Sopot 24.05.2008
Mityng kwalifikacyjny jun. I jun. mł.
100 m K
1 s 1 12.70 KISIEL Ayla UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD -1.0 II SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # Z/0289/11, Z/0289/11 2014, 2016 1
2 s 1 12.75 GRZĄDZIELA Olga KL Gdynia 91 U18 PM -1.0 II #
1 s 2 12.78 CIEŚLAK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM +2.2 III
1 s 3 12.12 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U23 WN +1.0 I
2 s 3 12.23 DŁUGA Monika LKS Ziemi Puckiej Puck # 78 Sen PM +1.0 II #
1 f 12.63 GRZĄDZIELA Olga KL Gdynia 91 U18 PM +0.8 II #
2 f 12.67 CIEŚLAK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM +0.8 II
3 12.77 KUREK Małgorzata LKS Ziemi Puckiej Puck # 91 U18 PM +0.8 III B.D. # 2
200 m K
1 s 1 25.26 SZYLAKOWSKA Justyna ZLKL Zielona Góra # 92 U18 LB +1.4 II
1 s 2 24.77 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U23 WN -0.6 I
2 s 2 25.26 DŁUGA Monika LKS Ziemi Puckiej Puck # 78 Sen PM -0.6 II #
3 s 2 25.39 BURMISTRZAK Magdalena LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP -0.6 II B.D. BEZ
4 s 2 26.30 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U20 PM -0.6 III #
1 s 3 27.05 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot # 94 U16 PM -0.8 III #
3 s 3 27.54 LASKOWSKA Maja AZS-AWFiS Gdańsk 93 U16 PM -0.8 IV
4 s 3 27.70 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U16 WN -0.8 IV NOWICKI Ryszard B.D. # Z/0822/11 2020
400 m K
1 s 2 64.13 MISLISZ Jagoda LKS Ziemi Puckiej Puck # 93 U16 PM IV #
1 57.04 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot # 88 U23 PM II LEWANDOWSKI Tomasz # Z/4203/11 2020 MM
2 59.15 MULARSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 91 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek B.D. # BEZ
800 m K
1 2:13.50 DEJK Monika SKLA Sopot 89 U20 PM II
2 2:13.80 FIGAT Magdalena UKS Jedynka Bartoszyce # 91 U18 WN II
3 2:14.31 NOWAK Agnieszka UKS Bliza Władysławowo # 91 U18 PM II B.D. BEZ
4 2:17.75 SKAWIŃSKA Anna GKS Żukowo # 93 U16 PM III #
5 2:18.82 ZAKRZEWSKA Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III #
8 2:22.42 TAS Adrianna KKL Rodło Kwidzyn # 94 U16 PM III #
1500 m K
1 4:41.14 DEMBEK Ida MUKL Brodnica 89 U20 KP II B.D. 2
2 4:51.63 CZERWIŃSKA Sandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP III
3000 m K
1 10:03.39 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda 90 U20 WN II #
2 10:08.78 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 90 U20 WN II WOSIEK Jacek # Z/3500/11 2020 MM
3 10:10.98 CENTKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP II #
4 10:15.23 PUKA Patrycja MLKS Ostróda 91 U18 WN II #
5 10:17.62 ŻELEŹNIK Marlena KL Lechia Gdańsk # 89 U20 PM II #
6 10:19.50 MALICKA Agata LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP II
7 10:23.83 ROSIŃSKA Beata LKS Vectra Włocławek # 89 U20 KP II
8 10:24.45 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 90 U20 PM II POBŁOCKI Piotr # Z/0671/11 2020 2
9 10:42.62 DEMBEK Joanna KS Jeziorak Iława # 90 U20 WN III B.D.
10 11:05.00 PAWIŃSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek # 92 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/2634/11 2
11 11:05.74 SAWOSTIANIK Anna MKS Truso Elbląg # 91 U18 WN IV
100 m pł J MŁ K
1 14.42 GRZĄDZIELA Olga KL Gdynia 91 U18 PM +1.0 I #
2 15.80 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum # 91 U18 PM +1.0 III SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
3 16.03 ZADURSKA Paulina MKS Sambor Tczew # 91 U18 PM +1.0 III #
100 m pł K
1 15.23 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U20 PM +1.0 II #
2 16.18 KWIATKOWSKA Dominika MKS Sambor Tczew # 90 U20 PM +1.0 III
400 m pł K K
1 66.06 KREFT Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U20 PM III
2 67.05 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/2534/11 2020 M
2000 m prz K
1 7:46.33 MITRĘGA Daria KS Wda Świecie # 90 U20 KP III
2 8:11.90 BUCHHOLC Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM --
3 8:21.86 TRZEBIATOWSKA Ewa ULKS Talex Borzytuchom 92 U18 PM -- #
Wzwyż K
1 1.75 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra # 91 U18 LB I B.D. # M
2 1.65 GÓRSKA Iwona AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM II #
3 1.65 LANGOWSKA Alina MKS Sambor Tczew # 92 U18 PM II #
4 1.55 RAKUŚ Kamila SKLA Słupsk 93 U16 PM III
6 1.50 RZEPCZYK Anna MKS Sambor Tczew # 94 U16 PM IV
Tyczka K
1 4.01 PLEWA Marta AZS UMCS Lublin # 83 Sen LU M #
2 3.90 KOLASA Agnieszka SKLA Sopot 92 U18 PM M #
W dal K
3 5.26 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum # 91 U18 PM -0.2 III SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
4 5.26 GRZĄDZIELA Olga KL Gdynia 91 U18 PM +0.4 III #
6 5.06 RZEPCZYK Anna MKS Sambor Tczew # 94 U16 PM +0.2 IV
8 4.99 PIOTROWSKA Marika AZS-AWFiS Gdańsk 93 U16 PM 0.0 IV
9 4.93 MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 93 U16 PM 0.0 IV B.D. # 2
12 4.81 ŻELEŹNIAK Izabela UKS Gimpas Pasłęk # 94 U16 WN +0.2 IV
13 4.81 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U16 PM +1.0 IV
Kula (4) K
1 11.89 LABUDDA Emilia KU AZS Uniwersytet Gdański # 90 U20 PM II B.D. 3
2 11.57 WIŚNIEWSKA Natalia SKLA Sopot 91 U18 PM III
3 11.55 GODLEWSKA Hanna SKLA Sopot 89 U20 PM III
4 11.09 SZCZYPIOR Kamila SKLA Słupsk # 92 U18 PM III #
Dysk (1) K
1 43.66 WIŚNIEWSKA Natalia SKLA Sopot 91 U18 PM I
2 34.02 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn # 92 U18 PM III B.D. # 1
3 32.18 KAMIŃSKA Magda LKS Jantar Ustka # 91 U18 PM III B.D. # 3
4 31.73 GAJDAMOWICZ Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 93 U16 PM IV #
5 30.79 WIŚNIEWSKA Janina SKLA Sopot 93 U16 PM IV #
Oszczep (600) K
1 45.04 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U18 PM I WALCZAK Leszek # Z/3384/11 2020 1
2 40.11 SIENKIEWICZ Joanna AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II B.D. # 1
3 39.11 KAMIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM III
4 37.05 NAGÓRSKA Maria SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP III B.D. 2
5 36.80 MYCZKOWSKA Patrycja MOS Zatoka Braniewo # 92 U18 WN III
6 32.94 JĘCHOREK Monika SKLA Słupsk 92 U18 PM IV #
7 31.65 CZARNOWSKA Ewa KKL Rodło Kwidzyn # 91 U18 PM IV #
8 31.60 WALKUSZ Dominika SKLA Słupsk 92 U18 PM IV B.D. # BEZ
Chód 5 km K
1 27:16.10 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia # 89 U20 PM III B.D. # Z/1228/11 2020 1
2 28:33.80 ŻMUDZKA Agnieszka KL Lechia Gdańsk # 91 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław BEZ
3 28:43.60 ROKITA Sandra KL Lechia Gdańsk # 92 U18 PM III #
4 29:18.90 IDZIKOWSKA Natalia KL Lechia Gdańsk # 92 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław # Z/4788/11 2014 BEZ
5 29:37.10 GARDOCKA Marta KL Lechia Gdańsk # 92 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław # Z/4916/11 2011 BEZ
100 m M
1 s 2 11.49 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM +1.8 III #
1 s 3 11.28 PAŁUBICKI Łukasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U18 PM +0.2 II
2 s 3 11.40 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U18 WP +0.2 III #
1 s 5 10.93 JACEWICZ Gustaw SKLA Sopot 89 U20 PM +1.2 II B.D. # 3
2 s 5 11.21 SIROCKI Szymon SKLA Sopot 90 U20 PM +1.2 II #
3 s 5 11.25 SOBIESZCZYK Grzegorz SKLA Sopot 89 U20 PM +1.2 II #
1 s 6 11.89 KASYNA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U16 PM +1.2 IV #
1 f 10.90 JACEWICZ Gustaw SKLA Sopot 89 U20 PM +0.5 I B.D. # 3
1 f 11.25 PAŁUBICKI Łukasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U18 PM +0.6 II
2 f 11.22 SOBIESZCZYK Grzegorz SKLA Sopot 89 U20 PM +0.5 II #
2 f 11.42 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U18 WP +0.6 III #
3 f 11.24 SIROCKI Szymon SKLA Sopot 90 U20 PM +0.5 II #
3 f 11.47 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM +0.6 III #
4 f 11.49 PACZUŁA Mateusz LKB im. Braci Petk Lębork # 91 U18 PM +0.6 III B.D.
200 m M
1 s 1 23.15 WOŹNIAK Piotr SKLA Sopot # 91 U18 PM +1.5 III #
1 s 2 22.48 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 U18 KP +0.5 II #
1 s 4 21.79 JACEWICZ Gustaw SKLA Sopot 89 U20 PM +2.5 I B.D. # 3
2 s 4 22.28 KACZMAREK Mateusz LKS Vectra Włocławek # 89 U20 KP +2.5 II #
1 s 5 22.26 GAŁKA Kamil SKLA Sopot 88 U23 PM -0.2 II #
5 s 5 25.24 BAŁAJDA Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U16 KP -0.2 V #
400 m M
1 s 1 52.45 RUTKOWSKI Tomasz KS Wejher Wejherowo # 92 U18 PM III
2 s 1 52.59 RONOWICZ Mateusz MUKL Brodnica 91 U18 KP III B.D. B.D. # 3
1 s 2 49.69 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II #
2 s 2 49.97 HOGE Jakub KS Wejher Wejherowo # 89 U20 PM II
3 s 2 50.26 MILEWICZ Maciej LKS Vectra Włocławek # 90 U20 KP II
1 s 3 55.16 MARCZYŃSKI Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck # 93 U16 PM V
3 s 3 56.79 PRZYCHODZKI Krzysztof KKL Rodło Kwidzyn # 94 U16 PM V #
800 m M
1 s 1 1:52.03 KULPA Michał KS Wda Świecie # 87 U23 KP II B.D. # Z/0781/11 2020 2
2 s 1 1:53.88 KLAYBOR Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 90 U20 PM II SIEŃKO Krzysztof
3 s 1 1:54.29 FALKOWSKI Damian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U18 KP II #
4 s 1 1:55.81 ŚWIŚ Jakub KS Wda Świecie # 90 U20 KP II
6 s 1 1:57.77 PIOTROWSKI Mateusz MLKS Ostróda 91 U18 WN III
7 s 1 1:58.51 KOWIESKI Mirosław MLKS Ostróda 92 U18 WN III #
8 s 1 1:59.61 HERING Mateusz ULKS Talex Borzytuchom # 91 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/4205/11 2011 BEZ
2 s 2 1:59.32 ZAGULAK Damian GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 92 U18 PM III B.D. Z/4925/11 2012 BEZ
3 s 2 1:59.77 SZOK Filip MLKS Baszta Bytów # 91 U18 PM III
4 s 2 2:00.87 SZELEŻYŃSKI Kamil RKS Rumia 92 U18 PM III B.D. 3
1500 m M
2 4:00.19 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U18 KP II B.D. # 2
3 4:00.59 KOWALSKI Marek GKS Żukowo # 91 U18 PM II B.D. B.D. # Z/0988/11 2018 2
6 4:08.54 SŁODOWNIK Fabian MKS Truso Elbląg # 91 U18 WN III #
9 4:11.72 JAKUBEK Artur ULKS Talex Borzytuchom 91 U18 PM III #
3000 m M
1 8:41.61 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość # 80 Sen LU II NAGÓREK Marcin B.D. # Z/0851/11 2020 2
2 9:02.40 KASZEWSKI Zbigniew ULKS Talex Borzytuchom 92 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/4213/11 2017 2
4 9:13.85 KNIACHNICKI Patryk MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U18 PM III
6 9:20.30 SOBCZAK Tomasz SKLA Słupsk 91 U18 PM IV
110 m pł J MŁ M
1 15.16 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM +2.4 III B.D.
110 m pł M (99.1) M
1 14.53 CELEP Paweł MKL Toruń # 90 U20 KP +2.4 II B.D. BEZ
2 14.90 GRZELAK Piotr KL Lechia Gdańsk # 89 U20 PM +2.4 II #
3 15.98 ŚNITKO Grzegorz LKS Zantyr Sztum # 90 U20 PM +2.4 III
400 m pł M
1 55.31 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U23 PM II #
2 57.89 KAZUBSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U20 PM III B.D. # 2
3 57.93 PRZYTUŁA Michał SKS Sokół Malbork # 90 U20 PM III SAJKOWSKI Norbert # BEZ
4 59.61 WIŚNIOWSKI Marcin SKS Sokół Malbork # 90 U20 PM IV B.D. BEZ
2000 m prz M
1 6:31.03 JANKOWSKI Mateusz MKL Lider Malbork # 91 U18 PM IV #
2 5:53.43 ROLBIECKI Michał LKB im. Braci Petk Lębork # 86 U23 PM -- B.D. # Z/0522/12 2017 2
3 5:52.69 SZCZYPIOR Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 86 U23 PM --
Wzwyż M
1 1.94 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM III #
2 1.92 GADALIŃSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III
2 1.92 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
2 1.92 FRĄCZKOWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława # 91 U18 WN III #
5 1.85 ZAKRZEWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III #
7 1.85 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM III B.D.
Tyczka M
1 4.20 RUTKOWSKI Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM II
2 3.60 WENTA Arkadiusz KL Gdynia 90 U20 PM III #
3 3.50 KOWALEWSKI Rafał SKLA Sopot 92 U18 PM IV #
4 3.20 PLICHTA Tomasz KL Gdynia 92 U18 PM IV #
5 3.00 STĘPNICKI Adam KL Gdynia 94 U16 PM V
6 3.00 ŚWISTELNICKI Patryk KL Gdynia 91 U18 PM --
W dal M
1 7.01 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew # 90 U20 PM 0.0 II GALINSKI Tadeusz # Z/2472/11 2020 2
10 5.70 ŻOŁDOWICZ Marcin LKS Zantyr Sztum # 93 U16 PM +0.2 V #
Kula (5) M
1 14.10 REINHARDT Łukasz KL Gdynia 92 U18 PM III #
Kula (6) M
1 17.87 ZIELIŃSKI Sylwester LIUKS Kruszwica 89 U20 KP I LUZAK Andrzej # Z/4893/11 2015 1
2 14.59 BALUKIEWICZ Paweł MKS Truso Elbląg # 90 U20 WN II #
3 14.23 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck # 89 U20 PM II PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2017 1
Kula (7.26) M
1 19.16 ŚLIWA Leszek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 79 Sen KP M
2 19.01 ZIELIŃSKI Dominik WKS Flota Gdynia # 80 Sen PM M #
3 15.94 BOSKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I #
4 15.66 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 Sen PM I KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2020 1
Dysk (1.5) M
1 51.69 NIEMKIEWICZ Marcin SKLA Sopot 91 U18 PM II B.D. BEZ
Dysk (1.75) M
1 43.74 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck # 89 U20 PM III PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2017 1
2 42.39 KĄKOL Filip GKS Luzino 89 U20 PM III #
Oszczep (700) M
1 61.21 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk # 91 U18 PM II GRECKA Ewa # Z/4497/11 2020 M
2 50.14 FILIPEK Jacek AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III #
3 50.06 KACA Artur AZS-AWFiS Gdańsk 91 U18 PM III
Oszczep (800) M
1 66.31 ROZIŃSKI Paweł SKLA Słupsk 87 U23 PM I
2 64.29 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ I KRUKOWSKI Michał # Z/5005/11 2016 MM
3 60.86 DANKOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 90 U20 PM II GRECKA Ewa # Z/4868/11 2017 2
4 56.45 SIDEŁKO Tomasz KL Bałtyk Koszalin # 90 U20 ZP II
6 52.00 KUJAWA Marcin MLKS Krajna Sępólno # 89 U20 KP III B.D. Z/4593/18 2019 3
Chód 5 km M
1 20:55.60 ROGOWSKI Patryk MKL Szczecin # 89 U20 ZP -- #
Chód 10 km M
1 44:18.50 STASIEWICZ Michał AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I #
2 51:55.20 ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda # 57 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław # Z/0002/11 2020 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1056091785431 sekund