Gdańsk 11 - 12.01.2003
60 m K
1 8.10 CIEŚLAK Monika AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM --
1 8.79 JANTOWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U14 PM --
2 8.12 CZAJA Agnieszka KUKS Remus Kościerzyna # 86 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech
600 m K
1 1:46.00 UZAR Katarzyna SKLA Słupsk # 88 U16 PM IV
3 1:47.22 ZDROJEWSKA Magdalena RKS Rumia 88 U16 PM V
60 m pł K Mł K
1 9.60 JAKIMOWICZ Urszula SKLA Sopot # 88 U16 PM -- #
1 9.92 BORKOWSKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U16 PM --
1 10.14 JAŻDŻEWSKA Izabela MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM --
2 9.76 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U16 PM -- #
2 9.93 ROSIŃSKA Dominika ZLKL Zielona Góra # 88 U16 LB --
3 10.12 WOLSKA Hanna MLKS Baszta Bytów # 88 U16 PM --
4 10.01 KIEDROWSKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM -- B.D. BEZ
5 10.45 GUZOWSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U16 PM -- B.D. BEZ
60 m pł K J Mł K
1 9.04 BURNICKA Monika MKS Sambor Tczew # 87 U18 PM --
2 9.50 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U18 PM -- B.D. BEZ
60 m pł K K
1 9.75 MUSIAŁ Aneta KL Gdynia 85 U20 PM --
2 9.96 DYBIKOWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM --
Wzwyż K
1 1.50 ROCZNIEWSKA Magdalena UKS Jedynka Reda # 88 U16 PM IV
1 1.65 ŻELECHOWSKA Aleksandra KL Gdynia 86 U18 PM II
2 1.50 WOJCIECHOWSKA Aleksandra MKS Truso Elbląg # 88 U16 WN IV
Tyczka K
1 3.00 TOPCZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 88 U16 PM II
1 3.60 DĘBSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 85 U20 LU I #
2 2.80 ZIÓŁKOWSKA Patrycja SKLA Sopot 88 U16 PM III
2 3.60 KALINOWSKA Oliwia Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 85 U20 PM I
3 3.30 KACZMAREK Anna Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 85 U20 PM I
3 3.30 ZALEWSKA Emilia Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 85 U20 PM I
5 3.20 KLIMASZEWSKA Małgorzata KL Gdynia 86 U18 PM II
6 3.00 SOWA Katarzyna KKL Kielce # 85 U20 SK II
7 2.80 PISKORZ Justyna SKLA Sopot 86 U18 PM III
Kula (3) K
1 10.37 GAJDA Dorota UKS Jedynka Reda # 88 U16 PM IV
2 8.79 BŁASZKOWSKA Magdalena KS Wda Lipusz # 89 U16 PM V
3 8.40 DĄBROWSKA Aneta AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM --
4 8.19 MIELKE Magdalena GKS Luzino 89 U16 PM --
5 8.06 CZAPIEWSKA Aleksandra KS Wda Lipusz # 88 U16 PM --
Kula (4) K
1 11.40 GORCZYCA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM III
2 11.04 POGORZELSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 84 U20 PM III
3 11.00 SMĘTEK Aneta AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM III
4 10.10 IWASZCZYSZYN Elżbieta AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM III
5 9.95 MĄCZKOWSKA Małgorzata AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM IV
6 9.59 GRUBBA Izabela SKLA Sopot 87 U18 PM IV
60 m M
1 7.29 KOCHAŃSKI Rafał SKLA Sopot # 86 U18 PM --
1 7.48 BUCHAJEWICZ Artur KL Lechia Gdańsk # 88 U16 PM --
1 7.59 OŚKA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM --
3 7.70 STACHOWIAK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM --
600 m M
1 1:42.19 HOGE Jakub KS Wejher Wejherowo # 89 U16 PM --
4 1:53.73 SMOTER Piotr KUKS Remus Kościerzyna # 91 U14 PM -- B.D.
1000 m M
1 2:47.52 KONKOL Mateusz KUKS Remus Kościerzyna # 87 U18 PM -- B.D.
60 m pł M Mł M
1 9.97 BORZYSZKOWSKI Mateusz MKS Sambor Tczew # 88 U16 PM --
2 10.06 LAMEK Wojciech MKS Sambor Tczew # 88 U16 PM --
2 10.58 JAROSZ Kamil AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM --
3 10.69 BŁAŻEWICZ Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM --
Wzwyż M
1 1.70 GREMZA Arkadiusz AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM V
1 2.05 ŻURAWSKI Sebastian SKLA Sopot 80 Sen PM II
2 1.90 DZIERŻKO Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM III
Tyczka M
1 4.80 WĘGRZYŃSKI Jerzy SKLA Sopot 85 U20 PM I
2 4.40 PEWIŃSKI Jakub SKLA Sopot 86 U18 PM II
3 4.30 STRZELCZYK Paweł SKLA Sopot 84 U20 PM II #
3 4.30 STRZELCZYK Michał SKLA Sopot 85 U20 PM II
5 4.20 ZIĘTEK Błażej MKL Szczecin # 86 U18 ZP II #
6 4.20 SZLACHETKA Seweryn SKLA Sopot 84 U20 PM II
W dal M
1 6.15 OŚKA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM IV
2 5.75 SIEPIERA Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM V
Kula (5) M
1 15.51 WOŁYNIEC Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM II
2 15.17 ROGOWIEC Sebastian SKLA Sopot 86 U18 PM II
3 14.59 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U18 PM III
5 13.46 FIKUS Andrzej GKS Luzino 87 U18 PM IV
Kula (6) M
1 16.89 GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 85 U20 PM I
2 16.53 ZAKRZEWSKI Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk # 84 U20 PM I
3 15.11 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 U20 PM II KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2019 1
4 12.53 KAZUBOWSKI Marcin AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM IV
Kula (7.26) M
1 16.36 MŁYŃSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 79 Sen PM I
2 16.29 ZIELIŃSKI Dominik WKS Flota Gdynia # 80 Sen PM I #
3 14.33 SUCHANOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdańsk # 83 U23 PM II
4 12.79 JĘDRZEJEWSKI Krzysztof LKS Ziemi Puckiej Puck # 63 Masters PM III B.D. #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.80684280395508 sekund