Sopot 19.05.2007 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.96 | DŁUGA Monika | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1978 | Sen | PM | +1.4 | I | # | |||||||||
2 | s | 1 | 12.44 | WESOŁOWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1990 | U18 | PM | +1.4 | II | # | |||||||||
1 | s | 2 | 12.19 | GROMKIEWICZ Wioletta | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U20 | WN | +1.0 | II | ||||||||||
1 | f | 1 | 12.17 | GROMKIEWICZ Wioletta | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U20 | WN | +3.4 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 12.53 | ROSIŃSKA Dominika | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U20 | LB | +3.4 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.58 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U20 | PM | +3.4 | II | # | |||||||||
1 | f | 2 | 12.56 | WESOŁOWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1990 | U18 | PM | +1.6 | II | # | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 25.16 | GROMKIEWICZ Wioletta | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U20 | WN | -1.2 | II | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 58.03 | NOWAK Agnieszka | UKS Bliza Władysławowo # | 1991 | U18 | PM | II | B.D. | BEZ | |||||||||||
3 | 59.36 | ANKIEWICZ Emilia | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:15.44 | KOZŁOWSKA Karolina | MLKS Ostróda | 1990 | U18 | WN | II | # | ||||||||||||
2 | 2:17.32 | TUSZYŃSKA Marlena | MLKS Ostróda | 1988 | U20 | WN | II | |||||||||||||
4 | 2:19.81 | PUKA Patrycja | MLKS Ostróda | 1991 | U18 | WN | III | # | ||||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:33.42 | SMOLIŃSKA Daria | MLKS Ostróda | 1987 | U23 | WN | II | |||||||||||||
2 | 4:41.04 | ŻELEŹNIK Marlena | KL Lechia Gdańsk # | 1989 | U20 | PM | II | # | ||||||||||||
3 | 4:45.02 | DEMBEK Ida | MUKL Brodnica | 1989 | U20 | KP | III | B.D. | 2 | |||||||||||
4 | 4:48.65 | LISOWSKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn # | 1990 | U18 | WN | III | WOSIEK Jacek # | Z/3500/11 | 2024 | MM | |||||||||
7 | 5:08.44 | BUCHHOLC Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 16.71 | KWIATKOWSKA Dominika | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U18 | PM | 0.0 | III | ||||||||||||
2 | 16.75 | ZADURSKA Paulina | MKS Sambor Tczew # | 1991 | U18 | PM | 0.0 | III | # | |||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.25 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U20 | PM | 0.0 | II | # | |||||||||||
2 | 15.28 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | 0.0 | II | B.D. | BEZ | ||||||||||
3 | 15.30 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U20 | PM | 0.0 | II | # | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.60 | LANGOWSKA Alina | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 1.60 | SEROCKA Barbara | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.00 | DĘBSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 1985 | U23 | LU | M | # | ||||||||||||
2 | 3.90 | WRONA Agnieszka | KKL Kielce | 1982 | Sen | SK | M | WRONA Agnieszka # | ||||||||||||
3 | 3.80 | PLEWA Marta | AZS UMCS Lublin # | 1983 | Sen | LU | M | # | ||||||||||||
4 | 3.50 | KOLASA Agnieszka | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | I | # | ||||||||||||
5 | 3.40 | ROSIŃSKA Dominika | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U20 | LB | I | |||||||||||||
6 | 3.20 | KUC Patrycja | SKLA Sopot | 1991 | U18 | PM | II | |||||||||||||
7 | 2.80 | BLOCH Joanna | SKLA Sopot | 1991 | U18 | PM | III | |||||||||||||
8 | 2.60 | KRZANIK Edyta | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
9 | 2.40 | STASIAK Aleksandra | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
3 | 5.18 | KACPRZAK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | +1.0 | III | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 14.13 | SUPIŃSKA Justyna | PKS Gwardia Szczytno # | 1987 | U23 | WN | I | |||||||||||||
2 | 11.72 | LABUDDA Emilia | KU AZS Uniwersytet Gdański # | 1990 | U18 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||||
3 | 11.70 | GODLEWSKA Hanna | SKLA Sopot | 1989 | U20 | PM | III | |||||||||||||
4 | 10.80 | KAMIŃSKA Magda | LKS Jantar Ustka # | 1991 | U18 | PM | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 29.26 | KURKOWSKA Paulina | UKS Lipusz | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 38.85 | DROZD Katarzyna | SKLA Sopot | 1988 | U20 | PM | II | |||||||||||||
2 | 34.70 | KAMIŃSKA Magda | LKS Jantar Ustka # | 1991 | U18 | PM | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
3 | 32.98 | LABUDDA Emilia | KU AZS Uniwersytet Gdański # | 1990 | U18 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 42.86 | GODLEWSKA Hanna | SKLA Sopot | 1989 | U20 | PM | III | |||||||||||||
2 | 34.36 | LIPOWSKA Izabela | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1990 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
3 | 33.04 | DEMSKA Paulina | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U20 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
4 | 31.31 | ŚLEBODA Izabela | LKS Jantar Ustka # | 1991 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 50.86 | URBICKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | I | # | ||||||||||||
2 | 44.94 | SZYBOWSKA Ewelina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | I | |||||||||||||
3 | 38.48 | SZYSZKA Dorota | LKS Jantar Ustka # | 1990 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 38.46 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U20 | PM | III | # | ||||||||||||
5 | 36.15 | MURAWSKA Sonia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U23 | KP | III | # | ||||||||||||
6 | 35.02 | NAGÓRSKA Maria | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1991 | U18 | KP | III | B.D. | 2 | |||||||||||
7 | 34.95 | SIENKIEWICZ Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1991 | U18 | MZ | III | B.D. # | 1 | |||||||||||
8 | 33.40 | KOMUDA Agata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||||
9 | 33.11 | ŁYSZCZYŃSKA Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 11.43 | MUDLAFF Andrzej | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1991 | U18 | PM | +2.6 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 11.26 | SZTANDERA Mariusz | SKLA Słupsk | 1989 | U20 | PM | +1.4 | II | ||||||||||
4 | s | 3 | 11.91 | ZRADA Marcin | LUKS Orneta | 1992 | U16 | WN | +1.4 | IV | MAKOWSKI Leszek # | Z/4863/11 | 2011 | 2 | ||||||
1 | s | 4 | 10.83 | ZRADA Piotr | LUKS Orneta # | 1984 | Sen | WN | +0.4 | I | ||||||||||
2 | s | 4 | 11.37 | BIENIEWSKI Piotr | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | +0.4 | III | # | |||||||||
1 | s | 5 | 11.37 | PROKOP Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | +3.2 | III | # | |||||||||
1 | f | 11.19 | BIENIEWSKI Piotr | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | +3.2 | II | # | ||||||||||
2 | f | 11.37 | PROKOP Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | +3.2 | III | # | ||||||||||
3 | f | 11.40 | GRZESZCZAK Jan | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | +3.2 | III | # | ||||||||||
4 | f | 11.43 | MUDLAFF Andrzej | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1991 | U18 | PM | +3.2 | III | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 21.34 | ZRADA Piotr | LUKS Orneta # | 1984 | Sen | WN | +0.4 | M | ||||||||||
3 | s | 2 | 23.93 | ZRADA Marcin | LUKS Orneta | 1992 | U16 | WN | +0.4 | IV | MAKOWSKI Leszek # | Z/4863/11 | 2011 | 2 | ||||||
1 | s | 3 | 22.56 | KOSECKI Michał | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U20 | PM | -0.2 | II | ||||||||||
6 | s | 3 | 25.92 | LIPIŃSKI Samuel | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | -0.2 | -- | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 51.99 | REJMUS Szymon | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1991 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 52.80 | JAWORSKI Paweł | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 52.86 | RONOWICZ Mateusz | MUKL Brodnica | 1991 | U18 | KP | IV | B.D. B.D. # | 3 | |||||||||
5 | s | 3 | 55.09 | PRĄDZIŃSKI Maciej | KUKS Remus Kościerzyna # | 1992 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:55.37 | PLUTOWSKI Patryk | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U20 | WN | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:59.02 | PIOTROWSKI Mateusz | MLKS Ostróda | 1991 | U18 | WN | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:59.09 | ZAGÓRSKI Mateusz | MUKL Brodnica | 1991 | U18 | KP | III | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 2:00.44 | KOWALSKI Marek | GKS Żukowo # | 1991 | U18 | PM | III | B.D. B.D. # | Z/0988/11 | 2018 | 2 | |||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3:59.47 | NASTAŁY Wiesław | MLKS Olimpia Bytów # | 1988 | U20 | PM | II | B.D. | ||||||||||||
2 | 4:11.34 | ZAWADZKI Mariusz | MUKL Brodnica | 1991 | U18 | KP | III | B.D. # | 2 | |||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.75 | OLECHNOWICZ Łukasz | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U18 | PM | +1.8 | III | ||||||||||||
2 | 16.57 | SOKOŁOWSKI Piotr | SKLA Sopot | 1991 | U18 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.36 | GRUDKA Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U23 | PM | +1.8 | I | ||||||||||||
2 | 15.59 | KANAWKA Grzegorz | KL Gdynia | 1984 | Sen | PM | +1.8 | II | ||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.13 | GLAUBERT Marcin | MKS Truso Elbląg # | 1983 | Sen | WN | I | |||||||||||||
2 | 2.04 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U23 | WN | II | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.20 | KOLASA Adam | MKS Start Lublin # | 1975 | Sen | LU | M | B.D. | M | |||||||||||
2 | 4.60 | STRZELCZYK Michał | SKLA Sopot | 1985 | U23 | PM | I | |||||||||||||
3 | 4.20 | RUTKOWSKI Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | II | |||||||||||||
4 | 4.00 | WENTA Arkadiusz | KL Gdynia | 1990 | U18 | PM | II | # | ||||||||||||
5 | 3.80 | KŁOS Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
6 | 3.80 | STUCKI Adam | SKLA Sopot | 1989 | U20 | PM | III | |||||||||||||
7 | 3.60 | TORKOWSKI Rafał | OSOT Szczecin # | 1992 | U16 | ZP | III | # | ||||||||||||
8 | 3.20 | SKWARA Krzysztof | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
2 | 6.47 | REJMUS Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | +0.8 | III | # | |||||||||||
3 | 6.41 | UWIJAŁA Krzysztof | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U18 | PM | +1.0 | III | # | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.67 | BALUKIEWICZ Paweł | MKS Truso Elbląg # | 1990 | U18 | WN | II | # | ||||||||||||
2 | 15.28 | LEWANDOWSKI Mateusz | MKS Truso Elbląg # | 1991 | U18 | WN | II | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.96 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | I | # | ||||||||||||
2 | 16.12 | WASYLISZYN Michał | SKLA Słupsk | 1989 | U20 | PM | I | # | ||||||||||||
3 | 14.38 | ROBAKOWSKI Łukasz | UKS Olimp Bolszewo # | 1988 | U20 | PM | II | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.53 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | U23 | PM | I | |||||||||||||
2 | 16.46 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U23 | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||||
3 | 15.99 | SUCHANOWSKI Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | Sen | PM | I | B.D. PIĄTEK Mirosław | , Z/1290/22 | , 2024 | ||||||||||
4 | 15.65 | PŁOSKI Przemysław | KL Lechia Gdańsk # | 1977 | Sen | PM | I | ANTCZAK Edmund # | Z/4792/11 | 2021 | 1 | |||||||||
5 | 14.08 | DOMARADZKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | II | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 43.36 | NIEMKIEWICZ Marcin | SKLA Sopot | 1991 | U18 | PM | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
2 | 42.80 | LEWANDOWSKI Mateusz | MKS Truso Elbląg # | 1991 | U18 | WN | III | |||||||||||||
3 | 40.44 | ZYCH Nikita | SKLA Sopot | 1991 | U18 | PM | III | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.14 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | II | # | ||||||||||||
2 | 42.29 | KĄKOL Filip | GKS Luzino | 1989 | U20 | PM | III | # | ||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 53.48 | MALECKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | Sen | PM | I | |||||||||||||
2 | 53.24 | WASIAK Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U23 | PM | I | |||||||||||||
3 | 51.73 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U23 | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||||
4 | 51.16 | JÓŹWIAK Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | I | # | ||||||||||||
5 | 47.87 | SUCHANOWSKI Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | Sen | PM | I | B.D. PIĄTEK Mirosław | , Z/1290/22 | , 2024 | ||||||||||
6 | 46.27 | NIEMKIEWICZ Michał | SKLA Sopot | 1986 | U23 | PM | I | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.48 | GOŁUŃSKI Patryk | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1990 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 60.19 | NOGA Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U20 | PM | I | # | ||||||||||||
2 | 49.21 | STERNICKI Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U20 | PM | III | |||||||||||||
3 | 49.06 | MIELEWSKI Mariusz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U20 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
4 | 47.47 | LUBIŃSKI Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1989 | U20 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 59.85 | SIDEŁKO Tomasz | KL Bałtyk Koszalin # | 1990 | U18 | ZP | II | |||||||||||||
2 | 55.49 | KAMELA Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 55.05 | LEMKE Radosław | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1990 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 53.01 | KOŚCIÓW Dawid | LKS Jantar Ustka # | 1990 | U18 | PM | III | MICHALSKI Henryk # | Z/2503/11 | 2024 | MM | |||||||||
5 | 52.87 | SZMIDTKA Piotr | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1990 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
6 | 51.17 | BONDARENKO Krystian | LKS Fenix Słupsk # | 1991 | U18 | PM | III | GRECKA Ewa # | Z/4497/11 | 2022 | M | |||||||||
7 | 48.01 | WALCZAK Przemysław | KL Lechia Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 67.27 | RAKOCZY Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | I | # | ||||||||||||
2 | 66.62 | JAKIMOWICZ Karol | SKLA Sopot # | 1987 | U23 | PM | I | |||||||||||||
3 | 66.54 | ROZIŃSKI Paweł | SKLA Słupsk | 1987 | U23 | PM | I | |||||||||||||
4 | 63.85 | SZEWCZYK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | I | |||||||||||||
5 | 63.10 | CZAJKOWSKI Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U23 | PM | I | |||||||||||||
6 | 63.09 | KĄKOL Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | I | |||||||||||||
7 | 62.40 | BRZEZIŃSKI Robert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | I | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.96245408058167 sekund |