Gdańsk 06 - 07.01.2007 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | A | 8.07 | ODRZYWOŁEK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U20 | PM | -- | # | |||||||||||
2 | A | 8.11 | FISZER Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U20 | PM | -- | # | |||||||||||
2 | e | 3 | 8.32 | RATAJCZYK Katarzyna | SKLA Sopot # | 1992 | U16 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | e | 6 | 8.08 | CIEŚLAK Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U18 | PM | -- | |||||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.62 | BOROWSKA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum # | 1991 | U18 | PM | -- | SZPALERSKI Adam # | Z/0612/11 | 2015 | M | |||||||
1 | e | 2 | 9.08 | KOBYSZ Aleksandra | MTS Junior Sopot # | 1990 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 9.26 | GRZĄDZIELA Olga | KL Gdynia | 1991 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | 9.73 | KWIATKOWSKA out Dominika | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.40 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||||
2 | 9.56 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | = | 1.60 | LANGOWSKA Alina | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | III | # | |||||||||||
1 | = | 1.60 | GRZEGORZEWSKA Daria | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | III | # | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | A | 3.20 | BUNIKOWSKA Karmen | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | II | # | |||||||||||
1 | = | 3.50 | KOLASA Agnieszka | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | I | # | |||||||||||
2 | A | 3.00 | ROSIŃSKA Dominika | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U20 | LB | II | ||||||||||||
1 | = | B | 3.50 | FRĄCKOWIAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | I | # | ||||||||||
5 | = | B | 2.30 | STASIAK Aleksandra | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
5 | = | B | 2.30 | KRZANIK Edyta | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | B | 3.30 | KUC Patrycja | SKLA Sopot | 1991 | U18 | PM | I | ||||||||||||
4 | B | 3.00 | BLOCH Joanna | SKLA Sopot | 1991 | U18 | PM | II | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | B | 5.34 | ZIELEZIŃSKA Ewelina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U18 | PM | III | # | |||||||||||
1 | A | 5.48 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | II | ||||||||||||
2 | A | 5.26 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | III | # | |||||||||||
2 | B | 5.28 | BOROWSKA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum # | 1991 | U18 | PM | III | SZPALERSKI Adam # | Z/0612/11 | 2015 | M | ||||||||
3 | A | 5.21 | KIEDROWSKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | III | B.D. | BEZ | ||||||||||
4 | B | 5.10 | KOBYSZ Aleksandra | MTS Junior Sopot # | 1990 | U18 | PM | III | ||||||||||||
4 | A | 5.20 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U20 | PM | III | # | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.42 | STOKOWSKA Kamila | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 9.08 | RUTKOWSKA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.02 | GODLEWSKA Hanna | SKLA Sopot | 1989 | U20 | PM | III | |||||||||||||
2 | 11.18 | LABUDDA Emilia | KU AZS Uniwersytet Gdański # | 1990 | U18 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||||
3 | 9.92 | KOWALCZUK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | A | 7.24 | BIENIEWSKI Piotr | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.12 | ZAREMBSKI Paweł | KL Gdynia | 1989 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 8.54 | OSIŃSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 8.69 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 8.85 | MISZEWSKI Radosław | KL Lechia Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.85 | KUNCEWICZ Szymon | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 8.98 | SMOLIK Grzegorz | LKS Jantar Ustka # | 1987 | U23 | PM | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.80 | LEMAN Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | B | 3.60 | KŁOS Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U18 | PM | III | # | |||||||||||
1 | A | 4.80 | JURGA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | I | # | |||||||||||
2 | B | 3.40 | KOZŁOWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U18 | PM | IV | ||||||||||||
2 | A | 4.00 | LEWANDOWSKI Jacek | KL Gdynia | 1989 | U20 | PM | II | ||||||||||||
3 | B | 3.40 | KARCZEWSKI Adrian | SKLA Sopot | 1991 | U18 | PM | IV | ||||||||||||
4 | B | 3.40 | WENTA Arkadiusz | KL Gdynia | 1990 | U18 | PM | IV | # | |||||||||||
5 | B | 3.40 | WIERZCHOWSKI Damian | KL Gdynia | 1990 | U18 | PM | IV | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | A | 6.43 | REJMUS Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | III | # | |||||||||||
1 | B | 6.80 | PILARCZYK Krystian | MUKS Olimpia Nowe Miasto # | 1986 | U23 | WN | II | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.38 | MODELSKI Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U23 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 13.97 | PILARCZYK Krystian | MUKS Olimpia Nowe Miasto # | 1986 | U23 | WN | III | |||||||||||||
3 | 13.55 | WRZOSEK Przemysław | KL Lechia Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||||
4 | 13.30 | MROZOWICZ Jakub | SKLA Słupsk | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.32 | ZYCH Krystian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | III | # | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.33 | PIELECKI Krzysztof | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||||
2 | 14.54 | ZAKRZEWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 13.23 | GRUBA Mateusz | GKS Luzino | 1990 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.41 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | I | # | ||||||||||||
2 | 15.30 | WASYLISZYN Michał | SKLA Słupsk | 1989 | U20 | PM | II | # | ||||||||||||
3 | 14.61 | TRACZ Robert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U20 | PM | II | # | ||||||||||||
4 | 14.51 | KAMIŃSKI Kamil | SKLA Słupsk | 1988 | U20 | PM | II | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 18.39 | ZIELIŃSKI Dominik | WKS Flota Gdynia # | 1980 | Sen | PM | M | # | ||||||||||||
2 | 16.65 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U23 | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||||
3 | 16.59 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | U23 | PM | I | |||||||||||||
4 | 15.39 | SUCHANOWSKI Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | Sen | PM | I | B.D. PIĄTEK Mirosław | , Z/1290/22 | , 2024 | ||||||||||
5 | 15.21 | PŁOSKI Przemysław | KL Lechia Gdańsk # | 1977 | Sen | PM | I | ANTCZAK Edmund # | Z/4792/11 | 2021 | 1 | |||||||||
6 | 13.85 | DOMARADZKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | II | |||||||||||||
7 | 13.45 | MICHALAK Paweł | SKLA Słupsk | 1985 | U23 | PM | II | |||||||||||||
8 | 13.39 | MIELKE Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | U23 | PM | II | JASKUŁKA Teresa # | Z/4234/11 | 2024 | ||||||||||
9 | 13.29 | KĄKOL Stanisław | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1962 | Masters | PM | II | |||||||||||||
10 | 13.08 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1963 | Masters | PM | III | B.D. # | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.53697609901428 sekund |