Zielona Góra 24.05.2008
Liga Juniorów - I Liga - FINAŁ
100 m K
1 s 1 12.16 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS -1.5 II
1 s 1 12.60 MŁYNARSKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U20 LU +2.2 II #
2 s 1 12.31 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP -1.5 II
2 s 1 12.79 DĄBROWSKA Katarzyna KS Agros Zamość # 89 U20 LU +2.2 III
3 s 1 12.31 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU -1.5 II STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2020 1
3 s 1 13.02 BARAN Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +2.2 III #
4 s 1 12.46 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS -1.5 II
4 s 1 13.05 PAŹDZIOR Sandra MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS +2.2 III #
5 s 1 12.48 SKOCZYLAS Ewelina SL Olimpia Poznań # 91 U18 WP -1.5 II B.D. # 1
5 s 1 13.25 DERNOWSKA Marzena ULKS Uczniak Szprotawa # 90 U20 LB +2.2 IV
6 s 1 12.54 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS -1.5 II #
6 s 1 13.38 KUCIA Aneta MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U18 SL +2.2 IV
7 s 1 12.59 ROMANOWSKA Monika ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB -1.5 II #
8 s 1 12.64 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U20 PM -1.5 II #
1 s 2 12.56 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL -0.6 II MARKOWSKI Jacek # Z/2349/11 2020
2 s 2 12.74 KUŚMIDER Marta BKS Bydgoszcz 92 U18 KP -0.6 II
3 s 2 12.77 FISZER Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM -0.6 III #
4 s 2 12.87 ODRZYWOŁEK Marta AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM -0.6 III #
5 s 2 12.91 OLCZYK Katarzyna WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA -0.6 III B.D. BEZ
6 s 2 12.92 DRABIK Patrycja KS Agros Zamość # 90 U20 LU -0.6 III
7 s 2 13.01 KANIECKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP -0.6 III
8 s 2 13.02 WĄS Patrycja WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA -0.6 III B.D. # BEZ
3 s 3 13.06 STROKA Małgorzata ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB +1.0 III
4 s 3 13.07 REC Natalia CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK +1.0 III #
5 s 3 13.28 BŁASZKIEWICZ Aleksandra KKL Kielce 90 U20 SK +1.0 IV #
6 s 3 13.35 DULNIK Agnieszka KKL Kielce 92 U18 SK +1.0 IV #
200 m K
1 s 1 25.13 PACHEL Karolina KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA -1.2 II B.D.
2 s 1 25.33 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS -1.2 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
3 s 1 25.35 URBANIAK Natalia SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP -1.2 II B.D. 3
4 s 1 25.38 PŁOSKONKA Wioleta MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL -1.2 II
5 s 1 25.50 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U20 KP -1.2 II BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
6 s 1 25.66 PIĘTKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM -1.2 II
7 s 1 26.42 DĄBROWSKA Katarzyna KS Agros Zamość # 89 U20 LU -1.2 III
8 s 1 26.75 ROSICKA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP -1.2 III #
1 s 2 25.61 RZĄDECZKA Sylwia CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK -0.5 II
2 s 2 25.70 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS -0.5 II #
3 s 2 25.82 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot # 92 U18 PM -0.5 II B.D. # BEZ
4 s 2 26.42 CHRAPIŃSKA Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP -0.5 III #
5 s 2 26.62 SADŁOWSKA Daria ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB -0.5 III B.D. # 2
6 s 2 26.89 ADAMCZAK Marta WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP -0.5 III
7 s 2 27.08 WEIMANN Ewa WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP -0.5 III
8 s 2 27.16 GIZA Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków # 90 U20 MA -0.5 III
1 s 3 26.31 GÓRECKA Agnieszka KKL Kielce 90 U20 SK +1.6 III #
2 s 3 26.80 TYLEK Paulina WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA +1.6 III
3 s 3 26.97 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 90 U20 WP +1.6 III B.D. 2
5 s 3 27.41 MUNCZKOWSKA Zuzanna BKS Bydgoszcz 90 U20 KP +1.6 IV B.D. BEZ
6 s 3 28.19 KRZEMIŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP +1.6 IV
7 s 3 28.20 NAPIERAŁA Dorota WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP +1.6 IV
400 m K
1 s 1 56.84 SADŁOWSKA Kinga ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB II #
2 s 1 57.16 LANDMESSER Mirella SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP II
3 s 1 58.02 ROGOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II B.D. # 3
4 s 1 58.20 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP II B.D. # 3
5 s 1 58.90 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA II KRÓL Zbigniew # Z/0090/11 2020 M
6 s 1 59.17 FRANIECZEK Justyna KS Gwardia Piła # 89 U20 WP III MARCINIAK Roman # Z/3752/11 2020
7 s 1 59.52 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U20 MA III NOWAK Marcin 1
8 s 1 61.28 KOŚCIUKIEWICZ Anna LKS Pomorze Stargard # 90 U20 ZP III
1 s 2 58.29 OLSZEWSKA Emanuela KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA II
2 s 2 58.51 BORUTA Joanna BKS Bydgoszcz 90 U20 KP II B.D.
3 s 2 60.13 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA III B.D. M
4 s 2 60.76 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL III #
5 s 2 60.79 DAJEK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III #
6 s 2 61.27 NAWROT Katarzyna LLKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP III
1 s 3 61.55 JĘDRZEJCZYK Paulina BKS Bydgoszcz 91 U18 KP III B.D. # BEZ
3 s 3 62.66 NAUMCZYK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB IV #
800 m K
1 s 1 2:14.47 CZERNIAK Iwona KS Agros Zamość # 89 U20 LU II KUCHARSKI Marek 3
2 s 1 2:14.95 MIARECKA Małgorzata WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS II
3 s 1 2:15.76 TAWREL Agata LKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP II
4 s 1 2:16.37 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA II B.D. # 3
5 s 1 2:16.74 WIERZBICKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB II B.D. # 2
6 s 1 2:17.06 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK II KOWAL Piotr # Z/0093/11 2020 MM
7 s 1 2:17.55 ŻUK Żanna KS Agros Zamość # 91 U18 LU III
8 s 1 2:17.70 SZCZERBAK Klaudia CKS Budowlani Częstochowa # 90 U20 SL III B.D. #
9 s 1 2:19.22 WRÓBLEWSKA Monika AZS-AWF Gorzów # 89 U20 LB III #
10 s 1 2:20.46 PLĄDER Marzena WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA III
1 s 2 2:15.61 SUDER Izabela KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA II #
2 s 2 2:20.27 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew # Z/4522/11 2016 BEZ
3 s 2 2:20.99 JÓŹWIK Maja KKL Kielce 91 U18 SK III
4 s 2 2:21.82 HAMERSKA Kamila BKS Bydgoszcz 90 U20 KP III #
5 s 2 2:22.69 OGÓREK Sylwia KS Agros Zamość # 91 U18 LU III #
6 s 2 2:23.04 SZWARNÓG Jolanta KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA III #
7 s 2 2:24.84 RÓŻYCKA Iwona KKL Kielce 89 U20 SK III #
8 s 2 2:26.86 KĘDZIORA Magdalena LKS Pomorze Stargard # 92 U18 ZP IV
9 s 2 2:33.50 WALENCIK Aneta LKS Spartakus Pyrzyce # 92 U18 ZP -- KUFEL Dariusz Z/4149/11 2011 3
1500 m K
1 1 4:45.89 ŁUKOWSKA Ewelina LKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP III B.D. # BEZ
2 1 4:49.50 ŁUKOWSKA Klaudia LKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP III B.D. BEZ
3 1 4:50.94 JANKOWSKA Sonia GLKS Świdnica # 90 U20 DS III #
4 1 4:52.00 PACHOTA Marta TS AKS Chorzów # 91 U18 SL III B.D. Z/2341/11 2013 1
5 1 4:52.51 KOWALSKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa # 91 U18 SL III
6 1 4:53.42 GURTOWSKA Izabela LKS Górnik Wałbrzych # 91 U18 DS III #
7 1 5:09.97 SYKUŁA Karolina LKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP IV B.D. BEZ
8 1 5:19.06 KRYSTA Sylwia CKS Budowlani Częstochowa # 91 U18 SL --
3000 m K
1 1 10:44.50 BARAN Paulina LKS Pomorze Stargard # 92 U18 ZP III B.D. B.D. # BEZ
2 1 10:50.08 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew # Z/4524/11 2020 M
3 1 10:59.88 SARAT Paulina ULKS Muflon Bielawa # 89 U20 DS III #
4 1 11:11.77 APANASEWICZ Justyna LKS Pomorze Stargard # 92 U18 ZP IV
5 1 12:47.97 MOTOCZYŃSKA Marta BKS Bydgoszcz 89 U20 KP -- B.D.
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.28 CHARYŁO Karolina KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD 0.0 I #
2 s 1 14.63 STANEK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK 0.0 II
3 s 1 15.02 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM 0.0 II B.D. B.D. # BEZ
4 s 1 15.27 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM 0.0 II #
5 s 1 15.72 MRUKOWICZ Karolina KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA 0.0 II
6 s 1 15.94 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA 0.0 III #
7 s 1 16.20 MAZAN Żaneta CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK 0.0 III B.D. # 3
1 s 2 15.26 URBAN Justyna UKS 19 Bojary Białystok # 91 U18 PD 0.0 II SUTYNIEC Mieczysław B.D. # Z/3187/11 2013 2
2 s 2 15.45 KNYSAK Monika MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS 0.0 II
3 s 2 15.71 SZUSTER Daria ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB 0.0 II B.D. # 3
4 s 2 15.97 PIĄTKOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP 0.0 III
100 m pł K
1 s 1 14.29 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA 0.0 I #
2 s 1 14.39 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS 0.0 I
3 s 1 15.11 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM 0.0 II #
4 s 1 15.67 ROŚ Paula CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK 0.0 II #
5 s 1 16.03 GROSZEK Daria WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP 0.0 III
400 m pł K K
1 s 1 62.77 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS II ROŻEJ Marek Z/3750/11 2020 MM
2 s 1 64.58 KUJAWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II
3 s 1 65.75 STELMACH Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II #
4 s 1 66.03 BŁĘDOWSKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB III
5 s 1 66.66 TAWREL Paulina LKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP III #
6 s 1 67.11 BANASIK Monika WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA III #
7 s 1 69.62 MAŁECKA Monika niest. Katowice # 90 U20 SL IV B.D. B.D. B.D. 3
8 s 1 71.23 GWIZD Marta ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB IV
Wzwyż K
1 f 1 1.71 NIEDZIELKO Paulina KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD I #
2 f 1 1.71 GŁOWACKA Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 88 U23 PK I
3 f 1 1.68 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U20 KP II #
4 f 1 1.68 KLIN Aleksandra KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II #
5 f 1 1.65 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ II B.D. # 2
6 f 1 1.65 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
7 f 1 1.65 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2020 M
8 f 1 1.59 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM III #
9 f 1 1.55 RABIEJ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK III
10 f 1 1.55 KIECANA Karolina KS Agros Zamość # 97 U12 LU III
10 f 1 1.55 LECHOWICZ Hanna CKS Budowlani Częstochowa # 89 U20 SL III
13 f 1 1.50 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS IV B.D. # 2
Tyczka K
1 f 1 3.90 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP M #
2 f 1 3.40 WARAWĄSOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP I #
2 f 1 3.40 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA I #
4 f 1 3.20 WAWAK Marcelina KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA II
5 f 1 2.80 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III B.D. # 2
W dal K
1 f 1 5.93 BIELAWSKA Martyna AZS Łódź # 90 U20 LD 0.0 I #
2 f 1 5.48 KOWALSKA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA 0.0 II
3 f 1 5.33 MARKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U18 SL 0.0 III
4 f 1 5.25 BIELEC Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK 0.0 III #
5 f 1 5.13 PABICH Marta KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA 0.0 III #
6 f 1 5.03 KOTOWICZ Karolina MKL Toruń # 90 U20 KP 0.0 IV
7 f 1 4.89 ROSIŃSKA Dominika ZLKL Zielona Góra 88 U23 LB 0.0 --
Trójskok K
1 f 1 12.23 RUDNIK Agnieszka BKS Bydgoszcz 89 U20 KP 0.0 I #
2 f 1 11.70 GDULSKA Agnieszka AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL 0.0 II #
3 f 1 11.36 KOPACZEWSKA Renata LLKS Pomorze Stargard # 90 U20 ZP 0.0 III
4 f 1 11.04 PIECZARKOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA 0.0 III #
5 f 1 10.48 JANKOWSKA Joanna BKS Bydgoszcz 89 U20 KP 0.0 IV #
6 f 1 10.41 CZAPLA Ewa ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB 0.0 IV #
Kula (4) K
1 f 1 13.07 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL I #
2 f 1 13.02 KANIEWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP I #
3 f 1 12.90 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U20 KP I
4 f 1 11.26 RAJTAR Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA III #
5 f 1 10.88 WALCZAK Agnieszka WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
6 f 1 10.50 CUKIER Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP III
8 f 1 9.13 MIŁOŚ Magdalena WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP IV
9 f 1 9.01 NYCZKA Justyna ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB IV
10 f 1 8.90 KUCZYK Weronika WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP --
Dysk (1) K
1 f 1 41.80 SADOWSKA Małgorzata KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD II #
2 f 1 41.70 RACIBORSKA Małgorzata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U18 LU II #
3 f 1 41.67 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL II #
4 f 1 40.18 KRUPA Lilianna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK II
5 f 1 38.25 WAŁĘSA Dorota AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM II
6 f 1 37.69 GÓRNA Ewelina WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP II
7 f 1 37.45 ADAM Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP II
8 f 1 37.04 WŁOSZCZYK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U18 SL II #
9 f 1 35.91 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP III
10 f 1 34.01 GÓRNA Jowita WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP III
11 f 1 31.42 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA IV
12 f 1 30.62 SITKOWSKA Monika WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA IV
Młot (4) K
1 f 1 60.36 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP M WOJTULEWICZ Malwina # Z/2822/11 2020 MM
2 f 1 55.08 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL I #
3 f 1 52.30 JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 90 U20 KP I #
4 f 1 50.04 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U20 WP I #
5 f 1 49.79 SZEWA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U20 KP I
6 f 1 44.99 KANIEWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP II #
7 f 1 43.20 ŁASKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II B.D. # BEZ
8 f 1 41.82 JELONKIEWICZ Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U18 SL III #
9 f 1 32.70 GÓRNA Agnieszka LLKS Pomorze Stargard # 92 U18 ZP IV #
Oszczep (600) K
1 f 1 45.24 MALINOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM I
3 f 1 35.20 HABINA Aleksandra SKS Kusy Kraków # 92 U18 MA III
4 f 1 34.18 NOWAK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP IV
2 42.16 SIEKIERA Magdalena AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL II B.D. # 2
Chód 5 km K
1 f 1 25:56.59 KORZENIOWSKA Katarzyna MKL Szczecin 91 U18 ZP II #
2 f 1 27:11.00 ZAGRODNIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK III
3 f 1 27:23.11 JASIŃSKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL III #
4 f 1 27:35.70 RYBAK Weronika KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA III B.D. BEZ
5 f 1 27:36.29 TRAWIŃSKA Monika MKL Szczecin 90 U20 ZP III
6 f 1 27:42.86 HAZY Joanna CKS Budowlani Częstochowa # 90 U20 SL III #
7 f 1 28:30.19 NAWROCKA Monika KS Agros Zamość # 90 U20 LU III KUCHARSKI Marek # Z/1965/11 2018
8 f 1 28:39.33 KISZKA Karolina CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III
9 f 1 31:00.74 PIETRASIK Agnieszka LKS Olimpic Szczecin # 92 U18 ZP IV
Chód 10 km K
1 f 1 52:50.63 ŚWIERCZYŃSKA Justyna PLKS Gwda Piła # 87 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/2852/11 2020 3
100 m M
1 s 1 10.74 WOJCIECHOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +1.1 I
1 s 1 11.50 RÓŻALSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM 0.0 III #
2 s 1 10.90 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK +1.1 I
3 s 1 10.97 HERMANOWICZ Emil KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD +1.1 II
3 s 1 11.67 ADAMSKI Karol CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK 0.0 III
4 s 1 11.04 ROSZKOWSKI Grzegorz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U20 LU +1.1 II
4 s 1 12.13 BAREJA Mariusz LKS Pomorze Stargard # 92 U18 ZP 0.0 IV
5 s 1 11.10 MYSZKOWSKI Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP +1.1 II
5 s 1 12.28 BECKER Dominik LLKS Pomorze Stargard # 92 U18 ZP 0.0 --
6 s 1 11.20 SZYMCZAK Tomasz MKL Szczecin # 89 U20 ZP +1.1 II #
8 s 1 11.45 MACEK Jakub MKS MOS Wrocław # 90 U20 DS +1.1 III B.D. 3
1 s 2 11.14 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD 0.0 II B.D. # 2
1 s 2 11.66 DĄBROWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM -0.8 III
2 s 2 11.29 TWARDOWSKI Kamil SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP 0.0 II
2 s 2 11.81 STASIEK Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL -0.8 IV B.D. BEZ
3 s 2 11.35 TOMKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA 0.0 III B.D. # 3
4 s 2 11.42 BOGUS Paweł KKL Kielce 89 U20 SK 0.0 III
5 s 2 11.51 DUNAL Patryk KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA 0.0 III B.D. # 3
7 s 2 11.90 ZAWADZKI Mateusz KS Agros Zamość # 90 U20 LU 0.0 IV
8 s 2 12.24 KUBIS Filip KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA 0.0 -- B.D. # BEZ
200 m M
1 s 1 21.85 MALIŃSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP +0.3 I
2 s 1 21.94 KŁACZAŃSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP +0.3 II
3 s 1 22.07 TOTOŚ Filip niest. Katowice # 89 U20 SL +0.3 II B.D. BEZ
4 s 1 22.13 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA +0.3 II B.D. # M
5 s 1 22.25 LEWKO Przemysław KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD +0.3 II
6 s 1 22.72 MYŚLIWIEC Seweryn SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP +0.3 II B.D. # BEZ
7 s 1 22.73 GRZELKA Marcin KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +0.3 II #
1 s 2 22.63 RUMAK Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +1.1 II
2 s 2 22.76 GUT Aleksander WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA +1.1 II B.D. BEZ
4 s 2 23.16 POŁUDNIAK Dariusz CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +1.1 III
5 s 2 23.20 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard # 92 U18 ZP +1.1 III B.D. 3
6 s 2 23.24 KONIARZ Patryk CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +1.1 III
1 s 3 23.52 TOMKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +1.7 III B.D. # 3
2 s 3 23.80 FILIPEK Paweł SKS Kusy Kraków # 92 U18 MA +1.7 IV
4 s 3 24.04 NOWAKOWSKI Mateusz BKS Bydgoszcz 91 U18 KP +1.7 IV B.D. B.D. B.D. # BEZ
1 s 4 21.99 FÓRMAŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 91 U18 DS +1.3 II B.D. # 1
2 s 4 22.25 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin # 90 U20 DS +1.3 II
3 s 4 22.87 SIENKIEWICZ Jacek ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB +1.3 III #
4 s 4 22.98 GRUCA Damian WKS Śląsk Wrocław # 91 U18 DS +1.3 III
6 s 4 23.52 KRÓL Bartosz ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB +1.3 III
7 s 4 23.74 GIBAŁA Bartłomiej UKS WiR Łopuszno 91 U18 SK +1.3 IV
400 m M
1 s 1 48.05 CIEPIELA Jan KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA I #
2 s 1 48.80 KURDELSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP II B.D. # BEZ
3 s 1 49.11 GRYNKIEWICZ Marcin WMLKS Pomorze Stargard # 90 U20 ZP II
4 s 1 49.41 WILAMOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD II
5 s 1 49.86 ASKUNTOWICZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS II B.D. # 3
6 s 1 51.82 SADZIAK Dawid CKS Budowlani Częstochowa # 90 U20 SL III
1 s 2 49.60 NOWAK Rafał KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA II #
2 s 2 50.07 PAKULSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II #
4 s 2 50.52 SASYN Krzysztof KS Agros Zamość # 89 U20 LU III
5 s 2 50.68 KUBIK Andrzej MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL III
6 s 2 51.42 WAGA Bartłomiej KS Agros Zamość # 91 U18 LU III #
7 s 2 52.83 SOBOL Maciej CKS Budowlani Częstochowa # 90 U20 SL IV
1 s 3 50.78 FOSTIAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III #
2 s 3 51.77 KULPA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA III #
3 s 3 52.07 WILK Stanisław LKS Pomorze Stargard # 89 U20 ZP III B.D.
4 s 3 53.22 WALASZCZYK Kazimierz WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA IV
5 s 3 53.41 GASEK Maciej KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA IV
6 s 3 53.67 FRYZE Tomasz ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB IV #
1 s 4 51.24 SZIMELPFENIG Zbigniew SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP III #
2 s 4 54.49 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA IV
3 s 4 54.85 PISZCZEK Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA --
4 s 4 54.94 TOMASZEWSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA --
800 m M
1 s 1 1:54.29 WŁODARSKI Rafał MKS MOS Wrocław # 90 U20 DS II #
2 s 1 1:54.64 KARABIN Jakub ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB II #
3 s 1 1:55.64 BARAN Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS II #
4 s 1 1:55.66 ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa # 89 U20 SL II B.D. # 3
5 s 1 1:57.01 MESYASZ Przemysław CKS Budowlani Częstochowa # 90 U20 SL III #
6 s 1 1:57.19 ŁYSZCZARZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK III
7 s 1 1:57.42 WOŚ Zbigniew KS Agros Zamość # 91 U18 LU III B.D. # 2
8 s 1 1:59.09 STACHECKI Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
9 s 1 2:00.30 WIERZCHOWSKI Bartłomiej LKS Pomorze Stargard # 90 U20 ZP III
10 s 1 2:07.46 KUBACKI Tomasz LZS Bugaj 92 U18 OP IV
1 s 2 1:56.48 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U20 SK II #
2 s 2 1:59.12 TOMIAK Dariusz WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP III
5 s 2 2:00.54 DADEJ Piotr WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA III
6 s 2 2:00.98 PERUCKI Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa # 90 U20 SL III B.D.
7 s 2 2:01.04 ZAJĄC Karol WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA III
8 s 2 2:01.41 MOJSIEJ Michał ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB III
9 s 2 2:01.79 ROGALA Michał KS Agros Zamość # 89 U20 LU III #
1 s 3 1:59.24 MARCINIAK Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP III
2 s 3 2:00.56 SOBEK Zbigniew CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK III
3 s 3 2:01.76 BORUCKI Łukasz KS Agros Zamość # 91 U18 LU III #
4 s 3 2:04.10 WÓJTOWICZ Szymon CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK IV
5 s 3 2:04.69 MARTYNIAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB IV #
6 s 3 2:06.37 MACHLAŃSKI Damian LKS Pomorze Stargard # 91 U18 ZP IV B.D. BEZ
1500 m M
7 s 1 4:12.10 KOTYLA Szymon CKS Budowlani Częstochowa # 92 U18 SL IV LAMCH Czesław B.D. # Z/1842/11 2017 3
9 s 1 4:15.23 SZCZEPANEK Paweł LKS Pomorze Stargard # 92 U18 ZP IV
1 f 1 3:56.52 STEFANIEC Mateusz KS Agros Zamość # 91 U18 LU II B.D. # 3
2 1 4:00.34 BUCZAK Tomasz KS Agros Zamość # 89 U20 LU II
3 1 4:00.77 ROSZKO Damian KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD II CHYLIŃSKI Romuald Z/0363/11 2019 2
4 1 4:03.38 SKORUPA Marek UKS Barnim Goleniów # 91 U18 ZP III #
5 1 4:06.29 URBAŃSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB III
6 1 4:11.41 OBAŁA Damian ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB III
8 1 4:12.88 SZEWCZYK Dawid KKL Kielce 91 U18 SK IV
5000 m M
1 1 14:49.37 LANCMAN Michał LKS Pomorze Stargard # 90 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. # Z/4523/11 2012 3
2 1 14:58.59 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2020 1
3 1 15:21.74 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól # 88 U23 LB III BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2020 3
4 1 15:59.05 CERK Łukasz KL Iskra Białogard # 90 U20 ZP III
5 1 16:38.14 KIEŁBASA Krystian ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB IV B.D. # BEZ
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.79 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA 0.0 II #
2 s 1 14.98 OSIŃSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM 0.0 II
3 s 1 15.25 NĘDZKA Michał WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA 0.0 II
4 s 1 15.27 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ 0.0 II
5 s 1 15.51 SKUBISZ Krystian CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK 0.0 II
6 s 1 16.32 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA 0.0 III
7 s 1 21.80 ŻABA Tomasz KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA 0.0 --
400 m pł J MŁ M
1 s 1 56.26 CHMIELEWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP III #
2 s 1 56.31 MISZCZAK Jakub WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA III
3 s 1 57.32 KRUPA Damian SL Olimpia Poznań # 91 U18 WP III B.D. # M
4 s 1 57.39 KĘDRACKI Maciej KKL Kielce 91 U18 SK III
400 m pł M
1 52.38 BARANOWSKI Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS I #
2 53.34 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS I SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2020 M
3 55.04 SOKALSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów # 89 U20 LB II
4 55.05 JANUSZCZYK Daniel KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD II
5 55.57 KAŻURA Michał KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS II #
6 56.48 SZYMAŃSKI Jacek AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM II B.D. 2
7 56.55 PASTERNAK Kamil KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA III
2000 m prz M
1 f 1 5:56.96 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL I
2 f 1 5:59.28 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław 89 U20 DS I B.D. # 1
3 f 1 6:01.56 JARCZOK Miłosz AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL II #
4 f 1 6:06.20 PAWLIK Paweł WLKS Wrocław 89 U20 DS II
5 f 1 6:15.21 KONOPACKI Piotr LLKS Gubin 89 U20 LB III
6 f 1 6:20.46 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa # 89 U20 SL III B.D. # Z/1863/11 2020 3
7 f 1 6:24.62 TOMZA Cyprian CKS Budowlani Częstochowa # 89 U20 SL III LAMCH Czesław B.D. # Z/1844/11 2016 BEZ
8 f 1 6:29.37 KARLIK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL IV
10 f 1 6:49.96 PIECUCH Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP IV
9 6:41.37 BARANOWSKI Filip ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB IV #
Wzwyż M
1 f 1 2.01 MILEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD II B.D. # 1
2 f 1 1.93 DUDA Michał ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB III #
3 f 1 1.93 CZARNY Jarosław ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB III
4 f 1 1.89 GMERCZYŃSKI Kamil ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB III B.D. # 2
5 f 1 1.89 LUTY Przemysław CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III B.D. BEZ
6 f 1 1.85 JANKOWSKI Marcin BKS Bydgoszcz 91 U18 KP III
8 f 1 1.75 DOBOSZ Paweł MLKS Agros Żary # 91 U18 LB IV
Tyczka M
1 f 1 4.90 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS I ŁOŚ Dariusz # Z/4015/11 2020 MM
2 f 1 4.80 SZCZEPAŃSKI Marcin OSOT Szczecin # 90 U20 ZP I #
3 f 1 4.70 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U20 KP I BOCHENEK Dominik # Z/2184/11 2020 MM
4 f 1 4.70 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS I
5 f 1 4.60 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS I
6 f 1 4.40 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U20 KP II #
7 f 1 4.40 MROWIEC Gracjan ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB II B.D. # 2
8 f 1 4.20 ŁADO Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II
9 f 1 4.20 KOZŁOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM II
10 f 1 4.20 ADAMCZYK Piotr KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II
11 f 1 4.00 BRĄSZKIEWICZ Maciej SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP II
12 f 1 4.00 GAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II #
13 f 1 3.80 ŁACHECIŃSKI Radosław ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB III
14 f 1 3.80 MICHALSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS III #
15 f 1 3.60 SIUBA Jakub ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB III #
16 f 1 3.00 KRASOWSKI Mariusz ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB --
18 f 1 2.60 JÓŹWIAK Przemysław KS Żak Wałcz # 92 U18 ZP --
19 f 1 2.30 BAŃCZYK Daniel KS Żak Wałcz # 91 U18 ZP --
17 2.60 ZIELIŃSKI Bartosz KS Żak Wałcz # 92 U18 ZP --
W dal M
1 f 1 7.27 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM 0.0 I B.D. # Z/2560/11 2017 1
2 f 1 7.17 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U20 KP 0.0 II #
3 f 1 6.98 BANDOCH Krzysztof KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD 0.0 II
4 f 1 6.90 TOPOLIŃSKI Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM 0.0 II #
5 f 1 6.90 BORKOWSKI Rafał KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD 0.0 II B.D. # BEZ
6 f 1 6.87 SZYMCZYK Grzegorz LKS Pomorze Stargard # 89 U20 ZP 0.0 II
7 f 1 6.76 KRUK Adrian WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP 0.0 III
8 f 1 6.70 BANASIAK Rafał WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP 0.0 III
9 f 1 6.60 KOPROWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA 0.0 III B.D. 3
10 f 1 6.42 CZARNY Kamil CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK 0.0 III
11 f 1 6.27 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U18 SK 0.0 IV #
12 f 1 6.13 KUNDERA Paweł KKL Kielce 92 U18 SK 0.0 IV
14 f 1 5.06 SKRZYPIŃSKI Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS 0.0 -- KOKOT Zdzisław B.D. # Z/3928/11 2020 BEZ
Trójskok M
1 f 1 15.35 JOACHIMOWSKI Mateusz BKS Bydgoszcz 90 U20 KP 0.0 I
2 f 1 14.47 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U18 KP 0.0 II B.D. # 1
3 f 1 14.15 RABOWSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS 0.0 III
4 f 1 14.11 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U18 KP 0.0 III KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2020 1
5 f 1 13.89 MASTEJ Artur CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK 0.0 III
6 f 1 13.75 BAUMGART Paweł BKS Bydgoszcz 90 U20 KP 0.0 III #
7 f 1 13.75 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA 0.0 III #
8 f 1 13.04 STASIEK Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL 0.0 IV B.D. BEZ
9 f 1 12.62 WILMA Adrian ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB 0.0 IV #
Kula (5) M
1 f 1 15.99 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL II KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2020
2 f 1 13.68 ZIUŁCZYK Patryk ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB III #
3 f 1 12.91 KARBOWNIK Radosław KKL Kielce 91 U18 SK IV
Kula (6) M
1 f 1 17.60 PARTYKA Konrad KS Agros Zamość # 90 U20 LU I B.D. # 1
2 f 1 17.35 SIEREWICZ Kacper ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB I B.D. # 1
3 f 1 17.01 KOZŁOWSKI Wojciech KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD I
4 f 1 16.95 GRELA Arkadiusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL I #
5 f 1 15.31 SYGIT Tomasz KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II #
6 f 1 14.13 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB II
7 f 1 13.90 KĄKOL Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM III
8 f 1 13.73 LASOTA Mariusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL III #
9 f 1 13.14 PAJĄK Michał MLKS Agros Żary # 90 U20 LB III #
Dysk (1.5) M
1 f 1 48.67 RYBCZYŃSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II #
2 f 1 45.22 ZAKRZEWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM II #
3 f 1 41.85 SUWAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III #
4 f 1 39.91 ADAMCZAK Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP III
5 f 1 39.65 BROMBERGER Mariusz LLKS Pomorze Stargard # 92 U18 ZP III #
Dysk (1.75) M
1 f 1 56.79 SUCHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD I #
2 f 1 53.12 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA I #
3 f 1 50.03 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM I #
4 f 1 50.02 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard # 89 U20 ZP I #
5 f 1 45.48 NOGAJ Roger WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP II
6 f 1 42.04 PICHETA Kamil KKL Kielce 89 U20 SK III
7 f 1 40.33 TOMIAK Przemysław WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
8 f 1 39.88 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB III
9 f 1 39.21 KUBIAK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL III
10 f 1 38.17 GRZELAK Sławomir WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
11 f 1 36.71 SITKOWSKI Michał WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA IV
12 f 1 36.42 WIERZBA Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA IV
Młot (5) M
1 f 1 63.80 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U18 SK II #
2 f 1 62.34 DREGER Maciej BKS Bydgoszcz 91 U18 KP II #
3 f 1 50.54 PICHETA Szymon KKL Kielce 91 U18 SK III
4 f 1 45.92 SPICYN Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL IV #
5 f 1 42.50 BARCZAK Adrian LLKS Pomorze Stargard # 92 U18 ZP IV #
6 f 1 41.74 KARBOWNIK Radosław KKL Kielce 91 U18 SK IV
7 f 1 39.92 BURY Rafał ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB --
Młot (6) M
1 f 1 71.35 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość # 89 U20 LU I KUMOR Jolanta KUMOR Jolanta # Z/3286/11 2020
2 f 1 58.82 WESOŁOWSKI Damian KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD II #
3 f 1 58.49 BAŁAMUCKI Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL II
5 f 1 56.47 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD II WOJTULEWICZ Malwina # Z/3138/11 2020 MM
6 f 1 50.05 FURMAŃCZYK Paweł LLKS Pomorze Stargard # 89 U20 ZP III #
7 f 1 49.18 GRACZ Sebastian UMKS Iskra Wolsztyn # 90 U20 WP III #
8 f 1 48.11 BODANKA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL III #
4 58.07 BŁACHOWSKI Bartłomiej KS Agros Zamość # 89 U20 LU II
Oszczep (700) M
1 f 1 66.60 SZALECKI Krzysztof KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD I #
2 f 1 64.86 KAMELA Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM II #
3 f 1 54.52 NYCZ Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III
4 f 1 48.07 RAKOWSKI Andrzej ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB IV #
5 f 1 47.15 ŁUKA Wojciech MMKS Dąbrowa Górnicza 91 U18 SL IV
6 f 1 47.07 PARLICKI Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U18 SL IV
7 f 1 43.46 DANIELISZYN Patryk ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB -- #
Oszczep (800) M
1 f 1 70.75 HAJDYSZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM I #
2 f 1 70.25 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB I B.D. 1
3 f 1 69.98 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 U20 WP I B.D. # Z/4072/11 2020 1
4 f 1 65.28 RUSCHEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD I #
5 f 1 60.96 NOWAKOWSKI Mateusz KKL Kielce 90 U20 SK II B.D. # 2
6 f 1 51.83 ZAJĄC Patryk LLKS Pomorze Stargard # 89 U20 ZP III
7 f 1 47.08 PASZKOWSKI Wojciech WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
Chód 10 km M
1 f 1 44:27.30 WIATER Tomasz KS Agros Zamość # 90 U20 LU I
2 f 1 45:55.71 BŁOCKI Damian MKL Szczecin 89 U20 ZP II B.D. # Z/1146/11 2020 1
3 f 1 45:55.72 BŁOCKI Adrian AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL II #
4 f 1 48:55.75 WOLSKI Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK III
5 f 1 51:55.86 KANTORSKI Daniel LKS Olimpic Szczecin # 91 U18 ZP IV B.D. 4
6 54:44.86 FLITTA Wojciech PLKS Gwda Piła # 92 U18 WP IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2392890453339 sekund