Toruń 18.05.2008
Mityng ogólnopolski
100 m K
1 s 1 12.31 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U20 PM +0.6 II
2 s 1 12.37 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD +0.6 II #
3 s 1 12.40 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U16 KP +0.6 II #
4 s 1 12.50 URBANIAK Natalia SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP +0.6 II B.D. 3
1 s 3 12.47 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U20 KP +0.4 II #
2 s 3 12.80 CHRAPIŃSKA Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP +0.4 III #
3 s 3 12.96 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U16 KP +0.4 III #
200 m K
1 s 1 25.13 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD +0.1 II #
2 s 1 25.40 BURMISTRZAK Magdalena LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP +0.1 II B.D. BEZ
1 s 2 26.25 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U18 KP 0.0 II MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
1 s 4 26.12 LANDMESSER Mirella SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP +0.2 II
400 m K
1 58.15 MULARSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 91 U18 KP II ZIÓŁKOWSKI Marek B.D. # BEZ
2 59.84 WALKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 92 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4436/11 2
1500 m K
1 4:45.08 CZERWIŃSKA Sandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP III
2 4:45.30 DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika MKL Toruń 89 U20 KP III B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/3249/11 , 2019
100 m pł J MŁ K
1 15.35 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM +0.6 II #
2 16.03 PIĄTKOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP +0.6 III
400 m pł K K
1 64.03 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
2 64.18 KUJAWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II
3 65.83 STELMACH Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II #
4 69.13 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U18 KP IV MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
5 71.73 WITKOWSKA Ewelina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP IV #
2000 m prz K
1 7:17.27 MALICKA Agata LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP --
2 7:32.16 MITRĘGA Daria KS Wda Świecie # 90 U20 KP III
3 7:52.20 PAWIŃSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek # 92 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/2634/11 2
4 8:42.52 LĄKIERT Kinga MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U18 KP --
Wzwyż K
1 1.70 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra # 91 U18 LB I B.D. # M
Tyczka K
1 3.90 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP M #
2 3.70 WRONA Agnieszka KKL Kielce 82 Sen SK I #
3 3.40 STASIAK Aleksandra SKLA Sopot 92 U18 PM I #
4 3.00 KRZANIK Edyta SKLA Sopot 90 U20 PM II
W dal K
1 5.26 KUCZMA Dorota GKS Olimpia Grudziądz # 92 U18 KP 0.0 III
Trójskok K
1 10.73 CZEKALSKA Anna UKS Cyprianka 91 U18 KP 0.0 IV B.D. 3
3 10.53 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra # 91 U18 LB 0.0 IV B.D. # M
4 10.51 KALINOWSKA Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U18 KP 0.0 IV
5 10.50 RZĄDKOWSKA Alicja KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego # 91 U18 MZ 0.0 IV B.D. # BEZ
6 10.41 SZABLEWSKA Anna UKB Szubin 91 U18 KP 0.0 IV
Kula (4) K
1 13.40 KANIEWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP I #
2 13.16 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U20 KP I
Dysk (1) K
1 38.64 KAŹMIERCZAK Marlena MKLA Łęczyca 89 U20 LD II
2 32.56 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn # 92 U18 PM III B.D. # 1
3 29.75 MICHALSKA Monika UKS Cyprianka 92 U18 KP IV
Oszczep (600) K
1 38.22 STANKIEWICZ Anna UKS Cyprianka 90 U20 KP III MAŃKOWSKI Edward # 2
2 31.86 KOPROWSKA Dorota MKL Toruń 91 U18 KP IV
100 m M
1 s 2 10.98 RÓŻAŃSKI Maciej KS AZS AWF Poznań # 84 Sen WP +0.5 II #
2 s 2 11.08 KACZMAREK Mateusz LKS Vectra Włocławek # 89 U20 KP +0.5 II #
3 s 2 11.08 MYŚLIWIEC Seweryn SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP +0.5 II B.D. # BEZ
4 s 2 11.19 MALIŃSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP +0.5 II
1 s 3 11.32 PAŁUBICKI Łukasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U18 PM +0.5 III
1 s 4 11.50 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U18 WP +0.1 III #
1 s 5 11.45 MIEDZIK Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 91 U18 KP -0.3 III B.D. 3
3 s 5 11.70 SUSZEK Kamil UKB Szubin 93 U16 KP -0.3 III
200 m M
1 s 1 22.10 RÓŻAŃSKI Maciej KS AZS AWF Poznań # 84 Sen WP +0.3 II #
2 s 1 22.33 KŁACZAŃSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP +0.3 II
3 s 1 22.53 KURDELSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP +0.3 II B.D. # BEZ
4 s 1 23.03 CHODYRA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U18 KP +0.3 III
1 s 2 23.09 PAŁUBICKI Łukasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U18 PM 0.0 III
400 m M
1 s 1 49.43 KULPA Michał KS Wda Świecie # 87 U23 KP II B.D. # Z/0781/11 2019 2
2 s 1 50.10 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 U18 KP II #
5 s 1 51.28 FALKOWSKI Damian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP III #
2 s 2 52.78 ŚLEDŹ Jacek MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U18 PM IV
1 s 3 52.90 WESOŁOWSKI Maciej MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U18 PM IV #
5 s 3 55.26 GRUBICH Mateusz BKS Bydgoszcz 93 U16 KP V #
800 m M
1 1:54.49 KLAYBOR Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 90 U20 PM II
2 1:55.32 KALINOWSKI Grzegorz MKL Toruń 90 U20 KP II WOŹNIAK Jacek # Z/5137/15 2018 M
4 1:56.40 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U18 KP II B.D. # 2
6 1:58.71 ZAKRZEWSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 91 U18 KP III #
1500 m M
1 4:03.89 RUPIŃSKI Michał MKL Toruń 91 U18 KP III
2 4:04.46 DYKOWSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 91 U18 KP III
400 m pł J MŁ M
1 59.66 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław B.D. # Z/1044/11 2019 2
400 m pł M
1 60.50 KULECZKA Kamil MKLA Łęczyca 90 U20 LD IV
2000 m prz M
1 6:23.44 OSSOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U18 KP III #
Wzwyż M
1 1.96 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
2 1.93 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM III #
3 1.93 JASKULSKI Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U20 PM III #
4 1.93 BOROWA Krzysztof MLKS Tucholanka Tuchola # 89 U20 KP III
5 1.90 FRĄCZKOWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława # 91 U18 WN III #
Tyczka M
1 4.80 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U20 KP I #
2 4.40 SZCZEPAŃSKI Marcin SKS Kusy Kraków # 91 U18 MA II
3 4.20 BRĄSZKIEWICZ Maciej SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP II
4 4.20 KOZŁOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM II
5 4.00 STRZELCZYK Paweł SKLA Sopot 84 Sen PM II #
6 4.00 RUTKOWSKI Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM II
7 3.80 ANDRZEJEWSKI Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP III #
8 3.60 OBREMBSKI Sławomir SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III #
9 3.40 KOWALEWSKI Rafał SKLA Sopot 92 U18 PM IV #
W dal M
1 7.32 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U18 KP +0.5 I B.D. B.D. # Z/2174/11 2018 2
2 7.04 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U20 KP +0.6 II #
3 6.95 LEŚNIAK Cezary SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U23 KP +1.1 II
4 6.41 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz # 92 U18 KP +0.8 III #
Trójskok M
1 15.46 DELIMATA Wojciech MKL Toruń 90 U20 KP 0.0 I B.D. # 1
2 14.06 SZULIKOWSKI Dariusz LKS Vectra Włocławek # 85 Sen KP +0.4 III
3 14.00 BOGUSZ Marcin AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U20 PM 0.0 III
4 13.90 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U18 KP 0.0 III B.D. # 1
5 13.74 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U18 KP 0.0 III KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2020 1
6 13.09 MARCHEL Jakub MKL Toruń 91 U18 KP 0.0 IV
Kula (4) M
1 14.57 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III GASSOWSKI Janusz # Z/2177/11 2014 1
2 13.07 SIERKO Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP IV
Kula (5) M
1 15.88 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno # 92 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
2 14.52 RYBCZYŃSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP III #
Kula (6) M
1 17.51 ZIELIŃSKI Sylwester LIUKS Kruszwica 89 U20 KP I LUZAK Andrzej # Z/4893/11 2015 1
2 14.82 WEJCHINAND Marcin MKL Toruń 90 U20 KP II #
3 13.81 WOJTCZAK Szymon MUKS Płock # 90 U20 MZ III RÓJ Eugeniusz Z/2459/18 2020
Dysk (1) M
1 40.77 SIERKO Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP IV
2 40.25 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP IV GASSOWSKI Janusz # Z/2177/11 2014 1
Dysk (1.5) M
1 46.62 RYBCZYŃSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II #
2 41.74 KIRYS Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U18 KP III #
Dysk (1.75) M
1 40.81 KIRYS Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U20 KP III
Oszczep (800) M
2 56.81 MALIKOWSKI Tadeusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.580502986908 sekund