Sosnowiec 11.05.2008
Mityng kwalifikacyjny juniorów
100 m K
1 s 1 12.20 KSIˇŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL 0.0 II #
1 s 3 12.38 SKOCZYLAS Ewelina SL Olimpia Poznań # 91 U18 WP +0.9 II B.D. # 1
2 s 3 12.50 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL +0.9 II MARKOWSKI Jacek # Z/2349/11 2020
4 s 3 12.64 PŁOSKONKA Wioleta MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL +0.9 II
1 f 12.13 KSIˇŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL 0.0 I #
2 f 12.36 SKOCZYLAS Ewelina SL Olimpia Poznań # 91 U18 WP 0.0 II B.D. # 1
3 f 12.49 SIEMIEŃSKA Barbara KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA 0.0 II
200 m K
1 25.29 KSIˇŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL 0.0 II #
4 26.72 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U20 SL 0.0 III ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
400 m K
1 59.36 MATUSZEWSKA Roksana MKS-MOSM Bytom 90 U20 SL III #
800 m K
1 2:17.82 KASPRZYCKA Daria niest. Katowice # 90 U20 SL III
1500 m K
3 4:51.32 KOWALSKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa # 91 U18 SL III
4 4:51.34 NABIELEC Magdalena niest. Kraków # 91 U18 MA III B.D. B.D. #
5 4:57.59 PRZEPIÓRA Sylwia CKS Budowlani Częstochowa # 91 U18 SL IV
100 m pł J MŁ K
1 14.68 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP 0.0 II B.D. # Z/3660/11 2020 M
2 16.11 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole # 92 U18 OP 0.0 III #
Wzwyż K
1 1.75 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA I #
2 1.65 STANIEC Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA II
3 1.65 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA II B.D. B.D. 2
4 1.60 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
7 1.60 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP III B.D. # Z/3660/11 2020 M
8 1.60 GNIEŁKA Ewa TS AKS Chorzów # 91 U18 SL III #
Tyczka K
1 3.60 WAWAK Marcelina KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA I
2 3.50 MOSKAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 88 U23 SL I #
3 3.10 MOLEK Aneta MKS Ustroń 94 U16 SL II #
4 2.40 KRYSTA Natalia MKS Ustroń 95 U14 SL IV
5 2.10 LEDERER Paulina MKS Ustroń 97 U12 SL V
6 2.10 GÓRNIOK Karolina MKS Ustroń 94 U16 SL V #
W dal K
2 5.32 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL 0.0 III MARKOWSKI Jacek # Z/2349/11 2020
4 5.27 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +0.8 III #
5 5.27 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL +0.1 III B.D. # 3
6 5.25 GDULSKA Agnieszka AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL 0.0 III #
Trójskok K
1 12.01 KADUSZKIEWICZ Aleksandra WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA 0.0 I
2 11.10 BIAŁKOWSKA Ewelina MUKS Gim 2 Nysa 91 U18 OP 0.0 III
Kula (4) K
1 11.42 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U18 SL III #
2 11.10 KI¦LUK Izabela UKS Czwórka Żory # 89 U20 SL III
Dysk (1) K
1 39.15 MECH Paulina AZS-AWF Katowice 89 U20 SL II
2 38.91 KIERES Alina AZS-AWF Katowice 88 U23 SL II
3 36.32 WŁOSZCZYK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U18 SL III #
4 35.58 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U18 SL III #
5 34.71 STEFAŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 90 U20 SL III
6 32.46 PAJEK Martyna MMKS Kędzierzyn KoĽle # 90 U20 OP III
Młot (4) K
1 55.69 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL I #
2 44.35 JELONKIEWICZ Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U18 SL II #
3 41.09 NORAS Marta MOSM Tychy 89 U20 SL III
4 35.08 WAWOCZNY Klaudia RMKS Rybnik 90 U20 SL IV
Oszczep (600) K
1 40.73 SIEKIERA Magdalena AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL II B.D. # 2
2 34.77 GEMBARA Agnieszka TS AKS Chorzów # 90 U20 SL III #
100 m M
1 s 1 10.91 TOTO¦ Filip niest. Katowice # 89 U20 SL +1.3 II B.D. BEZ
2 s 1 11.07 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL +1.3 II #
3 s 1 11.19 ADAMUS Gabriel MKS Iskra Pszczyna # 89 U20 SL +1.3 II
1 s 3 10.71 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL 0.0 I #
2 s 3 11.25 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL 0.0 II
1 s 5 11.46 MAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS 0.0 III
1 f 10.73 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL 0.0 I #
2 f 10.89 TOTO¦ Filip niest. Katowice # 89 U20 SL 0.0 I B.D. BEZ
3 f 11.02 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL 0.0 II #
200 m M
1 22.07 GOLUCH Robert AZS-AWF Katowice 87 U23 SL 0.0 II #
400 m M
1 s 1 49.33 FAERBER Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 86 U23 SL II #
2 s 1 50.33 WAŁTOSZ Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP II #
2 s 2 52.27 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U18 SL III #
2 s 3 52.40 KULPA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA III #
1 s 4 52.86 MILEWSKI Marek TS AKS Chorzów # 92 U18 SL IV ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3237/11 2014 BEZ
800 m M
7 s 1 1:58.60 JANICKI Krzysztof MKS-MOSM Bytom 91 U18 SL III
1 s 2 1:58.57 NAWROT Adam MKS-MOSM Bytom 92 U18 SL III #
2 s 2 1:58.58 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U18 SL III CZECH Klaus # Z/0985/11 2012 3
1500 m M
1 3:55.82 JANOTA Jan TS AKS Chorzów # 87 U23 SL II ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3207/11 2016 BEZ
2 3:58.03 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL II
3 3:58.29 O¦LIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U20 SL II MARMUR Stanisław # Z/2967/11 2020 1
6 4:04.96 CZERNEK Wojciech AZS-AWF Katowice # 92 U18 SL III B.D. # 2
8 4:09.73 MALINOWSKI Przemysław UKS Diament Jedynka Wodzisław ¦l±ski # 91 U18 SL III
3000 m M
2 8:51.07 CIE¦LAR Maciej AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL III
110 m pł J MŁ M
2 15.76 SOJKA Grzegorz UKS-MOS Opole 91 U18 OP 0.0 IV #
110 m pł M (99.1) M
1 15.58 DRAPIEWSKI Maciej GUKS Byczyna 90 U20 OP 0.0 II BU¦KO Przemysław
3 15.93 BRZOZA Mateusz GKS Piast Gliwice # 89 U20 SL 0.0 III RAMUS Józef # Z/4954/11 2015 2
5 16.49 SKUPIEŃ Michał MKS Górnik w Zabrzu # 90 U20 SL 0.0 III B.D.
110 m pł M
4 16.09 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP 0.0 III
2000 m prz M
1 5:58.42 KOSIŃSKI Robert MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 87 U23 SL --
2 6:10.75 JARCZOK Miłosz AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL III #
3 6:37.62 KARLIK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL IV
4 6:41.86 JANIAK Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa # 92 U18 SL IV
Wzwyż M
1 2.15 ZAWIŁA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA I
2 2.10 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 87 U23 OP I #
3 2.05 LABUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA II
4 2.00 STACHOWICZ Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP II #
Tyczka M
1 4.40 HEROK Jarosław KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II #
3 3.60 ¦WIERKOT Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice # 92 U18 SL III
4 3.50 KLYTA Tomasz MKS Ustroń 91 U18 SL IV #
5 2.80 NOWAK Mateusz MKS Ustroń 94 U16 SL V #
6 2.80 TOMICZEK Filip MKS Ustroń 94 U16 SL V
W dal M
1 7.14 POCHOPIEŃ Przemysław KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA +2.0 II
2 6.97 SIWIK Maciej KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA 0.0 II #
Trójskok M
1 14.35 MOSS Jason WKS Wawel Kraków # 79 Sen MA 0.0 III
2 13.97 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA 0.0 III #
3 13.82 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty # 90 U20 MA +0.1 III #
4 13.35 STASIEK Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL 0.0 III B.D. BEZ
Kula (5) M
1 15.98 ŁAZOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn KoĽle # 92 U18 OP II
2 15.64 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
3 15.52 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U18 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2020 1
4 14.94 JANKOWSKI Łukasz AZS-AWF Katowice 91 U18 SL III
5 14.20 MROCZKOWSKI Łukasz MKS-MOSM Bytom # 91 U18 SL III
Kula (6) M
1 16.84 GRELA Arkadiusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL I #
2 14.80 ZIELE¬NIK Mateusz MKS Iskra Pszczyna # 89 U20 SL II
3 13.62 LASOTA Mariusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL III #
Kula (7.26) M
1 16.55 KUTEK Łukasz AZS-AWF Katowice 88 U23 SL I #
2 16.20 BARON Radosław MOSiR Łaziska Górne # 85 Sen SL I #
Dysk (1) M
1 38.84 MRACHACZ Aleksander MMKS Kędzierzyn KoĽle # 94 U16 OP IV
Dysk (1.5) M
1 48.52 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U18 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2020 1
2 42.72 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL III KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
3 41.02 JANKOWSKI Łukasz AZS-AWF Katowice 91 U18 SL III
Dysk (1.75) M
1 41.71 HORODYŃSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 90 U20 SL III
2 39.17 BRODA Maciej MOSM Tychy 89 U20 SL III
Dysk (2) M
1 46.05 ĆWIKLIŃSKI Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP I #
2 45.56 MALISZEWSKI Andrzej niest. Katowice # 57 Masters SL II B.D. B.D. , Z/0356/19 , 2019 BEZ
Młot (5) M
1 52.81 PIOTROWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL III
2 50.78 CIESIELSKI Marcin RMKS Rybnik 92 U18 SL III
Młot (6) M
1 56.80 BAŁAMUCKI Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL II
2 51.35 BODANKA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL II #
Młot (7.26) M
1 51.64 KACZOROWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 87 U23 OP II #
Oszczep (700) M
1 50.14 ŁUKA Wojciech MMKS D±browa Górnicza 91 U18 SL III
2 48.03 ŁAZOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn KoĽle # 92 U18 OP IV
3 45.10 MRACHACZ Aleksander MMKS Kędzierzyn KoĽle # 94 U16 OP IV
4 42.92 GEZ Jakub LUKS Podium Kup # 94 U16 OP V

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1165890693665 sekund