Białobrzegi 12.05.2024
Memoriał Zygmunta Siedleckiego 2024 - ogólnopolski mityng U16 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 6 s 1 8.87 ZBOROWSKA Alicja UKS Filipides Teresin 2012 U14 MZ +2.5 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0257/24 2024 LDK!
2 8 s 1 8.92 FURS Kaja UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +2.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/1611/23 2024 LDK!
3 14 s 1 9.51 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U14 MZ +2.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2024 LDK!
4 18 s 1 9.73 JOACHIMIAK Amelia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +2.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2313/22 2024 LDK!
5 21 s 1 9.94 KACZANOWSKA Justyna UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +2.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2167/24 2024 LDK!
1 1 s 2 8.67 STANIAK Michalina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U14 LD +0.1 -- WASIAK Jarosław Z/0368/24 2024 LDK!
2 2 s 2 8.69 SKORZYŃSKA Kalina RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ +0.1 -- TRZOS Leszek Z/4176/22 2024
3 3 s 2 8.76 ANGIELCZYK Marta RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ +0.1 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/4683/23 2024 LDK!
4 5 s 2 8.83 PUCHALSKA Malina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2012 U14 LD +0.1 -- WASIAK Jarosław Z/0594/23 2024 LDK!
1 7 s 3 8.89 DOMERADZKA Lena UKS Olimp Kozienice 2011 U14 MZ -1.1 -- MISZTAL Janusz Z/7472/23 2024 LDK!
2 9 s 3 8.93 WIŚNIEWSKA Zofia MKS Pilica Białobrzegi 2011 U14 MZ -1.1 -- B.D. Z/3586/23 2024
3 17 s 3 9.72 KRAJEWSKA Natalia RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ -1.1 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3724/22 2024 LDK!
4 20 s 3 9.94 CHRABĄSZCZ Franciszka UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -1.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2551/24 2024 LDK!
1 4 s 4 8.82 KRÓLAK Karolina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +1.8 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5464/21 2024 LDK!
2 11 s 4 9.05 KEMBROWSKA Nadia UKS Otrębusy 2012 U14 MZ +1.8 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5518/23 2024
3 13 s 4 9.45 KRZESIŃSKA Antonina MKS Pilica Białobrzegi 2011 U14 MZ +1.8 -- B.D. Z/13140/21 2024
4 15 s 4 9.53 KLYMENKO Uliana UKS Otrębusy 2012 U14 MZ +1.8 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2164/24 2024
5 22 s 4 10.53 RUMAK Eliza UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +1.8 -- KOŃCZAK Sebastian Z/4787/23 2024 LDK!
1 10 s 5 8.98 CZAJKA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 2012 U14 LD +1.8 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/0678/24 2024
2 12 s 5 9.37 BERLIŃSKA Dominika RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ +1.8 -- TRZOS Leszek Z/1987/24 2024
3 16 s 5 9.64 WALAS Helena UKS Otrębusy 2012 U14 MZ +1.8 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10307/21 2024
4 19 s 5 9.81 KUSKA Kinga UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +1.8 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5017/22 2024 LDK!
1 1 s 6 8.83 IZDEBSKA Hanna UKS Olimp Kozienice 2013 U12 MZ +1.9 -- MISZTAL Janusz Z/1602/23 2024 LDK!
2 2 s 6 9.44 CIACHOWSKA Maja UKS Filipides Teresin 2013 U12 MZ +1.9 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5926/23 2024 LDK!
3 3 s 6 9.46 SEROCZYŃSKA Zofia UKS Filipides Teresin 2013 U12 MZ +1.9 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0254/24 2024 LDK!
4 4 s 6 9.91 DZIUDA Nadia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2014 U12 LD +1.9 -- WASIAK Jarosław Z/0365/24 2024 LDK!
100 m K
1 1 s 1 12.88 WOJTUNIK Maja RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +1.8 III TRZOS Leszek Z/4384/22 2024
2 4 s 1 13.64 KIEROŃCZYK Emilia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +1.8 IV BŁASIŃSKI Artur # Z/5633/23 2024 LDK!
1 2 s 2 13.29 BARTNIK Karina RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +2.0 IV TRZOS Leszek Z/7607/23 2024
2 3 s 2 13.46 KOWALCZUK Amelia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +2.0 IV BŁASIŃSKI Artur Z/0727/23 2024 LDK!
1 1 e 1 12.77 DUDA Daria UKS Filipides Teresin 2010 U16 MZ +0.9 III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4028/23 2024 LDK!  OSU  
2 4 e 1 13.65 LAO Maja RLTL GGG Radom 2010 U16 MZ +0.9 IV TRZOS Leszek Z/5768/23 2024
3 6 e 1 13.94 DĄBROWSKA Julia RLTL GGG Radom 2010 U16 MZ +0.9 V TRZOS Leszek Z/5767/23 2024
4 7 e 1 14.37 WALENDZIAK Anna UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ +0.9 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4030/23 2024 LDK!  OSU  
5 9 e 1 14.62 GUTKOWSKA Zofia RLTL GGG Radom 2009 U16 MZ +0.9 -- TRZOS Leszek Z/1985/24 2024
6 11 e 1 15.18 GIBAŁA Michalina RLTL GGG Radom 2010 U16 MZ +0.9 -- KIEŁBIOWSKI Cezary Z/2948/23 2024 LDK!
1 2 e 2 13.12 RÓZEWICZ Kinga KS Wisła Puławy 2009 U16 LU +2.1 III MURAT Tomasz Sławomir Z/1231/24 2024  OSU  
2 3 e 2 13.23 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ +2.1 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2024 LDK!  OSU  
3 8 e 2 14.61 WALENDZIAK Kaja UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ +2.1 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4031/23 2024 LDK!  OSU  
1 5 e 3 13.67 KRZEMIŃSKA Antonina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD +1.8 IV WASIAK Jarosław Z/0367/24 2024 LDK!
2 10 e 3 15.06 HERNIK Lena MKS Pilica Białobrzegi 2010 U16 MZ +1.8 -- B.D. Z/4164/22 2024
1 1 f 1 12.68 DUDA Daria UKS Filipides Teresin 2010 U16 MZ +1.4 II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4028/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 13.08 RÓZEWICZ Kinga KS Wisła Puławy 2009 U16 LU +1.4 III MURAT Tomasz Sławomir Z/1231/24 2024  OSU  
3 3 f 1 13.30 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ +1.4 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 13.50 LAO Maja RLTL GGG Radom 2010 U16 MZ +1.4 IV TRZOS Leszek Z/5768/23 2024
5 5 f 1 13.77 KRZEMIŃSKA Antonina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD +1.4 IV WASIAK Jarosław Z/0367/24 2024 LDK!
6 6 f 1 13.80 DĄBROWSKA Julia RLTL GGG Radom 2010 U16 MZ +1.4 IV TRZOS Leszek Z/5767/23 2024
300 m K
1 s 1 53.89 IZDEBSKA Hanna UKS Olimp Kozienice 2013 U12 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1602/23 2024 LDK!
2 s 1 50.40 DZIUDA Nadia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2014 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/0365/24 2024 LDK!
1 3 s 2 49.55 KRÓLAK Karolina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5464/21 2024 LDK!
2 8 s 2 56.17 KUSKA Kinga UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5017/22 2024 LDK!
1 9 s 3 56.51 TELBUCH Maja MKS Pilica Białobrzegi 2011 U14 MZ -- B.D. Z/1763/23 2024
2 5 s 3 50.34 KEMBROWSKA Nadia UKS Otrębusy 2012 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5518/23 2024
1 1 s 4 46.85 SKORZYŃSKA Kalina RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ V TRZOS Leszek Z/4176/22 2024
2 2 s 4 47.41 DOMERADZKA Lena UKS Olimp Kozienice 2011 U14 MZ V MISZTAL Janusz Z/7472/23 2024 LDK!
3 7 s 4 55.36 KACZANOWSKA Justyna UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2167/24 2024 LDK!
1 4 s 5 49.75 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2024 LDK!
2 6 s 5 50.80 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2024 LDK!
3 10 s 5 57.84 JOACHIMIAK Amelia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2313/22 2024 LDK!
1 2 s 6 46.42 DĄBROWSKA Julia RLTL GGG Radom 2010 U16 MZ IV TRZOS Leszek Z/5767/23 2024
2 3 s 6 49.61 GUTKOWSKA Zofia RLTL GGG Radom 2009 U16 MZ -- TRZOS Leszek Z/1985/24 2024
3 4 s 6 52.37 GUMIŃSKA Weronika UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8932/21 2024 LDK!  OSU  
1 1 s 7 44.96 LAO Maja RLTL GGG Radom 2010 U16 MZ III TRZOS Leszek Z/5768/23 2024
2 5 s 7 55.20 SŁOMIŃSKA Lena LKB Rudnik 2010 U16 SK -- B.D. Z/11756/21 2024
1 2 s 8 43.48 KOWALCZUK Amelia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0727/23 2024 LDK!
2 3 s 8 47.14 KIEROŃCZYK Emilia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/5633/23 2024 LDK!
1 1 s 9 42.84 BARTNIK Karina RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/7607/23 2024
600 m K
1 1 s 1 2:00.23 TALAGA Natalia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/4728/23 2024 LDK!
2 2 s 1 2:03.26 WALAS Helena UKS Otrębusy 2012 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10307/21 2024
1 1 s 2 1:58.19 TELBUCH Marcelina MKS Pilica Białobrzegi 2011 U14 MZ -- B.D. Z/1764/23 2024
2 2 s 2 2:07.42 FURS Kaja UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/1611/23 2024 LDK!
3 3 s 2 2:13.51 CHRABĄSZCZ Franciszka UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2551/24 2024 LDK!
1 1 s 3 1:49.67 SZARY Ida RLTL GGG Radom # 2009 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur Z/2371/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 3 1:53.53 BIAŁKOWSKA Anna UKS Technik Radom 2009 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3189/24 2024 LDK!
3 3 s 3 1:58.05 MAIOROVA Tetiana UKS Olimp Kozienice 2010 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/7473/23 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:15.89 WALCZAK Julia RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ -- BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 3:18.45 ROLA Marcjanna RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/6300/21 2024 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.63 SADURA Marta KS Wisła Puławy 2009 U16 LU +2.2 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4991/22 2024  OSU  
2 2 s 1 12.84 SEMENIUK Ksenia KS Wisła Puławy 2011 U14 LU +2.2 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5143/23 2024
3 3 s 1 12.88 RÓZEWICZ Kinga KS Wisła Puławy 2009 U16 LU +2.2 III MURAT Tomasz Sławomir Z/1231/24 2024  OSU  
4x100 m K
1 1 s 1 55.97 MARSOP Antonina
TALAGA Natalia
KRÓLAK Karolina
FURS Kaja
UKS Otrębusy 2011
2011
2011
2011
U14 MAZ -- KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
Z/5460/21
Z/4728/23
Z/5464/21
Z/1611/23
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 59.75 BARGIEŁ Zofia
ZBOROWSKA Alicja
KUCIAK Pola
ZARANOWICZ Marta
UKS Filipides Teresin 2011
2012
2011
2012
U14 MAZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej
ANDRYSZCZYK Andrzej
ANDRYSZCZYK Andrzej
ANDRYSZCZYK Andrzej
Z/5927/23
Z/0257/24
Z/0251/24
Z/0256/24
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 f 1 1.30 KUCIAK Pola UKS Filipides Teresin 2011 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0251/24 2024 LDK!
2 f 1 1.30 KRÓLAK Karolina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5464/21 2024 LDK!
3 f 1 1.25 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2024 LDK!
4 f 1 1.10 KEMBROWSKA Nadia UKS Otrębusy 2012 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5518/23 2024
W dal K
1 f 1 4.83 SADURA Marta KS Wisła Puławy 2009 U16 LU -0.3 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4991/22 2024  OSU  
2 f 1 4.04 HERNIK Lena MKS Pilica Białobrzegi 2010 U16 MZ -0.7 -- B.D. Z/4164/22 2024
W dal strefa K
1 f 1 4.76 SEMENIUK Ksenia KS Wisła Puławy 2011 U14 LU -0.4 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5143/23 2024
2 f 1 4.70 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -0.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2024 LDK!
3 f 1 4.24 CZAJKA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 2012 U14 LD -0.1 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/0678/24 2024
4 f 1 4.23 STANIAK Michalina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U14 LD -2.3 -- WASIAK Jarosław Z/0368/24 2024 LDK!
5 f 1 4.04 KEMBROWSKA Nadia UKS Otrębusy 2012 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5518/23 2024
6 f 1 4.01 FURS Kaja UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -0.7 -- KOŃCZAK Sebastian Z/1611/23 2024 LDK!
7 f 1 3.97 KRZESIŃSKA Antonina MKS Pilica Białobrzegi 2011 U14 MZ -0.2 -- B.D. Z/13140/21 2024
8 f 1 3.92 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U14 MZ -0.8 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2024 LDK!
9 f 1 3.89 RĄCZKA Nela MKS Pilica Białobrzegi 2011 U14 MZ -0.4 -- B.D. Z/11806/21 2024
10 f 1 3.84 PUCHALSKA Malina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2012 U14 LD -1.9 -- WASIAK Jarosław Z/0594/23 2024 LDK!
11 f 1 3.81 JOACHIMIAK Amelia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2313/22 2024 LDK!
12 f 1 3.56 WALAS Helena UKS Otrębusy 2012 U14 MZ -1.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10307/21 2024
13 f 1 3.50 ADAMCZYK Lena RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ -0.3 -- KIEŁBIOWSKI Cezary Z/2956/23 2024 LDK!
14 f 1 2.82 CHRABĄSZCZ Franciszka UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -2.4 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2551/24 2024 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.11 TALAGA Natalia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/4728/23 2024 LDK!
2 f 1 7.62 KLYMENKO Uliana UKS Otrębusy 2012 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2164/24 2024
3 f 1 7.29 KACZANOWSKA Justyna UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2167/24 2024 LDK!
4 f 1 7.04 RUMAK Eliza UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/4787/23 2024 LDK!
5 f 1 5.98 JOACHIMIAK Amelia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2313/22 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.95 BIELECKA Maja RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2024 LDK!  OSU   KN B   119
1 f 2 7.06 GIBAŁA Michalina RLTL GGG Radom 2010 U16 MZ -- KIEŁBIOWSKI Cezary Z/2948/23 2024 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.66 KONDER Kinga RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ I DMP DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1337/20 2024 LDK!  KNF   OSU   103 137
Ppal (150) K
1 f 1 31.80 KLYMENKO Uliana UKS Otrębusy 2012 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2164/24 2024
2 f 1 25.80 KACZANOWSKA Justyna UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2167/24 2024 LDK!
3 f 1 18.20 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2024 LDK!
4 f 1 17.80 RUMAK Eliza UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/4787/23 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 42.74 PIECHOTA Antonina RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ II DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2024 LDK!  OSU   KN B   121
60 m M
1 1 s 1 9.35 JADACHOWSKI Mikołaj UKS Otrębusy 2014 U12 MZ +3.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2163/24 2024
2 2 s 1 9.82 LEMLICH Iwo UKS Otrębusy 2014 U12 MZ +3.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2165/24 2024
3 3 s 1 10.72 DE PAOLINI Gabrriel UKS Otrębusy 2014 U12 MZ +3.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/4604/24 2024
1 1 s 2 8.42 WÓJCIŃSKI Błażej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U14 LD +1.8 -- WASIAK Jarosław B.D. Z/0900/22 2024 LDK!
2 5 s 2 9.11 GRZYWACZ Nataniel MKS Tomaszów Mazowiecki 2011 U14 LD +1.8 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/0363/24 2024
1 2 s 3 8.56 CIAK Piotr UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +1.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2166/24 2024
2 3 s 3 8.89 DWÓRZNIK Błażej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U14 LD +1.3 -- WASIAK Jarosław Z/0364/24 2024
3 4 s 3 8.90 ADACH Mikołaj UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +1.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/4727/23 2024 LDK!
4 6 s 3 9.47 RAK Kacper RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ +1.3 -- LEBIODA Stanisław Z/1988/24 2024
100 m M
1 2 s 1 11.58 KOZIK Mariusz RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ +1.1 III BŁASIŃSKI Artur Z/5657/23 2024 LDK!
2 4 s 1 12.29 KACZMARCZYK Igor RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +1.1 -- BŁASIŃSKI Artur Z/1093/24 2024 LDK!
3 5 s 1 12.52 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U18 MZ +1.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2024 LDK!
1 1 s 2 11.42 MOSIONEK Jakub RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +1.2 III BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2024 LDK!  KN B  
2 3 s 2 11.83 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U18 MZ +1.2 IV WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2024
1 1 e 2 11.79 KIJO Antoni MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD +3.0 IV WASIAK Jarosław Z/0593/23 2024 LDK!
2 2 e 2 11.85 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD +3.0 IV WASIAK Patryk Z/0243/22 2024 LDK!
3 3 e 2 12.16 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD +3.0 IV WASIAK Jarosław Z/0240/22 2024 LDK!
4 4 e 2 12.80 WIECZOREK Filip MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD +3.0 -- WASIAK Jarosław Z/0369/24 2024
1 1 f 1 11.90 KIJO Antoni MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD +2.5 IV WASIAK Jarosław Z/0593/23 2024 LDK!
2 2 f 1 11.93 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD +2.5 IV WASIAK Patryk Z/0243/22 2024 LDK!
3 3 f 1 12.26 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD +2.5 V WASIAK Jarosław Z/0240/22 2024 LDK!
4 4 f 1 12.88 WIECZOREK Filip MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD +2.5 -- WASIAK Jarosław Z/0369/24 2024
300 m M
1 1 s 1 52.74 JADACHOWSKI Mikołaj UKS Otrębusy 2014 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2163/24 2024
2 2 s 1 57.42 LEMLICH Iwo UKS Otrębusy 2014 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2165/24 2024
3 3 s 1 62.91 DE PAOLINI Gabrriel UKS Otrębusy 2014 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/4604/24 2024
1 1 s 2 47.36 CIAK Piotr UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2166/24 2024
2 2 s 2 51.79 KOWALSKI Piotr UKS Otrębusy 2012 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/4498/23 2024
3 3 s 2 51.97 ŁOSKOT Stanisław UKS Otrębusy 2012 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/4786/23 2024 LDK!
1 2 s 3 42.61 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U18 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2024 LDK!
1 1 s 4 37.49 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2024
600 m M
1 2 s 1 1:58.13 GRZYWACZ Nataniel MKS Tomaszów Mazowiecki 2011 U14 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/0363/24 2024
2 3 s 1 2:07.73 GUMIŃSKI Błażej UKS Filipides Teresin 2012 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2235/23 2024 LDK!
3 4 s 1 2:12.81 JADACHOWSKI Mikołaj UKS Otrębusy 2014 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2163/24 2024
1 1 s 2 1:45.59 IWAŃSKI Kostek RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/4175/22 2024 LDK!
2 5 s 2 2:22.02 LEMLICH Iwo UKS Otrębusy 2014 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2165/24 2024
3 6 s 2 2:26.27 DE PAOLINI Gabrriel UKS Otrębusy 2014 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/4604/24 2024
1 1 s 3 1:32.13 KRÓLIKOWSKI Dominik RLTL GGG Radom # 2009 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/5411/24 2024 LDK!
2 2 s 3 1:34.24 JANDUŁA Patryk RLTL GGG Radom 2009 U16 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta Z/5708/22 2024 LDK!
3 3 s 3 1:42.33 OZIMEK Jan UKS Technik Radom 2009 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3190/24 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:51.60 SŁOMIŃSKI Jakub LKB Rudnik 2009 U16 SK V B.D. Z/11757/21 2024
2 2 s 1 2:53.86 WIETESKA Nikodem RLTL GGG Radom # 2010 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur Z/4815/24 2024 LDK!
3 3 s 1 3:02.65 MAZURKIEWICZ Krzysztof RLTL GGG Radom # 2009 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/6298/21 2024 LDK!
4 4 s 1 3:07.16 MARCHEWKA Błażej UKS Technik Radom 2009 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/6023/23 2024 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 63.91 ADACH Mikołaj
CIAK Piotr
ŁOSKOT Stanisław
TOMASZEWSKI Konrad
UKS Otrębusy 2011
2011
2012
2011
U14 MAZ -- KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
Z/4727/23
Z/2166/24
Z/4786/23
Z/3255/22
2024
2024
2024
2024




1 1 s 2 47.80 GROTKOWSKI Franciszek
KIJO Antoni
KRAWCZYK Bartek
WIECZOREK Filip
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010
2009
2009
2010
U16 LDZ -- WASIAK Jarosław
WASIAK Jarosław
WASIAK Patryk
WASIAK Jarosław
Z/0240/22
Z/0593/23
Z/0243/22
Z/0369/24
2024
2024
2024
2024




W dal M
1 f 1 6.40 MOSIONEK Jakub RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +1.9 III DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2024 LDK!  KN B   99
1 f 2 5.73 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U18 MZ +1.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2024 LDK!
2 f 2 5.51 KACZMARCZYK Igor RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +0.2 -- BŁASIŃSKI Artur Z/1093/24 2024 LDK!
W dal strefa M
  f 1 3.84 NOWAK Maksymilian UKS Technik Radom 2012 U14 MZ +0.8 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/5631/24 2024 LDK!
  f 1 4.22 ADACH Mikołaj UKS Otrębusy 2011 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/4727/23 2024 LDK!
1 f 1 4.60 NOWAK Oskar RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/5630/24 2024 LDK!
2 f 1 4.49 CIAK Piotr UKS Otrębusy 2011 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2166/24 2024
3 f 1 4.25 ADACH Mikołaj UKS Otrębusy 2011 U14 MZ +2.4 -- KOŃCZAK Sebastian Z/4727/23 2024 LDK!
4 f 1 4.24 WÓJCIŃSKI Błażej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U14 LD 0.0 -- WASIAK Jarosław B.D. Z/0900/22 2024 LDK!
5 f 1 4.23 DWÓRZNIK Błażej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U14 LD 0.0 -- WASIAK Jarosław Z/0364/24 2024
6 f 1 3.90 NOWAK Maksymilian UKS Technik Radom 2012 U14 MZ +2.5 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/5631/24 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.16 MAZURKIEWICZ Jakub RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1527/22 2024 LDK!
2 f 1 9.85 GAJDA Jakub RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1525/22 2024 LDK!
3 f 1 9.75 LEKSIŃSKI Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2008 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/5275/22 2024
4 f 1 9.64 GADALSKI Patryk RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1524/22 2024 LDK!
1 f 2 12.07 LIPKA Jan RLTL GGG Radom 2009 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/3400/23 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 8.76 ZATORSKI Jakub MKS Tomaszów Mazowiecki 2009 U16 LD -- B.D. Z/4019/23 2024
3 f 2 7.99 FAŁEK Mateusz MKS Tomaszów Mazowiecki 2009 U16 LD -- B.D. Z/0603/23 2024
4 f 2 6.51 GRAD Olaf MKS Tomaszów Mazowiecki 2010 U16 LD -- B.D. Z/3565/22 2024
Ppal (150) M
1 f 1 43.80 CIAK Piotr UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2166/24 2024
2 f 1 25.00 MISIAK Leon MKS Tomaszów Mazowiecki 2011 U14 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/0362/24 2024
Oszczep (600) M
1 f 1 49.49 LIPKA Jan RLTL GGG Radom 2009 U16 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/3400/23 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 24.79 ZATORSKI Jakub MKS Tomaszów Mazowiecki 2009 U16 LD -- B.D. Z/4019/23 2024
3 f 1 24.28 GRAD Olaf MKS Tomaszów Mazowiecki 2010 U16 LD -- B.D. Z/3565/22 2024
4 f 1 22.12 FAŁEK Mateusz MKS Tomaszów Mazowiecki 2009 U16 LD -- B.D. Z/0603/23 2024
Oszczep (700) M
1 f 1 45.79 WILCZYŃSKI Kajetan RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/14371/21 2024 LDK!  OSU   94
2 f 1 44.68 MAZURKIEWICZ Jakub RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1527/22 2024 LDK!
3 f 1 43.23 WINIARSKI Patryk RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/4682/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 41.83 GAJDA Jakub RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1525/22 2024 LDK!
5 f 1 32.53 GADALSKI Patryk RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1524/22 2024 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 50.59 MAJEWSKI Bartosz RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ III FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2024 LDK!
2 f 1 47.59 FALIŃSKI Filip RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ III FALIŃSKI Jacek B.D. Z/5085/18 2024 LDK!
3 f 1 47.56 BŁASIAK Tomasz RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ III FALIŃSKI Jacek Z/1269/20 2024 LDK!  OSU  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.987560987473 sekund