Zielona Góra 07 - 08.06.2008
Eliminacje do OOM
100 m K
1 11.92 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U23 WP +0.4 I #
1 12.24 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS +2.2 II #
1 12.40 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS +1.9 II #
2 12.43 STAŃCZYK Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB +0.4 II #
2 12.55 CHEŁMINIAK Katarzyna MLKS Agros Żary # 92 U18 LB +2.2 II #
2 12.62 CHEŁMINIAK Katarzyna MLKS Agros Żary # 92 U18 LB +1.9 II #
3 12.43 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS +0.4 II #
3 12.77 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS +2.2 III #
4 12.46 OLEJNICKA Dominika KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP +0.4 II
5 12.50 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław # 89 U20 DS +0.4 II
200 m K
1 s 1 25.18 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS +0.4 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
2 s 1 25.53 DĘBIŃSKA Monika MKS Szerszeń Bogatynia # 92 U18 DS +0.4 II #
3 s 1 26.40 SADŁOWSKA Daria ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB +0.4 III B.D. # 2
1 s 2 25.75 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS +0.1 II #
2 s 2 26.02 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław # 89 U20 DS +0.1 II
3 s 2 26.11 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS +0.1 II #
1 w 25.99 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS +1.4 II #
400 m K
1 s 1 57.55 DĘBIŃSKA Monika MKS Szerszeń Bogatynia # 92 U18 DS II #
2 s 1 59.91 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U18 DS III SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2020
1 s 2 56.41 SADŁOWSKA Kinga ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB I #
2 s 2 56.42 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS I ROŻEJ Marek Z/3750/11 2020 MM
3 s 2 56.65 MANDZIEJEWICZ Natalia SSMKS Parasol Wrocław # 90 U20 DS II #
4 s 2 57.00 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB II
5 s 2 57.01 DˇBROWSKA Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II
1 s 3 57.92 BENEDYK Alicja SL GKS Olsza Olszyna # 90 U20 DS II CHORZĘPA Przemysław # Z/1705/11 2015 1
2 s 3 58.33 FRANIECZEK Justyna KS Gwardia Piła # 89 U20 WP II MARCINIAK Roman # Z/3752/11 2019
3 s 3 58.58 MIARECKA Małgorzata WKS ¦l±sk Wrocław # 89 U20 DS II
5 s 3 62.72 KASZUBA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 93 U16 DS IV
800 m K
1 2:18.07 FURMAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice # 92 U18 LB III
1500 m K
1 4:53.45 MICHAŁOWSKA Julia LKS Lubusz Słubice # 92 U18 LB III #
3 5:00.12 MANDZIEJEWICZ Martyna SSMKS Parasol Wrocław # 91 U18 DS IV
4 5:00.76 BLITEK Katarzyna MLKS Agros Żary # 92 U18 LB IV
3000 m K
1 10:58.48 KACZMARSKA Alicja MKS Bolesłavia Bolesławiec # 92 U18 DS III #
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.34 KONIAKOWSKA Beata MKS Osa Zgorzelec # 92 U18 DS +1.0 I
2 s 1 14.97 TOMASIUK Anna WKS ¦l±sk Wrocław # 91 U18 DS +1.0 II #
3 s 1 15.09 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS +1.0 II #
4 s 1 15.31 KNYSAK Monika MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS +1.0 II
5 s 1 15.79 SZUSTER Daria ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB +1.0 III B.D. # 3
6 s 1 16.74 CZAPLA Kinga MKS MOS Wrocław # 92 U18 DS +1.0 III
1 s 2 16.03 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS +2.4 III #
1 14.32 KONIAKOWSKA Beata MKS Osa Zgorzelec # 92 U18 DS +1.2 I
2 14.77 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS +1.2 II #
3 15.00 TOMASIUK Anna WKS ¦l±sk Wrocław # 91 U18 DS +1.2 II #
4 15.16 KNYSAK Monika MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS +1.2 II
5 15.81 SZUSTER Daria ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB +1.2 III B.D. # 3
6 16.03 CZAPLA Kinga MKS MOS Wrocław # 92 U18 DS +1.2 III
7 16.33 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS +1.2 III #
1 w 15.06 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS -0.2 II #
2 w 15.52 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U18 DS -0.2 II
3 w 15.79 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek # 91 U18 ZP -0.2 III
4 w 16.74 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna # 92 U18 DS -0.2 III CHORZĘPA Przemysław # Z/0005/11 2012 4
5 w 16.83 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U18 DS -0.2 III #
100 m pł K
1 14.66 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS +3.0 II
2 15.69 BAJACZYK Katarzyna WLKS Wrocław 90 U20 DS +3.0 II #
400 m pł K K
1 60.57 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS I ROŻEJ Marek Z/3750/11 2020 MM
2 64.43 SZYRWIEL Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II
3 64.65 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U18 DS II SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2020
4 64.99 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 90 U20 WP II B.D. 2
5 68.49 GWIZD Marta ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB III
6 71.52 BŁASZCZYKIEWICZ Sonia ZLKL Zielona Góra # 92 U18 LB IV #
2000 m prz K
1 7:18.14 KOŁOMYJSKA Łucja MKS Piast Lwówek ¦l±ski # 90 U20 DS II #
2 7:20.03 GURTOWSKA Izabela LKS Górnik Wałbrzych # 91 U18 DS II #
3 7:37.58 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U20 DS III #
4 7:58.54 JANKOWSKA Sonia GLKS ¦widnica # 90 U20 DS III #
5 8:07.88 JURASIK Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U20 DS III
6 8:12.39 SONDEJ Monika MLKS Rakowice 91 U18 DS --
7 8:14.71 CZABATOR Aleksandra LLKS Gubin 92 U18 LB --
8 8:18.64 SPYTA Weronika LLKS Gubin 92 U18 LB --
9 8:21.57 SZEREMETA Justyna MLKS Rakowice 90 U20 DS --
Wzwyż K
1 1.70 SZKOLNICKA Gabriela MKS Osa Zgorzelec # 92 U18 DS I
2 1.65 OGRODNIK Magdalena WKS ¦l±sk Wrocław # 89 U20 DS II #
1 w 1.62 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U18 DS II
2 w 1.56 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III B.D. # 2
W dal K
1 5.71 TOMASIUK Anna WKS ¦l±sk Wrocław # 91 U18 DS +1.8 II #
2 5.69 SKRZYPCZYK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS +1.8 II
3 5.42 OGRODNIK Magdalena WKS ¦l±sk Wrocław # 89 U20 DS +0.9 II #
4 5.35 KAISER Aleksandra MLKS Sokół Lubin # 91 U18 DS +0.5 III B.D. # BEZ
5 5.26 PAWELSKA Natalia AZS-AWF Gorzów 90 U20 LB 0.0 III
7 5.22 IDZIKOWSKA Karolina MLKS Sokół Lubin # 93 U16 DS +0.8 III #
8 5.17 WOJTANIA Patrycja MKS Szerszeń Bogatynia # 92 U18 DS +1.1 III
1 w 5.41 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS +0.2 II #
2 w 4.95 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS +0.8 IV B.D. # 2
Trójskok K
1 11.10 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U20 DS +0.2 III
2 11.04 BEDNAREK Anna AZS-AWF Gorzów 92 U18 LB -1.7 III #
3 10.58 MICHALKIEWICZ Paulina MKS Osa Zgorzelec # 91 U18 DS +1.8 IV #
4 10.58 STAŃCZAK Kinga MKS Piast Głogów # 92 U18 DS +1.7 IV
5 10.55 CZAPLA Ewa ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB +0.4 IV #
6 10.53 KOWALEWSKA Paula LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB -0.4 IV
7 10.26 KRYCIŃSKA Agnieszka MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS -1.1 IV
8 9.87 MIENIEK Justyna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 92 U18 DS +1.1 --
Kula (4) K
1 11.57 MOCZADŁOWSKA Patrycja GLKS ¦widnica # 92 U18 DS III #
2 11.02 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U18 LB III #
3 10.90 HOFFMAN Martyna ULKS Uczniak Szprotawa # 91 U18 LB III #
Dysk (1) K
1 34.37 DˇBROWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB III
2 30.80 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U18 LB IV #
Młot (4) K
1 31.75 RZˇDKOWSKA Marta WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U18 DS --
Oszczep (600) K
1 31.43 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U18 DS IV
1 42.51 HOFFMAN Martyna ULKS Uczniak Szprotawa # 91 U18 LB II #
2 36.66 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U18 DS III B.D. #
3 35.12 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS III #
4 34.27 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
5 31.35 MOCZADŁOWSKA Patrycja GLKS ¦widnica # 92 U18 DS IV #
6 31.31 TOMASIUK Anna WKS ¦l±sk Wrocław # 91 U18 DS IV #
7-bój J MŁ K
1 4312 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U18 DS II
2 4257 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS II #
3 4002 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III B.D. # 2
4 3752 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek # 91 U18 ZP III
5 3643 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna # 92 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław # Z/0005/11 2012 4
6 3337 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U18 DS IV #
7 2927 KACZMAREK Marta SL GKS Olsza Olszyna # 92 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/0003/11 2012 BEZ
100 m M
1 s 1 10.88 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin # 90 U20 DS +1.4 I
1 s 1 10.91 DOBROWOLSKI Jakub LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB +1.2 II
2 s 1 10.95 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB +1.4 II
2 s 1 11.15 HRYNIUK Łukasz MKS Osa Zgorzelec # 91 U18 DS +1.2 II #
3 s 1 11.22 JANKOWSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice # 90 U20 LB +1.4 II
3 s 1 11.48 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno # 92 U18 WP +1.2 III GÓRSKI Dariusz # Z/4258/11 2019
3 s 2 11.83 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U16 LB +0.6 IV WALCZAK Zygmunt B.D. # Z/4076/11 2012
1 10.98 DOBROWOLSKI Jakub LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB +2.3 II
2 10.99 HRYNIUK Łukasz MKS Osa Zgorzelec # 91 U18 DS +2.3 II #
3 11.40 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno # 92 U18 WP +2.3 III GÓRSKI Dariusz # Z/4258/11 2019
4 11.48 SILWANOWICZ Adrian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U18 OP +2.3 III #
5 11.49 DOLATA Paweł ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB +2.3 III #
200 m M
1 s 1 22.45 HRYNIUK Łukasz MKS Osa Zgorzelec # 91 U18 DS +2.2 II #
2 s 1 23.01 SZCZUREK Mateusz MKS Piast Głogów # 91 U18 DS +2.2 III
3 s 1 23.17 PU¬NIAK Robert LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB +2.2 III #
1 s 3 23.11 GRUCA Damian WKS ¦l±sk Wrocław # 91 U18 DS +1.9 III
1 s 4 21.92 HUDZIAK Marek O¦ AZS Poznań # 87 U23 WP -0.4 II REJEWSKI Robert B.D. # Z/5131/11 2020 3
400 m M
1 s 1 50.61 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 92 U18 DS III B.D. # BEZ
2 s 1 50.72 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS III #
3 s 1 51.25 KOWALSKI Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec # 92 U18 DS III #
4 s 1 51.32 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U18 DS III #
5 s 1 52.17 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS III WOSIEK Jacek Z/1476/16 2019 2
6 s 1 52.78 SZUMNIAK Jakub MLKS Echo Twardogóra # 92 U18 DS IV
1 s 2 51.85 PU¬NIAK Robert LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB III #
1 s 3 47.33 DˇBROWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA I
2 s 3 48.05 PAŁKIEWICZ Krzysztof ULKS Zielony D±b Żarów 86 U23 DS I MYDŁOWSKI Ryszard # 1
3 s 3 48.49 HUDZIAK Marek O¦ AZS Poznań # 87 U23 WP I REJEWSKI Robert B.D. # Z/5131/11 2020 3
4 s 3 50.45 KAŻURA Michał KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS II #
1 s 4 50.30 JANIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec # 90 U20 DS II #
800 m M
1 s 1 1:57.75 SKORUPA Marek UKS Barnim Goleniów # 91 U18 ZP III KOSTRZEBA Jacek # Z/1333/11 2017 1
2 s 1 1:58.15 MOJSIEJ Michał ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB III
3 s 1 1:58.65 KWAPICH Piotr LLKS Gubin 92 U18 LB III
4 s 1 1:59.68 BUDZISZ Damian MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS III
5 s 1 2:00.20 SYSKA Łukasz MKS Piast Lwówek ¦l±ski # 91 U18 DS III #
1 s 2 1:53.04 GREF Rafał WKS ¦l±sk Wrocław # 89 U20 DS II #
2 s 2 1:53.09 TRZˇSALSKI Jakub LKS Lubusz Słubice # 90 U20 LB II
1500 m M
1 3:53.18 FRUŻYŃSKI Dariusz WLKS Wrocław 87 U23 DS II
2 3:54.07 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS II GAJDUS Grzegorz # Z/1684/11 2020 M
3 3:54.94 BARAN Przemysław WKS ¦l±sk Wrocław # 90 U20 DS II #
5 4:03.75 WENDLAND Michał MKS Siechnice # 89 U20 DS III B.D. B.D. , Z/3283/11 , 2020
3000 m M
2 9:06.34 OBAŁA Damian ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB III
3 9:08.27 HAMMER Krzysztof MKS Piast Lwówek ¦l±ski # 91 U18 DS III BIALIC Marek # Z/0381/11 2015 3
4 9:18.47 DZIEDZIŃSKI Kamil MKS MOS Wrocław # 92 U18 DS IV #
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.24 DUDYŃSKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U18 DS -0.6 II #
2 s 1 14.67 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U18 LB -0.6 II #
3 s 1 15.24 RAJFUR Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U18 DS -0.6 III
4 s 1 15.45 KONOPSKI Radosław MKS Osa Zgorzelec # 91 U18 DS -0.6 III #
2 s 2 15.38 JASZOWSKI Łukasz MLKS Sokół Lubin # 92 U18 DS +1.0 III #
1 14.21 DUDYŃSKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U18 DS -3.0 II #
3 14.94 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U18 LB -3.0 II #
4 15.18 JASZOWSKI Łukasz MLKS Sokół Lubin # 92 U18 DS -3.0 III #
5 15.28 RAJFUR Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U18 DS -3.0 III
6 15.79 KONOPSKI Radosław MKS Osa Zgorzelec # 91 U18 DS -3.0 IV #
1 w 15.08 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS -0.6 III KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
2 w 15.63 MAŁACZYŃSKI Rafał AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB -0.6 III
110 m pł M (99.1) M
1 14.57 RUMIJOWSKI Radosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS -0.2 II B.D. 3
2 15.12 BOŃKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS -0.2 II #
400 m pł J MŁ M
1 s 1 55.08 ORZOŁ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP II #
2 s 1 56.70 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U18 DS III #
3 s 1 57.15 KRUPA Damian SL Olimpia Poznań # 91 U18 WP III B.D. # M
4 s 1 57.30 GOGOLIŃSKI Krystian SL GKS Olsza Olszyna # 91 U18 DS III
5 s 1 58.66 SZUMNIAK Jakub MLKS Echo Twardogóra # 92 U18 DS IV
1 s 2 59.31 REJKOWICZ Paweł GLKS ¦widnica 91 U18 DS IV #
2 s 2 59.54 BEKACZ Kacper MLKS Sokół Lubin # 92 U18 DS IV #
400 m pł M
1 56.05 KAŻURA Michał KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS II #
2 56.63 ŻMUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U20 OP III #
3 58.90 KRÓL Tomasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U20 DS III
2000 m prz M
1 6:05.59 PAWLIK Paweł WLKS Wrocław 89 U20 DS II
2 6:11.28 KONOPACKI Piotr LLKS Gubin 89 U20 LB III
3 6:13.62 BACZEWSKI Bartłomiej LKS Górnik Wałbrzych # 90 U20 DS III
4 6:25.68 BURA Łukasz LLKS Osowa Sień 90 U20 LB III #
5 6:30.74 BARAN Bartłomiej LKS Górnik Wałbrzych # 92 U18 DS IV
6 6:40.03 KULCZYŃSKI Kamil niest. Z.Góra # 91 U18 LB IV
7 6:42.40 LEWANDOWSKI Kamil LLKS Osowa Sień 91 U18 LB IV
9 6:49.84 JANAS Paweł MLKS Sokół Lubin # 92 U18 DS IV
Wzwyż M
1 1.89 GMERCZYŃSKI Kamil ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB III B.D. # 2
2 1.85 POPŁAWSKI Maciej MKL 12 Jelenia Góra 92 U18 DS III
3 1.85 DOBOSZ Paweł MLKS Agros Żary # 91 U18 LB III
1 w 1.86 MAŁACZYŃSKI Rafał AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB III
Tyczka M
1 5.00 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS I ŁO¦ Dariusz # Z/4015/11 2020 MM
2 4.80 ŁO¦ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS I
3 4.70 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U20 KP I #
4 4.20 ADAMCZYK Piotr KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II
5 3.60 MICHALSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS III #
6 3.40 KRZYŻANOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB IV
7 3.20 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB IV B.D. # BEZ
W dal M
  6.81 GAWEŁ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 85 Sen DS +1.3 II #
  7.17 ROSTKOWSKI Krzysztof AZS-PWSZ Gorzów 86 U23 LB +0.6 II
  7.35 MIKITA Marek KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +0.6 I #
1 6.90 SZESTAŁO Piotr WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA +9.9 II B.D. # 3
1 7.69 MIKITA Marek KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +2.3 I #
2 6.65 SZCZUREK Mateusz MKS Piast Głogów # 91 U18 DS +9.9 III
2 7.23 ROSTKOWSKI Krzysztof AZS-PWSZ Gorzów 86 U23 LB +3.0 II
3 6.38 KONOPSKI Radosław MKS Osa Zgorzelec # 91 U18 DS +9.9 III #
3 7.04 GAWEŁ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 85 Sen DS +2.2 II #
4 6.31 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U18 DS +9.9 III #
4 7.00 JURDECZKA Piotr AZS-PWSZ Gorzów 87 U23 LB +1.8 II #
5 6.73 KWIATKOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 89 U20 DS +1.5 III
6 6.67 RABOWSKI Adrian WKS ¦l±sk Wrocław # 89 U20 DS +2.1 III
8 6.02 BARSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin # 94 U16 DS +1.6 IV #
Trójskok M
1 13.88 RABOWSKI Adrian WKS ¦l±sk Wrocław # 89 U20 DS -0.4 III
2 13.79 MATUSZCZAK Damian WKS ¦l±sk Wrocław # 90 U20 DS +0.3 III B.D. 2
3 13.64 CHMIELARSKI Maksymilian MKS Piast Głogów # 89 U20 DS +0.2 III B.D. # 3
4 13.38 TŁUSZCZ Jacek LKS Polkowice 92 U18 DS -1.2 III BARTKOWSKI Jerzy KOŁODZIEJCZYK-IWANOWSKA Dorota # 3
6 12.91 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U18 DS +0.8 IV #
7 12.62 RAJFUR Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U18 DS +0.8 IV
8 12.39 WILMA Adrian ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB -0.6 -- #
Kula (5) M
1 13.96 MAŁACZYŃSKI Rafał AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB III
1 17.45 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL II KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 13.75 ZIUŁCZYK Patryk ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB III #
3 13.67 MAJCHRZAK Paweł ULKS Uczniak Szprotawa # 92 U18 LB III #
Kula (6) M
1 17.30 SIEREWICZ Kacper ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB I B.D. # 1
Dysk (1.5) M
1 48.21 KUBÓW Krystian ULKS Uczniak Szprotawa # 91 U18 LB II #
2 47.51 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL II KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
3 40.73 MAJCHRZAK Paweł ULKS Uczniak Szprotawa # 92 U18 LB III #
Dysk (1.75) M
1 41.04 KULWIŃSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 90 U20 LB III
Młot (5) M
1 41.00 BURY Rafał ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB IV
2 39.28 RYBAK Michał ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB -- #
3 38.74 HAMERA Patryk MKS Osa Zgorzelec # 92 U18 DS -- #
Młot (6) M
1 53.24 KLIMCZAK Maciej MKS Osa Zgorzelec # 89 U20 DS II
2 47.11 LEONIEWSKI Miłosz MKS Osa Zgorzelec # 90 U20 DS III
3 46.37 MAZURKIEWICZ Kordian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U20 OP III #
4 42.54 MUCHA Adam MKS Osa Zgorzelec # 90 U20 DS IV
Oszczep (600) M
1 44.34 LASKOWSKI Michał AZS-AWF Gorzów 93 U16 LB IV
Oszczep (700) M
1 56.35 SAŁABOŃ Wojciech AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB III
2 54.18 RAKOWSKI Andrzej ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB III #
8-bój J MŁ M
1 4897 KRASOWSKI Mariusz ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB III
2 4874 MAŁACZYŃSKI Rafał AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB III
3 4588 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS III KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
4 4524 MAJEK Jakub MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS III #
5 4145 FRˇSZCZAK Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 91 U18 DS IV
6 4115 ZGODZIŃSKI Marcin KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS IV #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.5500631332397 sekund