Kraków 01.06.2008
Mityng lekkoatletyczny KOZLA
100 m K
1 12.97 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ +0.3 III #
200 m K
1 s 1 27.45 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA +0.5 IV B.D. BEZ
1 s 2 26.32 GIZA Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków # 90 U20 MA +0.4 III
300 m K
1 43.74 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ III #
800 m K
1 2:15.95 SUDER Izabela KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA II #
1000 m K
1 3:07.09 SZWARNÓG Jolanta KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA -- #
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.22 KU¬MA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA +0.1 III
1 s 2 17.37 MICHALEWICZ Klaudia SKS Kusy Kraków # 94 U16 MA +0.1 IV
2 s 2 17.60 WOLNY Justyna KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA +0.1 V
3 s 2 17.75 KWINTA Natalia SKS Kusy Kraków # 94 U16 MA +0.1 V
2 17.11 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA 0.0 IV B.D. BEZ
100 m pł J MŁ K
1 15.21 MRUKOWICZ Karolina KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA +0.1 II
2 15.29 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +0.1 II
3 15.95 DUBAJ Justyna WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +0.1 III
100 m pł K
1 16.53 JARMUŁA Katarzyna MLUKS Tarnów 89 U20 MA 0.0 III
300 m pł K
1 46.04 JARMUŁA Katarzyna MLUKS Tarnów 89 U20 MA --
2 50.34 MICHALEWICZ Klaudia SKS Kusy Kraków # 94 U16 MA IV
W dal K
1 4.89 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty # 94 U16 MA +0.9 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
Kula (3) K
1 11.40 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA III B.D. # 1
Kula (4) K
1 10.52 RAJTAR Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA III #
2 9.84 ZYCH Kinga WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA IV
Dysk (0.75) K
1 29.39 KU¬MA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U16 MA IV
2 27.99 DURAŃSKA Sabina MUKS ILKUS Olkusz # 93 U16 MA V BORAWSKI Krzysztof BEZ
3 27.63 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U14 MA V TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
Dysk (1) K
1 32.01 SITKOWSKA Monika WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA III
3 30.14 ROSIEK Aleksandra SKS Kusy Kraków # 92 U18 MA IV
100 m M
1 s 1 11.18 TOMKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA -0.1 II B.D. # 3
3 s 1 11.43 DRABICKI Konrad MKS Tempo Kęty # 91 U18 MA -0.1 III #
1 11.62 SAMBORSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA -0.3 III
200 m M
1 22.77 DRABICKI Konrad MKS Tempo Kęty # 91 U18 MA +0.7 II #
2 23.28 SAMBORSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA +0.7 III
300 m M
1 s 1 38.71 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA III B.D. # 2
2 s 1 39.47 SZUREK Sławomir ULKS Lipinki 93 U16 MA IV ¦WIERZOWSKI Tomasz # Z/2291/19 2019 BEZ
4 s 1 39.90 TRZOP Konrad KS Cracovia 1906 Kraków # 93 U16 MA IV
2 s 2 39.74 MICHALAK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 93 U16 MA IV
400 m M
2 51.11 BUCZKOWSKI Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków # 91 U18 MA III B.D. # BEZ
3 51.96 DADEJ Dawid ZKS Unia Tarnów # 91 U18 MA III B.D. 2
800 m M
3 1:58.95 KOSIŃSKI Daniel CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III
1000 m M
1 2:38.17 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U16 MA III #
2 2:38.85 KULKA Szymon WKS Grunwald Poznań # 93 U16 WP III B.D. # Z/2485/11 2020
3 2:45.64 KNAPIK Michał RKS ŁódĽ # 93 U16 LD IV
110 m pł J MŁ M
1 14.88 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA 0.0 II
110 m pł M (99.1) M
2 15.55 NĘDZKA Michał WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA 0.0 II
3 15.81 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA 0.0 III
300 m pł M
1 43.34 PASTERNAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA IV
Wzwyż M
1 1.70 TOKARZ Gabriel UKS Maraton Sękowa # 93 U16 MA V
2 1.70 RACHEL Arkadiusz UKS Maraton Sękowa # 93 U16 MA V
W dal M
1 6.33 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA 0.0 III B.D. # 2
2 6.25 KASTYAK Andrzej UKS Maraton Sękowa # 93 U16 MA 0.0 IV
3 5.87 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U16 MA 0.0 V
4 5.72 LE¦KÓW Maciej WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA -0.2 V
Kula (4) M
1 13.65 KRÓL Iwan WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA IV
Kula (5) M
1 16.15 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U18 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2020 1
Kula (7.26) M
1 16.18 GIBES Wojciech WKS Wawel Kraków # 84 Sen MA I #
Dysk (1) M
1 38.00 KRÓL Iwan WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA IV
Dysk (1.5) M
1 47.96 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U18 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2020 1
Dysk (2) M
1 44.98 MUNIAK Michał KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA II
Oszczep (600) M
1 50.11 DYBAŁ Kamil UKS Gminy Brzeszcze # 93 U16 MA III B.D. # 2
2 46.64 BANA¦ Adrian ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 93 U16 MA IV
Oszczep (700) M
1 54.21 PORADZISZ Patryk WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA III #
2 49.63 NOWOTARSKI Piotr MKS Tempo Kęty # 92 U18 MA IV
Oszczep (800) M
1 58.00 POLAŃSKI Sławomir KS AZS AWF Kraków # 84 Sen MA II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.75710105895996 sekund