Wrocław 25.05.2008
Mistrzostwa Dolnego Śląska
100 m K
1 e 1 13.14 IDZIKOWSKA Karolina MLKS Sokół Lubin # 93 U16 DS +0.2 III #
1 12.27 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP 0.0 II
2 12.27 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS 0.0 II
3 12.41 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS 0.0 II
4 12.49 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS 0.0 II
5 12.52 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS 0.0 II #
6 12.65 DOLACIŃSKA Aleksandra MKS Calisia Kalisz # 91 U18 WP 0.0 II BARTKOWSKI Jerzy # 3
7 12.72 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS 0.0 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
200 m K
1 s 1 24.94 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS 0.0 II
2 s 1 25.18 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS 0.0 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
3 s 1 25.42 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS 0.0 II ROŻEJ Marek Z/3750/11 2020 MM
4 s 1 25.98 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS 0.0 II #
5 s 1 26.44 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS 0.0 III #
1 s 2 25.94 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław # 89 U20 DS 0.0 II
2 s 2 26.38 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS 0.0 III #
300 m K
1 s 2 44.83 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U16 OP III #
1 40.31 MANDZIEJEWICZ Natalia SSMKS Parasol Wrocław # 90 U20 DS -- #
2 40.89 DĄBROWSKA Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS --
3 41.37 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS II #
4 43.87 ZIĘBA Anita MLKS Sokół Lubin # 93 U16 DS III
400 m K
1 57.25 DĘBIŃSKA Monika MKS Szerszeń Bogatynia # 92 U18 DS II #
2 59.38 ADAMCZEWSKA Małgorzata MKS Calisia Kalisz # 89 U20 WP III B.D.
3 60.47 KLOC Marta MKS Szerszeń Bogatynia # 92 U18 DS III #
600 m K
1 1:41.00 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III #
1000 m K
1 3:08.28 CHOCHOROWSKA Patrycja ULKS Młodzik - Ziemia Oławska # 93 U16 DS III B.D. 2
2 3:10.34 LASKO Dorota LKS Górnik Wałbrzych # 93 U16 DS III
3000 m K
1 9:46.00 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 Sen SL I B.D. Z/3845/11 2017 2
2 9:46.10 POŻAROWSZCZYK Karolina UKS Barnim Goleniów # 89 U20 ZP I B.D. B.D. 3
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.03 BIŁYK Emilia LUKS Dwójka Namysłów 93 U16 OP 0.0 III
2 s 1 16.43 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U16 DS 0.0 III
3 s 1 16.84 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski # 94 U16 DS 0.0 IV #
4 s 1 17.26 JANKOWSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS 0.0 IV
5 s 1 17.78 KŁOSOWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec # 94 U16 DS 0.0 V #
1 s 2 16.42 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS 0.0 III #
2 s 2 17.76 RASAŁA Karolina WKS Oleśniczanka Oleśnica # 93 U16 DS 0.0 V #
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.02 BOCH Aleksandra LUKS Dwójka Namysłów 91 U18 OP 0.0 II
2 s 1 15.21 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole # 92 U18 OP 0.0 II #
3 s 1 15.23 TOMASIUK Anna WKS Śląsk Wrocław # 91 U18 DS 0.0 II #
4 s 1 15.49 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS 0.0 II #
5 s 1 16.37 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek # 91 U18 ZP 0.0 III
1 s 2 15.27 KNYSAK Monika MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS 0.0 II
2 s 2 15.54 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U18 DS 0.0 II
3 s 2 15.72 MARTYNIEC Paulina WKS Oleśniczanka Oleśnica # 92 U18 DS 0.0 II #
100 m pł K
1 14.45 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS 0.0 I
2 15.38 BAJACZYK Katarzyna WLKS Wrocław 90 U20 DS 0.0 II #
3 15.54 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U20 ZP 0.0 II B.D. # 2
4 16.28 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS 0.0 III #
300 m pł K
1 s 1 48.56 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski # 94 U16 DS III #
2 s 1 49.64 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U16 DS IV
1 s 3 48.64 JURASZEK Olga UKS Nowogrodziec 93 U16 DS III
2 s 3 49.58 KUPIŃSKA Gabriela MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS IV
3 s 3 50.28 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS IV #
400 m pł K K
1 65.05 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U18 DS II SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2020
2 65.14 SZYRWIEL Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II
3 67.94 JENDRO Justyna LUKS Podium Kup # 92 U18 OP III
4 68.94 BOCH Aleksandra LUKS Dwójka Namysłów 91 U18 OP III
5 70.80 MAJDER Klaudia WKS Oleśniczanka Oleśnica # 92 U18 DS IV #
Wzwyż K
1 1.60 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U20 WP III BIERNACKI Jacek # BEZ
Tyczka K
1 2.30 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U14 DS V
1 3.50 CYGANEK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS I #
2 2.30 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U14 DS V #
2 3.30 MOLEK Magdalena MKS Ustroń 90 U20 SL I #
3 1.90 RUTKOWSKA Gabriela MKS MOS Wrocław # 95 U14 DS --
3 2.90 WOJDYŁO Magdalena MKS Ustroń 93 U16 SL III #
4 1.90 MATUSZAK Emilia MKS MOS Wrocław # 96 U14 DS --
4 2.90 CYGANEK Monika MKS Ustroń 94 U16 SL III #
5 1.70 HABAJ Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U16 DS --
W dal K
1 4.97 IDZIKOWSKA Karolina MLKS Sokół Lubin # 93 U16 DS -0.6 IV #
1 5.63 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław # 84 Sen DS +0.1 II ZAJDEL Jadwiga # Z/2663/11 2019 2
2 5.30 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS +0.2 III #
4 5.16 NOWACZYK Magdalena UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP -0.1 III
5 5.10 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. # 91 U18 WP +0.8 III WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
Kula (3) K
1 12.94 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS III #
2 10.64 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych # 94 U16 DS IV #
3 10.17 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
4 10.02 MIEŻEJOWSKA Agnieszka MKS Osa Zgorzelec # 94 U16 DS IV
Kula (4) K
1 12.58 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U20 OP I #
2 11.51 RZEŹNIK Kornelia WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS III
3 11.12 MOCZADŁOWSKA Patrycja GLKS Świdnica # 92 U18 DS III #
4 10.77 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U18 WP III
6 9.89 BARTKOWIAK Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 91 U18 DS IV
Dysk (0.75) K
1 36.95 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS III #
2 28.92 RUTYNA Patrycja MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
3 28.13 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna # 93 U16 DS IV KORBUT Piotr 3
4 27.12 WAJDA Monika MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS V
Młot (3) K
1 32.43 WOSZCZYK Nikola MKS Osa Zgorzelec # 94 U16 DS V #
2 31.00 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS V #
3 29.97 RUTYNA Patrycja MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS V #
4 28.14 OMYLSKA Klaudia MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS V
5 26.62 WAJDA Monika MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS --
6 24.53 KORDAS Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS -- #
Oszczep (600) K
1 34.71 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS III #
1 37.75 RZEŹNIK Kornelia WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS III
2 33.16 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
2 34.52 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U20 DS III
3 29.50 ZAMOJTEL Agnieszka LKS Polkowice 94 U16 DS V PIERZCHALA Robert B.D. # Z/4391/11 2015 3
3 34.04 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U18 DS IV B.D. #
Chód 3 km K
1 19:47.68 GĄDEK Agata ULKS Muflon Bielawa # 93 U16 DS V
2 20:08.46 GŁOWACKA Iwona UKS Sprint Legnica 93 U16 DS V
3 21:80.01 GĄDEK Aneta ULKS Muflon Bielawa # 93 U16 DS --
100 m M
1 s 1 10.74 WOJCIECHOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +0.3 I
2 s 1 10.97 ZIENTAL Mateusz NKS Namysłów # 90 U20 OP +0.3 II POKORA Tomasz # 1
3 s 1 11.09 WOLNIAK Adam SL Olimpia Poznań # 90 U20 WP +0.3 II #
4 s 1 11.22 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin # 90 U20 DS +0.3 II
1 s 2 11.16 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP 0.0 II GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
200 m M
1 21.65 KLIMCZAK Piotr KKS Victoria Stalowa Wola # 80 Sen PK 0.0 I #
2 21.73 RYSIUKIEWICZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 74 Sen DS 0.0 I
3 21.89 WOJCIECHOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS 0.0 I
4 22.32 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS 0.0 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2019 M
300 m M
1 s 1 36.79 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS -- WOSIEK Jacek Z/1476/16 2019 2
2 s 1 38.52 ZARAZA Dawid LKS Polkowice 93 U16 DS III PIERZCHALA Robert # Z/4392/11 2013 3
3 s 1 38.73 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
4 s 1 38.86 ANTONOWICZ Patryk LKS Górnik Wałbrzych # 93 U16 DS III
5 s 1 38.93 PARTYKA Julian MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS III #
6 s 1 39.51 BARSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin # 94 U16 DS IV #
1 s 2 38.65 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U16 WP III B.D. B.D. # 2
2 s 2 39.60 CIURA Łukasz MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS IV
1 s 4 39.58 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS IV
400 m M
1 s 1 49.29 GĄGAŁA Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II #
2 s 1 50.30 HURMAN Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP II
3 s 1 50.45 PIĄTKOWSKI Marcin MKS MOS Wrocław # 90 U20 DS II #
4 s 1 50.55 JASZCZAK Bogusz UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP III
5 s 1 51.13 PAWIŁOJĆ Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U18 DS III B.D. 2
6 s 1 52.61 KOZŁOWSKI Łukasz LKS Górnik Wałbrzych # 91 U18 DS III
1 s 3 52.88 WRZESZCZ Mariusz KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS IV
600 m M
1 1:27.54 LESZCZYŃSKI Rafał LUKS Dwójka Namysłów 92 U18 OP --
1500 m M
1 3:45.21 SZYMKOWIAK Tomasz MKL Toruń # 83 Sen KP I GĘSICKI Marian # Z/2657/11 2019 1
2 3:45.89 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań # 81 Sen WP I GAJDUS Grzegorz # Z/2492/11 2019 M
3 3:47.47 ZIELIŃSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje # 89 U20 ZP I
4 3:48.15 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów # 89 U20 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2019 MM
5 3:50.81 MATUŁA Adam SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 83 Sen KP II DELIŃSKI Henryk # Z/2192/11 2014 2
6 3:52.15 KACZMAREK Michał WKS Grunwald Poznań # 77 Sen WP II PLAWGO Mirosław # Z/2493/11 2018 1
7 3:54.95 FRUŻYŃSKI Dariusz WLKS Wrocław 87 U23 DS II
8 3:56.73 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 91 U18 DS II B.D. # Z/1703/11 2020
9 3:58.17 BARAN Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS II #
11 4:08.19 SZCZEPIŃSKI Krzysztof SSMKS Parasol Wrocław # 91 U18 DS III #
12 4:08.39 GRESCHUTZ Thomas LUKS Azymek Zdzieszowice # 92 U18 OP III B.D. # BEZ
2000 m M
1 6:08.39 KĄS Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III #
2 6:19.82 SUCHECKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica # 92 U18 DS -- #
3 6:20.34 KAZIMIEROWICZ Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica # 92 U18 DS --
110 m pł MŁ M
1 16.44 FEDOROWICZ Dawid ULKS Muflon Bielawa # 93 U16 DS 0.0 III
2 17.10 CHOJNACKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz # 88 U23 KP 0.0 --
3 17.26 KATARYŃCZUK Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica # 93 U16 DS 0.0 IV
4 17.32 JANISZ Sebastian LUKS Dwójka Namysłów 92 U18 OP 0.0 --
5 17.99 SZELERSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica # 93 U16 DS 0.0 V
6 18.74 ŚCIBIÓR Eryk MLKS Agros Żary # 93 U16 LB 0.0 -- #
110 m pł J MŁ M
1 14.09 ZALWERT Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS 0.0 I B.D. BEZ
2 14.41 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP 0.0 II GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
4 15.20 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS 0.0 III KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
5 15.21 JASZOWSKI Łukasz MLKS Sokół Lubin # 92 U18 DS 0.0 III #
6 15.24 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U18 DS 0.0 III #
7 15.41 REJKOWICZ Paweł GLKS Świdnica 91 U18 DS 0.0 III #
110 m pł M (99.1) M
1 15.36 DRAPIEWSKI Maciej GUKS Byczyna 90 U20 OP 0.0 II BUŚKO Przemysław
2 15.90 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U20 DS 0.0 III
3 16.03 KACZEREWSKI Jakub MKS Szerszeń Bogatynia # 90 U20 DS 0.0 III
4 16.04 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U20 DS 0.0 III #
300 m pł M
1 s 1 43.62 KOSZAŁKA Jacek MLKS Agros Żary # 94 U16 LB IV #
2 s 1 43.91 MANIAK Janusz LUKS Dwójka Namysłów 93 U16 OP IV
3 s 1 45.65 KOŁODZIEJSKI Tomasz MKL 12 Jelenia Góra 94 U16 DS V
4 s 1 45.93 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 94 U16 DS V #
1 s 2 41.29 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS II #
2 s 2 43.41 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U16 DS IV PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
3 s 2 43.53 KATARYŃCZUK Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica # 93 U16 DS IV
4 s 2 45.53 MISIEWICZ Bartosz MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS V #
5 s 2 45.67 SZELERSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica # 93 U16 DS V
400 m pł J MŁ M
1 s 1 55.92 SZAPOWAŁ Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U20 OP --
2 s 1 56.59 ZALWERT Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS III B.D. BEZ
3 s 1 57.50 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U18 DS III #
4 s 1 60.67 TKACZUK Sebastian GUKS Byczyna 92 U18 OP IV
1 s 2 57.88 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP III #
2 s 2 59.81 BEKACZ Kacper MLKS Sokół Lubin # 92 U18 DS IV #
3 s 2 61.02 MIŚ Piotr LUKS Dwójka Namysłów 91 U18 OP --
4 s 2 61.16 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy # 92 U18 OP -- PIERÓG Paweł # Z/3320/11 2020
400 m pł M
1 56.26 FULARZ Maciej UKS Achilles Leszno # 90 U20 WP II #
2 56.75 KACZMARCZYK Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 84 Sen OP III
3 58.57 DRAPIEWSKI Maciej GUKS Byczyna 90 U20 OP III BUŚKO Przemysław
Wzwyż M
1 1.70 PIEKARNIK Bartosz MLKS Agros Żary # 93 U16 LB V #
1 2.00 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS II #
2 1.70 WERSTLER Stanisław MLKS Agros Żary # 93 U16 LB V #
3 1.70 WALCZAK Andrzej ULKS Muflon Bielawa # 93 U16 DS V
Tyczka M
1 4.90 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS I ŁOŚ Dariusz # Z/4015/11 2020 MM
2 4.40 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II
3 4.40 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II
4 3.70 MICHALSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS III #
5 3.10 MAJEK Jakub MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS -- #
6 2.30 CHMIELEWSKI Michał MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS -- #
W dal M
1 5.76 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U16 DS +0.1 V B.D. # BEZ
1 6.94 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +1.6 II
3 6.49 SZCZUREK Mateusz MKS Piast Głogów # 91 U18 DS -2.0 III
5 6.30 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U18 DS +1.0 III #
Kula (4) M
1 14.20 GRODNICI Artur MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U16 DS III
2 13.07 SARKIS Konrad ULKS Uczniak Szprotawa # 93 U16 LB IV #
3 13.04 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS IV SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
Kula (5) M
1 16.25 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL II KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 15.17 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław # 91 U18 DS II
Kula (7.26) M
1 15.28 KACZAŁKO Dawid niest. Wrocław # 87 U23 DS I #
Dysk (1) M
1 48.27 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U16 LB II #
2 47.39 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS II #
3 40.87 CISZEWSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U16 OP IV #
4 40.37 GRYGOTOWICZ Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 93 U16 DS IV #
Młot (4) M
1 42.47 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS V #
2 41.03 CISZEWSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U16 OP V #
3 39.58 SOBOTA Grzegorz MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS V
4 32.91 GRYGOTOWICZ Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 93 U16 DS V #
Oszczep (600) M
1 49.00 RAJCZYK Paweł MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS III
2 47.56 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U16 LB IV #
Oszczep (700) M
1 55.38 PIETRASIAK Damian MKS Calisia Kalisz # 92 U18 WP III BARTKOWSKI Jerzy B.D. 3
2 50.73 SZTUL Łukasz UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP III
Oszczep (800) M
1 57.27 KOSIŃSKI Borys WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS II #
2 54.77 BĄK Dariusz WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS III
3 53.14 WOLNY Norbert WLKS Wrocław # 90 U20 DS III
4 51.47 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U20 DS III
5 51.38 ROCHOW Taras KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.5623419284821 sekund