Słupsk 17.05.2008
Mityng kwalifikacyjny jun.i jun. mł.
100 m K
1 s 1 12.63 FISZER Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM +0.6 II #
3 s 1 13.04 ŻAK Kamila RKS Rumia 93 U16 PM +0.6 III
1 s 2 12.43 SUROWIEC Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM +1.1 II
1 s 3 12.39 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U20 PM +1.0 II #
2 s 3 12.60 PIĘTKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM +1.0 II
2 s 4 12.80 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot # 92 U18 PM +1.7 III B.D. # BEZ
1 f 12.34 SUROWIEC Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM +0.4 II
2 f 12.38 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U20 PM +0.4 II #
200 m K
1 25.62 PIĘTKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM -0.7 II
3 26.57 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U20 PM -0.7 III #
400 m K
1 57.86 DEJK Monika SKLA Sopot 89 U20 PM II
2 58.05 NOWAK Agnieszka UKS Bliza Władysławowo # 91 U18 PM II B.D. BEZ
3 58.36 UZAR Katarzyna SKLA Słupsk 88 U23 PM II
5 60.08 DAJEK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III #
800 m K
2 2:20.67 KHAS Natalia UKS I LO Viking Rumia 92 U18 PM III
4 2:25.52 KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U16 PM IV #
1500 m K
1 4:25.79 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot # 88 U23 PM I LEWANDOWSKI Tomasz # Z/4203/11 2020 MM
2 4:45.59 ŻELEŹNIK Marlena KL Lechia Gdańsk # 89 U20 PM III #
3 4:54.24 ZAKRZEWSKA Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III #
5000 m K
1 17:30.19 JAKUBCZAK Aleksandra KS Agros Zamość # 82 Sen LU II #
2 18:36.65 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 90 U20 PM III POBŁOCKI Piotr Z/0671/11 2019 2
100 m pł J MŁ K
1 14.76 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM +1.1 II B.D. B.D. # BEZ
2 14.80 GRZĄDZIELA Olga KL Gdynia 91 U18 PM +1.1 II #
100 m pł K
1 15.24 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U20 PM +0.4 II #
2 15.38 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM +0.4 II #
3 15.42 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM +0.4 II #
4 15.46 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM +0.4 II #
5 15.65 MURAWSKA Sabina GKS Olimpia Grudziądz # 87 U23 KP +0.4 II
6 15.92 GUZOWSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM +0.4 III B.D. BEZ
400 m pł K K
1 62.27 ŻOCHOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 85 Sen PM I
Wzwyż K
1 1.60 GUZOWSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM III B.D. BEZ
Tyczka K
1 4.10 DĘBSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 85 Sen LU M #
2 3.80 PLEWA Marta AZS UMCS Lublin # 83 Sen LU M #
W dal K
1 5.53 KILIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM -0.3 II #
3 5.32 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM -0.3 III #
4 5.12 KRAUCZUNAS Karolina SKLA Słupsk 91 U18 PM -0.8 III #
Kula (4) K
1 11.87 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM II #
2 11.84 GODLEWSKA Hanna SKLA Sopot 89 U20 PM II
3 11.33 LABUDDA Emilia KU AZS Uniwersytet Gdański # 90 U20 PM III B.D. 3
5 10.64 KAMIŃSKA Magda LKS Jantar Ustka # 91 U18 PM III B.D. # 3
Dysk (1) K
1 39.59 WIŚNIEWSKA Natalia SKLA Sopot 91 U18 PM II
2 34.93 KAMIŃSKA Magda LKS Jantar Ustka # 91 U18 PM III B.D. # 3
3 34.60 WAŁĘSA Dorota AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III
4 31.40 GAJDAMOWICZ Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 93 U16 PM IV #
Oszczep (600) K
1 56.65 MADEJCZYK Barbara LKS Jantar Ustka # 76 Sen PM MM #
2 42.83 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U18 PM II WALCZAK Leszek # Z/3384/11 2020 1
3 42.26 POLNIAK Dorota AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM II #
4 40.70 MALINOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM II
5 38.41 MURAWSKA Sabina GKS Olimpia Grudziądz # 87 U23 KP III
6 37.48 WALKUSZ Dominika SKLA Słupsk 92 U18 PM III B.D. # BEZ
7 36.30 NAGÓRSKA Maria SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP III B.D. 2
9 35.22 KAMIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM III
10 32.82 JĘCHOREK Monika SKLA Słupsk 92 U18 PM IV #
11 30.62 BERNACKA Adrianna SKLA Słupsk 93 U16 PM IV
100 m M
1 s 1 11.21 SOBIESZCZYK Grzegorz SKLA Sopot 89 U20 PM +2.2 II #
2 s 1 11.40 PROKOP Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM +2.2 III DZIĄBA Boguslaw # Z/2864/11 2018 2
2 s 2 11.46 DĄBROWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM +1.0 III
2 s 5 11.06 JACEWICZ Gustaw SKLA Sopot 89 U20 PM +0.1 II B.D. # 3
3 s 5 11.14 HOŁUBIEC Bartosz SKLA Sopot 90 U20 PM +0.1 II
4 s 5 11.17 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM +0.1 II #
1 f 11.40 RÓŻALSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM -0.3 III #
2 f 11.43 DĄBROWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM -0.3 III
3 f 11.48 PROKOP Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM -0.3 III DZIĄBA Boguslaw # Z/2864/11 2018 2
1 f A 10.95 JACEWICZ Gustaw SKLA Sopot 89 U20 PM +0.2 II B.D. # 3
3 f A 11.23 SOBIESZCZYK Grzegorz SKLA Sopot 89 U20 PM +0.2 II #
200 m M
1 s 1 22.80 FOSTIAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM +0.2 II #
3 s 2 24.43 OSIŃSKI Mateusz MMKS Gdańsk # 93 U16 PM -0.1 V
400 m M
1 s 1 49.06 HOGE Jakub KS Wejher Wejherowo # 89 U20 PM II
2 s 2 52.99 PACZUŁA Mateusz LKB im. Braci Petk Lębork # 91 U18 PM IV B.D.
800 m M
1 s 1 1:53.90 MATUŁA Adam SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 83 Sen KP II DELIŃSKI Henryk # Z/2192/11 2014 2
2 s 1 1:56.60 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U20 PD II B.D. # Z/1198/11 2019 2
6 s 1 1:59.60 RUTKOWSKI Tomasz KS Wejher Wejherowo # 92 U18 PM III
8 s 1 2:00.10 SZELEŻYŃSKI Kamil RKS Rumia 92 U18 PM III B.D. 3
1 s 2 1:59.45 ZAGULAK Damian GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 92 U18 PM III B.D. Z/4925/11 2012 BEZ
5 s 2 2:06.86 WOŁOSZYK Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo # 93 U16 PM IV ZBLEWSKI Leszek B.D. # Z/4433/11 2016 BEZ
1500 m M
2 3:59.43 KOWALSKI Marek GKS Żukowo # 91 U18 PM II B.D. B.D. # Z/0988/11 2018 2
3 4:05.67 SZOK Filip MLKS Baszta Bytów # 91 U18 PM III
5 4:09.02 HERING Mateusz ULKS Talex Borzytuchom # 91 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/4205/11 2011 BEZ
6 4:11.16 JAKUBEK Artur ULKS Talex Borzytuchom 91 U18 PM III #
7 4:11.89 KASZEWSKI Zbigniew ULKS Talex Borzytuchom 92 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/4213/11 2017 2
5000 m M
1 14:52.60 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość # 80 Sen LU II NAGÓREK Marcin B.D. # Z/0851/11 2019 2
2 15:50.04 SKOCELAS Grzegorz SKLA Słupsk # 90 U20 PM III
110 m pł J MŁ M
4 15.72 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM +1.6 III B.D.
110 m pł M (99.1) M
1 14.89 CELEP Paweł MKL Toruń # 90 U20 KP +1.6 II B.D. BEZ
3 15.13 OSIŃSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM +1.6 II
110 m pł M
2 15.09 GRUDKA Michał AZS-AWFiS Gdańsk 85 Sen PM +1.6 II
400 m pł J MŁ M
1 59.41 RUTKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS IV #
2 60.94 LIPIŃSKI Samuel AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U18 PM IV
400 m pł M
1 55.58 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U23 PM II #
2 55.77 SZYMAŃSKI Jacek AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM II B.D. 2
3 58.16 BUKOWSKI Dariusz SKLA Sopot 89 U20 PM III B.D. # BEZ
4 58.62 POTRYKUS Robert SKLA Sopot 90 U20 PM III
2000 m prz M
1 5:46.19 CHUCHAŁA Daniel LKB im. Braci Petk Lębork # 83 Sen PM -- B.D. # Z/0536/12 2016 3
2 5:54.29 DROP Tomasz SKLA Sopot 85 Sen PM --
3 6:03.88 PIWKO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM --
4 6:30.36 ŻOCHOWSKI Miłosz AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM IV
Wzwyż M
1 2.00 DANIELL Michał AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM II #
2 1.90 GADALIŃSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III
Tyczka M
1 4.20 TORKOWSKI Rafał OSOT Szczecin # 92 U18 ZP II #
2 3.20 KARGOL Maciej KL Gdynia 94 U16 PM IV
3 3.00 STĘPNICKI Adam KL Gdynia 94 U16 PM V
W dal M
1 7.18 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM -0.2 II B.D. # Z/2560/11 2017 1
2 7.16 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew # 90 U20 PM -1.0 II GALINSKI Tadeusz # Z/2472/11 2019 2
3 6.88 TOPOLIŃSKI Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM +1.8 II #
4 6.47 PROKOP Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM -0.4 III DZIĄBA Boguslaw # Z/2864/11 2018 2
Kula (5) M
1 14.30 REINHARDT Łukasz KL Gdynia 92 U18 PM III #
2 13.85 SUWAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III #
3 13.78 ZAKRZEWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III #
Kula (6) M
1 16.56 WASYLISZYN Michał SKLA Słupsk 89 U20 PM I #
2 14.48 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck # 89 U20 PM II PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2017 1
3 13.98 KĄKOL Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM III
Kula (7.26) M
1 16.51 GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 85 Sen PM I
2 16.29 BOSKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I #
3 14.53 DOMARADZKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM I
Dysk (1.5) M
1 47.54 NIEMKIEWICZ Marcin SKLA Sopot 91 U18 PM II B.D. BEZ
2 45.53 ZAKRZEWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM II #
3 41.70 SUWAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III #
Dysk (1.75) M
1 54.20 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM I #
2 42.86 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck # 89 U20 PM III PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2017 1
3 41.39 KĄKOL Filip GKS Luzino 89 U20 PM III #
4 40.77 LISEWSKI Łukasz MKS Sambor Tczew # 89 U20 PM III #
Dysk (2) M
1 51.40 JÓŹWIAK Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM I #
2 48.77 BOSKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I #
Oszczep (700) M
1 66.03 KAMELA Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM I #
2 64.00 GÓRAK Maciej SKLA Sopot # 92 U18 PM II #
3 51.32 FILIPEK Jacek AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III #
4 49.60 KROPIDŁOWSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U18 PM IV
5 48.77 DETTLAFF Filip LKS Ziemi Puckiej Puck # 92 U18 PM IV #
Oszczep (800) M
1 72.15 ROZIŃSKI Paweł SKLA Słupsk 87 U23 PM I
2 72.04 RAKOCZY Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM I #
3 65.53 ROGIŃSKI Tomasz SKLA Sopot 85 Sen PM I
4 61.53 KĄKOL Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM II
5 60.85 DANKOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 90 U20 PM II GRECKA Ewa # Z/4868/11 2017 2
6 56.20 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka # 90 U20 PM II MICHALSKI Henryk # Z/2503/11 2019 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4890959262848 sekund