Warszawa 11.05.2008
Mityng warszawski
100 m K
1 s 2 12.79 ŚWIĘCICKA Konstancja KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ -0.3 III
1 s 3 12.31 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ +2.6 II #
3 s 3 12.72 GRABARCZYK Joanna RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ +2.6 II
200 m K
3 s 1 27.48 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk # 94 U16 MZ +0.6 IV LEWANDOWSKI Jacek #
4 s 1 27.49 BIELSKA Wioleta MKS Durasan Płońsk # 93 U16 MZ +0.6 IV #
1 s 3 24.08 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa # 83 Sen MZ +0.9 I #
2 s 3 24.32 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U20 PM +0.9 I MODELSKI Michał # Z/2684/11 2020 MM
3 s 3 25.21 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ +0.9 II #
4 s 3 25.27 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ +0.9 II #
5 s 3 25.62 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +0.9 II
6 s 3 26.10 ŚWIĘCICKA Konstancja KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ +0.9 II
7 s 3 26.48 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice # 92 U18 MZ +0.9 III B.D. # 1 LDK!
1 s 4 26.43 GRABARCZYK Joanna RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ +0.8 III
2 s 6 26.57 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ +0.6 III #
300 m K
1 41.90 FILIPIAK Sandra MKS Polonia Warszawa # 90 U20 MZ -- #
2 42.02 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ -- B.D. # 1
3 42.07 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ -- B.D. B.D. #
400 m K
1 60.84 SIKORSKA Monika MKS Durasan Płońsk # 92 U18 MZ III
600 m K
1 1:39.37 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U18 MZ -- B.D. B.D. # BEZ
800 m K
1 2:18.11 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa # 91 U18 MZ III #
1000 m K
1 2:57.30 TEKIEŃ Joanna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 U23 PD -- B.D. BEZ
2 2:58.78 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U20 MZ -- B.D. # BEZ
3 3:02.29 TEPEREK Karolina OKS Start Otwock 90 U20 MZ --
4 3:04.66 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U18 MZ -- B.D. # 3
100 m pł J MŁ K
2 15.82 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ +0.5 III
100 m pł K
1 15.17 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ +0.5 II #
3 16.34 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ +0.5 III #
Wzwyż K
1 1.72 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U16 MZ I GOS Piotr B.D. # Z/3964/11 2020 1
2 1.60 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ III #
3 1.50 GAJEWSKA Monika MLKL Płock 93 U16 MZ IV
Tyczka K
1 3.20 GĘBSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ II
2 3.00 DZIWISZEK Sandra RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ II #
W dal K
1 5.13 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 U18 MZ +0.2 III B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
Trójskok K
1 11.26 CHOROSZEWSKA Olga OKLA Ostrołęka # 90 U20 MZ +1.1 III #
2 11.03 ROMANOWSKA Anna OKLA Ostrołęka # 90 U20 MZ +0.4 III #
3 10.83 NIEWIADOMSKA Paulina MKS Durasan Płońsk # 91 U18 MZ +0.6 III #
Kula (4) K
1 13.99 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2020 MM
2 13.13 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ I
3 12.38 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU II #
4 12.19 ULICKA Monika MLKL Płock 90 U20 MZ II
5 12.00 GAJEWSKA Renata KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP II B.D. # 3
Dysk (1) K
1 50.05 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ I #
2 49.81 JAWOROWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
3 40.70 KUCHARCZYK Magdalena AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ II
4 36.48 GAJEWSKA Renata KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP III B.D. # 3
5 34.50 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III #
6 33.12 STĘPIEŃ Klaudia RLTL ZTE Radom 90 U20 MZ III #
7 32.76 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2020 MM
8 32.08 ULICKA Monika MLKL Płock 90 U20 MZ III
Młot (4) K
1 48.16 PIOTROWSKA Marta KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ I #
2 47.81 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ II #
3 44.03 BIESIADECKA Anna RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ II
4 43.59 KOKOSIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 90 U20 MZ II #
5 43.34 MIERZEJEWSKA Aleksandra RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ II
6 42.63 OSIECKA Marta RKS Skra Warszawa # 88 U23 MZ III
7 38.63 JAROSZ Katarzyna RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ III
8 35.92 LANGE Urszula KS Orzeł Warszawa # 91 U18 MZ IV #
9 32.24 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U18 MZ IV
Oszczep (600) K
1 46.55 FELICIAK Ewelina AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
3 34.29 GOLIŃSKA Aleksandra MUKS Płock 91 U18 MZ IV
4 31.53 LASKOWSKA Marta KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ IV
100 m M
3 s 2 11.43 BLUS Maciej UKS Vis Skierniewice # 91 U18 LD +0.9 III
1 s 6 11.11 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +0.6 II #
1 f A 11.04 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ -0.2 II #
1 f B 11.47 ŚWIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ 0.0 III #
200 m M
2 22.85 ŻUKIEWICZ Maciej UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ +1.2 III #
4 23.15 SOŁTYS Patryk UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ +1.2 III #
300 m M
1 34.91 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa # 79 Sen MZ -- ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2020 3
2 35.94 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U20 MZ -- B.D. # BEZ
3 36.28 CZYŻ Maciej UKS Herkules Sulejówek # 90 U20 MZ -- CZYŻ Maciej # Z/0200/11 2020
4 36.87 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ -- #
400 m M
2 51.66 NAKLICKI Michał MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ III B.D. # 2
1000 m M
1 2:36.96 ŁYSIK Paweł OKS Start Otwock 90 U20 MZ -- #
1500 m M
1 4:03.92 KAMIŃSKI Paweł MKS Polonia Warszawa # 90 U20 MZ III
4 4:11.12 AID Patryk MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ III #
110 m pł J MŁ M
2 s 1 15.61 DUDZIŃSKI Mateusz LKS Olymp Błonie # 91 U18 MZ +2.3 III #
1 s 2 14.99 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ 0.0 II
2 s 2 15.67 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ 0.0 III #
3 s 2 15.80 ZIENKIEWICZ Adam KS Orzeł Warszawa # 91 U18 MZ 0.0 IV
110 m pł M (99.1) M
1 14.85 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek # 90 U20 ZP +2.3 II #
3 15.72 KSIĘŻOPOLSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce # 90 U20 MZ +2.3 III
4 15.97 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ +2.3 III #
Wzwyż M
1 2.00 JAREK Grzegorz AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II
Tyczka M
1 4.60 STARZYCKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ I #
2 4.40 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
3 4.00 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II B.D. BONTRUK Dariusz # , Z/3899/11 , 2020 1
4 3.80 TARNOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ III
5 3.60 ŚWIECZKA Jakub KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ III #
6 3.40 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ IV #
8 3.20 DANILUK Mateusz KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ IV
9 3.00 MODRZEJEWSKI Jarosław UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ --
W dal M
1 7.22 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 92 U18 SL -0.2 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2020
2 6.98 HOFFMANN Karol AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU +0.2 II ŁUKASIAK Michał ŁUKASIAK Michał # , Z/3512/11 , 2020
3 6.95 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ +0.7 II #
4 6.35 SĘKTAS Adam WKS Gwardia Warszawa # 91 U18 MZ +0.9 III PUŁAWSKI Andrzej Z/1444/12 2012 2
Trójskok M
1 13.68 RAJCZAK Kamil MKS Durasan Płońsk # 91 U18 MZ +0.9 III
2 13.17 NOWICKI Damian MKS Durasan Płońsk # 92 U18 MZ +0.1 IV
3 13.02 OLSZEWSKI Michał OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ +0.4 IV
Kula (5) M
1 17.20 ZADROŻNY Dawid LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 92 U18 MZ II ZGLESZEWSKI Daniel # Z/4903/11 2011 1
2 16.56 KROPIDŁOWSKI Adam RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ II
3 15.79 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof # 2
4 14.43 ULEWICZ Michał UKS LA Basket Warszawa 92 U18 MZ III
5 13.70 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U18 MZ III
Kula (6) M
1 17.09 RASIŃSKI Michał AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ I #
Kula (7.26) M
1 15.89 SŁOWIŃSKI Mirosław RKS Skra Warszawa # 87 U23 MZ I #
Dysk (1.5) M
1 50.09 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof # 2
2 42.96 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U18 MZ III
3 40.58 GRZELA Adrian AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ III B.D. 3
Dysk (1.75) M
1 51.13 WALKOWSKI Damian AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ I
Młot (5) M
1 64.46 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ II #
2 60.12 PRUSACZYK Kajetan OKLA Ostrołęka # 92 U18 MZ II B.D. # BEZ
3 41.40 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ IV
4 36.04 MICHALSKI Paweł KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ --
5 28.02 KOZŁOWSKI Marcin MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ --
Młot (6) M
1 53.32 MIKA Andrzej AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ II
2 49.92 KUCZYŃSKI Maurycy AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ III
3 40.37 MILCZAREK Łukasz UKS Błyskawica Domaniewice # 90 U20 LD IV
Młot (7.26) M
1 45.00 PIĄCZKOWSKI Andrzej RKS Skra Warszawa # 50 Masters MZ II B.D. B.D. Z/5247/11 2020 BEZ
Oszczep (700) M
1 62.03 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II
2 51.01 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ III
Oszczep (800) M
1 56.47 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2020 MM
2 56.13 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II KRUKOWSKI Michał # Z/2741/11 2020 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.7657489776611 sekund