów Wlkp. 1999 Sen LB +1.1 -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/6052/24 2024
Kula (2) M
1 1 f 1 9.07 ROCKI Rafał IKS Atak Elbląg 1976 Masters WN -- B.D. Z/11369/21 2024
2 2 f 1 5.73 PATYK Daniel TZSN Start Tarnów 1982 Masters MA -- TOTT Bartłomiej Z/2505/22 2024
3 3 f 1 4.76 KAPUSTA Beniamin TZSN Start Tarnów 2011 U14 MA --
Kula (3) M
1 1 f 1 10.35 GŁĄB Michał GZSN START Gorzów Wlkp. 1992 Sen LB -- NIEMCZYN Dariusz Z/11141/21 2024 BEZ
2 2 f 1 7.15 GRODŹ Marcin IKS Atak Elbląg 1991 Sen WN -- B.D. Z/4798/22 2024
Kula (4) M
1 1 f 1 10.46 PAULINSKI Tomasz SSiRON Start Bydgoszcz 1989 Masters KP -- B.D. Z/11387/21 2024
2 2 f 1 7.01 CZUDEK Mateusz IKS Cieszyn 1993 Sen SL -- B.D. Z/4053/24 2024
3 3 f 1 5.02 GAZDYSZYN Oskar GZSN START Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/2420/24 2024
4 4 f 1 4.29 KOWALCZYK Artur AKSON Zamość 1989 Masters LU -- B.D. Z/4468/24 2024
1 1 f 2 11.30 LIGĘZA Damian TZSN Start Tarnów 1987 Masters MA -- TOTT Bartłomiej Z/11199/21 2024
2 2 f 2 9.65 BIERNAT Mateusz KSN Start Warszawa 2001 Sen MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11008/21 2024
3 3 f 2 8.22 KUBASZKIEWICZ Damian SSiRON Start Bydgoszcz 1990 Sen KP -- B.D. Z/5596/23 2024
4 4 f 2 9.17 WRÓBEL Tomasz IKS Cieszyn 1984 Masters SL -- B.D. Z/4493/23 2024
5 5 f 2 8.29 MICHNIK Daniel IKS Cieszyn 1992 Sen SL -- B.D. Z/4490/23 2024
6 6 f 2 6.94 CIÓŁKOWSKI Krzysztof KSN Start Warszawa 2002 U23 MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11007/21 2024
7 7 f 2 6.85 HAK Szymon IKS Atak Elbląg 2003 U23 WN -- B.D. Z/4800/22 2024
1 1 f 3 10.19 MOLĘDA Dariusz WSSiRN Start Katowice 1989 Masters SL -- B.D. Z/11096/21 2024
2 2 f 3 6.54 WIERZCHOLSKI Jakub WSSiRN Start Katowice 1992 Sen SL -- B.D. Z/4163/24 2024
Kula (5) M
1 1 f 3 11.26 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2024 BEZ
2 2 f 3 11.33 OGRABEK Michał GZSN START Gorzów Wlkp. 1995 Sen LB -- B.D. Z/11131/21 2024
Kula (7.26) M
1 1 f 3 11.26 MADZIA Mirosław BZSR Start Bielsko-Biała 1979 Masters SL -- B.D. Z/11167/21 2024 F1
2 2 f 3 12.62 RYDZKOWSKI Piotr SRS Szansa-Start Gdańsk 1994 Sen PM III ZBLEWSKI Leszek PIĄTEK Mirosław Z/11284/21 2024
3 3 f 3 9.36 WIŚNIEWSKI Piotr WSSiRN Start Katowice 1982 Masters SL -- B.D. Z/4159/24 2024
Dysk (0.75) M
1 1 f 1 24.68 FREIWALD Marek IKS Cieszyn 2007 U18 SL -- B.D. Z/5007/23 2024
2 2 f 1 16.82 WIERZCHOLSKI Jakub WSSiRN Start Katowice 1992 Sen SL -- B.D. Z/4163/24 2024
Dysk (1) M
1 1 f 1 43.35 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2024 BEZ
2 2 f 1 34.31 SURDYKA Paweł IKS Cieszyn 1995 Sen SL -- B.D. Z/4492/23 2024
3 3 f 1 19.60 MOLĘDA Dariusz WSSiRN Start Katowice 1989 Masters SL -- B.D. Z/11096/21 2024
1 1 f 2 37.80 BIERNAT Mateusz KSN Start Warszawa 2001 Sen MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11008/21 2024
2 2 f 2 30.02 MICHNIK Daniel IKS Cieszyn 1992 Sen SL -- B.D. Z/4490/23 2024
3 3 f 2 21.50 CIÓŁKOWSKI Krzysztof KSN Start Warszawa 2002 U23 MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11007/21 2024
4 4 f 2 21.10 NIEMIEC Mariusz TZSN Start Tarnów 1970 Masters MA -- TOTT Bartłomiej Z/11184/21 2024
5 5 f 2 20.40 KUBASZKIEWICZ Damian SSiRON Start Bydgoszcz 1990 Sen KP -- B.D. Z/5596/23 2024
6 6 f 2 17.33 HAK Szymon IKS Atak Elbląg 2003 U23 WN -- B.D. Z/4800/22 2024
1 1 f 3 18.14 ROCKI Rafał IKS Atak Elbląg 1976 Masters WN -- B.D. Z/11369/21 2024
2 2 f 3 16.65 IMIANOWSKI Adrian SSR Start-On Starogard Gdański 1992 Sen PM -- B.D. B.D. Z/11165/21, Z/11165/21 2021, 2024
3 3 f 3 22.24 CZUDEK Mateusz IKS Cieszyn 1993 Sen SL -- B.D. Z/4053/24 2024
4 4 f 3 18.76 WIEJACZKA Paweł TZSN Start Tarnów 1997 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/11179/21 2024
5 5 f 3 10.98 GAZDYSZYN Oskar GZSN START Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/2420/24 2024
6 6 f 3 7.83 KOWALCZYK Artur AKSON Zamość 1989 Masters LU -- B.D. Z/4468/24 2024
Dysk (2) M
1 1 f 1 31.05 MADZIA Mirosław BZSR Start Bielsko-Biała 1979 Masters SL -- B.D. Z/11167/21 2024 F1
Oszczep (600) M
1 f 1 29.90 WRÓBEL Tomasz IKS Cieszyn 1984 Masters SL -- B.D. Z/4493/23 2024
2 f 1 25.30 KREŻELOK Joachim IKS Cieszyn 1990 Sen SL -- B.D. Z/11161/21 2024
3 f 1 17.66 NIEMIEC Mariusz TZSN Start Tarnów 1970 Masters MA -- TOTT Bartłomiej Z/11184/21 2024
4 f 1 5.18 KOWALCZYK Artur AKSON Zamość 1989 Masters LU -- B.D. Z/4468/24 2024
1 1 f 2 33.01 SURDYKA Paweł IKS Cieszyn 1995 Sen SL -- B.D. Z/4492/23 2024
2 2 f 2 20.92 GLIWIŃSKI Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1972 Masters LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11185/21 2024
Maczuga (397) M
1 1 f 1 26.82 PATYK Daniel TZSN Start Tarnów 1982 Masters MA -- TOTT Bartłomiej Z/2505/22 2024
2 2 f 1 14.62 SŁOWIKOWSKI Łukasz IKS Atak Elbląg 1992 Sen WN -- B.D. Z/4797/22 2024
3 3 f 1 14.37 TRACZYK Mateusz RSSiRON Start Radom 1989 Masters MZ -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/4915/23 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.020848035812 sekund