Zielona Góra 01.05.2008
Mityng otwarcia sezonu
100 m K
1 13.06 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS -1.0 III #
2 13.10 CHEŁMINIAK Katarzyna MLKS Agros Żary # 92 U18 LB -1.0 III #
200 m K
1 26.25 SADŁOWSKA Kinga ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB -1.0 II #
2 26.44 SADŁOWSKA Daria ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB -1.0 III B.D. # 2
4 26.80 SZMULKIS Sylwia LKS Lubusz Słubice # 89 U20 LB -1.0 III #
300 m K
1 42.15 SENDEREK Żaklina ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB -- #
2 42.65 BŁĘDOWSKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB --
3 44.40 ZIĘBA Anita MLKS Sokół Lubin # 93 U16 DS III
400 m K
1 60.16 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III #
Tyczka K
1 2.60 PODEMSKA Monika ZLKL Zielona Góra 87 U23 LB --
W dal K
1 4.83 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS +0.3 IV B.D. # 2
2 4.80 IDZIKOWSKA Karolina MLKS Sokół Lubin # 93 U16 DS +0.7 IV #
Trójskok K
1 10.52 CZAPLA Ewa ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB +9.9 IV #
Kula (4) K
1 9.91 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U18 LB IV #
Dysk (0.75) K
1 33.01 ZARĘBSKA Joanna ULKS Uczniak Szprotawa # 93 U16 LB III #
2 27.04 SOKOŁOWSKA Dominika UMKS Iskra Wolsztyn # 93 U16 WP V CZARNECKI Mateusz
Dysk (1) K
1 32.81 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U20 WP III #
2 30.21 DĄBROWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB IV
Młot (3) K
1 26.71 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn # 94 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
Młot (4) K
1 54.01 STONOGA Dorota AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB I
2 48.00 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U20 WP I #
3 47.16 CYWIŃSKA Natalia AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB II
Oszczep (600) K
1 29.77 ZAMOJTEL Agnieszka LKS Polkowice 94 U16 DS V PIERZCHALA Robert B.D. # Z/4391/11 2015 3
2 29.14 BUDZIŁŁO Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB V #
100 m M
2 11.35 DOBROWOLSKI Jakub LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB -1.2 III
200 m M
1 s 1 22.79 FÓRMAŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 91 U18 DS -0.6 II B.D. # 1
5 s 1 25.44 ZARAZA Dawid LKS Polkowice 93 U16 DS -0.6 V PIERZCHALA Robert # Z/4392/11 2013 3
6 s 1 25.80 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U16 DS -0.6 -- PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
4 s 2 25.73 BARSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin # 94 U16 DS -1.2 -- #
300 m M
1 s 1 35.01 POTASIŃSKI Damian AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB --
2 s 1 35.32 BARANOWSKI Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS -- #
3 s 1 35.39 CZUPRYŃSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB --
5 s 1 38.00 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U16 LB III WALCZAK Zygmunt B.D. # Z/4076/11 2012
2 s 2 39.46 GUC Dominik LLKS Gubin 93 U16 LB IV
600 m M
1 1:26.86 POSTOŁ Kamil ZLKL Zielona Góra # 90 U20 LB -- #
2 1:30.97 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB III B.D. # BEZ
1000 m M
1 2:33.61 MOSZAK Szymon ZLKL Zielona Góra 84 Sen LB --
2 2:35.50 URBAŃSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB --
Wzwyż M
1 2.01 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. # 88 U23 LB II LEWKOWICZ Zbigniew # Z/3787/11 2018 1
Tyczka M
1 4.10 GAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II #
2 4.10 ADAMCZYK Piotr KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II
3 4.10 BATKOWSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB II
4 3.90 ŁACHECIŃSKI Radosław ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB III
5 3.70 KRZYŻANOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB III
6 2.80 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB V B.D. # BEZ
8 2.40 CERBIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB --
W dal M
1 7.23 ROSTKOWSKI Krzysztof AZS-PWSZ Gorzów 86 U23 LB +0.4 II
2 6.88 SZESTAŁO Piotr WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA +0.7 II B.D. # 3
5 6.36 TŁUSZCZ Jacek LKS Polkowice 92 U18 DS +0.1 III BARTKOWSKI Jerzy KOŁODZIEJCZYK-IWANOWSKA Dorota # 3
Trójskok M
1 13.06 TŁUSZCZ Jacek LKS Polkowice 92 U18 DS +9.9 IV BARTKOWSKI Jerzy KOŁODZIEJCZYK-IWANOWSKA Dorota # 3
Kula (5) M
1 13.56 ZIUŁCZYK Patryk ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB III #
Kula (6) M
1 15.34 SIEREWICZ Kacper ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB II B.D. # 1
Kula (7.26) M
1 15.10 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB I PAWELSKI Grzegorz # 2
2 14.13 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice # 64 Masters LB II STOLARCZYK Marek # Z/3898/18 2020 2
Dysk (1) M
1 47.66 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS II SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
2 45.90 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U16 LB III #
Dysk (1.75) M
1 43.04 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB III B.D. 1
Dysk (2) M
1 48.30 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice # 64 Masters LB I STOLARCZYK Marek # Z/3898/18 2020 2
2 42.02 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB II PAWELSKI Grzegorz # 2
Młot (4) M
1 39.61 BOROWCZAK Marek UMKS Iskra Wolsztyn # 93 U16 WP V
Młot (5) M
1 37.40 BURY Rafał ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB --
Młot (6) M
1 47.50 GRACZ Sebastian UMKS Iskra Wolsztyn # 90 U20 WP III #
Młot (7.26) M
1 60.20 WIERCIOCH Michał AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/2025/16 2016 1
2 53.70 MUZYKA Karol AZS-AWF Gorzów 84 Sen LB II #
3 44.02 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB III PAWELSKI Grzegorz # 2
Oszczep (600) M
1 42.15 LASKOWSKI Michał AZS-AWF Gorzów 93 U16 LB IV
Oszczep (700) M
1 49.65 SAŁABOŃ Wojciech AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB IV
Oszczep (800) M
1 67.70 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB I B.D. 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0069668292999 sekund