Grudziądz 11 - 12.01.2003
60 m K
2 f a 8.00 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2019 MM
3 f a 8.16 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U16 WN --
2 f b 8.32 GĘSICKA Anna MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP --
1 8.04 FRANKIEWICZ Marta BKS Bydgoszcz 85 U20 KP --
1 8.12 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U16 WN --
1 8.27 MISZCZAK Dominika PLKS Gwda Piła # 85 U20 WP --
1 8.40 DZIEL Monika MKS Zryw Toruń # 89 U16 KP --
2 8.10 FRANKIEWICZ Marta BKS Bydgoszcz 85 U20 KP --
2 8.26 ADAMCZAK Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP --
2 8.33 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD -- #
2 8.38 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
2 8.41 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD -- #
2 8.44 WOJENKO Agata GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
3 8.40 IWAŃSKA Anna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U16 KP --
3 8.48 WOJENKO Agata GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
3 9.16 KUJAWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U14 KP --
3 9.24 STĘPIEŃ Marta LKS Prime Food Brda Przechlewo # 90 U14 PM --
4 8.53 DZIEL Monika MKS Zryw Toruń # 89 U16 KP --
4 9.27 KUJAWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U14 KP --
5 8.67 JAŻDŻEWSKA Izabela MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM --
5 9.72 GWIŻDŻ Sylwia LKS Prime Food Brda Przechlewo # 92 U12 PM --
200 m K
1 s 2 26.69 FRANKIEWICZ Marta BKS Bydgoszcz 85 U20 KP III
2 s 2 26.97 PATERKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U18 KP III
300 m K
1 42.82 KOWITZ Sylwia LUKS Orneta # 83 U23 WN --
1 42.84 TUTAK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 84 U20 MZ --
1 43.69 ADAMCZAK Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP --
1 44.16 NAZARUK Marta PLKS Gwda Piła # 85 U20 WP --
1 44.48 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U16 WN III
1 45.44 SKWERES Anna MLKS Baszta Bytów # 87 U18 PM --
1 45.74 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U16 WN IV
1 47.93 SOSNOWSKA Natalia MKS Truso Elbląg # 89 U16 WN V
2 41.32 NOWAK Jagoda KS Gwardia Piła # 88 U16 WP II
2 43.52 CYTA Iwona LKS Brodnica 85 U20 KP --
2 43.70 SYNORADZKA Renata MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 86 U18 PM --
2 43.94 NIEWIADOMSKA Maria AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM --
2 45.94 DUDEK Malwina KS Wda Świecie # 85 U20 KP --
2 46.93 URBANIAK Natalia SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U14 KP V B.D. 3
2 48.57 STĘPIEŃ Sylwia LKS Prime Food Brda Przechlewo # 90 U14 PM --
3 43.71 WAWROWSKA Kamila LUKS Orneta # 87 U18 WN --
3 43.93 NIEWIADOMSKA Maria AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM --
3 44.56 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów # 87 U18 LB --
3 48.20 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka # 89 U16 KP V MAŃKOWSKI Mariusz # Z/4939/11 2011 3
3 52.37 GWIŻDŻ Sylwia LKS Prime Food Brda Przechlewo # 92 U12 PM --
4 44.50 SZARZYŃSKA Katarzyna MLKS Baszta Bytów # 87 U18 PM --
4 48.26 JAŻDŻEWSKA Izabela MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM V
4 55.04 GRUCHAŁA Patrycja LKS Prime Food Brda Przechlewo # 92 U12 PM --
5 45.05 JARZĘBSKA Paulina MKS Truso Elbląg # 88 U16 WN IV
5 50.34 WŁODARCZYK Magdalena MUKL Brodnica # 90 U14 KP --
6 45.34 POZNAŃSKA Dominika RKS Rumia 87 U18 PM --
600 m K
1 s 2 1:44.62 BABICZ Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U16 KP IV
2 s 2 1:42.04 SAS Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U18 KP --
2 s 2 1:46.46 TUSZYŃSKA Marlena MLKS Ostróda # 88 U16 WN V
3 s 2 1:42.23 PIETRYKA Martyna GKS Olimpia Grudziądz # 85 U20 KP --
3 s 2 1:47.93 MAJERANOWSKA Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U16 KP V
4 s 2 1:46.50 REJENT Natalia MKS Truso Elbląg # 87 U18 WN --
1 s 3 1:48.64 POLIŃSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U16 KP V
2 s 3 1:52.77 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda # 90 U14 WN -- #
1 1:41.87 HINC Katarzyna Olimpia Dobre Miasto 87 U18 WN -- DZIĄBA Boguslaw
1 1:44.85 SAS Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U18 KP --
1 1:47.61 ZDROJEWSKA Magdalena RKS Rumia 88 U16 PM V
1 1:53.60 TRYBUŁA Anita MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U16 KP --
2 1:47.03 ŻUREK Monika KS Wda Świecie # 87 U18 KP --
2 1:49.13 MARKIEWICZ Katarzyna PKS Gwardia Szczytno # 89 U16 WN V B.D.
3 1:47.64 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 87 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2842/18 2019 2
3 1:55.41 JEŻEWSKA Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U16 KP --
4 1:47.87 REJENT Natalia MKS Truso Elbląg # 87 U18 WN --
4 1:49.79 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 89 U16 KP V
4 1:56.60 BAJOR Paulina GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
5 1:51.20 SIERGIEJ Monika LKS Promień Kowalewo Pomorskie # 89 U16 KP -- B.D.
5 1:54.68 NOWAK Dorota niest. Bydgoszcz # 89 U16 KP -- B.D.
6 1:55.50 METEL Justyna MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM --
1000 m K
1 2:57.98 LIGAJ Lucyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 78 Sen KP --
1 3:04.94 NAJDA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
1 3:05.72 DRYPS Emilia LKS Vectra Włocławek # 84 U20 KP --
1 3:14.44 TUSZYŃSKA Marlena MLKS Ostróda # 88 U16 WN IV
2 2:59.30 SZYMAŃSKA-WIŚNIEWSKA Karina LKS Promień Kowalewo Pomorskie # 75 Sen KP -- MIGGA Klaus 2
2 3:09.67 HINC Katarzyna Olimpia Dobre Miasto 87 U18 WN -- DZIĄBA Boguslaw
2 3:15.46 BABICZ Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U16 KP IV
3 3:03.66 ZRADA Agnieszka LKS Vectra Włocławek # 84 U20 KP -- MAKOWSKI Leszek B.D. , Z/0869/11 , 1
3 3:11.71 MAJEWSKA Anna MLKS Ostróda 87 U18 WN --
3 3:17.88 POLIŃSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U16 KP IV
4 3:07.21 ZBRÓG Monika LUKS Orneta # 85 U20 WN --
4 3:11.76 ŻUREK Monika KS Wda Świecie # 87 U18 KP --
4 3:19.64 NOWAK Aleksandra MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN --
4 3:23.11 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda # 90 U14 WN V #
5 3:15.05 SMOLIŃSKA Daria MLKS Ostróda 87 U18 WN --
5 3:24.09 LĄKIERT Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U16 KP V
5 3:29.58 RUMIŃSKA Kamila ULKS Talex Borzytuchom # 85 U20 PM --
6 3:17.46 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 87 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2842/18 2019 2
6 3:28.34 LĄKIERT Dorota MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U16 KP V
7 3:28.36 GROSS Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U16 KP V
8 3:40.04 KOZŁOWSKA Kinga MLKS Ostróda # 89 U16 WN -- B.D.
8 3:40.67 DĘBIŃSKA Karolina MUKL Brodnica # 89 U16 KP --
9 3:40.67 DĘBIŃSKA Karolina MUKL Brodnica # 89 U16 KP --
9 3:44.23 SADOWSKA Magdalena LKS Brodnica 90 U14 KP --
60 m pł K Mł K
3 10.72 WOLSKA Hanna MLKS Baszta Bytów # 88 U16 PM --
60 m pł K J Mł K
1 9.42 ROCZNIAK Anna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP --
1 9.58 ROCZNIAK Anna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP --
60 m pł K K
1 9.57 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU --
Wzwyż K
1 1.65 DEJEWSKA Tatiana GKS Olimpia Grudziądz # 84 U20 KP II
1 1.70 DEJEWSKA Tatiana GKS Olimpia Grudziądz # 84 U20 KP I
2 1.60 JANKOWSKA Karolina LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP III
2 1.65 JANKOWSKA Karolina LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP II
3 1.60 ŚNIADAŁA Aleksandra MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN III
3 1.60 ŚNIADAŁA Aleksandra MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN III
3 1.60 GÓRSKA Iwona AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U16 PM III #
4 1.55 LIS Aleksandra MLKS Agros Żary # 88 U16 LB III
5 1.55 STUDZIŃSKA Anna GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP III
6 1.55 KAPŁANEK Agata KS Wda Świecie # 86 U18 KP III
6 1.60 PUSTÓWKA Maja SKLA Słupsk 87 U18 PM III
7 1.50 DASIEWICZ Natalia GKS Olimpia Grudziądz # 88 U16 KP IV
7 1.55 STUDZIŃSKA Anna GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP III
8 1.50 JANKOWSKA Marta KS Wda Świecie # 89 U16 KP IV
8 1.55 KAPŁANEK Agata KS Wda Świecie # 86 U18 KP III
9 1.50 DASIEWICZ Natalia GKS Olimpia Grudziądz # 88 U16 KP IV
Tyczka K
1 2.60 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP IV #
2 2.40 MROZIŃSKA Monika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP IV
W dal K
1 5.29 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU III
1 5.52 MISZCZAK Dominika PLKS Gwda Piła # 85 U20 WP II
2 5.15 MŁODZIANKIEWICZ Kamila MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP III
2 5.30 CUBAŁA Aneta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 U20 KP III
3 4.92 LANGOWSKA Martyna GKS Olimpia Grudziądz # 88 U16 KP IV
3 5.27 MOSA Karolina SKLA Sopot 87 U18 PM III
4 4.80 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP IV
4 5.18 KUBA Anna RKS Rumia 87 U18 PM III
5 4.92 JARZĘBSKA Paulina MKS Truso Elbląg # 88 U16 WN IV
6 4.81 KRAJEWSKA Liwia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP IV
9 4.57 KRAJEWSKA Liwia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP V
10 4.64 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP V
17 KWIATKOWSKA Anna KKL Rodło Kwidzyn # 87 U18 PM
20 4.28 KWIATKOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz # 90 U14 KP --
Trójskok K
1 11.01 LEWANDOWSKA Ewelina MKS Zryw Toruń # 84 U20 KP III
1 11.68 BACHMATIUK Magdalena PLKS Gwda Piła # 86 U18 WP II #
2 10.80 MŁODZIANKIEWICZ Kamila MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP III
2 11.01 WOJNOWSKA Monika KS Gwardia Piła # 87 U18 WP III
3 10.54 GROSS Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno # 85 U20 KP IV
3 10.98 MŁODZIANKIEWICZ Kamila MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP III
4 10.07 SZTUBECKA Paulina LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
4 10.82 DĄBROWSKA Karolina MKS Zryw Toruń # 84 U20 KP III
5 10.74 BYZDRA Michalina BKS Bydgoszcz 85 U20 KP IV
6 10.72 GROSS Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno # 85 U20 KP IV
7 10.70 LEWANDOWSKA Ewelina MKS Zryw Toruń # 84 U20 KP IV
8 10.54 CHYŁA Izabela LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 86 U18 PM IV B.D.
12 9.33 KRAJEWSKA Liwia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
60 m M
2 f a 7.12 DRAPAŁA Radosław OŚ AZS Poznań # 86 U18 WP --
3 f b 7.29 GÓRAS Radosław GKS Olimpia Grudziądz # 86 U18 KP --
1 7.05 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 U20 KP --
1 7.07 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 U20 KP --
1 7.11 GLIŃSKI Marcin MKL Toruń # 85 U20 KP --
1 7.38 GÓRAS Radosław GKS Olimpia Grudziądz # 86 U18 KP --
1 7.49 PODBIELSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP --
1 7.78 OŚKA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM --
1 7.88 BUGAJSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
1 7.89 KOROTKIEWICZ Adrian MKS Truso Elbląg # 89 U16 WN --
2 7.47 SMOLIŃSKI Tomasz PLKS Gwda Piła # 87 U18 WP --
2 7.47 LISTKIEWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP --
2 7.49 BOCIĄG Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM --
2 7.55 PODBIELSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP --
2 7.59 MAZUREK Robert MKS Truso Elbląg # 88 U16 WN --
2 7.92 KOROTKIEWICZ Adrian MKS Truso Elbląg # 89 U16 WN --
3 7.51 STACHOWIAK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM --
3 7.67 ZIÓŁKOWSKI Marek MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP --
3 8.00 BUGAJSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
4 7.16 GRZEGORCZYK Karol PLKS Gwda Piła # 84 U20 WP --
4 7.17 DRAPAŁA Radosław OŚ AZS Poznań # 86 U18 WP --
4 7.64 LEMAŃCZYK Jakub KS Agro Kociewie Starogard # 86 U18 PM -- B.D.
4 7.77 KLEJNA Łukasz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 85 U20 PM -- B.D.
5 8.01 LIPIŃSKI Łukasz MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM --
6 8.30 SMACKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
7 7.39 GÓRAS Radosław GKS Olimpia Grudziądz # 86 U18 KP --
200 m M
1 24.50 KOZŁOWSKI Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP --
3 26.14 KINCZEWSKI Sylweriusz BKS Bydgoszcz 87 U18 KP --
300 m M
1 36.69 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 U20 KP --
1 36.95 ZRADA Piotr LUKS Orneta # 84 U20 WN -- MAKOWSKI Leszek
1 37.10 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 U20 KP --
1 38.07 ZRADA Piotr LUKS Orneta # 84 U20 WN -- MAKOWSKI Leszek
1 38.34 KONIECZYŃSKI Łukasz MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP --
1 38.97 KOZŁOWSKI Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP --
1 40.38 GRZYBOWSKI Karol PLKS Gwda Piła # 88 U16 WP IV B.D. B.D. BEZ
2 37.50 SOBOWIEC Bartosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 79 Sen KP --
2 38.02 REJMAK Mieszko MKS Truso Elbląg # 84 U20 WN --
2 38.22 KOWALSKI Marcin AZS-AWF Gorzów # 86 U18 LB --
2 40.87 STACHOWIAK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM V
3 38.12 ANGIELCZYK Daniel KS AZS AWF Poznań # 84 U20 WP --
3 38.30 BOCIĄG Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM --
3 39.37 BOCIĄG Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM --
3 41.61 KLINGER Paweł KS Wda Świecie # 88 U16 KP V
4 40.69 LISTKIEWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP --
4 43.70 OPALEWSKI Dawid MKS Zryw Toruń # 89 U16 KP --
4 43.95 LIPIŃSKI Łukasz MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM --
4 44.15 PAWŁOWSKI Bartosz PLKS Gwda Piła # 89 U16 WP --
5 42.98 SOBOLEWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława # 89 U16 WN --
5 44.01 OPALEWSKI Dawid MKS Zryw Toruń # 89 U16 KP --
5 45.75 LIPIŃSKI Bartosz PLKS Gwda Piła # 89 U16 WP --
5 46.59 SOBOLEWSKI Kamil UKS Cyprianka # 89 U16 KP --
6 51.08 RUTKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 92 U12 DS -- #
600 m M
1 s 1 1:25.96 ŁĘGOWSKI Rafał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP -- B.D. BEZ
3 s 1 1:27.67 MARACH Gracjan SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U18 KP --
4 s 1 1:29.44 PRZYSIĘŻNY Oskar LKB im. Braci Petk Lębork # 86 U18 PM -- B.D. Z/0427/13 2016 2
5 s 1 1:31.06 JANUZIK Jarosław PLKS Gwda Piła # 87 U18 WP --
1 s 2 1:31.24 ZŁOTEK Dariusz ULKS Talex Borzytuchom # 87 U18 PM --
1 1:27.29 DZMIT Łukasz LUKS Orneta # 86 U18 WN --
1 1:28.09 ANGIELCZYK Daniel KS AZS AWF Poznań # 84 U20 WP --
1 1:37.28 NAZARUK Radosław KS Jeziorak Iława # 86 U18 WN --
2 1:28.73 KOWALSKI Marcin AZS-AWF Gorzów # 86 U18 LB --
3 1:40.04 MILEWSKI Adam MUKS Olimpia Nowe Miasto # 89 U16 WN -- B.D.
4 1:31.86 JANICKI Mateusz LUKS Orneta # 86 U18 WN --
4 1:32.55 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN -- KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2019 M
4 1:44.09 FORMAN Arkadiusz MKS Zryw Toruń # 89 U16 KP --
5 1:33.85 UFNALEWSKI Kacper MKS Truso Elbląg # 87 U18 WN --
6 1:43.48 BORSUK Wiktor KS Wda Świecie # 89 U16 KP --
6 1:47.67 KRUPA Mateusz LKS Zantyr Sztum # 89 U16 PM --
8 1:48.97 WIELICZKO Adrian LKS Zantyr Sztum # 89 U16 PM --
1000 m M
9 s 3 2:53.12 SZULC Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 89 U16 PM V
2 s 4 2:51.45 KAPCIUCH Bartosz PLKS Gwda Piła # 87 U18 WP --
3 s 4 2:55.98 JANICKI Maciej SKLA Słupsk 88 U16 PM V
1 2:33.54 KRAWCZYK Krzysztof KS Jeziorak Iława # 84 U20 WN --
1 2:35.40 ULICZNY Karol KS Gwardia Piła # 84 U20 WP --
1 2:38.70 MARACH Gracjan SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U18 KP --
1 3:43.74 FRYDRYCH Kamil PKS Gwardia Szczytno # 85 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz
2 2:38.95 BRESZKA Michał UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 84 U20 PM -- POBŁOCKI Piotr Z/0673/11 2019 1
3 2:37.96 LIDMANN Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP --
3 2:39.62 PRABUCKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom # 85 U20 PM --
5 2:40.36 PASTERNAK Andrzej PLKS Gwda Piła # 86 U18 WP --
5 2:48.34 PIERWONICKI Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 87 U18 WN --
6 3:06.38 PALICKI Patryk PLKS Gwda Piła # 89 U16 WP --
7 3:13.88 JANUZIK Przemysław PLKS Gwda Piła # 89 U16 WP --
8 3:14.54 TEPPER Adam niest. Bydgoszcz # 90 U14 KP -- B.D. B.D. BEZ
2000 m M
1 s 2 5:51.04 PRABUCKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom # 85 U20 PM --
4 s 2 6:17.70 CICHALSKI Paweł UKS Start Smólnik # 87 U18 KP --
5 s 2 6:18.58 SZABELSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U18 KP --
6 s 2 7:30.27 GÓRCZYŃSKI Jacek UKS Start Smólnik # 88 U16 KP --
1 5:31.26 KWIATKOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 83 U23 KP --
1 5:44.11 WALCZAK Krzysztof LKS Zorza Gdynia # 84 U20 PM --
1 5:52.90 TOMKOWSKI Przemysław ULKS Talex Borzytuchom # 85 U20 PM --
1 6:04.99 KUROPATWA Łukasz LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
2 5:33.84 BRESZKA Michał UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 84 U20 PM -- POBŁOCKI Piotr Z/0673/11 2019 1
2 5:50.61 ZBLEWSKI Tadeusz LKB im. Braci Petk Lębork # 84 U20 PM -- B.D. # Z/0523/12 2019
2 6:08.37 PIECHOWSKI Michał MKS Truso Elbląg # 85 U20 WN --
3 5:34.38 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek # 86 U18 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej # Z/0868/11 2019 MM
3 5:55.34 KAZIMIERSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
3 6:25.46 ŁUZIŃSKI Rafał GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP --
4 5:40.56 ANTROPIK Roman SKLA Słupsk 85 U20 PM --
5 5:42.56 KRÓL Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM --
5 5:59.82 SULKOWSKI Krystian LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP --
6 5:44.28 FIUK Michał KS Gwardia Piła # 85 U20 WP --
6 6:08.59 SADOWSKI Robert LKS Zantyr Sztum # 85 U20 PM -- B.D. #
6 6:37.76 ORDOŃSKI Wojciech MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U16 KP V
7 5:45.63 KOŚMIEJA Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 U20 KP -- B.D. 3
8 5:50.66 DORSZYŃSKI Grzegorz ULKS Talex Borzytuchom # 83 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0521/12 2012 BEZ
9 5:58.05 PASIECZNIK Milosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U18 KP --
60 m pł M J Mł M
1 8.79 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U18 PM --
1 9.07 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U18 LD --
2 8.98 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U18 LD --
3 9.45 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS --
60 m pł M M
1 9.07 JÓŹWIAK Bartosz GKS Olimpia Grudziądz # 85 U20 KP --
2 9.17 BUJAK Ireneusz GKS Olimpia Grudziądz # 84 U20 KP --
2 9.25 JÓŹWIAK Bartosz GKS Olimpia Grudziądz # 85 U20 KP --
3 9.84 PRUSZAK Piotr MKS Sambor Tczew # 85 U20 PM --
4 9.87 SŁOMIŃSKI Dominik MKS Sambor Tczew # 85 U20 PM --
2 f 9.03 BUJAK Ireneusz GKS Olimpia Grudziądz # 84 U20 KP --
Wzwyż M
1 1.95 MALIJEWSKI Maciej MKS Truso Elbląg # 85 U20 WN II
1 2.10 KLINKOSZ Marcin SKLA Słupsk 80 Sen PM I
2 1.90 ZIELIŃSKI Dawid MKS Sambor Tczew # 85 U20 PM III
2 2.10 KUŁAKOWSKI Paweł KS Wda Świecie # 85 U20 KP I
3 1.80 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U18 LD IV
3 2.05 ZIELIŃSKI Dawid MKS Sambor Tczew # 85 U20 PM II
4 1.80 WITEK Radosław KS Wda Świecie # 88 U16 KP IV
4 2.05 DEJEWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz # 81 U23 KP II
5 ŚLEBODA Piotr GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP #
5 1.75 ŚLEBODA Piotr GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP IV #
5 1.95 MALIJEWSKI Maciej MKS Truso Elbląg # 85 U20 WN II
7 1.90 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN III
8 1.90 OLSZEWSKI Adrian KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN III
11 1.80 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U18 PM IV
12 1.75 WITEK Radosław KS Wda Świecie # 88 U16 KP IV
Tyczka M
1 2.80 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U16 KP V BOCHENEK Dominik # Z/2184/11 2019 MM
1 3.70 BOLIŃSKI Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U18 KP III
1 4.20 SZYMAŃSKI Damian ZLKL Zielona Góra # 84 U20 LB II
1 4.30 MICHALSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U16 KP II #
2 2.20 WIEŻEL Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP --
2 3.50 HERMAN Marek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP IV
3 2.00 GRZEGORCZYK Patryk SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U14 KP --
3 3.10 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U18 LD --
W dal M
1 6.42 ZIELIŃSKI Adam LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP III
2 6.40 PIĄTEK Norbert PLKS Gwda Piła # 86 U18 WP III
2 6.64 TĘCZA Damian BKS Bydgoszcz # 85 U20 KP III
3 6.39 LEWANDOWSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS III #
3 6.63 ZIELIŃSKI Adam LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP III
4 6.38 DACKA Damian PLKS Gwda Piła # 86 U18 WP III
4 6.39 ROSIAK Michał LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3681/11 1
5 6.31 ROSIAK Michał LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3681/11 1
5 6.38 CHLEBOWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU III
6 6.15 OŚKA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM IV
7 6.08 BRZOZOWSKI Piotr BKS Bydgoszcz 87 U18 KP IV
14 5.66 APANOWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 88 U16 KP V
20 5.26 WOJTAKOWSKI Dawid GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
Trójskok M
1 13.93 LEWANDOWSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS III #
1 14.78 ROMANOWSKI Paweł BKS Bydgoszcz 82 U23 KP II
2 13.55 BELOWSKI Bartosz GKS Olimpia Grudziądz # 84 U20 KP III
2 14.19 LEWANDOWSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS III #
3 13.34 ŁOJKO Piotr MKS Zryw Toruń # 84 U20 KP III
3 13.82 ŁOJKO Piotr MKS Zryw Toruń # 84 U20 KP III
4 12.96 KLESZCZYŃSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 85 U20 KP IV
4 13.78 BELOWSKI Bartosz GKS Olimpia Grudziądz # 84 U20 KP III
5 12.78 STAWICKI Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 86 U18 PM IV B.D.
5 13.39 TĘCZA Damian BKS Bydgoszcz # 85 U20 KP III
6 12.77 LEŚNIAK Cezary SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP IV
6 13.31 LEŚNIAK Cezary SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP III
7 12.60 WEŁNICKI Radosław MLKS Nadwiślanin Chełmno # 86 U18 KP IV
7 13.27 GÓRAS Radosław GKS Olimpia Grudziądz # 86 U18 KP III
8 12.30 APANOWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 88 U16 KP V
8 13.15 KLESZCZYŃSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 85 U20 KP IV
9 13.09 ROSIAK Michał LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3681/11 1
10 12.20 WEŁNICKI Radosław MLKS Nadwiślanin Chełmno # 86 U18 KP --
11 12.07 BRZOZOWSKI Piotr BKS Bydgoszcz 87 U18 KP --
Kula (5) M
1 14.32 LIBERACKI Łukasz BKS Bydgoszcz 86 U18 KP III
2 13.63 OWCZAREK Henryk GKS Olimpia Grudziądz # 86 U18 KP III
Kula (6) M
1 16.50 WYSOCKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ I
2 15.98 PANKAU Grzegorz MLKS Krajna Sępólno # 84 U20 KP II
3 15.36 RADZIO Radosław MLKS Krajna Sępólno # 85 U20 KP II KRAKOWIAK Dariusz

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.8025150299072 sekund