Olsztyn 31.05.2008
Warmińsko-Mazurski mityng LA
100 m K
1 12.23 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U23 WN -2.0 II
200 m K
1 25.03 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U23 WN 0.0 II
2 26.07 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ 0.0 II BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2020 1
400 m K
1 58.64 KRÓLICKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN II
2 62.52 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U16 WN IV NOWICKI Ryszard B.D. # Z/0822/11 2020
800 m K
1 2:12.22 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ II #
2 2:14.81 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN II
3 2:17.06 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda 90 U20 WN II #
4 2:17.22 PUKA Patrycja MLKS Ostróda 91 U18 WN II #
100 m pł J MŁ K
1 16.00 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ -1.8 III BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2020 1
400 m pł K K
1 67.12 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/2534/11 2020 M
2000 m prz K
1 6:51.95 GAWRYLUK Eliza KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN -- #
2 7:24.29 WALTER Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 90 U20 WN II #
3 7:42.36 BARCEWICZ Monika KS AZS UWM Olsztyn # 91 U18 WN III #
4 8:00.43 ROBAK Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 90 U20 WN III
5 8:07.05 IWAŃSKA Monika MOS Zatoka Braniewo # 91 U18 WN III GAJOWNICZEK Waldemar # 3
Kula (4) K
1 10.01 BISKUP Aleksandra MKS Truso Elbląg # 91 U18 WN III
Oszczep (600) K
1 33.05 MYCZKOWSKA Patrycja MOS Zatoka Braniewo # 92 U18 WN IV
200 m M
1 s 2 22.85 ORDAKOWSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 91 U18 WN -1.9 III
1 s 4 23.19 KOWALSKI Łukasz MUKL Brodnica # 91 U18 KP -1.2 III B.D. B.D. # 3
4 s 4 25.82 SZABŁOWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U23 PD -1.2 -- KORYTKOWSKI Andrzej
5 s 4 25.89 CHROSTEK Andrzej KS AZS UWM Olsztyn # 95 U14 WN -1.2 --
800 m M
1 1:54.46 PODOLAK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN II
2 1:58.39 SŁODOWNIK Fabian MKS Truso Elbląg # 91 U18 WN III #
110 m pł MŁ M
3 16.75 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U16 WN -0.9 III #
110 m pł J MŁ M
1 15.18 WOŹNIAK Piotr SKLA Sopot # 91 U18 PM -0.9 III #
110 m pł M
2 15.53 MRÓWKA Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 84 Sen WN -0.9 II
400 m pł J MŁ M
1 56.54 WOŹNIAK Piotr SKLA Sopot # 91 U18 PM III #
2 61.59 WIŚNIEWSKI Aleksander KS AZS UWM Olsztyn # 92 U18 WN --
3 61.98 ZRADA Marcin LUKS Orneta 92 U18 WN -- MAKOWSKI Leszek # Z/4863/11 2011 2
Wzwyż M
1 2.08 GLAUBERT Marcin MKS Truso Elbląg # 83 Sen WN I
2 2.04 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN II
Kula (5) M
2 15.49 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno # 92 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
Kula (6) M
1 15.32 BALUKIEWICZ Paweł MKS Truso Elbląg # 90 U20 WN II #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.81463408470154 sekund