Słubice 17.06.2008
Grand Prix Odry
100 m K
1 f 11.86 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U23 WP +1.6 I #
2 f 12.20 KASICA Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 85 Sen LB +1.6 II
3 f 12.36 KAŹMIERSKA Anna OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +1.6 II #
4 f 12.39 STAŃCZYK Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB +1.6 II #
5 f 12.47 OLEJNICKA Dominika KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP +1.6 II
6 f 12.55 ROMANOWSKA Monika ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB +1.6 II #
1 11.98 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U23 WP +0.6 I #
2 12.30 STAŃCZYK Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB +0.6 II #
3 12.39 KASICA Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 85 Sen LB +0.6 II
4 12.49 KAŹMIERSKA Anna OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +0.6 II #
200 m K
1 24.73 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań # 85 Sen WP +0.8 I
2 25.35 SADŁOWSKA Kinga ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB +0.8 II #
3 26.42 BŁĘDOWSKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB +0.8 III
4 26.71 STROKA Małgorzata ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB +0.8 III
400 m K
1 58.68 SADŁOWSKA Daria ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB II B.D. # 2
2 59.26 SENDEREK Żaklina ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB III #
5 63.94 WOJTKIEWICZ Anna ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB IV #
800 m K
1 2:12.87 WIERZBICKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB II B.D. # 2
2 2:20.41 FURMAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice # 92 U18 LB III
3 2:20.59 MICHAŁOWSKA Julia LKS Lubusz Słubice # 92 U18 LB III #
1500 m K
1 4:55.48 SKRZYPCZAK Karolina LKS Sana Kościan # 93 U16 WP III TALIKADZE Roman 3
2 5:00.63 KAŹMIERCZAK Katarzyna PLKS Gwda Piła # 92 U18 WP IV
100 m pł K
1 s 2 13.79 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.4 I
2 s 2 14.61 KACPEREK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.4 II
1 13.74 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.7 I
2 14.35 KACPEREK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.7 I
3 14.45 GRABAREK Monika LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB +0.7 I
400 m pł K K
1 61.79 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB I
2 63.84 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 90 U20 WP II B.D. 2
3 67.91 GWIZD Marta ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB III
2000 m prz K
1 7:35.91 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U20 DS III #
2 8:10.58 STASIŃSKA Irmina MKL 12 Jelenia Góra 90 U20 DS --
3 8:18.46 SZEREMETA Justyna MLKS Rakowice 90 U20 DS --
Tyczka K
1 3.00 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS II B.D. # 2
2 2.80 KOGUT Monika ZLKL Zielona Góra 83 Sen LB III
3 2.80 PODEMSKA Monika ZLKL Zielona Góra 87 U23 LB III
W dal K
1 5.60 OLKIEWICZ Monika AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB -0.7 II #
2 6.15 ZAGACKA Liliana LKLA Krokus Astromal Leszno # 77 Sen WP 0.0 I PTAK Krzysztof M
3 5.35 KOTOWICZ Karolina MKL Toruń # 90 U20 KP 0.0 III
4 5.32 KAISER Aleksandra MLKS Sokół Lubin # 91 U18 DS +1.2 III B.D. # BEZ
5 5.17 PAWELSKA Natalia AZS-AWF Gorzów 90 U20 LB -0.8 III
Trójskok K
1 11.04 BEDNAREK Anna AZS-AWF Gorzów 92 U18 LB +0.6 III #
2 10.99 CZAPLA Ewa ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB +1.3 III #
3 10.44 KOWALEWSKA Paula LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB +1.0 IV
4 9.81 ZAWADZKA Anna ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB +2.1 V
5 9.55 DAJCZAK Anna ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB +0.8 --
Kula (4) K
1 11.92 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice # 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2020 2
2 11.45 KALISZUK Katarzyna LKS Lubusz Słubice # 89 U20 LB III
3 10.63 WALCZAK Agnieszka WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
4 10.32 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U18 LB III #
Dysk (1) K
1 44.12 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice # 68 Masters LB I BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2020 2
2 38.96 WALCZAK Agnieszka WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP II
3 38.84 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP II
4 36.67 DĄBROWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB III
5 36.48 GÓRNA Ewelina WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP III
6 33.56 GÓRNA Jowita WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP III
7 29.54 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U18 LB IV #
Młot (4) K
1 55.63 STONOGA Dorota AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB I
2 49.28 CYWIŃSKA Natalia AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB I
3 38.96 RZĄDKOWSKA Marta WKS Śląsk Wrocław # 92 U18 DS III
Oszczep (600) K
1 46.14 ŁUCZAK Kinga MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP I
2 36.70 NOWAK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP III
3 30.62 BUDZIŁŁO Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB IV #
100 m M
1 s 1 10.49 PTAK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno # 83 Sen WP +1.7 M PTAK Krzysztof 1
2 s 1 10.68 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +1.7 I #
3 s 1 10.85 DUSZYŃSKI Kamil KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +1.7 I
4 s 1 10.89 CZUPRYŃSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB +1.7 I
5 s 1 10.94 WOLAK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +1.7 II
6 s 1 10.97 JÓZEFIAK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +1.7 II
8 s 1 11.22 JANOKOWSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice # 90 U20 LB +1.7 II
1 s 2 10.62 WITKOWSKI Kamil MKL Szczecin 86 U23 ZP +1.4 M
2 s 2 10.83 ĆWIEK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +1.4 I #
3 s 2 10.90 DRAPAŁA Radosław OŚ AZS Poznań # 86 U23 WP +1.4 I
1 s 3 10.44 URBAŚ Marcin OŚ AZS Poznań # 76 Sen WP +1.2 M
2 s 3 10.46 LEWAŃSKI Mikołaj MKL Szczecin 86 U23 ZP +1.2 M #
3 s 3 10.79 ZIÓŁKOWSKI Fabian MKL Szczecin 86 U23 ZP +1.2 I #
4 s 3 10.85 ZIELIŃSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA +1.2 I B.D. # 1
5 s 3 10.89 RÓŻAŃSKI Maciej KS AZS AWF Poznań # 84 Sen WP +1.2 I #
6 s 3 10.99 TYBURSKI Błażej OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +1.2 II
1 s 4 10.99 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB +0.4 II
7 s 4 11.83 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U16 LB +0.4 IV WALCZAK Zygmunt B.D. # Z/4076/11 2012
1 s 5 11.48 DOLATA Paweł ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB +0.8 III #
4 s 5 11.80 PAŁYS Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U16 MZ +0.8 IV B.D. #
1 f A 10.46 LEWAŃSKI Mikołaj MKL Szczecin 86 U23 ZP +0.3 M #
2 f A 10.47 URBAŚ Marcin OŚ AZS Poznań # 76 Sen WP +0.3 M
3 f A 10.58 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +0.3 M #
4 f A 10.61 WITKOWSKI Kamil MKL Szczecin 86 U23 ZP +0.3 M
5 f A 10.74 ZIÓŁKOWSKI Fabian MKL Szczecin 86 U23 ZP +0.3 I #
6 f A 10.84 ĆWIEK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +0.3 I #
1 f B 10.69 ZIELIŃSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA +1.4 I B.D. # 1
2 f B 10.72 RÓŻAŃSKI Maciej KS AZS AWF Poznań # 84 Sen WP +1.4 I #
3 f B 10.80 WOLAK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +1.4 I
4 f B 10.89 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB +1.4 I
5 f B 10.91 TYBURSKI Błażej OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +1.4 II
6 f B 10.95 ĆWIERTNIA Michał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +1.4 II
200 m M
1 s 1 21.18 PTAK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno # 83 Sen WP +0.3 M PTAK Krzysztof 1
2 s 1 21.35 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +0.3 M #
3 s 1 21.68 JÓZEFIAK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.3 I
4 s 1 21.77 RÓŻAŃSKI Maciej KS AZS AWF Poznań # 84 Sen WP +0.3 I #
5 s 1 21.99 TYBURSKI Błażej OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +0.3 II
6 s 1 22.33 DOBROWOLSKI Jakub LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB +0.3 II
1 s 2 21.78 CZUPRYŃSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB +0.1 I
2 s 2 22.10 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB +0.1 II
1 s 3 22.56 PAWLAK Arkadiusz LKS Lubusz Słubice # 89 U20 LB +0.3 II
4 s 3 23.57 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U16 LB +0.3 III WALCZAK Zygmunt B.D. # Z/4076/11 2012
1 s 4 22.96 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 92 U18 KP -0.3 III OLSZEWSKI Ryszard B.D. # Z/1077/11 2019 M
400 m M
1 s 1 48.35 POTASIŃSKI Damian AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB I
2 s 1 48.83 PAPUGA Sebastian BKL Bełchatów # 85 Sen LD II #
3 s 1 49.17 SIEKIERSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 85 Sen LB II #
4 s 1 49.35 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP II REJEWSKI Robert B.D. # Z/5131/11 2020 3
1 s 2 50.42 KUBIAK Dominik LKS Maraton Turek # 89 U20 WP II
2 s 2 50.50 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP II MAĆKOWIAK Robert # Z/3806/11 2019 M
6 s 2 56.44 WIERSZUŁA Adam ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB V
2 s 3 52.06 TRĄBSKI Przemysław PLKS Gwda Piła # 91 U18 WP III
3 s 3 52.69 PUŹNIAK Robert LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB III #
4 s 3 52.87 SARNOWSKI Łukasz KS Gwardia Piła # 91 U18 WP IV
800 m M
1 1:49.73 KRAWCZYK Szymon WKS Śląsk Wrocław # 88 U23 DS I #
2 1:50.55 KARABIN Jakub ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB I #
3 1:52.10 DACKA Patryk PLKS Gwda Piła # 88 U23 WP II #
4 1:53.87 TRZĄSALSKI Jakub LKS Lubusz Słubice # 90 U20 LB II
5 1:56.41 MOJSIEJ Michał ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB II
6 1:57.01 STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL III MARMUR Stanisław B.D. # Z/4333/11 2019 2
7 1:57.37 BARCISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła # 92 U18 WP III
9 1:57.86 KWAPICH Piotr LLKS Gubin 92 U18 LB III
1500 m M
1 3:54.25 WITKOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 87 U23 MZ II
2 3:57.44 NOWICKI Adam MKL Szczecin # 90 U20 ZP II MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2019 M
3 4:07.93 OBAŁA Damian ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB III
110 m pł J MŁ M
1 s 2 15.12 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP +0.2 III MAĆKOWIAK Robert # Z/3806/11 2019 M
2 s 2 15.15 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS +0.2 III KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
3 s 2 15.23 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U18 DS +0.2 III #
2 s 3 14.93 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS 0.0 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.83 RUMIJOWSKI Radosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +0.2 II B.D. 3
3 s 1 15.92 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U20 DS +0.2 III #
1 s 3 14.45 RUMIJOWSKI Radosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +1.0 I B.D. 3
3 s 3 16.43 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U20 DS +1.0 III #
110 m pł M
2 s 1 15.12 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra 86 U23 DS +0.2 II
4 s 1 16.31 WOJCIECHOWSKI Paweł AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB +0.2 III
400 m pł J MŁ M
2 58.26 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U18 DS III #
3 59.65 SOCHACKI Roman AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ IV
400 m pł M
1 55.28 GRALA Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 88 U23 LB II SASKA Tomasz # Z/1824/11 2012 2
2 56.23 SOKALSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów # 89 U20 LB II
5 60.83 KOWALSKI Szymon WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP IV
2000 m prz M
1 6:11.39 KONOPACKI Piotr LLKS Gubin 89 U20 LB III
2 6:13.11 PAWLIK Paweł WLKS Wrocław 89 U20 DS III
3 6:26.78 BORKOWSKI Aleksander MKS Aurum Kobud Złotoryja # 90 U20 DS III B.D. # BEZ
4 6:28.18 NOWAK Jakub LKS Sana Kościan # 92 U18 WP IV TALIKADZE Roman # Z/1455/11 2012 BEZ
6 6:42.06 LEWANDOWSKI Kamil LLKS Osowa Sień 91 U18 LB IV
7 6:45.95 JANAS Paweł MLKS Sokół Lubin # 92 U18 DS IV
3000 m prz M
1 9:20.39 SZCZEŚNIEWSKI Miłosz LLKS Osowa Sień 89 U20 LB II ORŁOWSKI Andrzej # Z/3525/11 2016 2
2 9:28.22 BAJSZTOK Mateusz AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB II #
3 9:34.44 ZUBRZYCKI Mateusz LLKS Osowa Sień 90 U20 LB II #
4 9:38.31 KONOPKA Tymoteusz AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB III
5 9:38.81 STACHECKI Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
6 9:41.10 MARCINIAK Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP III
7 10:08.10 BURA Łukasz LLKS Osowa Sień 90 U20 LB III #
Wzwyż M
1 2.16 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS I #
2 2.14 KARGULEWICZ Artur WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS I
3 2.08 JABŁOŃSKI Adam OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP I B.D. # 1
4 2.00 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. # 88 U23 LB II LEWKOWICZ Zbigniew # Z/3787/11 2018 1
6 1.84 KĘSY Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP III
Tyczka M
1 4.60 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U20 KP I #
2 4.10 ŁACHECIŃSKI Radosław ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB II
3 3.60 KRZYŻANOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB III
4 3.60 RASZCZUK Paweł ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB III
5 3.60 GAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS III #
6 3.00 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB V B.D. # BEZ
W dal M
1 7.04 ROSTKOWSKI Krzysztof AZS-PWSZ Gorzów 86 U23 LB +0.4 II
3 6.63 KWIATKOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 89 U20 DS +0.9 III
8 5.73 MAŁYCHA Daniel ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB -0.7 V
Trójskok M
1 13.22 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U18 DS +1.1 III #
2 12.23 MAŁYCHA Daniel ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB +0.2 V
Kula (5) M
1 16.17 KRAMARCZYK Adam AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB II #
2 14.60 ZIUŁCZYK Patryk ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB III #
3 13.96 MAJCHRZAK Paweł ULKS Uczniak Szprotawa # 92 U18 LB III #
Kula (6) M
1 17.21 SIEREWICZ Kacper ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB I B.D. # 1
Kula (7.26) M
1 15.97 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U23 LB I SZWARC Zygmunt 1
2 14.98 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB I PAWELSKI Grzegorz # 2
3 14.20 KACZAŁKO Dawid niest. Wrocław # 87 U23 DS II #
Dysk (1) M
1 60.60 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS II SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
2 47.92 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U16 LB II #
Dysk (1.5) M
1 56.36 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 91 U18 ZP I #
2 44.62 MADEJ Michał AZS-PWSZ Gorzów 91 U18 LB III #
3 43.50 KRAMARCZYK Adam AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB III #
5 40.60 KRASOWSKI Mariusz ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB III
Dysk (1.75) M
1 43.55 NOGAJ Roger WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
2 42.91 TOMIAK Przemysław WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
3 41.08 KULWIŃSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 90 U20 LB III
Dysk (2) M
1 52.00 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U23 LB I SZWARC Zygmunt 1
2 50.76 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice # 64 Masters LB I STOLARCZYK Marek # Z/3898/18 2020 2
3 45.54 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB II PAWELSKI Grzegorz # 2
Młot (5) M
1 48.44 BURY Rafał ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB IV
2 47.88 PAWLAK Krystian LLKS Osowa Sień 92 U18 LB IV
3 42.10 RYBAK Michał ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB IV #
Młot (7.26) M
1 61.30 WIERCIOCH Michał AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/2025/16 2016 1
2 40.06 KOWAL Dawid AZS-AWF Gorzów 83 Sen LB III
Oszczep (600) M
1 49.07 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U16 LB III #
2 43.98 LASKOWSKI Michał AZS-AWF Gorzów 93 U16 LB IV
Oszczep (700) M
1 53.62 SAŁABOŃ Wojciech AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB III
2 53.32 RAKOWSKI Andrzej ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB III #
Oszczep (800) M
1 67.00 TOMASZEWSKI Karol AZS-PWSZ Gorzów 85 Sen LB I
2 58.66 KNAP Tomasz AZS-AWF Gorzów 82 Sen LB II #
3 58.24 KOSIŃSKI Borys WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS II #
4 55.10 BOROWCZAK Dariusz AZS-PWSZ Gorzów 86 U23 LB II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4955818653107 sekund