Warszawa 11 - 12.01.2003
60 m K
1 7.72 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa # 83 U23 MZ -- #
1 7.73 GÓRSKA Dorota KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS --
1 7.88 ARCISZEWSKA Ewa KS Warszawianka W-wa # 85 U20 MZ --
1 7.92 BLICHARSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ --
1 7.99 KARCZMAREK Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ --
1 8.16 GRADOWSKA Iwona niest. Warszawa # 88 U16 MZ -- B.D.
1 8.18 WŁODARCZYK Aleksandra AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ --
1 8.50 SZYCZKOWA Marina MUKS Płock 89 U16 MZ --
2 7.76 MĄKOSZA Marta RKS Skra Warszawa # 83 U23 MZ --
2 8.17 NOWICKA Aneta WLKS Nowe Iganie # 87 U18 MZ --
2 8.52 SOŁDYŃSKA Agnieszka MUKS Płock 89 U16 MZ --
3 7.88 BARTOSIK Ewa KS Podlasie Białystok # 84 U20 PD --
3 8.02 GOŁĘBIEWSKA Elżbieta WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ --
3 8.21 ZAREMBSKA Patrycja KS Orzeł Warszawa # 88 U16 MZ --
3 8.38 RUSZCZYK Katarzyna MKS Durasan Płońsk # 85 U20 MZ --
4 7.94 ZIÓŁKOWSKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ --
4 8.06 CZERWIŃSKA Aneta KS Orzeł Warszawa # 85 U20 MZ --
4 8.24 KRÓL Renata KS Orzeł Warszawa # 88 U16 MZ --
5 8.03 TEUL Joanna KS Podlasie Białystok # 85 U20 PD --
200 m K
1 25.85 GŁOWIŃSKA Magdalena LKS Vectra Włocławek # 83 U23 KP II
1 26.27 ZIÓŁKOWSKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ III
1 26.46 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom # 88 U16 MZ III
1 26.61 BLICHARSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ III
1 27.03 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ III
1 27.41 PIOTROWSKA Monika AZS-AWF Warszawa 86 U18 MZ IV
1 27.49 WŁODARCZYK Aleksandra AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ IV
1 27.50 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U18 MZ IV #
1 27.83 RAJEWSKA Katarzyna MULKS MOS Sieradz # 88 U16 LD IV
1 28.53 GROBLIŃSKA Olga AZS Łódź # 87 U18 LD --
2 26.88 REDEK Aleksandra OKS Start Otwock 87 U18 MZ III
2 27.91 CHARTANOWICZ Monika KBWiR Dystans Ełk # 86 U18 WN IV PAZIEWSKI Janusz
2 27.99 JUROWSKA Barbara AZS Łódź # 87 U18 LD IV
2 28.04 GROCHALA Kamila RLTL ZTE Radom # 88 U16 MZ IV
2 28.07 MONDRY Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U16 PM IV
2 28.58 WITEK Ewa KS Warszawianka W-wa # 88 U16 MZ V
2 29.12 WANIEWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa # 89 U16 MZ V
2 29.26 MISIUKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Warszawa 89 U16 MZ V
3 28.42 WĄSIK Ewelina LKS Olymp Błonie # 87 U18 MZ IV
3 28.84 WAWER Martyna LKS Olymp Błonie # 88 U16 MZ V
3 28.94 GAWROŃSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 89 U16 MZ V
300 m K
1 41.03 ŁUKASIK Bożena RLTL ZTE Radom # 85 U20 MZ --
1 42.16 MĄKOSZA Marta RKS Skra Warszawa # 83 U23 MZ --
1 42.26 PURA Edyta AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ --
1 42.95 REDEK Aleksandra OKS Start Otwock 87 U18 MZ --
1 43.21 RYMSZA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U18 MZ --
1 44.27 DOLINA Dominika KS Agros Zamość # 85 U20 LU --
1 44.69 PALIŃSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 87 U18 KP --
1 45.99 STOLARSKA Marta KS Warszawianka W-wa # 85 U20 MZ --
2 43.25 CZARNECKA Monika RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ --
2 43.60 CYTA Iwona LKS Brodnica 85 U20 KP --
2 43.96 KNIEFEL Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ --
2 44.09 KUSION Renata RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ --
2 44.72 WITEK Monika KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ --
2 45.40 FRONCZAK Małgorzata MKS Durasan Płońsk # 85 U20 MZ --
2 45.73 TRZCIŃSKA Katarzyna PKS Gwardia Szczytno # 88 U16 WN IV B.D.
2 46.11 PRZYGÓDZKA Angelika KS AZS UWM Olsztyn # 88 U16 WN IV #
2 47.57 WIERZBOWSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 89 U16 WN V B.D.
3 43.75 ZIELIŃSKA Weronika KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ -- #
600 m K
1 s 1 1:35.94 DRĄŻKOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka
2 s 1 1:36.97 KONSEK Magdalena RMKS Rybnik 86 U18 SL --
3 s 1 1:37.54 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ -- #
4 s 1 1:39.60 DRYPS Emilia LKS Vectra Włocławek # 84 U20 KP --
5 s 1 1:46.62 WOJA Justyna MUKS Płock 87 U18 MZ --
1 s 2 1:39.43 CZARNECKA Monika RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ --
2 s 2 1:42.80 PALIŃSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 87 U18 KP --
3 s 2 1:43.17 KACA Justyna LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
4 s 2 1:48.98 MARKIEWICZ Katarzyna PKS Gwardia Szczytno # 89 U16 WN V B.D.
1 s 3 1:37.52 PURA Edyta AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ --
2 s 3 1:42.33 KUSION Renata RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ --
1 s 4 1:40.29 RYMSZA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U18 MZ --
1 s 5 1:42.10 WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka MKS Polonia Warszawa # 86 U18 MZ -- #
2 s 5 1:42.12 PARADOWSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 88 U16 MZ III B.D. # BEZ
3 s 5 1:43.38 TOMCZYK Agata AZS Łódź # 87 U18 LD -- B.D. # BEZ
2 s 6 1:44.80 GLUZA Monika UKS Czwórka Żory # 87 U18 SL --
800 m K
1 2:18.89 NIEMCZAK Dorota WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ III
2 2:19.09 UDAŁOW Dorota AZS-AWF Warszawa # 84 U20 MZ III
3 2:32.21 PRZELAZŁA Żaneta MULKS MOS Sieradz # 87 U18 LD --
4 2:47.17 ŁUKASIK Katarzyna LKS Olymp Błonie # 86 U18 MZ --
1000 m K
1 s 2 2:50.85 GIŻYŃSKA Anna AZS-AWF Warszawa # 82 U23 MZ --
2 s 2 2:56.70 KALIŃSKA Renata KS Warszawianka W-wa # 78 Sen MZ --
3 s 2 3:00.29 KONSEK Magdalena RMKS Rybnik 86 U18 SL --
4 s 2 3:09.80 SMOLIŃSKA Daria MLKS Ostróda 87 U18 WN --
6 s 2 3:13.12 MAJEWSKA Anna MLKS Ostróda 87 U18 WN --
1 s 3 3:08.57 KWIECIEŃ Iwona RLTL ZTE Radom # 87 U18 MZ --
2 s 3 3:08.60 WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka MKS Polonia Warszawa # 86 U18 MZ -- #
6 s 3 3:19.58 MARCINIAK Elwira KS AZS UWM Olsztyn # 88 U16 WN IV B.D.
1 s 4 3:07.33 NOWAK Aleksandra MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN --
2 s 4 3:10.80 GLUZA Monika UKS Czwórka Żory # 87 U18 SL --
4 s 4 3:23.11 GAWRYLUK Eliza KS AZS UWM Olsztyn # 88 U16 WN V #
1 2:54.82 BERNARDELLI Iwona LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP -- B.D. # Z/1932/11 2020 1
2 2:58.51 NAJDA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
3 3:05.03 BARCEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # BEZ
4 3:08.43 DRYPS Emilia LKS Vectra Włocławek # 84 U20 KP --
5 3:10.20 LESIK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
2000 m K
1 6:28.16 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP -- NOWAKOWSKI Marian Z/2631/11 2019 MM
2 6:28.48 KACZMARCZYK Beata WLKS Nowe Iganie # 85 U20 MZ --
3 6:32.49 CIEŚLIK Anna UKS Olimp Kozienice # 84 U20 MZ --
60 m pł K J Mł K
1 f 9.20 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U18 MZ -- #
2 f 9.42 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ --
4 f 9.64 JONAK Marta KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ --
1 9.30 PIOTROWSKA Monika AZS-AWF Warszawa 86 U18 MZ --
2 9.56 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ --
60 m pł K K
1 f 8.71 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa # 83 U23 MZ -- #
1 9.06 CZERWIŃSKA Aneta KS Orzeł Warszawa # 85 U20 MZ --
2 9.48 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU --
3 9.59 PALAK Aleksandra KS Agros Zamość # 85 U20 LU --
Wzwyż K
1 1.66 JUNGOWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U18 MZ II
2 1.60 IWAŃCZYK Julita RLTL ZTE Radom # 87 U18 MZ III
4 1.50 SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ IV
Tyczka K
2 2.20 PODGÓRSKA Julia KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ --
W dal K
1 5.39 BLICHARSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ III
1 5.49 BLICHARSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ II
2 5.33 WIŚNIEWSKA Sylwia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU III
3 5.18 GRZYWACZ Marta OKS Start Otwock 88 U16 MZ III
3 5.25 TARNOWSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 85 U20 WN III
4 5.17 SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ III
4 5.19 JAKUBIAK Agata KS Warszawianka W-wa # 84 U20 MZ III
5 5.00 SZYMAŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ IV
8 4.90 KŁOSIEWICZ-GIERA Natalia MKS Polonia Warszawa # 89 U16 MZ IV
10 4.61 MURAWSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk # 89 U16 MZ V
Trójskok K
1 11.59 CYBULSKA Anna AZS-AWF Warszawa 81 U23 MZ II
2 11.18 JERZYKOWSKA Olga KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ III
3 10.89 WIELECHOWSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN III
4 10.85 WIŚNIEWSKA Sylwia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU III
5 10.35 MICHALAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS IV
6 10.20 BANY Marta OKS Start Otwock 85 U20 MZ IV
Kula (3) K
1 7.64 LEWANDOWSKA Anna OKS Start Otwock 89 U16 MZ --
2 7.55 WINIAREK Anna OKS Start Otwock 89 U16 MZ --
Kula (4) K
1 13.94 PREDEL Edyta AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ I
2 13.76 LIPIŃSKA Iwona KKS Victoria Stalowa Wola # 83 U23 PK I
3 12.50 MIGDA Alicja SKS Start Łódź # 85 U20 LD I
4 11.28 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU III
6 11.19 JAWOROWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ III #
8 10.21 WOJCIECHOWSKA Alicja KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ III
60 m M
1 6.89 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U20 MZ -- #
1 6.93 NOWAK Artur RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ --
1 7.03 KASKA Tomasz SSA Legia 1926 Warszawa # 84 U20 MZ --
1 7.39 SADOWSKI Rafał UKS Michałów Radom 86 U18 MZ --
2 8.27 ŻÓŁCIAK Rafał KS Warszawianka W-wa # 90 U14 MZ --
3 7.70 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U16 MZ --
1 f 7.09 KOZA Paweł RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ --
1 f 7.24 ŁUCIAKIEWICZ Przemysław MUKS Płock 86 U18 MZ --
1 f 7.24 BOJAR Maciej WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ --
2 f 7.11 JANKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS -- B.D. # BEZ
2 f 7.39 OLEJARCZYK Kacper KS Zawkrze Mława # 87 U18 MZ -- B.D.
2 f 7.42 BRZOSTEK Damian OKLA Ostrołęka 86 U18 MZ --
3 f 7.42 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ -- #
200 m M
1 22.84 NOWAK Artur RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ III
1 22.90 KASKA Tomasz SSA Legia 1926 Warszawa # 84 U20 MZ III
1 23.24 ŁAZICKI Filip KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ III
1 23.34 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 U20 WP III OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
1 23.98 WOJTYŃSKI Jakub MKS Polonia Warszawa # 86 U18 MZ IV
1 24.44 WERNER Konrad UKS Herkules Sulejówek # 87 U18 MZ --
2 23.57 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 U20 LD III #
2 23.97 KAMIŃSKI Mariusz RKS Łódź 84 U20 LD IV
2 24.08 CAŁKOWSKI Przemysław LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP IV
2 24.50 OLEJARCZYK Kacper KS Zawkrze Mława # 87 U18 MZ -- B.D.
2 24.61 ŚPIEGOWSKI Jakub LKS Vectra Włocławek # 87 U18 KP --
2 25.74 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa # 88 U16 MZ -- #
3 24.03 KOTYŃSKI Jacek MKS Juvenia Białystok # 86 U18 PD IV ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
3 25.69 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom # 88 U16 MZ -- #
3 26.51 KOMARCZEWSKI Przemysław KS Warszawianka W-wa # 88 U16 MZ --
3 27.10 KOSIŃSKI Dawid MUKS Płock 89 U16 MZ --
4 24.37 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ IV #
4 24.59 KLONOWSKI Krzysztof AZS Łódź # 87 U18 LD --
5 26.42 KRAMEK Robert AZS-AWF Warszawa 88 U16 MZ --
6 26.56 LEWANDOWSKI Marek AZS-AWF Warszawa 88 U16 MZ --
7 26.96 SADOWSKI Łukasz MUKS Płock 89 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław
8 28.59 JAROSZEK Daniel AZS-AWF Warszawa 89 U16 MZ --
300 m M
1 37.49 WOJTYŃSKI Jakub MKS Polonia Warszawa # 86 U18 MZ --
1 37.59 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN -- KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2019 M
1 37.69 ADAMSKI Robert AZS-AWF Warszawa # 82 U23 MZ --
1 37.82 CAŁKOWSKI Przemysław LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
1 37.89 GRYKA Maciej KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
1 38.23 MAZUREK Przemysław MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN --
1 39.32 NIEMIRSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ --
2 38.48 ŚPIEGOWSKI Jakub LKS Vectra Włocławek # 87 U18 KP --
2 38.84 ŻUKOWSKI Maciej MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN --
2 39.54 KLEPACKI Karol KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
2 39.85 WILIŃSKI Damian MKS Juvenia Białystok # 85 U20 PD -- MYDLARZ Jerzy
2 40.73 SOKOŁOWSKI Maciej MKS Durasan Płońsk # 87 U18 MZ --
3 39.99 STRZELCZYK Adam KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
3 41.47 DUDZIŃSKI Michał RKS Skra Warszawa # 89 U16 MZ V
4 39.36 WERNER Konrad UKS Herkules Sulejówek # 87 U18 MZ --
4 42.42 KRAMEK Robert AZS-AWF Warszawa 88 U16 MZ V
600 m M
1 s 1 1:33.00 OLEKSIUK Michał KBWiR Dystans Ełk # 88 U16 WN IV PAZIEWSKI Janusz
2 s 1 1:33.15 FIGAT Kamil UKS Jedynka Bartoszyce # 87 U18 WN --
4 s 1 1:34.77 SITEK Grzegorz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 88 U16 MZ IV
5 s 1 1:48.51 ZAKRZEWSKI Piotr MKS Durasan Płońsk # 89 U16 MZ --
2 s 2 1:35.11 SOKOŁOWSKI Maciej MKS Durasan Płońsk # 87 U18 MZ --
1 s 3 1:21.90 WALCZAK Mariusz KS Wejher Wejherowo # 75 Sen PM -- WALCZAK Mariusz
2 s 3 1:22.34 SEKRETARSKI Ireneusz LKS Vectra Włocławek # 84 U20 KP -- NOWAKOWSKI Marian M
5 s 3 1:35.40 NARUSZEWICZ Daniel KBWiR Dystans Ełk # 87 U18 WN -- B.D.
6 s 3 1:38.37 CHRUSTOWSKI Piotr MKS Durasan Płońsk # 87 U18 MZ --
1 s 4 1:28.63 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ -- #
5 s 4 1:35.17 BARTOSIŃSKI Łukasz LKS Olymp Błonie # 85 U20 MZ --
6 s 4 1:38.82 KSZCZOT Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 85 U20 MZ --
1 s 5 1:25.13 RÓŻYCKI Sebastian RMKS Rybnik 85 U20 SL --
2 s 5 1:29.54 WALCZAK Michał RKS Łódź 86 U18 LD --
3 s 5 1:30.18 JANICKI Mateusz LUKS Orneta # 86 U18 WN --
1 s 6 1:25.38 GUTT Mirosław RMKS Rybnik 84 U20 SL --
4 s 6 1:37.58 FIOŁNA Mateusz RLTL ZTE Radom # 88 U16 MZ V
5 s 6 1:41.09 TURLEJ Hubert MKS Polonia Warszawa # 87 U18 MZ --
2 s 7 1:29.90 NIEMIRSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ --
3 s 7 1:34.86 ŁASZCZUK Maciej MKS Polonia Warszawa # 88 U16 MZ IV
4 s 7 1:36.38 SOBCZAK Sławomir LKS Olymp Błonie # 89 U16 MZ V B.D. BEZ
5 s 7 1:36.68 KOŁODZIEJ Grzegorz UKS Herkules Sulejówek # 87 U18 MZ --
1 s 8 1:27.03 LABUDA Mariusz KS Wejher Wejherowo # 86 U18 PM --
2 s 8 1:28.62 TREPANOWSKI Tomasz UKS Jedynka Bartoszyce # 86 U18 WN --
3 s 8 1:28.76 STANISZEWSKI Michał RLTL ZTE Radom # 87 U18 MZ --
6 s 8 1:35.33 ŻUREK Grzegorz RLTL ZTE Radom # 87 U18 MZ --
1 s 9 1:27.65 STRZELCZYK Adam KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
800 m M
2 s 2 1:58.79 KOZŁOWSKI Artur ULKS MOSiR Sieradz # 85 U20 LD III KOZŁOWSKI Tomasz # Z/1510/11 2019 2
3 s 2 2:07.29 KRÓLIKOWSKI Michał LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 86 U18 MZ IV
4 s 2 2:27.17 PUSZCZ Piotr MUKS Płock 89 U16 MZ --
1 s 9 1:53.93 KRUPA Piotr LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 85 U20 MZ II
2 s 9 1:55.70 SZMIT Cezary KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN II
3 s 9 1:56.65 DEMBIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 83 U23 DS II
4 s 9 1:56.67 POCZWARDOWSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje # 84 U20 ZP II
5 s 9 2:04.60 DOJNIA Łukasz KBWiR Dystans Ełk # 85 U20 WN IV PAZIEWSKI Janusz
1000 m M
1 s 1 2:33.36 PODGÓRSKI Marek KKL Kielce # 81 U23 SK --
2 s 1 2:33.40 WAKARECY Radosław AKL Ursynów Warszawa # 84 U20 MZ --
3 s 1 2:34.00 STARCHOTA Paweł KS Warszawianka W-wa # 84 U20 MZ --
5 s 1 2:39.51 FRYDRYCH Kamil PKS Gwardia Szczytno # 85 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz
3 s 2 2:44.21 DUKLANOWSKI Hubert KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ --
1 s 3 2:30.66 SEKRETARSKI Ireneusz LKS Vectra Włocławek # 84 U20 KP -- NOWAKOWSKI Marian M
2 s 3 2:32.17 LASIUK Grzegorz KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN --
3 s 3 2:34.71 NOWOTKA Rafał MLKS Ostróda 85 U20 WN --
4 s 3 2:36.08 KRAJEWSKI Marcin MKS Juvenia Białystok # 85 U20 PD -- MYDLARZ Jerzy B.D. 3
3 s 4 2:43.00 KAZIMIERSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
4 s 4 2:43.16 KUROPATWA Łukasz LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
2 s 5 2:41.96 RUKAT Kamil MKS Polonia Warszawa # 87 U18 MZ --
1 s 6 2:41.55 PIERWONICKI Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 87 U18 WN --
3 s 6 2:44.71 WITKOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ --
2000 m M
1 s 2 5:53.97 KRAUZE Kamil niest. Warszawa # 87 U18 MZ -- #
1 5:34.23 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 85 U20 PD -- DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0792/11 2018 BEZ
2 5:50.13 WAWRZYN Damian KS AZS UWM Olsztyn # 82 U23 WN --
3 5:53.55 BĘBENEK Tomasz MKS Polonia Warszawa # 85 U20 MZ --
60 m pł M Mł M
1 9.75 KWIECIŃSKI Piotr MKS Polonia Warszawa # 88 U16 MZ --
2 8.71 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa # 88 U16 MZ -- #
60 m pł M (99.1) M
1 8.41 KUNZ Konrad KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
2 8.83 LENART Rafał RKS Łódź 86 U18 LD --
3 8.85 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
4 9.23 WYPORSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 U18 MZ --
5 9.37 SIONKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
5 9.48 ŁĘCKI Piotr UKS Michałów Radom 86 U18 MZ --
60 m pł M M
1 8.58 KASTA Kamil KS Biegi Grodzisk Mazowiecki # 83 U23 MZ --
2 8.86 JĘDRAL Michał MLKS Czarni Olecko # 84 U20 WN --
3 8.87 PASTUSZKA Tomasz RLTL ZTE Radom # 84 U20 MZ --
4 9.29 PIOTROWSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ -- #
5 9.96 BORUCH Krzysztof RLTL ZTE Radom # 84 U20 MZ --
Wzwyż M
1 2.05 BARSZCZEWSKI Kamil MKS Juvenia Białystok # 83 U23 PD II ŁUKASZUK Wiesław 2
2 2.05 BAŁKOWIEC Grzegorz WLKS Nowe Iganie # 84 U20 MZ II
4 1.85 STRYJEWSKI Janusz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU III
5 1.85 MASZCZAK Radosław KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ III
6 1.80 MATEUSIAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U16 MA IV #
8 1.80 JASIŃSKI Radosław KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ IV
10 1.75 RUSINIAK Krzysztof KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ IV STANISLAWSKI Krzysztof 2
Tyczka M
1 4.30 NONAS Piotr SKS Start Łódź # 84 U20 LD II
3 3.80 LEWICKI Andrzej RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ III
4 3.80 LUDWINIAK Paweł KS Warszawianka W-wa # 84 U20 MZ III
6 3.60 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa # 87 U18 MZ III #
7 3.60 ŁAZOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ III
8 3.40 RUTKOWSKI Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U18 PM IV
9 3.20 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ IV
10 3.00 ŁUSZCZYŃSKI Mikołaj SKS Start Łódź # 87 U18 LD -- #
12 2.60 SIONKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
W dal M
1 6.39 CHLEBOWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU III
1 7.24 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa # 84 U20 MZ II #
2 6.24 KULPA Karol KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ IV
2 6.90 BAŁKOWIEC Grzegorz WLKS Nowe Iganie # 84 U20 MZ II
3 6.10 KŁOPOTOWSKI Łukasz MUKS Płock 88 U16 MZ IV
3 6.81 DUTKIEWICZ Paweł AZS-AWF Warszawa 82 U23 MZ II
4 6.02 MATEUSIAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U16 MA IV #
5 5.96 WIKTORSKI Tomasz OKLA Ostrołęka 88 U16 MZ IV #
6 6.32 BAKIERA Michał OKLA Ostrołęka 85 U20 MZ III
7 5.90 JASIŃSKI Radosław KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ IV
Trójskok M
1 13.27 WAWRZEŃCZAK Radosław MKS Durasan Płońsk # 84 U20 MZ III
2 13.21 BAKIERA Michał OKLA Ostrołęka 85 U20 MZ III
3 13.02 MARKOWSKI Arkadiusz MKS Durasan Płońsk # 86 U18 MZ IV
4 12.92 SIELCZAK Mariusz MKS Durasan Płońsk # 85 U20 MZ IV
5 12.90 CHLEBOWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU IV
6 12.18 PIERSA Przemysław OKLA Ostrołęka 87 U18 MZ --
7 12.14 KRASKA Michał OKLA Ostrołęka 87 U18 MZ --
8 11.65 NAKLEJSKI Ziemowit OKLA Ostrołęka 87 U18 MZ --
Kula (5) M
1 15.63 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ II
2 15.19 ŚWIĄTEK Łukasz MUKS Płock 86 U18 MZ II
3 14.99 MISZKURKA Daniel WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ III
4 13.33 SADOWSKI Sławomir KBWiR Dystans Ełk # 86 U18 WN IV B.D.
6 13.12 ZIELIŃSKI Paweł MKS Durasan Płońsk # 86 U18 MZ IV
8 12.61 MAZUREK Michał OKS Start Otwock 87 U18 MZ IV
10 12.43 KACPERCZYK Damian RLTL ZTE Radom # 88 U16 MZ V
Kula (6) M
1 13.10 BOCHENEK Łukasz RLTL ZTE Radom # 85 U20 MZ III
2 12.32 STYKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ IV
Kula (7.26) M
1 18.62 CHRZANOWSKI Tomasz WKS Śląsk Wrocław # 81 U23 DS M
2 17.37 HODUN Michał AZS UMCS Lublin # 83 U23 LU I #
3 14.64 ZUREL Łukasz AZS-AWF Warszawa 83 U23 MZ I
4 13.15 WRÓBLEWSKI Karol AZS-AWF Warszawa 81 U23 MZ III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1245181560516 sekund