Sopot 03 - 04.06.2006 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | A | 12.50 | URBANIAK Natalia | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1990 | U18 | KP | +0.5 | II | B.D. | 3 | |||||||||
2 | B | 12.65 | MADEJEWSKA Edyta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | +1.0 | II | |||||||||||
3 | e | 12.47 | MADEJEWSKA Edyta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | +2.6 | II | |||||||||||
1 | e | 1 | 12.38 | FRANKIEWICZ Marta | BKS Bydgoszcz | 1985 | U23 | KP | +2.6 | II | ||||||||||
2 | e | 1 | 12.43 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U20 | LB | +2.6 | II | # | |||||||||
4 | e | 1 | 12.56 | STEFAN Justyna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | +2.6 | II | ||||||||||
1 | f | 0 | 12.60 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U20 | LB | +1.0 | II | # | |||||||||
2 | f | 0 | 12.74 | LEWICKA Lucyna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | +0.5 | II | ||||||||||
3 | f | 0 | 12.67 | STEFAN Justyna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | +1.0 | II | ||||||||||
3 | f | 0 | 12.95 | KANIECKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | +0.5 | III | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 25.86 | MADEJEWSKA Edyta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | +1.4 | II | ||||||||||
1 | s | 2 | 25.52 | URBANIAK Natalia | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1990 | U18 | KP | +2.0 | II | B.D. | 3 | ||||||||
1 | e | 1 | 25.80 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U20 | LB | +1.4 | II | # | |||||||||
1 | e | 1 | 26.40 | MUNCZKOWSKA Zuzanna | BKS Bydgoszcz | 1990 | U18 | KP | +1.9 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | e | 1 | 27.00 | KALINOWSKA Anna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1990 | U18 | KP | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 26.42 | KANIECKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | +1.9 | III | ||||||||||
2 | e | 1 | 27.20 | MALINOWSKA Andżelina | UKS Cyprianka | 1989 | U18 | KP | III | MAŃKOWSKI Mariusz # | Z/4939/11 | 2011 | 3 | |||||||
3 | e | 1 | 27.29 | KWIATKOWSKA Dominika | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 26.77 | STEFAN Justyna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | +1.4 | III | ||||||||||
4 | e | 1 | 27.38 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 28.06 | MAJERANOWSKA Katarzyna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U20 | KP | +1.4 | IV | ||||||||||
5 | e | 1 | 28.86 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | e | 1 | 29.87 | BOHONOS Anna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 30.31 | ROGODZIŃSKA Karolina | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 26.20 | KŁĄCZYŃSKA Kamila | MLKS Olimpia Bytów # | 1987 | U20 | PM | +0.4 | II | B.D. | |||||||||
2 | e | 2 | 25.78 | BAUMGART-WITAN Iga | BKS Bydgoszcz | 1989 | U18 | KP | +2.0 | II | BAUMGART Iwona # | Z/3124/11 | 2024 | MM | ||||||
2 | e | 2 | 26.66 | ROCZNIAK Anna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | +0.4 | III | ||||||||||
3 | e | 2 | 26.37 | LEWICKA Lucyna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | +2.0 | III | ||||||||||
3 | e | 2 | 27.05 | BUNIKOWSKA Karmen | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | +0.4 | III | # | |||||||||
4 | e | 2 | 27.71 | FIGAT Magdalena | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1991 | U16 | WN | +0.4 | IV | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 56.91 | KULESZA Anna | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U23 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 57.62 | WANTOCH-REKOWSKA Malwina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 60.64 | BORUTA Joanna | BKS Bydgoszcz | 1990 | U18 | KP | III | B.D. | ||||||||||
3 | e | 1 | 58.20 | ROCZNIAK Anna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 61.42 | ZIELIŃSKA Natalia | KS Orzeł Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 60.15 | RASZEWSKA Magdalena | KL Lechia Gdańsk # | 1981 | Sen | PM | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 63.30 | MUNCZKOWSKA Zuzanna | BKS Bydgoszcz | 1990 | U18 | KP | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | e | 1 | 60.20 | BABICZ Paulina | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U20 | KP | III | |||||||||||
6 | e | 1 | 64.42 | MAJERANOWSKA Katarzyna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U20 | KP | IV | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 2:25.92 | KWIATKOWSKA Dominika | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U18 | PM | IV | |||||||||||
2 | e | 1 | 2:20.97 | BABICZ Paulina | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U20 | KP | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 2:21.08 | LABUDDA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | e | 1 | 2:26.97 | MALINOWSKA Andżelina | UKS Cyprianka | 1989 | U18 | KP | IV | MAŃKOWSKI Mariusz # | Z/4939/11 | 2011 | 3 | |||||||
3 | e | 1 | 2:21.34 | RASZEWSKA Magdalena | KL Lechia Gdańsk # | 1981 | Sen | PM | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 2:23.20 | KUROWSKA Agnieszka | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1990 | U18 | KP | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 2:33.00 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 2:43.23 | BOHONOS Anna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 2:44.42 | KALINOWSKA Anna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 2:29.54 | KŁĄCZYŃSKA Joanna | ULKS Talex Borzytuchom # | 1989 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
6 | e | 1 | 2:49.36 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | e | 1 | 2:52.41 | ROGODZIŃSKA Karolina | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 4:53.42 | MISARKO Katarzyna | MKL Lider Malbork # | 1990 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 5:04.54 | POLIŃSKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U20 | KP | IV | |||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
2 | 10:35.09 | ZAWADZKA Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 1990 | U18 | KP | III | |||||||||||||
1 | e | 1 | 10:09.63 | ZDROJEWSKA Magdalena | RKS Rumia | 1988 | U20 | PM | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 10:42.68 | ROSIŃSKA Beata | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
5000 m K | ||||||||||||||||||||
4 | 20:15.30 | BIELAWA Karina | GKS Żukowo # | 1988 | U20 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
1 | e | 1 | 18:14.08 | ZDROJEWSKA Magdalena | RKS Rumia | 1988 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 19:41.33 | POLIŃSKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U20 | KP | -- | |||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 14.52 | GRONAU Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | +0.8 | II | ||||||||||
1 | e | 1 | 16.29 | KWIATKOWSKA Dominika | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 15.61 | KOBYSZ Aleksandra | MTS Junior Sopot # | 1990 | U18 | PM | +0.8 | II | ||||||||||
3 | e | 1 | 16.40 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 17.09 | KALINOWSKA Anna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1990 | U18 | KP | IV | |||||||||||
5 | e | 1 | 17.13 | MALINOWSKA Andżelina | UKS Cyprianka | 1989 | U18 | KP | IV | MAŃKOWSKI Mariusz # | Z/4939/11 | 2011 | 3 | |||||||
6 | e | 1 | 17.57 | BOHONOS Anna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | IV | |||||||||||
7 | e | 1 | 18.15 | ROGODZIŃSKA Karolina | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 15.36 | BURNICKA Monika | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U20 | PM | +0.8 | II | ||||||||||
2 | e | 1 | 16.34 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 65.49 | KOPYCKA Monika | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | II | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 65.72 | BURNICKA Monika | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U20 | PM | II | |||||||||||
1500 m prz K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 5:16.03 | JEŻEWSKA Weronika | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 5:17.04 | WIĘTCZAK Marlena | LKS Vectra Włocławek # | 1990 | U18 | KP | III | |||||||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 6:42.07 | BERNARDELLI Iwona | KS Prefbet-Sonarol # | 1985 | U23 | PD | -- | B.D. # | Z/1932/11 | 2024 | ||||||||
2 | e | 1 | 7:14.03 | MALICKA Agata | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U20 | KP | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 7:14.03 | URBANOWICZ Paulina | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U20 | PM | II | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 1.55 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 1.57 | KALINOWSKA Anna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1990 | U18 | KP | III | |||||||||||
1 | f | 0 | 1.60 | BAUMGART-WITAN Iga | BKS Bydgoszcz | 1989 | U18 | KP | III | BAUMGART Iwona # | Z/3124/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | f | 0 | 1.50 | ŻEBROWSKA Hanna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1987 | U20 | KP | IV | |||||||||||
2 | f | 0 | 1.54 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 1.55 | CHOSZCZ Kamila | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 0 | 1.50 | STUDZIŃSKA Anna | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U18 | KP | IV | |||||||||||
3 | f | 0 | 1.51 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U20 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 1.48 | KWIATKOWSKA Dominika | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 0 | 1.50 | BIEŃKOWSKA Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 0 | 1.45 | MALINOWSKA Andżelina | UKS Cyprianka | 1989 | U18 | KP | IV | MAŃKOWSKI Mariusz # | Z/4939/11 | 2011 | 3 | |||||||
6 | f | 0 | 1.42 | ROGODZIŃSKA Karolina | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 1.24 | BOHONOS Anna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.60 | BUNIKOWSKA Karmen | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | I | # | ||||||||||||
1 | 4.70 | ROGOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1981 | Sen | PM | MM | # | ||||||||||||
2 | 3.10 | FRĄCKOWIAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | II | # | ||||||||||||
2 | 3.90 | WRONA Agnieszka | KKL Kielce # | 1982 | Sen | SK | M | WRONA Agnieszka # | ||||||||||||
3 | 3.50 | MICHALSKA Joanna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | I | # | ||||||||||||
4 | 3.10 | KOLASA Agnieszka | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | II | # | ||||||||||||
5 | 3.00 | PISKORZ Justyna | SKLA Sopot | 1986 | U23 | PM | II | |||||||||||||
6 | 2.80 | KUC Patrycja | SKLA Sopot | 1991 | U16 | PM | III | |||||||||||||
7 | 2.60 | BLOCH Joanna | SKLA Sopot | 1991 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | B | 5.24 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | +0.8 | III | # | ||||||||||
1 | A | 5.74 | RESZKA Małgorzata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1989 | U18 | KP | II | # | |||||||||||
2 | A | 5.41 | ZAPALSKA Klaudia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U18 | KP | +0.4 | II | |||||||||||
3 | A | 5.12 | LANGE Hanna | KL Lechia Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | III | DZIĄBA Bogusław # | Z/4790/11 | 2013 | 1 | ||||||||
4 | A | 5.08 | FORMELA Iwona | BKS Bydgoszcz | 1989 | U18 | KP | +0.9 | IV | |||||||||||
5 | A | 5.01 | KACPRZAK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | +1.0 | IV | |||||||||||
1 | f | 0 | 5.10 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | +2.1 | III | # | |||||||||
2 | f | 0 | 5.08 | MALINOWSKA Andżelina | UKS Cyprianka | 1989 | U18 | KP | +0.3 | IV | MAŃKOWSKI Mariusz # | Z/4939/11 | 2011 | 3 | ||||||
3 | f | 0 | 4.94 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U20 | PM | -0.6 | IV | # | |||||||||
4 | f | 0 | 4.56 | KALINOWSKA Anna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1990 | U18 | KP | +1.8 | -- | ||||||||||
5 | f | 0 | 4.36 | BOHONOS Anna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | +3.0 | -- | ||||||||||
6 | f | 0 | 4.29 | ROGODZIŃSKA Karolina | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | +1.1 | -- | ||||||||||
7 | f | 0 | 4.26 | KWIATKOWSKA Dominika | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U18 | PM | -0.5 | -- | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 11.89 | MOSA Karolina | SKLA Sopot | 1987 | U20 | PM | +1.1 | II | ||||||||||
1 | f | 0 | 12.10 | RUDNIK Agnieszka | BKS Bydgoszcz | 1989 | U18 | KP | +1.8 | I | # | |||||||||
2 | f | 0 | 11.54 | ZAPALSKA Klaudia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U18 | KP | +0.5 | II | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
3 | 10.90 | LABUDDA Emilia | KU AZS Uniwersytet Gdański # | 1990 | U18 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||||
1 | f | 0 | 10.17 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 11.94 | ROGALSKA Daria | BKS Bydgoszcz | 1989 | U18 | KP | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 7.45 | KALINOWSKA Anna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 11.19 | GODLEWSKA Hanna | SKLA Sopot | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 0 | 7.36 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 7.30 | MALINOWSKA Andżelina | UKS Cyprianka | 1989 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Mariusz # | Z/4939/11 | 2011 | 3 | |||||||
5 | f | 0 | 7.16 | BOHONOS Anna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
6 | f | 0 | 7.05 | ROGODZIŃSKA Karolina | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 6.30 | KWIATKOWSKA Dominika | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
2 | 36.80 | DROZD Katarzyna | SKLA Sopot | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||||
1 | f | 0 | 38.70 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 28.67 | WOLSKA Żaneta | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U18 | KP | IV | |||||||||||
3 | f | 0 | 27.29 | ROGODZIŃSKA Monika | LIUKS Kruszwica | 1988 | U20 | KP | IV | |||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
7 | 29.03 | REGOSZ Małgorzata | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
1 | f | 0 | 43.29 | GODLEWSKA Hanna | SKLA Sopot | 1989 | U18 | PM | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 51.35 | WITTING Magdalena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U20 | PM | I | LANGOWSKI Jarosław | ||||||||||
2 | f | 0 | 29.95 | KUNC Małgorzata | KS Wda Świecie # | 1989 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 46.76 | OSOWSKA Hanna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U20 | PM | II | ZAJĄC Arkadiusz | ||||||||||
3 | f | 0 | 29.51 | KAMIŃSKA Beata | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U23 | WP | -- | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
2 | 35.32 | MALINOWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | III | |||||||||||||
1 | f | 0 | 37.06 | OLIWKOWSKA Ewelina | UKS Cyprianka | 1989 | U18 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | 3 | |||||||||
1 | f | 0 | 40.96 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 48.12 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U20 | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 27.12 | MALINOWSKA Andżelina | UKS Cyprianka | 1989 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Mariusz # | Z/4939/11 | 2011 | 3 | |||||||
2 | f | 0 | 40.08 | KOWALSKA Marta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | II | B.D. | 1 | |||||||||
3 | f | 0 | 21.22 | BOHONOS Anna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 34.32 | KUŹMICKA Martyna | BKS Bydgoszcz | 1990 | U18 | KP | IV | |||||||||||
4 | f | 0 | 19.90 | KALINOWSKA Anna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 18.48 | KWIATKOWSKA Dominika | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 32.27 | KAMIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 0 | 16.62 | ROGODZIŃSKA Karolina | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 16.32 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 0 | 28.84 | KARNICKA Karolina | LKS Jantar Ustka # | 1990 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7-bój J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 3934 | MALINOWSKA Andżelina | UKS Cyprianka | 1989 | U18 | KP | III | MAŃKOWSKI Mariusz # | Z/4939/11 | 2011 | 3 | |||||||||
2 | 3835 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
4 | 3616 | KALINOWSKA Anna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1990 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
4 | 3631 | KWIATKOWSKA out Dominika | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U18 | PM | III | |||||||||||||
5 | 2961 | BOHONOS Anna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
6 | 2847 | ROGODZIŃSKA Karolina | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
7-bój K | ||||||||||||||||||||
1 | 4113 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U20 | PM | III | # | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | B | 11.15 | PRZYBYLSKI Mariusz | MKL Toruń | 1989 | U18 | KP | +0.4 | II | B.D. | ||||||||||
1 | B | 11.33 | MALIŃSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | +0.4 | III | |||||||||||
1 | e | 1 | 10.78 | CHRZANOWSKI Jakub | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | +2.0 | I | OLCZYK Stanisław B.D. # | |||||||||
1 | e | 1 | 11.23 | JACEWICZ Gustaw | SKLA Sopot | 1989 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
1 | e | 1 | 11.42 | KRZESZEWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 11.43 | CHMURA Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | +2.0 | III | ||||||||||
2 | e | 1 | 11.81 | MODELSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1975 | Sen | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 11.98 | MOCNY Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | e | 1 | 11.52 | SŁOTA Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U20 | PM | +2.0 | III | ||||||||||
4 | e | 1 | 12.02 | SMOLIK Grzegorz | LKS Jantar Ustka # | 1987 | U20 | PM | IV | |||||||||||
5 | e | 1 | 12.49 | WITT Tomasz | KL Gdynia | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | e | 1 | 12.63 | WARDYŃ Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 11.67 | TEREBA Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | +2.0 | III | ||||||||||
7 | e | 1 | 12.66 | MANIA Damian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
8 | e | 1 | 12.70 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
1 | e | 2 | 11.10 | BRĄŻKIEWICZ Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | +0.5 | II | ||||||||||
2 | e | 2 | 11.21 | KOPECKI Radosław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | +0.5 | II | ||||||||||
3 | e | 2 | 11.48 | KOZŁOWSKI Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | +0.5 | III | ||||||||||
5 | e | 2 | 11.68 | PŁOMIŃSKI Michał | KL Lechia Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | +0.5 | III | ||||||||||
6 | e | 2 | 11.89 | CELEP Paweł | MKL Toruń # | 1990 | U18 | KP | +0.5 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | e | 3 | 11.12 | PODBIELSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | +2.0 | II | ||||||||||
1 | e | 3 | 11.15 | PRZYBYLSKI Mariusz | MKL Toruń | 1989 | U18 | KP | +0.5 | II | B.D. | |||||||||
3 | e | 3 | 11.47 | MODRZEJEWSKI Wojciech | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U20 | KP | +2.0 | III | ||||||||||
4 | e | 3 | 11.54 | GŁADYSZEWSKI Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | +2.0 | III | ||||||||||
4 | e | 3 | 11.87 | WALDECK Artur | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1990 | U18 | PM | +0.5 | IV | ||||||||||
1 | e | 4 | 10.82 | BAGROWSKI Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U23 | KP | +1.6 | I | ||||||||||
1 | f | 0 | 10.87 | CHRZANOWSKI Jakub | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | +0.9 | I | OLCZYK Stanisław B.D. # | |||||||||
2 | f | 0 | 11.06 | KOPECKI Radosław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | +0.9 | II | ||||||||||
3 | f | 0 | 11.09 | BRĄŻKIEWICZ Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | +0.9 | II | ||||||||||
4 | f | 0 | 11.11 | PODBIELSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | +0.9 | II | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 22.63 | JACEWICZ Gustaw | SKLA Sopot | 1989 | U18 | PM | +2.0 | II | # | |||||||||
1 | e | 1 | 22.05 | CHRZANOWSKI Jakub | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | +1.9 | II | OLCZYK Stanisław B.D. # | |||||||||
2 | e | 1 | 22.20 | TYBURSKI Błażej | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | +1.9 | II | ||||||||||
3 | e | 1 | 22.75 | PODBIELSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | +1.9 | II | ||||||||||
4 | e | 1 | 22.79 | BRĄŻKIEWICZ Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | +1.9 | II | ||||||||||
1 | e | 2 | 22.47 | ŚWIERCZYŃSKI Michał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | +0.6 | II | ||||||||||
4 | e | 2 | 23.79 | CHMURA Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | +0.6 | IV | ||||||||||
1 | e | 3 | 22.89 | PRZYBYLSKI Mariusz | MKL Toruń | 1989 | U18 | KP | +1.8 | III | B.D. | |||||||||
2 | e | 3 | 23.25 | ZIÓŁKOWSKI Marek | MKS Zryw Toruń # | 1985 | U23 | KP | +2.0 | III | ||||||||||
3 | e | 3 | 23.38 | TEREBA Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | +2.0 | III | ||||||||||
3 | e | 3 | 24.18 | WALDECK Artur | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1990 | U18 | PM | +1.8 | IV | ||||||||||
4 | e | 3 | 24.74 | JANISZEWSKI Marcin | MKS Zryw Toruń # | 1986 | U23 | KP | +2.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 21.83 | BAGROWSKI Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U23 | KP | +2.0 | I | ||||||||||
2 | e | 4 | 23.32 | GLIŃSKI Marcin | MKL Toruń # | 1985 | U23 | KP | +2.0 | III | ||||||||||
4 | e | 4 | 23.62 | CHOLEWIŃSKI Artur | AML Słupsk # | 1985 | U23 | PM | +2.0 | -- | B.D. | Z/1314/21 | 2021 | |||||||
5 | e | 4 | 24.14 | TUŃSKI Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U20 | KP | +2.0 | IV | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 50.92 | BIERYT Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
1 | e | 1 | 5220 | KRZESZEWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 52.48 | MODELSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1975 | Sen | PM | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 54.55 | SMOLIK Grzegorz | LKS Jantar Ustka # | 1987 | U20 | PM | IV | |||||||||||
4 | e | 1 | 55.54 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
5 | e | 1 | 54.00 | TUŃSKI Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U20 | KP | IV | |||||||||||
5 | e | 1 | 55.60 | WITT Tomasz | KL Gdynia | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | e | 1 | 55.69 | MOCNY Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 58.31 | MANIA Damian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 51.08 | TEREBA Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | III | |||||||||||
1 | e | 2 | 51.63 | KRUK Zbigniew | SKLA Słupsk | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 52.22 | PIENIĄŻĘK Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U20 | KP | III | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 52.40 | ŚWIS Jakub | KS Wda Świecie # | 1990 | U18 | KP | III | |||||||||||
4 | e | 2 | 54.40 | HORANIN Sławomir | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U23 | KP | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 49.57 | OTOLIŃSKI Adrian | MKS Truso Elbląg # | 1981 | Sen | WN | II | |||||||||||
3 | e | 3 | 49.62 | BOCIĄG Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U23 | PM | II | |||||||||||
4 | e | 3 | 50.51 | TYSZKOWSKI Jerzy | KKL Rodło Kwidzyn # | 1982 | Sen | PM | III | KWIATKOWSKI Lech | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:57.42 | HOGE Jakub | KS Wejher Wejherowo # | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 1:58.00 | KRUPA Mateusz | LKS Zantyr Sztum # | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 1:59.06 | JANICKI Maciej | SKLA Słupsk | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 2:00.38 | FUSIEK Łukasz | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 1:59.65 | FIGAT Kamil | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1987 | U20 | WN | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 2:01.28 | PATALAS Piotr | UKS Bliza Władysławowo # | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||
5 | e | 1 | 2:00.87 | BIAŁKA Remigiusz | LUKS Inowrocław | 1987 | U20 | KP | III | |||||||||||
7 | e | 1 | 2:04.70 | CHILIŃSKI Ireneusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U20 | KP | IV | |||||||||||
1 | e | 2 | 1:58.00 | PRZYSIĘŻNY Oskar | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1986 | U23 | PM | III | B.D. | Z/0427/13 | 2016 | 2 | |||||||
1 | e | 2 | 1:59.55 | CIESZYŃSKI Paweł | GKS Olimpia Grudziądz # | 1990 | U18 | KP | III | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 2:04.89 | SPRINGER Jakub | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | IV | WEGWERTH Włodzimierz | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 4:02.97 | MIOTKE Damian | KS Wejher Wejherowo # | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 4:01.21 | KĄKOL Mateusz | UKS Olimpijczyk Skorzewo # | 1987 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 4:01.45 | JANICKI Maciej | SKLA Słupsk | 1988 | U20 | PM | II | |||||||||||
5 | e | 1 | 4:15.04 | JASTRZĘBSKI Wojciech | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1986 | U23 | PD | -- | B.D. | ||||||||||
1 | e | 2 | 4:02.30 | RESZKA Dominik | GKS Olimpia Grudziądz # | 1990 | U18 | KP | III | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 4:06.74 | KABAT Damian | WMLKS Pomorze Stargard # | 1989 | U18 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/2160/11 | 2024 | 1 | |||||||
1 | w | 4:51.15 | KRZESZEWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | -- | 612 | |||||||||||
2 | w | 4:51.94 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | -- | B.D. # | 2 | 607 | |||||||||
3 | w | 4:51.98 | MODELSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1975 | Sen | PM | -- | 607 | |||||||||||
4 | w | 5:00.81 | WITT Tomasz | KL Gdynia | 1989 | U18 | PM | -- | # | 555 | ||||||||||
5 | w | 5:12.18 | SMOLIK Grzegorz | LKS Jantar Ustka # | 1987 | U20 | PM | -- | 492 | |||||||||||
6 | w | 5:30.19 | MANIA Damian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U20 | PM | -- | 398 | |||||||||||
7 | w | 5:40.67 | MOCNY Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U18 | PM | -- | 348 | |||||||||||
8 | w | 6:00.22 | WARDYŃ Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | 263 | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8:18.07 | RZESZEWICZ Karol | LKS Zantyr Sztum # | 1983 | Sen | PM | II | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 8:20.91 | GARDZIELEWSKI Arkadiusz | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U23 | DS | II | B.D. # | Z/1684/11 | 2024 | M | |||||||
5 | e | 1 | 8:47.11 | OŻÓG Adrian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | III | |||||||||||
6 | e | 1 | 8:47.57 | NASTAŁY Wiesław | MLKS Olimpia Bytów # | 1988 | U20 | PM | III | B.D. | ||||||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 14:58.63 | CHUCHAŁA Daniel | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1983 | Sen | PM | II | B.D. # | Z/0536/12 | 2016 | 3 | |||||||||
3 | 15:19.17 | BRZEZIŃSKI Błażej | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | U20 | KP | III | B.D. # | Z/1711/11 | 2024 | 1 | |||||||||
4 | 15:46.13 | SOSNOWSKI Marcin | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1987 | U20 | WN | III | |||||||||||||
6 | 15:54.83 | WĄSICKI Sebastian | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1988 | U20 | PM | III | B.D. B.D. | Z/2027/11 | 2015 | 3 | |||||||||
9 | 15:56.96 | JASTRZĘBSKI Wojciech | SKLA Słupsk | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||||
9 | 15:56.96 | JASTRZĘBSKI Wojciech | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1986 | U23 | PD | III | B.D. | ||||||||||||
11 | 16:10.90 | DĘBOWSKI Tomasz | LKS Zantyr Sztum # | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||||
11 | 16:10.90 | DĘBOWSKI Tomasz | LKS Zantyr Sztum # | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||||
11 | 16:10.90 | DĘBOWSKI Tomasz | LKS Zantyr Sztum # | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||||
12 | 16:17.63 | LIGĘZA Karol | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||||
1 | e | 1 | 14:49.40 | URBANOWSKI Marcin | LKS Zantyr Sztum # | 1987 | U20 | PM | II | |||||||||||
5 | e | 1 | 15:49.10 | ŻMIJA Michał | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1984 | U23 | PM | III | B.D. | ||||||||||
7 | e | 1 | 15:56.34 | WOŹNIAK Paweł | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U20 | WN | III | |||||||||||
8 | e | 1 | 15:56.68 | NASTAŁY Wiesław | MLKS Olimpia Bytów # | 1988 | U20 | PM | III | B.D. | ||||||||||
15 | e | 1 | 16:59.36 | PONIEDZIAŁEK Karol | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | IV | |||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 14.89 | OSIŃSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | +0.4 | II | ||||||||||
2 | e | 1 | 16.17 | WITT Tomasz | KL Gdynia | 1989 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 16.20 | WARDYŃ Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | e | 1 | 16.40 | MOCNY Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | e | 1 | 16.53 | JEZIORSKI Sławomir | GKS Olimpia Grudziądz # | 1990 | U18 | KP | +0.4 | -- | ||||||||||
5 | e | 1 | 17.00 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
1 | w | 14.80 | KRZESZEWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | +0.4 | II | 874 | ||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.18 | MISZEWSKI Radosław | KL Lechia Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | +0.4 | II | ||||||||||||
1 | e | 1 | 15.05 | KUNCEWICZ Szymon | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 15.10 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 15.90 | SMOLIK Grzegorz | LKS Jantar Ustka # | 1987 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 20.10 | MANIA Damian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.70 | MODELSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1975 | Sen | PM | +0.4 | II | ||||||||||||
2 | e | 1 | 14.85 | KOBUS Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U23 | PM | +1.5 | I | ||||||||||
3 | e | 1 | 15.28 | KANAWKA Grzegorz | KL Gdynia | 1984 | U23 | PM | +1.5 | II | ||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 56.41 | KOSECKI Michał | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 57.34 | CELEP Paweł | MKL Toruń # | 1990 | U18 | KP | III | B.D. | BEZ | |||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 52.96 | WRZESIŃSKI Tomasz | MKL Toruń # | 1984 | U23 | KP | I | |||||||||||||
5 | 57.65 | STAROŚCIAK Adam | LIUKS Kruszwica | 1987 | U20 | KP | III | |||||||||||||
6 | 58.17 | BAŁDYGA Paweł | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | III | |||||||||||||
7 | 59.08 | RINGWELSKI Maciej | MKL Toruń | 1988 | U20 | KP | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
2 | e | 1 | 54.21 | TYSZKOWSKI Jerzy | KKL Rodło Kwidzyn # | 1982 | Sen | PM | I | KWIATKOWSKI Lech | ||||||||||
3 | e | 1 | 54.94 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 55.87 | WOŹNIAK Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | II | B.D. | 2 | |||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 6:20.59 | MIKULEWICZ Przemysław | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 6:20.62 | JACEWIAK Dawid | LIUKS Kruszwica | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 1.86 | MANIA Damian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U20 | PM | III | |||||||||||
1 | f | 0 | 1.95 | WITEK Radosław | KS Wda Świecie # | 1988 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 1.83 | SMOLIK Grzegorz | LKS Jantar Ustka # | 1987 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 0 | 1.90 | RZEPA Łukasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
3 | f | 0 | 1.77 | MOCNY Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 0 | 1.56 | WARDYŃ Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 0 | 1.65 | GOLICKI Kajetan | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 1.50 | WITT Tomasz | KL Gdynia | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 1.50 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
5 | 4.40 | PIEŃKOWSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1983 | Sen | PM | II | |||||||||||||
1 | f | 0 | 3.60 | SMOLIK Grzegorz | LKS Jantar Ustka # | 1987 | U20 | PM | III | |||||||||||
1 | f | 0 | 4.20 | STUCKI Adam | SKLA Sopot | 1989 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 3.20 | WITT Tomasz | KL Gdynia | 1989 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 3.60 | LEWANDOWSKI Jacek | KL Gdynia | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 0 | 4.50 | RUTKOWSKI Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | I | |||||||||||
3 | f | 0 | 2.70 | MANIA Damian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 0 | 2.60 | WARDYŃ Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 0 | 2.60 | MOCNY Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 0 | 2.60 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
4 | f | 0 | 3.40 | WIERZCHOWSKI Damian | KL Gdynia | 1990 | U18 | PM | IV | |||||||||||
1 | w | 4.50 | MODELSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1975 | Sen | PM | I | 760 | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 6.05 | MANIA Damian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U20 | PM | +1.6 | IV | ||||||||||
1 | f | 0 | 6.63 | DELIMATA Wojciech | MKL Toruń | 1990 | U18 | KP | +2.0 | III | B.D. # | 1 | ||||||||
1 | f | 0 | 7.23 | LEŚNIAK Cezary | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | +0.4 | II | ||||||||||
2 | f | 0 | 5.95 | WARDYŃ Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | +1.8 | IV | ||||||||||
2 | f | 0 | 7.12 | LEWANDOWSKI Mariusz | LKS Vectra Włocławek # | 1987 | U20 | KP | +2.0 | II | B.D. | |||||||||
3 | f | 0 | 5.83 | SMOLIK Grzegorz | LKS Jantar Ustka # | 1987 | U20 | PM | +1.7 | -- | ||||||||||
3 | f | 0 | 6.39 | WOJTAKOWSKI Dawid | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U18 | KP | 0.0 | III | ||||||||||
4 | f | 0 | 5.81 | MOCNY Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U18 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
5 | f | 0 | 5.30 | WITT Tomasz | KL Gdynia | 1989 | U18 | PM | +1.6 | -- | # | |||||||||
6 | f | 0 | 4.99 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | +1.6 | -- | B.D. # | 2 | ||||||||
w | 6.76 | KRZESZEWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | +9.9 | III | 757 | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
4 | 13.43 | JOACHIMOWSKI Mateusz | BKS Bydgoszcz # | 1990 | U18 | KP | III | |||||||||||||
4 | 13.43 | TYMA Kamil | BKS Bydgoszcz | 1991 | U16 | KP | +4.6 | III | B.D. # | 1 | ||||||||||
7 | 12.35 | ŚWITLIKOWSKI Jarosław | MKL Toruń | 1989 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
1 | f | 0 | 14.28 | DELIMATA Wojciech | MKL Toruń | 1990 | U18 | KP | +0.7 | III | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | f | 0 | 13.86 | MACHAJ Szymon | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U20 | KP | +2.0 | III | # | |||||||||
2 | f | 0 | 14.04 | WRZESZCZ Oskar | BKS Bydgoszcz | 1990 | U18 | KP | +2.0 | III | # | |||||||||
3 | f | 0 | 13.74 | MODRZEJEWSKI Wojciech | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U20 | KP | +0.3 | III | ||||||||||
5 | f | 0 | 13.37 | WOJTAKOWSKI Dawid | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U18 | KP | +1.1 | III | ||||||||||
6 | f | 0 | 12.80 | PRUSKI Łukasz | BKS Bydgoszcz | 1989 | U18 | KP | +0.3 | IV | ||||||||||
8 | f | 0 | 12.26 | NAPARTY Dawid | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1989 | U18 | KP | +2.0 | -- | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 12.76 | KRZESZEWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
1 | f | 0 | 17.13 | ZIELIŃSKI Sylwester | KSLZS Kruszwica # | 1989 | U18 | KP | II | LUZAK Andrzej # | Z/4893/11 | 2023 | ||||||||
2 | f | 0 | 11.96 | WARDYŃ Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 11.38 | WITT Tomasz | KL Gdynia | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 16.17 | TRACZ Robert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 10.93 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
4 | f | 0 | 15.98 | WASYLISZYN Michał | SKLA Słupsk | 1989 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 10.76 | MOCNY Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 13.39 | KRASKOWSKI Krzysztof | KS Wda Lipusz # | 1990 | U18 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 0 | 12.70 | ŁOBODA Bartosz | BKS Bydgoszcz | 1989 | U18 | KP | IV | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
3 | 15.10 | KAMIŃSKI Kamil | SKLA Słupsk | 1988 | U20 | PM | II | |||||||||||||
1 | f | 0 | 13.93 | MODELSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1975 | Sen | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 17.04 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 9.42 | SMOLIK Grzegorz | LKS Jantar Ustka # | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 16.50 | KLON Marcin | MLKS Krajna Sępólno # | 1988 | U20 | KP | I | B.D. B.D. | 1 | |||||||||
3 | f | 0 | 9.30 | MANIA Damian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 0 | 14.24 | MIELKE Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | U20 | PM | II | JASKUŁKA Teresa # | Z/4234/11 | 2024 | ||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.78 | KLEBS Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1977 | Sen | KP | I | |||||||||||||
1 | f | 0 | 18.45 | ZIELIŃSKI Dominik | WKS Flota Gdynia # | 1980 | Sen | PM | M | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 16.75 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | U23 | PM | I | |||||||||||
4 | f | 0 | 15.77 | WOŁYNIEC Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | I | |||||||||||
5 | f | 0 | 15.25 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U23 | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||
7 | f | 0 | 14.65 | NIEMKIEWICZ Michał | SKLA Sopot | 1986 | U23 | PM | I | |||||||||||
9 | f | 0 | 13.85 | DOMARADZKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | II | |||||||||||
10 | f | 0 | 12.98 | BULSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | III | |||||||||||
11 | f | 0 | 11.15 | RZEPKA Miłosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U23 | KP | -- | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
4 | 40.00 | KIRYS Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||||
1 | f | 0 | 33.21 | WARDYŃ Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 55.93 | TRACZ Robert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 30.61 | WITT Tomasz | KL Gdynia | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 50.11 | ZIELIŃSKI Sylwester | KSLZS Kruszwica # | 1989 | U18 | KP | II | LUZAK Andrzej # | Z/4893/11 | 2023 | ||||||||
3 | f | 0 | 29.72 | KRZESZEWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 43.45 | MALIKOWSKI Michał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1990 | U18 | KP | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 22.86 | MOCNY Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 21.77 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
5 | f | 0 | 39.52 | KĄKOL Filip | GKS Luzino | 1989 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 38.50 | KOWALSKI Krystian | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | IV | |||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 30.58 | SMOLIK Grzegorz | LKS Jantar Ustka # | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 49.46 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | II | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 30.23 | MANIA Damian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 44.97 | GUBKA Andrzej | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 42.87 | ŻUKIEWICZ Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 42.00 | KMICIŃSKI Maciej | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | III | |||||||||||
5 | f | 0 | 37.08 | SOBECKI Jakub | LIUKS Kruszwica | 1987 | U20 | KP | IV | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 0 | 47.83 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U23 | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||
5 | f | 0 | 46.63 | NIEMKIEWICZ Michał | SKLA Sopot | 1986 | U23 | PM | I | |||||||||||
6 | f | 0 | 45.16 | KLIBER Artur | SKLA Słupsk | 1979 | Sen | PM | II | |||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
3 | 45.21 | MIELEWSKI Mariusz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
4 | 44.42 | STERNICKI Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
1 | f | 0 | 66.14 | NOGA Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 61.92 | MOLENDA Bartłomiej | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 54.50 | PISANKO Bartosz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U20 | PM | II | B.D. | ||||||||||
3 | f | 0 | 52.08 | ZAWADA Kacper | BKS Bydgoszcz | 1988 | U20 | KP | II | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
6 | 57.52 | PLENER Marcin | RKS Skra Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | II | # | ||||||||||||
1 | f | 0 | 44.72 | WITT Tomasz | KL Gdynia | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 43.22 | WARDYŃ Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 63.48 | HAJDYSZ Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 34.12 | KRZESZEWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 60.66 | MALIKOWSKI Tadeusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1990 | U18 | KP | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 30.12 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
4 | f | 0 | 58.56 | MICHALSKI Patryk | UKS Cyprianka | 1990 | U18 | KP | II | MAŃKOWSKI Edward # | M | |||||||||
5 | f | 0 | 25.12 | MOCNY Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 57.64 | SZYMAŃSKI Paweł | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | II | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 68.29 | WIŚNIEWSKI Maciej | niest. Toruń # | 1978 | Sen | KP | I | # | ||||||||||||
7 | 54.63 | SZCZĘSNY Damian | MLKS Krajna Sępólno # | 1988 | U20 | KP | III | B.D. | ||||||||||||
1 | f | 0 | 39.68 | MANIA Damian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U20 | PM | IV | |||||||||||
1 | f | 0 | 63.61 | SZEWCZYK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 33.28 | SMOLIK Grzegorz | LKS Jantar Ustka # | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 62.42 | JAKIMOWICZ Karol | SKLA Sopot # | 1987 | U20 | PM | I | |||||||||||
3 | f | 0 | 60.22 | GAJKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 56.40 | SZMIDT Robert | SKLA Słupsk | 1988 | U20 | PM | II | |||||||||||
6 | f | 0 | 52.61 | MYSZKA Dawid | GKS Luzino | 1988 | U20 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||
10-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 6093 | KRZESZEWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
2 | 5185 | WITT Tomasz | KL Gdynia | 1989 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||||
3 | 4763 | MOCNY Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 4400 | WARDYŃ Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
10-bój JUN M | ||||||||||||||||||||
1 | 54.85 | SMOLIK Grzegorz | LKS Jantar Ustka # | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 46.39 | MANIA Damian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
10-bój M | ||||||||||||||||||||
1 | 7017 | MODELSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1975 | Sen | PM | M | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.863734960556 sekund |