Spała 22.02.2003
60 m K
1 f 7.40 KORCZYŃSKA Daria WKS Śląsk Wrocław # 81 U23 DS --
2 f 7.50 GUZOWSKA Anna AZS-AWF Warszawa # 80 Sen MZ --
3 f 7.53 RADECKA Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska # 75 Sen SL --
4 f 7.55 JĘDRUSIŃSKA Dorota KS AZS AWF Kraków # 82 U23 MA --
5 f 7.61 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP -- #
7 f 7.76 WACHOWIAK Karolina TS Olimpia Poznań # 80 Sen WP --
3 7.63 SZNAJDER Irena SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 77 Sen KP --
4 7.67 BEJNAR Monika AZS-AWF Warszawa # 81 U23 MZ --
4 7.74 TŁUSTOCHOWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 81 U23 DS --
5 7.73 RYSIUKIEWICZ Agnieszka ZLKL Zielona Góra # 78 Sen LB --
200 m K
1 23.89 RADECKA Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska # 75 Sen SL M
1 24.96 GĄSIEWSKA Luiza RKS Skra Warszawa # 76 Sen MZ II
2 24.50 BEJNAR Monika AZS-AWF Warszawa # 81 U23 MZ I
3 24.63 TŁUSTOCHOWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 81 U23 DS I
400 m K
1 56.45 BUTOR Edyta KS AZS AWF Wrocław # 82 U23 DS I
2 56.62 IZYDOREK Katarzyna KS AZS AWF Poznań # 79 Sen WP II
3 60.57 LEŚNIAK Karolina KS AZS AWF Wrocław # 83 U23 DS III
1000 m K
1 2:43.04 FRANKIEWICZ Wioletta KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA --
2 2:46.62 JAMRÓZ Małgorzata KS Warszawianka W-wa # 73 Sen MZ --
3 2:48.92 JAKUBCZAK Aleksandra KS Agros Zamość # 82 U23 LU -- #
4 2:49.28 KALIŃSKA Renata KS Warszawianka W-wa # 78 Sen MZ --
60 m pł K K
1 f 8.17 OLEKSY Justyna AZS-AWFiS Gdańsk # 83 U23 PM --
2 f 8.17 SOSNOWSKA Aneta RKS Skra Warszawa # 74 Sen MZ --
3 f 8.42 SZULC Justyna AZS Łódź # 82 U23 LD -- RÓŻAŃSKI Waldemar
4 f 8.48 FRANKOWSKA Agnieszka WKS Wawel Kraków # 83 U23 MA --
5 f 8.55 ORŁOWSKA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 82 U23 DS --
6 f 9.02 JAKONIS Agata KS AZS AWF Wrocław # 83 U23 DS --
4 8.81 SZCZEPAŃSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk # 80 Sen PM --
5 8.57 GRZESIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 80 Sen PM --
6 9.02 SZCZEPAN Joanna KS AZS AWF Wrocław # 82 U23 DS --
Wzwyż K
1 1.81 PRAŻMOWSKA Leonarda LLKS Osowa Sień # 82 U23 LB I
2 1.70 KACZOCHA Alina KS Stal Ostrów Wlkp. # 79 Sen WP I
Tyczka K
1 4.00 WIELGUS Anna AZS-AWFiS Gdańsk # 81 U23 PM M
2 4.00 WRONA Agnieszka KKL Kielce # 82 U23 SK M #
3 3.70 KASPRZAK Róża AZS-AWFiS Gdańsk # 82 U23 PM I
4 3.70 WIERZBICKA Katarzyna KL Gdynia 84 U20 PM I
5 3.70 PIWOWARSKA Joanna KS AZS AWF Kraków # 83 U23 MA I #
6 3.60 OLKO-MASSEY Anna MKL Szczecin # 84 U20 ZP I #
7 3.20 GĘBSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 81 U23 MZ II
W dal K
1 6.40 ZAGACKA Liliana LKLA Krokus Astromal Leszno # 77 Sen WP M PTAK Krzysztof M
2 6.24 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 81 U23 MA M #
3 6.18 ŚWITAŁA Aldona MUKS Kadet Rawicz # 81 U23 WP I
4 6.10 TRZCIŃSKA Bożena RKS Skra Warszawa # 76 Sen MZ I
5 6.03 KLISOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 83 U23 DS I
6 5.94 GRZESIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 80 Sen PM I
7 5.93 SZCZEPAŃSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk # 80 Sen PM I
8 5.49 PLURA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 82 U23 PM II
9 5.49 KACZOCHA Alina KS Stal Ostrów Wlkp. # 79 Sen WP II
Trójskok K
1 12.74 KLISOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 83 U23 DS I
2 11.76 JANKOWSKA Agnieszka SKS Start Łódź # 83 U23 LD II
Kula (4) K
1 15.08 DZIERZĘCKA Magdalena MUKL Brodnica # 81 U23 KP I
2 14.73 MACIĄG Agnieszka AZS-AWF Warszawa 82 U23 MZ I
3 14.64 ROŻKO Joanna AZS-AWF Warszawa 82 U23 MZ I
4 14.50 DANILCZYK Elżbieta AZS-AWF Warszawa 83 U23 MZ I
6 12.84 PAPROCKA Dorota AZS-AWF Warszawa 80 Sen MZ I
60 m M
1 f 6.77 CHYŁA Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 81 U23 DS -- #
2 f 6.78 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA --
3 f 6.80 PILARCZYK Ryszard OŚ AZS Poznań # 75 Sen WP -- B.D.
4 f 6.81 KULCZAK Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 82 U23 KP --
5 f 6.84 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa # 77 Sen MZ -- #
6 f 6.84 KRZYWAŃSKI Marcin niest. Łódź # 75 Sen LD --
7 f 6.90 NIEWIARA Marcin KS AZS AWF Wrocław # 81 U23 DS --
8 f KRZYWAŃSKI Marcin niest. Łódź # 75 Sen LD
2 6.83 BALCERZAK Piotr RKS Skra Warszawa # 75 Sen MZ --
200 m M
1 s 2 21.86 WASZKOWIAK Erwin KS Podlasie Białystok # 80 Sen PD I
2 s 2 21.90 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław # 82 U23 DS I
3 s 2 22.26 DŁUGOSIELSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ II
1 s 3 21.77 BALCERZAK Piotr RKS Skra Warszawa # 75 Sen MZ I
2 s 3 21.99 WIERUSZEWSKI Rafał UKS Orkan Środa Wlkp. # 81 U23 WP II B.D. # BEZ
3 s 3 22.09 ŚWIERCZYŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa # 82 U23 MZ II
1 s 4 21.66 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa # 77 Sen MZ I #
2 s 4 22.74 KOZA Paweł RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ II
1 21.73 RYSIUKIEWICZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 74 Sen DS I
2 21.95 WALENCZAK Artur KS AZS AWF Wrocław # 78 Sen DS II
400 m M
1 47.46 GĄSIEWSKI Artur RKS Skra Warszawa # 73 Sen MZ I
1 48.02 BOCIAN Jacek WKS Śląsk Wrocław # 76 Sen DS I
2 48.15 HACZEK Piotr NKS Namysłów # 77 Sen OP I
2 50.17 JÓŹWIAK Łukasz AZS-AWF Warszawa # 83 U23 MZ II #
3 50.48 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 80 Sen PD II B.D. B.D. Z/2823/11 2019 2
3 50.50 OTOLIŃSKI Adrian MKS Truso Elbląg # 81 U23 WN II
4 51.36 SIELEDCZYK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 82 U23 DS III
800 m M
1 s 2 1:55.03 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość # 80 Sen LU II NAGÓREK Marcin B.D. # Z/0851/11 2020 2
2 s 2 1:55.98 STEFANOWICZ Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 80 Sen DS II
1 1:48.26 FORMELA Mirosław KB Sporting Międzyzdroje # 78 Sen ZP M
2 1:50.57 SHEGUMO Yared AZS-AWF Warszawa # 83 U23 MZ I WĄSOWSKI Janusz # Z/5097/11 2020 M
3 1:51.05 WALCZAK Mariusz KS Wejher Wejherowo # 75 Sen PM I WALCZAK Mariusz
4 1:53.26 FUDALEJ Marcin KKL Kielce # 76 Sen SK II
5 1:53.95 MATUSIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków # 82 U23 MA II
60 m pł M M
1 s 2 7.94 DIDKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 77 Sen DS --
2 s 2 8.44 SZYMAŃSKI Bartłomiej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 82 U23 WP --
3 s 2 8.59 WÓJCICKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 80 Sen DS --
2 f 8.27 SZYMAŃSKI Bartłomiej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 82 U23 WP --
3 f 8.39 WÓJCICKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 80 Sen DS --
1 8.70 KINAL Grzegorz WKS Śląsk Wrocław # 81 U23 DS -- B.D. Z/1227/20 2020
3 8.74 POKORSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 83 U23 DS --
Tyczka M
1 5.60 KOLASA Adam MKS Start Lublin # 75 Sen LU MM B.D. M
2 5.00 WŁUKA Jacek AZS-AWFiS Gdańsk # 83 U23 PM I
3 5.00 GRUBECKI Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 81 U23 PM I
4 4.80 NOWOCIN Daniel RKS Skra Warszawa # 80 Sen MZ I
5 4.20 ROSA Oskar KS Warszawianka W-wa # 83 U23 MZ II
W dal M
1 7.37 PYTLARCZYK Paweł KS Warszawianka W-wa # 82 U23 MZ I
2 6.88 STRĄKOWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 83 U23 LD II
3 6.83 DUTKIEWICZ Paweł AZS-AWF Warszawa 82 U23 MZ II
Trójskok M
1 15.49 PARLICKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U20 SL I
2 15.24 KRUHLIK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 83 U23 DS I #
3 14.22 LIPIEC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 80 Sen DS III
Kula (7.26) M
1 18.54 ŚLIWA Leszek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 79 Sen KP M
3 18.42 MAJEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa # 81 U23 MZ M #
4 17.71 HODUN Michał AZS UMCS Lublin # 83 U23 LU M #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.72556805610657 sekund