Rzeszów 11.05.2008
Mityng kwalifikacyjny POZLA
200 m K
1 s 1 26.22 RZĄDECZKA Sylwia CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK +0.5 II
3 s 1 26.42 KIPIEL Joanna UKS Maraton Sękowa # 90 U20 MA +0.5 III
4 s 1 26.44 STANEK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK +0.5 III
1 s 2 26.92 REC Natalia CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK -0.7 III #
300 m K
1 s 1 43.06 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU III MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
1 s 3 44.95 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U16 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/0581/11 2019 M
800 m K
1 2:19.65 NIEŚCIOR Paulina KKS Victoria Stalowa Wola # 91 U18 PK III B.D.
1500 m K
1 4:39.62 WOJNA Anna ULKS Lipinki 86 U23 MA II ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/2484/11 2015 1 LDK!
2 4:42.46 WACŁAWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA II B.D. # 1
3 4:44.04 ANDREASIK Monika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 90 U20 PK III
4 4:45.32 MACH Angelika AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/2650/11 2019 1
100 m pł MŁ K
1 15.14 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU -0.5 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
2 17.16 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok # 93 U16 PK -0.5 IV B.D. BEZ
100 m pł J MŁ K
1 14.90 STANEK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK -0.1 II
4 16.70 MAZAN Żaneta CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK -0.1 III B.D. # 3
5 16.73 OLECHOWSKA Sylwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 91 U18 PK -0.1 III B.D. B.D. BEZ
100 m pł K
2 15.62 ROŚ Paula CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK -0.1 II #
3 16.08 REC Natalia CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK -0.1 III #
Wzwyż K
1 1.73 DROP Magdalena UKS Trójka Sandomierz # 86 U23 SK I #
2 1.65 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ II B.D. # 2
3 1.60 STÓJ Joanna ULKS Technik Trzcinica # 91 U18 PK III
W dal K
1 5.45 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA -0.3 II #
2 5.30 BIELEC Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +1.9 III #
3 5.24 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA -0.2 III #
4 4.88 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów # 93 U16 PK -0.1 IV
Trójskok K
1 10.22 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U18 MA -0.2 IV #
Kula (3) K
1 10.62 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U16 MA IV B.D. # 1
Kula (4) K
1 10.74 KRUPA Lilianna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III
2 10.52 GIMPEL Ksenia KKS Victoria Stalowa Wola # 92 U18 PK III #
3 10.17 MIŁOŚ Sylwana LKS Stal Mielec # 92 U18 PK III
Dysk (0.75) K
1 29.23 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola # 94 U16 PK IV
2 27.22 OBARA Paulina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 93 U16 PK V
Dysk (1) K
1 39.14 KRUPA Lilianna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK II
3 30.21 GIMPEL Ksenia KKS Victoria Stalowa Wola # 92 U18 PK IV #
Młot (3) K
1 24.95 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola # 94 U16 PK --
Młot (4) K
1 30.90 WARDZIŃSKA Paulina LKS Stal Mielec # 91 U18 PK --
Oszczep (600) K
1 31.78 MAŁEK Patrycja CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK IV
2 31.48 RAŁOWSKA Anna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK IV
100 m M
1 10.95 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK +1.4 II
2 11.50 RUMAK Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +1.4 III
200 m M
1 22.18 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK +0.7 II
2 23.15 RUMAK Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK +0.7 III
400 m M
1 s 1 55.36 SZUREK Sławomir ULKS Lipinki 93 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/2291/19 2019 BEZ
3 s 1 52.36 KOSIŃSKI Daniel CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III
800 m M
1 1:53.73 ZIELIŃSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje # 89 U20 ZP II
1500 m M
1 4:02.63 STADNICKI Jarosław MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 90 U20 PK III
2 4:03.99 WIKTORSKI Hubert WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA III OLEKSYK Grzegorz 2
3 4:04.26 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec # 92 U18 PK III B.D.
3000 m M
1 9:15.35 KONDRAT Mariusz UKS Trójka Sandomierz # 91 U18 SK IV #
110 m pł MŁ M
1 17.45 KOZIOŁ Przemysław ULKS Lipinki 93 U16 MA -0.2 IV #
110 m pł J MŁ M
1 14.91 GNAT Krystian LKS Stal Mielec # 91 U18 PK -0.4 II #
2 15.29 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz # 91 U18 SK -0.4 III MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
3 16.15 SOKÓŁ Mateusz LKS Stal Mielec # 91 U18 PK -0.4 IV #
4 16.19 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec # 92 U18 PK -0.4 IV #
400 m pł J MŁ M
1 55.82 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz # 91 U18 SK II MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
2 56.00 CETNAROWICZ Artur ULKS Lipinki 91 U18 MA II B.D. BEZ
3 57.32 ŻĄDŁO Jacek LKS Stal Mielec # 91 U18 PK III #
4 57.52 GNAT Krystian LKS Stal Mielec # 91 U18 PK III #
5 59.16 CETNAROWICZ Rafał ULKS Lipinki 92 U18 MA IV #
6 60.28 KUC Tomasz LKS Stal Mielec # 92 U18 PK IV
Wzwyż M
1 1.93 LUTY Przemysław CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK III B.D. BEZ
2 1.85 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK III #
4 1.70 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U16 PK V #
W dal M
1 7.12 STRZAŁKOWSKI Adrian MKL Szczecin # 90 U20 ZP -0.4 II #
2 6.66 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec # 92 U18 PK +0.7 III #
3 6.49 CZARNY Kamil CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK 0.0 III
Kula (5) M
1 14.39 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III #
Oszczep (700) M
1 50.95 NYCZ Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III
Oszczep (800) M
1 56.20 LUBERA Sławomir MKS Stal Nowa Dęba # 88 U23 PK II #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.99127984046936 sekund