Zielona Góra 18.07.2002
100 m K
1 12.44 KASICA Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 1985 U18 LB +0.5 II
2 12.51 WOLIŃSKA Paulina ULKS Uczniak Szprotawa # 1986 U18 LB +0.5 II
3 12.62 CHUDZIAK Anna MKS MOS Wrocław # 1985 U18 DS +0.5 II
200 m K
1 25.88 KASICA Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 1985 U18 LB +0.7 II
400 m K
3 60.73 WOJCIECHOWSKA Małgorzata MKL Szczecin # 1986 U18 ZP III POSACKI Ryszard
800 m K
1 2:19.12 MRÓZ Jolanta WMLKS Nadodrze Powodowo # 1985 U18 WP III
3 2:21.14 SĘCZKOWSKA Justyna MKST Astra Nowa Sól # 1987 U16 LB III
100 m pł MŁ K
  19.44 GARCZAREK Beata ULKS Ilno Torzym # 1989 U14 LB +0.6 --
1 16.70 SOBCZAK Jolanta LKS Lubusz Słubice # 1987 U16 LB +0.6 III
2 16.99 OLKIEWICZ Monika AZS-AWF Gorzów 1987 U16 LB +0.6 IV #
100 m pł J MŁ K
1 14.56 GORZELAŃCZYK Beata LKS Lubusz Słubice # 1985 U18 LB +0.6 II
2 14.77 CZYŻ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 1985 U18 DS +0.6 II
1 s 2 15.11 WOROPAJ Justyna MKS MOS Wrocław # 1985 U18 DS +0.5 II
2 s 2 15.35 KISIELEWICZ Katarzyna MKS MOS Wrocław # 1985 U18 DS +0.5 II
3 s 2 15.84 GADZIŃSKA Agnieszka MKS MOS Wrocław # 1986 U18 DS +0.5 III
Wzwyż K
1 1.60 CZYCZEWSKA Elżbieta ZLKL Zielona Góra # 1985 U18 LB III
2 1.60 MROCZKA Żaneta ZLKL Zielona Góra # 1985 U18 LB III
3 1.55 RATYŃSKA Anna ZLKL Zielona Góra # 1987 U16 LB III
4 1.55 MAKSYMOWICZ Jagoda ZLKL Zielona Góra # 1985 U18 LB III
5 1.55 WŁODARCZYK Katarzyna MKS Szerszeń Bogatynia # 1986 U18 DS III
6 1.50 JAROSZ Katarzyna ZLKL Zielona Góra # 1987 U16 LB IV #
Tyczka K
1 3.60 RATAJCZAK Justyna MKL Szczecin # 1985 U18 ZP I #
2 3.00 ADAMCZAK Justyna ZLKL Zielona Góra # 1987 U16 LB II
3 3.00 ĆWIERTNIA Malwina ZLKL Zielona Góra # 1985 U18 LB II
5 2.60 BUDZISZ Aleksandra AZS-AWF Katowice # 1987 U16 SL IV #
6 2.60 KARAPKA Joanna ZLKL Zielona Góra # 1986 U18 LB IV
7 2.30 SZULC Emilia ZLKL Zielona Góra # 1987 U16 LB V
8 2.30 ¦LUSARCZYK Agata ZLKL Zielona Góra # 1988 U16 LB V
W dal K
1 5.77 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 1984 U20 PM +0.7 II #
2 5.40 OLKIEWICZ Monika AZS-AWF Gorzów 1987 U16 LB +0.8 II #
3 5.20 MAŃKOWSKA Dorota AZS-AWF Gorzów 1985 U18 LB +0.6 III
Trójskok K
1 11.03 PŁACZKOWSKA Marta AZS-AWF Gorzów 1985 U18 LB +0.6 III
3 10.49 BEŁTOWSKA Joanna AZS-AWF Gorzów 1985 U18 LB +0.5 IV
Kula (3) K
1 10.71 GARCZAREK Beata ULKS Ilno Torzym # 1989 U14 LB IV
2 10.47 LEWANDOWSKA Kamila LKS Polkowice 1988 U16 DS IV
3 10.23 RATYŃSKA Anna ZLKL Zielona Góra # 1987 U16 LB IV
4 10.23 PASEK Małgorzata ULKS Ilno Torzym # 1987 U16 LB IV
Kula (4) K
1 13.28 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice # 1985 U18 LB I #
2 12.95 DROP Małgorzata LKS Polkowice 1985 U18 DS I
3 11.19 WECHMAN Paulina AZS-AWF Gorzów # 1985 U18 LB III
Dysk (1) K
1 45.88 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice # 1985 U18 LB I #
2 44.22 PAWĘSKA Joanna AZS-AWF Gorzów 1982 U23 LB I
3 33.87 STONOGA Dorota AZS-AWF Gorzów # 1986 U18 LB III
4 33.16 WECHMAN Paulina AZS-AWF Gorzów # 1985 U18 LB III
5 31.25 MARZEC Kamila MKS Bolesłavia Bolesławiec # 1986 U18 DS IV B.D.
6 30.60 MACHURA Monika LKS Lubusz Słubice # 1986 U18 LB IV
7 30.43 PASEK Małgorzata ULKS Ilno Torzym # 1987 U16 LB IV
Oszczep (600) K
1 39.96 KULIKOWSKA Karolina AZS-AWF Gorzów # 1983 U20 LB II
2 38.33 DRAB Roksana MKS Bolesłavia Bolesławiec # 1985 U18 DS III
5 28.61 KOCZOŃ Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 1987 U16 DS V B.D.
6 28.57 WILK Joanna MKST Astra Nowa Sól # 1987 U16 LB V
200 m M
1 22.59 WICHA Łukasz TS Olimpia Poznań # 1985 U18 WP +0.8 II
2 23.08 KACZMAREK Paweł LKS Lubusz Słubice # 1985 U18 LB +0.8 III
3 24.18 BˇBA Wojciech MKST Astra Nowa Sól # 1987 U16 LB +0.8 IV
400 m M
2 50.26 PŁUCIENNICZAK Bartosz MLKS Echo Twardogóra # 1985 U18 DS II
3 51.29 SIEKIERSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów # 1985 U18 LB III #
4 51.42 NOWAK Krzysztof MLKS Echo Twardogóra # 1986 U18 DS III
800 m M
1 1:55.25 MUCHA Artur WLKS Wrocław # 1985 U18 DS II
9 2:05.30 WIERZBICKI Sebastian AZS-AWF Gorzów # 1987 U16 LB IV
1500 m M
2 4:07.58 BRZOZOWSKI Karol MKST Astra Nowa Sól # 1985 U18 LB III
3 4:08.07 LITWIC Adrian UKL Ósemka Police # 1986 U18 ZP III #
110 m pł MŁ M
1 17.80 KOLANEK Łukasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 1987 U16 DS +0.6 V B.D.
1 18.00 KOTLARSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra # 1987 U16 LB V
2 18.06 BIGOS Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec # 1987 U16 DS +0.6 V
3 18.22 NABOŻNY Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 1987 U16 DS +0.6 V
110 m pł J MŁ M
1 15.97 MICHALEC Tomasz MKS MOS Wrocław # 1985 U18 DS IV
1 16.21 HIKI Rafał ZLKL Zielona Góra # 1985 U18 LB IV
2 16.38 OBIEGŁO Krzysztof MLKS Echo Twardogóra # 1986 U18 DS 0.0 IV
2 16.67 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra # 1986 U18 DS +0.6 --
3 16.47 DUTKIEWICZ Krzysztof ULKS Zielony D±b Żarów # 1985 U18 DS 0.0 IV WORSA Zygmunt
4 16.56 KONARSKI Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 1986 U18 DS 0.0 --
110 m pł M
1 15.83 ANTOSZCZUK Adrian AZS-AWF Gorzów 1984 U20 LB III
Wzwyż M
1 2.13 SUCHODOLSKI Robert ZLKL Zielona Góra # 1981 U23 LB I
2 1.95 WI¦NIEWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1983 U20 DS II
3 1.90 KANIUK Maciej ZLKL Zielona Góra # 1985 U18 LB III
4 1.90 WOJTYNA Piotr ZLKL Zielona Góra # 1985 U18 LB III
5 1.90 TYLENDA Kacper niest. Wrocław # 1985 U18 DS III PRZEORSKI Marek
6 1.90 KWIATKOWSKI Dawid ZLKL Zielona Góra # 1986 U18 LB III
7 1.90 KACZEREWSKI Rafał MKS Szerszeń Bogatynia # 1986 U18 DS III
8 1.85 MADEJ Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 1987 U16 LB III
9 1.85 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów # 1986 U18 LB III
10 1.85 KWA¦NIAK Marcin MKS Bolesłavia Bolesławiec # 1986 U18 DS III
11 1.70 STEFANEK Damian MKS Szerszeń Bogatynia # 1987 U16 DS V
13 1.70 KOLANEK Łukasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 1987 U16 DS V B.D.
Tyczka M
1 4.20 BLOCH Mariusz ZLKL Zielona Góra # 1983 U20 LB II
3 3.80 WROŃSKI Tomasz ZLKL Zielona Góra # 1985 U18 LB III
4 3.60 WIECHNO Krzysztof ZLKL Zielona Góra # 1985 U18 LB III
5 3.60 JELONKIEWICZ Przemysław ULKS Ilno Torzym # 1985 U18 LB III
6 3.40 KONIUSZEWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 1985 U18 DS IV
7 3.40 STONOGA Michał ULKS Ilno Torzym # 1987 U16 LB IV
8 3.20 KOTLARSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra # 1987 U16 LB IV
9 3.20 OLENDEREK Przemysław LLKS Osowa Sień # 1986 U18 LB IV B.D. BEZ
11 2.80 ŁADO Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 1988 U16 DS V
W dal M
1 6.51 ¦WIDERSKI Adrian WKS ¦l±sk Wrocław # 1986 U18 DS +0.6 III JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2024 1
5 5.94 CINKA Maciej ZLKL Zielona Góra # 1987 U16 LB +0.6 IV
Kula (5) M
1 15.59 KACZANOWSKI Marcin LKS Polkowice 1985 U18 DS II
2 15.54 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 1986 U18 LB II SZWARC Zygmunt 1
3 14.80 RODAK Michał LLKS Osowa Sień # 1985 U18 LB III
4 13.78 FRˇTCZAK Tobiasz ULKS Ilno Torzym # 1987 U16 LB III
Kula (7.26) M
1 14.97 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 1968 Sen LB I PAWELSKI Grzegorz # 2
2 13.74 CZARNIK Marek LKS Polkowice 1981 U23 DS II
Dysk (1.5) M
1 52.18 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 1986 U18 LB II SZWARC Zygmunt 1
Dysk (2) M
1 45.10 CWALINA Sylwester AZS-AWF Gorzów # 1980 U23 LB II
3 37.31 WENERSKI Krzysztof LKS Polkowice # 1984 U20 DS III
Oszczep (600) M
1 42.95 KADAJ Adrian AZS-AWF Gorzów 1987 U16 LB IV
Oszczep (700) M
1 57.56 TOMASZEWSKI Karol AZS-PWSZ Gorzów # 1985 U18 LB II
2 56.90 ZIELIŃSKI Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec # 1986 U18 DS III
3 55.86 WAŁĘGA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa # 1986 U18 LB III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3597538471222 sekund