Warszawa 14.06.2008
Mityng warszawski
100 m K
1 s 1 12.04 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +0.4 I #
2 s 1 12.04 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U23 WN +0.4 I
3 s 1 12.05 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP +0.4 I
4 s 1 12.06 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL +0.4 I #
5 s 1 12.20 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +0.4 II
6 s 1 12.24 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U20 PM +0.4 II
7 s 1 12.26 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ +0.4 II
8 s 1 12.36 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 87 U23 MZ +0.4 II #
1 s 2 12.17 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ 0.0 II #
2 s 2 12.31 ŚWIĘCICKA Konstancja KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ 0.0 II
3 s 2 12.49 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ 0.0 II B.D. B.D. #
4 s 2 12.60 BANASIK Marta RLTL ZTE Radom 90 U20 MZ 0.0 II #
5 s 2 12.76 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice # 92 U18 MZ 0.0 III B.D. # 1 LDK!
1 s 3 13.06 WŁODARCZYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 93 U16 MZ -0.3 III
1 f 12.05 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP +0.8 I
2 f 12.05 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U23 WN +0.8 I
3 f 12.11 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ +0.8 I #
4 f 12.15 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL +0.8 I #
5 f 12.16 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +0.8 II
6 f 12.18 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ +0.8 II
7 f 12.44 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U20 PM +0.8 II
1 f B 12.57 ŚWIĘCICKA Konstancja KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ -2.1 II
3 f B 12.68 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ -2.1 II B.D. B.D. #
200 m K
1 25.76 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ -1.2 II B.D. B.D. #
2 26.00 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice # 92 U18 MZ -1.2 II B.D. # 1 LDK!
400 m K
1 s 1 58.80 MULARSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 91 U18 KP II ZIÓŁKOWSKI Marek B.D. # BEZ
2 s 1 59.80 MĄDRY Małgorzata KS Warszawianka W-wa # 89 U20 MZ III RĄCZKA Paweł # Z/4971/11 2012 2
3 s 1 59.82 PIECHUTA Aleksandra KS Sprinterzy.com Kraków # 89 U20 MA III B.D. B.D. , Z/2528/20 , 2020
5 s 1 60.11 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ III B.D. # 1
1 s 2 56.57 ILCZUK Weronika KS Sprinterzy.com Kraków # 86 U23 MA II B.D. Z/2529/20 2020
2 s 2 57.64 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa # 87 U23 MZ II #
3 s 2 58.26 WERESA Sylwia MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ II B.D. # 2
4 s 2 58.70 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
5 s 2 59.13 FILIPIAK Sandra MKS Polonia Warszawa # 90 U20 MZ III #
6 s 2 59.94 SOŁDYŃSKA Agnieszka MUKS Płock 89 U20 MZ III
1 s 3 62.37 BAGIŃSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD IV B.D. BEZ
2 s 3 62.66 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 93 U16 MZ IV
800 m K
1 s 1 2:13.23 TEKIEŃ Joanna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 U23 PD II B.D. BEZ
2 s 1 2:14.98 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 88 U23 LU II JAKUBOWSKI Marek # Z/2651/11 2020
4 s 1 2:17.42 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa # 91 U18 MZ II #
5 s 1 2:17.63 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U18 MZ III B.D. # 3
6 s 1 2:17.81 TRZASKALSKA Justyna MULKS Terespol 92 U18 LU III MACHNOWSKI Grzegorz B.D. # Z/0993/11 2011 3
7 s 1 2:19.36 WALKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 92 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4436/11 2
11 s 1 2:23.73 SMAKOWSKA Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD III KOTOWSKI Jan BEZ
12 s 1 2:24.32 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD III KOTOWSKI Jan BEZ
1 s 2 2:23.24 ZAŁĘSKA Monika MUKS Płock 93 U16 MZ III
1500 m K
1 4:47.78 OLKOWICZ Ewelina WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ III
3 5:16.67 KARPIŃSKA Milena UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ V
100 m pł J MŁ K
4 f 15.81 WOŹNIAK Izabela RLTL ZTE Radom 92 U18 MZ +0.1 III #
5 16.46 WOŹNIAK Izabela RLTL ZTE Radom 92 U18 MZ 0.0 III #
100 m pł K
1 f 13.45 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa # 83 Sen MZ +0.1 M #
2 f 14.54 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 90 U20 MZ +0.1 II #
3 f 15.48 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U20 MZ +0.1 II B.D. # 1
1 13.38 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa # 83 Sen MZ +0.8 M #
2 14.25 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U20 WP +0.8 I
3 14.61 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 90 U20 MZ +0.8 II #
4 15.54 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U20 MZ +0.8 II B.D. # 1
6 17.24 GUTOWSKA Anna WKS Gwardia Warszawa # 90 U20 MZ +0.8 IV PUŁAWSKI Andrzej STANISLAWSKI Krzysztof Z/1228/12 2012 BEZ
400 m pł K K
1 s 1 59.37 ZIELIŃSKA Weronika KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ M #
2 s 1 59.70 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA I
3 s 1 60.88 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ I #
4 s 1 62.81 WALIGÓRSKA Anna UKS WiR Łopuszno 89 U20 SK II
1 s 2 69.15 JAWORSKA Kinga MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ IV #
2 s 2 70.86 ROSA Sylwia SG Legia Warszawa # 92 U18 MZ IV
3 s 2 71.31 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ IV GĄSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
Wzwyż K
1 1.65 BORKOWSKA Marta AZS UMCS Lublin 82 Sen LU II
2 1.65 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock 90 U20 MZ II B.D. # 3
Tyczka K
1 3.30 GĘBSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ I
2 3.10 DZIWISZEK Sandra RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ II #
W dal K
1 5.56 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM -0.9 II #
2 5.26 PISKORZ Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ -1.7 III B.D. # BEZ
Trójskok K
1 12.38 WOLSKA Monika KS Warszawianka W-wa # 87 U23 MZ +0.9 I
Kula (3) K
1 11.85 RÓŻYCKA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U16 MZ III
Kula (4) K
1 12.59 ULICKA Monika MLKL Płock 90 U20 MZ I
2 12.40 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin 87 U23 LU II
3 11.72 GAJEWSKA Renata KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP III B.D. # 3
4 11.25 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III #
Dysk (1) K
1 45.54 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ I #
2 37.46 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin 87 U23 LU II
3 36.45 KUCHARCZYK Magdalena AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ III
4 35.28 ULICKA Monika MLKL Płock 90 U20 MZ III
5 34.69 GAJEWSKA Renata KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP III B.D. # 3
6 32.39 STĘPIEŃ Klaudia RLTL ZTE Radom 90 U20 MZ III #
7 31.79 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 U18 LU IV B.D. # 1
Młot (4) K
1 60.03 MILKOWSKA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ M #
2 49.16 PIETRZAK Zofia AZS UMCS Lublin 89 U20 LU I
3 48.78 PIOTROWSKA Marta KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ I #
4 46.06 BIESIADECKA Anna RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ II
5 45.25 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ II #
6 38.74 MIERZEJEWSKA Aleksandra RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ III
7 32.89 SAMORAJ Maria KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ IV
Oszczep (600) K
1 39.22 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ III #
3 31.02 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ IV
100 m M
1 s 1 10.96 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ 0.0 II #
2 s 1 10.97 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa # 83 Sen MZ 0.0 II #
1 s 3 10.97 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +9.9 II
1 s 3 10.97 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ 0.0 II
2 s 3 11.15 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 90 U20 MZ +9.9 II B.D. # 1
1 s 4 11.01 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU -1.0 II #
1 s 5 11.13 KACZMAREK Mateusz LKS Vectra Włocławek # 89 U20 KP -0.2 II #
2 s 5 11.14 MAZOWIECKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU -0.2 II B.D. # 1
1 f 10.95 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ -0.5 II #
2 f 10.99 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ -0.5 II
3 f 11.06 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU -0.5 II #
4 f 11.09 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 90 U20 MZ -0.5 II B.D. # 1
200 m M
1 s 1 22.01 TROCHIMIAK Łukasz AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ +2.0 II
4 s 1 22.62 BACZEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD +2.0 II B.D. BEZ
6 s 1 22.96 DAC Marek AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU +2.0 III B.D. B.D. B.D. # BEZ
1 s 2 22.39 KUCHARSKI Bartosz MKS Polonia Warszawa # 88 U23 MZ +0.5 II B.D. BEZ
4 s 2 22.90 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U18 PM +0.5 III
6 s 2 23.84 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom 93 U16 MZ +0.5 IV #
7 s 3 25.27 SKOWROŃSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 93 U16 MZ -0.7 V
8 s 3 25.63 KOSOWSKI Michał RLTL ZTE Radom 94 U16 MZ -0.7 --
1 s 4 21.45 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Sen MZ +0.7 M B.D. # Z/1716/13 2020 3
2 s 4 22.42 KACZMAREK Mateusz LKS Vectra Włocławek # 89 U20 KP +0.7 II #
400 m M
1 s 1 49.39 RAKOWSKI Łukasz MUKS Płock 87 U23 MZ II #
1 s 2 48.29 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ I RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
3 s 2 51.58 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ III #
4 s 2 51.80 SADKOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 91 U18 MZ III
1 s 3 49.25 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD II
2 s 3 49.79 MILEWICZ Maciej LKS Vectra Włocławek # 90 U20 KP II
4 s 3 53.34 BAŁAJDA Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U16 KP IV #
800 m M
1 s 1 1:51.37 MIANOWICZ Łukasz MKS Pogoń Siedlce # 89 U20 MZ I MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz # Z/5042/11 2011 BEZ
2 s 1 1:52.27 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
3 s 1 1:54.83 NAKLICKI Michał MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ II B.D. # 2
6 s 1 1:56.16 KORYCIŃSKI Jakub WLKS Nowe Iganie # 90 U20 MZ II
7 s 1 1:56.40 DYKOWSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 91 U18 KP II
2 s 2 1:55.78 NAKLICKI Marcin MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ --
5 s 2 2:00.39 ZAKRZEWSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 91 U18 KP III #
110 m pł J MŁ M
2 f 15.92 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ -0.2 IV #
2 15.14 ZIENKIEWICZ Adam KS Orzeł Warszawa # 91 U18 MZ +1.9 III
4 15.47 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ +1.9 III RZEPKA Marek # Z/4067/11 2020 MM
5 15.58 ŻMIJEWSKI Jakub KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ +1.9 III
6 16.13 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ +1.9 IV #
110 m pł M (99.1) M
3 15.35 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ +1.9 II
110 m pł M
1 f 14.51 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.2 I #
1 14.61 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +1.9 I #
400 m pł J MŁ M
3 s 2 60.39 POGORZELSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U18 PD IV B.D. 2
400 m pł M
1 s 1 53.43 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa # 79 Sen MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2020 3
2 s 1 56.05 ANTOŃCZAK Marek KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ II
3 s 1 57.01 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ III RADKE Karol # Z/1764/13 2019 BEZ
4 s 1 59.31 ZIELIŃSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ IV
1 s 2 57.48 ZAWADZKI Jakub KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ III
2 s 2 58.40 DĄBROWSKI Michał MKS Start Lublin # 90 U20 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek # 2
Wzwyż M
1 2.06 KAZIMIERCZAK Rafał RKS Skra Warszawa # 74 Sen MZ II
2 2.06 JAKUBIAK Adam KS Orzeł Warszawa # 87 U23 MZ II
3 1.90 WOŹNIAK Konrad WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ III #
Tyczka M
1 4.70 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa # 87 U23 MZ I #
2 4.50 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ I RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
3 4.30 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II B.D. BONTRUK Dariusz # , Z/3899/11 , 2020 1
4 4.10 ŚWIECZKA Jakub KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ II #
5 3.50 RYBICKI Paweł KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ IV
6 3.50 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ IV #
7 3.50 DANILUK Mateusz KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ IV
W dal M
1 7.00 PABICH Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 90 U20 SL -1.1 II B.D. 3
2 6.59 BACZKOWSKI Michał MKS Start Lublin # 91 U18 LU +0.7 III WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4195/11 2013 BEZ
3 6.41 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa # 92 U18 MZ +1.3 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
4 6.40 WASILUK Piotr WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ +0.7 III #
Trójskok M
1 13.55 WASILUK Piotr WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ +0.2 III #
2 13.20 NIEZNAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ +2.1 III
3 13.12 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa # 92 U18 MZ +1.2 IV PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
4 12.95 RUKAT Cezary LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 92 U18 MZ +0.4 IV
5 12.61 WOŹNIAK Konrad WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ -0.3 IV #
Kula (5) M
1 16.78 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U18 MZ II #
2 16.13 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U18 MZ II
Kula (6) M
2 13.09 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ III
Kula (7.26) M
1 17.56 GOLBA Piotr AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
Dysk (1.5) M
1 43.72 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U18 MZ III
2 42.35 GRZELA Adrian AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ III B.D. 3
Dysk (1.75) M
1 48.64 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM II #
Młot (5) M
1 46.96 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ IV
2 46.43 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U16 LU IV ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2020 M
Młot (6) M
1 66.71 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U20 LU I #
2 47.80 MILCZAREK Łukasz UKS Błyskawica Domaniewice # 90 U20 LD III
3 47.50 MIKA Andrzej AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ III
4 47.02 KUCZYŃSKI Maurycy AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ III
Oszczep (700) M
1 57.72 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2020 MM
2 52.80 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U18 MZ III
3 49.69 SZYMCZAK Michał KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ IV
Oszczep (800) M
1 72.69 DAMSZEL Tomasz niest. Warszawa # 72 Masters MZ I DAMSZEL Jacek 2
2 58.94 KRUKOWSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 69 Masters MZ II
3 55.33 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ II #
4 55.07 ROGOWSKI Rafał UKS Impuls Warszawa # 89 U20 MZ II B.D. BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7738199234009 sekund