Rzeszów 07 - 08.06.2008
Eliminacje do OOM
100 m K
1 s 1 12.03 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +0.8 I #
2 s 1 12.10 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.8 I #
3 s 1 12.36 KOBAKA Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 88 U23 PK +0.8 II
1 f 12.63 KOBAKA Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 88 U23 PK -1.2 II
1 f 12.72 RZĄDECZKA Sylwia CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK +0.9 II
1 12.78 RZĄDECZKA Sylwia CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK +0.8 III
200 m K
1 s 1 24.62 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA -1.6 I #
2 s 1 24.93 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -1.6 II #
3 s 1 25.27 PACHEL Karolina KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA -1.6 II B.D.
6 s 1 26.26 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U20 MA -1.6 III NOWAK Marcin 1
7 s 1 26.30 KIPIEL Joanna UKS Maraton Sękowa # 90 U20 MA -1.6 III
1 s 2 26.94 REC Natalia CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK -1.4 III #
3 s 2 27.99 MIGAS Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK -1.4 IV
1 s 3 27.30 JAROCH Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl # 94 U16 PK -1.7 III #
2 s 3 27.33 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA -1.7 IV B.D. BEZ
1 s 5 28.02 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U14 MZ -1.6 IV #
1 25.86 RZĄDECZKA Sylwia CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK -1.2 II
2 26.45 WALASZCZYK Anna ULKS Technik Trzcinica # 92 U18 PK -1.2 III #
400 m K
1 s 1 59.50 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U20 PK III #
2 s 1 59.57 SUDER Izabela KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA III #
1 58.87 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL II B.D. # Z/4322/11 2019
2 59.94 OLSZEWSKA Emanuela KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA III
3 60.71 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie # 91 U18 MA III #
800 m K
1 2:09.78 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU I B.D. B.D. # 1
2 2:09.83 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA I KRÓL Zbigniew # Z/0090/11 2019 M
3 2:10.47 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U20 PK I #
4 2:12.87 SUDER Izabela KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA II #
5 2:14.18 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U20 PK II #
6 2:16.22 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA II B.D. # 3
7 2:17.05 PLĄDER Marzena WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA II
1500 m K
1 4:41.24 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA II B.D. # 3
2 4:44.06 MACH Angelika AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/2650/11 2019 1
3 4:44.95 ANDREASIK Monika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 90 U20 PK III
5 4:46.60 PLĄDER Marzena WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA III
6 4:59.33 SZWARNÓG Jolanta KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA IV #
7 5:07.76 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków # 93 U16 MA IV OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
3000 m K
1 10:21.26 WACŁAWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA II B.D. # 1
2 10:45.85 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK III KOWAL Piotr # Z/0093/11 2018 MM
3 10:49.82 NIERODA Iwona CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK III
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.52 STANEK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK +0.7 II
2 s 1 15.04 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +0.7 II
3 s 1 15.25 MRUKOWICZ Karolina KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA +0.7 II
4 s 1 15.59 DUBAJ Justyna WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +0.7 II
5 s 1 15.89 PROFIC Monika SKS Kusy Kraków # 92 U18 MA +0.7 III
1 s 2 15.92 SZEWCZYK Dominika MKL Sparta Stalowa Wola # 92 U18 PK +0.5 III
2 s 2 15.93 BIAŁEK Angelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK +0.5 III
3 s 2 15.95 MAZAN Żaneta CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK +0.5 III B.D. # 3
1 f 14.99 STANEK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK -1.4 II
2 f 15.61 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA -1.4 II
3 f 15.83 DUBAJ Justyna WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA -1.4 III
4 f 15.84 MRUKOWICZ Karolina KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA -1.4 III
5 f 16.38 PROFIC Monika SKS Kusy Kraków # 92 U18 MA -1.4 III
6 f 16.73 BIAŁEK Angelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK -1.4 III
7 f 16.78 MAZAN Żaneta CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK -1.4 III B.D. # 3
8 f 16.93 SZEWCZYK Dominika MKL Sparta Stalowa Wola # 92 U18 PK -1.4 IV
100 m pł K
1 13.85 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +1.0 I #
2 14.04 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA +1.0 I
3 15.80 JARMUŁA Katarzyna MLUKS Tarnów 89 U20 MA +1.0 III
4 16.42 REC Natalia CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK +1.0 III #
1 w 15.07 KUŚ Maria KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.8 II
400 m pł K K
1 64.23 JARMUŁA Katarzyna MLUKS Tarnów 89 U20 MA II
1 65.68 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA II B.D. M
2 65.07 ORACZEWSKA Agnieszka WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA II
2 68.47 MAZAN Żaneta CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III B.D. # 3
3 67.08 BANASIK Monika WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA III #
3 71.46 LIS Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola # 91 U18 PK IV B.D. BEZ
2000 m prz K
1 7:07.58 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK II KOWAL Piotr # Z/0093/11 2018 MM
2 7:24.89 NĘDZA Dorota LKS Stal Mielec # 90 U20 PK II
3 7:40.34 NIERODA Iwona CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK III
4 7:41.22 SOSNOWSKA Dorota LKS Znicz Biłgoraj # 91 U18 LU III
5 7:43.35 WACŁAWSKA Anita MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 89 U20 PK III OLEKSYK Grzegorz # 1
6 8:04.50 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA III SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
7 8:15.20 KUMOR Katarzyna WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA --
Wzwyż K
1 1.70 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ I B.D. # 2
1 1.70 TEICHMANN Wioletta KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA I #
2 1.68 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
5 1.50 KOWALSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK IV
W dal K
1 5.65 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków # 92 U18 MA +1.9 II
1 5.77 KOWALSKA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA +1.9 II
2 5.54 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA +1.6 II #
3 5.31 PABICH Marta KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA +1.7 III #
3 5.47 BIELEC Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +1.6 II #
4 5.30 ZIOMEK Małgorzata ULKS Technik Trzcinica # 89 U20 PK +1.2 III #
4 5.32 OLECHOWSKA Sylwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 91 U18 PK +0.8 III B.D. B.D. BEZ
5 5.12 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK +1.3 III
5 5.26 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA +1.1 III #
6 5.06 MIGAS Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK +1.7 IV
6 5.26 STÓJ Joanna ULKS Technik Trzcinica # 91 U18 PK +1.2 III
7 4.86 ZARYCH Dominika CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK +1.8 IV
Trójskok K
1 11.18 CHMURA Beata ULKS Technik Trzcinica # 90 U20 PK +0.7 III #
1 11.36 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA +1.1 III #
2 10.84 PIECZARKOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA +0.4 III #
2 11.04 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA +1.1 III #
3 10.98 WŁODARCZYK Natalia KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA +0.6 III #
4 10.83 OLECHOWSKA Sylwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 91 U18 PK +0.9 III B.D. B.D. BEZ
5 10.43 GŁOWNIAK Magdalena UKS Żaczek Połaniec # 91 U18 SK +0.6 IV #
Kula (3) K
1 9.88 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK IV
Kula (4) K
1 10.69 GIMPEL Ksenia KKS Victoria Stalowa Wola # 92 U18 PK III #
1 11.32 MARTOWICZ Natalia KS Agros Zamość # 90 U20 LU III
2 10.53 MIŁOŚ Sylwana LKS Stal Mielec # 92 U18 PK III
3 10.25 KRUPA Lilianna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III
4 9.93 KOZIOŁ Aneta ULKS Technik Trzcinica # 91 U18 PK IV #
Dysk (1) K
1 35.70 MARTOWICZ Natalia KS Agros Zamość # 90 U20 LU III
1 39.93 KRUPA Lilianna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK II
2 32.17 GIMPEL Ksenia KKS Victoria Stalowa Wola # 92 U18 PK III #
3 31.43 SITKOWSKA Monika WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA IV
4 29.71 ZYCH Kinga WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA IV
5 29.33 ROSIEK Aleksandra SKS Kusy Kraków # 92 U18 MA IV
Młot (4) K
1 30.78 WARDZIŃSKA Paulina LKS Stal Mielec # 91 U18 PK --
Oszczep (600) K
1 33.85 RAŁOWSKA Anna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK IV
7-bój K
1 4522 KUŚ Maria KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA I
2 3652 KOPEĆ Jowita KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA III #
Chód 5 km K
1 26:43.65 OSINIAK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK II #
2 27:12.64 WOSIEK Sonia KS Cracovia 1906 Kraków # 91 U18 MA III #
3 27:16.58 MAZIARZ Monika LKS Stal Mielec # 93 U16 PK III
4 28:59.43 SERAFIN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola # 92 U18 PK III #
5 29:34.44 KALINA Karolina CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III
6 29:35.37 RUSIN Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III
7 31:01.79 DROZD Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 91 U18 PK IV
8 31:46.42 OZIMEK Paulina OTG Sokół Mielec # 92 U18 PK IV
9 33:48.30 ŚWITEK Małgorzata OTG Sokół Mielec # 90 U20 PK --
10 35:35.64 GERYCZ Karolina KS Cracovia 1906 Kraków # 92 U18 MA --
100 m M
1 s 1 10.76 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.8 I #
1 f 11.23 CIEPIELA Jan KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA -1.5 II #
1 f 11.35 RUMAK Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK -1.2 III
1 11.26 RUMAK Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +0.7 II
200 m M
1 s 1 22.14 STOPYRA Artur KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U20 PK -1.5 II B.D. B.D. B.D. BEZ
2 s 1 22.15 PIERÓG Paweł WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA -1.5 II #
3 s 1 22.16 ROMAŃSKI Marcin WKS Wawel Kraków # 85 Sen MA -1.5 II
3 s 3 25.73 KUŚNIERZ Jarosław KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA -1.3 --
4 s 3 25.89 KOZIOŁ Przemysław ULKS Lipinki 93 U16 MA -1.3 -- #
1 22.67 RUMAK Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK -1.6 II
2 23.05 DRABICKI Konrad MKS Tempo Kęty # 91 U18 MA -1.6 III #
3 23.06 KONIARZ Patryk CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK -1.6 III
4 23.15 POŁUDNIAK Dariusz CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK -1.6 III
400 m M
1 s 1 48.84 STOPYRA Artur KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U20 PK II B.D. B.D. B.D. BEZ
2 s 1 49.26 DUSIŃSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
3 s 1 49.42 NOWAK Rafał KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA II #
1 51.38 KULPA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA III #
2 52.74 LISOWSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA III #
3 52.98 SIKORA Jakub KS Agros Zamość # 91 U18 LU IV #
1 w 52.74 BALCERZAK Mikołaj MKL Sparta Stalowa Wola # 91 U18 PK III
800 m M
1 s 1 1:55.86 MIERZWA Mariusz KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U20 PK II
4 s 1 1:57.72 CZEREBAK Grzegorz SKB Kraśnik 91 U18 LU III
1 s 2 2:01.98 KULKA Szymon WKS Grunwald Poznań # 93 U16 WP III B.D. # Z/2485/11 2019
1500 m M
1 s 1 3:54.64 FLIS Tomasz LKS Kłos Olkusz # 86 U23 MA II #
2 s 1 3:55.74 MIERZWA Mariusz KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U20 PK II
3 s 1 4:00.37 WIKTORSKI Hubert WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA II OLEKSYK Grzegorz 2
4 s 1 4:01.15 STADNICKI Jarosław MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 90 U20 PK II
5 s 1 4:01.61 ŁYSZCZARZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK II
1 4:08.77 DADEJ Dawid ZKS Unia Tarnów # 91 U18 MA III B.D. 2
3000 m M
1 8:52.57 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec # 92 U18 PK III B.D.
2 8:53.11 STADNICKI Jarosław MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 90 U20 PK III
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.80 GNAT Krystian LKS Stal Mielec # 91 U18 PK +0.7 II #
2 s 1 14.89 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA +0.7 II
3 s 1 15.05 MISZCZAK Jakub WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA +0.7 III
1 s 2 16.07 ŻĄDŁO Jacek LKS Stal Mielec # 91 U18 PK +1.0 IV #
1 f 14.66 GNAT Krystian LKS Stal Mielec # 91 U18 PK -1.2 II #
2 f 15.16 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA -1.2 III
3 f 15.53 MISZCZAK Jakub WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA -1.2 III
110 m pł M (99.1) M
2 14.64 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA +0.9 II #
3 15.14 SKUBISZ Krystian CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK +0.9 II
4 15.45 NĘDZKA Michał WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA +0.9 II
6 16.11 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +0.9 III
110 m pł M
1 14.43 BODZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA +0.9 I #
5 15.93 KASAK Damian MKL Sparta Stalowa Wola # 88 U23 PK +0.9 III
400 m pł J MŁ M
1 s 1 55.63 CETNAROWICZ Artur ULKS Lipinki 91 U18 MA II B.D. BEZ
2 s 1 55.74 GNAT Krystian LKS Stal Mielec # 91 U18 PK II #
3 s 1 56.72 ŻĄDŁO Jacek LKS Stal Mielec # 91 U18 PK III #
4 s 1 56.82 MISZCZAK Jakub WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA III
5 s 1 61.27 WILK Krystian KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA --
1 s 2 58.76 CETNAROWICZ Rafał ULKS Lipinki 92 U18 MA IV #
2 s 2 59.38 KUC Tomasz LKS Stal Mielec # 92 U18 PK IV
3 s 2 60.25 IDZINIAK Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola # 91 U18 PK IV B.D. # BEZ
400 m pł M
1 55.07 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba # 90 U20 PK II ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
2 55.17 JAJUGA Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA II
3 56.81 STANISZEWSKI Rafał KS AZS AWF Kraków # 84 Sen MA III #
4 57.64 PASTERNAK Kamil KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA III
2000 m prz M
1 s 1 6:17.06 MUSZYŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA III #
2 s 1 6:25.80 GORCZYCA Bartosz ULKS Technik Trzcinica # 91 U18 PK III WOJTAS Tomasz # Z/0094/11 2019 3
3 s 1 6:34.51 IWANIEC Mariusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 92 U18 MA IV #
4 s 1 6:37.95 TARASZKA Daniel MLUKS Tarnów 92 U18 MA IV
5 s 1 6:48.80 GRZĘDA Mikołaj CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK IV
6 s 1 6:59.90 SIEŃKO Mirosław CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK --
1 6:06.70 STEC Jarosław KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA II
2 6:11.49 DYKAS Damian ULKS Technik Trzcinica # 88 U23 PK -- B.D. 2
3 6:14.43 CEDRO Miłosz WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA -- B.D. #
4 6:19.02 NIEZGODA Marcin KKB MOSiR Krosno # 90 U20 PK III KATAN Wacław Z/3583/11 2019 3
5 6:23.46 KACZMARCZYK Tomasz MLUKS Tarnów 90 U20 MA III
6 6:28.71 WOJCIECHOWSKI Rafał MKS Stal Nowa Dęba # 90 U20 PK IV #
Wzwyż M
1 2.08 LABUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA I
2 1.92 LUTY Przemysław CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III B.D. BEZ
3 1.80 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK IV #
4 1.75 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK IV #
5 1.70 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola # 93 U16 PK V #
W dal M
1 6.55 KĘDZIOR II Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK -0.9 III #
1 7.13 SIWIK Maciej KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA +0.8 II #
2 6.42 DOBROWOLSKI Szczepan KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA -1.3 III
2 6.90 STRZAŁKOWSKI Adrian MKL Szczecin # 90 U20 ZP +0.5 II #
3 6.34 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec # 92 U18 PK -0.8 III #
9 6.01 SAMBORSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA +0.8 IV
Trójskok M
1 13.59 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec # 92 U18 PK +0.5 III #
1 14.64 MIODOŃSKI Robert niest. Kraków # 86 U23 MA +1.7 II #
2 13.56 CZARNY Kamil CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +0.4 III
2 14.17 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA +0.9 III #
3 12.56 KĘDZIOR II Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK +1.4 -- #
3 13.64 DONIEC Andrzej KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +1.2 III B.D. B.D. # BEZ
4 12.55 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK +1.2 --
4 13.37 SERAFIN Dariusz LKS Stal Mielec # 90 U20 PK +1.6 III
Kula (5) M
1 14.52 GUŚCIORA Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola # 91 U18 PK III
2 14.45 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III #
3 13.79 JANUS Arnold ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 92 U18 MA III
Dysk (2) M
1 46.30 MUNIAK Michał KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA I
Młot (4) M
1 49.98 MARSZAŁEK Wojciech LKS Stal Mielec # 93 U16 PK IV #
Młot (5) M
1 39.27 ŁÓJ Patryk KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA --
Oszczep (600) M
1 45.42 BANAŚ Adrian ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 93 U16 MA IV
Oszczep (700) M
1 55.92 NYCZ Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III
2 54.48 PORADZISZ Patryk WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA III #
3 48.34 NOWOTARSKI Piotr MKS Tempo Kęty # 92 U18 MA IV
Oszczep (800) M
1 60.27 DĘBICKI Sebastian ULKS Technik Trzcinica # 78 Sen PK II
8-bój J MŁ M
  0.00 KĘPA Bogdan KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA --
1 4693 BALCERZAK Mikołaj MKL Sparta Stalowa Wola # 91 U18 PK III
2 3861 SOKÓŁ Mateusz LKS Stal Mielec # 91 U18 PK -- #
Chód 10 km M
1 45:30.27 PIÓREK Kamil MKS Stal Nowa Dęba # 89 U20 PK II B.D. # BEZ
1 47:43.58 KOKOSZKA Radosław OTG Sokół Mielec # 91 U18 PK II
2 46:08.31 AUGUSTYN Łukasz OTG Sokół Mielec # 90 U20 PK II #
2 49:26.27 STALA Jakub LKS Stal Mielec # 91 U18 PK III #
3 46:49.46 BIK Michał OTG Sokół Mielec # 90 U20 PK II #
3 49:45.11 HERBA Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA III #
4 65:55.81 FABIAN Marek OTG Sokół Mielec # 93 U16 PK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1492168903351 sekund