Zamość 10 - 11.06.2006 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.10 | KOCIOŁEK Aleksandra | MULKS MOS Sieradz # | 1990 | U18 | LD | +2.1 | I | ROSIAK Zbigniew | |||||||||
1 | e | 1 | 12.29 | STASIEŁUK Aleksandra | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | +2.4 | II | # | |||||||||
2 | e | 1 | 12.76 | CICHOWLAS Agnieszka | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1988 | U20 | WP | +2.4 | III | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/2495/11 | 2020 | 1 | ||||||
3 | e | 1 | 13.00 | GÓRECKA Agnieszka | KKL Kielce # | 1990 | U18 | SK | +2.1 | III | # | |||||||||
4 | e | 1 | 12.97 | MAZUR Małgorzata | KS Agros Zamość # | 1988 | U20 | LU | +2.4 | III | ||||||||||
1 | e | 2 | 12.36 | BEDNAREK Agata | AZS Łódź # | 1988 | U20 | LD | +0.9 | II | B.D. | M | ||||||||
1 | e | 2 | 12.42 | LEWICKA Lucyna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | +2.1 | II | ||||||||||
2 | e | 2 | 12.54 | KOŁDEJ Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1990 | U18 | LU | +2.1 | II | # | |||||||||
2 | e | 2 | 12.60 | JAKUBOWSKA Alicja | MLKS Ostróda | 1988 | U20 | WN | +0.9 | II | ||||||||||
3 | e | 2 | 12.58 | BACHMATIUK Joanna | PLKS Gwda Piła # | 1989 | U18 | WP | +2.1 | II | ||||||||||
3 | e | 2 | 12.61 | BURMISTRZAK Magdalena | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U20 | KP | +0.9 | II | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | e | 2 | 12.69 | KRASOWSKA Katarzyna | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U20 | LB | +0.9 | II | ||||||||||
5 | e | 2 | 13.01 | RŻEWSKA Katarzyna | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U20 | LB | +0.9 | III | ||||||||||
5 | e | 2 | 13.19 | ŻUK Marzena | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | +2.1 | III | B.D. | 3 | ||||||||
7 | e | 2 | 13.24 | ROGOWSKA Joanna | KS Podlasie Białystok # | 1990 | U18 | PD | +2.1 | IV | B.D. # | 3 | ||||||||
5 | f | 12.57 | KRASOWSKA Katarzyna | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U20 | LB | +1.5 | II | |||||||||||
1 | f | 1 | 12.20 | KOCIOŁEK Aleksandra | MULKS MOS Sieradz # | 1990 | U18 | LD | +0.2 | II | ROSIAK Zbigniew | |||||||||
2 | f | 1 | 12.33 | BEDNAREK Agata | AZS Łódź # | 1988 | U20 | LD | +1.5 | II | B.D. | M | ||||||||
2 | f | 1 | 12.58 | KOŁDEJ Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1990 | U18 | LU | +0.2 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 12.56 | JAKUBOWSKA Alicja | MLKS Ostróda | 1988 | U20 | WN | +1.5 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.62 | LEWICKA Lucyna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | +0.2 | II | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.56 | BURMISTRZAK Magdalena | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U20 | KP | +1.5 | II | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | f | 1 | 12.70 | BACHMATIUK Joanna | PLKS Gwda Piła # | 1989 | U18 | WP | +0.2 | II | ||||||||||
6 | f | 1 | 12.64 | CICHOWLAS Agnieszka | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1988 | U20 | WP | +1.5 | II | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/2495/11 | 2020 | 1 | ||||||
7 | f | 1 | 12.87 | MAZUR Małgorzata | KS Agros Zamość # | 1988 | U20 | LU | +1.5 | III | ||||||||||
7 | f | 1 | 13.16 | GÓRECKA Agnieszka | KKL Kielce # | 1990 | U18 | SK | +0.2 | III | # | |||||||||
1 | F | 2 | 12.15 | STASIEŁUK Aleksandra | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | +1.5 | I | # | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.72 | KUBIAK Agata | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | +1.5 | II | ||||||||||
1 | s | 1 | 25.75 | STASIEŁUK Aleksandra | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | -0.3 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 25.80 | BACHMATIUK Joanna | PLKS Gwda Piła # | 1989 | U18 | WP | +1.5 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 26.84 | GOGOL Marta | MKS Osa Zgorzelec # | 1987 | U20 | DS | -0.3 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 26.58 | ROGOWSKA Joanna | KS Podlasie Białystok # | 1990 | U18 | PD | +1.5 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
3 | s | 1 | 27.14 | MAJERANOWSKA Katarzyna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U20 | KP | -0.3 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 26.86 | SADOWSKA Emilia | UKS MOSiR Działdowo # | 1990 | U18 | WN | +1.5 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 24.98 | KULESZA Anna | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U23 | PM | -0.4 | II | ||||||||||
1 | s | 2 | 25.68 | DĄBROWSKA Katarzyna | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | +2.8 | II | ||||||||||
2 | s | 2 | 25.70 | BEDNAREK Agata | AZS Łódź # | 1988 | U20 | LD | -0.4 | II | B.D. | M | ||||||||
2 | s | 2 | 26.32 | LORENC Magdalena | LLKS Osowa Sień | 1990 | U18 | LB | +2.6 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 25.98 | KŁĄCZYŃSKA Kamila | MLKS Olimpia Bytów # | 1987 | U20 | PM | -0.4 | II | B.D. | |||||||||
3 | s | 2 | 26.34 | JACNIAK Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1990 | U18 | LU | +2.6 | III | B.D. B.D. B.D. B.D. # | BEZ | ||||||||
1 | s | 3 | 25.84 | JAKUBOWSKA Alicja | MLKS Ostróda | 1988 | U20 | WN | +0.1 | II | ||||||||||
1 | s | 3 | 25.86 | KOŁDEJ Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1990 | U18 | LU | +1.2 | II | # | |||||||||
2 | s | 3 | 26.03 | BURMISTRZAK Magdalena | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U20 | KP | +0.1 | II | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | s | 3 | 26.95 | GÓRECKA Agnieszka | KKL Kielce # | 1990 | U18 | SK | +1.2 | III | # | |||||||||
3 | s | 3 | 27.08 | ŻUK Marzena | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | +1.2 | III | B.D. | 3 | ||||||||
4 | s | 3 | 27.21 | TETERYCZ Aneta | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1990 | U18 | LU | +1.2 | III | # | |||||||||
5 | s | 3 | 27.01 | MAZUR Małgorzata | KS Agros Zamość # | 1988 | U20 | LU | +0.1 | III | ||||||||||
1 | s | 4 | 25.32 | KOCIOŁEK Aleksandra | MULKS MOS Sieradz # | 1990 | U18 | LD | -1.4 | II | ROSIAK Zbigniew | |||||||||
2 | s | 4 | 26.39 | LEWICKA Lucyna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | -1.4 | III | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 57.30 | KUBIAK Agata | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 59.22 | TETERYCZ Aneta | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1990 | U18 | LU | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 60.28 | ŚRODOŃ Katarzyna | LUKS Dwójka Namysłów # | 1988 | U20 | OP | III | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 60.20 | SADOWSKA Emilia | UKS MOSiR Działdowo # | 1990 | U18 | WN | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 60.40 | BABICZ Paulina | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U20 | KP | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 61.09 | LORENC Magdalena | LLKS Osowa Sień | 1990 | U18 | LB | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 56.90 | KŁĄCZYŃSKA Kamila | MLKS Olimpia Bytów # | 1987 | U20 | PM | II | B.D. | ||||||||||
1 | s | 2 | 58.01 | JACNIAK Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1990 | U18 | LU | II | B.D. B.D. B.D. B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | s | 2 | 57.69 | KULESZA Anna | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U23 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 2 | 59.86 | BENEDYK Alicja | SL GKS Olsza Olszyna # | 1990 | U18 | DS | III | CHORZĘPA Przemysław # | Z/1705/11 | 2015 | 1 | |||||||
3 | s | 2 | 59.26 | TUSZYŃSKA Marlena | MLKS Ostróda | 1988 | U20 | WN | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 60.53 | MALINOWSKA Andżelina | UKS Cyprianka | 1989 | U18 | KP | III | MAŃKOWSKI Mariusz # | Z/4939/11 | 2011 | 3 | |||||||
4 | s | 2 | 62.60 | MAJERANOWSKA Katarzyna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U20 | KP | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 62.77 | PARSZCZYŃSKA Izabela | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | IV | DĄBROWSKI Tomasz B.D. # | Z/0795/11 | 2024 | 1 | |||||||
6 | s | 2 | 62.67 | KUCHARSKA Aneta | LUKS Boguszyce | 1990 | U18 | LD | IV | |||||||||||
1 | s | 3 | 57.53 | JACNIAK Ewa | AZS UMCS Lublin # | 1990 | U18 | LU | II | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | s | 3 | 58.52 | DĄBROWSKA Katarzyna | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | II | |||||||||||
3 | s | 3 | 58.80 | CZERNIAK Iwona | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | II | KUCHARSKI Marek | 3 | |||||||||
4 | s | 3 | 59.76 | SZPAKOWSKA Barbara | LKS Agros Rejowiec Fabryczny # | 1989 | U18 | LU | III | B.D. | ||||||||||
6 | s | 3 | 62.94 | KŁĄCZYŃSKA Joanna | ULKS Talex Borzytuchom # | 1989 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
1 | s | 4 | 57.94 | KURBEL Agnieszka | MULKS MOS Sieradz # | 1987 | U20 | LD | II | |||||||||||
1 | s | 6 | 57.86 | KACZOR Joanna | LKS Znicz Biłgoraj # | 1981 | Sen | LU | II | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:11.10 | CICHOCKA Angelika | SKLA Sopot # | 1988 | U20 | PM | II | LEWANDOWSKI Tomasz # | Z/4203/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | s | 1 | 2:13.05 | TUSZYŃSKA Marlena | MLKS Ostróda | 1988 | U20 | WN | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:13.47 | SZMIGIEL Aleksandra | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1988 | U20 | PD | II | B.D. | 3 | |||||||||
4 | s | 1 | 2:14.45 | KURBEL Agnieszka | MULKS MOS Sieradz # | 1987 | U20 | LD | II | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:17.41 | CHAZAN Beata | MKS Żak Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | II | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:21.64 | BABICZ Paulina | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U20 | KP | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:22.61 | APOLINARSKA Judyta | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1987 | U20 | WP | III | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:28.28 | PARSZCZYŃSKA Izabela | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | IV | DĄBROWSKI Tomasz B.D. # | Z/0795/11 | 2024 | 1 | |||||||
1 | s | 2 | 2:16.69 | KORNILUK Ewelina | MLUKS Technik Orion RadzyńPodl # | 1990 | U18 | LU | II | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:18.00 | RÓŻYCKA Iwona | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 2:18.71 | KRUPSKA Edyta | MLUKS Technik Orion RadzyńPodl # | 1990 | U18 | LU | III | B.D. | ||||||||||
2 | s | 2 | 2:19.98 | NIEŚCIOR Paulina | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1991 | U16 | PK | III | B.D. | ||||||||||
3 | s | 2 | 2:21.81 | MACH Angelika | AZS UMCS Lublin # | 1991 | U16 | LU | III | KOSTRZEBA Jacek # | Z/2650/11 | 2023 | 1 | |||||||
3 | s | 2 | 2:22.26 | KUCHARSKA Aneta | LUKS Boguszyce | 1990 | U18 | LD | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:22.67 | BARYCZKA Katarzyna | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1990 | U18 | WP | III | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:22.75 | KUROWSKA Agnieszka | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1990 | U18 | KP | III | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:23.72 | KOZŁOWSKA Kinga | MLKS Ostróda | 1989 | U18 | WN | III | B.D. | ||||||||||
7 | s | 2 | 2:29.41 | DYLA Patrycja | LUKS Podium Kup # | 1989 | U18 | OP | IV | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:13.83 | JACNIAK Ewa | AZS UMCS Lublin # | 1990 | U18 | LU | II | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | s | 3 | 2:14.21 | CZERNIAK Iwona | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | II | KUCHARSKI Marek | 3 | |||||||||
3 | s | 3 | 2:16.75 | BENEDYK Alicja | SL GKS Olsza Olszyna # | 1990 | U18 | DS | II | CHORZĘPA Przemysław # | Z/1705/11 | 2015 | 1 | |||||||
5 | s | 3 | 2:22.99 | WÓDKOWSKA Liliana | UKS WiR Łopuszno | 1990 | U18 | SK | III | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 2:29.77 | JANICKA Katarzyna | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1990 | U18 | WP | IV | |||||||||||
1 | s | 4 | 2:14.68 | MIARECKA Małgorzata | WKS Śląsk Wrocław # | 1989 | U18 | DS | II | |||||||||||
2 | s | 4 | 2:19.08 | JEŻEWSKA Weronika | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
3 | s | 4 | 2:20.49 | KOZŁOWSKA Karolina | MLKS Ostróda | 1990 | U18 | WN | III | # | ||||||||||
4 | s | 4 | 2:21.90 | TOMASZEWSKA Grażyna | LUKS Boguszyce | 1990 | U18 | LD | III | # | ||||||||||
6 | s | 4 | 2:26.72 | SZPAKOWSKA Barbara | LKS Agros Rejowiec Fabryczny # | 1989 | U18 | LU | IV | B.D. | ||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:42.30 | RÓŻYCKA Iwona | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 4:43.40 | KOZŁOWSKA Karolina | MLKS Ostróda | 1990 | U18 | WN | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 4:45.59 | JEŻEWSKA Weronika | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 4:47.11 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 4:47.88 | SOWA Paulina | WLKS Wrocław | 1989 | U18 | DS | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 4:51.70 | MRUGACZ Magdalena | ULKS Fajfer 2001 Łapanów # | 1990 | U18 | MA | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 4:53.43 | WRÓBLEWSKA Monika | AZS-AWF Gorzów # | 1989 | U18 | LB | III | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 4:56.24 | KOZŁOWSKA Kinga | MLKS Ostróda | 1989 | U18 | WN | III | B.D. | ||||||||||
9 | s | 1 | 5:05.61 | KUROWSKA Agnieszka | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1990 | U18 | KP | IV | |||||||||||
10 | s | 1 | 5:08.24 | BARYCZKA Katarzyna | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1990 | U18 | WP | IV | |||||||||||
11 | s | 1 | 5:14.41 | JANICKA Katarzyna | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1990 | U18 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 4:50.85 | PUSTOŁA Beata | MKS Pogoń Siedlce # | 1990 | U18 | MZ | III | MACIEJEWSKI Janusz B.D. # | Z/5044/11 | 2011 | ||||||||
2 | s | 2 | 4:52.00 | GUZ Katarzyna | MKS Żak Biała Podlaska # | 1989 | U18 | LU | III | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 4:52.22 | ŚLUSARCZYK Mariola | UKS Barnim Goleniów # | 1990 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 4:52.82 | TOMASZEWSKA Grażyna | LUKS Boguszyce | 1990 | U18 | LD | III | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 4:58.59 | BIAŁA Weronika | SKB Kraśnik | 1989 | U18 | LU | IV | |||||||||||
6 | s | 2 | 5:06.05 | BUŚKO Lidia | UMKS Iskra Wolsztyn # | 1989 | U18 | WP | IV | |||||||||||
1 | s | 3 | 4:31.61 | CICHOCKA Angelika | SKLA Sopot # | 1988 | U20 | PM | I | LEWANDOWSKI Tomasz # | Z/4203/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | s | 3 | 4:35.52 | SMOLIŃSKA Daria | MLKS Ostróda | 1987 | U20 | WN | II | |||||||||||
3 | s | 3 | 4:40.10 | CHAZAN Beata | MKS Żak Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | II | |||||||||||
4 | s | 3 | 4:41.12 | SZMIGIEL Aleksandra | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1988 | U20 | PD | II | B.D. | 3 | |||||||||
5 | s | 3 | 4:42.03 | JADASZ Anna | LUKS Centrum Zdzieszowice # | 1987 | U20 | OP | II | B.D. | ||||||||||
6 | s | 3 | 4:42.95 | WOŁOS Ewelina | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1987 | U20 | PD | II | |||||||||||
7 | s | 3 | 4:43.00 | SKIBIŃSKA Marzena | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | II | |||||||||||
8 | s | 3 | 4:44.81 | WATRAK Malwina | LKS Agros Rejowiec Fabryczny # | 1988 | U20 | LU | III | B.D. | ||||||||||
9 | s | 3 | 4:46.34 | GIELEC Ewa | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | III | |||||||||||
10 | s | 3 | 4:46.83 | CZUCZOŁA Magdalena | MLKS Sokół Lubin # | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
11 | s | 3 | 4:47.06 | APOLINARSKA Judyta | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1987 | U20 | WP | III | |||||||||||
12 | s | 3 | 4:48.58 | DUDZIC Weronika | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1987 | U20 | SK | III | |||||||||||
13 | s | 3 | 4:58.75 | POLIŃSKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U20 | KP | IV | |||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
6 | 10:33.34 | DUDZIC Weronika | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1987 | U20 | SK | III | |||||||||||||
12 | 11:08.49 | CHMIELEWSKA Aleksandra | LKS Vectra Włocławek # | 1990 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
1 | f | 1 | 9:48.76 | PASZKIEWICZ Izabela | AZS UMCS Lublin # | 1988 | U20 | LU | I | GIŻYŃSKI Mariusz # | Z/2651/11 | 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 9:56.24 | SMOLIŃSKA Daria | MLKS Ostróda | 1987 | U20 | WN | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 10:25.90 | WOŁOS Ewelina | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1987 | U20 | PD | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 10:27.46 | CENTKOWSKA Aleksandra | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U20 | KP | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 10:32.51 | ROSIŃSKA Beata | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 10:36.78 | WATRAK Malwina | LKS Agros Rejowiec Fabryczny # | 1988 | U20 | LU | III | B.D. | ||||||||||
8 | f | 1 | 10:37.01 | GIELEC Ewa | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | III | |||||||||||
9 | f | 1 | 10:47.05 | JADASZ Anna | LUKS Centrum Zdzieszowice # | 1987 | U20 | OP | III | B.D. | ||||||||||
11 | f | 1 | 11:00.11 | POLIŃSKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U20 | KP | III | |||||||||||
13 | f | 1 | 11:13.13 | BUŚKO Lidia | UMKS Iskra Wolsztyn # | 1989 | U18 | WP | IV | |||||||||||
14 | f | 1 | 11:14.14 | ZAJĄC Marta | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | IV | |||||||||||
15 | f | 1 | 11:26.20 | LATUSZEWSKA Anna | ULKS Talex Borzytuchom # | 1987 | U20 | PM | IV | |||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.38 | KOŚCIELNIAK Marzena | SL Olimpia Poznań # | 1989 | U18 | WP | +2.0 | I | ||||||||||
2 | f | 1 | 15.38 | WALIGÓRSKA Anna | UKS WiR Łopuszno | 1989 | U18 | SK | +2.0 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 15.49 | JARMUŁA Katarzyna | MLUKS Tarnów | 1989 | U18 | MA | +2.0 | II | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.95 | GOGOL Marta | MKS Osa Zgorzelec # | 1987 | U20 | DS | +1.1 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 15.31 | MARCINIAK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | +1.1 | II | # | |||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 68.86 | KOWALCZYK Iga | UKS Kusy Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 69.33 | OLICHWIER Weronika | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1989 | U18 | WP | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 69.45 | OSTROWSKA Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 61.68 | KOŚCIELNIAK Marzena | SL Olimpia Poznań # | 1989 | U18 | WP | I | |||||||||||
2 | s | 2 | 62.57 | WALIGÓRSKA Anna | UKS WiR Łopuszno | 1989 | U18 | SK | II | |||||||||||
3 | s | 2 | 65.41 | MAJEWSKA Marta | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1989 | U18 | SK | II | |||||||||||
4 | s | 2 | 75.96 | JARMUŁA Katarzyna | MLUKS Tarnów | 1989 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 65.75 | MARCINIAK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 70.28 | HUDZIAK Agata | OŚ AZS Poznań # | 1988 | U20 | WP | IV | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
5 | A | 1.63 | KALINOWSKA Anna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1990 | U18 | KP | II | ||||||||||||
8 | A | 1.50 | ORLIKOWSKA Aleksandra | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1991 | U16 | PM | IV | B.D. | |||||||||||
1 | f | 1 | 1.67 | TOPOLEWSKA Agnieszka | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | II | |||||||||||
1 | f | 1 | 1.67 | OGRODNIK Magdalena | WKS Śląsk Wrocław # | 1989 | U18 | DS | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.63 | TYSZKO Anna | UKS Cyprianka | 1988 | U20 | KP | II | MAŃKOWSKI Mariusz # | 2 | |||||||||
2 | f | 1 | 1.67 | NIEDZIELKO Paulina | KS Podlasie Białystok # | 1990 | U18 | PD | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.63 | HAS Joanna | AZS UMCS Lublin | 1983 | Sen | LU | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.63 | BIELAWSKA Martyna | AZS Łódź # | 1990 | U18 | LD | II | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.59 | DUDZIŃSKA Monika | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1988 | U20 | WP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.63 | GAJOSZ Angelika | MKS Agros Chełm # | 1989 | U18 | LU | II | B.D. | ||||||||||
6 | f | 1 | 1.59 | KLIN Aleksandra | KS Podlasie Białystok # | 1990 | U18 | PD | III | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 1.55 | LABUT Małgorzata | ULKS Technik Trzcinica # | 1989 | U18 | PK | III | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.18 | CHMURA Beata | ULKS Technik Trzcinica # | 1990 | U18 | PK | +0.4 | III | # | |||||||||
1 | f | 1 | 5.87 | CHUKWU Sandra | MKL Szczecin # | 1987 | U20 | ZP | 0.0 | I | # | |||||||||
2 | f | 1 | 5.14 | BIELAWSKA Martyna | AZS Łódź # | 1990 | U18 | LD | +0.4 | III | # | |||||||||
2 | f | 1 | 5.52 | CICHOWLAS Agnieszka | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1988 | U20 | WP | 0.0 | II | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/2495/11 | 2020 | 1 | ||||||
3 | f | 1 | 5.10 | MARSZAŁEK Jolanta | MKS Durasan Płońsk # | 1987 | U20 | MZ | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 5.05 | PAŁYS Judyta | LLKS Pomorze Stargard # | 1988 | U20 | ZP | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 4.97 | RŻEWSKA Katarzyna | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U20 | LB | IV | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
3 | 10.32 | KOSOWSKA Karolina | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1990 | U18 | WP | 0.0 | IV | ||||||||||||
1 | f | 1 | 11.37 | CHMURA Beata | ULKS Technik Trzcinica # | 1990 | U18 | PK | -0.1 | III | # | |||||||||
1 | f | 1 | 12.59 | CHUKWU Sandra | MKL Szczecin # | 1987 | U20 | ZP | -0.1 | I | # | |||||||||
2 | f | 1 | 10.45 | LABUT Małgorzata | ULKS Technik Trzcinica # | 1989 | U18 | PK | -0.7 | IV | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.74 | GRABOWSKA Małgorzata | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | 0.0 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 11.70 | MARSZAŁEK Jolanta | MKS Durasan Płońsk # | 1987 | U20 | MZ | 0.0 | II | ||||||||||
4 | f | 1 | 11.18 | PAŁYS Judyta | LLKS Pomorze Stargard # | 1988 | U20 | ZP | +0.8 | III | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
6 | B | 9.98 | BOŻYK Paulina | MULKS MOS Sieradz # | 1989 | U18 | LD | IV | # | |||||||||||
1 | f | 1 | 11.69 | KAMIŃSKA Agnieszka | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U20 | LB | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 12.17 | MALUŚKIEWICZ Agnieszka | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U18 | WP | II | NOWAK Grzegorz # | Z/2107/11 | 2022 | M | |||||||
2 | f | 1 | 11.51 | STACH Iwona | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1990 | U18 | OP | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.62 | SIELUK Agnieszka | ULKS Ilno Torzym # | 1988 | U20 | LB | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.61 | TATARSKA Kamila | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.07 | WITTING Magdalena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U20 | PM | III | LANGOWSKI Jarosław | ||||||||||
4 | f | 1 | 10.04 | GARCZAREK Beata | ULKS Ilno Torzym # | 1989 | U18 | LB | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 10.35 | ODROBNA Marta | AZS-PWSZ Gorzów # | 1988 | U20 | LB | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 10.02 | DOMAŃSKA Joanna | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1989 | U18 | WP | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 10.28 | DYL Małgorzata | KS Polonia Pasłęk # | 1987 | U20 | WN | III | B.D. | 2 | |||||||||
6 | f | 1 | 9.37 | DĄBROWSKA Justyna | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U20 | LB | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 9.85 | HOFFMAN Aneta | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1989 | U18 | LB | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 9.16 | LEWANDOWSKA Roksana | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1989 | U18 | LB | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 9.12 | SKOWROŃSKA Katarzyna | UKS Cyprianka | 1989 | U18 | KP | IV | B.D. | ||||||||||
10 | f | 1 | 9.07 | GÓRNA Ewelina | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1989 | U18 | WP | IV | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.73 | GÓRNA Ewelina | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1989 | U18 | WP | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 37.74 | ODROBNA Marta | AZS-PWSZ Gorzów # | 1988 | U20 | LB | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 33.82 | LEWANDOWSKA Roksana | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1989 | U18 | LB | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 35.92 | DĄBROWSKA Justyna | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U20 | LB | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 33.80 | CZAJKOWSKA Urszula | KS Podlasie Białystok # | 1990 | U18 | PD | III | B.D. # | 3 | |||||||||
4 | f | 1 | 33.22 | STACH Iwona | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1990 | U18 | OP | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 32.53 | GARCZAREK Beata | ULKS Ilno Torzym # | 1989 | U18 | LB | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 30.62 | OLIWKOWSKA Ewelina | UKS Cyprianka | 1989 | U18 | KP | IV | MAŃKOWSKI Edward | 3 | |||||||||
9 | f | 1 | 26.93 | SKOWROŃSKA Katarzyna | UKS Cyprianka | 1989 | U18 | KP | -- | B.D. | ||||||||||
10 | f | 1 | 24.80 | MALUŚKIEWICZ Agnieszka | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U18 | WP | -- | NOWAK Grzegorz # | Z/2107/11 | 2022 | M | |||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | B | 32.61 | DEMSKA Paulina | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U18 | PM | IV | B.D. | |||||||||||
2 | B | 29.26 | KOMOROWSKA Katarzyna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U18 | PM | -- | B.D. | |||||||||||
3 | B | 27.81 | REGOSZ Małgorzata | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U18 | PM | -- | B.D. | |||||||||||
1 | f | 1 | 62.15 | KITA Katarzyna | KS Agros Zamość # | 1984 | U23 | LU | M | |||||||||||
2 | f | 1 | 52.88 | WITTING Magdalena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U20 | PM | I | LANGOWSKI Jarosław | ||||||||||
3 | f | 1 | 47.24 | OSOWSKA Hanna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U20 | PM | II | ZAJĄC Arkadiusz | ||||||||||
4 | f | 1 | 46.56 | IGNACIUK Anna | KS Agros Zamość # | 1985 | U23 | LU | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 41.26 | SIELUK Agnieszka | ULKS Ilno Torzym # | 1988 | U20 | LB | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 38.44 | KOWALSKA Anna | UKS Błyskawica Domaniewice # | 1988 | U20 | LD | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 30.34 | KAMIŃSKA Beata | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1988 | U20 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 38.56 | OLIWKOWSKA Ewelina | UKS Cyprianka | 1989 | U18 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | 3 | |||||||||
1 | f | 1 | 43.31 | DYL Małgorzata | KS Polonia Pasłęk # | 1987 | U20 | WN | II | B.D. | 2 | |||||||||
2 | f | 1 | 37.34 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 1990 | U18 | LD | III | B.D. # | 3 | |||||||||
2 | f | 1 | 38.76 | CEMBROWICZ Agnieszka | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U20 | LB | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 33.51 | DOMAŃSKA Joanna | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1989 | U18 | WP | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 35.13 | GRASZKA Małgorzata | UKS Błyskawica Domaniewice # | 1987 | U20 | LD | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 32.82 | GARCZAREK Beata | ULKS Ilno Torzym # | 1989 | U18 | LB | IV | |||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 25:57.36 | JANUSZ Anna | LKS Delfin Połaniec # | 1987 | U20 | SK | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 26:44.60 | SKALMOWSKA Andżelika | KKL Rodło Kwidzyn # | 1990 | U18 | PM | II | B.D. | ||||||||||
3 | f | 1 | 26:50.79 | CHRUŚCIEL Lucyna | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 27:03.47 | ŚWIERCZYŃSKA Justyna | PLKS Gwda Piła # | 1987 | U20 | WP | III | KRZEWIŃSKI Ignacy # | Z/2852/11 | 2020 | 3 | |||||||
5 | f | 1 | 27:10.60 | KOSZAŁKO Joanna | MKS Żak Biała Podlaska # | 1990 | U18 | LU | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 28:51.34 | KAPERA Monika | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U18 | SL | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 34:00.21 | BEDNARCZYK Ewelina | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1988 | U20 | OP | -- | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 11.23 | KREKORA Rafał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1987 | U20 | LU | +0.8 | II | ||||||||||
1 | e | 1 | 11.25 | SZYMCZAK Tomasz | MKL Szczecin # | 1989 | U18 | ZP | +0.9 | II | # | |||||||||
2 | e | 1 | 11.27 | KARWINA Daniel | KS Agros Zamość # | 1988 | U20 | LU | +0.8 | II | ||||||||||
2 | e | 1 | 11.45 | KURDYK Piotr | LLKS Gubin | 1989 | U18 | LB | +0.9 | III | ||||||||||
3 | e | 1 | 11.44 | HERMANOWICZ Emil | KS Podlasie Białystok # | 1990 | U18 | PD | +0.9 | III | ||||||||||
3 | e | 1 | 11.50 | WOŁOSIK Dominik | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | +0.9 | III | B.D. | |||||||||
4 | e | 1 | 11.52 | WIŚNIEWSKI Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | +0.8 | III | ||||||||||
4 | e | 1 | 11.66 | MICHALSKI Damian | LKS Lubusz Słubice # | 1990 | U18 | LB | +0.9 | III | ||||||||||
1 | e | 2 | 10.95 | PODGAJNY Radosław | KS Agros Zamość # | 1988 | U20 | LU | +3.6 | II | ||||||||||
1 | e | 2 | 11.28 | KRAWCZYK Damian | MGSZS Zelów # | 1990 | U18 | LD | +0.9 | II | B.D. | |||||||||
2 | e | 2 | 11.08 | WOLAK Krzysztof | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | +3.6 | II | ||||||||||
2 | e | 2 | 11.40 | HELIZANOWICZ Jakub | MLUKS Tarnów | 1990 | U18 | MA | +0.9 | III | ||||||||||
3 | e | 2 | 11.21 | SZTABIŃSKI Wojciech | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U20 | LB | +3.6 | II | ||||||||||
4 | e | 2 | 11.23 | MATACZ Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U20 | LB | +3.6 | II | ||||||||||
5 | e | 2 | 11.66 | STRZELECKI Dawid | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U20 | LB | +3.6 | III | ||||||||||
5 | e | 2 | 11.68 | WASIAK Patryk | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 1989 | U18 | LD | +0.9 | III | ||||||||||
6 | e | 2 | 11.67 | SŁOTA Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U20 | PM | +3.6 | III | ||||||||||
1 | e | 3 | 11.21 | STASIEŁUK Andrzej | MKS Durasan Płońsk # | 1989 | U18 | MZ | +0.9 | II | ||||||||||
2 | e | 3 | 11.39 | GŁOGOWSKI Przemysław | MKS Agros Chełm # | 1990 | U18 | LU | +0.9 | III | B.D. | |||||||||
3 | e | 3 | 11.85 | ZIELONKA Julian | LLKS Osowa Sień | 1989 | U18 | LB | +0.9 | IV | ||||||||||
4 | e | 3 | 11.94 | PIWOWARCZYK Krzysztof | WLKS Nowe Iganie # | 1989 | U18 | MZ | +0.9 | IV | ||||||||||
2 | f | 11.13 | SZYMCZAK Tomasz | MKL Szczecin # | 1989 | U18 | ZP | +2.8 | II | # | ||||||||||
4 | f | 11.26 | KURDYK Piotr | LLKS Gubin | 1989 | U18 | LB | +2.8 | II | |||||||||||
5 | f | 11.29 | SZTABIŃSKI Wojciech | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U20 | LB | +0.8 | II | |||||||||||
7 | f | 11.40 | HERMANOWICZ Emil | KS Podlasie Białystok # | 1990 | U18 | PD | +2.8 | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 10.95 | KARWINA Daniel | KS Agros Zamość # | 1988 | U20 | LU | +0.8 | II | ||||||||||
1 | f | 1 | 11.07 | STASIEŁUK Andrzej | MKS Durasan Płońsk # | 1989 | U18 | MZ | +2.8 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.02 | PODGAJNY Radosław | KS Agros Zamość # | 1988 | U20 | LU | +0.8 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.05 | KREKORA Rafał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1987 | U20 | LU | +0.8 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.21 | HELIZANOWICZ Jakub | MLUKS Tarnów | 1990 | U18 | MA | +2.8 | II | ||||||||||
4 | f | 1 | 11.11 | WOLAK Krzysztof | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | +0.8 | II | ||||||||||
5 | f | 1 | 11.33 | KRAWCZYK Damian | MGSZS Zelów # | 1990 | U18 | LD | +2.8 | III | B.D. | |||||||||
6 | f | 1 | 11.37 | GŁOGOWSKI Przemysław | MKS Agros Chełm # | 1990 | U18 | LU | +2.8 | III | B.D. | |||||||||
6 | f | 1 | 11.44 | WIŚNIEWSKI Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | +0.8 | III | ||||||||||
8 | f | 1 | 11.41 | WOŁOSIK Dominik | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | +2.8 | III | B.D. | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.67 | KREKORA Rafał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1987 | U20 | LU | +2.2 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 23.00 | NOWAK Jarosław | PLKS Gwda Piła # | 1988 | U20 | WP | +2.2 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 24.19 | KONDRACKI Wojciech | LUKS Podium Kup # | 1990 | U18 | OP | +0.9 | IV | B.D. | |||||||||
4 | s | 1 | 23.31 | WIŚNIEWSKI Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | +2.2 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 23.73 | STRZELECKI Dawid | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U20 | LB | +2.2 | IV | ||||||||||
1 | s | 2 | 22.89 | KURDYK Piotr | LLKS Gubin | 1989 | U18 | LB | +1.2 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 23.02 | KURDELSKI Michał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1990 | U18 | KP | +1.2 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
3 | s | 2 | 23.15 | OSZMIAN Jakub | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1990 | U18 | WP | +1.2 | III | ||||||||||
4 | s | 2 | 23.43 | WASIAK Patryk | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 1989 | U18 | LD | +1.2 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 22.30 | HUDZIAK Marek | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | +3.4 | II | B.D. # | 3 | ||||||||
1 | s | 3 | 22.87 | SZYMCZAK Tomasz | MKL Szczecin # | 1989 | U18 | ZP | +0.9 | III | # | |||||||||
2 | s | 3 | 22.33 | DUBAS Paweł | KS Agros Zamość # | 1988 | U20 | LU | +3.4 | II | ||||||||||
2 | s | 3 | 22.90 | MARCINKIEWICZ Paweł | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1990 | U18 | OP | +0.9 | III | # | |||||||||
3 | s | 3 | 22.37 | PODGAJNY Radosław | KS Agros Zamość # | 1988 | U20 | LU | +3.4 | II | ||||||||||
4 | s | 3 | 23.75 | SŁOTA Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U20 | PM | +3.4 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 23.80 | ZIELONKA Julian | LLKS Osowa Sień | 1989 | U18 | LB | +0.9 | IV | ||||||||||
5 | s | 3 | 24.16 | SZADKOWSKI Mateusz | UKS Dziewiątka Kutno # | 1990 | U18 | LD | +0.9 | IV | ||||||||||
1 | s | 4 | 22.76 | KARWINA Daniel | KS Agros Zamość # | 1988 | U20 | LU | +1.6 | II | ||||||||||
1 | s | 4 | 22.95 | WOJNO Arkadiusz | AZS Łódź # | 1990 | U18 | LD | +2.8 | III | B.D. | 2 | ||||||||
2 | s | 4 | 23.07 | FRĄSIAK Rafał | LUKS Dwójka Namysłów # | 1987 | U20 | OP | +1.6 | III | B.D. | |||||||||
3 | s | 4 | 23.14 | WOLAK Krzysztof | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | +1.6 | III | ||||||||||
4 | s | 4 | 24.46 | BIŃKOWSKI Paweł | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 1990 | U18 | LD | +2.8 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 23.58 | BIŃKOWSKI Piotr | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 1990 | U18 | LD | +0.8 | III | ||||||||||
1 | s | 6 | 22.91 | STASIEŁUK Andrzej | MKS Durasan Płońsk # | 1989 | U18 | MZ | +2.5 | III | ||||||||||
2 | s | 6 | 23.38 | HELIZANOWICZ Jakub | MLUKS Tarnów | 1990 | U18 | MA | +2.5 | III | ||||||||||
4 | s | 6 | 23.54 | BOROWSKI Łukasz | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U18 | KP | +2.5 | III | ||||||||||
1 | s | 7 | 23.31 | CZAJKA Jakub | MLKS Sokół Lubin # | 1989 | U18 | DS | +3.1 | III | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.42 | JAROSZ Wojciech | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1989 | U18 | SK | II | JASZCZAK Stanisław B.D. # | Z/1458/11 | 2015 | 3 | |||||||
1 | s | 1 | 49.66 | BUDZIEJEWSKI Kamil | AZS Łódź # | 1988 | U20 | LD | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 50.01 | WOJNO Arkadiusz | AZS Łódź # | 1990 | U18 | LD | II | B.D. | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 50.43 | TOMCZYK Piotr | Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # | 1987 | U20 | SL | II | B.D. OPUCHLIK Tomasz | , Z/4187/22 | , 2022 | ||||||||
3 | s | 1 | 50.39 | CHYLIŃSKI Daniel | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1990 | U18 | PD | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 50.53 | BOROWSKI Łukasz | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 51.24 | KUT Norbert | LKS Pomorze Stargard # | 1989 | U18 | ZP | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 51.34 | DACKA Patryk | PLKS Gwda Piła # | 1988 | U20 | WP | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 52.27 | KOWALEWSKI Patryk | LKS Lubusz Słubice # | 1989 | U18 | LB | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 51.82 | ADAMEJT Krystian | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | III | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 53.07 | MICHALAK Bartłomiej | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | IV | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 54.69 | ROGALA Michał | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | IV | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 49.53 | DUBAS Paweł | KS Agros Zamość # | 1988 | U20 | LU | II | |||||||||||
1 | s | 3 | 52.91 | KORBUS Kamil | LUKS Boguszyce | 1990 | U18 | LD | IV | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 50.98 | PAWŁOWSKI Grzegorz | ULKS Lipinki | 1987 | U20 | MA | III | |||||||||||
3 | s | 3 | 51.85 | NOWAK Jarosław | PLKS Gwda Piła # | 1988 | U20 | WP | III | |||||||||||
3 | s | 3 | 53.12 | KONDRACKI Wojciech | LUKS Podium Kup # | 1990 | U18 | OP | IV | B.D. | ||||||||||
4 | s | 3 | 52.10 | GRALA Łukasz | AZS-PWSZ Gorzów # | 1988 | U20 | LB | III | SASKA Tomasz # | Z/1824/11 | 2012 | 2 | |||||||
5 | s | 3 | 55.16 | MULAWA Piotr | KS Agros Zamość # | 1986 | U23 | LU | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 49.18 | KUZIORA Łukasz | MKS Osa Zgorzelec # | 1987 | U20 | DS | II | |||||||||||
1 | s | 4 | 52.04 | BIŃKOWSKI Piotr | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 1990 | U18 | LD | III | |||||||||||
3 | s | 4 | 51.51 | BARTUZI Paweł | KS Agros Zamość # | 1988 | U20 | LU | III | |||||||||||
4 | s | 4 | 51.53 | SZCZĘK Karol | STS Skarżysko-Kamienna # | 1988 | U20 | SK | III | |||||||||||
1 | s | 5 | 50.31 | WYRZYKOWSKI Kamil | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U20 | LB | II | |||||||||||
1 | s | 5 | 51.36 | KURDELSKI Michał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1990 | U18 | KP | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | s | 5 | 49.76 | ZAJĄC Hubert | LKS Orkan Ostrzeszów # | 1987 | U20 | WP | II | |||||||||||
2 | s | 5 | 51.24 | PIKUS Piotr | AZS-AWF Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | III | |||||||||||
2 | s | 5 | 51.74 | TRZĄSALSKI Jakub | LKS Lubusz Słubice # | 1990 | U18 | LB | III | |||||||||||
3 | s | 5 | 51.96 | KAMIENIARZ Adam | MKS Unia Hrubieszów # | 1987 | U20 | LU | III | |||||||||||
3 | s | 5 | 54.26 | BIŃKOWSKI Paweł | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 1990 | U18 | LD | IV | |||||||||||
4 | s | 6 | 53.68 | SZADKOWSKI Mateusz | UKS Dziewiątka Kutno # | 1990 | U18 | LD | IV | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:55.73 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | MLKS Tucholanka Tuchola # | 1987 | U20 | KP | II | WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek # | Z/3941/11, Z/3941/11 | , 2016 | 3 | |||||||||
1 | = | 1 | 1:56.38 | CHYLIŃSKI Daniel | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1990 | U18 | PD | II | |||||||||||
1 | = | 1 | 1:56.38 | MISA Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U18 | OP | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:55.80 | URBANOWICZ Michał | LUKS PMOS Zduńska Wola | 1987 | U20 | LD | II | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 2:00.42 | SOKALSKI Mateusz | AZS-AWF Gorzów # | 1989 | U18 | LB | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:01.03 | KUT Norbert | LKS Pomorze Stargard # | 1989 | U18 | ZP | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:02.56 | MULAWA Piotr | KS Agros Zamość # | 1986 | U23 | LU | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:56.84 | WOŹNIAK Mariusz | UKL Ósemka Police # | 1988 | U20 | ZP | II | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:00.77 | KORBUS Kamil | LUKS Boguszyce | 1990 | U18 | LD | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 1:57.31 | KRAUZE Kamil | niest. Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 2:02.46 | SEREJ Paweł | MKS Agros Chełm # | 1990 | U18 | LU | IV | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 1:57.61 | MICHALAK Bartłomiej | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 2:02.64 | ROGALA Michał | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | IV | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 1:58.90 | SZCZĘK Karol | STS Skarżysko-Kamienna # | 1988 | U20 | SK | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:02.68 | ISAŃSKI Zbigniew | LKS Lubusz Słubice # | 1989 | U18 | LB | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:05.30 | MATUSZAK Piotr | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1989 | U18 | WP | IV | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:53.06 | MOSTRĄG Arkadiusz | SKB Kraśnik | 1988 | U20 | LU | II | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:03.37 | BOREK Grzegorz | STS Skarżysko-Kamienna # | 1990 | U18 | SK | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:53.79 | KUBIEC Dawid | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1987 | U20 | SK | II | KRÓL Zbigniew B.D. # | Z/1459/11 | 2019 | 2 | |||||||
3 | s | 3 | 1:54.38 | TOMCZYK Piotr | Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # | 1987 | U20 | SL | II | B.D. OPUCHLIK Tomasz | , Z/4187/22 | , 2022 | ||||||||
4 | s | 3 | 1:55.35 | DACKA Patryk | PLKS Gwda Piła # | 1988 | U20 | WP | II | # | ||||||||||
5 | s | 3 | 1:55.55 | ADAMEJT Krystian | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | II | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 1:57.07 | PIETRYNIAK Tomasz | LKS Omega Kleszczów # | 1987 | U20 | LD | III | # | ||||||||||
7 | s | 3 | 1:57.26 | TRUSZKOWSKI Łukasz | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | III | B.D. # | 3 | |||||||||
8 | s | 3 | 1:57.64 | WYRZYKOWSKI Kamil | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U20 | LB | III | |||||||||||
9 | s | 3 | 1:59.99 | GOSTEK Adrian | MLUKS Tarnów | 1988 | U20 | MA | III | |||||||||||
1 | s | 4 | 1:57.69 | FUSIEK Łukasz | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 4 | 1:58.21 | KRUPA Mateusz | LKS Zantyr Sztum # | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 4 | 2:00.71 | ŚLUSARCZYK Kacper | KS Agros Zamość # | 1990 | U18 | LU | III | |||||||||||
6 | s | 4 | 2:04.88 | BUCZAK Tomasz | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | IV | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:55.07 | KUBIEC Dawid | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1987 | U20 | SK | II | KRÓL Zbigniew B.D. # | Z/1459/11 | 2019 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 3:57.10 | WOŹNIAK Mariusz | UKL Ósemka Police # | 1988 | U20 | ZP | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:57.81 | SZYLAR Sebastian | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U20 | KP | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 4:00.11 | TRUSZKOWSKI Łukasz | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | II | B.D. # | 3 | |||||||||
5 | s | 1 | 4:00.48 | PIETRYNIAK Tomasz | LKS Omega Kleszczów # | 1987 | U20 | LD | II | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 4:00.82 | KONOPKA Tymoteusz | AZS-AWF Gorzów # | 1987 | U20 | LB | II | |||||||||||
7 | s | 1 | 4:02.38 | URBANOWICZ Michał | LUKS PMOS Zduńska Wola | 1987 | U20 | LD | III | B.D. | BEZ | |||||||||
8 | s | 1 | 4:02.83 | MUĆKA Kamil | WLKS Nowe Iganie # | 1988 | U20 | MZ | III | |||||||||||
9 | s | 1 | 4:05.72 | DWOJAK Paweł | ULKS Lipinki | 1988 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 4:05.78 | BEDLIŃSKI Dariusz | LKS Agros Rejowiec Fabryczny # | 1988 | U20 | LU | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 4:05.00 | ŁACH Piotr | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U20 | MA | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 4:05.31 | PIWKO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||
6 | s | 2 | 4:18.95 | WOJCIECHOWSKI Kamil | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U20 | KP | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | f | 1 | 4:03.92 | MIANOWICZ Łukasz | MKS Pogoń Siedlce # | 1989 | U18 | MZ | III | MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz # | Z/5042/11 | 2011 | BEZ | |||||||
2 | f | 1 | 4:07.03 | JAŃCZAK Filip | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1989 | U18 | WP | III | B.D. | Z/3669/19 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 4:07.96 | FUSIEK Łukasz | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 4:10.51 | BUCZAK Tomasz | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 4:11.36 | GALICA Jarosław | ULKS Fajfer 2001 Łapanów # | 1989 | U18 | MA | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 4:14.49 | ISAŃSKI Zbigniew | LKS Lubusz Słubice # | 1989 | U18 | LB | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 4:15.92 | WSZOŁEK Paweł | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U18 | MA | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 4:17.49 | KROSZKA Oskar | MKS Żak Biała Podlaska # | 1989 | U18 | LU | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 4:17.85 | WALASEK Łukasz | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | IV | |||||||||||
11 | f | 1 | 4:18.88 | MYSZKO Adam | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1990 | U18 | PD | IV | B.D. | ||||||||||
13 | f | 1 | 4:26.04 | PIECH Kacper | WKS Wawel Kraków # | 1990 | U18 | MA | -- | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 8:55.47 | NOGA Damian | UKS Żaczek Połaniec # | 1989 | U18 | SK | III | SZYDŁOWSKI Sławomir # | Z/2654/11 | 2021 | 2 | |||||||||
2 | f | 1 | 9:01.30 | JAŃCZAK Filip | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1989 | U18 | WP | III | B.D. | Z/3669/19 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 9:05.67 | LECHT Łukasz | MKS Agros Chełm # | 1984 | U23 | LU | III | SZCZEPANSKI Zbigniew | ||||||||||
4 | f | 1 | 9:11.08 | KARABIN Jakub | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 9:18.88 | BEDLIŃSKI Dariusz | LKS Agros Rejowiec Fabryczny # | 1988 | U20 | LU | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 9:19.24 | WALASEK Łukasz | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 9:38.02 | WENDLAND Michał | MKS Siechnice # | 1989 | U18 | DS | IV | B.D. B.D. | , Z/3283/11 | , 2024 | ||||||||
10 | f | 1 | 9:46.08 | PAJDA Michał | MKS Siechnice # | 1989 | U18 | DS | IV | |||||||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15:14.61 | DYBAŚ Piotr | KS Agros Zamość # | 1987 | U20 | LU | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 15:19.50 | SZYLAR Sebastian | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U20 | KP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 15:31.55 | DYKAS Damian | ULKS Technik Trzcinica # | 1988 | U20 | PK | III | B.D. | 2 | |||||||||
4 | f | 1 | 15:41.30 | WAKULUK Adam | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 15:54.39 | WOJCIECHOWSKI Kamil | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U20 | KP | III | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | f | 1 | 15:58.85 | PIWKO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 16:00.70 | HUMIĘCKI Przemysław | LKS Promień Kowalewo Pomorskie # | 1988 | U20 | KP | III | B.D. | ||||||||||
8 | f | 1 | 16:06.76 | MISTERKIEWICZ Piotr | UKS WiR Łopuszno | 1988 | U20 | SK | III | |||||||||||
9 | f | 1 | 16:10.52 | NOWOGRODZKI Dawid | KS Agros Zamość # | 1988 | U20 | LU | III | |||||||||||
10 | f | 1 | 16:30.01 | BEDNARSKI Łukasz | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | IV | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 16:38.50 | DWOJAK Paweł | ULKS Lipinki | 1988 | U20 | MA | IV | # | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 14.88 | CZAJKA Jakub | MLKS Sokół Lubin # | 1989 | U18 | DS | +2.2 | II | ||||||||||
2 | e | 1 | 15.20 | DRAPIEWSKI Maciej | GUKS Byczyna | 1990 | U18 | OP | +2.2 | III | BUŚKO Przemysław | |||||||||
3 | e | 1 | 15.46 | CELEP Paweł | MKL Toruń # | 1990 | U18 | KP | +2.2 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | e | 1 | 15.70 | PERCZAK Adam | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1989 | U18 | WP | +2.2 | III | # | |||||||||
1 | e | 2 | 14.34 | NIKODEM Dawid | MLKS Sokół Lubin # | 1989 | U18 | DS | +2.7 | II | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | e | 2 | 15.50 | GAJDA Mateusz | ULKS Technik Trzcinica # | 1989 | U18 | PK | +2.7 | III | # | |||||||||
3 | e | 2 | 15.97 | KOWALSKI Dominik | WLKS Nowe Iganie # | 1989 | U18 | MZ | +2.7 | IV | ||||||||||
4 | F | 15.32 | KOWALSKI Dominik | WLKS Nowe Iganie # | 1989 | U18 | MZ | +1.0 | III | |||||||||||
6 | F | 15.53 | GAJDA Mateusz | ULKS Technik Trzcinica # | 1989 | U18 | PK | +1.0 | III | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 14.15 | NIKODEM Dawid | MLKS Sokół Lubin # | 1989 | U18 | DS | +1.0 | I | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | f | 1 | 14.82 | CZAJKA Jakub | MLKS Sokół Lubin # | 1989 | U18 | DS | +1.0 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 15.14 | DRAPIEWSKI Maciej | GUKS Byczyna | 1990 | U18 | OP | +1.0 | III | BUŚKO Przemysław | |||||||||
5 | f | 1 | 15.38 | CELEP Paweł | MKL Toruń # | 1990 | U18 | KP | +1.0 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
7 | f | 1 | 15.78 | PERCZAK Adam | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1989 | U18 | WP | +1.0 | IV | # | |||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.29 | BOCHENEK Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | U20 | KP | +0.6 | I | B.D. # | M | ||||||||
2 | f | 1 | 14.96 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | +0.6 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 15.33 | WOJCIECHOWSKI Paweł | AZS-AWF Gorzów # | 1987 | U20 | LB | +0.6 | II | ||||||||||
4 | f | 1 | 16.14 | TUSIŃSKI Kamil | KS Agros Zamość # | 1987 | U20 | LU | +0.6 | III | ||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 59.42 | DRAPIEWSKI Maciej | GUKS Byczyna | 1990 | U18 | OP | IV | BUŚKO Przemysław | ||||||||||
2 | s | 1 | 62.20 | CELEP Paweł | MKL Toruń # | 1990 | U18 | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 54.10 | JAROSZ Wojciech | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1989 | U18 | SK | II | JASZCZAK Stanisław B.D. # | Z/1458/11 | 2015 | 3 | |||||||
2 | s | 2 | 57.41 | CIESZEWSKI Dawid | MKS Durasan Płońsk # | 1990 | U18 | MZ | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 59.14 | KOŁACZ Łukasz | UKS WiR Łopuszno | 1989 | U18 | SK | IV | |||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 53.93 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | I | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 54.42 | BOCHENEK Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | U20 | KP | I | B.D. # | M | |||||||||
3 | s | 1 | 54.73 | KUZIORA Łukasz | MKS Osa Zgorzelec # | 1987 | U20 | DS | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 57.82 | PAWŁOWSKI Grzegorz | ULKS Lipinki | 1987 | U20 | MA | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 56.21 | WOŹNIAK Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | II | B.D. | 2 | |||||||||
2 | s | 2 | 56.96 | GRALA Łukasz | AZS-PWSZ Gorzów # | 1988 | U20 | LB | III | SASKA Tomasz # | Z/1824/11 | 2012 | 2 | |||||||
3 | s | 2 | 58.33 | WOJCIECHOWSKI Paweł | AZS-AWF Gorzów # | 1987 | U20 | LB | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 58.86 | KAMIENIARZ Adam | MKS Unia Hrubieszów # | 1987 | U20 | LU | III | |||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
7 | 6:09.84 | KLUBA Rafał | WLKS Wrocław | 1988 | U20 | DS | II | |||||||||||||
7 | 6:27.58 | SAMBORSKI Arkadiusz | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1990 | U18 | OP | IV | |||||||||||||
9 | 6:31.63 | ZGNILEC Michał | KS Agros Zamość # | 1990 | U18 | LU | IV | |||||||||||||
1 | f | 1 | 5:46.81 | KRAUZE Kamil | niest. Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | I | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 6:13.51 | ANKIEL Arkadiusz | WLKS Wrocław | 1989 | U18 | DS | III | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 5:53.76 | DYBAŚ Piotr | KS Agros Zamość # | 1987 | U20 | LU | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 6:13.52 | MIKULEWICZ Przemysław | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 5:56.99 | BAJSZTOK Mateusz | AZS-AWF Gorzów # | 1988 | U20 | LB | I | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 6:14.66 | JACEWIAK Dawid | LIUKS Kruszwica | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 5:57.09 | BABIARZ Daniel | WKS Śląsk Wrocław # | 1988 | U20 | DS | I | |||||||||||
4 | f | 1 | 6:17.13 | STEC Jarosław | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 6:00.07 | DYKAS Damian | ULKS Technik Trzcinica # | 1988 | U20 | PK | II | B.D. | 2 | |||||||||
5 | f | 1 | 6:18.18 | TAMIŁA Rafał | KKL Rodło Kwidzyn # | 1989 | U18 | PM | III | KWIATKOWSKI Lech | ||||||||||
6 | f | 1 | 6:07.00 | ZABAWSKI Jarosław | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U20 | MA | II | |||||||||||
6 | f | 1 | 6:24.15 | MATUSZAK Piotr | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1989 | U18 | WP | III | |||||||||||
8 | f | 1 | 6:10.24 | MISTERKIEWICZ Piotr | UKS WiR Łopuszno | 1988 | U20 | SK | III | |||||||||||
8 | f | 1 | 6:27.90 | KONOPACKI Piotr | LLKS Gubin | 1989 | U18 | LB | IV | |||||||||||
10 | f | 1 | 6:37.74 | ZAKRZEWSKI Piotr | MKS Durasan Płońsk # | 1989 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
11 | f | 1 | 6:38.66 | WIĘCŁAW Kamil | MKS Durasan Płońsk # | 1990 | U18 | MZ | IV | # | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.00 | BARSZCZEWSKI Tomasz | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1987 | U20 | WP | II | |||||||||||||
1 | f | 1 | 2.06 | PROKOPCZUK Łukasz | WLKS Nowe Iganie # | 1990 | U18 | MZ | II | B.D. # | 2 | |||||||||
2 | f | 1 | 2.00 | LABUT Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.03 | RZEPA Łukasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1989 | U18 | KP | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.89 | URBANIAK Maciej | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1989 | U18 | WP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.97 | DZIOPA Jakub | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U20 | LB | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.85 | PODLASKI Tobiasz | MKS Durasan Płońsk # | 1987 | U20 | MZ | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.85 | GOŚCINIAK Marcin | niest. Poznań # | 1989 | U18 | WP | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.85 | GOŁAWSKI Łukasz | WLKS Nowe Iganie # | 1990 | U18 | MZ | III | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.54 | BORKOWSKI Rafał | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | 0.0 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
1 | f | 1 | 7.02 | LEŚNIAK Cezary | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | 0.0 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 6.44 | JOACHIMOWSKI Mateusz | BKS Bydgoszcz # | 1990 | U18 | KP | 0.0 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 6.94 | JURDECZKA Piotr | AZS-PWSZ Gorzów # | 1987 | U20 | LB | 0.0 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 6.27 | PODGÓRSKI Konrad | MKS Durasan Płońsk # | 1989 | U18 | MZ | 0.0 | IV | ||||||||||
3 | f | 1 | 6.90 | LEWANDOWSKI Mariusz | LKS Vectra Włocławek # | 1987 | U20 | KP | 0.0 | II | B.D. | |||||||||
4 | f | 1 | 6.76 | FRĄSIAK Rafał | LUKS Dwójka Namysłów # | 1987 | U20 | OP | 0.0 | III | B.D. | |||||||||
5 | f | 1 | 6.13 | BANASIAK Rafał | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1989 | U18 | WP | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 6.38 | PŁOCHOCKI Piotr | WKS Śląsk Wrocław # | 1988 | U20 | DS | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 6.11 | MARCINKIEWICZ Paweł | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1990 | U18 | OP | IV | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 6.20 | RAKUĆ Jakub | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U20 | KP | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 5.88 | SZCZEPAŃSKI Bartosz | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U20 | LB | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 5.67 | HAŁAS Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1980 | Sen | KP | -- | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
5 | B | 12.81 | KRZYŻANOWSKI Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1991 | U16 | PM | 0.0 | IV | B.D. | ||||||||||
6 | B | 12.54 | GOŚCINIAK Marcin | niest. Poznań # | 1989 | U18 | WP | 0.0 | -- | # | ||||||||||
7 | B | 12.26 | GAJDA Mateusz | ULKS Technik Trzcinica # | 1989 | U18 | PK | 0.0 | -- | # | ||||||||||
8 | B | 12.12 | MULKITYN Przemysław | UKS MOSiR Działdowo # | 1990 | U18 | WN | 0.0 | -- | B.D. | 4 | |||||||||
1 | f | 1 | 13.78 | PODGÓRSKI Konrad | MKS Durasan Płońsk # | 1989 | U18 | MZ | +0.1 | III | ||||||||||
1 | f | 1 | 14.55 | LEWANDOWSKI Mariusz | LKS Vectra Włocławek # | 1987 | U20 | KP | II | B.D. | ||||||||||
2 | f | 1 | 13.78 | JOACHIMOWSKI Mateusz | BKS Bydgoszcz # | 1990 | U18 | KP | 0.0 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 14.55 | PODLASKI Tobiasz | MKS Durasan Płońsk # | 1987 | U20 | MZ | +1.1 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 13.27 | BANASIAK Rafał | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1989 | U18 | WP | 0.0 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 14.33 | MAJEWSKI Piotr | WKS Wawel Kraków # | 1987 | U20 | MA | +1.1 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 13.10 | BORKOWSKI Rafał | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | 0.0 | IV | B.D. # | BEZ | ||||||||
4 | f | 1 | 13.78 | SKWAREK Wojciech | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U20 | LB | +1.1 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 13.35 | LABUT Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | +1.1 | III | ||||||||||
6 | f | 1 | 13.29 | TUSIŃSKI Kamil | KS Agros Zamość # | 1987 | U20 | LU | +1.3 | III | ||||||||||
7 | f | 1 | 13.11 | RAKUĆ Jakub | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U20 | KP | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 12.93 | JURDECZKA Piotr | AZS-PWSZ Gorzów # | 1987 | U20 | LB | IV | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 12.77 | PŁOCHOCKI Piotr | WKS Śląsk Wrocław # | 1988 | U20 | DS | IV | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
4 | 15.78 | KALINOWSKI Jacek | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1990 | U18 | KP | II | B.D. | 3 | |||||||||||
1 | f | 1 | 18.76 | ZIELIŃSKI Sylwester | KSLZS Kruszwica # | 1989 | U18 | KP | I | LUZAK Andrzej # | Z/4893/11 | 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 17.17 | HASIEC Damian | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 16.82 | SUFRYD Maciej | LKS Orkan Ostrzeszów # | 1989 | U18 | WP | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 14.43 | WĘGRZYN Piotr | LLKS Pomorze Stargard # | 1989 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 14.26 | NIKODEM Dawid | MLKS Sokół Lubin # | 1989 | U18 | DS | III | B.D. | BEZ | |||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
3 | 14.48 | LESZKIEWICZ Miłosz | ULKS Technik Trzcinica # | 1988 | U20 | PK | II | |||||||||||||
1 | f | 1 | 16.12 | KLON Marcin | MLKS Krajna Sępólno # | 1988 | U20 | KP | I | B.D. B.D. | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 14.93 | ŚMIAŁEK Adrian | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1988 | U20 | WP | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 13.81 | PSALMISTER Mateusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1988 | U20 | DS | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 13.67 | MARKIEWICZ Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | III | BORYSEWICZ Zbigniew | ||||||||||
8 | f | 1 | 11.67 | STEĆ Łukasz | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1988 | U20 | WP | IV | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
2 | 49.11 | WĘGRZYN Piotr | LLKS Pomorze Stargard # | 1989 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||||
7 | 41.53 | KALINOWSKI Jacek | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1990 | U18 | KP | III | B.D. | 3 | |||||||||||
8 | 40.19 | ANTOSZEWSKI Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
9 | 39.52 | KIRYS Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||||
1 | f | 1 | 54.24 | SOŁTYS Marcin | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1989 | U18 | LB | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 43.05 | KACZOR Mateusz | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1990 | U18 | LB | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 42.90 | KACZOR Paweł | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1990 | U18 | LB | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 41.97 | DUDZIC Piotr | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1989 | U18 | SK | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 41.65 | ZIELIŃSKI Sylwester | KSLZS Kruszwica # | 1989 | U18 | KP | III | LUZAK Andrzej # | Z/4893/11 | 2023 | ||||||||
10 | f | 1 | 38.25 | MRUKOWICZ Rafał | LKS Lubusz Słubice # | 1989 | U18 | LB | IV | |||||||||||
11 | f | 1 | 37.12 | SUFRYD Maciej | LKS Orkan Ostrzeszów # | 1989 | U18 | WP | IV | |||||||||||
12 | f | 1 | 36.67 | FAJDEK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U18 | WP | IV | ZIÓŁKOWSKI Szymon # | Z/3286/11 | 2024 | ||||||||
13 | f | 1 | 35.07 | NOGA Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
14 | f | 1 | 33.28 | MICHALSKI Patryk | UKS Cyprianka | 1990 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward # | M | |||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
3 | 39.93 | CYBULSKI Krzysztof | MULKS MOS Sieradz # | 1988 | U20 | LD | III | # | ||||||||||||
5 | 37.41 | ŁABIAK Andrzej | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U20 | LB | IV | |||||||||||||
1 | f | 1 | 50.01 | STEĆ Łukasz | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1988 | U20 | WP | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 42.93 | ŚMIAŁEK Adrian | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1988 | U20 | WP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 39.70 | KLON Marcin | MLKS Krajna Sępólno # | 1988 | U20 | KP | III | B.D. B.D. | 1 | |||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
2 | 65.17 | BŁACHOWSKI Bartłomiej | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | II | |||||||||||||
4 | 58.03 | ŻARSKI Tomasz | LKS Pomorze Stargard # | 1989 | U18 | ZP | II | |||||||||||||
6 | 47.91 | MIELEWSKI Mariusz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
1 | f | 1 | 66.53 | FAJDEK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U18 | WP | II | ZIÓŁKOWSKI Szymon # | Z/3286/11 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 64.30 | NOGA Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 49.62 | MILCZAREK Łukasz | UKS Błyskawica Domaniewice # | 1990 | U18 | LD | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 42.12 | KACZOR Mateusz | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1990 | U18 | LB | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 41.55 | KACZOR Paweł | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1990 | U18 | LB | IV | # | ||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 64.25 | MOSSOŃ Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | I | |||||||||||||
4 | 52.77 | BŁACHOWSKI Bartłomiej | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | II | |||||||||||||
2 | f | 1 | 59.09 | NOGA Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 57.61 | FAJDEK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U18 | WP | II | ZIÓŁKOWSKI Szymon # | Z/3286/11 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 43.05 | GRABOWICZ Kornel | UKS Błyskawica Domaniewice # | 1988 | U20 | LD | III | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 61.04 | SOŁTYS Marcin | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1989 | U18 | LB | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 60.86 | MICHALSKI Patryk | UKS Cyprianka | 1990 | U18 | KP | II | MAŃKOWSKI Edward # | M | |||||||||
3 | f | 1 | 57.51 | SZYMAŃSKI Paweł | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 57.30 | DUDZIC Piotr | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1989 | U18 | SK | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 55.45 | PLENER Marcin | RKS Skra Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 46.57 | LEMKE Radosław | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1990 | U18 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 44.43 | HASIEC Damian | KS Agros Zamość # | 1989 | U18 | LU | -- | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 61.40 | MARKIEWICZ Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | II | BORYSEWICZ Zbigniew | ||||||||||
2 | f | 1 | 58.44 | MICHAŁOWSKI Łukasz | MLKS Sokół Lubin # | 1988 | U20 | DS | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 52.92 | SZCZĘSNY Damian | MLKS Krajna Sępólno # | 1988 | U20 | KP | III | B.D. | ||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
3 | 47:57.52 | WIATER Tomasz | KS Agros Zamość # | 1990 | U18 | LU | II | |||||||||||||
1 | f | 1 | 46:31.58 | MAREK Dariusz | KB Sobótka # | 1985 | U23 | DS | II | ORŁOWSKI Andrzej # | Z/5467/15 | 2021 | ||||||||
2 | f | 1 | 47:57.13 | GŁOWALA Sylwester | KS Agros Zamość # | 1986 | U23 | LU | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 48:55.00 | GAWROŃSKI Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 49:13.41 | NOWAK Dariusz | PLKS Gwda Piła # | 1990 | U18 | WP | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 53:01.32 | KISTOWSKI Rafał | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U20 | PM | IV | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.2265830039978 sekund |