Dobre Miasto 11.05.2024
Dobromiejski Mityng Lekkoatletyczny 2024 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 10 e 1 9.91 BUKOWSKA Alicja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3160/24 2024
2 17 e 1 10.14 POPOWICZ Karolina UKS MOSiR Działdowo 2013 U12 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1756/24 2024 LDK!
3 22 e 1 10.28 PYTLARCZYK Helena KS Jelonki Dobre Miasto 2014 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/8307/21 2024
4 34 e 1 11.03 PIOTROWICZ Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3176/24 2024
5 38 e 1 12.46 MAŁECKA Lena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2014 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/6439/23 2024 LDK!
1 9 e 2 9.85 WODZYŃSKA Gabriela UKS MOSiR Działdowo 2014 U12 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1749/24 2024 LDK!
2 16 e 2 10.13 BRZUSZKIEWICZ Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3159/24 2024
3 24 e 2 10.35 ROGOWSKA Pola GUKS Asy Dywity 2013 U12 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3357/24 2024
4 26 e 2 10.53 LEWANDOWSKA Monika MKS Truso Elbląg 2013 U12 WN 0.0 -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0200/24 2024 LDK!
1 7 e 3 9.79 ADAMSKA Anita UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3114/23 2024
2 13 e 3 10.07 OPOLSKA Zuzanna UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2822/24 2024
3 18 e 3 10.15 BULKOWSKA Laura MKS Truso Elbląg 2014 U12 WN 0.0 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0517/24 2024 LDK!
4 25 e 3 10.48 PODLECKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3174/24 2024
5 27 e 3 10.64 SIERGIEJ TADAJ Paulina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3165/24 2024
6 28 e 3 10.65 CIULKO Maja Anna GUKS Asy Dywity 2013 U12 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3351/24 2024
1 6 e 4 9.68 ADAMOWICZ Iga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3157/24 2024
2 14 e 4 10.07 SKIERKOWSKA Urszula KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3166/24 2024
3 20 e 4 10.27 KOZŁOWSKA Katarzyna UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2827/24 2024
4 31 e 4 10.72 REKŚĆ Dominika LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2013 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/1543/24 2024 LDK!
5 32 e 4 10.80 UŚCINOWICZ Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3168/24 2024
1 33 e 5 11.02 SZEWCZYK Adrianna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2014 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata B.D. Z/3167/24 2024
2 8 e 5 9.81 MARCINKOWSKA Emilka GUKS Asy Dywity 2013 U12 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3346/24 2024 LDK!
3 12 e 5 10.02 LESZCZYŃSKA Maria KS Jelonki Dobre Miasto 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7249/21 2024
4 15 e 5 10.08 SZYMANIAK Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4570/24 2024
5 30 e 5 10.68 SUŁEK Jana LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2013 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/5222/23 2024 LDK!
6 36 e 5 11.39 PLESKOT Paulina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2015 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/1542/24 2024 LDK!
1 1 e 6 9.28 WOJNICKA Pola KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3170/24 2024
2 3 e 6 9.47 KANIA Julia KS Zamek Kurzętnik 2013 U12 WN 0.0 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/4942/23 2024 LDK!
3 5 e 6 9.67 KUPIS Anastazja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1414/23 2024
4 11 e 6 10.01 ROHDE Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3171/24 2024
5 19 e 6 10.24 LESZCZYŃSKA Emilia KS Jelonki Dobre Miasto 2014 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4117/23 2024
6 35 e 6 11.28 SZCZEBIOT Barbara LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2015 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/6555/23 2024 LDK!
1 2 e 7 9.37 SAMOJŁOWICZ Gabriela KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7444/23 2024 LDK!
2 4 e 7 9.63 ŁECHTAŃSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3172/24 2024
3 21 e 7 10.28 PODLECKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3173/24 2024
4 23 e 7 10.34 CHMIELEWSKA Julia UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2825/24 2024
5 29 e 7 10.66 STANCEL Klara KS Jelonki Dobre Miasto 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7254/21 2024
6 37 e 7 11.56 KRYNICKA Jagoda KS Jelonki Dobre Miasto 2015 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7247/21 2024
1 1 f 1 9.22 SAMOJŁOWICZ Gabriela KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7444/23 2024 LDK!
2 2 f 1 9.26 WOJNICKA Pola KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3170/24 2024
3 3 f 1 9.45 ADAMOWICZ Iga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3157/24 2024
4 4 f 1 9.49 KANIA Julia KS Zamek Kurzętnik 2013 U12 WN 0.0 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/4942/23 2024 LDK!
5 5 f 1 9.58 ŁECHTAŃSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3172/24 2024
6 6 f 1 9.61 KUPIS Anastazja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1414/23 2024
100 m K
1 3 e 1 14.12 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -2.7 V PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2024
2 6 e 1 14.23 SZUNIEWICZ Lidia KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -2.7 V BORYSEWICZ Magdalena Z/5302/22 2024 LDK!
3 8 e 1 14.35 BECZAK Liliana KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -2.7 V PYTLARCZYK Paweł Z/7447/21 2024
4 10 e 1 14.49 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN -2.7 V MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/2373/21 , 2024 LDK!
5 15 e 1 14.64 KWIATKOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -2.7 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0407/24 2024 LDK!
6 25 e 1 15.03 CEKAŁA Ida LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -2.7 -- JESIEŃ Anna Z/3693/23 2024
1 16 e 2 14.67 JERULANK Kinga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1408/23 2024
2 18 e 2 14.71 ZAMEJĆ Laura LUKS Orneta 2011 U14 WN -0.3 -- MAKOWSKI Leszek Z/6497/23 2024 LDK!
3 22 e 2 14.97 KUCHNIK Agata CSiR Susz 2011 U14 WN -0.3 -- SZYSLER Andrzej Z/1227/23 2024 LDK!
4 32 e 2 15.29 KARWOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4251/23 2024
5 40 e 2 15.53 SZULC Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/6060/21 2024
1 33 e 3 15.31 GROMALA Lena KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -1.2 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4155/22 2024 LDK!
2 37 e 3 15.46 GRZYBOWSKA Kinga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.2 -- POLEWACZ Małgorzata Z/0340/21 2024
3 56 e 3 15.91 KAZIMIERCZYK Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -1.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1412/23 2024
4 57 e 3 16.01 MOKAŃSKA Anna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -1.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4140/22 2024
1 39 e 4 15.51 LICZNERSKA Victoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2012 U14 WN -2.4 -- OLSZEWSKI Marek Z/0277/22 2024 LDK!
2 52 e 4 15.80 KALINOWSKA Hanna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -2.4 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4154/22 2024 LDK!
3 54 e 4 15.84 SŁOMCZYŃSKA Zofia LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -2.4 -- JESIEŃ Anna Z/4293/23 2024
4 61 e 4 16.16 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -2.4 -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2024 LDK!
5 80 e 4 17.12 MATYSKIEL Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -2.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/12560/21 2024
1 59 e 5 16.08 MIKUĆ Daria KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -0.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7251/21 2024
2 71 e 5 16.60 TRUSIAK Maria KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -0.2 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5229/23 2024 LDK!
3 73 e 5 16.70 WALCZAK Kornelia KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -0.2 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2456/23 2024 LDK!
4 83 e 5 17.36 KIELAK Gabriela LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -0.2 -- OLSZEWSKI Marek Z/5221/23 2024 LDK!
5 84 e 5 17.40 WIERZBICKA Anna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -0.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4116/23 2024
1 65 e 6 16.37 OLBER Iliana LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -1.7 -- JESIEŃ Anna Z/4274/23 2024
2 77 e 6 16.85 TABERO Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -1.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7256/21 2024
3 79 e 6 17.02 ADAMCZYK Lena KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -1.7 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4158/22 2024 LDK!
4 82 e 6 17.28 MACIAS Aleksandra LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -1.7 -- OLSZEWSKI Marek Z/6438/23 2024 LDK!
5 86 e 6 17.53 PIETKUN Kaja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -1.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1421/23 2024
6 87 e 6 18.24 ZIELIŃSKA Nikola Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -1.7 -- OSTANEK Aneta Z/4305/23 2024 LDK!
1 19 e 7 14.74 JAKUTOWICZ Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -1.9 -- FIGAT Mirosław Z/4061/24 2024
2 31 e 7 15.23 KURLETA Hanna UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN -1.9 -- CYTLAŁ Jacek Z/1755/24 2024 LDK!
3 67 e 7 16.53 ZAPADKA Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -1.9 -- JESIEŃ Anna Z/4403/24 2024
4 68 e 7 16.57 MAŁACHOWSKA Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -1.9 -- FIGAT Mirosław Z/2573/24 2024 LDK!
5 85 e 7 17.45 PRZYBYŁEK Nadia KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -1.9 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7253/21 2024
6 88 e 7 19.22 PAROL Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -1.9 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2455/23 2024
1 23 e 8 14.99 BREŃTEK Julia LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN -1.0 -- JESIEŃ Anna Z/4405/24 2024
2 27 e 8 15.08 GAJDAMOWICZ Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -1.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7453/23 2024 LDK!
3 50 e 8 15.72 GIZIEWICZ Maja LKS Korab Olecko 2011 U14 WN -1.0 -- BRYNDA Marcin Z/3093/24 2024 LDK!
4 60 e 8 16.09 BANAT Martyna LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN -1.0 -- JESIEŃ Anna Z/3797/24 2024
5 74 e 8 16.79 KRUPIŃSKA Urszula LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN -1.0 -- JESIEŃ Anna Z/3796/24 2024
1 29 e 9 15.14 KRÓL Zofia GUKS Asy Dywity 2012 U14 WN -0.4 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/5282/23 2024 LDK!
2 55 e 9 15.91 KOZIEŁŁO Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -0.4 -- B.D. B.D. OLSZEWSKI Marek , Z/1536/24 , 2024 LDK!
3 78 e 9 16.97 GNATOWSKA Kalina LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -0.4 -- JESIEŃ Anna Z/4398/24 2024
1 12 e 10 14.56 KAROLEWSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -2.3 -- B.D. Z/0703/21 2024 LDK!
2 44 e 10 15.64 JAKUBOWSKA Hanna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -2.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4113/23 2024
3 51 e 10 15.76 PAS Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -2.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1271/24 2024
4 58 e 10 16.05 KANTEL Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -2.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1411/23 2024
5 62 e 10 16.16 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -2.3 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0362/23 2024 LDK!
6 66 e 10 16.38 BERBECKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -2.3 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3367/24 2024 LDK!
1 1 e 11 13.77 HEICHEL Lena UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -1.2 IV BIAŁECKI Sebastian Z/0133/24 2024
2 2 e 11 14.02 ŁUŻYŃSKA Clara LKS Lubawa 2012 U14 WN -1.2 V TYKARSKI Marek Z/8192/21 2024 LDK!
3 4 e 11 14.12 KORZENIEWSKA Zofia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -1.2 V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4563/23 2024 LDK!
4 45 e 11 15.66 ŚLEDZIEWSKA Hanna UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN -1.2 -- CYTLAŁ Jacek Z/1752/24 2024 LDK!
5 64 e 11 16.35 POŁEĆ Zofia KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -1.2 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7449/23 2024 LDK!
6 75 e 11 16.80 GUT Joanna LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -1.2 -- JESIEŃ Anna Z/4399/24 2024
1 5 e 12 14.20 KAMIŃSKA Milena KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -2.0 V BORYSEWICZ Magdalena Z/6491/23 2024 LDK!
2 7 e 12 14.31 DASZKIEWICZ Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -2.0 V PYTLARCZYK Paweł Z/3372/22 2024
3 9 e 12 14.39 SZYDZIK Gabriela UKS Piorun Barczewo 2011 U14 WN -2.0 V BIAŁECKI Sebastian Z/6451/23 2024
4 11 e 12 14.55 JANKOWSKA Alicja Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -2.0 -- OSTANEK Aneta Z/0403/24 2024 LDK!
5 14 e 12 14.59 OBUCHOWICZ Hanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -2.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0286/23 2024 LDK!
6 28 e 12 15.13 KARPINIAK Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -2.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0649/21 2024
1 13 e 13 14.58 ZARĘBSKA Nadia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -0.8 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3144/24 2024 LDK!
2 17 e 13 14.71 BANASZEK Hanna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4114/23 2024
3 20 e 13 14.83 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2024
4 21 e 13 14.96 JABŁOŃSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -0.8 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4517/24 2024 LDK!
5 24 e 13 15.01 POKROPSKA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -0.8 -- POLEWACZ Małgorzata Z/9562/21 2024
6 38 e 13 15.47 WÓJTOWICZ Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4250/23 2024
1 26 e 14 15.05 SŁAWIŃSKA Agata UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -0.3 -- BIAŁECKI Sebastian Z/2985/24 2024
2 30 e 14 15.21 DALIGA Jowita UKS Piorun Barczewo 2011 U14 WN -0.3 -- BIAŁECKI Sebastian Z/7433/23 2024
3 34 e 14 15.33 KRZYSZTOŃ Zuzanna UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -0.3 -- BIAŁECKI Sebastian Z/6452/23 2024
4 35 e 14 15.34 POTORSKA Julia LKS Lubawa 2011 U14 WN -0.3 -- TYKARSKI Marek Z/9552/21 2024 LDK!
5 36 e 14 15.39 SOŁOWIEJ Lena KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -0.3 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5279/23 2024 LDK!
1 42 e 15 15.63 CZUBAK Hanna Orka Iława Athletics 2012 U14 WN -3.1 -- OSTANEK Aneta Z/0402/24 2024 LDK!
2 46 e 15 15.66 DUBILAS Barbara KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -3.1 -- POLEWACZ Małgorzata Z/1405/23 2024
3 49 e 15 15.67 SIENKIEWICZ Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -3.1 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3276/22 2024
4 53 e 15 15.80 SZARAMA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -3.1 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2453/23 2024 LDK!
5 72 e 15 16.69 TUNIEWICZ Agata KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -3.1 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7447/23 2024 LDK!
1 41 e 16 15.59 BOROWSKA Wiktoria UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -0.3 -- BIAŁECKI Sebastian Z/3816/23 2024
2 47 e 16 15.66 KARWACKA Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1413/23 2024
3 63 e 16 16.17 PRUSIK Gabriela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1422/23 2024
4 69 e 16 16.57 TWARDZIAK Wiktoria UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -0.3 -- BIAŁECKI Sebastian Z/3822/24 2024
5 70 e 16 16.59 BORTKIEWICZ Laura KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -0.3 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3053/22 2024
1 43 e 17 15.63 MALICKA Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -2.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/6063/21 2024
2 48 e 17 15.66 MARCZAK Michalina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -2.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1415/23 2024
3 76 e 17 16.83 SOWA Nina KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -2.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7446/23 2024 LDK!
4 81 e 17 17.13 WAWREJKO Julia KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -2.0 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2454/23 2024 LDK!
1 9 e 18 13.62 CHOJNOWSKA Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN +0.4 IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2024 LDK!  OSU  
2 15 e 18 14.19 SKORUPSKA Wiktoria Orka Iława Athletics 2009 U16 WN +0.4 V OSTANEK Aneta Z/5352/22 2024 LDK!
3 22 e 18 14.58 KRUSZEWSKA Agata LKS Lubawa 2010 U16 WN +0.4 -- TYKARSKI Marek Z/5273/23 2024 LDK!
4 23 e 18 14.72 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U18 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2024 LDK!
5 43 e 18 16.72 LEWCZYSZYN Maja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U16 WN +0.4 -- OLSZEWSKI Marek Z/1539/24 2024 LDK!
1 13 e 19 13.91 DESZCZKA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN -1.6 V PYTLARCZYK Paweł Z/3147/23 2024
2 25 e 19 14.78 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -1.6 -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2024
3 30 e 19 15.10 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN -1.6 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2024 LDK!
4 41 e 19 16.36 GUT Maja LKS Masuria Jęcznik 2010 U16 WN -1.6 -- JESIEŃ Anna Z/4401/24 2024
1 3 e 20 13.26 TREDER Alicja MUKL Brodnica 2009 U16 KP +0.4 IV ROSIŃSKI Zenon Z/3755/22 2024
2 14 e 20 13.93 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U16 WN +0.4 V SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2024 LDK!
3 21 e 20 14.55 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN +0.4 -- NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2024 LDK!  OSU  
4 31 e 20 15.11 BUŁA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN +0.4 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5739/23 2024 LDK!
5 37 e 20 15.89 MICHEL Gucajtis LUKS Orneta 2010 U16 WN +0.4 -- MAKOWSKI Leszek Z/4672/24 2024 LDK!
1 6 e 21 13.42 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U16 WN +0.5 IV TYKARSKI Marek Z/2377/21 2024 LDK!
2 1 e 21 12.85 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 Sen WN +0.5 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2024
3 16 e 21 14.19 NARWOJSZ Magdalena UKS Atos Woźnice 2008 U18 WN +0.5 -- BRODOWSKI Wojciech Z/1610/20 2024 LDK!
4 17 e 21 14.26 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +0.5 V NIESTATEK Szymon Z/0334/21 2024 LDK!  OSU  
5 24 e 21 14.74 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U18 WN +0.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2024
6 39 e 21 16.28 ŻOŁNIERCZYK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN +0.5 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0178/23 2024 LDK!
1 2 e 22 12.87 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U18 WN -3.2 III OSTANEK Aneta Z/12559/21 2024 LDK!  KN B  
2 10 e 22 13.74 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U16 WN -3.2 IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2024 LDK!
3 19 e 22 14.36 CHOJNOWSKA Helena KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -3.2 V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0406/24 2024 LDK!  OSU  
4 20 e 22 14.55 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -3.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2024
5 33 e 22 15.23 SKIBOWSKA Zofia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -3.2 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0408/24 2024 LDK!
6 42 e 22 16.67 HARBACZONEK Nina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U16 WN -3.2 -- OLSZEWSKI Marek Z/0272/22 2024 LDK!
1 7 e 23 13.52 MALESZKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U18 WN -4.4 IV NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 12 e 23 13.91 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -4.4 V PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2024
3 27 e 23 15.04 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -4.4 -- NIESTATEK Szymon Z/0339/21 2024 LDK!  OSU  
4 34 e 23 15.50 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -4.4 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2024
5 38 e 23 15.96 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -4.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2024
6 40 e 23 16.30 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -4.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2024
1 8 e 24 13.62 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U20 WN -2.9 IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2024 4 LDK!
2 26 e 24 14.90 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN -2.9 -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2024 LDK!  OSU  
3 28 e 24 15.06 KAMIŃSKA Amelia KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN -2.9 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/5866/23 2024 LDK!
4 35 e 24 15.82 BRZOSKO Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -2.9 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3373/22 2024
5 36 e 24 15.86 ZAWADZKA Julia UKS Piorun Barczewo 2009 U16 WN -2.9 -- BIAŁECKI Sebastian Z/3823/24 2024
1 4 e 25 13.26 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -0.7 IV NIESTATEK Szymon Z/0345/21 2024 LDK!  OSU  
2 5 e 25 13.28 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U18 WN -0.7 IV OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2024 LDK!  KN B  
3 11 e 25 13.83 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U16 WN -0.7 V OSTANEK Aneta Z/3980/21 2024 LDK!
4 18 e 25 14.29 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U16 WN -0.7 V NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2024 LDK!  OSU  
5 29 e 25 15.09 RUTKOWSKA Amelia LUKS Orneta 2010 U16 WN -0.7 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/6498/23 , 2024 LDK!
6 32 e 25 15.11 OLEJNIK Alicja KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN -0.7 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7445/23 2024 LDK!
1 1 f 1 13.78 ŁUŻYŃSKA Clara LKS Lubawa 2012 U14 WN -0.7 IV TYKARSKI Marek Z/8192/21 2024 LDK!
2 2 f 1 13.92 HEICHEL Lena UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -0.7 V BIAŁECKI Sebastian Z/0133/24 2024
3 3 f 1 14.02 KORZENIEWSKA Zofia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -0.7 V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4563/23 2024 LDK!
4 4 f 1 14.05 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -0.7 V PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2024
5 5 f 1 14.20 KAMIŃSKA Milena KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -0.7 V BORYSEWICZ Magdalena Z/6491/23 2024 LDK!
6 6 f 1 14.42 SZUNIEWICZ Lidia KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -0.7 V BORYSEWICZ Magdalena Z/5302/22 2024 LDK!
1 1 f 2 14.14 SZYDZIK Gabriela UKS Piorun Barczewo 2011 U14 WN -1.0 V BIAŁECKI Sebastian Z/6451/23 2024
2 2 f 2 14.16 KAROLEWSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -1.0 V B.D. Z/0703/21 2024 LDK!
3 3 f 2 14.25 DASZKIEWICZ Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.0 V PYTLARCZYK Paweł Z/3372/22 2024
4 4 f 2 14.27 JANKOWSKA Alicja Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -1.0 V OSTANEK Aneta Z/0403/24 2024 LDK!
5 5 f 2 15.18 BECZAK Liliana KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7447/21 2024
1 1 f 3 12.54 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 Sen WN -0.7 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2024
2 2 f 3 12.66 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U18 WN -0.7 II OSTANEK Aneta Z/12559/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 3 13.10 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -0.7 III NIESTATEK Szymon Z/0345/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 3 13.26 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U16 WN -0.7 IV TYKARSKI Marek Z/2377/21 2024 LDK!
5 5 f 3 13.28 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U18 WN -0.7 IV OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 3 13.52 TREDER Alicja MUKL Brodnica 2009 U16 KP -0.7 IV ROSIŃSKI Zenon Z/3755/22 2024
1 1 f 4 13.07 MALESZKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U18 WN -1.1 III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 4 13.35 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U20 WN -1.1 IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2024 4 LDK!
3 3 f 4 13.41 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -1.1 IV PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2024
4 4 f 4 13.50 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U16 WN -1.1 IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2024 LDK!
5 5 f 4 14.00 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U16 WN -1.1 V OSTANEK Aneta Z/3980/21 2024 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.80 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U18 WN -1.2 III OSTANEK Aneta Z/3796/20 2024 LDK!  KN B  
2 3 s 1 28.22 RAFALSKA Patrycja MUKL Brodnica 2010 U16 KP -1.2 IV ROSIŃSKI Zenon Z/0191/22 2024
1 2 s 2 27.32 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U16 KP -2.5 IV ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2024
2 4 s 2 28.28 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -2.5 IV NIESTATEK Szymon Z/0345/21 2024 LDK!  OSU  
3 66 s 2 35.72 KRUPIŃSKA Urszula LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN -2.5 -- JESIEŃ Anna Z/3796/24 2024
1 11 s 3 29.38 ŁUŻYŃSKA Clara LKS Lubawa 2012 U14 WN -2.4 V TYKARSKI Marek Z/8192/21 2024 LDK!
2 25 s 3 31.09 POKROPSKA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -2.4 -- POLEWACZ Małgorzata Z/9562/21 2024
3 38 s 3 32.36 POTORSKA Julia LKS Lubawa 2011 U14 WN -2.4 -- TYKARSKI Marek Z/9552/21 2024 LDK!
4 49 s 3 33.02 BOROWSKA Wiktoria UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -2.4 -- BIAŁECKI Sebastian Z/3816/23 2024
1 40 s 4 32.64 BRZOSKO Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -1.3 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3373/22 2024
2 53 s 4 33.24 SZULC Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/6060/21 2024
1 5 s 5 28.46 CIESZEWSKA Amelia MKL Toruń 2007 U18 KP -0.5 IV DMP DMP U20 OSTANEK Aneta WOŹNIAK Jacek , Z/0729/22 , 2024 LDK! 41 86
2 8 s 5 29.00 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U16 WN -0.5 V OSTANEK Aneta Z/3980/21 2024 LDK!
3 24 s 5 30.95 KAROLEWSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -0.5 -- B.D. Z/0703/21 2024 LDK!
1 57 s 6 33.55 KOZIEŁŁO Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -0.5 -- B.D. B.D. OLSZEWSKI Marek , Z/1536/24 , 2024 LDK!
2 61 s 6 34.56 TABERO Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -0.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7256/21 2024
3 65 s 6 35.45 GUT Maja LKS Masuria Jęcznik 2010 U16 WN -0.5 -- JESIEŃ Anna Z/4401/24 2024
1 30 s 7 31.66 MERŁO Ewelina KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -1.3 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3146/24 2024 LDK!
2 36 s 7 32.15 ZAWADZKA Julia UKS Piorun Barczewo 2009 U16 WN -1.3 -- BIAŁECKI Sebastian Z/3823/24 2024
3 55 s 7 33.50 ZŁOCKA Nina UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN -1.3 -- CYTLAŁ Jacek Z/1753/24 2024 LDK!
4 58 s 7 33.76 BERBECKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -1.3 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3367/24 2024 LDK!
1 41 s 8 32.65 GIZIEWICZ Maja LKS Korab Olecko 2011 U14 WN -2.5 -- BRYNDA Marcin Z/3093/24 2024 LDK!
2 42 s 8 32.78 SŁAWIŃSKA Agata UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -2.5 -- BIAŁECKI Sebastian Z/2985/24 2024
3 50 s 8 33.12 ZAPADKA Amelia MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -2.5 -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/2811/24 2024 LDK!
4 63 s 8 34.82 TWARDZIAK Wiktoria UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -2.5 -- BIAŁECKI Sebastian Z/3822/24 2024
1 27 s 9 31.19 SKIBOWSKA Zofia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -2.5 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0408/24 2024 LDK!
2 33 s 9 31.98 FROST Maja KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -2.5 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4322/23 2024 LDK!
3 48 s 9 33.00 CZUBAK Hanna Orka Iława Athletics 2012 U14 WN -2.5 -- OSTANEK Aneta Z/0402/24 2024 LDK!
4 54 s 9 33.44 PAS Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -2.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1271/24 2024
1 9 s 10 29.17 CHOJNOWSKA Helena KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -2.3 V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0406/24 2024 LDK!  OSU  
2 13 s 10 29.50 ŁASTOWSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -2.3 V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/6943/23 2024 LDK!
3 35 s 10 32.13 LIMINOWICZ Hanna KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -2.3 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0405/24 2024 LDK!
1 12 s 11 29.47 SIENKIEWICZ Jagoda MUKL Brodnica 2010 U16 KP -1.5 V ROSIŃSKI Zenon Z/2911/23 2024
2 20 s 11 30.61 KRUSZEWSKA Agata LKS Lubawa 2010 U16 WN -1.5 -- TYKARSKI Marek Z/5273/23 2024 LDK!
3 45 s 11 32.84 BUŁA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -1.5 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5739/23 2024 LDK!
1 10 s 12 29.27 CEKAŁA Ida LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -1.8 V JESIEŃ Anna Z/3693/23 2024
2 70 s 12 39.57 ZIELIŃSKA Nikola Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -1.8 -- OSTANEK Aneta Z/4305/23 2024 LDK!
3 37 s 12 32.17 GÓRSKA Lidia LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -1.8 -- JESIEŃ Anna Z/2769/23 2024
4 26 s 12 31.14 MÓWIŃSKA Michalina NKS Nowe Miasto Lubawskie 2010 U16 WN -1.8 -- B.D. Z/5654/23 2024
1 64 s 13 34.87 KAZIMIERCZYK Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -2.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1412/23 2024
2 31 s 13 31.87 JERULANK Kinga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -2.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1408/23 2024
3 69 s 13 38.56 PIETKUN Kaja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -2.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1421/23 2024
2 52 s 14 33.24 KARWACKA Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -2.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1413/23 2024
3 62 s 14 34.75 KANTEL Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -2.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1411/23 2024
4 68 s 14 36.42 MARCZAK Michalina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -2.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1415/23 2024
1 46 s 15 32.85 PLEWA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -0.9 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3143/24 2024 LDK!
2 59 s 15 33.84 ŻOŁNIERCZYK Karolina KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -0.9 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5736/22 2024 LDK!
3 60 s 15 34.26 TRZECIAK Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -0.9 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3004/23 2024 LDK!
4 67 s 15 35.83 ZIELIŃSKA Nadia MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -0.9 -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0618/23 2024 LDK!
1 6 s 16 28.69 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U16 WN -0.6 V TYKARSKI Marek Z/2377/21 2024 LDK!
2 22 s 16 30.77 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -0.6 -- SZCZEPAŃSKI Stanisław # Z/3216/20 2024 LDK!
3 23 s 16 30.89 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN -0.6 -- NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2024 LDK!  OSU  
4 32 s 16 31.91 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -0.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2024
1 7 s 17 28.73 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U16 WN -3.1 V PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2024 LDK!
2 14 s 17 29.50 SKORUPSKA Wiktoria Orka Iława Athletics 2009 U16 WN -3.1 V OSTANEK Aneta Z/5352/22 2024 LDK!
3 18 s 17 30.49 NARWOJSZ Magdalena UKS Atos Woźnice 2008 U18 WN -3.1 -- BRODOWSKI Wojciech Z/1610/20 2024 LDK!
4 19 s 17 30.59 JANKOWSKA Alicja Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -3.1 -- OSTANEK Aneta Z/0403/24 2024 LDK!
1 15 s 18 29.74 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -1.4 V PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2024
2 16 s 18 30.04 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U18 WN -1.4 -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2024 LDK!
3 21 s 18 30.61 DASZKIEWICZ Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3372/22 2024
4 28 s 18 31.27 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN -1.4 -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2024 LDK!  OSU  
1 17 s 19 30.33 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -1.8 -- NIESTATEK Szymon Z/0339/21 2024 LDK!  OSU  
2 29 s 19 31.34 DĘBSKA Laura MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -1.8 -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0808/22 2024 LDK!
3 44 s 19 32.78 DUBILAS Barbara KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -1.8 -- POLEWACZ Małgorzata Z/1405/23 2024
1 34 s 20 31.99 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -1.6 -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2024
2 47 s 20 32.91 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -1.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2024
3 56 s 20 33.50 SZCZEPKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.6 -- POLEWACZ Małgorzata Z/6059/21 2024
1 39 s 21 32.46 GRZYBOWSKA Kinga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/0340/21 2024
2 43 s 21 32.78 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN -1.0 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2024 LDK!
3 51 s 21 33.19 SIENKIEWICZ Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -1.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3276/22 2024
400 m K
1 1 s 1 56.76 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 59.22 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 6 s 1 64.44 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U20 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2024 4 LDK!
1 3 s 2 62.94 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2024 LDK!
2 4 s 2 63.41 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN IV PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2024 BEZ LDK!
3 8 s 2 66.16 OLSZEWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2024 LDK!  OSU  
4 10 s 2 68.20 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U18 KP -- MIERZEJEWSKA Martyna Z/0153/20 2024
1 5 s 3 64.35 CHOJNOWSKA Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2024 LDK!  OSU  
2 9 s 3 66.86 MINTA Zuzanna KS Podlasie Białystok 2006 U20 PD -- JELSKA Justyna Z/1655/24 2024
3 12 s 3 72.33 ORZECHOWSKA Zuzanna MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0835/22 2024 LDK!
1 7 s 4 65.98 DESZCZKA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/3147/23 2024
2 11 s 4 68.30 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2024 LDK!
3 13 s 4 81.40 KACZEROWSKA Magdalena Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/3978/21 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:41.42 RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/8179/21 2024  OSU  
2 2 s 1 1:44.02 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 1:45.33 SAFIEJKO Hanna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/6238/23 , 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 1:45.80 SZCZEPAŃSKA Olga KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/6423/23 2024 LDK!
5 5 s 1 1:46.28 SOSNOWSKA Aniela KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0280/23 2024 LDK!
6 6 s 1 1:48.38 KRUSZEWSKA Milena LKS Lubawa 2012 U14 WN V TYKARSKI Marek Z/5274/23 2024 LDK!
7 7 s 1 1:48.77 KWATERKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0757/23 2024 LDK!
8 8 s 1 1:49.68 MILEWSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/4486/21 , 2024 LDK!
9 9 s 1 1:49.74 KASPERSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0279/23 2024 LDK!
10 10 s 1 1:51.16 GUZOWSKA Agnieszka LKS Lubawa 2011 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/1258/22 2024 LDK!
1 11 s 2 1:53.47 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0261/22 2024 LDK!
2 12 s 2 1:54.17 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2024
3 13 s 2 1:54.26 MAŁASZUK Hanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0288/23 2024 LDK!
4 14 s 2 1:54.67 KARPINIAK Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0649/21 2024
5 15 s 2 1:55.33 RAFALSKA Emilia UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Kamil Z/1212/24 2024 LDK!
6 16 s 2 1:57.21 WÓJTOWICZ Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4250/23 2024
7 18 s 2 1:57.46 ŁUKAWSKA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U16 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/5734/23 2024
8 19 s 2 1:57.57 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2024
9 21 s 2 1:57.98 KARBOWSKA Dżesika KS Zamek Kurzętnik 2011 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/5745/22 2024 LDK!
10 24 s 2 2:01.58 HOŁUB Maja KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6493/23 2024 LDK!
1 17 s 3 1:57.43 EMILIANÓW Elwira UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/4060/24 2024 LDK!
2 20 s 3 1:57.77 CHORZELEWSKA Zofia Orka Iława Athletics 2009 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/8209/21 2024 LDK!
3 22 s 3 1:58.23 KRÓL Zofia GUKS Asy Dywity 2012 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/5282/23 2024 LDK!
4 23 s 3 2:00.83 DEMCZAK Anna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4156/22 2024 LDK!
5 25 s 3 2:01.80 MARCINKOWSKA Emilka GUKS Asy Dywity 2013 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3346/24 2024 LDK!
6 26 s 3 2:02.78 SZNITOWSKA Rozalia UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/1213/24 2024 LDK!
7 27 s 3 2:02.82 MATUSZYK Natalia UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/1210/24 2024 LDK!
8 29 s 3 2:04.63 MALICKA Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6063/21 2024
9 32 s 3 2:08.75 MIKUĆ Daria KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7251/21 2024
10 35 s 3 2:12.76 FRONCZAK Lena CSiR Susz 2011 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/6263/22 2024 LDK!
1 28 s 4 2:02.93 PALENIK Antonina LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/5712/22 2024
2 30 s 4 2:08.28 MURAWSKA Małgorzata UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/2546/24 2024 LDK!
3 31 s 4 2:08.72 RUDZIŃSKA Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7451/23 2024 LDK!
4 33 s 4 2:10.11 ZARĘBSKA Iga KS AZS UWM Olsztyn 2013 U12 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3145/24 2024 LDK!
5 34 s 4 2:11.33 MICHEL Gucajtis LUKS Orneta 2010 U16 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/4672/24 2024 LDK!
6 36 s 4 2:21.31 CIULKO Maja Anna GUKS Asy Dywity 2013 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3351/24 2024
7 37 s 4 2:29.09 ROGOWSKA Pola GUKS Asy Dywity 2013 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3357/24 2024
1000 m K
1 1 s 1 3:13.08 OLWERT Malwina MUKL Brodnica 2005 U20 KP -- MIERZEJEWSKA Martyna Z/3239/22 2024
2 2 s 1 3:13.97 CHEĆKO-ZAREMBA Jadwiga KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/4319/23 2024 LDK!
3 3 s 1 3:27.66 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2024 LDK!
4 4 s 1 3:34.36 SKONIECKA Lena UKS Jedyneczka Giżycko 2011 U14 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3105/23 2024 LDK!
5 5 s 1 3:36.64 PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1827/22 2024 LDK!
6 6 s 1 4:01.30 DĘBOWSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/4515/24 2024 LDK!
7 7 s 1 4:02.96 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2024 LDK!
8 8 s 1 4:03.05 MURAWSKA Joanna UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/2575/24 2024 LDK!
4x100 m K
1 2 s 1 56.22 SOŁOWIEJ Lena
SZUNIEWICZ Lidia
GROMALA Lena
KAMIŃSKA Milena
KS Polonia Pasłęk 2011
2011
2011
2012
U14 WMZ -- BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
Z/5279/23
Z/5302/22
Z/4155/22
Z/6491/23
2024
2024
2024
2024




2 3 s 1 56.88 KWIATKOWSKA Aleksandra
KWATERKIEWICZ Julia
CHEĆKO-ZAREMBA Jadwiga
KAROLEWSKA Julia
KS AZS UWM Olsztyn 2011
2011
2011
2011
U14 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
B.D.
Z/0407/24
Z/0757/23
Z/4319/23
Z/3427/22
2024
2024
2024
2024




3 9 s 1 61.15 ŻOŁNIERCZYK Karolina
TRZECIAK Izabela
SZARAMA Zuzanna
WALCZAK Kornelia
KS AZS UWM Olsztyn 2012
2012
2012
2012
U14 WMZ -- PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
Z/5736/22
Z/3004/23
Z/2453/23
Z/2456/23
2024
2024
2024
2024




  s 1 DQ POKROPSKA Julia
RUSZCZYŃSKA Lena
BECZAK Liliana
DASZKIEWICZ Zuzanna
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011
2011
2011
2011
U14 WMZ -- POLEWACZ Małgorzata
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/9562/21
Z/3274/22
Z/7447/21
Z/3372/22
2024
2024
2024
2024




1 1 s 2 56.19 ŚWITALSKA Zuzanna
GRABOWSKA Amelia
CHOJNOWSKA Lena
OBUCHOWICZ Hanna
GUKS Asy Dywity 2011
2011
2011
2011
U14 WMZ -- LEWANDOWSKA Ewa
LEWANDOWSKA Ewa
LEWANDOWSKA Ewa
LEWANDOWSKA Ewa
Z/3405/22
Z/3407/22
Z/0261/22
Z/0286/23
2024
2024
2024
2024




2 5 s 2 57.33 POTORSKA Julia
GUZOWSKA Agnieszka
KRUSZEWSKA Milena
ŁUŻYŃSKA Clara
LKS Lubawa 2011
2011
2012
2012
U14 WMZ -- TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
Z/9552/21
Z/1258/22
Z/5274/23
Z/8192/21
2024
2024
2024
2024




3 8 s 2 59.32 JAKUBOWSKA Hanna
KARPINIAK Pola
KALISZ Julia
BANASZEK Hanna
KS Jelonki Dobre Miasto 2012
2011
2011
2012
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/4113/23
Z/0649/21
Z/7244/21
Z/4114/23
2024
2024
2024
2024




4 13 s 2 64.40 BREŃTEK Julia
GUT Maja
GNATOWSKA Kalina
ZAPADKA Zuzanna
LKS Masuria Jęcznik 2011
2010
2012
2012
U16 WMZ -- JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
Z/4405/24
Z/4401/24
Z/4398/24
Z/4403/24
2024
2024
2024
2024




1 6 s 3 58.84 JERULANK Kinga
KARWOWSKA Maja
WÓJTOWICZ Lena
GRZYBOWSKA Kinga
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012
2012
2012
2011
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
POLEWACZ Małgorzata
Z/1408/23
Z/4251/23
Z/4250/23
Z/0340/21
2024
2024
2024
2024




2 7 s 3 59.05 OLBER Iliana
GÓRSKA Lidia
SŁOMCZYŃSKA Zofia
CEKAŁA Ida
LKS Masuria Jęcznik 2012
2012
2012
2012
U14 WMZ -- JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
Z/4274/23
Z/2769/23
Z/4293/23
Z/3693/23
2024
2024
2024
2024




3 10 s 3 61.26 JABŁOŃSKA Zuzanna
GRABOWSKA Lena
ZARĘBSKA Iga
MERŁO Ewelina
KS AZS UWM Olsztyn 2012
2012
2013
2012
U14 WMZ -- PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
Z/4517/24
Z/6944/23
Z/3145/24
Z/3146/24
2024
2024
2024
2024




1 4 s 4 57.12 HEICHEL Lena
KRZYSZTOŃ Zuzanna
DALIGA Jowita
SZYDZIK Gabriela
UKS Piorun Barczewo 2012
2012
2011
2011
U14 WMZ -- BIAŁECKI Sebastian
BIAŁECKI Sebastian
BIAŁECKI Sebastian
BIAŁECKI Sebastian
Z/0133/24
Z/6452/23
Z/7433/23
Z/6451/23
2024
2024
2024
2024




2 11 s 4 63.27 KOZIEŁŁO Julia
BIAŁCZAK Alicja
MACIAS Aleksandra
LICZNERSKA Victoria
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011
2011
2011
2012
U14 WMZ -- B.D. B.D. OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek
, Z/1536/24
Z/0263/22
Z/6438/23
Z/0277/22
, 2024
2024
2024
2024




3 12 s 4 63.70 MOKAŃSKA Anna
MATYSKIEL Amelia
STANCEL Klara
TABERO Aleksandra
KS Jelonki Dobre Miasto 2012
2011
2013
2012
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł

PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/4140/22
Z/7254/21
Z/7256/21
2024
2024
2024



1 2 s 5 55.18 SKIBOWSKA Zofia
WOJCIECHOWSKA Pola
SAFIEJKO Hanna
CHOJNOWSKA Helena
KS AZS UWM Olsztyn 2010
2009
2009
2009
U16 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/0408/24
Z/0818/21
, Z/6238/23
Z/0406/24
2024
2024
, 2024
2024




2 5 s 5 58.59 TROCHIMCZUK Michalina
ZAPADKA Amelia
ORZECHOWSKA Zuzanna
DĘBSKA Laura
MKS Truso Elbląg 2010
2010
2010
2010
U16 WMZ -- SZCZEPAŃSKI Stanisław
SZCZEPAŃSKI Stanisław
SZCZEPAŃSKI Stanisław
SZCZEPAŃSKI Stanisław
Z/3216/20
Z/2811/24
Z/0835/22
Z/0808/22
2024
2024
2024
2024




1 1 s 6 52.69 RAFALSKA Patrycja
DAMSZEL Antonina
SIENKIEWICZ Jagoda
TREDER Alicja
MUKL Brodnica 2010
2010
2010
2009
U16 KPO -- ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
Z/0191/22
Z/6906/21
Z/2911/23
Z/3755/22
2024
2024
2024
2024




2 3 s 6 57.37 KORZENIEWSKA Zofia
ŁASTOWSKA Maja
ZARĘBSKA Nadia
BUŁA Natalia
KS AZS UWM Olsztyn 2011
2011
2011
2010
U16 WMZ -- PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
Z/4563/23
Z/6943/23
Z/3144/24
Z/5739/23
2024
2024
2024
2024




3 4 s 6 58.56 EMILIANÓW Elwira
MATUSZYK Natalia
SZNITOWSKA Rozalia
RAFALSKA Emilia
UKS Jedynka Bartoszyce 2010
2011
2011
2010
U16 WMZ -- FIGAT Mirosław
FIGAT Kamil
FIGAT Kamil
FIGAT Kamil
Z/4060/24
Z/1210/24
Z/1213/24
Z/1212/24
2024
2024
2024
2024




1 1 s 7 53.82 PYTLARCZYK Zofia
TROKOWSKA Amelia
KOŻUSZEK Dominika
ŁASZENKOW Amelia
KS Jelonki Dobre Miasto 2009
2009
2009
2006
U20 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
Z/0648/21
Z/0653/21
, Z/0650/21
Z/0377/18
2024
2024
, 2024
2024



BEZ
2 2 s 7 54.36 RADŁOWSKA Magdalena
DANELCZYK Weronika
KUCIEJEWSKA Jadwiga
SUCHODOLSKA Natalia
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010
2010
2010
2010
U16 WMZ -- NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
POLEWACZ Małgorzata
NIESTATEK Szymon
Z/0334/21
Z/0339/21
Z/13696/21
Z/0345/21
2024
2024
2024
2024




3 3 s 7 57.08 TOMASZEWSKA Lena
KOSTYRA Julia
POLAK Zuzanna
DESZCZKA Małgorzata
KS Jelonki Dobre Miasto 2008
2009
2008
2010
U18 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
, Z/0652/21
Z/0651/21
Z/0645/21
Z/3147/23
, 2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 MÓWIŃSKA Michalina NKS Nowe Miasto Lubawskie 2010 U16 WN IV B.D. Z/5654/23 2024
2 2 f 1 1.40 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2024 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.40 DUDA Marcelina KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/13698/21 2024
4 4 f 1 1.35 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2024
5 5 f 1 1.30 KARWOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4251/23 2024
6 6 f 1 1.25 SZCZEPKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6059/21 2024
7 7 f 1 1.20 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2024
8 8 f 1 1.20 BANASZEK Hanna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4114/23 2024
9 9 f 1 1.10 MOKAŃSKA Anna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4140/22 2024
10 10 f 1 1.05 LEWCZYSZYN Maja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1539/24 2024 LDK!
W dal K
  f 1 2.31 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN +0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2024
  f 1 4.52 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +1.1 V NIESTATEK Szymon Z/0334/21 2024 LDK!  OSU  
  f 1 4.61 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN +1.6 V PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2024 LDK!
  f 1 5.00 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U20 WN +1.1 IV PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2024 LDK!  KNF  
1 1 f 1 5.03 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U20 WN +3.4 IV PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 4.98 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN +1.6 IV CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2024 LDK!
3 3 f 1 4.62 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN +2.6 V PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2024 LDK!
4 4 f 1 4.61 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U16 WN +0.8 V SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2024 LDK!
5 5 f 1 4.52 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +2.1 V NIESTATEK Szymon Z/0334/21 2024 LDK!  OSU  
6 6 f 1 4.15 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN +2.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2024
7 7 f 1 4.05 CZAPLEJEWICZ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN +1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/13700/21 2024
8 8 f 1 3.95 OSOWIECKA Wiktoria UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN +0.5 -- CYTLAŁ Jacek Z/4562/23 2024 LDK!
9 9 f 1 3.88 KOMOROWSKA Kornelia UKS Atos Woźnice 2010 U16 WN +2.1 -- BRODOWSKI Wojciech Z/5539/21 2024 LDK!
10 10 f 1 3.85 BUKOWSKA Gabriela MKS Truso Elbląg 2009 U16 WN +1.1 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5679/22 2024 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.57 KUCHNIK Agata CSiR Susz 2011 U14 WN 0.0 -- SZYSLER Andrzej Z/1227/23 2024 LDK!
2 2 f 1 4.32 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3405/22 2024 LDK!
3 3 f 1 4.30 KOŁECKA Dominika MKS Truso Elbląg 2012 U14 WN 0.0 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5293/23 2024 LDK!
4 4 f 1 4.30 KAMIŃSKA Milena KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6491/23 2024 LDK!
5 5 f 1 4.13 RULKA Magdalena UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3905/23 2024 LDK!
6 6 f 1 4.12 SOWA Nina KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7446/23 2024 LDK!
7 7 f 1 4.06 KURLETA Hanna UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1755/24 2024 LDK!
8 8 f 1 4.06 KOWALCZUK Maja UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/2948/24 2024 LDK!
9 9 f 1 4.01 MATUSZYK Natalia UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN 0.0 -- FIGAT Kamil Z/1210/24 2024 LDK!
10 10 f 1 3.98 MĘDYK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2012 U14 WN 0.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/1540/24 2024 LDK!
11 11 f 1 3.95 GROMALA Lena KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4155/22 2024 LDK!
12 12 f 1 3.92 PIÓRKOWSKA Anna MKS Truso Elbląg 2012 U14 WN 0.0 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/1601/24 2024 LDK!
13 13 f 1 3.91 JAKUTOWICZ Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN 0.0 -- FIGAT Mirosław Z/4061/24 2024
14 14 f 1 3.85 KUPIS Anastazja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1414/23 2024
15 15 f 1 3.82 GÓRSKA Lidia LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/2769/23 2024
16 16 f 1 3.76 SOŁOWIEJ Lena KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5279/23 2024 LDK!
17 17 f 1 3.76 SAMOJŁOWICZ Gabriela KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7444/23 2024 LDK!
18 18 f 1 3.70 OBUCHOWICZ Hanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0286/23 2024 LDK!
19 19 f 1 3.67 GAJDAMOWICZ Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7453/23 2024 LDK!
20 20 f 1 3.66 JAKUBOWSKA Hanna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4113/23 2024
21 21 f 1 3.64 ADAMCZYK Lena KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4158/22 2024 LDK!
22 22 f 1 3.60 POŁEĆ Zofia KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7449/23 2024 LDK!
23 23 f 1 3.58 ŁECHTAŃSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3172/24 2024
24 24 f 1 3.57 HOŁUB Maja KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6493/23 2024 LDK!
25 25 f 1 3.53 ROHDE Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3171/24 2024
26 26 f 1 3.51 ADAMSKA Anita UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3114/23 2024
27 27 f 1 3.51 ZŁOCKA Nina UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1753/24 2024 LDK!
28 28 f 1 3.50 MATYSKIEL Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/12560/21 2024
29 29 f 1 3.48 ŚLEDZIEWSKA Hanna UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1752/24 2024 LDK!
30 30 f 1 3.47 TUNIEWICZ Agata KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7447/23 2024 LDK!
31 31 f 1 3.47 OPOLSKA Zuzanna UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2822/24 2024
32 32 f 1 3.45 ZAPADKA Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/4403/24 2024
33 33 f 1 3.44 BRZUSZKIEWICZ Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3159/24 2024
34 34 f 1 3.44 BUKOWSKA Alicja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3160/24 2024
35 35 f 1 3.43 LESZCZYŃSKA Emilia KS Jelonki Dobre Miasto 2014 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4117/23 2024
36 36 f 1 3.41 WODZYŃSKA Gabriela UKS MOSiR Działdowo 2014 U12 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1749/24 2024 LDK!
37 37 f 1 3.41 ADAMOWICZ Iga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3157/24 2024
38 38 f 1 3.36 BORTKIEWICZ Laura KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3053/22 2024
39 39 f 1 3.35 KIELAK Gabriela LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN 0.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/5221/23 2024 LDK!
40 40 f 1 3.35 PRUSIK Gabriela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1422/23 2024
41 41 f 1 3.32 STANCEL Klara KS Jelonki Dobre Miasto 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7254/21 2024
42 42 f 1 3.28 MACIAS Aleksandra LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN 0.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/6438/23 2024 LDK!
43 43 f 1 3.28 BREŃTEK Julia LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/4405/24 2024
44 44 f 1 3.27 SIERGIEJ TADAJ Paulina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3165/24 2024
45 45 f 1 3.26 WOJNICKA Pola KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3170/24 2024
46 46 f 1 3.26 GUT Joanna LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/4399/24 2024
47 47 f 1 3.25 PRZYBYŁEK Nadia KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7253/21 2024
48 48 f 1 3.23 PYTLARCZYK Helena KS Jelonki Dobre Miasto 2014 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/8307/21 2024
49 49 f 1 3.23 MAŁACHOWSKA Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN 0.0 -- FIGAT Mirosław Z/2573/24 2024 LDK!
50 50 f 1 3.20 WIERZBICKA Anna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4116/23 2024
51 51 f 1 3.20 SKIERKOWSKA Urszula KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3166/24 2024
52 52 f 1 3.20 SZYMANIAK Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4570/24 2024
53 53 f 1 3.18 BANAT Martyna LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/3797/24 2024
54 54 f 1 3.17 LESZCZYŃSKA Maria KS Jelonki Dobre Miasto 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7249/21 2024
55 55 f 1 3.16 POPOWICZ Karolina UKS MOSiR Działdowo 2013 U12 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1756/24 2024 LDK!
56 56 f 1 3.13 PIOTROWICZ Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3176/24 2024
57 57 f 1 3.12 UŚCINOWICZ Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3168/24 2024
58 58 f 1 3.12 GNATOWSKA Kalina LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/4398/24 2024
59 59 f 1 3.06 SZEWCZYK Adrianna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2014 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata B.D. Z/3167/24 2024
60 60 f 1 3.03 KOZŁOWSKA Katarzyna UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2827/24 2024
61 61 f 1 3.01 REKŚĆ Dominika LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2013 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/1543/24 2024 LDK!
62 62 f 1 2.95 CHMIELEWSKA Julia UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2825/24 2024
63 63 f 1 2.94 PODLECKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3173/24 2024
64 64 f 1 2.85 SZCZEBIOT Barbara LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2015 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/6555/23 2024 LDK!
65 65 f 1 2.73 PLESKOT Paulina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2015 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/1542/24 2024 LDK!
66 66 f 1 2.64 PODLECKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3174/24 2024
67 67 f 1 2.36 MAŁECKA Lena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2014 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/6439/23 2024 LDK!
  f 1 NM BECZAK Liliana KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7447/21 2024
Trójskok K
1 1 f 1 12.38 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U20 WN +1.5 I BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 10.01 KARABELA Blanka MKL Jurand Szczytno 2008 U18 WN +0.9 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/0914/21 , 2024 LDK!  OSU  
Wieloskok K
  f 1 8.31 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN -0.8 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/2373/21 , 2024 LDK!
  f 1 9.96 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN +1.6 V CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2024 LDK!
1 1 f 1 10.96 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN +2.6 II CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2024 LDK!
2 2 f 1 9.32 SZUNIEWICZ Lidia KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN +1.4 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5302/22 2024 LDK!
3 3 f 1 8.87 KOMOROWSKA Kornelia UKS Atos Woźnice 2010 U16 WN +1.3 -- BRODOWSKI Wojciech Z/5539/21 2024 LDK!
4 4 f 1 8.82 OSOWIECKA Wiktoria UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN +1.3 -- CYTLAŁ Jacek Z/4562/23 2024 LDK!
5 5 f 1 8.54 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN +2.8 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/2373/21 , 2024 LDK!
6 6 f 1 8.44 OLEJNIK Alicja KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN +1.7 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7445/23 2024 LDK!
7 7 f 1 8.32 RULKA Magdalena UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN +1.5 -- CYTLAŁ Jacek Z/3905/23 2024 LDK!
8 8 f 1 8.27 KOWALCZUK Maja UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN +1.6 -- CYTLAŁ Jacek Z/2948/24 2024 LDK!
9 9 f 1 8.21 KALINOWSKA Hanna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN +1.1 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4154/22 2024 LDK!
10 10 f 1 8.19 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN +1.2 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0362/23 2024 LDK!
60 m M
1 8 e 1 10.33 SADOWSKI Igor UKS Piorun Barczewo 2013 U12 WN 0.0 -- BIAŁECKI Sebastian Z/3824/24 2024
2 9 e 1 10.38 DUDKOWSKI Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2015 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/1654/23 2024 LDK!
3 15 e 1 11.96 SUŁEK Milan LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2016 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/1538/24 2024 LDK!
1 4 e 2 9.84 MARCHWICA Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3164/24 2024
2 6 e 2 9.99 ŚLEDŹ Jakub UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2824/24 2024
3 10 e 2 10.48 OBARZANEK Oliwier UKS Jedynka Bartoszyce 2013 U12 WN 0.0 -- FIGAT Kamil Z/6444/23 2024 LDK!
4 12 e 2 10.95 BOGUSŁAWSKI Stanisław GUKS Asy Dywity 2013 U12 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3352/24 2024 LDK!
5 13 e 2 11.09 HARBACZONEK Bartosz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2014 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/1650/23 2024 LDK!
6 14 e 2 11.16 HARBACZONEK Jakub LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2014 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/1651/23 2024 LDK!
1 1 e 3 9.50 BAGIŃSKI Borys KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3177/24 2024
2 2 e 3 9.68 BERLIŃSKI Jan KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3175/24 2024
3 3 e 3 9.72 BARTOSIŃSKI Maksymilian KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3158/24 2024
4 5 e 3 9.85 JAKACKI Stanisław UKS Jedynka Bartoszyce 2013 U12 WN 0.0 -- FIGAT Kamil Z/1575/23 2024 LDK!
5 7 e 3 10.10 RANT Julian LKS Korab Olecko 2013 U12 WN 0.0 -- B.D. Z/4510/23 2024 LDK!
6 11 e 3 10.49 BROVINSKYI Omelian UKS Jedynka Bartoszyce 2013 U12 WN 0.0 -- FIGAT Kamil Z/1579/23 2024 LDK!
1 1 f 1 9.51 BAGIŃSKI Borys KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3177/24 2024
2 2 f 1 9.60 JAKACKI Stanisław UKS Jedynka Bartoszyce 2013 U12 WN 0.0 -- FIGAT Kamil Z/1575/23 2024 LDK!
3 3 f 1 9.69 MARCHWICA Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3164/24 2024
4 5 f 1 9.81 BERLIŃSKI Jan KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3175/24 2024
5 4 f 1 9.81 BARTOSIŃSKI Maksymilian KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3158/24 2024
6 6 f 1 9.96 ŚLEDŹ Jakub UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2824/24 2024
100 m M
1 1 e 1 13.02 LASZUK Karol MKS Truso Elbląg 2011 U14 WN +0.3 -- POLKOWSKA Martyna B.D. SZCZEPAŃSKI Stanisław # , Z/1801/23 , 2024 LDK!
2 17 e 1 16.04 BLOCH Piotr KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN +0.3 -- POLEWACZ Małgorzata Z/8167/21 2024
3 18 e 1 16.25 MATUSZYŃSKI Maksymilian UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN +0.3 -- FIGAT Mirosław Z/2574/24 2024 LDK!
4 20 e 1 17.05 JAREMKO Krystian LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN +0.3 -- JESIEŃ Anna Z/3795/24 2024
1 2 e 2 13.39 MACHEL Michał KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -1.9 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1409/23 2024
2 6 e 2 14.91 DUDA Max KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.9 -- POLEWACZ Małgorzata Z/6048/21 2024
3 11 e 2 15.61 ŻYGADŁO Bartłomiej LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -1.9 -- JESIEŃ Anna Z/3794/24 2024
4 13 e 2 15.65 STYPIK Maciej UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -1.9 -- FIGAT Kamil Z/3155/24 2024 LDK!
5 14 e 2 15.82 FURTAK Wiktor KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -1.9 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4151/22 2024 LDK!
1 4 e 3 14.30 PRZEMIELEWSKI Oskar LKS Korab Olecko 2011 U14 WN -4.3 -- BRYNDA Marcin Z/1525/24 2024 LDK!
2 7 e 3 15.07 RAWIŃSKI Dawid GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -4.3 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/2670/21 2024 LDK!
3 8 e 3 15.21 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -4.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2024
4 16 e 3 15.97 BUĆWIŁO Mikołaj KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -4.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4167/22 2024
5 22 e 3 17.32 GRUSZKA Tymon KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -4.3 -- POLEWACZ Małgorzata Z/1407/23 2024
1 3 e 4 14.29 BUSKA Antoni KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -0.9 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6549/23 2024 LDK!
2 15 e 4 15.89 MIRZAŁEK Marcel MKS Truso Elbląg 2011 U14 WN -0.9 -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/4202/23 2024 LDK!
3 21 e 4 17.30 RYBICKI Ksawier LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2012 U14 WN -0.9 -- OLSZEWSKI Marek Z/3944/24 2024 LDK!
4 23 e 4 17.59 WIAK Jarosław KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -0.9 -- BORYSEWICZ Magdalena B.D. Z/3148/24 2024 LDK!
1 5 e 5 14.89 DUDKOWSKI Kacper LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -1.4 -- OLSZEWSKI Marek Z/1649/23 2024 LDK!
2 9 e 5 15.36 KAMIŃSKI Bruno KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -1.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1410/23 2024
3 10 e 5 15.54 URBAN Nicodem KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -1.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1416/23 2024
4 12 e 5 15.62 TAŃSKI Konstanty KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.4 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/7450/21 2024
5 19 e 5 16.96 SOBIESKI Jan UKS Jedyneczka Giżycko 2012 U14 WN -1.4 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2823/24 2024 LDK!
1 7 e 6 12.32 PIETUSZKO Kamil UKS MOSiR Działdowo 2005 U20 WN -0.7 -- CYTLAŁ Jacek Z/3994/23 2024
2 11 e 6 13.10 LITVINOV Dmytro UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -0.7 -- FIGAT Kamil Z/6442/23 2024 LDK!
3 14 e 6 13.17 SPLITT Dawid NKS Nowe Miasto Lubawskie 2006 U20 WN -0.7 -- B.D. Z/3639/22 2024
4 15 e 6 13.19 KLUKOWSKI Paweł MUKL Brodnica 2010 U16 KP -0.7 -- ROSIŃSKI Zenon Z/4443/24 2024
  e 6 DNF BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik # 2007 U18 WN -0.7 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2024 LDK!  KN B  
1 3 e 7 11.78 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U20 KP -1.0 IV ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2024 BEZ
2 8 e 7 12.57 LESZCZYŃSKI Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -1.0 -- TOMASZEWSKI Grzegorz Z/1261/24 2024
3 13 e 7 13.15 DUDEK Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN -1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1272/24 2024
4 16 e 7 13.28 JAROSZEWSKI Jakub NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U16 WN -1.0 -- B.D. B.D. , Z/12169/21 , 2024 LDK!
1 4 e 8 12.12 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN -0.4 -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2024
2 6 e 8 12.19 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U18 WN -0.4 IV FIGAT Kamil Z/4535/21 2024
3 12 e 8 13.15 JANCEWICZ Witold KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -0.4 -- POLEWACZ Małgorzata Z/0341/21 2024
4 19 e 8 13.48 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2024
5 22 e 8 15.79 PRZYBYSZ Piotr LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U16 WN -0.4 -- OLSZEWSKI Marek Z/3942/24 2024 LDK!
1 5 e 9 12.18 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN +0.1 IV PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2024 BEZ LDK!
2 9 e 9 12.98 ZAWADA Sławomir KS Jelonki Dobre Miasto 1968 Masters WN +0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3051/22 2024
3 17 e 9 13.30 SADOWSKI Aleks MKL Jurand Szczytno 2010 U16 WN +0.1 -- BUKOWIECKI Maciej Z/5622/23 2024 LDK!  OSU  
4 21 e 9 15.13 GÓRNY Jan KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +0.1 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0638/21 2024
1 1 e 10 11.45 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN +0.8 III PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2024 BEZ LDK!
2 2 e 10 11.66 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U23 WN +0.8 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2024
3 10 e 10 13.08 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2024
4 18 e 10 13.38 BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN +0.8 -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2024
5 20 e 10 14.18 CHOJECKI Lesław KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +0.8 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/2042/21 2024
1 1 f 1 13.27 LASZUK Karol MKS Truso Elbląg 2011 U14 WN -3.6 -- POLKOWSKA Martyna B.D. SZCZEPAŃSKI Stanisław # , Z/1801/23 , 2024 LDK!
2 2 f 1 13.39 MACHEL Michał KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -3.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1409/23 2024
3 3 f 1 14.00 PRZEMIELEWSKI Oskar LKS Korab Olecko 2011 U14 WN -3.6 -- BRYNDA Marcin Z/1525/24 2024 LDK!
4 4 f 1 14.60 BUSKA Antoni KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -3.6 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6549/23 2024 LDK!
5 5 f 1 15.10 DUDKOWSKI Kacper LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -3.6 -- OLSZEWSKI Marek Z/1649/23 2024 LDK!
6 6 f 1 15.62 DUDA Max KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -3.6 -- POLEWACZ Małgorzata Z/6048/21 2024
1 1 f 2 14.83 RAWIŃSKI Dawid GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -1.9 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/2670/21 2024 LDK!
2 2 f 2 15.38 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.9 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2024
3 3 f 2 15.45 TAŃSKI Konstanty KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.9 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/7450/21 2024
4 4 f 2 15.52 KAMIŃSKI Bruno KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -1.9 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1410/23 2024
5 5 f 2 15.80 URBAN Nicodem KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -1.9 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1416/23 2024
1 1 f 3 11.44 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U23 WN -2.5 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2024
2 2 f 3 11.45 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -2.5 III PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2024 BEZ LDK!
3 3 f 3 11.66 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U20 KP -2.5 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2024 BEZ
4 4 f 3 12.16 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U18 WN -2.5 IV FIGAT Kamil Z/4535/21 2024
5 5 f 3 12.19 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN -2.5 IV PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2024 BEZ LDK!
6 6 f 3 12.20 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN -2.5 -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2024
1 1 f 4 12.45 PIETUSZKO Kamil UKS MOSiR Działdowo 2005 U20 WN -2.5 -- CYTLAŁ Jacek Z/3994/23 2024
2 2 f 4 12.87 LESZCZYŃSKI Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -2.5 -- TOMASZEWSKI Grzegorz Z/1261/24 2024
3 3 f 4 13.22 ZAWADA Sławomir KS Jelonki Dobre Miasto 1968 Masters WN -2.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3051/22 2024
4 4 f 4 13.31 LITVINOV Dmytro UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -2.5 -- FIGAT Kamil Z/6442/23 2024 LDK!
5 5 f 4 13.49 JANCEWICZ Witold KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -2.5 -- POLEWACZ Małgorzata Z/0341/21 2024
200 m M
1 1 s 1 23.95 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U20 KP -2.2 IV ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2024 BEZ
2 9 s 1 27.59 JAROSZEWSKI Jakub NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U16 WN -2.2 -- B.D. B.D. , Z/12169/21 , 2024 LDK!
3 15 s 1 33.42 URBAN Nicodem KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -2.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1416/23 2024
1 3 s 2 25.50 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN -2.5 -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2024
2 13 s 2 32.48 GÓRNY Jan KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -2.5 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0638/21 2024
3 14 s 2 33.26 KWATERKIEWICZ Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2013 U12 WN -2.5 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4516/24 2024 LDK!
1 2 s 3 24.06 KURCEWICZ Patryk UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -1.2 IV ŚWIDERSKA Jolanta Z/3109/23 2024 LDK!
2 5 s 3 25.74 JARZEMBOWSKI Sebastian NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U18 WN -1.2 -- B.D. Z/5730/22 2024
3 17 s 3 34.54 BLOCH Piotr KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -1.2 -- POLEWACZ Małgorzata Z/8167/21 2024
1 4 s 4 25.74 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U18 WN -2.3 -- FIGAT Kamil Z/4535/21 2024
2 11 s 4 27.84 BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN -2.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2024
1 6 s 5 25.98 KUMA Mikołaj UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U18 WN -0.8 -- FIGAT Kamil Z/2942/22 2024 LDK!
2 8 s 5 27.25 RUSIN Michał UKS MOSiR Działdowo 2007 U18 WN -0.8 -- CYTLAŁ Jacek Z/1176/24 2024
3 12 s 5 30.19 PRZEMIELEWSKI Oskar LKS Korab Olecko 2011 U14 WN -0.8 -- BRYNDA Marcin Z/1525/24 2024 LDK!
1 7 s 6 26.79 DUDEK Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1272/24 2024
2 10 s 6 27.74 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2024
3 16 s 6 34.01 DRĘŻEK Adam KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -1.3 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3489/24 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.46 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 51.72 CIESZEWSKI Adam MKL Toruń 2007 U18 KP III DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/4625/19 2024 LDK! 64 113
3 4 s 1 55.82 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U18 WN -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2024 LDK!
4 6 s 1 56.14 SPLITT Dawid NKS Nowe Miasto Lubawskie 2006 U20 WN -- B.D. Z/3639/22 2024
1 3 s 2 54.81 KUMA Mikołaj UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U18 WN -- FIGAT Kamil Z/2942/22 2024 LDK!
2 7 s 2 57.11 SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PODOLAK Michał , Z/3803/20 , 2024 LDK!
3 9 s 2 58.36 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2024 BEZ LDK!
1 5 s 3 55.94 LESZCZYŃSKI Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -- TOMASZEWSKI Grzegorz Z/1261/24 2024
2 8 s 3 58.00 RUSIN Michał UKS MOSiR Działdowo 2007 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1176/24 2024
3 13 s 3 65.67 PADUCH Konrad MKS Truso Elbląg 2009 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0676/23 2024 LDK!
1 10 s 4 61.12 KRUPSKI Szymon Orka Iława Athletics 2010 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/14518/21 2024 LDK!
2 11 s 4 61.16 PERCHINENNA Simone UKS Jedyneczka Giżycko 2009 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3067/24 2024 LDK!
3 12 s 4 65.21 DZIK Ksawery MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -- POLKOWSKA Martyna B.D. SZCZEPAŃSKI Stanisław , Z/6402/23 , 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:30.78 KURCEWICZ Patryk UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN III ŚWIDERSKA Jolanta Z/3109/23 2024 LDK!
2 2 s 1 1:33.23 RYBICKI Franciszek UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN IV ŚWIDERSKA Jolanta Z/3107/23 2024 LDK!
3 6 s 1 1:51.54 CHOJECKI Lesław KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/2042/21 2024
4 7 s 1 1:52.33 RAWIŃSKI Dawid GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/2670/21 2024 LDK!
5 8 s 1 1:56.12 DEMBSKI Kacper KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7442/23 2024 LDK!
6 9 s 1 2:00.26 GUTOWSKI Tomasz UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/1583/23 2024 LDK!
7 10 s 1 2:00.72 ORŁOWSKI Hubert UKS Jedyneczka Giżycko 2012 U14 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3106/23 2024 LDK!
1 3 s 2 1:39.61 BABSKI Jakub LKS Lubawa 2009 U16 WN V TYKARSKI Marek Z/5294/23 2024
2 4 s 2 1:45.54 MĄKA Szymon KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/7108/23 2024 LDK!
3 5 s 2 1:48.77 PAWŁOWICZ Filip UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/2994/24 2024 LDK!
4 11 s 2 2:02.28 GRABOWSKI Maciej GUKS Asy Dywity 2012 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/5615/23 2024 LDK!
5 12 s 2 2:02.30 CHODKIEWICZ Tymoteusz LUKS Orneta 2011 U14 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/6564/23 2024 LDK!
6 13 s 2 2:03.42 SKONECZNY Marcel UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/1577/23 2024 LDK!
7 14 s 2 2:10.03 BOGUSŁAWSKI Stanisław GUKS Asy Dywity 2013 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3352/24 2024 LDK!
8 15 s 2 2:12.02 SKERDA Marcin GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0287/23 2024 LDK!
9 16 s 2 2:12.10 MARCINIAK Antoni UKS Jedyneczka Giżycko 2012 U14 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2820/24 2024 LDK!
1000 m M
1 3 s 1 2:59.32 FLENC Bruno MUKL Brodnica 2008 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0190/22 2024
2 4 s 1 3:05.29 FRESONKE Cezary UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U18 WN -- FIGAT Kamil Z/1584/23 2024 LDK!
3 5 s 1 3:06.16 ŻMUDA Karol MKS Truso Elbląg 2008 U18 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/7398/23 2024
4 7 s 1 3:08.78 ANIEĆKO Miłosz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2008 U18 WN -- GIERYSZEWSKI Andrzej Z/4300/23 2024 LDK!
5 8 s 1 3:10.69 BAŃKA Kacper KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3090/24 2024 LDK!
6 13 s 1 3:38.93 SOKOŁOWSKI Antoni LKS Lubawa 2011 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/5757/22 2024 LDK!
7 14 s 1 3:44.42 EMILIANÓW Olaf UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Mirosław Z/2572/24 2024 LDK!
1 1 s 2 2:39.31 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U23 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2024
2 2 s 2 2:41.88 GŁOWACKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3048/23 2024
3 6 s 2 3:07.87 LUBAŃSKI Wiktor MKS Truso Elbląg 2009 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/6229/22 2024 LDK!
4 9 s 2 3:14.73 PIETRZAK Stanisław KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/4850/24 2024 LDK!
5 10 s 2 3:17.73 KRESIN Kamil UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2819/24 2024 LDK!
6 11 s 2 3:29.61 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2024
7 12 s 2 3:33.48 LUŹNY Adam UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/1581/23 2024 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 50.45 KUMA Mikołaj
LITVINOV Dmytro
FRESONKE Cezary
OGULEWICZ Dominik
UKS Jedynka Bartoszyce 2008
2010
2008
2007
U18 WMZ -- FIGAT Kamil
FIGAT Kamil
FIGAT Kamil
FIGAT Kamil
Z/2942/22
Z/6442/23
Z/1584/23
Z/4535/21
2024
2024
2024
2024




  s 1 DQ ZAWADA Sławomir
ŁUTOWICZ Marcel
LESZCZYŃSKI Filip
KOSTYRA Dawid
KS Jelonki Dobre Miasto 1968
2006
2007
2007
Masters WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
TOMASZEWSKI Grzegorz
PYTLARCZYK Paweł
Z/3051/22
Z/3152/19
Z/1261/24
Z/3154/19
2024
2024
2024
2024

BEZ

BEZ
1 1 s 2 56.71 KOSTRZEWA Adam
TAŃSKI Konstanty
BUĆWIŁO Mikołaj
MACHEL Michał
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011
2011
2011
2012
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
ADAMOWICZ Małgorzata
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/1226/22
Z/7450/21
Z/4167/22
Z/1409/23
2024
2024
2024
2024




2 2 s 2 57.53 SKERDA Marcin
RZESZOT Maksymilian
GRABOWSKI Maciej
RAWIŃSKI Dawid
GUKS Asy Dywity 2011
2011
2012
2011
U14 WMZ -- LEWANDOWSKA Ewa
LEWANDOWSKA Ewa
LEWANDOWSKA Ewa
LEWANDOWSKA Ewa
Z/0287/23
Z/3414/22
Z/5615/23
Z/2670/21
2024
2024
2024
2024




3 3 s 2 60.28 UKS Jedynka Bartoszyce


brak daty WMZ --
Wzwyż M
1 1 f 1 1.70 ROKOSZNY Bartosz MKS Truso Elbląg 2008 U18 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0877/22 2024
2 3 f 1 1.55 ZAWADA Sławomir KS Jelonki Dobre Miasto 1968 Masters WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3051/22 2024
3 2 f 1 1.55 JANCEWICZ Witold KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/0341/21 2024
4 4 f 1 1.25 TAŃSKI Konstanty KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/7450/21 2024
W dal M
  f 1 5.82 PIETUSZKO Kamil UKS MOSiR Działdowo 2005 U20 WN +1.5 -- CYTLAŁ Jacek Z/3994/23 2024
1 1 f 1 6.22 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 2005 U20 WN +0.6 IV WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5675/18 2024 BEZ
2 2 f 1 5.97 PIETUSZKO Kamil UKS MOSiR Działdowo 2005 U20 WN +2.5 IV CYTLAŁ Jacek Z/3994/23 2024
3 3 f 1 5.55 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN +0.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2024 BEZ LDK!
4 4 f 1 4.80 BAGIŃSKI Jakub UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN +1.3 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3113/23 2024 LDK!
5 5 f 1 4.61 KRESIN Kamil UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN +1.3 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2819/24 2024 LDK!
6 6 f 1 4.36 PERCHINENNA Simone UKS Jedyneczka Giżycko 2009 U16 WN -0.4 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3067/24 2024 LDK!
7 7 f 1 4.28 LITVINOV Dmytro UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN +0.3 -- FIGAT Kamil Z/6442/23 2024 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 4.65 MACHEL Michał KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1409/23 2024
2 2 f 1 4.37 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2024
3 3 f 1 4.35 BUSKA Antoni KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6549/23 2024 LDK!
4 4 f 1 4.03 DUDKOWSKI Kacper LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN 0.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/1649/23 2024 LDK!
5 5 f 1 4.03 KAMIŃSKI Bruno KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1410/23 2024
6 6 f 1 3.72 GUTOWSKI Tomasz UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN 0.0 -- FIGAT Kamil Z/1583/23 2024 LDK!
7 7 f 1 3.64 MUZYKA Miłosz UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN 0.0 -- FIGAT Kamil Z/6443/23 2024 LDK!
8 8 f 1 3.60 ŻYGADŁO Bartłomiej LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/3794/24 2024
9 9 f 1 3.56 BAGIŃSKI Borys KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3177/24 2024
10 10 f 1 3.51 ORŁOWSKI Hubert UKS Jedyneczka Giżycko 2012 U14 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3106/23 2024 LDK!
11 11 f 1 3.50 STYPIK Maciej UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN 0.0 -- FIGAT Kamil Z/3155/24 2024 LDK!
12 12 f 1 3.49 ŚLEDŹ Jakub UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2824/24 2024
13 13 f 1 3.47 DUDKOWSKI Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2015 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/1654/23 2024 LDK!
14 14 f 1 3.40 JAKACKI Stanisław UKS Jedynka Bartoszyce 2013 U12 WN 0.0 -- FIGAT Kamil Z/1575/23 2024 LDK!
15 15 f 1 3.40 HARBACZONEK Bartosz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2014 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/1650/23 2024 LDK!
16 16 f 1 3.30 FURTAK Wiktor KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4151/22 2024 LDK!
17 17 f 1 3.27 GRUSZKA Tymon KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/1407/23 2024
18 18 f 1 3.24 MARCHWICA Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3164/24 2024
19 19 f 1 3.24 BARTOSIŃSKI Maksymilian KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3158/24 2024
20 20 f 1 3.20 RYBICKI Ksawier LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2012 U14 WN 0.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/3944/24 2024 LDK!
21 21 f 1 3.18 JAREMKO Krystian LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/3795/24 2024
22 22 f 1 3.14 OBARZANEK Oliwier UKS Jedynka Bartoszyce 2013 U12 WN 0.0 -- FIGAT Kamil Z/6444/23 2024 LDK!
23 23 f 1 3.12 MARCINIAK Antoni UKS Jedyneczka Giżycko 2012 U14 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2820/24 2024 LDK!
24 24 f 1 3.10 BROVINSKYI Omelian UKS Jedynka Bartoszyce 2013 U12 WN 0.0 -- FIGAT Kamil Z/1579/23 2024 LDK!
25 25 f 1 3.08 WIAK Jarosław KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena B.D. Z/3148/24 2024 LDK!
26 26 f 1 3.06 SOBIESKI Jan UKS Jedyneczka Giżycko 2012 U14 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2823/24 2024 LDK!
27 27 f 1 2.91 BERLIŃSKI Jan KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3175/24 2024
28 28 f 1 2.84 MATUSZYŃSKI Maksymilian UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN 0.0 -- FIGAT Mirosław Z/2574/24 2024 LDK!
29 29 f 1 2.62 HARBACZONEK Jakub LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2014 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/1651/23 2024 LDK!
30 30 f 1 2.54 SUŁEK Milan LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2016 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/1538/24 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 47.899130821228 sekund