Chorzów 29.05.2004
100 m K
1 s 1 12.38 GADZIŃSKA Agnieszka MKS MOS Wrocław # 1986 U20 DS +0.5 II
3 s 1 12.60 CHUDZIAK Anna MKS MOS Wrocław # 1985 U20 DS +0.5 II
4 s 1 12.67 GRABAREK Monika LKS Lubusz Słubice # 1987 U18 LB +0.5 II
5 s 1 12.69 ZUZIAK Roksana KS Sprint Bielsko-Biała # 1988 U18 SL +0.5 II
1 s 3 12.68 ŁˇCKA Kamila AZS-AWF Katowice # 1987 U18 SL -0.1 II
200 m K
1 s 1 24.90 FRˇCZEK Ewelina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1985 U20 SL 0.0 I
2 s 1 25.07 KASICA Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 1985 U20 LB 0.0 II
3 s 1 25.33 FICK Ewelina TS AKS Chorzów # 1986 U20 SL 0.0 II
4 s 1 25.61 MINDA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1986 U20 SL 0.0 II
5 s 1 26.31 KRASOWSKA Katarzyna LKS Lubusz Słubice # 1988 U18 LB 0.0 III
400 m K
1 57.65 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice # 1988 U18 SL II #
2 58.53 MIECZKOWSKA Katarzyna LKS Lubusz Słubice # 1986 U20 LB II
1 s 2 58.49 DOMAŃSKA Justyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1988 U18 SL II
1 s 4 58.20 ROZWADOWSKA Żaneta TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 1988 U18 SL II
800 m K
1 s 2 2:14.09 SZCZOTKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała # 1987 U18 SL II
1 s 2 2:16.95 GLUZA Monika UKS Czwórka Żory 1987 U18 SL II
1500 m K
1 4:26.40 NĘCKA Urszula MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1984 U23 SL I
1 4:38.39 JARAWKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1986 U20 SL II B.D. 3
2 4:31.91 DEPTUŁA Magdalena TS AKS Chorzów # 1987 U18 SL I
3 4:33.67 HAZIOR Anna KS AZS AWF Kraków # 1983 U23 MA II
4 4:36.65 HANDZLIK Dagmara KS Sprint Bielsko-Biała # 1986 U20 SL II
5 4:38.27 KLEPACKA Monika WKS Wawel Kraków # 1983 U23 MA II
6 4:38.30 STANEK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1985 U20 SL II
7 4:38.39 JARAWKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1986 U20 SL II B.D. 3
8 4:39.11 GÓRSKA Małgorzata MKS Ekonomik Nysa # 1984 U23 OP II SATORA Jan
9 4:42.40 DROBIEC Joanna AZS-AWF Katowice # 1987 U18 SL II
10 4:45.73 JANDA Beata TS AKS Chorzów # 1987 U18 SL III
11 4:51.80 JERZYK Agnieszka KS 64-sto Leszno # 1988 U18 WP III BARSZOWSKI Paweł Z/2423/11 2011 M
100 m pł K
1 14.58 GORZELAŃCZYK Beata LKS Lubusz Słubice # 1985 U20 LB -1.2 II
2 14.76 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 1986 U20 DS -1.2 II
3 15.26 KISIELEWICZ Katarzyna MKS MOS Wrocław # 1985 U20 DS -1.2 II
4 15.59 SADOWSKA Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1986 U20 SL -1.2 II
5 15.73 KAJTOCH Monika AZS-AWF Katowice # 1982 U23 SL -1.2 II #
6 15.96 WYSOCKA Emilia MKS MOS Wrocław # 1986 U20 DS -1.2 III
400 m pł K K
1 64.35 ŁUKOSZ Małgorzata TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 1985 U20 SL II
2 66.11 SIEDLOK Matylda MKS-SMS Victoria Racibórz # 1988 U18 SL III
1 s 1 66.74 JABŁOŃSKA Sylwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1985 U20 SL III
Wzwyż K
1 1.60 NOWAK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 1989 U16 DS III
1 1.64 OLECHOWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała # 1987 U18 SL II
W dal K
1 6.29 ZAGACKA Liliana LKLA Krokus Astromal Leszno # 1977 Sen WP -0.2 M PTAK Krzysztof M
2 5.26 ¦WITAŁA Aldona MUKS Kadet Rawicz # 1981 Sen WP 0.0 III
Trójskok K
1 12.25 WO¬NIAK Justyna LKLA Krokus Astromal Leszno # 1983 U23 WP 0.0 I KNULL Mariusz
1 13.67 ZAGACKA Liliana LKLA Krokus Astromal Leszno # 1977 Sen WP +1.0 M PTAK Krzysztof M
2 10.70 KNOSKA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno # 1987 U18 WP -0.1 IV B.D.
2 11.56 PAZOŁA Ilona LKLA Krokus Astromal Leszno # 1969 Masters WP +0.3 II PTAK Krzysztof
4 10.43 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 1987 U18 MA -0.1 IV #
4 10.57 OLEJNIK Ewa KS Sprint Bielsko-Biała # 1987 U18 SL +1.0 IV
Kula (4) K
1 11.59 KRAWCZYK Patrycja MKS-MOSM Bytom 1987 U18 SL III
1 14.73 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1986 U20 SL I #
2 12.42 KOCIMA Magdalena AZS-AWF Katowice # 1987 U18 SL II #
3 10.85 ORCZYK Agnieszka TS AKS Chorzów # 1986 U20 SL III
4 10.50 LITOWIŃSKA Katarzyna MKS Ekonomik Nysa # 1987 U18 OP III
Dysk (1) K
1 46.43 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice # 1968 Masters LB I BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2023 2
1 48.07 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1986 U20 SL I #
2 36.47 SŁOWIK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała # 1987 U18 SL III
3 36.14 MACHURA Monika LKS Lubusz Słubice # 1986 U20 LB III
4 32.48 DˇBROWSKA Justyna LKS Lubusz Słubice # 1988 U18 LB III
Młot (4) K
1 48.06 MIREK Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1986 U20 SL I
2 46.99 WOLNIK Elżbieta LKS Lubusz Słubice # 1975 Sen LB II
3 42.51 MAKOWSKA Lidia TS AKS Chorzów # 1981 Sen SL III
Oszczep (600) K
1 41.02 POGODZIŃSKA Sylwia MKS MOS Wrocław # 1986 U20 DS II
3 36.00 NIED¬WIED¬ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 1986 U20 DS III
4 33.90 CEMBROWICZ Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 1988 U18 LB IV
Chód 3 km K
1 15:25.33 MICHALAK Aleksandra AZS-AWF Katowice 1986 U20 SL --
1 16:10.93 BARUCHA Wioletta MKS Górnik w Zabrzu # 1988 U18 SL -- B.D.
2 16:10.97 NIEROBISZ Ewa MKS Górnik w Zabrzu # 1984 U23 SL -- CZECH Jan
2 18:27.39 TOMCZYK Aleksandra MKS Górnik w Zabrzu # 1991 U14 SL IV B.D.
3 17:36.66 MILEWSKA Dominika MKS Górnik w Zabrzu # 1988 U18 SL -- B.D.
100 m M
1 s 1 11.09 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 1985 U20 MA -0.6 II
1 s 4 11.15 PIETRONIEC Sebastian TS AKS Chorzów # 1986 U20 SL 0.0 II
200 m M
1 s 1 22.46 JELONEK Michał TS AKS Chorzów # 1984 U23 SL 0.0 II
1 s 1 22.50 LOCH Maciej TS AKS Chorzów # 1985 U20 SL -0.1 II B.D. Z/3801/22 2023
400 m M
1 47.96 BAŃKA Witold SPLA Tychy # 1984 U23 SL I #
1 49.59 SOPA Tomasz GKS Naprzód Rydułtowy # 1985 U20 SL II BOJKO Bogdan
2 49.37 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno # 1986 U20 WP II PTAK Krzysztof M
3 50.79 DOMAŃSKI Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1987 U18 SL III
4 50.84 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 1987 U18 DS III
800 m M
1 1:53.03 NIKIEL Marcin MKS-SMS Victoria Racibórz # 1987 U18 SL II
1 1:58.19 PAŁCZYK Jarosław AZS-AWF Katowice 1982 U23 SL III
2 1:54.02 RÓŻYCKI Sebastian RMKS Rybnik 1985 U20 SL II
2 1:59.88 WYLĘŻEK Łukasz MKS-MOSM Bytom 1986 U20 SL III
1 s 1 1:53.77 DOSKONAŁY Rafał LKS Lubusz Słubice # 1984 U23 LB II
4 s 1 1:57.21 BRONIATOWSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 1987 U18 MA III #
5 s 1 1:57.34 DOMBEK Łukasz UKS Hajduki Chorzów # 1988 U18 SL III B.D.
1500 m M
2 4:06.24 KUDLA Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz # 1987 U18 SL III
3 4:07.77 KOSIŃSKI Robert MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1987 U18 SL III
6 s 1 4:03.20 KOKOT Stanisław MKS Budomark Mysłowice # 1987 U18 SL III
9 s 1 4:09.66 ROGALA Łukasz MKS MOS Wrocław # 1987 U18 DS III
5000 m M
1 14:55.86 ¦NIEGÓRSKI Maciej GKS Piast Gliwice # 1983 U23 SL II
1 15:06.61 SZCZUKA Adam GKS Naprzód Rydułtowy # 1984 U23 SL II BOJKO Bogdan
2 15:13.91 KACZMAR Paweł SL GKS Olsza Olszyna # 1983 U23 DS II #
2 15:38.87 ROLNIK Robert GKS Piast Gliwice # 1984 U23 SL III
400 m pł M
1 57.08 KAJTOCH Roman KS AZS AWF Kraków # 1985 U20 MA III
2 59.09 GWOREK Łukasz LKS Kłos Olkusz # 1986 U20 MA IV
3 59.68 MELLEN Sławomir MKS Górnik w Zabrzu # 1986 U20 SL IV B.D.
Wzwyż M
1 1.93 JARZĘBOWSKI Krzysztof MKS MOS Wrocław # 1986 U20 DS III
W dal M
  6.69 GARCZARCZYK Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 1987 U18 SL 0.0 III B.D. # BEZ
  6.71 MIKITA Marek KS AZS AWF Wrocław # 1987 U18 DS 0.0 III #
1 6.63 MAREK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1987 U18 DS +1.4 III
Trójskok M
1 13.45 KUSTRA Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 1988 U18 DS +1.1 III
1 14.31 GAWEŁ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 1985 U20 DS +0.8 III #
2 14.25 ŁUDZIEŃ Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1984 U23 SL +0.8 III
3 13.24 GARBACIAK Stefan MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1985 U20 SL +0.7 III
4 13.12 FICOŃ Jan KS Sprint Bielsko-Biała # 1987 U18 SL +1.1 IV
Kula (7.26) M
1 14.04 BARAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 1986 U20 MA II #
Dysk (2) M
1 40.98 BARAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 1986 U20 MA II #
1 44.88 BOJARSKI Arkadiusz LKS Lubusz Słubice # 1980 Sen LB II CHUSTECKI Ryszard Z/3834/11 2023 2
2 38.97 ŻYŁA Grzegorz LKS Lubusz Słubice # 1984 U23 LB III
2 44.77 CHWIŁKOWSKI Hubert LKLA Krokus Astromal Leszno # 1981 Sen WP II
3 42.32 KLER Ireneusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1967 Masters SL II
Młot (7.26) M
1 44.96 NOWAK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1984 U23 SL III
2 40.37 STRZEWICZEK Mirosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1985 U20 SL III
Oszczep (800) M
1 57.38 KLI¦ Waldemar KS Sprint Bielsko-Biała # 1980 Sen SL II
2 52.64 DEMBSKI Piotr LKS Lubusz Słubice # 1986 U20 LB III
3 51.64 PIECHOWICZ Marek KS Sprint Bielsko-Biała # 1986 U20 SL III
4 49.35 KOSIŃSKI Borys WKS ¦l±sk Wrocław # 1986 U20 DS III #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.6810820102692 sekund