Toruń 03.05.2008
Rozpoczęcie Sezonu - Mityng Ogólnopolski
100 m K
1 s 1 12.86 MURAWSKA Marta GKS Olimpia Grudziądz # 91 U18 KP +5.1 III #
3 s 1 13.77 JANKOWSKA Joanna BKS Bydgoszcz 89 U20 KP +5.1 IV #
1 s 2 12.88 SZABLEWSKA Anna UKB Szubin 91 U18 KP +4.5 III
2 s 2 12.97 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń 93 U16 KP +4.5 III #
3 s 2 13.11 DESZCZYŃSKA Monika BKS Bydgoszcz # 93 U16 KP +4.5 III
4 s 2 13.20 BORUTA Joanna BKS Bydgoszcz 90 U20 KP +4.5 III B.D.
7 s 2 14.60 CZEKALSKA Anna UKS Cyprianka 91 U18 KP +4.5 -- B.D. 3
1 s 3 12.63 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP +3.5 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
2 s 3 12.82 KUŚMIDER Marta BKS Bydgoszcz 92 U18 KP +3.5 III
3 s 3 13.63 WŁODARCZYK Magdalena MUKL Brodnica 90 U20 KP +3.5 IV
5 s 3 14.15 PLISZKA Julia KS Wda Świecie # 90 U20 KP +3.5 -- B.D. # BEZ
1 s 4 12.43 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U20 KP +3.1 II BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
2 s 4 12.73 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U16 KP +3.1 II #
1 s 5 12.37 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD +1.8 II #
2 s 5 12.89 KUBACZYK Kamila MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U18 PM +1.8 III
3 s 5 13.44 DUSZYŃSKA Marta GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP +1.8 IV
5 s 5 13.88 MANEROWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno # 94 U16 KP +1.8 V
1 s 6 12.59 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U16 KP +1.4 II #
2 s 6 12.95 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U16 KP +1.4 III B.D. BEZ
3 s 6 13.18 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 94 U16 KP +1.4 III #
4 s 6 13.47 GRZEBIŃSKA Sabina KS Wda Świecie # 93 U16 KP +1.4 IV
5 s 6 13.54 KUCZMA Dorota GKS Olimpia Grudziądz # 92 U18 KP +1.4 IV
150 m K
1 s 1 19.22 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U18 KP -- MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
2 s 1 19.40 KUŚMIDER Marta BKS Bydgoszcz 92 U18 KP --
5 s 1 20.84 OKRASZEWSKA Daria KS Jeziorak Iława # 90 U20 WN --
6 s 1 20.92 DOLIŃSKA Agnieszka GKS Olimpia Grudziądz # 92 U18 KP --
1 s 2 19.30 KUBACZYK Kamila MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U18 PM --
2 s 2 18.34 WOŁODŹKO Katarzyna GKS Olimpia Grudziądz # 90 U20 KP --
3 s 2 19.53 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń 93 U16 KP -- #
4 s 2 20.27 MUNCZKOWSKA Zuzanna BKS Bydgoszcz 90 U20 KP -- B.D. BEZ
5 s 2 20.58 RUSINEK Monika UKB Szubin 93 U16 KP -- #
6 s 2 21.20 KWIATKOWSKA Kinga KS Jeziorak Iława # 92 U18 WN --
300 m K
1 s 1 39.85 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U20 KP -- BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
2 s 1 40.47 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD -- #
3 s 1 44.17 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U20 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz # Z/4939/11 2011 3
1 s 2 45.35 RUSINEK Monika UKB Szubin 93 U16 KP IV #
2 s 2 46.06 PAWLAK Sandra UKB Szubin 94 U16 KP IV
3 s 2 46.30 MANEROWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno # 94 U16 KP IV
1 s 3 43.68 SZYLAKOWSKA Justyna ZLKL Zielona Góra # 92 U18 LB --
2 s 3 45.66 WŁODARCZYK Magdalena MUKL Brodnica 90 U20 KP --
3 s 3 46.17 SCHMIDT Weronika BKS Bydgoszcz 92 U18 KP --
4 s 3 47.63 MICHALCZAK Alicja UKB Szubin 94 U16 KP V
6 s 3 50.06 LEWANDOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U18 PM --
1 s 4 42.06 BORUTA Joanna BKS Bydgoszcz 90 U20 KP -- B.D.
600 m K
1 s 1 1:43.18 GMIŃSKA Dominika MUKL Brodnica 91 U18 KP --
5 s 1 1:47.17 DEMBEK Joanna KS Jeziorak Iława # 90 U20 WN -- B.D.
1 s 2 1:36.09 BURMISTRZAK Magdalena LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP -- B.D. BEZ
2 s 2 1:44.11 JĘDRZEJCZYK Paulina BKS Bydgoszcz 91 U18 KP -- B.D. # BEZ
3 s 2 1:49.55 JANKOWSKA Katarzyna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U16 WN V #
1 s 3 1:38.46 MULARSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 91 U18 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek B.D. # BEZ
5 s 3 1:53.50 PAPIERZ Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U18 KP --
1000 m K
1 s 1 2:59.79 CZERWIŃSKA Sandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP --
2 s 1 2:59.85 DEMBEK Ida MUKL Brodnica 89 U20 KP -- B.D. 2
4 s 1 3:05.28 HAMERSKA Kamila BKS Bydgoszcz 90 U20 KP -- #
5 s 1 3:06.01 MITRĘGA Daria KS Wda Świecie # 90 U20 KP --
6 s 1 3:19.77 NOWICKA Alicja SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP IV
7 s 1 3:21.09 NOWICKA Alicja SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP IV
8 s 1 3:22.35 KUTA Patrycja LUKS Pomorzanin Serock # 92 U18 KP -- KUTA Kazimierz B.D. KUTA Kazimierz # Z/0537/12 2013 BEZ
10 s 1 3:29.56 CZARNOWSKA Joanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U16 PM V #
13 s 1 3:37.24 ZDRALEK Katarzyna UKB Szubin 91 U18 KP -- #
14 s 1 3:41.56 LĄKIERT Kinga MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U18 KP --
15 s 1 3:52.58 PŁÓCIENNICZAK Monika UKB Szubin 92 U18 KP --
3 3:01.01 DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika MKL Toruń 89 U20 KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/3249/11 , 2019
300 m pł K
1 s 1 47.01 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U18 KP -- MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
2 s 1 49.62 PARFIENIUK Anna GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP IV #
3 s 1 53.90 HRYNEK Magdalena KS Jeziorak Iława # 91 U18 WN --
4 s 1 56.14 BUCA Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 93 U16 PM --
Wzwyż K
1 f 1 1.70 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra # 91 U18 LB I B.D. # M
2 f 1 1.65 OSTANEK Aneta KS Jeziorak Iława # 91 U18 WN II
3 f 1 1.60 GÓRSKA Iwona AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM III #
4 f 1 1.50 KALINOWSKA Anna MLKS Nadwiślanin Chełmno # 90 U20 KP IV
5 f 1 1.50 MAKARA Dominika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP IV
6 f 1 1.45 SZYMAŃSKA Magdalena GKS Olimpia Grudziądz # 92 U18 KP IV
7 f 1 1.45 CICHOCKA Dagmara GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP IV
8 f 1 1.45 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U20 KP IV MAŃKOWSKI Mariusz # Z/4939/11 2011 3
10 f 1 1.40 FURMAŃSKA Edyta GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP V
W dal K
1 f 1 5.00 KUCZMA Dorota GKS Olimpia Grudziądz # 92 U18 KP 0.0 IV
2 f 1 4.81 SZABLEWSKA Anna UKB Szubin 91 U18 KP 0.0 IV
3 f 1 4.77 JANKOWSKA Joanna BKS Bydgoszcz 89 U20 KP 0.0 -- #
4 f 1 4.64 KALINOWSKA Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U18 KP 0.0 --
5 f 1 4.61 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U16 KP 0.0 V #
6 f 1 4.55 JASIŃSKA Anna niest. Bydgoszcz # 92 U18 KP 0.0 --
7 f 1 4.55 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 94 U16 KP 0.0 V #
9 f 1 4.38 MICHALCZAK Alicja UKB Szubin 94 U16 KP 0.0 --
12 f 1 4.00 PAWLAK Sandra UKB Szubin 94 U16 KP 0.0 --
Kula (3) K
1 12.53 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL III KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
Kula (4) K
1 f 1 11.41 MACIEJA Natalia UKS Cyprianka 91 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward # 3
2 f 1 11.15 BOJANOWSKA Dominika UKS Cyprianka 90 U20 KP III B.D. BEZ
3 8.92 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U20 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz # Z/4939/11 2011 3
Dysk (0.75) K
1 f 1 27.68 FISCHER Weronika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP V
2 f 1 24.79 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL V KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
Dysk (1) K
1 f 1 30.40 MACIEJA Natalia UKS Cyprianka 91 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward # 3
2 f 1 28.74 MICHALSKA Monika UKS Cyprianka 92 U18 KP IV
Oszczep (600) K
1 f 1 43.15 OLIWKOWSKA Ewelina UKS Cyprianka 89 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward 3
2 f 1 37.76 KOWALSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U23 KP III B.D. 1
3 f 1 33.49 KULAS Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U16 PM IV
4 f 1 33.32 PIĘTA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP IV
5 f 1 29.70 BEDNAREK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP V
10 f 1 23.69 BOHONOS Anna LIUKS Kruszwica 90 U20 KP --
100 m M
1 s 1 11.30 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U18 WP +2.0 II #
3 s 1 12.19 NOWAKOWSKI Mateusz BKS Bydgoszcz 91 U18 KP +2.0 IV B.D. B.D. B.D. # BEZ
6 s 1 13.22 SZEWCZUK Patryk KS Wda Świecie # 92 U18 KP +2.0 --
1 s 2 11.40 KOWALSKI Łukasz MUKL Brodnica # 91 U18 KP +2.8 III B.D. B.D. # 3
2 s 2 11.44 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U16 KP +2.8 III #
4 s 2 12.57 MARCHEL Jakub MKL Toruń 91 U18 KP +2.8 --
1 s 3 11.01 GLIŃSKI Marcin MKL Toruń # 85 Sen KP +4.2 II
3 s 3 12.57 ZIÓŁKOWSKI Sebastian LUKS Pomorzanin Serock # 92 U18 KP +4.2 --
8 s 3 13.96 SIEK Sebastian niest. Łódź # 91 U18 LD +4.2 --
1 s 4 10.99 CHODYRA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U18 KP +6.0 II
2 s 4 11.27 DELIMATA Wojciech MKL Toruń 90 U20 KP +6.0 II B.D. # 1
1 s 5 11.75 WESOŁOWSKI Maciej MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U18 PM +2.9 III #
2 s 5 11.89 BINIAŚ Maciej BKS Bydgoszcz # 88 U23 KP +2.9 --
3 s 5 11.99 GORZKA Mateusz KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 91 U18 WN +2.9 IV
4 s 5 12.13 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U16 KP +2.9 IV B.D. # 3
1 s 7 11.41 SUSZEK Kamil UKB Szubin 93 U16 KP +4.5 III
2 s 7 11.59 RONOWICZ Mateusz MUKL Brodnica 91 U18 KP +4.5 III B.D. B.D. # 3
3 s 7 11.88 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP +4.5 IV MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
4 s 7 12.41 PRZYTARSKI Tomasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 93 U16 PM +4.5 V
150 m M
1 e 1 16.22 MALIŃSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP --
1 e 1 16.56 MYSZKOWSKI Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP --
2 e 1 16.94 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 89 U20 KP -- #
2 e 1 16.94 CHODYRA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U18 KP --
3 e 1 17.13 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz # 89 U20 KP -- B.D. B.D. BEZ
4 e 1 17.22 KAŁA Tomasz GKS Olimpia Grudziądz # 90 U20 KP -- #
4 e 1 17.35 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz # 89 U20 KP -- B.D. B.D. BEZ
6 e 1 17.60 RZEPKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz # 86 U23 KP --
1 e 2 16.31 MYSZKOWSKI Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP --
1 e 2 16.47 GLIŃSKI Marcin MKL Toruń # 85 Sen KP --
2 e 2 16.59 MYŚLIWIEC Seweryn SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP -- B.D. # BEZ
2 e 2 16.59 MYŚLIWIEC Seweryn SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP -- B.D. # BEZ
3 e 2 16.63 TWARDOWSKI Kamil SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP --
3 e 2 16.65 TWARDOWSKI Kamil SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP --
4 e 2 16.68 CHMURA Marcin GKS Olimpia Grudziądz # 87 U23 KP --
5 e 2 19.92 SZEWCZUK Patryk KS Wda Świecie # 92 U18 KP --
1 e 3 16.20 MALIŃSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP --
2 e 3 17.43 ZAJĄCZKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek # 93 U16 KP --
4 e 3 18.25 GŁOWACKI Rafał MKL Toruń 93 U16 KP --
1 e 4 16.71 CHMURA Marcin GKS Olimpia Grudziądz # 87 U23 KP --
2 e 4 16.79 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U18 WP -- #
3 e 4 17.06 KAŁA Tomasz GKS Olimpia Grudziądz # 90 U20 KP -- #
4 e 4 17.10 WIERZBOWSKI Michał MKL Toruń 92 U18 KP --
5 e 4 17.44 JEZIORSKI Sławomir GKS Olimpia Grudziądz # 90 U20 KP --
6 e 4 17.52 PAZIEWSKI Maciej LKS Vectra Włocławek # 89 U20 KP --
300 m M
1 s 1 34.50 KRZEWINA Jakub WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS -- ADAMEK Marek # Z/1948/11 2020 M
1 s 2 37.28 ZAKRZEWSKI Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP --
3 s 2 39.31 PUŚCIŃSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/2637/11 3
4 s 2 39.33 MAJEWSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 94 U16 KP IV
5 s 2 40.17 JANKOWSKI Michał KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 92 U18 WN --
1 s 3 35.66 PAKULSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP -- #
2 s 3 36.42 SZIMELPFENIG Zbigniew SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP -- #
3 s 3 38.42 BAŁAJDA Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U16 KP III #
1 s 4 36.15 KACZMAREK Mateusz LKS Vectra Włocławek # 89 U20 KP -- #
2 s 4 37.43 WESOŁOWSKI Maciej MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U18 PM -- #
4 s 4 39.52 NOWAKOWSKI Mateusz BKS Bydgoszcz 91 U18 KP -- B.D. B.D. B.D. # BEZ
1 s 5 36.82 RONOWICZ Mateusz MUKL Brodnica 91 U18 KP -- B.D. B.D. # 3
2 s 5 38.15 SUSZEK Kamil UKB Szubin 93 U16 KP III
3 s 5 40.42 POCHYLSKI Cezary SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP IV
1 s 6 35.01 KURDELSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP -- B.D. # BEZ
2 s 6 36.48 ORZECHOWSKI Dawid MKL Toruń # 90 U20 KP --
4 s 6 38.00 GORZKA Mateusz KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 91 U18 WN --
5 s 6 38.40 OLSZEWSKI Kamil MUKL Brodnica 92 U18 KP --
600 m M
1 s 1 1:22.30 ŚWIŚ Jakub KS Wda Świecie # 90 U20 KP --
2 s 1 1:26.00 ŚLEDŹ Jacek MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U18 PM --
3 s 1 1:28.08 KIRYS Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno # 92 U18 KP -- #
4 s 1 1:28.19 KUZIAK Dawid KS Wda Świecie # 92 U18 KP --
5 s 1 1:31.05 WÓJTOWICZ Damian MKL Toruń 92 U18 KP --
7 s 1 1:37.53 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP --
1 s 2 1:19.85 KULPA Michał KS Wda Świecie # 87 U23 KP -- B.D. # Z/0781/11 2019 2
2 s 2 1:22.37 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP -- #
3 s 2 1:26.78 IWICKI Artur MKL Toruń 91 U18 KP -- #
4 s 2 1:28.58 KOPIŃSKI Przemysław MKL Toruń 90 U20 KP --
5 s 2 1:29.03 BAŃKA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 93 U16 KP III #
1000 m M
1 s 1 2:29.75 FALKOWSKI Damian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP -- #
2 s 1 2:30.45 KALINOWSKI Grzegorz MKL Toruń 90 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/5137/15 2018 M
3 s 1 2:31.03 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U18 KP -- B.D. # 2
4 s 1 2:32.09 RUPIŃSKI Michał MKL Toruń 91 U18 KP --
5 s 1 2:32.45 WACŁAWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława # 89 U20 WN --
6 s 1 2:38.02 TEPPER Adam niest. Bydgoszcz # 90 U20 KP -- B.D. B.D. BEZ
9 s 1 2:48.38 KOSTKOWSKI Michał MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U18 PM --
1 s 2 2:30.18 KLAYBOR Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 90 U20 PM --
2 s 2 2:30.40 WIŚNIEWSKI Arkadiusz MLKS Tucholanka Tuchola # 87 U23 KP -- WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek # Z/3941/11, Z/3941/11 , 2016 3
3 s 2 2:40.83 KNIACHNICKI Patryk MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U18 PM --
4 s 2 2:40.96 GĄSIOROWSKI Radosław LUKS Pomorzanin Serock # 91 U18 KP -- B.D. 3
5 s 2 2:41.49 OSSOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U18 KP -- #
6 s 2 2:43.68 OSSOWSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno # 92 U18 KP -- #
1 s 3 2:42.20 LESZCZYŃSKI Jacek MLKS Nadwiślanin Chełmno # 90 U20 KP --
2 s 3 2:45.45 STRZĘBAŁA Adrian LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 91 U18 KP --
3 s 3 2:46.11 MATUSZEWSKI Zbigniew LUKS Pomorzanin Serock # 87 U23 KP --
2000 m M
1 s 1 5:49.72 GÓRSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP -- #
2 5:53.89 BOROWICZ Jakub GKS Olimpia Grudziądz # 91 U18 KP -- #
4 6:09.19 NASZKO Michał UKB Szubin # 93 U16 KP III WOCHNA Marek # Z/4396/11 2014 3
5 6:53.68 JASZCZERSKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP -- B.D. BEZ
300 m pł M
1 s 1 40.44 WIERZBOWSKI Michał MKL Toruń 92 U18 KP --
2 s 1 42.04 JEZIORSKI Sławomir GKS Olimpia Grudziądz # 90 U20 KP --
3 s 1 42.49 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP III
4 s 1 44.34 SKORCZ Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP -- B.D. # 3
Wzwyż M
1 f 1 1.60 FILIPEK Radosław MLKS Nadwiślanin Chełmno # 93 U16 KP --
1 f 1 1.90 FRĄCZKOWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława # 91 U18 WN III #
1 f 1 1.95 BOROWA Krzysztof MLKS Tucholanka Tuchola # 89 U20 KP II
2 f 1 1.90 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM III #
2 f 1 1.90 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
3 f 1 1.85 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U18 KP III B.D. # 3
3 f 1 1.85 KONIECZNY Bartosz UKB Szubin 92 U18 KP III
3 f 1 1.85 JASKULSKI Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U20 PM III #
4 f 1 1.85 RZEPA Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U20 KP III
5 f 1 1.80 RUDNICKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA IV
5 f 1 1.85 MUSIŃSKI Łukasz KS Jeziorak Iława # 89 U20 WN III B.D.
6 f 1 1.80 JANKOWSKI Marcin BKS Bydgoszcz 91 U18 KP IV
W dal M
1 f 1 7.03 PILARCZYK Krystian MUKS Olimpia Nowe Miasto # 86 U23 WN 0.0 II
2 f 1 6.44 DELIMATA Wojciech MKL Toruń 90 U20 KP 0.0 III B.D. # 1
3 f 1 6.22 RZEPKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz # 86 U23 KP 0.0 --
4 f 1 6.18 JANKOWSKI Damian KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 91 U18 WN 0.0 IV
5 f 1 6.18 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP 0.0 IV MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
6 f 1 5.98 BAUMGART Paweł BKS Bydgoszcz 90 U20 KP 0.0 IV #
7 f 1 5.83 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U16 KP 0.0 V B.D. # 3
8 f 1 5.71 MARCHEL Jakub MKL Toruń 91 U18 KP 0.0 --
23 f 1 4.48 ZIÓŁKOWSKI Sebastian LUKS Pomorzanin Serock # 92 U18 KP 0.0 --
Kula (4) M
1 f 1 14.67 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III GASSOWSKI Janusz # Z/2177/11 2014 1
3 f 1 13.07 SIERKO Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP IV
4 f 1 10.57 ROSIŃSKI Marcin KS Wda Świecie # 93 U16 KP -- B.D. # 3
2 13.68 ERNESTOWICZ Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno # 93 U16 KP IV
Kula (5) M
1 f 1 14.40 RYBCZYŃSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP III #
Kula (6) M
1 f 1 18.68 ZIELIŃSKI Sylwester LIUKS Kruszwica 89 U20 KP I LUZAK Andrzej # Z/4893/11 2015 1
2 f 1 15.43 WEJCHINAND Marcin MKL Toruń 90 U20 KP II #
3 14.67 WOJTCZAK Szymon MUKS Płock # 90 U20 MZ II RÓJ Eugeniusz Z/2459/18 2020
Dysk (1) M
1 f 1 47.81 SIERKO Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP II
2 f 1 44.72 ROSIŃSKI Marcin KS Wda Świecie # 93 U16 KP III B.D. # 3
3 42.80 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III GASSOWSKI Janusz # Z/2177/11 2014 1
Dysk (1.5) M
1 f 1 50.72 RYBCZYŃSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II #
2 f 1 41.34 KIRYS Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U18 KP III #
Dysk (1.75) M
1 f 1 47.41 ANTOSZEWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U20 PM II #
2 f 1 46.71 KIRYS Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U20 KP II
Oszczep (700) M
1 f 1 51.89 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U18 KP III B.D. # 3
Oszczep (800) M
1 f 1 65.37 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka # 88 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward # Z/4940/11 2019 1
2 f 1 59.53 SZYMAŃSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.0339169502258 sekund