Warszawa 15.02.2003
60 m K
1 7.55 SZNAJDER Irena SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 77 Sen KP --
1 8.69 KANIA Agnieszka UKS Kusy Warszawa # 89 U16 MZ --
1 9.16 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91 U14 MZ -- #
2 8.10 PIOTROWSKA Monika AZS-AWF Warszawa 86 U18 MZ --
2 8.99 JESION Aleksandra UKS Orkan Sochaczew # 89 U16 MZ --
2 9.28 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U14 MZ -- #
3 8.57 KANIA Agnieszka UKS Kusy Warszawa # 89 U16 MZ --
4 8.79 MISIUKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Warszawa 89 U16 MZ --
4 8.95 GRZELAK Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 90 U14 LD --
5 8.89 JESION Aleksandra UKS Orkan Sochaczew # 89 U16 MZ --
200 m K
1 25.62 GĄSIEWSKA Luiza RKS Skra Warszawa # 76 Sen MZ II
300 m K
1 42.67 BLICHARSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ --
1 44.70 DĄBROWSKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa # 89 U16 MZ III
1 51.28 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U14 MZ -- #
2 42.91 PIOTROWSKA Monika AZS-AWF Warszawa 86 U18 MZ --
2 45.04 WANIEWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa # 89 U16 MZ IV
2 46.68 PULKOWSKA Justyna KS Warszawianka W-wa # 89 U16 MZ V
3 43.38 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U18 MZ -- #
3 47.02 KŁOSIEWICZ-GIERA Natalia MKS Polonia Warszawa # 89 U16 MZ V
3 49.30 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91 U14 MZ -- #
600 m K
1 1:40.45 WAWER Martyna LKS Olymp Błonie # 88 U16 MZ III
1 1:41.47 TRUSZKOWSKA Aneta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 U18 PD -- B.D.
2 1:42.46 WITEK Ewa KS Warszawianka W-wa # 88 U16 MZ III
800 m K
1 2:08.70 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 80 Sen MZ I
2 2:14.27 KALIŃSKA Renata KS Warszawianka W-wa # 78 Sen MZ II
3 2:22.27 WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka MKS Polonia Warszawa # 86 U18 MZ III #
5 2:32.39 KALINOWSKA Marta LUKS Hańcza Suwałki # 86 U18 PD --
6 2:37.45 CIEŚLAK Alicja MKS Polonia Warszawa # 85 U20 MZ --
7 2:37.70 ZABŁOCKA Asta LUKS Hańcza Suwałki # 87 U18 PD --
60 m pł K K
1 8.23 SOSNOWSKA Aneta RKS Skra Warszawa # 74 Sen MZ --
2 8.83 NOWAK Amelia RKS Skra Warszawa # 80 Sen MZ --
Wzwyż K
1 1.75 BORKOWSKA Marta AZS UMCS Lublin # 82 U23 LU I
2 1.70 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław # 88 U16 DS I #
Tyczka K
1 3.20 GĘBSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 81 U23 MZ II
W dal K
1 5.05 MATWIEJCZUK Iwona KS Warszawianka W-wa # 88 U16 MZ IV
1 5.50 WIERNIUK Kamila KS Warszawianka W-wa # 81 U23 MZ II
Trójskok K
1 12.82 KOSUDA Agata AZS UMCS Lublin # 84 U20 LU I
2 12.78 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 81 U23 MA I #
3 11.59 GOLANKO Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 83 U23 LU II
Kula (3) K
1 8.98 PRZYBYSZ Mariola UKS Lider Winnica # 88 U16 MZ V
2 8.78 SPECJAN Izabela MKS Aleksandrów Łódzki 88 U16 LD V
3 8.36 CYRAN Agata LKS Olymp Błonie # 88 U16 MZ --
4 8.07 WIDLAK Katarzyna KS Warszawianka W-wa # 89 U16 MZ --
Kula (4) K
1 15.21 DZIERZĘCKA Magdalena MUKL Brodnica # 81 U23 KP I
2 14.50 ROŻKO Joanna AZS-AWF Warszawa 82 U23 MZ I
3 14.10 MACIĄG Agnieszka AZS-AWF Warszawa 82 U23 MZ I
4 13.74 DANILCZYK Elżbieta AZS-AWF Warszawa 83 U23 MZ I
5 13.28 PAPROCKA Dorota AZS-AWF Warszawa 80 Sen MZ I
60 m M
1 7.87 GRUCELSKI Karol OKLA Ostrołęka 90 U14 MZ --
1 8.43 TARPIŁOWSKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 90 U14 LD --
2 7.84 PAWELEC Robert UKS Orkan Sochaczew # 89 U16 MZ --
2 8.09 KACPRZAK Sebastian UKS Orkan Sochaczew # 89 U16 MZ --
3 8.04 BUDKA Rafał KS Solidarni Pruszków # 90 U14 MZ --
200 m M
1 22.74 BALCERZAK Piotr RKS Skra Warszawa # 75 Sen MZ II
300 m M
1 42.92 ANTOSIK Michał UKS Kusy Warszawa # 89 U16 MZ --
1 43.39 SZCZYGLAK Paweł MKS Polonia Warszawa # 90 U14 MZ --
2 41.49 BORZYMOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej
2 43.81 FABISZEWSKI Jakub UKS Kusy Warszawa # 89 U16 MZ --
600 m M
1 1:21.23 ROGUSZCZAK Paweł MKS Polonia Warszawa # 81 U23 MZ --
1 1:33.42 ZAŁĘSKI Karol KS Warszawianka W-wa # 88 U16 MZ IV
1 1:34.29 LUBIŃSKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U16 PD IV B.D.
2 1:21.39 BOBROWSKI Przemysław MKS Juvenia Białystok # 80 Sen PD -- B.D. Z/2500/20 2020
2 1:33.97 ZAŁĘSKI Konrad KS Warszawianka W-wa # 88 U16 MZ IV
3 1:21.46 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 80 Sen PD -- B.D. B.D. Z/2823/11 2019 2
4 1:22.86 MATUSIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków # 82 U23 MA --
800 m M
1 1:56.19 WÓJCIK Robert OKS Start Otwock # 81 U23 MZ II
2 1:59.03 WAKARECY Radosław AKL Ursynów Warszawa # 84 U20 MZ III
3 1:59.65 STRACHOTA Paweł KS Warszawianka W-wa # 84 U20 MZ III
1000 m M
1 2:33.20 OTOLIŃSKI Adrian MKS Truso Elbląg # 81 U23 WN --
1 2:35.08 KORYTKOWSKI Andrzej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 70 Sen PD -- B.D. KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0521/16 , 2020 BEZ
1 2:57.16 KSEPKA Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U16 PD V B.D.
2 2:35.82 RUTKOWSKI Daniel LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 86 U18 MZ -- KORYTKOWSKI Andrzej
2 2:43.72 DUKLANOWSKI Hubert KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ --
3 2:43.88 WITCZAK Piotr MKS Polonia Warszawa # 88 U16 MZ IV
3 2:57.16 KSEPKA Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U16 PD V B.D.
5 3:06.71 MURAS Rafał UKS Orkan Sochaczew # 89 U16 MZ --
1500 m M
1 3:54.05 SHEGUMO Yared AZS-AWF Warszawa # 83 U23 MZ II WĄSOWSKI Janusz # Z/5097/11 2020 M
2 3:55.60 WIŚNIEWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 77 Sen PD II B.D. Z/2837/11 2020 3
3 3:55.97 WOLIŃSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 82 U23 WN II
4 3:57.94 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość # 80 Sen LU II NAGÓREK Marcin B.D. # Z/0851/11 2020 2
5 4:00.25 ŻYWEK Dawid OKS Start Otwock 85 U20 MZ II
6 4:16.33 WITKOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ IV
2000 m M
2 6:07.20 BORZYMOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej
3 6:16.92 ŁASZCZUK Maciej MKS Polonia Warszawa # 88 U16 MZ IV
3000 m M
1 8:38.47 SMALEC Michał KS Podlasie Białystok # 81 U23 PD II
2 8:42.95 HRYNIEWICKI Sylwester KS Podlasie Białystok # 81 U23 PD II #
60 m pł M M
1 8.42 STACHELEK Marcin KS Podlasie Białystok # 79 Sen PD --
2 8.69 KASTA Kamil KS Biegi Grodzisk Mazowiecki # 83 U23 MZ --
Wzwyż M
1 1.90 MATEUSIAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U16 MA III #
1 2.00 SIBIGA Wojciech RKS Skra Warszawa # 83 U23 MZ II #
3 1.70 WIKTORSKI Tomasz OKLA Ostrołęka 88 U16 MZ V #
4 1.65 JASIŃSKI Bartosz KS Orzeł Warszawa # 88 U16 MZ V
5 1.65 BRODOWSKI Kamil WLKS Nowe Iganie # 88 U16 MZ V
6 1.65 TRACZ Paweł UKS Mokotów # 89 U16 MZ V
7 1.65 WÓJCIK Adrian KS Warszawianka W-wa # 89 U16 MZ V B.D.
Tyczka M
1 2.80 POLAK Dawid KS Warszawianka W-wa # 88 U16 MZ V
1 4.70 NOWOCIN Daniel RKS Skra Warszawa # 80 Sen MZ I
2 2.60 MARCINIAK Maciej KS Warszawianka W-wa # 88 U16 MZ --
2 4.00 WILK Marcin AZS-AWF Warszawa 81 U23 MZ II
3 3.80 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa # 87 U18 MZ III #
4 2.30 KOPYTKOWSKI Kamil UKS Kusy Warszawa # 88 U16 MZ --
4 3.80 LUDWINIAK Paweł KS Warszawianka W-wa # 84 U20 MZ III
W dal M
1 5.96 WIKTORSKI Tomasz OKLA Ostrołęka 88 U16 MZ IV #
1 7.15 JĘDRZEJEWSKI Radosław KS Agros Zamość # 80 Sen LU II
2 5.81 PIECHOTKA Tomasz KS Warszawianka W-wa # 89 U16 MZ V
2 7.15 PYTLARCZYK Paweł KS Warszawianka W-wa # 82 U23 MZ II
3 6.96 DUTKIEWICZ Paweł AZS-AWF Warszawa 82 U23 MZ II
6 6.22 KULPA Karol KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ IV
Trójskok M
1 13.61 PALUSIŃSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 82 U23 MZ III
Kula (5) M
1 11.22 CZĄSTKOWSKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 88 U16 LD V
2 11.08 SIPORSKI Michał niest. Warszawa 88 U16 MZ V
3 10.53 BELTER Artur MKS Aleksandrów Łódzki 89 U16 LD V B.D. B.D. # 1
4 10.12 SZCZYPIŃSKI Łukasz MKS Pułtusk 89 U16 MZ --
Kula (7.26) M
1 19.19 ŚLIWA Leszek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 79 Sen KP M
2 18.05 HODUN Michał AZS UMCS Lublin # 83 U23 LU M #
3 17.80 KRZYWOSZ Krzysztof KS Podlasie Białystok # 83 U23 PD M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.85780191421509 sekund