Kraków 03.06.2007 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.23 | BRĄGIEL Wioletta | ULKS Technik Trzcinica # | 1992 | U16 | PK | 0.0 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 12.93 | WĄS Patrycja | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U16 | MA | 0.0 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
1 | f | 12.30 | BRĄGIEL Wioletta | ULKS Technik Trzcinica # | 1992 | U16 | PK | 0.0 | II | # | ||||||||||
2 | f | 12.69 | WĄS Patrycja | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U16 | MA | 0.0 | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | f | 13.06 | KALISZ Magdalena | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1993 | U16 | SL | 0.0 | III | |||||||||||
4 | f | 13.16 | BOCIANOWSKA Anna | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U16 | MA | 0.0 | III | |||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 25.54 | TRZOP Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | 0.0 | II | KUKLA Rafał # | Z/4751/11 | 2018 | 2 | ||||||||
2 | 26.04 | OLSZEWSKA Dominika | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | 0.0 | II | ||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.69 | WALASZCZYK Anna | ULKS Technik Trzcinica # | 1992 | U16 | PK | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 42.80 | STĘPIEŃ Angelika | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U16 | DS | II | # | ||||||||||
1 | s | 4 | 41.77 | ROJOWSKA Maria | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U16 | MA | II | # | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 58.49 | ADAMCZYK Justyna | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | II | B.D. B.D. | ||||||||||||
2 | 58.94 | ŻĄDŁO Elżbieta | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | II | |||||||||||||
3 | 59.56 | BITNEROWICZ Bożena | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:39.48 | BACZYŃSKA Karolina | LKS Pszczyna | 1992 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 1:40.56 | BULDA Aleksandra | UKS Jedynka Skawina | 1992 | U16 | MA | III | # | ||||||||||||
3 | 1:41.42 | JENDRO Justyna | LUKS Podium Kup # | 1992 | U16 | OP | III | |||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
2 | 2:20.39 | KUROWSKA Paulina | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U18 | MA | III | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3:12.20 | SZWARNÓG Jolanta | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U16 | MA | III | # | ||||||||||||
2 | 3:13.99 | RZYMEK Sabina | MLUKS Tarnów | 1994 | U14 | MA | IV | # | ||||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:35.59 | GRUCA Barbara | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1980 | Sen | MA | II | |||||||||||||
2 | 4:35.69 | PALKA Adrianna | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | II | # | ||||||||||||
4 | 4:57.41 | KUKUCZKA Magdalena | UKS Budowlani Nowy Sącz # | 1990 | U18 | MA | III | |||||||||||||
5 | 5:14.70 | KUMOR Katarzyna | WKS Wawel Kraków # | 1990 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.53 | TARKA Dominika | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U16 | MA | 0.0 | III | ||||||||||||
2 | 15.75 | FURMAŃSKA Marta | UKS-MOS Opole # | 1992 | U16 | OP | 0.0 | III | # | |||||||||||
3 | 16.56 | TURCZANIK Regina | SKS Kusy Kraków # | 1993 | U16 | MA | 0.0 | III | ||||||||||||
4 | 16.96 | PROFIC Monika | SKS Kusy Kraków # | 1992 | U16 | MA | 0.0 | IV | ||||||||||||
5 | 17.39 | ŁUKASZYK Honorata | ULKS Lipinki | 1992 | U16 | MA | 0.0 | IV | # | |||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.96 | MRUKOWICZ Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U18 | MA | +9.9 | III | ||||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.89 | PALUCH Katarzyna | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U20 | MA | 0.0 | III | ||||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 49.42 | GAJEK Kinga | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U16 | MA | III | # | ||||||||||||
2 | 49.55 | BARTNIK Natalia | MLUKS Tarnów | 1994 | U14 | MA | IV | # | ||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.55 | BUKOWCZYK Agnieszka | RKS Skra Warszawa # | 1992 | U16 | MZ | III | B.D. # | 1 | |||||||||||
1 | 1.70 | STYRCZ Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1982 | Sen | MA | I | B.D. B.D. | 2 | |||||||||||
2 | 1.52 | KUSTRA Beata | SKS Kusy Kraków # | 1992 | U16 | MA | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
3 | 1.52 | DUBAJ Justyna | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.36 | MARKOWSKA Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U16 | SL | 0.0 | III | ||||||||||||
2 | 5.10 | KOWALSKA Patrycja | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | 0.0 | III | ||||||||||||
2 | 5.36 | GAUDYN Weronika | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U16 | MA | 0.0 | III | ||||||||||||
3 | 5.07 | KUCZKOWSKA Joanna | LKS Stal Mielec # | 1992 | U16 | PK | 0.0 | IV | ||||||||||||
4 | 4.86 | KURNIK Anna | MKS Tempo Kęty # | 1992 | U16 | MA | 0.0 | IV | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.30 | MISIARZ Ewelina | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 45.30 | MISIARZ Ewelina | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U20 | SL | I | |||||||||||||
2 | 32.00 | KOWALEWSKA Monika | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U20 | MA | III | |||||||||||||
3 | 29.38 | SITKOWSKA Monika | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U18 | MA | IV | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 34.52 | HABINA Aleksandra | SKS Kusy Kraków # | 1992 | U16 | MA | III | |||||||||||||
2 | 33.08 | GORAJ Magdalena | MUKS ILKUS Olkusz # | 1990 | U18 | MA | IV | B.D. BONK Stanisław | BEZ | |||||||||||
3 | 30.07 | ZIENTARA Daria | SKS Kusy Kraków # | 1993 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
4 | 28.58 | ŻELAZKO Agnieszka | SKS Kusy Kraków # | 1992 | U16 | MA | V | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 11.09 | GRYGIERCZYK Damian | UKS Gminy Brzeszcze # | 1988 | U20 | MA | +0.1 | II | ||||||||||||
2 | 11.14 | MIROSŁAW Paweł | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1989 | U20 | SL | +0.1 | II | ||||||||||||
4 | 11.34 | HELIZANOWICZ Jakub | MLUKS Tarnów | 1990 | U18 | MA | +0.1 | III | ||||||||||||
6 | 11.47 | CZECHOWSKI Bartłomiej | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # | 1991 | U18 | SL | +0.1 | III | ||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 23.04 | HELIZANOWICZ Jakub | MLUKS Tarnów | 1990 | U18 | MA | 0.0 | III | ||||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 36.49 | GADŻAŁA Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1992 | U16 | OP | II | JASIŃSKI Cyprian | Z/3650/11 | 2024 | ||||||||||
1 | 42.40 | CETNAROWICZ Rafał | ULKS Lipinki | 1992 | U16 | MA | V | # | ||||||||||||
2 | 36.68 | WINIARSKI Adam | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U16 | SL | II | |||||||||||||
2 | 43.93 | KLUSZCZYŃSKI Artur | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U16 | SL | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||||
3 | 38.52 | KULPA Sebastian | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U16 | MA | III | # | ||||||||||||
3 | 44.97 | LIANA Michał | UKS Maraton Sękowa # | 1992 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
4 | 45.17 | KOZIOŁ Przemysław | ULKS Lipinki | 1993 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||||
5 | 45.47 | KĘPA Bogdan | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
6 | 2:00.74 | IRLA Arkadiusz | MLUKS Tarnów | 1990 | U18 | MA | III | |||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:38.95 | MODRZEJEWSKI Łukasz | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U16 | SL | III | GAJEWSKI Wojciech # | Z/2446/11 | 2015 | 2 | |||||||||
2 | 2:44.17 | KOSIŃSKI Daniel | CWKS Resovia Rzeszów # | 1992 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
3 | 2:45.07 | ZAJĄC Karol | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
4 | 2:45.43 | BERUK Piotr | Rodło Opole | 1992 | U16 | OP | IV | |||||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3:54.91 | ŁACH Piotr | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U20 | MA | II | |||||||||||||
2 | 3:55.13 | DELA Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U23 | MA | II | # | ||||||||||||
3 | 3:58.37 | GONTARCZYK Rafał | RLTL Optima Radom # | 1989 | U20 | MZ | II | B.D. # | Z/4024/11 | 2023 | ||||||||||
5 | 3:59.63 | BEDNARSKI Łukasz | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | II | # | ||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.95 | GADŻAŁA Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1992 | U16 | OP | +9.9 | III | JASIŃSKI Cyprian | Z/3650/11 | 2024 | |||||||||
2 | 16.34 | ŁOSINIECKI Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U16 | MA | +9.9 | III | ||||||||||||
3 | 17.15 | FLESZAR Kamil | SKS Kusy Kraków # | 1992 | U16 | MA | +9.9 | IV | ||||||||||||
4 | 17.86 | KOZIOŁ Przemysław | ULKS Lipinki | 1993 | U16 | MA | +9.9 | V | # | |||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.21 | SKUPIEŃ Michał | MKS Górnik w Zabrzu # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | III | B.D. | |||||||||||
2 | 16.20 | MISZCZAK Jakub | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U18 | MA | 0.0 | IV | ||||||||||||
3 | 16.50 | KLUCZNIK Damian | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U18 | MA | 0.0 | IV | ||||||||||||
4 | 16.53 | KUBAT Mateusz | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # | 1991 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.04 | TARNOWSKI Piotr | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U20 | MA | 0.0 | II | # | |||||||||||
2 | 15.75 | SUŁEK Adrian | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U20 | MA | 0.0 | III | ||||||||||||
3 | 15.97 | NĘDZKA Michał | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U20 | MA | 0.0 | III | ||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.81 | MICKIEWICZ Przemysław | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1992 | U16 | OP | IV | # | ||||||||||||
1 | 1.86 | KURZYDŁO Jakub | MKS Tempo Kęty # | 1990 | U18 | MA | III | |||||||||||||
2 | 1.75 | NOWOTARSKI Piotr | MKS Tempo Kęty # | 1992 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
3 | 1.72 | LIANA Michał | UKS Maraton Sękowa # | 1992 | U16 | MA | V | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.29 | LENTOWICZ Jarosław | LKS Stal Mielec # | 1992 | U16 | PK | 0.0 | IV | # | |||||||||||
1 | 6.38 | WANAT Krzysztof | MKS Tempo Kęty # | 1990 | U18 | MA | 0.0 | III | ||||||||||||
2 | 5.87 | PERUCKI Bartłomiej | WKS Wawel Kraków # | 1993 | U16 | MA | 0.0 | V | # | |||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.33 | KUSIAK Kamil | UKS Maraton Sękowa # | 1992 | U16 | MA | III | |||||||||||||
2 | 14.30 | JANUS Arnold | ULKS Fajfer 2001 Łapanów # | 1992 | U16 | MA | III | |||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.29 | ROCH Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | III | # | ||||||||||||
2 | 14.23 | MOCHEREK Dominik | MCKiS Jaworzno # | 1991 | U18 | SL | III | BEDNARCZYK Józef # | Z/4086/11 | 2020 | 1 | |||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 18.04 | HARATYK Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | I | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 46.46 | ROCH Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | II | # | ||||||||||||
2 | 40.82 | MOCHEREK Dominik | MCKiS Jaworzno # | 1991 | U18 | SL | III | BEDNARCZYK Józef # | Z/4086/11 | 2020 | 1 | |||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 46.94 | JURUSIK Tomasz | ULKS Lipinki | 1992 | U16 | MA | IV | # | ||||||||||||
2 | 46.13 | NOWOTARSKI Piotr | MKS Tempo Kęty # | 1992 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.84080600738525 sekund |