£ód¼ 09.05.2008
Mityng £OZLA
100 m K
2 13.08 MOKROS Anna AZS £ód¼ 93 U16 LD 0.0 III
400 m K
3 s 2 63.17 KLIMKOWSKA Agata RKS £ód¼ 93 U16 LD IV #
2 s 3 62.96 CZUPERSKA Ma³gorzata RKS £ód¼ 93 U16 LD IV #
3000 m K
1 10:35.95 MŹDRZYCKA Paulina UKS Dziesi±tka Radomsko 90 U20 LD III
400 m p³ K K
1 67.03 PIETRZAK Anna MKS Expom Kro¶niewianka Kro¶niewice # 90 U20 LD III
2 71.38 WERNER Marta RKS £ód¼ 92 U18 LD IV
3 72.46 RZEPECKA Karolina RKS £ód¼ 93 U16 LD IV #
4 74.21 SZYMAŃSKA Karolina RKS £ód¼ 93 U16 LD -- #
Tyczka K
1 3.80 WI¦NIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U18 ZP M SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
2 3.20 CIERPICH Dominika SKS Start £ód¼ # 93 U16 LD II WOJTYNIAK Andrzej # Z/0098/11 2011 1
3 3.00 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start £ód¼ # 93 U16 LD II WOJTYNIAK Andrzej # Z/0109/11 2011 1
4 2.40 LAR Agnieszka SKS Start £ód¼ # 93 U16 LD IV WOJTYNIAK Andrzej # Z/0102/11 2011 3
W dal K
1 5.74 KRAJEWSKA Joanna RKS £ód¼ 90 U20 LD 0.0 II
2 5.60 KOSZALIŃSKA Agata AZS £ód¼ 91 U18 LD 0.0 II
3 5.50 DOMIZA Joanna RKS £ód¼ # 89 U20 LD +0.2 II
6 5.32 DRABIK Justyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U16 PM 0.0 III DZI”BA Boguslaw # Z/0113/11 2016 3
10 4.92 MATUSIAK Joanna £KS £ód¼ 93 U16 LD 0.0 IV RÓÆAŃSKI Waldemar B.D. BEZ
Dysk (1) K
1 40.32 JAKU£A Dominika MKS Aleksandrów £ódzki 89 U20 LD II B.D. B.D. # 2
2 35.90 SZKLAREK Paulina AZS £ód¼ 89 U20 LD III #
3 33.04 GRAUSAM Katarzyna AZS £ód¼ 91 U18 LD III B.D. BEZ
Oszczep (600) K
1 39.36 KUBIŃSKA Marta AZS £ód¼ 87 U23 LD III
2 30.31 KAPUSTA Æaneta UKS B³yskawica Domaniewice # 93 U16 LD IV
100 m M
1 f 10.98 WIERNIK Tomasz RKS £ód¼ 84 Sen LD 0.0 II
3 f 11.24 KOWALSKI Robert MKS Aleksandrów £ódzki 89 U20 LD 0.0 II #
1 11.39 FIRLIK Patryk RKS £ód¼ # 91 U18 LD 0.0 III #
400 m M
1 s 1 49.29 URBANIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 86 U23 LD II #
5 s 2 52.62 BOROWIK Krzysztof UMLKS Pegaz Opoczno # 91 U18 LD III
2 s 3 52.52 TOKARCZYK £ukasz UKS Dziesi±tka Radomsko 92 U18 LD III
5 s 3 52.97 MISTYGACZ Adam AZS £ód¼ 91 U18 LD IV #
1 s 4 50.75 KWIATKOWSKI Tomasz RKS £ód¼ 91 U18 LD III #
2 s 4 51.45 POPOWNIAK Patryk RKS £ód¼ 91 U18 LD III #
5 s 4 56.53 KURA¦ Emil RKS £ód¼ 93 U16 LD V
800 m M
1 1:50.19 KSZCZOT Adam RKS £ód¼ 89 U20 LD I B.D. # Z/2880/11 2020 MM
2 1:54.63 OSMULSKI Tomasz RKS £ód¼ 82 Sen LD II JASZCZAK Stanis³aw # Z/2641/11 2020 2
7 1:59.85 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ III #
400 m p³ J M£ M
1 57.35 GRABARCZYK Konrad MKLA £źczyca 91 U18 LD III
2 58.37 RONEK Damian RKS £ód¼ 92 U18 LD III
3 59.29 SZYMAŃSKI Marek MKLA £źczyca 91 U18 LD IV ANDRYSIAK Miros³aw B.D. # Z/1044/11 2020 2
400 m p³ M
1 53.38 PIETRZAK Micha³ AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL I B.D. B.D. 1
2 56.03 CHMIELEWSKI Artur RKS £ód¼ 88 U23 LD II #
3 56.54 WALCZAK Micha³ RKS £ód¼ 86 U23 LD III
4 57.23 GAJEWSKI Mateusz AZS £ód¼ 88 U23 LD III B.D. 3
5 58.08 DOMARAŃCZYK Tomasz RKS £ód¼ 90 U20 LD III
6 61.50 KULECZKA Kamil MKLA £źczyca 90 U20 LD IV
W dal M
1 6.58 KLIMCZAK Adam AZS £ód¼ 91 U18 LD 0.0 III
Dysk (1) M
1 39.62 SZULC Marcin AZS £ód¼ 93 U16 LD IV
1 47.40 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów £ódzki 93 U16 LD II #
2 45.38 ZA£OGA Robert MKS Aleksandrów £ódzki 94 U16 LD III
4 38.70 RUTKOWSKI Maciej MKS Aleksandrów £ódzki 93 U16 LD IV #
Dysk (1.5) M
1 51.84 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów £ódzki 91 U18 LD II #
M³ot (4) M
2 54.96 MACIEJEWSKI Maciej MKS Zduńska Wola # 93 U16 LD III
4 43.15 RADOMSKI Piotr UKS B³yskawica Domaniewice # 93 U16 LD IV #
5 42.60 GÓRA Rafa³ UKS B³yskawica Domaniewice # 93 U16 LD V
7 33.62 KSI”ÆCZYK Mateusz KS Resursa Zduńska Wola # 93 U16 LD V
M³ot (5) M
3 52.23 PACZKOWSKI Adrian MKS Zduńska Wola # 91 U18 LD III
M³ot (6) M
6 40.34 MILCZAREK £ukasz UKS B³yskawica Domaniewice # 90 U20 LD IV
M³ot (7.26) M
1 58.50 SZEWCZYK Marcin MUKS Park Zduńska Wola # 83 Sen LD I
Oszczep (600) M
1 46.29 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów £ódzki 93 U16 LD IV #
2 42.89 ZA£OGA Robert MKS Aleksandrów £ódzki 94 U16 LD IV
Oszczep (700) M
1 48.42 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz # 92 U18 LD IV ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.76230311393738 sekund