Warszawa 24.05.2008
Liga juniorów
100 m K
1 s 1 12.11 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ +1.7 I #
1 s 2 11.78 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U20 PM +0.7 M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2020 MM
2 s 2 12.48 ŚWIĘCICKA Konstancja KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ +0.7 II
1 s 6 11.81 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa # 83 Sen MZ +1.5 M #
200 m K
1 s 1 26.67 FILIPIAK Sandra MKS Polonia Warszawa # 90 U20 MZ +1.3 III #
1 s 2 26.02 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ +0.8 II B.D. B.D. #
1 s 3 26.52 SOŁDYŃSKA Agnieszka MUKS Płock 89 U20 MZ +0.9 III
400 m K
1 s 1 60.55 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U18 MZ III B.D. # 3
1 s 2 58.90 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL II B.D. # Z/4322/11 2020
2 s 2 60.31 ROMANIUK Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U18 WN III #
3 s 2 60.37 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ III B.D. # 1
1 s 3 56.89 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II
2 s 3 58.44 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ II #
1 s 4 58.68 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U18 MZ II B.D. B.D. # BEZ
1 s 5 57.64 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD II #
1 s 6 59.42 WALIGÓRSKA Anna UKS WiR Łopuszno 89 U20 SK III
800 m K
1 s 1 2:14.18 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U20 MZ II B.D. # BEZ
2 s 1 2:16.36 DZIEDZIECH Izabela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD II KOTOWSKI Jan # 2
3 s 1 2:17.39 ZGLEJC Kamila KS AZS UWM Olsztyn # 89 U20 WN II
4 s 1 2:18.07 PRUDACZUK Patrycja MKS Żak Biała Podlaska # 92 U18 LU III #
5 s 1 2:18.35 TRZASKALSKA Justyna MULKS Terespol 92 U18 LU III MACHNOWSKI Grzegorz B.D. # Z/0993/11 2011 3
6 s 1 2:20.90 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD III DĄBROWSKI Tomasz # Z/3113/11 2020 M
1 s 2 2:20.78 JAKUBIAK Wioletta WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ III B.D. # 2
3 s 2 2:27.60 BORUTA Karolina WLKS Nowe Iganie # 93 U16 MZ IV
3 s 2 2:27.60 BORUTA Karolina WLKS Nowe Iganie # 93 U16 MZ IV
1500 m K
1 4:40.58 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 86 U23 PD II KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2255/11 2020 BEZ
2 4:47.05 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U18 MZ III B.D. # 3
4 4:51.84 OLKOWICZ Ewelina WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ III
3000 m K
1 10:00.18 GUZ Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska # 89 U20 LU II #
2 10:33.89 BURSZTA Matylda MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ III
3 10:42.76 BOJARCZUK Monika WLKS Nowe Iganie # 89 U20 MZ III B.D. #
4 10:48.24 FILIPIUK Weronika MKS Żak Biała Podlaska # 91 U18 LU III
5 10:48.94 JEZIOR Maria MKS Żak Biała Podlaska # 90 U20 LU III B.D. BEZ
8 11:09.49 BARCEWICZ Monika KS AZS UWM Olsztyn # 91 U18 WN IV #
100 m pł J MŁ K
1 15.11 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ +2.6 II BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2020 1
2 15.68 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ +2.6 II
3 15.70 PASZKIEWICZ Ewa KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD +2.6 II
4 16.55 SZEWCZYK Dominika MKL Sparta Stalowa Wola # 92 U18 PK +2.6 III
5 16.90 LENARCIK Dominika AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +2.6 III
100 m pł K
1 14.94 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U20 PM +1.9 II #
2 14.98 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ +1.9 II #
3 15.94 WOJTULEWICZ Diana KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD +1.9 III B.D. BEZ
4 16.68 ŻERNACZUK Aneta KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD +1.9 III
400 m pł K K
1 64.86 HARASIMOWICZ Eliza AKL Ursynów Warszawa # 91 U18 MZ II
2 66.76 KOWALCZYK Iga UKS Kusy Warszawa # 89 U20 MZ III
4 69.91 TRYKACZ Aleksandra KS Agros Zamość # 92 U18 LU IV B.D. # 3
Wzwyż K
1 1.70 SOBUŃ Justyna LUKS Hańcza Suwałki # 91 U18 PD I #
2 1.60 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock 90 U20 MZ III B.D. # 3
3 1.60 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ III #
4 1.60 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM III #
6 1.55 GAJEWSKA Monika MLKL Płock 93 U16 MZ III
Tyczka K
1 3.21 DZIWISZEK Sandra RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ II #
W dal K
1 5.86 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ +1.6 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/2087/11 2017 1
2 5.54 KRUŻYCKA Barbara OKLA Ostrołęka # 90 U20 MZ +1.2 II
3 5.30 PISKORZ Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ +1.4 III B.D. # BEZ
4 5.13 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ +1.2 III
5 5.10 SZPAKOWSKA Ewelina LUKS Hańcza Suwałki # 92 U18 PD +1.7 III #
Trójskok K
1 11.15 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA +1.9 III #
2 10.81 CHOROSZEWSKA Olga OKLA Ostrołęka # 90 U20 MZ +0.9 III #
5 10.23 BRYLSKA Angelika MLKL Płock 91 U18 MZ +2.0 IV
Kula (4) K
1 13.35 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2020 MM
2 12.40 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA II B.D. # M
3 12.38 ULICKA Monika MLKL Płock 90 U20 MZ II
4 11.85 KRÓL Edyta UKS Czwórka Białystok # 89 U20 PD II
5 11.70 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III #
6 11.44 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ III #
7 11.31 GAJEWSKA Renata KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP III B.D. # 3
8 11.19 MARTOWICZ Natalia KS Agros Zamość # 90 U20 LU III
9 10.26 RACIBORSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD III B.D. B.D. # 3
Dysk (1) K
1 37.72 GAJEWSKA Renata KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP II B.D. # 3
2 37.20 ŁAPIŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD II
3 36.94 ULICKA Monika MLKL Płock 90 U20 MZ III
4 36.13 CZAJKOWSKA Urszula KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD III B.D. # 3
5 32.63 AFANASJEW Hanna PKS Gwardia Szczytno # 89 U20 WN III
Młot (4) K
1 43.39 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ II #
2 42.58 BIESIADECKA Anna RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ III
3 40.69 MIERZEJEWSKA Aleksandra RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ III
4 40.32 LANGE Urszula KS Orzeł Warszawa # 91 U18 MZ III #
5 36.69 JAROSZ Katarzyna RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ IV
6 34.25 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U18 MZ IV
7 31.55 SAMORAJ Maria KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ --
Oszczep (600) K
1 46.68 MOR Karolina KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD I #
2 35.87 OSIECKA Anna KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD III
3 34.27 GOLIŃSKA Aleksandra MUKS Płock 91 U18 MZ IV
Chód 5 km K
1 25:07.61 KOSZAŁKO Joanna MKS Żak Biała Podlaska # 90 U20 LU II
3 26:16.58 KARAŚ Jolanta AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ II #
6 30:06.36 SZYMAŃSKA Olga KS AZS UWM Olsztyn # 90 U20 WN III
100 m M
1 s 1 11.25 PODGÓRSKI Konrad MKS Durasan Płońsk # 89 U20 MZ +1.2 II
1 s 2 11.19 ZACHARSKI Paweł KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ +1.1 II
2 s 2 11.30 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U18 PM +1.1 II
1 s 3 10.74 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP +1.4 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
2 s 3 10.97 WIŚNIEWSKI Hubert LKS Narew Kurpiewski Łomża # 90 U20 PD +1.4 II
1 s 5 10.92 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa # 83 Sen MZ +1.9 II #
2 s 5 10.95 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ +1.9 II RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
1 s 7 11.02 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 90 U20 MZ +1.4 II B.D. # 1
2 s 7 11.20 BACZEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD +1.4 II B.D. BEZ
3 s 7 11.48 BLUS Maciej UKS Vis Skierniewice # 91 U18 LD +1.4 III
200 m M
1 s 1 22.14 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +1.6 II
2 s 1 22.74 BIEGAJŁO Mateusz KS Agros Zamość # 91 U18 LU +1.6 II B.D. # 1
4 s 3 24.45 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 94 U16 MZ +2.0 V #
5 s 3 24.92 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ +2.0 V #
1 s 4 21.86 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ +1.5 I RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
3 s 4 22.43 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD +1.5 II
6 s 4 22.80 WOJNO Arkadiusz AZS Łódź # 90 U20 LD +1.5 II B.D. 2
1 s 5 22.54 PACHOLCZAK Przemysław KS Piaseczno 89 U20 MZ +0.8 II #
2 s 5 22.86 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 92 U18 SL +0.8 III ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2020
3 s 5 23.16 MATYSIAK Kamil AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ +0.8 III
1 s 6 22.76 BACZEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD +1.0 II B.D. BEZ
2 s 6 23.19 BYCZKOWSKI Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 91 U18 MZ +1.0 III
400 m M
1 s 1 51.57 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ III #
2 s 1 52.00 ROGOWSKI Damian MUKS Płock 91 U18 MZ III
1 s 2 48.81 STOPYRA Artur KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U20 PK II B.D. B.D. B.D. BEZ
2 s 2 50.42 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U20 MZ II B.D. # BEZ
1 s 5 48.89 KUCHARSKI Bartosz MKS Polonia Warszawa # 88 U23 MZ II B.D. BEZ
3 s 5 50.20 CHYLIŃSKI Daniel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U20 PD II
4 s 5 50.33 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II B.D. # 1
7 s 5 52.34 POGORZELSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U18 PD III B.D. 2
8 s 5 52.44 BRONAKOWSKI Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD III
800 m M
1 1:56.89 MROCZEK Krzysztof WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ II #
2 1:57.35 ŁYSIK Paweł OKS Start Otwock 90 U20 MZ III #
3 1:57.98 SAMEŁKO Łukasz KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD III B.D. BEZ
4 1:58.67 KOWALCZYK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ III #
5 1:59.56 DAC Marek AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III B.D. B.D. B.D. # BEZ
1500 m M
1 4:02.84 KAMIŃSKI Paweł MKS Polonia Warszawa # 90 U20 MZ III
3000 m M
1 8:52.70 ŻEBROWSKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce # 90 U20 MZ III #
110 m pł J MŁ M
1 14.20 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U18 MZ +1.3 II #
2 15.01 JABŁOŃSKI Wojciech KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD +1.3 III B.D. # BEZ
3 15.07 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ +1.3 III RZEPKA Marek # Z/4230/11 2020 2
4 15.31 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ +1.3 III #
5 15.51 ZIENKIEWICZ Adam KS Orzeł Warszawa # 91 U18 MZ +1.3 III
6 15.76 ŻMIJEWSKI Jakub KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ +1.3 IV
7 15.86 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ +1.3 IV
110 m pł M (99.1) M
1 15.26 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ +1.3 II #
2 15.45 ŻERNACZUK Rafał KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD +1.3 II #
3 15.69 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ +1.3 II #
4 16.19 KSIĘŻOPOLSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce # 90 U20 MZ +1.3 III
5 16.22 WYRZYKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ +1.3 III
400 m pł J MŁ M
4 59.73 IDZINIAK Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola # 91 U18 PK IV B.D. # BEZ
400 m pł M
1 56.05 ANTOŃCZAK Marek KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ II
2 56.46 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba # 90 U20 PK II ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
3 57.15 KOSTYRA Kamil AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ III #
5 61.13 OSTAPCZUK Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U20 LU IV #
2000 m prz M
1 6:12.91 WOJCIECHOWSKI Rafał MKS Stal Nowa Dęba # 90 U20 PK III #
2 6:17.05 ZAKRZEWSKI Piotr MKS Durasan Płońsk # 89 U20 MZ III
3 6:18.37 SZYMANIAK Kamil KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD III B.D. # BEZ
4 6:23.65 WIĘCŁAW Kamil MKS Durasan Płońsk # 90 U20 MZ III #
Wzwyż M
1 1.92 KRUPA Damian WLKS Nowe Iganie # 90 U20 MZ III #
1 1.96 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ II #
2 1.96 MICHAŁOWSKI Szymon LUKS Hańcza Suwałki # 90 U20 PD II #
4 1.92 RADASZKIEWICZ Mateusz MLKL Płock 89 U20 MZ III #
5 1.88 WOŹNIAK Konrad WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ III #
6 1.88 SMARKUSZ Krzysztof KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD III #
11 1.84 PERUCKI Krzysztof RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ III
12 1.84 ANDREJEWICZ Hubert KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD III #
15 1.80 PŁOCICA Marcin MKL Sparta Stalowa Wola # 91 U18 PK IV
Tyczka M
1 4.80 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa # 87 U23 MZ I #
2 4.60 STARZYCKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ I #
5 3.40 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ IV #
7 3.00 DANILUK Mateusz KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ --
W dal M
1 7.01 MATEUSIAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +1.6 II #
2 6.87 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 92 U18 SL +2.0 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2020
3 6.77 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa # 89 U20 MZ +0.8 III GRABOLUS Marek BEZ
4 6.65 WASILUK Piotr WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ +0.8 III #
5 6.75 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +0.3 III #
6 6.60 STRZAŁKOWSKI Adrian MKL Szczecin # 90 U20 ZP +2.1 III #
7 6.47 GÓRALCZYK Adrian LKS Narew Kurpiewski Łomża # 93 U16 PD +0.7 III B.D. # 3
8 6.47 GÓRALCZYK Adrian LKS Narew Kurpiewski Łomża # 93 U16 PD +0.7 III B.D. # 3
Trójskok M
1 14.85 HOFFMANN Karol AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU +1.1 I ŁUKASIAK Michał ŁUKASIAK Michał # , Z/3512/11 , 2020
2 14.49 WIKTORSKI Tomasz OKLA Ostrołęka # 88 U23 MZ -0.2 II #
3 14.28 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +1.8 III #
4 13.81 MATEUSIAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +1.4 III #
5 12.89 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa # 92 U18 MZ +1.3 IV PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
6 12.78 OLSZEWSKI Michał OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ +1.7 IV
7 12.27 SZOKA Mateusz OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ +0.6 --
8 12.04 NOWICKI Damian MKS Durasan Płońsk # 92 U18 MZ +1.0 --
Kula (5) M
1 15.41 KROPIDŁOWSKI Adam RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ II
2 15.07 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno # 92 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
3 14.97 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U18 MZ III
4 13.84 ULEWICZ Michał UKS LA Basket Warszawa 92 U18 MZ III
Kula (6) M
1 18.51 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 89 U20 MZ I #
2 17.54 RASIŃSKI Michał AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ I #
Dysk (1.5) M
1 49.91 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof # 2
2 46.61 SEWASTIANOWICZ Paweł KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD II B.D. # BEZ
3 42.63 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U18 MZ III
Dysk (1.75) M
1 52.91 WALKOWSKI Damian AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ I
2 41.89 PIASECKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki # 90 U20 PD III
Młot (5) M
1 65.53 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ II #
2 56.96 PRUSACZYK Kajetan OKLA Ostrołęka # 92 U18 MZ III B.D. # BEZ
3 44.65 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ IV
Młot (6) M
1 59.45 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U20 LU II #
2 51.80 KUCZYŃSKI Maurycy AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ II
3 48.30 MIKA Andrzej AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ III
Oszczep (700) M
1 69.71 PONIATOWSKI Mateusz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U18 LU I #
2 61.11 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2020 MM
3 60.14 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II
4 56.76 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U18 MZ III
5 53.72 SZYMCZAK Michał KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ III
6 49.39 GODLEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD IV
Oszczep (800) M
1 71.25 CHMIELAK Hubert LUKS Hańcza Suwałki # 89 U20 PD I WALCZAK Leszek # Z/2665/11 2020
2 59.09 ROGOWSKI Rafał UKS Impuls Warszawa # 89 U20 MZ II B.D. BEZ
3 58.13 NIEZGODA Sławomir UKS Impuls Warszawa # 88 U23 MZ II
4 56.91 DOBROGOWSKI Konrad KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD II
Chód 10 km M
1 45:20.82 PIÓREK Kamil MKS Stal Nowa Dęba # 89 U20 PK II B.D. # BEZ
2 46:18.77 ROMANOWSKI Mieczysław MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ II #
3 46:36.87 KOZŁOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa # 88 U23 MZ II #
4 46:41.27 BORODIJUK Tomasz MKS Żak Biała Podlaska # 89 U20 LU II
5 49:13.80 KUSZNERUK Jakub MKS Żak Biała Podlaska # 92 U18 LU III
6 49:18.36 JASIŃSKI Mateusz OKS Start Otwock # 91 U18 MZ III
7 51:40.28 LIPKA Łukasz MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ IV #
8 56:49.49 KOZŁOWSKI Marcin MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ IV
9 58:35.52 MOŚCICKI Rafał MKS Żak Biała Podlaska # 91 U18 LU --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.0401699542999 sekund