Chorzów 24.05.2008
II rzut II Ligi juniorów
100 m K
2 12.78 HELBIK Joanna LKS Pszczyna 93 U16 SL +1.0 III B.D. # BEZ
4 12.99 SZYMAŃSKA Anna LKS Pszczyna 94 U16 SL +1.0 III #
200 m K
1 s 1 25.29 KSIˇŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL +0.8 II #
3 s 1 26.42 KIPIEL Joanna UKS Maraton Sękowa # 90 U20 MA +0.8 III
4 s 1 26.46 WALASZCZYK Anna ULKS Technik Trzcinica # 92 U18 PK +0.8 III #
1 s 2 26.47 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U18 SL +0.6 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
2 s 2 26.59 CI¦LAK Magdalena ULKS Technik Trzcinica # 89 U20 PK +0.6 III
400 m K
1 58.32 ¦WIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice # 92 U18 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/2913/11 2019 MM
800 m K
1 s 1 2:11.90 DEPTUŁA Magdalena TS AKS Chorzów # 87 U23 SL II
2 s 1 2:16.63 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U20 SL II ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
4 s 1 2:18.44 NABIELEC Magdalena niest. Kraków # 91 U18 MA III B.D. # 3
5 s 2 2:26.95 BAJOR Roksana MKS-MOSM Bytom 93 U16 SL IV #
1 s 3 2:16.17 WRÓBLEWSKA Wioletta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP II #
3000 m K
1 10:47.77 KULA Małgorzata AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL III
2 11:13.92 KAMIŃSKA Agata MKS-MOSM Bytom 91 U18 SL IV
100 m pł MŁ K
1 15.01 KRYSZTOF Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U16 OP +2.0 II #
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.51 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP +2.4 II B.D. # Z/3660/11 2019 M
2 s 1 15.20 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +2.4 II
3 s 1 15.73 DUBAJ Justyna WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +2.4 II
4 s 1 15.91 POPIELA Joanna MMKS D±browa Górnicza 92 U18 SL +2.4 III #
5 s 1 16.50 PROFIC Monika SKS Kusy Kraków # 92 U18 MA +2.4 III
100 m pł K
2 15.05 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS +2.0 II #
400 m pł K K
1 s 1 63.66 MATUSZEWSKA Roksana MKS-MOSM Bytom 90 U20 SL II #
2 s 1 65.49 LEMPART Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U18 SL II B.D. BEZ
3 s 1 66.57 POCZEKAJSKA Lidia MUKS Gim 2 Nysa 89 U20 OP III
4 s 1 67.53 TABACZEK Angelika AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL III #
5 s 1 68.35 STASIŃSKA Paulina MKS-MOSM Bytom 90 U20 SL III
1 s 2 66.79 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U20 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
2 s 2 67.56 SZEWCZYK Klaudia MKS Budomark Mysłowice # 89 U20 SL III
3 s 2 69.14 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U18 OP IV #
Wzwyż K
3 1.68 NOWAK Martyna MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U20 WP II
4 1.60 GNIEŁKA Ewa TS AKS Chorzów # 91 U18 SL III #
W dal K
1 5.50 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL 0.0 II #
2 5.39 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL 0.0 III B.D. # 3
3 5.34 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA +1.2 III #
4 5.33 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +2.3 III #
Trójskok K
1 12.27 PŁONKA Anna AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL +2.9 I #
2 11.90 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +2.1 II
3 10.73 BIAŁKOWSKA Ewelina MUKS Gim 2 Nysa 91 U18 OP +2.1 IV
Kula (4) K
1 11.47 KI¦LUK Izabela UKS Czwórka Żory # 89 U20 SL III
2 11.36 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U18 SL III #
3 10.41 MIŁO¦ Sylwana LKS Stal Mielec # 92 U18 PK III
4 10.05 KOZIOŁ Aneta ULKS Technik Trzcinica # 91 U18 PK III #
Dysk (1) K
1 35.82 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U18 SL III #
1 44.41 MISIARZ Ewelina KS Sprint Bielsko-Biała # 89 U20 SL I
2 34.35 PAJEK Martyna MMKS Kędzierzyn KoĽle # 90 U20 OP III
3 31.71 STEFAŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 90 U20 SL IV
3 34.25 JANKOWSKA Klaudia MMKS Kędzierzyn KoĽle # 92 U18 OP III
Młot (4) K
1 35.67 NORAS Marta MOSM Tychy 89 U20 SL IV
2 32.64 SENYK Katarzyna MOSM Tychy 90 U20 SL IV
3 32.14 WAWOCZNY Klaudia RMKS Rybnik 90 U20 SL IV
Oszczep (600) K
1 38.77 CWYNAR Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U20 OP III #
2 34.75 GEMBARA Agnieszka TS AKS Chorzów # 90 U20 SL III #
6 29.94 KORZENIOWSKA Paulina KS Sprint Bielsko-Biała # 94 U16 SL V
Chód 5 km K
1 24:52.86 GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL II B.D. # Z/1925/11 2019 BEZ
100 m M
1 s 1 11.03 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL +0.3 II #
2 s 1 11.08 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL +0.3 II #
4 s 1 11.25 MAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS +0.3 II
7 s 1 11.42 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL +0.3 III #
6 s 2 11.73 SAMBORSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA +0.1 III
3 s 3 11.73 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA 0.0 III #
2 s 7 11.23 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL +0.5 II
3 s 7 11.30 PIKSA Denis RMKS Rybnik 91 U18 SL +0.5 II #
5 s 7 11.45 KITA Michał UKS-MOS Opole # 92 U18 OP +0.5 III
200 m M
1 s 1 22.25 SOBÓR Damian WKS Wawel Kraków # 88 U23 MA 0.0 II KOLODZIEJ Roman 2
4 s 1 22.75 MAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS 0.0 II
2 s 2 23.10 DRABICKI Konrad MKS Tempo Kęty # 91 U18 MA +0.2 III #
5 s 4 25.24 SZCZUPAK Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA +2.2 V #
1 s 5 24.59 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U16 MA +2.8 V
2 s 6 25.09 PASTERNAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA +0.8 V
400 m M
6 s 1 52.52 JARONI Michał MKS-SMS Victoria Racibórz # 92 U18 SL III
1 s 5 50.96 WAŁTOSZ Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP III #
800 m M
1 s 1 1:56.94 BULA Jacek MKS-MOSM Bytom 90 U20 SL II B.D. BEZ
4 s 1 1:57.98 DADEJ Dawid ZKS Unia Tarnów # 91 U18 MA III B.D. 2
5 s 1 1:58.20 JANICKI Krzysztof MKS-MOSM Bytom 91 U18 SL III
1 s 2 1:58.92 CZERNEK Wojciech AZS-AWF Katowice # 92 U18 SL III B.D. # 2
2 s 2 1:59.31 KOSIŃSKI Daniel CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III
1500 m M
1 3:55.30 FLIS Tomasz LKS Kłos Olkusz # 86 U23 MA II #
4 3:59.09 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec # 92 U18 PK II B.D.
5 4:00.72 CIE¦LAR Maciej AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL II
6 4:01.64 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze # 90 U20 SL II GAJEWSKI Wojciech B.D. # Z/2436/11 2017 2
7 4:02.64 KĘDZIERSKI Kamil KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS III B.D. 3
5000 m M
1 16:29.79 JANIK Krzysztof MUKS Gim 2 Nysa 90 U20 OP IV B.D. 2
2 17:26.54 RYSZKA Dariusz UKS Olimpia Zabrze # 92 U18 SL IV B.D. B.D. # BEZ
110 m pł MŁ M
4 s 3 16.37 KUCEWICZ Karol MMKS D±browa Górnicza 93 U16 SL +0.8 III
110 m pł J MŁ M
1 14.64 GNAT Krystian LKS Stal Mielec # 91 U18 PK +0.3 II #
3 14.98 GADŻAŁA Paweł UKS-MOS Opole 92 U18 OP +0.3 II JASIŃSKI Cyprian
110 m pł M (99.1) M
3 s 2 15.82 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów # 90 U20 SL +0.5 III B.D. # BEZ
4 s 2 15.88 BRZOZA Mateusz GKS Piast Gliwice # 89 U20 SL +0.5 III RAMUS Józef # Z/4954/11 2015 2
2 s 3 15.34 TACIAK Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U20 SL +0.8 II
3 s 3 15.36 GAJDA Mateusz ULKS Technik Trzcinica # 89 U20 PK +0.8 II #
400 m pł J MŁ M
1 s 1 56.46 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U18 SL III #
2 s 1 56.76 CETNAROWICZ Artur ULKS Lipinki 91 U18 MA III B.D. BEZ
3 s 1 56.87 ZAWŁOCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 92 U18 SL III
4 s 1 58.96 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL IV ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
5 s 1 61.02 KLUSZCZYŃSKI Artur UKS Olimpia Zabrze # 92 U18 SL -- B.D. # BEZ
1 s 2 56.87 SOJKA Grzegorz UKS-MOS Opole 91 U18 OP III #
2 s 2 57.45 ŻˇDŁO Jacek LKS Stal Mielec # 91 U18 PK III #
3 s 2 58.53 CETNAROWICZ Rafał ULKS Lipinki 92 U18 MA IV #
400 m pł M
1 s 3 56.47 MAĆKÓW Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U20 OP II
2000 m prz M
1 6:15.57 MATNER Paweł KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS III #
2 6:19.89 DOBROWOLSKI Kamil LKS Stal Mielec # 91 U18 PK III
3 6:21.89 MUSZYŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA III #
4 6:23.31 GORCZYCA Bartosz ULKS Technik Trzcinica # 91 U18 PK III WOJTAS Tomasz # Z/0094/11 2019 3
5 6:25.11 DZIEDZIŃSKI Tomasz MUKS Gim 2 Nysa 91 U18 OP III
6 6:30.33 NIEZGODA Marcin KKB MOSiR Krosno # 90 U20 PK IV KATAN Wacław Z/3583/11 2019 3
W dal M
1 6.63 RUMIANOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 89 U20 SL +0.9 III
Trójskok M
1 14.84 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 U23 OP +2.8 I #
3 14.33 MOSS Jason WKS Wawel Kraków # 79 Sen MA +0.5 III
5 13.94 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty # 90 U20 MA +3.1 III #
6 13.94 NORAS Piotr SPLA Tychy # 90 U20 SL +2.5 III
7 13.93 STAŃCZAK Janusz KS Sprint Bielsko-Biała # 89 U20 SL +4.7 III
8 13.21 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec # 92 U18 PK +1.4 III #
Kula (5) M
1 15.92 JANKOWSKI Łukasz AZS-AWF Katowice 91 U18 SL II
2 14.32 MROCZKOWSKI Łukasz MKS-MOSM Bytom # 91 U18 SL III
3 14.28 ŻEBROWSKI Wojciech GKS Piast Gliwice # 91 U18 SL III
4 13.69 ŁAZOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn KoĽle # 92 U18 OP III
Kula (6) M
2 15.27 HORODYŃSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 90 U20 SL II
3 15.01 ŻELE¬NIK Mateusz MKS Iskra Pszczyna # 89 U20 SL II
Dysk (1.5) M
1 48.46 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U18 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2020 1
2 40.19 WˇSIEWICZ Ireneusz MOS CSiR D±browa Górnicza # 92 U18 SL III
Dysk (1.75) M
4 39.81 HORODYŃSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 90 U20 SL III
Młot (5) M
1 43.12 CIESIELSKI Marcin RMKS Rybnik 92 U18 SL IV
Oszczep (700) M
2 50.76 NOWOTARSKI Piotr MKS Tempo Kęty # 92 U18 MA III
Oszczep (800) M
1 67.66 KEMPNY Bartłomiej MKS Iskra Pszczyna # 89 U20 SL I #
2 63.06 DĘBICKI Sebastian ULKS Technik Trzcinica # 78 Sen PK I
Chód 10 km M
1 50:43.80 STALA Jakub LKS Stal Mielec # 91 U18 PK III #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.936830997467 sekund