Brzeszcze 12.01.2003
60 m K
1 7.86 MINDA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U18 SL --
1 7.93 FRĄCZEK Ewelina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U20 SL --
2 7.90 PLEWNIA Marta MKS-MOSM Bytom 87 U18 SL --
2 7.98 KORNAS Anna AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL --
2 9.10 TOPOLEWSKA Marcelina MKS-MOSM Bytom 90 U14 SL --
3 8.26 KRZEMIEŃ Marzena KS AZS AWF Kraków # 84 U20 MA -- GRANDYS Janusz
60 m pł K Mł K
1 10.23 SIEDLOK Matylda MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U16 SL --
60 m pł K J Mł K
1 9.17 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U18 MA --
1 9.33 WARZECHA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 87 U18 DS --
2 9.13 KACPEREK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS --
2 9.72 ANDROSZ Beata TS AKS Chorzów # 87 U18 SL --
3 9.61 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U18 DS -- #
3 9.75 KAMIŃSKA Małgorzata MKS Osa Zgorzelec # 86 U18 DS --
4 9.94 FOKS Sabina MKS Tempo Kęty # 87 U18 MA --
60 m pł K K
1 9.28 KRZEMIEŃ Marzena KS AZS AWF Kraków # 84 U20 MA -- GRANDYS Janusz
Wzwyż K
1 1.65 STANIEC Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 85 U20 MA II
2 1.65 WARZECHA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 87 U18 DS II
3 1.60 NOWAK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U16 DS III
4 1.60 KADUSZKIEWICZ Aleksandra WKS Wawel Kraków # 87 U18 MA III
5 1.60 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U18 DS III #
6 1.55 OLECHOWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała # 87 U18 SL III
8 1.50 PRAŻUCH Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 88 U16 MA IV
9 1.45 MAZURKIEWICZ Dagmara WKS Wawel Kraków # 89 U16 MA IV
10 1.45 WYCHOWANIEC Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA IV B.D. BEZ
W dal K
1 5.56 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ II
2 5.30 ZIMNICKA Marta niest. Kraków # 85 U20 MA III
3 5.21 PŁONKA Anna AZS-AWF Katowice # 87 U18 SL III #
4 5.17 KADUSZKIEWICZ Aleksandra WKS Wawel Kraków # 87 U18 MA III
6 5.02 MAJDAK Sylwia KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA IV
7 4.97 ZUZIAK Roksana KS Sprint Bielsko-Biała # 88 U16 SL IV
8 4.87 CIEŚLAK Ewa RMKS Rybnik 88 U16 SL IV
24 4.30 ŻAK Agnieszka UKS Gminy Brzeszcze # 90 U14 MA --
25 4.12 BUCKA Jadwiga UKS Gminy Brzeszcze # 90 U14 MA --
36 3.78 WÓJCIK Joanna UKS Gminy Brzeszcze # 91 U14 MA --
Trójskok K
1 11.95 WILK Ewelina KS AZS AWF Kraków # 84 U20 MA II
2 11.27 ZIMNICKA Marta niest. Kraków # 85 U20 MA III
3 10.60 SIEDLOK Matylda MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U16 SL IV
Kula (4) K
1 13.17 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U18 SL I #
2 10.73 WÓJCICKA Maria MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U20 SL III
3 10.63 KOCIMA Magdalena AZS-AWF Katowice # 87 U18 SL III #
4 10.59 JABŁOŃSKA Magdalena AZS-AWF Katowice 85 U20 SL III
5 10.31 OTTAWA Małgorzata AZS-AWF Katowice 85 U20 SL III
6 10.28 KRAWCZYK Patrycja MKS-MOSM Bytom 87 U18 SL III
9 7.26 WANIEK Anna TL Pogoń Ruda Śląska # 88 U16 SL --
60 m M
1 7.11 LOCH Maciej niest. Katowice # 85 U20 SL --
2 7.10 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 U18 KP -- #
2 7.46 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U16 MA --
3 7.14 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 U20 MA --
3 7.75 WINKLER Bojan MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U16 SL --
4 7.66 KORNOBIS Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U16 SL --
5 7.67 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice # 88 U16 SL -- #
6 7.34 NABIAŁEK Przemysław CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL --
6 8.39 NOWAK Piotr SKS Kusy Kraków # 89 U16 MA --
7 7.29 PŁONKA Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U18 SL --
7 8.07 TOMKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA -- B.D. # 3
7 8.34 NOWAK Rafał KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA -- #
60 m pł M J Mł M
1 8.80 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA -- #
1 8.91 NOGA Artur SKLA Sopot # 88 U16 PM -- B.D. RĄCZKA Paweł # Z/4065/11 2019
2 9.14 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL --
2 9.66 KORNOBIS Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U16 SL --
3 9.60 KITCZAK Dariusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 86 U18 SL --
3 10.38 TARNOWSKI Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U16 SL --
5 9.90 POPCZYK Paweł AZS-AWF Katowice # 87 U18 SL --
60 m pł M M
1 8.38 BODZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA -- #
1 8.40 STANISZEWSKI Rafał KS AZS AWF Kraków # 84 U20 MA -- #
Wzwyż M
1 2.05 STRUZIK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U20 SL II
2 2.00 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 U18 OP II #
3 1.90 SOBCZYK Tomasz TL Pogoń Ruda Śląska # 86 U18 SL III
5 1.90 ZYGMUNT Kamil MKS Tempo Kęty # 86 U18 MA III
6 1.85 TARNOWSKI Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U16 SL III
7 1.80 NOGA Artur SKLA Sopot # 88 U16 PM IV B.D. RĄCZKA Paweł # Z/4065/11 2019
W dal M
1 7.40 PARLICKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U20 SL I
2 7.00 ZONTEK Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 79 Sen MA II
3 6.80 STARZAK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU II
4 6.76 STRĄCZEK Jakub WKS Wawel Kraków # 84 U20 MA III
5 6.63 GARBACIAK Stefan MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U20 SL III
6 6.58 PIETRASZKO Grzegorz MKS Żywiec 84 U20 SL III
9 6.02 KUSTRA Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 88 U16 DS IV
10 5.92 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U16 MA IV
Trójskok M
1 12.81 PIETRASZKO Grzegorz MKS Żywiec 84 U20 SL IV
2 12.25 BIELENIN Wojciech KS Górnik ` # 85 U20 MA --
Kula (5) M
1 14.37 WĘGRZYN Łukasz MKS Będzin 86 U18 SL III JANUSZEWSKI Stanisław
2 14.32 JAGUSIAK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U18 SL III
3 13.56 BIELAK Mateusz RMKS Rybnik 86 U18 SL III
5 13.21 WACŁAWIK Radosław AZS-AWF Katowice # 87 U18 SL IV
6 12.97 PUTEK Łukasz RMKS Rybnik 88 U16 SL IV
8 11.79 BAŁAMUCKI Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U16 SL V
9 10.65 MARCZYNKIEWICZ Mateusz MKS Tychy 88 U16 SL V B.D.
Kula (6) M
1 14.55 BARON Radosław MOSiR Łaziska Górne # 85 U20 SL II #
2 14.18 KALINKA Radosław AZS-AWF Katowice 85 U20 SL II
3 13.55 NOWAK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U20 SL III
4 12.88 KWAŚNIEWSKI Piotr AZS-AWF Katowice 85 U20 SL IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.90193295478821 sekund