Warszawa 24 - 26.01.2003
Halowe Mistrzostwa Polski Jun i Jun Mł
60 m K
1 e a 7.78 KRÓL Joanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 87 U18 PK --
2 e a 7.86 MINDA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U18 SL --
3 e a 7.92 KARCZMAREK Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ --
4 e a 7.95 GADZIŃSKA Agnieszka MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS --
1 e 1 7.86 ROSJAN Karolina KS AZS AWF Poznań # 84 U20 WP --
1 e 1 7.91 MINDA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U18 SL --
2 e 1 7.86 BLICHARSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ --
2 e 1 7.98 CZAJA Agnieszka KUKS Remus Kościerzyna # 86 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech
3 e 1 7.88 BARTOSIAK Magdalena KS Podlasie Białystok # 84 U20 PD --
4 e 1 7.90 SZALWA Karolina LLKS Osowa Sień # 85 U20 LB --
1 e 2 7.79 ZIÓŁKOWSKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ --
1 e 2 7.79 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań # 85 U20 WP --
1 e 2 7.86 KRÓL Joanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 87 U18 PK --
1 e 2 7.87 ARCISZEWSKA Ewa KS Warszawianka W-wa # 85 U20 MZ --
2 e 2 7.81 GÓRSKA Dorota KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS --
2 e 2 7.93 CHUDZIAK Anna MKS MOS Wrocław # 85 U20 DS --
2 e 2 7.98 TEUL Joanna KS Podlasie Białystok # 85 U20 PD --
2 e 2 8.05 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA -- #
3 e 2 7.92 KANIECKA Magdalena AZS Łódź # 85 U20 LD --
3 e 2 7.97 OKSENIUK Agnieszka MKL Szczecin 84 U20 ZP --
3 e 2 8.15 SZYMAŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ --
4 e 2 7.97 FRĄCZEK Ewelina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U20 SL --
1 e 3 7.97 KARCZMAREK Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ --
2 e 3 8.02 PLEWNIA Marta MKS-MOSM Bytom 87 U18 SL --
3 e 3 8.10 PABICH Marzena MLKS Sokół Lubin # 87 U18 DS --
1 e 4 7.98 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ -- #
2 e 4 8.00 GADZIŃSKA Agnieszka MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS --
3 e 4 8.08 RUTKOWSKA Justyna KS Podlasie Białystok # 86 U18 PD --
1 f 7.76 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań # 85 U20 WP --
1 f 7.88 BARTOSIAK Magdalena KS Podlasie Białystok # 84 U20 PD --
2 f 7.77 BLICHARSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ --
2 f 7.88 SZALWA Karolina LLKS Osowa Sień # 85 U20 LB --
3 f 7.78 GÓRSKA Dorota KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS --
3 f 7.92 KANIECKA Magdalena AZS Łódź # 85 U20 LD --
4 f 7.87 ARCISZEWSKA Ewa KS Warszawianka W-wa # 85 U20 MZ --
4 f 7.92 FRĄCZEK Ewelina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U20 SL --
5 f 7.89 ROSJAN Karolina KS AZS AWF Poznań # 84 U20 WP --
5 f 8.00 OKSENIUK Agnieszka MKL Szczecin 84 U20 ZP --
6 f 7.93 ZIÓŁKOWSKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ --
5 f a 7.96 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ -- #
6 f a 8.00 CZAJA Agnieszka KUKS Remus Kościerzyna # 86 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech
1 f b 8.00 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA -- #
2 f b 8.04 PLEWNIA Marta MKS-MOSM Bytom 87 U18 SL --
3 f b 8.05 RUTKOWSKA Justyna KS Podlasie Białystok # 86 U18 PD --
4 f b 8.12 GANIEC Aleksandra STS Pomerania Szczecinek # 87 U18 ZP --
6 f b 8.17 PABICH Marzena MLKS Sokół Lubin # 87 U18 DS --
200 m K
1 s 2 26.00 ZIÓŁKOWSKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ II
2 s 3 26.45 ROSJAN Karolina KS AZS AWF Poznań # 84 U20 WP III
3 s 3 26.51 CHUDZIAK Anna MKS MOS Wrocław # 85 U20 DS III
1 s 4 26.10 BLICHARSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ II
2 s 4 26.34 KORNAS Anna AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL III
3 s 4 27.32 ŁUKOSZ Małgorzata TL Pogoń Ruda Śląska # 85 U20 SL IV
1 s 5 26.45 KOTERAS Marta LKS Orkan Wlkp. Poznań # 84 U20 WP III
2 s 5 26.49 SZALWA Karolina LLKS Osowa Sień # 85 U20 LB III
1 e 26.28 DĄBROWSKA Sylwia MKS Unia Hrubieszów # 86 U18 LU III
2 e 27.60 WŁODARCZYK Aleksandra AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ IV
3 e 27.80 KOZUBA Katarzyna AZS-AWF Katowice 86 U18 SL IV
1 e 2 26.66 PATERKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U18 KP III
2 e 2 27.47 BADZIO Ilona KS Wisła Puławy # 86 U18 LU IV
3 e 2 27.61 WOLIŃSKA Paulina ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U18 LB IV
1 e 3 26.30 NOSZCZYK Martyna CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL III
2 e 3 26.83 OLSZAŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U18 DS III #
1 f a 25.65 BLICHARSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ II
1 f a 25.99 DĄBROWSKA Sylwia MKS Unia Hrubieszów # 86 U18 LU II
2 f a 25.99 ZIÓŁKOWSKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ II
2 f a 26.12 NOSZCZYK Martyna CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL II
3 f a 26.00 KORNAS Anna AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL II
3 f a 26.34 PATERKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U18 KP III
1 f b 26.24 ROSJAN Karolina KS AZS AWF Poznań # 84 U20 WP II
1 f b 26.71 OLSZAŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U18 DS III #
2 f b 26.57 SZALWA Karolina LLKS Osowa Sień # 85 U20 LB III
2 f b 27.20 BADZIO Ilona KS Wisła Puławy # 86 U18 LU III
3 f b 27.72 WŁODARCZYK Aleksandra AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ IV
1 26.64 KASICA Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 85 U20 LB III
2 27.02 FRANKIEWICZ Marta BKS Bydgoszcz 85 U20 KP III
300 m K
1 e 1 42.90 PYTKA Dorota MLUKS Tarnów 87 U18 MA --
2 e 1 42.24 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ --
1 e 3 43.39 PALIŃSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 87 U18 KP --
2 e 3 43.92 FICK Ewelina TS AKS Chorzów # 86 U18 SL --
2 e 4 44.08 WITEK Monika KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ --
1 e 5 43.10 ILCZUK Weronika KS Sprinterzy.com Kraków # 86 U18 MA -- B.D. Z/2529/20 2020
1 e 6 42.16 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów # 87 U18 LB --
2 e 6 42.73 ZIELIŃSKA Weronika KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ -- #
1 e 7 42.55 REDEK Aleksandra OKS Start Otwock 87 U18 MZ --
2 e 7 44.20 SZARZYŃSKA Katarzyna MLKS Baszta Bytów # 87 U18 PM --
1 e 8 41.72 PURA Edyta AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ --
2 e 8 44.23 RYDZ Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL --
1 f a 41.69 PURA Edyta AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ --
2 f a 42.24 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów # 87 U18 LB --
3 f a 42.83 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ --
1 f b 41.70 REDEK Aleksandra OKS Start Otwock 87 U18 MZ --
2 f b 42.77 PYTKA Dorota MLUKS Tarnów 87 U18 MA --
3 f b 42.80 ZIELIŃSKA Weronika KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ -- #
400 m K
1 s 1 57.82 ŁUKASIK Bożena RLTL ZTE Radom # 85 U20 MZ II
2 s 1 62.76 NIEWIADOMSKA Maria AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM IV
1 s 2 57.69 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 U20 MZ II
2 s 2 61.44 WŁODARSKA Marta KS Wejher Wejherowo # 85 U20 PM III
1 s 3 60.66 TUTAK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 84 U20 MZ III
2 s 3 62.24 LITWINIUK Edyta AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ IV #
1 s 4 61.66 JANICKA Ewa TS Olimpia Poznań # 85 U20 WP III PTAK Krzysztof
2 s 4 61.85 SZYDŁOWSKA Alicja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 84 U20 WP III
3 s 4 MUSIAŁCZYK Agnieszka RKS Łódź # 84 U20 LD
3 s 4 62.90 ZASŁAWSKA Krystyna STS Pomerania Szczecinek # 84 U20 ZP IV
1 s 5 61.31 PAŹDZIOR Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS III
2 s 5 61.73 KUSION Renata RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ III
1 f a 57.08 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 U20 MZ II
1 f a 60.63 PAŹDZIOR Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS III
2 f a 57.60 ŁUKASIK Bożena RLTL ZTE Radom # 85 U20 MZ II
3 f a 60.62 TUTAK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 84 U20 MZ III
2 f b 61.31 WŁODARSKA Marta KS Wejher Wejherowo # 85 U20 PM III
3 f b 61.60 JANICKA Ewa TS Olimpia Poznań # 85 U20 WP III PTAK Krzysztof
3 65.02 CIERLIK Ewa LLKS Osowa Sień # 85 U20 LB --
600 m K
1 e 1 1:41.35 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ -- #
2 e 1 1:42.25 KIEDROWICZ Olga LLKS Osowa Sień # 86 U18 LB --
1 e 2 1:37.15 KONSEK Magdalena RMKS Rybnik 86 U18 SL --
2 e 2 1:37.31 OSIŃSKA Marta TS Olimpia Poznań # 87 U18 WP --
3 e 2 1:40.64 WIJAS Izabela UKS WiR Łopuszno 87 U18 SK --
1 e 3 1:37.39 TOMZA Ernesta KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
1 e 3 1:41.41 BADURA Klaudia KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA --
2 e 3 1:38.96 KNIEFEL Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ --
2 e 3 1:41.54 GROCHOCKA Małgorzata RKS Skra Warszawa # 86 U18 MZ --
3 e 3 1:42.69 SIEMIENIAK Krystyna KKS Victoria Stalowa Wola # 87 U18 PK --
1 f 1:36.59 TOMZA Ernesta KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
2 f 1:37.05 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ -- #
3 f 1:37.90 KONSEK Magdalena RMKS Rybnik 86 U18 SL --
4 f 1:38.50 OSIŃSKA Marta TS Olimpia Poznań # 87 U18 WP --
5 f 1:38.53 BADURA Klaudia KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA --
6 f 1:39.34 KNIEFEL Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ --
800 m K
1 f 2:15.32 WIŚNIOWSKA Monika WLKS Nowe Iganie # 84 U20 MZ II #
2 f 2:15.81 GRUSZKA Edyta KS AZS AWF Kraków # 85 U20 MA II
3 f 2:16.08 DRĄŻKOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka
4 f 2:17.96 CZARNECKA Monika RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ III
5 f 2:18.41 NAJDA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
6 f 2:21.07 DRYPS Emilia LKS Vectra Włocławek # 84 U20 KP III
1 w 2:20.31 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 84 U20 PM III # 819
1 w 2:32.15 CICHOSZ Justyna MLKS Baszta Bytów # 86 U18 PM -- 666
2 w 2:21.30 LEWICKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk # 84 U20 PM III 806
2 w 2:39.46 KUBA Anna RKS Rumia 87 U18 PM -- 579
3 w 2:27.49 KACZMAREK Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS IV 725
3 w 2:39.49 SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ -- 579
4 w 2:27.55 MUSIAŁ Aneta KL Gdynia 85 U20 PM IV 724
4 w 2:40.29 CHUDOMIĘT Olga WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS -- 570
5 w 2:34.26 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU -- 640
5 w 2:42.61 NOWAK Olimpia MUKS Kadet Rawicz # 88 U16 WP -- 543
6 w 2:47.63 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM -- # 488
6 w 2:50.01 NOWAKOWSKA Marzena SKS Start Łódź # 85 U20 LD -- 463
7 w 2:47.81 RADZIKOWSKA Emilia SKS Start Łódź # 87 U18 LD -- 487
8 w 2:51.45 NIEDŹWIEDŹ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS -- 449
8 w 2:58.34 CZAPELKA Aleksandra GKS Piast Gliwice # 85 U20 SL -- 381
9 w 2:52.98 BAREJA Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU -- 433
10 w 2:57.48 RATYŃSKA Anna ZLKL Zielona Góra # 87 U18 LB -- 389
1000 m K
1 s 1 3:06.03 BARCEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # BEZ
2 s 1 3:07.48 KORDUS Anna TS Olimpia Poznań # 87 U18 WP -- MOTYL Edward 1
3 s 1 3:08.95 RURYNKIEWICZ Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 U18 OP -- #
5 s 2 3:08.77 GLUZA Monika UKS Czwórka Żory # 87 U18 SL --
6 s 2 3:10.06 WŁODAREK Paulina MKL Szczecin 87 U18 ZP -- #
1 w 2:57.95 NIEMCZAK Dorota KKS Victoria Stalowa Wola # 88 U16 PK II 0
1 w 2:58.82 DEPTUŁA Magdalena TS AKS Chorzów # 87 U18 SL -- 0
2 w 3:00.39 TOMASZEK Żaneta TS AKS Chorzów # 86 U18 SL -- 0
2 w 3:03.72 STANIEWSKA Agnieszka niest. Poznań # 86 U18 WP -- B.D. B.D. 2 0
3 w 3:04.00 NOWAK Aleksandra MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN -- 0
3 w 3:06.41 KNAP Ilona ZLKL Zielona Góra # 87 U18 LB -- 0
4 w 3:04.23 WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka MKS Polonia Warszawa # 86 U18 MZ -- # 0
4 w 3:08.52 LESIK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 0
4 w 3:09.86 PERZ Kamila UKS WiR Łopuszno 87 U18 SK -- 0
5 w 3:06.31 HINC Katarzyna Olimpia Dobre Miasto 87 U18 WN -- DZIĄBA Boguslaw 0
5 w 3:10.76 ŻUREK Monika KS Wda Świecie # 87 U18 KP -- 0
6 w 3:08.35 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 87 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2842/18 2020 2 0
6 w 3:13.06 WOJA Justyna MUKS Płock 87 U18 MZ -- 0
7 w 3:11.65 CIWIS Ewelina TL Pogoń Ruda Śląska # 87 U18 SL -- 0
7 w 3:15.16 KOŁODZIEJSKA Sandra SKS Start Łódź # 87 U18 LD -- 0
8 w 3:11.92 ZIMOLONG Nikola UKS-MOS Opole # 87 U18 OP -- 0
1500 m K
1 4:35.60 CIEŚLIK Anna UKS Olimp Kozienice # 84 U20 MZ II
2 4:37.35 KUŚ Joanna AZS-AWF Katowice 84 U20 SL II
3 4:41.70 BERNARDELLI Iwona LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP II B.D. # Z/1932/11 2020 1
4 4:41.96 EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia WKS Śląsk Wrocław # 84 U20 DS II
5 4:45.44 UDAŁOW Dorota AZS-AWF Warszawa # 84 U20 MZ III
6 4:47.11 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście # 85 U20 ZP III WALKOWIAK Janusz # Z/5075/11 2019 M
7 4:53.66 STADNICKA Patrycja MKS Unia Hrubieszów # 85 U20 LU III
8 5:00.08 PIETRZAK Monika LKS Olymp Błonie # 85 U20 MZ IV
9 5:01.23 ZBRÓG Monika LUKS Orneta # 85 U20 WN IV
10 5:07.33 URBANIAK Paulina KKS Victoria Stalowa Wola # 85 U20 PK IV
3000 m K
1 9:48.41 NĘCKA Urszula MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U20 SL I
3 9:58.46 MUDY Justyna AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL II
4 10:02.35 KACZMARCZYK Beata WLKS Nowe Iganie # 85 U20 MZ II
5 10:13.42 CHOCIAJ Beata LKS Polkowice 84 U20 DS II
6 10:17.34 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP II NOWAKOWSKI Marian Z/2631/11 2019 MM
7 10:29.67 GLISZCZYŃSKA Krystyna MLKS Baszta Bytów # 85 U20 PM III
8 10:30.21 ZRADA Agnieszka LKS Vectra Włocławek # 84 U20 KP III B.D. Z/0869/11 1
9 10:32.57 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U20 SL III B.D. Z/3845/11 2017 2
60 m pł K J Mł K
1 e 2 8.90 BURNICKA Monika MKS Sambor Tczew # 87 U18 PM --
2 e 2 9.16 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U18 MZ -- #
3 e 2 9.42 JONAK Marta KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ --
4 e 2 9.74 KAMIŃSKA Małgorzata MKS Osa Zgorzelec # 86 U18 DS --
1 e 3 9.04 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS --
2 e 3 9.05 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ --
3 e 3 9.19 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U18 MA --
4 e 3 9.24 WRÓBEL Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów # 86 U18 PK --
5 e 3 9.73 GRABISZEWSKA Maria RKS Skra Warszawa # 86 U18 MZ --
1 f 9.11 WRÓBEL Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów # 86 U18 PK --
3 f 9.38 JONAK Marta KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ --
5 f 9.66 GRABISZEWSKA Maria RKS Skra Warszawa # 86 U18 MZ --
1 8.83 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS --
1 9.17 KACPEREK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS --
2 8.94 BURNICKA Monika MKS Sambor Tczew # 87 U18 PM --
2 9.23 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ --
3 9.01 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ --
3 9.36 LENTKA Joanna MKS MOS Wrocław # 87 U18 DS --
4 9.08 KACPEREK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS --
4 9.66 ANDROSZ Beata TS AKS Chorzów # 87 U18 SL --
5 9.17 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U18 MA --
6 9.19 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U18 MZ -- #
2 w 1 9.17 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM -- # 875
3 w 1 9.45 KUBA Anna RKS Rumia 87 U18 PM -- 818
1 w 2 9.03 NOWAK Olimpia MUKS Kadet Rawicz # 88 U16 WP -- 904
60 m pł K K
1 f 8.79 CZERWIŃSKA Aneta KS Orzeł Warszawa # 85 U20 MZ --
2 f 9.04 CZYŻ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS --
3 f 9.20 KRZEMIEŃ Marzena KS AZS AWF Kraków # 84 U20 MA -- GRANDYS Janusz
4 f 9.24 KISIELEWICZ Katarzyna MKS MOS Wrocław # 85 U20 DS --
5 f 9.68 MERWA Monika KS Warszawianka W-wa # 85 U20 MZ --
1 8.92 CZERWIŃSKA Aneta KS Orzeł Warszawa # 85 U20 MZ --
1 9.11 CZYŻ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS --
2 9.37 KISIELEWICZ Katarzyna MKS MOS Wrocław # 85 U20 DS --
2 9.42 WOROPAJ Justyna MKS MOS Wrocław # 85 U20 DS --
3 9.41 KRZEMIEŃ Marzena KS AZS AWF Kraków # 84 U20 MA -- GRANDYS Janusz
3 9.78 MERWA Monika KS Warszawianka W-wa # 85 U20 MZ --
6 w 10.95 WOROPAJ Justyna MKS MOS Wrocław # 85 U20 DS -- 545
1 w 2 9.14 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 84 U20 PM -- # 881
1 w 2 9.23 KACZMAREK Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS -- 862
1 w 2 9.39 LEWICKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk # 84 U20 PM -- 830
1 w 2 9.39 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU -- 830
2 w 2 9.49 MUSIAŁ Aneta KL Gdynia 85 U20 PM -- 810
3 w 2 9.82 CZAPELKA Aleksandra GKS Piast Gliwice # 85 U20 SL -- 746
4 w 2 9.88 NOWAKOWSKA Marzena SKS Start Łódź # 85 U20 LD -- 735
Wzwyż K
1 1.73 WARZECHA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 87 U18 DS I
1 1.75 STANIEC Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 85 U20 MA I
2 1.67 DEJEWSKA Tatiana GKS Olimpia Grudziądz # 84 U20 KP II
2 1.73 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U18 DS I #
3 1.67 CZYCZEWSKA Elżbieta ZLKL Zielona Góra # 85 U20 LB II
3 1.70 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA I #
4 1.63 JANKOWSKA Karolina LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP II
4 1.70 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok # 86 U18 PD I LIĆWINKO Michał # Z/0793/11 2020 MM
5 1.58 FUMINKOWSKA Marlena MULKS MOS Sieradz # 85 U20 LD III
5 1.67 JUNGOWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U18 MZ II
6 1.58 KORCZYK Magdalena UKS Technik Jarocin # 84 U20 WP III KONIECZNY Maciej
6 1.67 ŚNIADAŁA Aleksandra MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN II
7 1.63 PUSTÓWKA Maja SKLA Słupsk 87 U18 PM II
7 1.63 GÓRSKA Aleksandra LKS Pomorze Stargard # 86 U18 ZP II
9 1.63 WYZGA Monika KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA II
10 1.58 SARBA Karolina LKS Pomorze Stargard # 86 U18 ZP III
10 1.58 ZARECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok # 86 U18 PD III #
10 1.58 KADUSZKIEWICZ Aleksandra WKS Wawel Kraków # 87 U18 MA III
13 1.58 ŻELECHOWSKA Aleksandra KL Gdynia 86 U18 PM III
14 1.58 JACZYNOWSKA Dominika KS AZS AWF Wrocław # 87 U18 DS III
1 w 1.69 LEWICKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk # 84 U20 PM II 842
1 w 1.78 NOWAK Olimpia MUKS Kadet Rawicz # 88 U16 WP I 953
2 w 1.60 SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ III 736
2 w 1.63 MUSIAŁ Aneta KL Gdynia 85 U20 PM II 771
3 w 1.60 CHUDOMIĘT Olga WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS III 736
3 w 1.63 KACZMAREK Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS II 771
4 w 1.60 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM III # 736
5 w 1.57 BAREJA Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU III 701
Tyczka K
1 3.50 KLIMASZEWSKA Małgorzata KL Gdynia 86 U18 PM I
2 3.40 KŁAPTOCZ Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS I
3 3.40 ZALEWSKA Emilia Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 85 U20 PM I
4 3.20 ADAMCZAK Justyna ZLKL Zielona Góra # 87 U18 LB II
5 2.60 PISKORZ Justyna SKLA Sopot 86 U18 PM IV
6 2.40 MICHALKIEWICZ Karolina MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS IV
1 w 3.90 HUCULAK Anna AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL M 0
2 w 3.80 RATAJCZAK Justyna MKL Szczecin # 85 U20 ZP M # 0
3 w 3.80 OLKO-MASSEY Anna MKL Szczecin # 84 U20 ZP M # 0
4 w 3.80 WIERZBICKA Katarzyna KL Gdynia 84 U20 PM M 0
5 w 3.70 CZOK Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 84 U20 OP I B.D. Z/2681/19 2020 0
6 w 3.70 DĘBSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 85 U20 LU I # 0
7 w 3.40 KALINOWSKA Oliwia Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 85 U20 PM I 0
W dal K
1 5.71 KOSUDA Agata AZS UMCS Lublin # 84 U20 LU II
1 5.77 PIOTROWSKA Monika AZS-AWF Warszawa 86 U18 MZ II
2 5.60 NIEWCZAS Agnieszka MLKS Sokół Lubin # 87 U18 DS II
2 5.71 CUBAŁA Aneta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 U20 KP II
3 5.25 OLKIEWICZ Monika AZS-AWF Gorzów 87 U18 LB III #
3 5.64 MISZCZAK Dominika PLKS Gwda Piła # 85 U20 WP II
4 5.28 WILK Ewelina KS AZS AWF Kraków # 84 U20 MA III
5 5.25 JAKUBIAK Agata KS Warszawianka W-wa # 84 U20 MZ III
6 5.23 KOWALEWSKA Karolina MKS Juvenia Puszczykowo # 84 U20 WP III
7 5.20 TARNOWSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 85 U20 WN III
1 w 5.39 NOWAK Olimpia MUKS Kadet Rawicz # 88 U16 WP III 668
1 w 5.84 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 84 U20 PM I # 801
2 w 5.22 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM III # 620
2 w 5.56 LEWICKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk # 84 U20 PM II 717
3 w 5.12 KUBA Anna RKS Rumia 87 U18 PM III 592
3 w 5.27 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU III 634
4 w 5.10 SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ III 587
Trójskok K
1 12.17 BACHMATIUK Magdalena PLKS Gwda Piła # 86 U18 WP I #
1 12.89 KOSUDA Agata AZS UMCS Lublin # 84 U20 LU I
2 11.94 ŁUKASZEWICZ Monika MKS Aleksandrów Łódzki 86 U18 LD II
2 12.19 WILK Ewelina KS AZS AWF Kraków # 84 U20 MA I
3 11.50 WIŚNIEWSKA Sylwia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU II
3 11.62 KANIECKA Magdalena AZS Łódź # 85 U20 LD II
4 11.45 JERZYKOWSKA Olga KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ III
4 11.50 ZIMNICKA Marta niest. Kraków # 85 U20 MA II
5 11.28 WOJNOWSKA Monika KS Gwardia Piła # 87 U18 WP III
5 11.46 DĄBROWSKA Karolina MKS Zryw Toruń # 84 U20 KP III
6 11.22 POTYRAŁA Karolina CWKS Resovia Rzeszów # 86 U18 PK III
6 11.40 MŁODZIANKIEWICZ Kamila MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP III
7 11.15 CICHOSZEWSKA Agata LKLA Krokus Astromal Leszno # 86 U18 WP III PTAK Krzysztof M
7 11.35 FIDOS Angelika AZS Łódź # 85 U20 LD III
8 11.14 MICHALAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS III
8 11.18 PAŁAC Anna KS AZS AWF Kraków # 84 U20 MA III
9 11.07 WIELECHOWSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN III
10 10.84 LEWANDOWSKA Ewelina MKS Zryw Toruń # 84 U20 KP III
Kula (4) K
2 f 12.57 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U18 SL I #
3 f 12.23 ARMACKA Aneta MKS Tomaszów Mazowiecki # 86 U18 LD II
4 f 12.04 GORCZYCA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM II
5 f 11.82 WOJTYŁA Paulina LKS Pomorze Stargard # 86 U18 ZP II
6 f 11.69 KASPRZAK Anna MKS Calisia Kalisz # 86 U18 WP III
7 f 11.66 CZAJA Marta SKLA Słupsk 87 U18 PM III
8 f 11.32 OTTO Daria MKS Calisia Kalisz # 87 U18 WP III
9 f 10.92 SMĘTEK Aneta AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM III
1 14.25 PREDEL Edyta AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ I
2 13.24 DROP Małgorzata LKS Polkowice 85 U20 DS I
3 12.44 MIGDA Alicja SKS Start Łódź # 85 U20 LD II
1 w 10.31 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM III # 550
1 w 13.03 LEWICKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk # 84 U20 PM I 729
2 w 9.98 NIEDŹWIEDŹ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS IV 528
2 w 11.72 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 84 U20 PM III # 643
3 w 9.98 CHUDOMIĘT Olga WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS IV 528
3 w 11.44 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU III 624
5-bój K
1 3924 LEWICKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk # 84 U20 PM --
2 3845 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 84 U20 PM -- #
3 3429 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU --
4 3393 KACZMAREK Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS --
5 3370 MUSIAŁ Aneta KL Gdynia 85 U20 PM --
6 3006 RABINIAK Ewelina KMKL Sztorm Kołobrzeg # 84 U20 ZP --
7 2823 NOWAKOWSKA Marzena SKS Start Łódź # 85 U20 LD --
8 2592 CZAPELKA Aleksandra GKS Piast Gliwice # 85 U20 SL --
5-bój J MŁ K
3 3123 SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ --
4 3007 KUBA Anna RKS Rumia 87 U18 PM --
6 2756 NIEDŹWIEDŹ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS --
7 2730 BAREJA Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU --
8 2617 RATYŃSKA Anna ZLKL Zielona Góra # 87 U18 LB --
9 2580 RADZIKOWSKA Emilia SKS Start Łódź # 87 U18 LD --
10 2303 CICHOSZ Justyna MLKS Baszta Bytów # 86 U18 PM --
1 w 3460 NOWAK Olimpia MUKS Kadet Rawicz # 88 U16 WP -- 0
2 w 3269 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM -- # 0
60 m M
1 e 7.34 ZIELIŃSKI Kamil RKS Łódź 86 U18 LD --
1 e 1 7.03 GLIŃSKI Marcin MKL Toruń # 85 U20 KP --
1 e 1 7.08 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 U18 KP -- #
2 e 1 7.07 GRZEGORCZYK Karol PLKS Gwda Piła # 84 U20 WP --
2 e 1 7.24 JACYNA Miłosz MKL Szczecin 87 U18 ZP --
3 e 1 7.12 MICHALIK Konrad LKS Orkan Ostrzeszów # 85 U20 WP --
4 e 1 7.20 SPYCHAŁA Leszek TS Olimpia Poznań # 85 U20 WP --
5 e 1 7.56 IGNEROWICZ Konrad RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ --
1 e 2 7.00 OLSZAŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS --
1 e 2 7.01 KASKA Tomasz SSA Legia 1926 Warszawa # 84 U20 MZ --
1 e 2 7.09 SIENKIEWICZ Karol KS Podlasie Białystok # 86 U18 PD -- SIENKIEWICZ Karol # Z/3134/11 2015 2
1 e 2 7.25 WITKOWSKI Kamil MKL Szczecin 86 U18 ZP --
2 e 2 7.12 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 U20 MA --
2 e 2 7.14 KOZA Paweł RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ --
2 e 2 7.28 PŁONKA Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U18 SL --
5 e 2 7.65 GRZYBCZAK Tobiasz GKS Piast Gliwice # 85 U20 SL --
1 e 3 7.07 DRAPAŁA Radosław OŚ AZS Poznań # 86 U18 WP --
2 e 3 7.26 ŁUCIAKIEWICZ Przemysław MUKS Płock 86 U18 MZ --
1 e 4 7.05 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 U20 WP -- OSIK Tadeusz # Z/2487/11 2018 1
2 e 4 7.12 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 U20 PM -- #
3 e 4 7.40 ŻACZEK Dorian MKS Polonia Warszawa # 85 U20 MZ --
1 e 5 6.81 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U20 MZ -- #
2 e 5 6.89 NOWAK Artur RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ --
3 e 5 6.99 MATUSZAK Robert AZS UMCS Lublin # 84 U20 LU -- #
4 e 5 7.23 JANKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS -- B.D. # BEZ
1 f 6.80 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U20 MZ -- #
1 f 6.98 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 U18 KP -- #
1 f 7.06 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 U20 WP -- OSIK Tadeusz # Z/2487/11 2018 1
2 f 6.85 NOWAK Artur RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ --
2 f 7.02 DRAPAŁA Radosław OŚ AZS Poznań # 86 U18 WP --
2 f 7.14 MICHALIK Konrad LKS Orkan Ostrzeszów # 85 U20 WP --
3 f 6.93 OLSZAŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS --
3 f 7.03 SIENKIEWICZ Karol KS Podlasie Białystok # 86 U18 PD -- SIENKIEWICZ Karol # Z/3134/11 2015 2
3 f 7.14 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 U20 MA --
4 f 6.95 MATUSZAK Robert AZS UMCS Lublin # 84 U20 LU -- #
4 f 7.21 WITKOWSKI Kamil MKL Szczecin 86 U18 ZP --
5 f 6.99 GLIŃSKI Marcin MKL Toruń # 85 U20 KP --
6 f 7.00 KASKA Tomasz SSA Legia 1926 Warszawa # 84 U20 MZ --
1 f b 7.19 ŁUCIAKIEWICZ Przemysław MUKS Płock 86 U18 MZ --
2 f b 7.23 PŁONKA Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U18 SL --
3 f b 7.24 KOCHAŃSKI Rafał SKLA Sopot # 86 U18 PM --
4 f b 7.33 SADOWSKI Rafał UKS Michałów Radom 86 U18 MZ --
6 f b 7.27 JACYNA Miłosz MKL Szczecin 87 U18 ZP --
200 m M
1 s 1 22.49 NOWAK Artur RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ II
2 s 1 23.14 CZERNIAK Sebastian MKS MOS Wrocław # 84 U20 DS III
1 s 2 22.98 PRYGA Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS III
1 s 3 23.34 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 U20 LD III #
2 s 3 23.70 GRZONKA Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz # 84 U20 SL IV
2 s 4 23.83 JELONEK Michał TS AKS Chorzów # 84 U20 SL IV
1 E 1 23.54 ŁUKASIEWICZ Jacek MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS III
2 E 1 24.34 HEREZO Piotr MKL 12 Jelenia Góra 87 U18 DS IV
1 E 2 23.23 CAŁKOWSKI Przemysław LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP III
2 E 2 24.44 ZIÓŁKOWSKI Robert LLKS Osowa Sień # 86 U18 LB --
3 E 2 24.71 GRABIAS Jarosław AZS-AWF Warszawa # 87 U18 MZ --
1 E 3 23.00 ŁAZICKI Filip KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ III
2 E 3 23.76 KOZŁOWSKI Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP IV
3 E 3 24.07 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ IV #
3 E 3 24.07 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ IV #
1 E 4 23.41 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno # 86 U18 WP III PTAK Krzysztof M
1 E 4 24.09 NABIAŁEK Przemysław CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL IV
2 E 4 24.28 KUBECZKO Marcin MKS Budomark Mysłowice # 86 U18 SL IV
2 E 4 24.33 BOGUNIA Arkadiusz MKS Tempo Kęty # 86 U18 MA IV #
3 E 4 24.44 WERNER Konrad UKS Herkules Sulejówek # 87 U18 MZ --
1 e 5 22.64 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 U20 KP II
2 e 5 23.19 SŁONECKI Marek KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS III
1 e 6 23.52 KEMPA Damian KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS III
2 e 6 23.60 KAMIŃSKI Mariusz RKS Łódź 84 U20 LD III
3 e 6 23.77 ROŻEK Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 84 U20 PM IV
1 e 7 23.23 REJMAK Mieszko MKS Truso Elbląg # 84 U20 WN III
2 e 7 23.44 LOCH Maciej niest. Katowice # 85 U20 SL III
1 f a 22.43 PRYGA Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS II
1 f a 22.96 ŁAZICKI Filip KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ III
2 f a 22.70 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 U20 KP II
2 f a 23.47 CAŁKOWSKI Przemysław LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP III
3 f a 23.14 NOWAK Artur RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ III
3 f a 23.61 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno # 86 U18 WP IV PTAK Krzysztof M
1 f b 22.64 SŁONECKI Marek KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS II
1 f b 23.31 ŁUKASIEWICZ Jacek MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS III
2 f b 23.06 REJMAK Mieszko MKS Truso Elbląg # 84 U20 WN III
2 f b 23.57 KOZŁOWSKI Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP III
3 f b 23.74 CZERNIAK Sebastian MKS MOS Wrocław # 84 U20 DS IV
3 f b 25.84 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ -- #
300 m M
1 e 1 37.49 RYŚ Ziemowit KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA -- #
1 e 2 37.86 MATŁOCH Wojciech MKL Szczecin 86 U18 ZP -- #
1 e 2 37.95 RUDOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 86 U18 MZ -- #
2 e 2 38.40 GRYKA Maciej KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
1 e 3 36.88 RĘBISZ Łukasz MKS Stal Nowa Dęba # 86 U18 PK --
2 e 3 37.33 MAZUREK Przemysław MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN --
3 e 3 39.47 SZKUDLAREK Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 87 U18 LD --
2 e 4 38.76 SŁOWIK Robert LUKS Pomologia Prószków # 87 U18 OP -- DZIUBA Jacek
4 e 4 37.87 CHOJNOWSKI Michał LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 86 U18 MZ --
1 e 6 37.20 KLONOWICZ Krzysztof AZS Łódź # 87 U18 LD -- #
2 e 6 37.27 NOWAK Krzysztof MLKS Echo Twardogóra # 86 U18 DS --
3 e 6 38.71 GLINIORZ Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 U18 OP --
1 e 7 37.46 WOJTYŃSKI Jakub MKS Polonia Warszawa # 86 U18 MZ --
1 e 7 37.51 PAWŁOWSKI Grzegorz ULKS Lipinki # 87 U18 MA --
2 e 7 38.73 KALETA Kamil MKS-MOSM Bytom 87 U18 SL --
2 e 7 39.33 DUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 87 U18 OP -- DZIUBA Jacek
3 e 7 38.75 KLEPACKI Karol KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
1 f a 36.85 RĘBISZ Łukasz MKS Stal Nowa Dęba # 86 U18 PK --
2 f a 37.83 KLONOWICZ Krzysztof AZS Łódź # 87 U18 LD -- #
3 f a 38.15 NOWAK Krzysztof MLKS Echo Twardogóra # 86 U18 DS --
1 f b 36.51 RYŚ Ziemowit KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA -- #
2 f b 37.42 WOJTYŃSKI Jakub MKS Polonia Warszawa # 86 U18 MZ --
3 f b 37.44 MAZUREK Przemysław MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN --
400 m M
1 s 1 51.65 SZWEDZIK Jakub niest. Warszawa # 84 U20 MZ III
2 s 1 51.68 KLOSKOWSKI Maciej MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 84 U20 PM III
3 s 1 53.11 PŁUCIENNICZAK Bartosz MLKS Echo Twardogóra # 85 U20 DS IV
1 s 2 51.07 BARAŃSKI Kamil KS Warszawianka W-wa # 85 U20 MZ III
2 s 2 53.58 BOCIĄG Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM IV
1 s 3 51.92 BĄK Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS III
2 s 3 53.16 BRĄCZYK Dariusz ULKS Technik Trzcinica # 85 U20 PK IV
3 s 3 53.45 ŻARKOWSKI Daniel RKS Rumia 85 U20 PM IV
1 s 4 50.04 ZRADA Piotr LUKS Orneta # 84 U20 WN II
2 s 4 51.32 GRĄZIOWSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 85 U20 DS III
1 f a 49.24 ZRADA Piotr LUKS Orneta # 84 U20 WN II
2 f a 50.44 BARAŃSKI Kamil KS Warszawianka W-wa # 85 U20 MZ II
3 f a 51.15 GRĄZIOWSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 85 U20 DS III
1 f b 51.92 SZWEDZIK Jakub niest. Warszawa # 84 U20 MZ III
1 53.77 NOGAJCZYK Łukasz LLKS Osowa Sień # 85 U20 LB IV
2 56.51 PAWEŁKO Marcin LKS Polkowice 85 U20 DS --
600 m M
1 e 1 1:25.26 GŁOGOWSKI Maciej KB Sporting Międzyzdroje # 86 U18 ZP --
1 e 1 1:25.72 RUTKOWSKI Daniel LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 86 U18 MZ -- KORYTKOWSKI Andrzej
2 e 1 1:26.83 JANICKI Mateusz LUKS Orneta # 86 U18 WN --
3 e 1 1:28.03 STANISZEWSKI Michał RLTL ZTE Radom # 87 U18 MZ --
4 e 1 1:28.74 FIGAT Kamil UKS Jedynka Bartoszyce # 87 U18 WN --
1 e 3 1:26.03 KRZEMIŃSKI Paweł TS Olimpia Poznań # 86 U18 WP -- #
1 e 3 1:26.69 BUREK Arkadiusz KKS Victoria Stalowa Wola # 86 U18 PK --
2 e 3 1:26.38 LABUDA Mariusz KS Wejher Wejherowo # 86 U18 PM --
3 e 3 1:27.10 ŻUKOWSKI Maciej MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN --
4 e 3 1:28.41 PRZYSIĘŻNY Oskar LKB im. Braci Petk Lębork # 86 U18 PM -- B.D. Z/0427/13 2016 2
1 e 5 1:24.10 LIDMANN Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP --
1 e 5 1:25.54 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN -- KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2020 M
2 e 5 1:25.38 KOWALSKI Marcin AZS-AWF Gorzów # 86 U18 LB --
2 e 5 1:26.11 STRZELCZYK Adam KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
3 e 5 1:28.04 KOZIOŁ Michał ULKS Technik Trzcinica # 87 U18 PK --
3 e 5 1:28.27 WALCZAK Michał RKS Łódź 86 U18 LD --
1 f 1:24.97 LIDMANN Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP --
2 f 1:25.48 KOWALSKI Marcin AZS-AWF Gorzów # 86 U18 LB --
3 f 1:25.84 RUTKOWSKI Daniel LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 86 U18 MZ -- KORYTKOWSKI Andrzej
4 f 1:26.23 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN -- KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2020 M
5 f 1:26.69 KRZEMIŃSKI Paweł TS Olimpia Poznań # 86 U18 WP -- #
6 f 1:27.30 GŁOGOWSKI Maciej KB Sporting Międzyzdroje # 86 U18 ZP --
2 1:28.04 WODNICKI Łukasz MLKS Echo Twardogóra # 86 U18 DS --
800 m M
1 E 1:57.26 ŁĘGOWSKI Rafał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP III B.D. BEZ
2 E 1:57.62 KUBACKI Bartłomiej MUKS Kadet Rawicz # 85 U20 WP III
3 E 2:01.64 OLANISZYN Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz # 84 U20 SL III
5 E 2:04.86 MUCHA Artur WLKS Wrocław # 85 U20 DS IV
1 E 2 1:58.49 KRUPA Piotr LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 85 U20 MZ III
1 E 2 1:59.53 DĄBROWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 85 U20 MA III
2 e 2 1:59.61 PRAWDZIK Adam UKS Technik Augustów # 85 U20 PD III
2 E 2 2:00.46 KRAJEWSKI Marcin MKS Juvenia Białystok # 85 U20 PD III MYDLARZ Jerzy B.D. 3
3 e 2 2:01.10 HALFAR Jerzy MKS-SMS Victoria Racibórz # 84 U20 SL III
3 E 2 2:01.82 ANGIELCZYK Daniel KS AZS AWF Poznań # 84 U20 WP III
4 e 2 2:03.05 WILK Tomasz CWKS Resovia Rzeszów # 85 U20 PK IV
5 e 2 2:03.14 KULICKI Piotr STS Skarżysko-Kamienna # 85 U20 SK IV
1 e 3 1:56.39 SEKRETARSKI Ireneusz LKS Vectra Włocławek # 84 U20 KP II NOWAKOWSKI Marian M
2 e 3 1:56.73 SZMIT Cezary KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN II
3 e 3 1:57.39 GAWRYŚ Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 85 U20 WN III
4 e 3 1:59.34 POCZWARDOWSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje # 84 U20 ZP III
5 e 3 2:02.93 URBANIK Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa # 85 U20 SL IV
6 e 3 2:04.58 PILARSKI Dominik MKL Szczecin 85 U20 ZP IV
7 e 3 2:16.29 PANAS Marcin UKL Ósemka Police # 85 U20 ZP --
1 f a 1:53.42 SEKRETARSKI Ireneusz LKS Vectra Włocławek # 84 U20 KP II NOWAKOWSKI Marian M
2 f a 1:53.67 GAWRYŚ Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 85 U20 WN II
3 f a 1:54.66 ŁĘGOWSKI Rafał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP II B.D. BEZ
4 f a 1:56.09 SZMIT Cezary KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN II
5 f a 1:56.17 KRUPA Piotr LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 85 U20 MZ II
6 f a 1:58.12 DĄBROWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 85 U20 MA III
1000 m M
1 s 1 2:38.13 NIKIEL Marcin MKS-SMS Victoria Racibórz # 87 U18 SL --
2 s 1 2:41.41 RUKAT Kamil MKS Polonia Warszawa # 87 U18 MZ --
3 s 1 2:43.02 DUKLANOWSKI Hubert KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ --
4 s 1 2:43.42 DYBAŚ Piotr KS Agros Zamość # 87 U18 LU --
1 s 2 2:35.98 ADAMCZYK Tomasz MMKS Kędzierzyn Koźle # 86 U18 OP --
2 s 2 2:39.14 CZESNY Przemysław UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # 86 U18 SK -- JAROS Kazimierz
1 s 3 2:32.15 DANILEWICZ Adrian WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS --
2 s 3 2:34.05 HEBEL Łukasz LKS Zantyr Sztum # 86 U18 PM --
1 s 4 2:34.70 MARACH Gracjan SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U18 KP --
2 s 4 2:38.07 TREPANOWSKI Tomasz UKS Jedynka Bartoszyce # 86 U18 WN --
3 s 4 2:41.90 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U18 KP -- LEWANDOWSKI Tomasz # Z/1659/11 2020 MM
1500 m M
1 s 2 4:02.39 JANIAK Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 84 U20 KP III
1 s 2 4:11.67 DOJNIA Łukasz KBWiR Dystans Ełk # 85 U20 WN III PAZIEWSKI Janusz
2 s 2 4:03.00 LASIUK Grzegorz KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN III
2 s 2 4:14.89 SIEŃKOWSKI Mariusz UKS Technik Augustów # 85 U20 PD IV
3 s 2 4:05.36 ROLNIK Robert GKS Piast Gliwice # 84 U20 SL III
3 s 2 4:17.21 SKORUPSKI Szymon AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ IV
4 s 2 4:05.38 WAKARECY Radosław AKL Ursynów Warszawa # 84 U20 MZ III
4 s 2 4:18.43 PRABUCKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom # 85 U20 PM IV
5 s 2 4:07.42 DOSKONAŁY Rafał LKS Lubusz Słubice # 84 U20 LB III
6 s 2 4:07.76 KAŁASZCZYŃSKI Łukasz MUKS Płock 84 U20 MZ III
7 s 2 4:16.56 KRASOWSKI Tomasz MKS Polonia Warszawa # 85 U20 MZ IV B.D. BEZ
1 3:47.56 FORMELA Mirosław KB Sporting Międzyzdroje # 78 Sen ZP I
1 4:02.22 WALCZAK Krzysztof LKS Zorza Gdynia # 84 U20 PM III
2 3:52.34 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 80 Sen PD II B.D. B.D. Z/2823/11 2019 2
2 4:03.00 KOZŁOWSKI Artur ULKS MOSiR Sieradz # 85 U20 LD III KOZŁOWSKI Tomasz # Z/1510/11 2020 2
3 3:53.22 WIŚNIEWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 77 Sen PD II B.D. Z/2837/11 2020 3
3 4:04.17 STRACHOTA Paweł KS Warszawianka W-wa # 84 U20 MZ III
4 3:55.35 KULIK Dawid KS AZS AWF Kraków # 83 U23 MA II
4 4:07.54 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 U20 SL III B.D. Z/2342/11 2019 3
5 3:55.68 FUDALEJ Marcin KKL Kielce # 76 Sen SK II
5 4:09.71 JANUS Daniel LLKS Osowa Sień # 85 U20 LB III
6 3:55.92 BURGHARDT Jakub LKB im. Braci Petk Lębork # 81 U23 PM II B.D. Z/1780/12 2017 3
6 4:13.91 PIECHOWSKI Michał MKS Truso Elbląg # 85 U20 WN IV
7 4:15.93 KERN Tomasz MKS Unia Hrubieszów # 85 U20 LU IV
8 4:20.65 CHŁOSTA Bartłomiej LKS Kłos Olkusz # 84 U20 MA IV
2000 m M
1 s 1 5:46.99 KRAUZE Kamil niest. Warszawa # 87 U18 MZ -- #
2 s 1 5:50.87 MEHLICH Dawid MKS Ekonomik Nysa # 86 U18 OP --
3 s 1 5:52.53 WITKOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ --
4 s 1 5:55.32 KUROPATWA Łukasz LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
5 s 1 5:55.42 BARON Arkadiusz AZS-AWF Katowice 87 U18 SL --
1 s 2 5:57.11 BRIEGMAN Jarosław PLKS Gwda Piła # 86 U18 WP --
2 s 2 6:07.36 CICHALSKI Paweł UKS Start Smólnik # 87 U18 KP --
3 s 2 6:12.50 WYLĘŻEK Łukasz MKS-MOSM Bytom 86 U18 SL --
4 s 2 6:14.56 KRÓLIKOWSKI Michał LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 86 U18 MZ --
5 s 2 6:15.37 SZCZEPAŃSKI Łukasz LUKS Orneta # 86 U18 WN --
1 s 3 5:35.51 PASTERNAK Andrzej PLKS Gwda Piła # 86 U18 WP --
2 s 3 5:44.05 SKOCZYŃSKI Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS --
3 s 3 5:48.26 KAZIMIERSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
5 s 3 5:53.49 DROŻDŻAK Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów # 86 U18 LU --
6 s 3 5:54.69 CEDRO Miłosz WKS Wawel Kraków # 86 U18 MA -- B.D. #
7 s 3 5:59.43 PIERWONICKI Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 87 U18 WN --
8 s 3 6:11.14 WOLF Sebastian MKS-MOSM Bytom 86 U18 SL --
9 s 3 6:17.19 SOBCZAK Marek MKS Aleksandrów Łódzki 86 U18 LD --
3000 m M
1 s 2 8:31.00 CHLEBOSZ Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP II WOJTASIK Jaroslaw
2 s 2 8:31.33 BRESZKA Michał UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 84 U20 PM II POBŁOCKI Piotr # Z/0673/11 2020 1
3 s 2 8:34.22 ULICZNY Karol KS Gwardia Piła # 84 U20 WP II
4 s 2 8:38.14 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 85 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0792/11 2018 BEZ
5 s 2 8:48.92 ANTROPIK Roman SKLA Słupsk 85 U20 PM III
6 s 2 8:53.40 OCHAŁ Krystian MKS Beskid Nowy Sącz # 84 U20 MA III ZIOŁO Stanisław
7 s 2 8:55.65 KOŚMIEJA Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 U20 KP III B.D. 3
8 s 2 9:28.12 ROGALA Paweł STS Skarżysko-Kamienna # 85 U20 SK IV
1 8:47.11 ZBLEWSKI Tadeusz LKB im. Braci Petk Lębork # 84 U20 PM III B.D. # Z/0523/12 2020
2 8:54.09 LAKSA Dariusz WKB Meta Lubliniec # 84 U20 SL III B.D. Z/1626/11 2020 BEZ
3 9:01.86 GRZEGORCZYK Artur KS AZS AWF Kraków # 85 U20 MA III
4 9:05.28 BĘBENEK Tomasz MKS Polonia Warszawa # 85 U20 MZ III
5 9:12.59 OLBRYŚ Adrian KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN III
6 9:15.34 KUŹNIAR Dariusz KKS Victoria Stalowa Wola # 85 U20 PK IV
7 9:18.34 WNUK Marcin MKL Szczecin 84 U20 ZP IV
8 9:37.86 STACH Krystian LKS Kłos Olkusz # 85 U20 MA IV
60 m pł M J Mł M
1 e 1 8.57 KOPACZ Przemysław LKS Stal Mielec # 86 U18 PK --
1 e 1 8.58 KONARSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS --
2 e 1 8.59 DENKIEWICZ Paweł KS Podlasie Białystok # 86 U18 PD --
2 e 1 8.63 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra # 86 U18 DS --
3 e 1 8.77 CICHOSZ Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U18 PM -- #
3 e 1 8.80 MICHALAK Jacek MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS --
4 e 1 8.98 LENART Rafał RKS Łódź 86 U18 LD --
5 e 1 9.17 JURKOWSKI Wojciech SL Olimpia Poznań # 87 U18 WP -- #
1 e 3 8.23 KOBAK Radosław MLKS Sokół Lubin # 86 U18 DS --
2 e 3 8.42 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA -- #
3 e 3 8.67 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U18 KP -- B.D. BOCHENEK Dominik # , Z/2199/11 , 2020 M
4 e 3 9.05 WOJDALSKI Artur AZS Łódź # 86 U18 LD --
5 e 3 9.31 ŁĘCKI Piotr UKS Michałów Radom 86 U18 MZ --
1 e 4 8.35 KUNZ Konrad KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
2 e 4 8.45 ORŁOWSKI Adam KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA --
3 e 4 8.67 GAWRYLUK Piotr UKS 19 Bojary Białystok # 86 U18 PD --
4 e 4 8.96 ZIMOCH Kamil MKLA Łęczyca 87 U18 LD --
1 f a 8.12 KOBAK Radosław MLKS Sokół Lubin # 86 U18 DS --
2 f a 8.34 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA -- #
3 f a 8.40 KOPACZ Przemysław LKS Stal Mielec # 86 U18 PK --
4 f a 8.42 KONARSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS --
5 f a 8.46 ORŁOWSKI Adam KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA --
6 f a 8.58 KUNZ Konrad KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
1 f b 8.47 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra # 86 U18 DS --
2 f b 8.60 DENKIEWICZ Paweł KS Podlasie Białystok # 86 U18 PD --
3 f b 8.67 GAWRYLUK Piotr UKS 19 Bojary Białystok # 86 U18 PD --
4 f b 8.68 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U18 KP -- B.D. BOCHENEK Dominik # , Z/2199/11 , 2020 M
5 f b 8.77 MICHALAK Jacek MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS --
6 f b 8.87 CICHOSZ Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U18 PM -- #
1 w 8.62 JARZĘBOWSKI Krzysztof MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS -- 832
2 w 8.74 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ -- 804
2 w 8.99 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U18 LD -- 748
3 w 8.81 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL -- 788
4 w 8.87 ŁAZOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ -- 775
60 m pł M (99.1) M
1 e 1 8.31 NIEDZIELSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS --
2 e 1 8.79 HIKI Rafał ZLKL Zielona Góra # 85 U20 LB --
3 e 1 8.87 BŁASZCZYK Adam KL Lechia Gdańsk # 85 U20 PM --
4 e 1 9.37 HILLO Robert KS Podlasie Białystok # 85 U20 PD --
1 e 2 8.33 STANISZEWSKI Rafał KS AZS AWF Kraków # 84 U20 MA -- #
2 e 2 8.96 KONIOR Michał UKS Achilles Leszno # 84 U20 WP --
3 e 2 9.02 JÓŹWIAK Bartosz GKS Olimpia Grudziądz # 85 U20 KP --
1 e 3 8.62 KUŚMIREK Piotr KS Wisła Puławy # 85 U20 LU --
2 e 3 8.72 KOBUS Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM --
3 e 3 9.18 DUTKIEWICZ Krzysztof ULKS Zielony Dąb Żarów # 85 U20 DS -- WORSA Zygmunt
1 e 4 8.27 DAWID Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS --
2 e 4 8.51 ANTOSZCZUK Adrian AZS-AWF Gorzów 84 U20 LB --
3 e 4 8.63 GRUDKA Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM --
1 f 8.22 NIEDZIELSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS --
2 f 8.26 STANISZEWSKI Rafał KS AZS AWF Kraków # 84 U20 MA -- #
3 f 8.29 ANTOSZCZUK Adrian AZS-AWF Gorzów 84 U20 LB --
4 f 8.30 DAWID Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS --
5 f 8.60 KUŚMIREK Piotr KS Wisła Puławy # 85 U20 LU --
6 f 8.60 GRUDKA Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM --
1 w 8.52 GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP -- 855
1 w 8.94 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS -- 759
2 w 9.02 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U20 OP -- 741
2 w 9.62 PRUSZAK Piotr MKS Sambor Tczew # 85 U20 PM -- 615
3 w 9.06 KONIUSZEWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS -- 733
4 w 9.21 TYCHY Krzysztof MMKS Kędzierzyn Koźle # 85 U20 OP -- 700
5 w 9.56 DROZD Radosław AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL -- 627
Wzwyż M
1 2.13 PIECHOWSKI Dawid KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ I
1 2.20 BIENIEK Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS I
2 2.10 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 U18 OP I #
2 2.12 STRUZIK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U20 SL I
3 2.01 KACZEREWSKI Rafał MKS Szerszeń Bogatynia # 86 U18 DS II
3 2.09 BAŁKOWIEC Grzegorz WLKS Nowe Iganie # 84 U20 MZ I
4 1.98 STOMPÓR Dominik RLTL ZTE Radom # 86 U18 MZ II
4 2.06 KUŁAKOWSKI Paweł KS Wda Świecie # 85 U20 KP II
5 1.98 ROSZAK Piotr MKL Szczecin 86 U18 ZP II
5 2.06 ZIELIŃSKI Dawid MKS Sambor Tczew # 85 U20 PM II
6 1.95 KWIATKOWSKI Dawid ZLKL Zielona Góra # 86 U18 LB II
6 2.03 WOJTYNA Piotr ZLKL Zielona Góra # 85 U20 LB II
7 1.95 ANDRZEJCZAK Marek MKS Szerszeń Bogatynia # 86 U18 DS II
7 1.95 ZYGMUNT Kamil MKS Tempo Kęty # 86 U18 MA II
7 1.99 GRUDZIECKI Mirosław AZS Łódź # 84 U20 LD II
8 1.95 RATAJ Bartłomiej LKS Stal Mielec # 84 U20 PK II
9 1.90 STRYJEWSKI Janusz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU III
9 1.92 SZCZERBA Rafał ZLKL Zielona Góra # 87 U18 LB III
10 1.92 JASIŃSKI Radosław KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ III
11 1.89 OLSZEWSKI Adrian KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN III
12 1.89 MASZCZAK Radosław KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ III
12 1.89 RUSINIAK Krzysztof KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof 2
13 1.89 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN III
15 1.84 SZCZEPAŃSKI Michał KS Obieżyświat Nowe Miasto # 87 U18 WP III CZESZYK Piotr # Z/1590/12 2014 2
15 1.84 SOBCZYK Tomasz TL Pogoń Ruda Śląska # 86 U18 SL III
16 1.84 MADEJ Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 87 U18 LB III
18 1.84 JAKUBIAK Adam KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ III
1 w 1.89 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów # 86 U18 LB III 705
2 w 1.89 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL III 705
3 w 1.89 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ III 705
4 w 1.83 JARZĘBOWSKI Krzysztof MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS III 653
5 w 1.80 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U18 LD IV 627
Tyczka M
5 r 4.00 KOŁAKOWSKI Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM II
1 s 2 3.60 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U18 PM III
2 s 2 3.60 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ III
3 s 2 3.40 ŁAZOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ IV
4 s 2 3.30 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL IV
5 s 2 3.10 SIONKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
1 4.40 KOLASA Marcin SKLA Sopot 86 U18 PM II
1 4.90 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań # 84 U20 WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2020
2 4.30 PEWIŃSKI Jakub SKLA Sopot 86 U18 PM II
2 4.80 WROŃSKI Tomasz ZLKL Zielona Góra # 85 U20 LB I
3 4.30 DIDENKOW Mateusz SKLA Sopot # 87 U18 PM II
3 4.60 MASŁOWSKI Piotr SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP I
4 4.20 ZIĘTEK Błażej MKL Szczecin # 86 U18 ZP II #
4 4.60 SZYMAŃSKI Damian ZLKL Zielona Góra # 84 U20 LB I
5 4.50 STRZELCZYK Michał SKLA Sopot 85 U20 PM I
6 3.60 RUTKOWSKI Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U18 PM III
6 4.20 STRZELCZYK Paweł SKLA Sopot 84 U20 PM II #
7 3.40 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa # 87 U18 MZ IV #
7 4.20 LEWICKI Andrzej RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ II
8 4.20 KOŁEK Samuel KS Sprint Bielsko-Biała # 84 U20 SL II
9 3.90 NONAS Piotr SKS Start Łódź # 84 U20 LD III
1 w 4.10 GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP II 645
2 w 3.90 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS III 590
3 w 3.70 PRUSZAK Piotr MKS Sambor Tczew # 85 U20 PM III 535
4 w 3.70 DROZD Radosław AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL III 535
6 w 3.00 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U18 LD -- 357
7 w 2.80 JARZĘBOWSKI Krzysztof MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS -- 309
8 w 2.70 ŁUSZCZYŃSKI Mikołaj SKS Start Łódź # 87 U18 LD -- # 286
W dal M
1 6.73 KULPA Karol KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ III
1 7.46 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa # 84 U20 MZ I #
2 6.72 CHLEBOWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU III
2 7.30 STARZAK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU I
3 6.67 PIĄTEK Norbert PLKS Gwda Piła # 86 U18 WP III
3 7.30 NIEMYJSKI Michał AZS Łódź # 84 U20 LD I
4 6.61 SZAFRANIEC Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola # 87 U18 PK III
4 7.17 PARLICKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U20 SL II
5 6.49 ŁOBODA Patryk MKS Start Lublin # 86 U18 LU III KLECZEK Andrzej B.D. Z/4193/11 2011 BEZ
5 6.79 WAWRZEŃCZAK Radosław MKS Durasan Płońsk # 84 U20 MZ III
6 6.48 RYBICKI Marek LKS Polkowice 85 U20 DS III
6 6.49 DRAUS Cezary MKLA Łęczyca 87 U18 LD III
7 6.46 CHODUR Wojciech ULKS Technik Trzcinica # 86 U18 PK III
1 w 6.35 ŁAZOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ III 664
1 w 6.75 GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP III 755
2 w 6.28 SIONKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ IV 648
2 w 6.68 DROZD Radosław AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL III 739
3 w 6.25 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ IV 641
3 w 6.51 DROZD Radosław AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL III 700
4 w 6.19 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U18 PM IV 628
5 w 6.12 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL IV 613
6 w 6.08 JARZĘBOWSKI Krzysztof MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS IV 604
8 w 6.00 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U18 LD IV 587
Trójskok M
1 15.33 PARLICKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U20 SL I
2 13.56 TOMCZAK Cezary OŚ AZS Poznań # 87 U18 WP III
2 15.02 FUTYMA Michał WKS Wawel Kraków # 85 U20 MA I
3 13.31 KRÓL Jakub MKLA Łęczyca 86 U18 LD III
3 14.99 KOZŁOWSKI Grzegorz LKS Pomorze Stargard # 84 U20 ZP I
4 13.27 ROSIAK Michał LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3681/11 1
4 14.31 LEWANDOWSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS III #
5 13.22 TOMCZYK Piotr MKS Aleksandrów Łódzki 86 U18 LD III
5 13.82 ŁOJKO Piotr MKS Zryw Toruń # 84 U20 KP III
6 13.09 CABAJ Łukasz LKS Kłos Olkusz # 86 U18 MA IV
7 12.81 MICHALAK Jakub MULKS MOS Sieradz # 86 U18 LD IV KUŚ Tomasz B.D. Z/4513/11 2011 3
8 12.68 GÓRAS Radosław GKS Olimpia Grudziądz # 86 U18 KP IV
1 w 14.67 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS II JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2020 1 0
Kula (5) M
1 18.04 GOLBA Piotr AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ I #
2 17.09 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U18 LB II SZWARC Zygmunt 1
3 16.75 PIEBAK Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle # 86 U18 OP II
4 16.69 BUDNIK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU II #
5 16.10 RADZIWON Piotr KS Podlasie Białystok # 87 U18 PD II #
6 15.90 ROGOWIEC Sebastian SKLA Sopot 86 U18 PM II
7 15.46 MISZKURKA Daniel WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ II
8 15.36 GROCHOT Krzysztof WKS Wawel Kraków # 86 U18 MA II
9 14.63 GAWKOWSKI Adam AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ III
10 14.44 ŚWIĄTEK Łukasz MUKS Płock 86 U18 MZ III
11 14.35 CUDAK Mariusz WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS III
12 14.34 WOŁYNIEC Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM III
13 14.12 MAJEWSKI Paweł WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS III
14 14.11 ZIELIŃSKI Paweł MKS Durasan Płońsk # 86 U18 MZ III
15 14.07 LIBERACKI Łukasz BKS Bydgoszcz 86 U18 KP III
16 13.88 JAGUSIAK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U18 SL III
1 w 15.35 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U18 PM II 811
2 w 14.47 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ III 757
Kula (6) M
1 17.50 GIŻA Jakub LKS Stal Mielec # 85 U20 PK I #
2 17.31 GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 85 U20 PM I
3 17.28 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard # 84 U20 ZP I GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4961/11 2013 1
4 16.52 PANKAU Grzegorz MLKS Krajna Sępólno # 84 U20 KP I
5 16.48 BORKOWSKI Daniel KKL Kielce # 84 U20 SK I #
6 16.18 ZAKRZEWSKI Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk # 84 U20 PM I
7 15.22 RADZIO Radosław MLKS Krajna Sępólno # 85 U20 KP II KRAKOWIAK Dariusz
8 15.16 WYSOCKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ II
9 15.03 KACZANOWSKI Marcin LKS Polkowice 85 U20 DS II
10 14.92 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 U20 PM II KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2020 1
11 13.21 PŁUCIENNIK Łukasz MKS Durasan Płońsk # 84 U20 MZ III
12 12.91 KORBUT Piotr KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS IV
13 12.71 BOCHENEK Łukasz RLTL ZTE Radom # 85 U20 MZ IV
14 12.48 URBAŃSKI Michał WKS Śląsk Wrocław # 85 U20 DS IV
1 w 14.89 GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP II 783
2 w 13.33 TYCHY Krzysztof MMKS Kędzierzyn Koźle # 85 U20 OP III 687
3 w 12.96 PRUSZAK Piotr MKS Sambor Tczew # 85 U20 PM IV 665
5 w 12.34 KONIUSZEWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS IV 627
6 w 12.31 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U20 OP IV 625
7-bój J MŁ M
5 3004 CHUDOMIĘT Kamil MMKS Kędzierzyn Koźle # 87 U18 OP --
1 w 4822 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ -- 0
2 w 4819 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U18 PM -- 0
3 w 4463 ŁAZOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ -- 0
4 w 4273 JARZĘBOWSKI Krzysztof MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS -- 0
5 w 4264 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL -- 0
6 w 4213 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U18 LD -- 0
7 w 4141 SIONKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ -- 0
8 w 3978 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów # 86 U18 LB -- 0
9 w 3716 WYPORSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 U18 MZ -- 0
10 w 3458 ŁUSZCZYŃSKI Mikołaj SKS Start Łódź # 87 U18 LD -- # 0
11 w 3365 FRONCZAK Bartłomiej UKS Start Smólnik # 86 U18 KP -- 0
7-bój JUN M
1 w 5264 GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP -- 0
2 w 4747 DROZD Radosław AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL -- 0
3 w 4639 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS -- 0
4 w 4561 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U20 OP -- 0
5 w 4469 KONIUSZEWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS -- 0
6 w 4381 TYCHY Krzysztof MMKS Kędzierzyn Koźle # 85 U20 OP -- 0
7 w 4292 PRUSZAK Piotr MKS Sambor Tczew # 85 U20 PM -- 0
8 w 3833 ŻMIGRODZKI Mateusz ULKS Technik Trzcinica # 84 U20 PK -- 0

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.6172318458557 sekund