Kielce 12.05.2024
15. Memoriał Zdzisława Furmanka [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 s 1 8.59 PODRAZA Aleksandra KKL Kielce 2011 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/6515/22 2024 LDK!
2 s 1 8.59 WRONA Zuzanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK 0.0 -- KUBIEC Dawid B.D. Z/5557/21 2024 LDK!
3 s 1 9.11 LECHOWICZ Emilia KKL Kielce 2012 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/0016/22 2024 LDK!
4 s 1 9.19 SEKRECKA Alicja Teresa KKL Kielce 2011 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/7560/23 2024 LDK!
5 s 1 9.28 JANIK Julia KKL Kielce 2011 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/3207/23 2024 LDK!
6 s 1 9.30 SZYMONIAK Kaja KKL Kielce 2016 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/3979/24 2024 LDK!
7 s 1 9.49 KOZAK Nina KKL Kielce 2011 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/6571/23 2024 LDK!
8 s 1 9.55 MAJEWSKA Aleksandra KKL Kielce 2011 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/7512/23 2024 LDK!
1 s 2 9.11 WĄDER Hanna KKL Kielce 2011 U14 SK -0.1 -- B.D. B.D. Z/14047/21 2024 LDK!
2 s 2 9.30 KOWALCZYK Nikola KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK -0.1 -- CIEPLUCH Beata Z/7068/23 2024 LDK!
3 s 2 9.88 OSMAN Amelia KKL Kielce 2014 U12 SK -0.1 -- B.D. Z/7495/23 2024 LDK!
4 s 2 9.96 PTAK Lena KKL Kielce 2012 U14 SK -0.1 -- B.D. Z/7501/23 2024 LDK!
5 s 2 10.05 GIEDYK Jagoda KKL Kielce 2012 U14 SK -0.1 -- B.D. Z/2497/22 2024 LDK!
6 s 2 10.54 HAJDUK Magdalena KKL Kielce 2015 U12 SK -0.1 -- B.D. Z/7493/23 2024 LDK!
7 s 2 10.90 ZAPAŁA Liliana KKL Kielce 2015 U12 SK -0.1 -- B.D. Z/0117/24 2024 LDK!
1 s 3 10.93 WITKOWSKA Kamila KKL Kielce 2013 U12 SK -2.4 -- B.D. Z/0115/24 2024 LDK!
2 s 3 11.07 MĄKOSA Hanna KKL Kielce 2013 U12 SK -2.4 -- B.D. Z/0011/22 2024 LDK!
3 s 3 11.20 SKORUPKA Hanna KKL Kielce 2013 U12 SK -2.4 -- B.D. Z/5969/23 2024 LDK!
4 s 3 11.20 PASTUSZKA Maria KKL Kielce 2016 U12 SK -2.4 -- B.D. Z/4267/24 2024 LDK!
5 s 3 11.49 SZYMONIAK Kaja KKL Kielce 2016 U12 SK -2.4 -- B.D. Z/3979/24 2024 LDK!
6 s 3 11.60 FLORCZYK Anna KKL Kielce 2016 U12 SK -2.4 -- B.D. Z/7502/23 2024 LDK!
100 m K
2 e 1 13.54 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U20 SK -1.5 IV TIETIERIN Paweł B.D. Z/1233/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 e 1 13.64 MIŚTA Małgorzata KKL Kielce 2007 U18 SK -1.5 IV TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2024 LDK!  OSU  
4 e 1 13.73 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U16 SK -1.5 IV TIETIERIN Paweł Z/3395/19 2024 LDK!  OSU  
5 e 1 13.58 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U16 SK -1.5 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/3975/21 2024 LDK!  OSU   89
6 e 1 14.19 PUCHAŁA Zofia KKL Kielce 2006 U20 SK -1.5 -- TIETIERIN Paweł Z/0481/21 2024 LDK!  OSU  
7 e 1 14.59 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U18 SK -1.5 -- TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 e 2 14.01 WIATR Amelia KKL Kielce 2010 U16 SK -1.8 V TIETIERIN Paweł Z/14048/21 2024 LDK!  OSU  
2 e 2 14.22 SMARDZEWSKA Maja KKL Kielce 2010 U16 SK -1.8 V DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/3208/23 2024 LDK!  OSU   70
3 e 2 14.30 KOBIEC Dominika KKL Kielce 2009 U16 SK -1.8 V TIETIERIN Paweł Z/1735/24 2024
1 f 13.61 SMARDZEWSKA Maja KKL Kielce 2010 U16 SK -1.1 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/3208/23 2024 LDK!  OSU   88
2 f 13.92 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U16 SK -1.1 V DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/3975/21 2024 LDK!  OSU   77
4 f 14.34 MIŚTA Małgorzata KKL Kielce 2007 U18 SK -1.1 -- TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2024 LDK!  OSU  
200 m K
2 s 1 27.04 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U20 SK -0.1 III DMP U20 TIETIERIN Paweł B.D. Z/1233/20 2024 LDK!  OSU   KN B   106
3 s 1 29.12 KOBIEC Dominika KKL Kielce 2009 U16 SK -0.1 V DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/1735/24 2024 79
300 m K
1 s 1 47.27 WRONA Zuzanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK V KUBIEC Dawid B.D. Z/5557/21 2024 LDK!
2 s 1 48.23 SZYMONIAK Lena KKL Kielce 2011 U14 SK V B.D. Z/6542/22 2024 LDK!
3 s 1 49.14 WĄDER Hanna KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. B.D. Z/14047/21 2024 LDK!
4 s 1 50.04 JANIK Julia KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/3207/23 2024 LDK!
1 s 2 49.46 KOZAK Nina KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/6571/23 2024 LDK!
2 s 2 50.32 ZIĘTEK Oliwia KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2010 U16 SK -- SATOR Damian Z/6593/22 2024 LDK!
3 s 2 50.38 SEKRECKA Alicja Teresa KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/7560/23 2024 LDK!
4 s 2 52.64 MAJEWSKA Aleksandra KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/7512/23 2024 LDK!
5 s 2 53.93 KOWALCZYK Nikola KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7068/23 2024 LDK!
1 s 3 50.50 LECHOWICZ Emilia KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. Z/0016/22 2024 LDK!
2 s 3 53.87 PTAK Lena KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. Z/7501/23 2024 LDK!
3 s 3 59.48 MĄKOSA Hanna KKL Kielce 2013 U12 SK -- B.D. Z/0011/22 2024 LDK!
4 s 3 59.85 GIEDYK Jagoda KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. Z/2497/22 2024 LDK!
5 s 3 60.01 WITKOWSKA Kamila KKL Kielce 2013 U12 SK -- B.D. Z/0115/24 2024 LDK!
6 s 3 61.64 SKORUPKA Hanna KKL Kielce 2013 U12 SK -- B.D. Z/5969/23 2024 LDK!
1 s 4 56.30 OSMAN Amelia KKL Kielce 2014 U12 SK -- B.D. Z/7495/23 2024 LDK!
2 s 4 57.36 HAJDUK Magdalena KKL Kielce 2015 U12 SK -- B.D. Z/7493/23 2024 LDK!
3 s 4 62.12 ZAPAŁA Liliana KKL Kielce 2015 U12 SK -- B.D. Z/0117/24 2024 LDK!
4 s 4 64.43 SZYMONIAK Kaja KKL Kielce 2016 U12 SK -- B.D. Z/3979/24 2024 LDK!
5 s 4 66.78 FLORCZYK Anna KKL Kielce 2016 U12 SK -- B.D. Z/7502/23 2024 LDK!
400 m K
1 s 1 63.44 PARADA Gabriela KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2011 U14 SK IV SATOR Damian B.D. Z/2838/21 2024 LDK!
2 s 1 65.26 KAWECKA Anna KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2007 U18 SK -- SATOR Damian Z/1988/19 2024 LDK!
3 s 1 65.91 MICHALSKA Maria KKL Kielce 2010 U16 SK V JÓŹWIK Krzysztof Z/5306/19 2024 LDK!  OSU  
4 s 1 69.96 SZAŁAS Maja KKL Kielce 2007 U18 SK -- WRONA Agnieszka Z/13995/21 2024 LDK!  OSU  
5 s 1 75.96 PARADA Tatiana KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2007 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław SATOR Damian , Z/2222/18 , 2024 BEZ LDK!
6 s 1 78.85 GOŁDA Natalia UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2008 U18 SK -- BIELACHA Maciej Z/7016/23 2024
7 s 1 80.94 WYCHOWANIEC Wiktoria UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2008 U18 SK -- BIELACHA Maciej Z/7018/23 2024
100 m pł K
  f 1 DNF PUCHAŁA Zofia KKL Kielce 2006 U20 SK -1.9 -- DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0481/21 2024 LDK!  OSU  
Tyczka K
1 f 1 3.91 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U20 SK I DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka B.D. , Z/0483/19 , 2024 LDK!  KNF   OSU   172
2 f 1 3.71 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U20 SK I DMP U20 WRONA Agnieszka Z/2295/19 2024 LDK!  KNF   OSU   163
3 f 1 2.31 CHMIELEWSKA Lena KKL Kielce 2010 U16 SK V DMP U20 WRONA Agnieszka Z/0486/21 2024 LDK!  OSU   88
W dal K
2 f 1 5.89 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK +2.2 I TIETIERIN Paweł B.D. # Z/0840/12 2024 1  KNS  
3 f 1 5.08 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U23 SK +2.3 -- LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof B.D. Z/0156/17 2024 LDK!
4 f 1 5.07 MIŚTA Małgorzata KKL Kielce 2007 U18 SK +2.1 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2024 LDK!  OSU   86
5 f 1 4.82 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U18 SK -0.2 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2024 LDK!  OSU   KN B   72
6 f 1 3.11 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 Sen PK -1.6 -- JANIK Emilia Z/5145/15 2024 3
Trójskok K
1 f 1 11.03 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U23 SK +0.7 III LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof B.D. Z/0156/17 2024 LDK!
2 f 1 10.91 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U20 SK +1.8 III JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł B.D. , Z/5280/18 , 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 10.05 SAMCZYŃSKA Liliana KKL Kielce 2008 U18 SK +2.4 -- DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/13031/21 2024 LDK!  OSU   KN B   76
Kula (4) K
1 f 1 16.45 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U23 MZ M NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław B.D. Z/2308/17 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 14.13 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 2001 Sen PD I DMP ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024 124
Dysk (1) K
1 f 1 52.81 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2024  KNS   148
Młot (4) K
1 f 1 69.98 KOPRON Malwina KS Wisła Puławy 1994 Sen LU MM KOPRON Witold Z/4597/11 2024  KNS  
2 f 1 69.21 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK MM FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2024  KNS  
3 f 1 67.75 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD M DMP WOJTULEWICZ Malwina Z/3814/15 2024  KNS   182
4 f 1 65.91 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2024  KNS   178
5 f 1 63.50 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK I FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2024 LDK!
6 f 1 62.87 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I GÓRA Marcin B.D. B.D. Z/6533/15 2024 LDK!  KNF  
7 f 1 61.80 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj B.D. , Z/1647/16 , 2024 LDK!  KNF  
8 f 1 44.31 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U20 SK II DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2024 5 LDK!  KN B   133
60 m M
1 s 1 9.36 PASTUSZKA Antoni KKL Kielce 2014 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/4265/24 2024 LDK!
2 s 1 9.79 FLORCZYK Franciszek KKL Kielce 2014 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/0006/22 2024 LDK!
3 s 1 10.62 GŁOWACKI Szymon KKL Kielce 2014 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/0112/24 2024 LDK!
4 s 1 10.62 KIERCZYŃSKI Bartosz Wiktor KKL Kielce 2013 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/3554/24 2024 LDK!
5 s 1 10.96 KULIGOWSKI Bartosz KKL Kielce 2013 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/0114/24 2024 LDK!
1 s 2 8.40 KULIK Dawid KKL Kielce 2011 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/6624/22 2024 LDK!
2 s 2 8.98 KRAWCZYK Jan KKL Kielce 2012 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/7088/23 2024 LDK!
3 s 2 9.04 MĄKOSA Jędrzej KKL Kielce 2011 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/0012/22 2024 LDK!
4 s 2 9.25 URBANIAK Jeremiasz KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK 0.0 -- KUBIEC Dawid Z/7069/23 2024 LDK!
5 s 2 9.35 BEŁCZEW Igor KKL Kielce 2012 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/0485/21 2024 LDK!
6 s 2 9.35 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 2010 U16 SK 0.0 -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2024 LDK!
7 s 2 10.31 MYK Wojciech KKL Kielce 2012 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/7498/23 2024 LDK!
100 m M
1 e 1 11.62 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1998 Sen SK -0.7 III BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
2 e 1 11.67 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U18 SK -0.7 III SIDOWSKI Krzysztof Z/3292/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 e 1 11.92 PAWELEC Cyprian UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2004 U23 SK -0.7 -- BIELACHA Maciej Z/5509/23 2024
4 e 1 12.03 MILEWSKI Wiktor UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2007 U18 SK -0.7 IV DMP DMP U20 BIELACHA Maciej Z/3376/19 2024 LDK! 36 87
5 e 1 12.37 PODOLSKI Kacper KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2009 U16 SK -0.7 V SATOR Damian Z/2489/20 2024 LDK!
6 e 1 12.94 OVSIICHUK Illia UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2008 U18 SK -0.7 -- BIELACHA Maciej Z/5506/23 2024
7 e 1 13.37 PLECH Wojciech KKL Kielce 2008 U18 SK -0.7 -- WRONA Agnieszka Z/3682/22 2024 LDK!  OSU  
1 f 11.69 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1998 Sen SK -2.0 III BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
2 f 11.71 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U18 SK -2.0 III SIDOWSKI Krzysztof Z/3292/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 11.90 PAWELEC Cyprian UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2004 U23 SK -2.0 -- BIELACHA Maciej Z/5509/23 2024
4 f 12.32 MILEWSKI Wiktor UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2007 U18 SK -2.0 -- DMP DMP U20 BIELACHA Maciej Z/3376/19 2024 LDK! 24 77
5 f 13.00 PODOLSKI Kacper KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2009 U16 SK -2.0 -- SATOR Damian Z/2489/20 2024 LDK!
200 m M
1 s 1 23.56 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1998 Sen SK -1.2 III BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
2 s 1 26.12 PAWELEC Cyprian UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2004 U23 SK -1.2 -- BIELACHA Maciej Z/5509/23 2024
3 s 1 27.12 PODOLSKI Kacper KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2009 U16 SK -1.2 -- SATOR Damian Z/2489/20 2024 LDK!
4 s 1 29.94 PLECH Wojciech KKL Kielce 2008 U18 SK -1.2 -- WRONA Agnieszka Z/3682/22 2024 LDK!  OSU  
300 m M
1 s 1 47.10 KRAWCZYK Jan KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. Z/7088/23 2024 LDK!
2 s 1 52.03 BEŁCZEW Igor KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. Z/0485/21 2024 LDK!
3 s 1 56.07 FLORCZYK Franciszek KKL Kielce 2014 U12 SK -- B.D. Z/0006/22 2024 LDK!
4 s 1 60.60 GŁOWACKI Szymon KKL Kielce 2014 U12 SK -- B.D. Z/0112/24 2024 LDK!
5 s 1 60.85 KIERCZYŃSKI Bartosz Wiktor KKL Kielce 2013 U12 SK -- B.D. Z/3554/24 2024 LDK!
6 s 1 61.62 KULIGOWSKI Bartosz KKL Kielce 2013 U12 SK -- B.D. Z/0114/24 2024 LDK!
1 s 2 43.72 KULIK Dawid KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/6624/22 2024 LDK!
2 s 2 44.95 MĄKOSA Jędrzej KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/0012/22 2024 LDK!
3 s 2 46.31 URBANIAK Jeremiasz KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/7069/23 2024 LDK!
4 s 2 50.42 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 2010 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2024 LDK!
5 s 2 58.43 MYK Wojciech KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. Z/7498/23 2024 LDK!
400 m M
1 s 1 53.04 PODOLSKI Filip KS ATHLETICS Busko-Zdrój 2008 U18 SK IV SATOR Damian Z/2488/20 2024 LDK!  KN B  
2 s 1 53.11 ZAWICKI Arkadiusz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2006 U20 SK IV SIDOWSKI Krzysztof Z/5623/19 2024 LDK!  OSU  
3 s 1 54.72 BŁASZCZYK Maciej SSR Olimp Strawczyn 2006 U20 SK IV B.D. Z/10984/21 2024
4 s 1 55.60 LIPA Bartłomiej UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2004 U23 SK -- DMP BIELACHA Maciej Z/6709/22 2024 24
Tyczka M
1 f 1 4.81 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U23 SK I WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2024 5 LDK!  KNF  
2 f 1 4.11 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 2007 U18 SK II DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0822/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B   126
Kula (7.26) M
1 f 1 19.59 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ MM DMP OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2024  KNS   176
2 f 1 19.50 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 Sen WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2024 MM  KNS  
3 f 1 19.45 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 1991 Sen SL M DMP B.D. Z/1690/11 2024 174
Dysk (2) M
1 f 1 63.34 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Masters LD MM DMP JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2024 MM  KNS   179
2 f 1 61.93 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU M DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/0205/14 2024  KNS   172
3 f 1 50.81 ANDRZEJCZAK Jarosław KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I DMP CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon , Z/0452/16 , 2024 LDK!  KN B   119
4 f 1 46.98 PAWLIKOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1992 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/1619/14 2024
5 f 1 31.24 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U18 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
Młot (5) M
1 f 1 54.86 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U18 LU III ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2024  KN B  
2 f 1 53.99 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U18 SK III FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 43.95 ŚLIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U16 SK IV DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2024 LDK!  OSU   100
Młot (6) M
1 f 1 42.79 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U20 SK IV DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2024 LDK!  OSU   KN B   106
Młot (7.26) M
1 f 1 71.81 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 2002 U23 PK M ROSA Mikołaj B.D. Z/1858/16 2024  KNF  
2 f 1 68.95 ZIÓŁKOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I DMP CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2024 LDK!  KNF   156
3 f 1 68.45 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz B.D. Z/1594/12 2024 1  KNS   155
4 f 1 67.82 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS I DMP B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2024 153
5 f 1 67.17 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin Z/1648/16 2024 LDK!  KNF   151
7 f 1 63.41 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 Sen LU I ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2024 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.619009017944 sekund